kosmetyki Alterra - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 16:56   #421
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Faktycznie nie ma, szukałam jej w internecie i nic.

Są świetne promocje na Alterrę (szkoda, że nie na produkty do włosów), np. olejki za 9,99.
Byłam w dwóch Rossmanach i w żadnym nie było promocji na olejki! :/ nawet specjalnie sprawdzałam cenę..
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 17:17   #422
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: kosmetyki Alterra

dzisiaj zakupilam krem nawilzajacy alterry, zoabczymy jak sie spisze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:13   #423
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
dzisiaj zakupilam krem nawilzajacy alterry, zoabczymy jak sie spisze
ten aloesowy?
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:28   #424
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki Alterra

A ja skusiłam się po długim wahaniu na olejek pomarańcza i brzoza. Mam jeszcze połowe butelki tego z granatem, ale nie podoba mi się zapach, czuć landrynkę i ocet. A ten z pomarańcza świetnie pachnie, na początku bardzo naturalnie - pomarańczą, jak olejek do ciasta pomarańczowy. Potem na moim ciele ten zapach robi się ciepły, jakby z wanilią. I jak tak sobie siedzę wysmarowana to czuję od siebie moje ulubione ciasto - babkę cytrynową gotowaną ;-) Czasem to męczące ale i tak jestem zadowolona.

Tylko że nawilżania skóry nie widzę, ale i tak kupiłam go głownie dla zapachu i z myślą o włosach, więc nie narzekam.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:11   #425
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: kosmetyki Alterra

zastanawiałam się do czego można użyć tych olejków, a widzę, że wy je traktujecie wielofukncyjnie chyba się skuszę,w razie czego będą do masażu
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:34   #426
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
zastanawiałam się do czego można użyć tych olejków, a widzę, że wy je traktujecie wielofukncyjnie chyba się skuszę,w razie czego będą do masażu
Ja mam zamiar uzywac ich do ciała po kąpieli, do olejowanie włosów, do stóp
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:45   #427
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
A ja skusiłam się po długim wahaniu na olejek pomarańcza i brzoza. Mam jeszcze połowe butelki tego z granatem, ale nie podoba mi się zapach, czuć landrynkę i ocet. A ten z pomarańcza świetnie pachnie, na początku bardzo naturalnie - pomarańczą, jak olejek do ciasta pomarańczowy. Potem na moim ciele ten zapach robi się ciepły, jakby z wanilią. I jak tak sobie siedzę wysmarowana to czuję od siebie moje ulubione ciasto - babkę cytrynową gotowaną ;-) Czasem to męczące ale i tak jestem zadowolona.

Tylko że nawilżania skóry nie widzę, ale i tak kupiłam go głownie dla zapachu i z myślą o włosach, więc nie narzekam.
Ja uwielbiam ten z brzozą i pomarańczą Używam go do włosów, dzięki niemu łupież mi ustępuje ( dzięki brzozie). Włosy są nawilżone i cudnie pachną. Mam włosy kręcone i używam tego olejku zamiast jedwabiu na końcówki i dla ujarzmienia- sprawdza się cudownie Dla mnie to odkrycie roku
Raz użyłam na pośladki ale jak dla mnie jest za tępy i trzeba dużo go zużyć. Zostaje na włosach
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 13:00   #428
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
ten aloesowy?
nie, ten drugi nalozylam gom wczoraj pod makijaz i mam wrazenie ze mnie zapchal.....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 21:57   #429
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki Alterra

Dziś kupiłam w promocji po niecałe 12 zł olejek awocado+granat i pomarańcza+brzoza (na cellulit). Wypróbowawałam ten drugi do masażu ud bańką chińską i spisał się rewelacyjnie.
Od kilku tygodni używam szamponu i maski z granatem i też są bardzo dobre.
Od ponad roku przeszłam na kosmetyki naturalne i samoróbki. Cera wyraźnie się poprawiła. Nie wiem co to wypryski, krostki itp.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:22   #430
Lissa990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyki Alterra

