Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 16:50   #361
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Moyraa, też kiedyś czytałam że czarne mydło ładnie rozjaśnia cerę... Żadnego nie stosowałam, ale wydaje mi się, że jego działanie polega bardziej na dogłębnym, aczkolwiek wciąż łagodnym dla skóry oczyszczaniu, niż de facto na wybielaniu skóry...
Co do BB kremów, to one nie są droższe od HM. To na allegro tak windują ceny w górę! A czy HM ma działanie podobne do BB kremu? Sama żadnego nie stosowałam ale wnioskując z opinii dziewczyn i filmów na you tube bb kremy lepiej wtapiają się w skórę i dają ładny satynowy glow. U mnie coś podobnego dawał 10 HSE a nie HM...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:13   #362
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No własnie - BB krem a dokładnie Missha PC 21 wtopił mi się tak dobrze, że aż sama byłam zaskoczona ale następnym razem kupię tą jasniejszą
zresztą same zobaczcie - swatche i moje zdjęcie z Misshą PC 21 - zrobione w Sylwestra, Missha nałożona rano ok 9-10 a zdjęcie jest po ok 12 godzinach wykończone tylko pudrem HD z ELF Cosmetics

[w tle za mną koleżanka, która lubi chodzić na solarium ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0013.jpg (55,9 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15 styczeń 076.jpg (43,0 KB, 132 załadowań)
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:19   #363
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;24394500]wita Was kolejna bladolica jak to się znajomi śmieją, jestem królewną śnieżką. ciemne włosy, oczy, oprawa oczu. tak się zastanawiam przy okazji, jaki kolor rudych włosów mi by pasował? bo tak mnie kusi od dłuższego czasu :P pozdrawiam wszystkie bladzioszki! [/QUOTE]

Najładniejszy jest taki marchewkowy Moja koleżanka, też typowy bladzioszek takie ma i ślicznie wygląda
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:44   #364
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
No własnie - BB krem a dokładnie Missha PC 21 wtopił mi się tak dobrze, że aż sama byłam zaskoczona ale następnym razem kupię tą jasniejszą
zresztą same zobaczcie - swatche i moje zdjęcie z Misshą PC 21 - zrobione w Sylwestra, Missha nałożona rano ok 9-10 a zdjęcie jest po ok 12 godzinach wykończone tylko pudrem HD z ELF Cosmetics

[w tle za mną koleżanka, która lubi chodzić na solarium ]
Ten pharmaceris faktycznie taki żółty?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:49   #365
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ten pharmaceris faktycznie taki żółty?
ano to taki kurczaczek
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:54   #366
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ano to taki kurczaczek
Mmm to super,muszę się w niego zaopatrzyć bo żółć u mnie bardzo pożądana
Ten chyba daje bardziej świetliste wykończenie prawda?
A znasz może jeszcze jakiś matujący podkład w odcieniu żółci?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:58   #367
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mmm to super,muszę się w niego zaopatrzyć bo żółć u mnie bardzo pożądana
Ten chyba daje bardziej świetliste wykończenie prawda?
A znasz może jeszcze jakiś matujący podkład w odcieniu żółci?
U mnie się dobrze sprawdził Max Factor Xperience Light Ivory aczkolwiek i tak uważan, że każdy podkład trzeba przypudrować. Pharmaceris podszedł mi tylko kolorem, bo ani trwałosć u niego przedłużona nie jest (jak zapewnia producent) a ani mat żaden - baaa, pudrowanie w ciągu dnia zapewnione jak w banku i pod koniec dnia brzydko wyglądał...
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 18:16   #368
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;24394500]wita Was kolejna bladolica jak to się znajomi śmieją, jestem królewną śnieżką. ciemne włosy, oczy, oprawa oczu. tak się zastanawiam przy okazji, jaki kolor rudych włosów mi by pasował? bo tak mnie kusi od dłuższego czasu :P pozdrawiam wszystkie bladzioszki! [/QUOTE]
szczerze powiedziawszy, to na twoim miejscu nie farbowałabym włosów na rudo. jesteś typem Zimy, a zimom najlepiej jest w ciemnych włosach
zwłaszcza, Że masz ciemne oczy i ciemną oprawę oczu. będzie się to rzucać w oczy. jeśli już rudość, to stawiałabym na odcienie chłodne, jakieś wiśnie czy choćby miedzie
Moyraa
, ja uważam, że BB Creamy to jednak nieco lepsza inwestycja zwykle mają filtry UVA i UVB, mają właściwości lecznicze - czy to przeciwzmarszczkowe czy na trądzik. większość z nich rozjaśnia skórę I często lepiej kryją przynajmniej tak wnioskuje bo czytając opinię choćby na KWC mogę stwierdzić, ze średnio z kryciem w HM.
btw, opisałam moje pierwsze wrażenia co do Elemonga na wątku o podkładach: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2575 I dołożyłam swatcha
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:23   #369
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jeśli o mnie chodzi, to mam nadzieję,że Elemong mnie nie zapcha,bo ze skrobią stanowi świetny duet. w świetle dziennym wygląda super, obadam jeszcze jak na zdjęciach, ale ani mama, ani Tż nie powiedzieli mi, że mam za ciemną tapetę na pyszczku.