Nie używałam tych kosmetyków, ale jakoś mnie do nich nie ciagnie. Nie wiem dlaczego. Jeśli bym je od kogoś dostała czy wygrała, to na pewno bym wypróbowała, ale żeby kupowac je sama... jakoś wolę sprawdzone, bardziej naturalne kosmetyki, nie czytałam składów Alterry, ale pewnie będzie w nich zbyt dużo chemii.
Lissa990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:46   #431
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Lissa990 Pokaż wiadomość
Nie używałam tych kosmetyków, ale jakoś mnie do nich nie ciagnie. Nie wiem dlaczego. Jeśli bym je od kogoś dostała czy wygrała, to na pewno bym wypróbowała, ale żeby kupowac je sama... jakoś wolę sprawdzone, bardziej naturalne kosmetyki, nie czytałam składów Alterry, ale pewnie będzie w nich zbyt dużo chemii.
Kosmetyki alterry są sprawdzone przez wiele wizażanek, zwłaszcza te do włosów- spójrz choćby na kwc albo na ten wątek.
Nie czytałaś składów ale pewnie będzie w nich zbyt dużo chemii? Skąd ten wniosek? Składy alterry są dobre, zwłaszcza ze cenę tych kosmetyków. Część z tych kosmetyków ma certyfikat BDiH, czyli taki sam certyfikat jaki mają choćby produkty dr Hauschka. Jednemu pasują jedne produkty, innemu zupełnie nie, ale tak jest z każdą firmą
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 14:57   #432
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
nie, ten drugi nalozylam gom wczoraj pod makijaz i mam wrazenie ze mnie zapchal.....
jeśli masz na myśli taki w niebieskim opakowaniu to ja też byłam nim rozczarowana. mnie nie zapchał, ale miałam wrażenie jakbym w ogóle nie nałożyła kremu. a co do serii aloesowej - miałam maseczkę, która bardzo mnie podrażniła, mimo, że nie mam wrażliwej skóry. także odradzam serię aloesową. chyba nie tylko ja https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 07:50   #433
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki Alterra

teraz w rossmannie promocja na olejki alterry
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 08:40   #434
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: kosmetyki Alterra

A dla mnie krem aloesowy to krem nr 1 z tego przedziału cenowego (nie mówiąc o tym, że bije na głowę te dużo droższe kremy). Dawno nie miałam tak dobrego kremu, kupiłam nawet drugie opakowanie. Niestety w przypadku kosmetyków najlepiej przetestować samemu, innego wyjścia nie ma.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 09:52   #435
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Lissa990 Pokaż wiadomość
Nie używałam tych kosmetyków, ale jakoś mnie do nich nie ciagnie. Nie wiem dlaczego. Jeśli bym je od kogoś dostała czy wygrała, to na pewno bym wypróbowała, ale żeby kupowac je sama... jakoś wolę sprawdzone, bardziej naturalne kosmetyki, nie czytałam składów Alterry, ale pewnie będzie w nich zbyt dużo chemii.
Widać, że nie czytałaś żadnego ze składów, bo takie głupoty gadasz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
jeśli masz na myśli taki w niebieskim opakowaniu to ja też byłam nim rozczarowana. mnie nie zapchał, ale miałam wrażenie jakbym w ogóle nie nałożyła kremu. a co do serii aloesowej - miałam maseczkę, która bardzo mnie podrażniła, mimo, że nie mam wrażliwej skóry. także odradzam serię aloesową. chyba nie tylko ja https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
Ta maseczka generalnie jakaś felerna jest, nie udała im się
A kremy Alterry są średnie według mnie, szału nie robią, więc dałam sobie z nimi spokój. Za to kosmetyki do włosów - Choć nie wiem czy ten alkohol wysoko w składzie nie odbije się później na moich włosach
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:50   #436
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Miałam krem z dziką różą na noc i miałam wrażenie,że mnie zapychał, ale ja zawsze mam takie wrażenie,bo ostatnio jakiś wysyp się mnie przyczepił Chyba również daruję sobie ich kremy na razie i wypróbuję nowe kremy z Avy,bo mają nawet dla cery tłustej. Jestem bardzo ciekawa.
Co do produktów do włosów, jestem oczarowana. Używam ich już dość długo i mam co raz lepsze włosy. Ten czysty alkohol im nie szkodzi, a mam włosy bardzo wymagające,bo mega kręcone, czyli z natury suche Teraz są bajeczne Nie zmienię Alterry na nic innego, chociaż mam ochotę wypróbować szampon z firmy Organix, ale to tylko dla zróżnicowania zapachowego, bo tam: czekolady, wanilile...
Polecam olejowanie włosów tym do cellulitu
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:09   #437
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Miałam krem z dziką różą na noc i miałam wrażenie,że mnie zapychał, ale ja zawsze mam takie wrażenie,bo ostatnio jakiś wysyp się mnie przyczepił Chyba również daruję sobie ich kremy na razie i wypróbuję nowe kremy z Avy,bo mają nawet dla cery tłustej. Jestem bardzo ciekawa.
Co do produktów do włosów, jestem oczarowana. Używam ich już dość długo i mam co raz lepsze włosy. Ten czysty alkohol im nie szkodzi, a mam włosy bardzo wymagające,bo mega kręcone, czyli z natury suche Teraz są bajeczne Nie zmienię Alterry na nic innego, chociaż mam ochotę wypróbować szampon z firmy Organix, ale to tylko dla zróżnicowania zapachowego, bo tam: czekolady, wanilile...
Polecam olejowanie włosów tym do cellulitu
Też miałam ten krem, mnie nic nie zapycha, więc jeden problem z głowy przynajmniej Ale za to zapach mi się nie podobał, zbyt intensywny. I działanie przeciętne.
Mam nadzieję, że mi również nie zaszkodzi ten alkohol. Czasem widzę, że mam trochę sianowate włosy po odżywce morelowej, chyba przerzucę się na granatową. Morelowa już samym zapachem mnie odrzuca
Używam go do włosów, używam Pierwszy raz przedwczoraj, bo dopiero kupiłam. Ale zapach i efekt po zmyciu rano Ile razy w tygodniu używasz tego olejku?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:24   #438
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: kosmetyki Alterra

Widzę, że temat się rozwinął znacznie od czasu, kiedy zajrzałam tutaj po raz pierwszy I że kosmetyki Alterra zostały (słusznie zresztą) docenione.

Niedawno kupiłam balsam do ust i jestem zachwycona Nivea poszła w odstawkę
Maska do włosów i szampon z granatem jakoś mi nie służą, choć są zachwalane przez wiele osób. Chciałabym aby Alterra wprowadziła serię do włosów blond, wtedy na pewno bym się skusiła na wypróbowanie
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:19   #439
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: kosmetyki Alterra

a ja widziałam ostatnio nowy szampon
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 13:53   #440
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też miałam ten krem, mnie nic nie zapycha, więc jeden problem z głowy przynajmniej Ale za to zapach mi się nie podobał, zbyt intensywny. I działanie przeciętne.
Mam nadzieję, że mi również nie zaszkodzi ten alkohol. Czasem widzę, że mam trochę sianowate włosy po odżywce morelowej, chyba przerzucę się na granatową. Morelowa już samym zapachem mnie odrzuca
Używam go do włosów, używam Pierwszy raz przedwczoraj, bo dopiero kupiłam. Ale zapach i efekt po zmyciu rano Ile razy w tygodniu używasz tego olejku?
Mi zapach nawet odpowiadał i myślę,że krem byłby skuteczny patrząc na skład- kwas hialuronowy, koenzym Q 10, ale trudno. Jak uporam się z moją kapryśną cerą to może jeszcze raz spróbuję. Teraz mam coś innego, co walczy z moimi zmarszczkami.
Co do olejowania to używam go prawie codziennie tzn. teraz tego nie robię, bo przesiaduję w domu, ale takie mam jego przeznaczenie- jako jedwab do stylizacji codziennej. Mam włosy mocno kręcone i z natury suche (czyli nie mam problemu z przetłuszczaniem się nigdy) więc olej super się sprawdza na co dzień. Uwielbiam jego zapach. Natomiast większe ilości oraz masaż głowy robię nim raz w tygodniu- stosując jak maskę. Robię tak na zmianę z maską z Bioaxu oraz olejem kokosowym. Jak dla mnie to boskie trio: biovax+olej Alterra+ olej kokosowy. Chociaż tego ostatniego zapach nie jest już dla mnie taki zachwycający po poznaniu Alterry
Uważam,że z tym olejem nie da się przesadzić i u mnie jest taka zasada,że im częściej tym lepiej. Myślę,że nawet jak ktoś nie ma takich włosów jak ja to i tak warto stosować codziennie małą ilość na same końcówki.

Dodam,że zakochałam się w pomadce Alterry Carmex jest w koszu
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 14:57   #441
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Lissa990 Pokaż wiadomość
Nie używałam tych kosmetyków, ale jakoś mnie do nich nie ciagnie. Nie wiem dlaczego. Jeśli bym je od kogoś dostała czy wygrała, to na pewno bym wypróbowała, ale żeby kupowac je sama... jakoś wolę sprawdzone, bardziej naturalne kosmetyki, nie czytałam składów Alterry, ale pewnie będzie w nich zbyt dużo chemii.
Jeśli nie czytałaś składów, to nie możesz mieć pojęcia o tym czy jest w nich czegoś za dużo, czy za mało

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Polecam olejowanie włosów tym do cellulitu
Nigdy nie olejowałam włosów bo miałam wizję niedokładnego spłukania i nieestetycznych strąków
Poleciłabyś ten olejek do włosów gęstych, długich, rozjaśnianych i plączących się?
Można mieć nadzieję, że po olejowaniu staną się bardziej miękkie i nawilżone?