Chociaż, mamie to nie wiem ,czy wierzyć, bo ja się zawsze podniecam jakimś czymś,ze będzie idealne, a potem się okazuje,że nie i może to mówić tylko po to,zebym znów nie szukała czegoś innego
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:01   #370
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
U mnie się dobrze sprawdził Max Factor Xperience Light Ivory aczkolwiek i tak uważan, że każdy podkład trzeba przypudrować. Pharmaceris podszedł mi tylko kolorem, bo ani trwałosć u niego przedłużona nie jest (jak zapewnia producent) a ani mat żaden - baaa, pudrowanie w ciągu dnia zapewnione jak w banku i pod koniec dnia brzydko wyglądał...
Xperience same różowe dla mnie były..
Co prawda miałam akurat ciemniejszy odcień,wakacje były ale trwałość kiepska strasznie,pory podkreslał i mache robił..
Skoro mówisz że ten Pharmacers taki średniak to moje emocje opadly,w sumie to dobrze bo wywaliłabym kase w błoto,u mnie ostatnio nic się nie trzyma na buzi,jeśli dotknę rękawem albo czymś innym przez przypadek
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:28   #371
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie. Czy opłaca się kupować krem BB? Czy podobny efekt daje np. ten HM, który jest kilka razy tańszy?
No nie wiem czy tańszy na all BB jest za 45zł + wysyłka, na ebay po 9$ z free shipping, a HM w drogerii po >60, na all tyle co BB
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 19:28   #372
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Chociaż, mamie to nie wiem ,czy wierzyć, bo ja się zawsze podniecam jakimś czymś,ze będzie idealne, a potem się okazuje,że nie i może to mówić tylko po to,zebym znów nie szukała czegoś innego
ja widzę w nim nadzieję o tyle, że czasem moja mama musi skrytykować moją "białą maskę" (uważa, ze przesadzam z moją bladością, unikaniem słońca i kosmetykami w kolorze dopasowanym do mojej cery), to tym razem uznała, że nowy nabytek wygląda bardzo ładnie i naturalnie, ba! uznała, że będzie mi go podkradać. nie pozwolę jej na to. ona nie jest taka blada i nie ma problemu ze znalezieniem podkładu w kolorze cery.

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
No nie wiem czy tańszy na all BB jest za 45zł + wysyłka, na ebay po 9$ z free shipping, a HM w drogerii po >60, na all tyle co BB
ja za Elemonga razem z przesyłką (allegro) zapłaciłam coś koło 50zł za 60ml, czyli ze dwa razy taniej wyszło niż za HM
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-01-15 o 19:30
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:37   #373
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja mogę odlać komuś np. HM Serum 51, albo Elemonga, albo SkinFood Aloe nr 1... w ramie wymiany za coś.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:38   #374
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja widzę w nim nadzieję o tyle, że czasem moja mama musi skrytykować moją "białą maskę" (uważa, ze przesadzam z moją bladością, unikaniem słońca i kosmetykami w kolorze dopasowanym do mojej cery),
Ja ostatnio spytałam mamę, czy polubiła moją bladość (bo przestała komentować i gonić mnie do solarium ) . Odpowiedziała - PRZYZWYCZAIŁAM SIĘ
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:45   #375
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Elianko, a ty gdzie kupujesz swojego Deborah? Bo kiedyś w Douglasie stała szafa, ale teraz nie ma, a zachciało mi się podkładu
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:46   #376
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mam pytanko dziewczyny: jaki nr miał najjaśniejszy kolor Dermacolu jaki udało wam się znaleźć?:P
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:58   #377
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez White_Lilly Pokaż wiadomość
Mam pytanko dziewczyny: jaki nr miał najjaśniejszy kolor Dermacolu jaki udało wam się znaleźć?:P
208. dostępny w niektórych mniejszych drogeriach i na allegro
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:04   #378
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziękuję fiasco, już szukam na allegro^,^ Koleżanka mi jakiś kupiła, ale okazał się za ciemny i wyglądam jakbym miała na twarzy maskę;/
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:08   #379
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Elianko, a ty gdzie kupujesz swojego Deborah? Bo kiedyś w Douglasie stała szafa, ale teraz nie ma, a zachciało mi się podkładu
W Starsie (Drogerie STARS) na Placu Uniwersyteckim. Tylko do nabycia potrzebna jest spora dawka asertywności, bo opalona na MAHOŃ pani raz mi wcisnęła odcień 1 .... Skończyło sie na kupnie drugiego podkładu już w odcieniu 0
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 20:17   #380
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Skąd ja to znam... Też szukałam Deborah w odcieniu 0 ale natrafiłam tylko na nr 1
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:25   #381
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dzięki za odpowiedzi .

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
No własnie - BB krem a dokładnie Missha PC 21 wtopił mi się tak dobrze, że aż sama byłam zaskoczona ale następnym razem kupię tą jasniejszą
zresztą same zobaczcie - swatche i moje zdjęcie z Misshą PC 21 - zrobione w Sylwestra, Missha nałożona rano ok 9-10 a zdjęcie jest po ok 12 godzinach wykończone tylko pudrem HD z ELF Cosmetics

[w tle za mną koleżanka, która lubi chodzić na solarium ]
O, właśnie chciałabym kupić ten podkład Missha. Z tym,ze nr 13, bo wydaje mi się najmniej wchodzący w pomarańczowy/różowy, a cerę mam raczej wpadającą w żółć i każdy chociaż najmniej różowy podkład strasznie mi widać. Miał ktoś może ten nr 13 i może mi powiedziec, czy wychodzi tak jak na zdjęciu? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1295095875 A ten Elemong wchodzi w różowy czy w ogóle? Bo chyba łatwiej jednak byłoby go dostać .
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:36   #382
pajpa
Przyczajenie
 
Avatar pajpa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Góra :)
Wiadomości: 12
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A czy któraś z Was używała Lancome Idol Ultra numer 010? Kolor nazywa się chyba porcelanowy beż. Dostałam odlewkę koloru nr 1 i oczywiście wyglądam jak z bahama , chociaż w testerze wyglądal obiecująco. Czaję się na ten 010, bo dostałam na urodziny bon do Douglasa i mogę poszaleć. Jak w ogole sprawuje się ten podkład, warto inwestować? A ewentualnie jakiś inny nie robiący maski (i oczywiście blady )?
pajpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:40   #383
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hmm... Jak dla mnie Missha jest dla mnie troszkę za różowa, chociaż mam chłodną karnację. Elemong też żółtawy nie jest, bardziej szarawy, z odrobiną różu, ale po jakimś czasie się dopasowuje do karnacji
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:49   #384
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pajpa Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was używała Lancome Idol Ultra numer 010? Kolor nazywa się chyba porcelanowy beż. Dostałam odlewkę koloru nr 1 i oczywiście wyglądam jak z bahama , chociaż w testerze wyglądal obiecująco. Czaję się na ten 010, bo dostałam na urodziny bon do Douglasa i mogę poszaleć. Jak w ogole sprawuje się ten podkład, warto inwestować? A ewentualnie jakiś inny nie robiący maski (i oczywiście blady )?
Miałam odlewkę. 010 jest odcieniem chłodnym. Jest ciut jaśniejszy od Photogenic Lumessence ale tylko w opakowaniu, bo na buzi ciemnieje, jak to podkłady Lancome. Średnio kryje, średnio matowi, trwałość ok 6 - 8h. Dla mnie przeciętny...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:49   #385
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie wiem, jak to jest z tym dostosowywaniem się do koloru cery Misshy i Elemonga, ale oba są raczej z różowymi tonami. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1295113786
o ile Dermacol 208 uznawany jest za chłodny odcień, przy Elemongu wydaje się być podejrzanie żółty
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:54   #386
pajpa
Przyczajenie
 
Avatar pajpa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Góra :)
Wiadomości: 12
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Miałam odlewkę. 010 jest odcieniem chłodnym. Jest ciut jaśniejszy od Photogenic Lumessence ale tylko w opakowaniu, bo na buzi ciemnieje, jak to podkłady Lancome. Średnio kryje, średnio matowi, trwałość ok 6 - 8h. Dla mnie przeciętny...
A mogłabyś polecić coś interesującego? Właśnie kończy mi się podkład i mając te bony postanowiłam zainwestować w podkład właśnie... Mam mieszaną cerę (ale coś się zmienia i idze w kierunku suchej - chyba wiek albo centralne ogrzewanie) i trochę przebarwień po wypryskach.
pajpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:01   #387
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A jak to jest z Lioele i SKIN79? Wolałabym chyba kupić jakiś BB cream wchodzący w żółty, żeby wyglądało naturalnie .
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-01-15 o 21:03
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:18   #388
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, ja mam Dermacol 208 do oddania, szczegóły w linku w podpisie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:28   #389
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pajpa Pokaż wiadomość
A mogłabyś polecić coś interesującego? Właśnie kończy mi się podkład i mając te bony postanowiłam zainwestować w podkład właśnie... Mam mieszaną cerę (ale coś się zmienia i idze w kierunku suchej - chyba wiek albo centralne ogrzewanie) i trochę przebarwień po wypryskach.
Na początek zaznaczę, że koniecznie musisz poprosić o próbki i spokojnie je przetestować. Zakup podkładów z górnej półki to poważna inwestycja; bardzo łatwo zmarnować te 200 zł, bo mniej więcej tyle one kosztują. A podkład trzeba przetestować, bo często jest tak, że po początkowych "ochach" produkt okazuje się po prostu... kiepski.
Ze swojej strony (23 lata, cera mieszana, kapryśna, ale bez zmian trądzikowych) polecić mogę Givenchy Photo'Perfexion o odcieniu perfect sand (najjaśniejszy dostępny w perfumeriach). Całkiem miło wspominam też Teint Radiance YSL-a odcień 01 ivory. Z Lancome najlepszy okazał się dla mnie Photogenic Lumessence odcień 010. Nic z Diora, Chanela, Bobbi Brown, Rouge Bunny Rouge i Guerlaina mnie nie zadowoliło na tyle, by kupić pełnowymiarowe opakowanie. Jeśli nie masz bardzo jasnej cery możesz pokusić się o wypróbowanie Everlasting Clarinsa, bo jakościowo jest dobry (tylko te kolory...)
Ogólnie ciężko mi coś doradzić, bo sama sobie nie potrafię dobrze dobrać podkładu Najczęściej jest tak, że po dwóch tygodniach dochodzę do wniosku, że "oj, to chyba nie to"...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 22:01   #390
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
W Starsie (Drogerie STARS) na Placu Uniwersyteckim. Tylko do nabycia potrzebna jest spora dawka asertywności, bo opalona na MAHOŃ pani raz mi wcisnęła odcień 1 .... Skończyło sie na kupnie drugiego podkładu już w odcieniu 0
Ooo, to fajnie, mam wygodny dojazd, ale nigdy tam nie byłam. A w jakiej jest cenie?
Właśnie weszłam na ich stronę, mają teraz promocję -20% na kosmetyki Deborah...
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.