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Chciałabym aby Alterra wprowadziła serię do włosów blond, wtedy na pewno bym się skusiła na wypróbowanie
O, dobry pomysł
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-01-24 o 14:58
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:44   #442
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Apsik13 Poleciłabym jak najbardziej. Nie ma żadnego problemu ze zmyciem ich i na pewno nie robi strąków- ja ich nie zmywam w ciągu dnia, bo używam jako jedwab/serum i nic takiego się nie dzieje . Używam oczywiście małe ilości wtedy. Gdy mam go na całych włosach w dużej ilości w ogóle nie ma problemu- zmywam go albo szamponem z Alterry albo z czarnej rzepy. Nie są ani oblepione, ani obciążone. Nie ma problemu. Włosy są za to bardzo miękkie, nawilżone, sypkie, lśniące. Nigdy nie miałam takiego efektu, a używałam wiele specyfików. Dla moich kręconych włosów po farbowaniu Alterra i jej szampony, odżywki i oleje to wybawienie. Z czystym sercem polecam.
Po olejowaniu włosy nie ociekają olejem, o wiele łatwiej jest zmyć olejek niż jakąś odżywkę czy szampon z silikonami.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:40   #443
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: kosmetyki Alterra

Hej, ja kupiłam z kolei krem do twarzy dla młodszej cery przeciwzmarszczkowy na noc. Użyłam 3 razy na razie i w sumie spoko jest, chociaż odczuwałam lekkie uczucie ściągnięcia skóry. Wy też?

a co używacie na dzień? ja chciałam kupić jakiś krem z alterry, ale zależy mi żeby były filtry, więc od pół roku używam lirene spf 30, bo jako nieliczny ma wysoki faktor i jest tani.

Mam teraz też krem do rąk z granatem i rzeczywiście jest świetny.

Kupiłam szampon na objętość i odżywkę z granatem. Odżywka bardzo fajna, szampon w sumie też. Ale niestety nadal mam problem ze swędzącą skórą głowy już tyle razy zmieniałam szampony i nadal problem zupełnie nie zniknął ( a miałam i fryzjerskie alfaparf, jakiś apteczny rumiankowy, seboradin z naftą, l'oreala)
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:10   #444
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Mi zapach nawet odpowiadał i myślę,że krem byłby skuteczny patrząc na skład- kwas hialuronowy, koenzym Q 10, ale trudno. Jak uporam się z moją kapryśną cerą to może jeszcze raz spróbuję. Teraz mam coś innego, co walczy z moimi zmarszczkami.
Co do olejowania to używam go prawie codziennie tzn. teraz tego nie robię, bo przesiaduję w domu, ale takie mam jego przeznaczenie- jako jedwab do stylizacji codziennej. Mam włosy mocno kręcone i z natury suche (czyli nie mam problemu z przetłuszczaniem się nigdy) więc olej super się sprawdza na co dzień. Uwielbiam jego zapach. Natomiast większe ilości oraz masaż głowy robię nim raz w tygodniu- stosując jak maskę. Robię tak na zmianę z maską z Bioaxu oraz olejem kokosowym. Jak dla mnie to boskie trio: biovax+olej Alterra+ olej kokosowy. Chociaż tego ostatniego zapach nie jest już dla mnie taki zachwycający po poznaniu Alterry
Uważam,że z tym olejem nie da się przesadzić i u mnie jest taka zasada,że im częściej tym lepiej. Myślę,że nawet jak ktoś nie ma takich włosów jak ja to i tak warto stosować codziennie małą ilość na same końcówki.

Dodam,że zakochałam się w pomadce Alterry Carmex jest w koszu
Ja nie mam kręconych włosów (ale też nie mam prostych, takie pomiędzy ), ale są suche i szorstkie. Dlatego olejuję włosy codziennie, na noc. Rano zmywam. Tylko dzięki temu moje włosy są miękkie i w ogóle się jakoś układają I właśnie stosuję dwa oleje naprzemiennie - Babydream fur mama i teraz tą Alterrę (wcześniej olej kokosowy, ale się skończył, a w moim eko sklepie nie było ). I tak myślę czy nie przesadzę z nimi, jak tylko dwóch używam...
Dokładnie, u mnie też im częściej tym lepiej

A mnie pomadka Alterry nie powaliła na kolana... Jest dobra - natłuszcza usta, chroni, wygładza. Ale nie nawilża, usta po starciu pomadki są suche. Używam jej czasem, bo mam aż dwie , ale że tak powiem dupy nie urywa Wolę Tisane, w pomadce - bo używam czegoś do ust poza domem zwykle. Na noc to idzie na nie cokolwiek - Tisane w słoiczku, miodek avonowy czy wazelina. Byleby coś było A Carmexa lubię, choć to dla mnie balsam na ekstremalne sytuacje, jak mam mocno wysuszone usta czy coś takiego. Na co dzień jest za mocny i się usta uodparniają do tego No i na zimę jest za zimny


Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jeśli nie czytałaś składów, to nie możesz mieć pojęcia o tym czy jest w nich czegoś za dużo, czy za mało



Nigdy nie olejowałam włosów bo miałam wizję niedokładnego spłukania i nieestetycznych strąków
Poleciłabyś ten olejek do włosów gęstych, długich, rozjaśnianych i plączących się?
Można mieć nadzieję, że po olejowaniu staną się bardziej miękkie i nawilżone?



O, dobry pomysł
Powiem Ci, że też na początku, przed olejowaniem miałam takie myśli - ale co będzie, jak źle zmyję? Albo nie będę mogła domyć? To jest błędne myślenie, bo oczyszczenie włosów i skóry głowy z oleju nie jest trudne, nawet szamponami bez SLES jak chociażby Babydream Choć wolę osobiście szampony z SLES czy choć SCS i tyle, przekonań nie zmienię Nawet olej rycynowy, który wmasowuję w skalp, a jest gęsty i toporny zmywa się szybciutko Do tego zmycie jest łatwe, ponieważ nie nakłada się szklanki oleju na włosy. Ja na swoje nakładam mniej więcej łyżkę stołową, w sumie działa tutaj zasada - im mniej, tym lepiej Kiedyś dałam za dużo i miałam właśnie strąka szorstkiego z włosów. A jak wmasujesz mało - piękne, lśniące i miękkie włoski Nie wyobrażam już sobie położyć się spać bez oleju na głowie

A na włosowym jest temat o olejowaniu, więc może tam zajrzyj i znajdziesz coś dla siebie Osobiście polecam na początek olej kokosowy
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-01-24 o 19:12
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:09   #445
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
Hej, ja kupiłam z kolei krem do twarzy dla młodszej cery przeciwzmarszczkowy na noc. Użyłam 3 razy na razie i w sumie spoko jest, chociaż odczuwałam lekkie uczucie ściągnięcia skóry. Wy też?

a co używacie na dzień? ja chciałam kupić jakiś krem z alterry, ale zależy mi żeby były filtry, więc od pół roku używam lirene spf 30, bo jako nieliczny ma wysoki faktor i jest tani.

Mam teraz też krem do rąk z granatem i rzeczywiście jest świetny.

Kupiłam szampon na objętość i odżywkę z granatem. Odżywka bardzo fajna, szampon w sumie też. Ale niestety nadal mam problem ze swędzącą skórą głowy już tyle razy zmieniałam szampony i nadal problem zupełnie nie zniknął ( a miałam i fryzjerskie alfaparf, jakiś apteczny rumiankowy, seboradin z naftą, l'oreala)
Na swędzącą skórę głowy polecam szampon Malwa z czarną rzepą. Tylko on mi pomaga i mogę włosów nie myć tydzień i zero swędzenia, kiedyś na drugi dzień już chciało mi się drapać

Kretka666 Mi z kolei Carmex na początku pomagał, ale beznadziejnie zostawał na ustach w postaci takich białych płatów , podkreślał suche skórki. Z Alterrą nie ma tego problemu, skóra nawilżona i świetnie nadaje się pod pomadki. Podobno dobry jest Nuxe z miodem, ale dość kosztowny, więc nie czuję aż takiej potrzeby jego posiadania. Plus też,że ma naturalny skład podobno.

Hehe co do "dupy nie urywa" mam wrażenie,że oglądasz urodowe kanały na yt, czy się mylę?

Po dzisiejszym olejowaniu i zostawieniu włosów do wyschnięcia bez suszenia- jestem oczarowana- skręt jak nigdy!!!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2012-01-24 o 21:15
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:21   #446
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja wczoraj użyłam na włosy olejku pomarańczowego, jakie dzisiaj cudne są
Jutro polecę dokupić jeszcze jeden

A dzisiaj kupiłam krem brązujący/tonujący, jestem ciekawa jak się sprawdzi i czy mnie nie zapcha
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:00   #447
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Kretka666 Mi z kolei Carmex na początku pomagał, ale beznadziejnie zostawał na ustach w postaci takich białych płatów , podkreślał suche skórki. Z Alterrą nie ma tego problemu, skóra nawilżona i świetnie nadaje się pod pomadki. Podobno dobry jest Nuxe z miodem, ale dość kosztowny, więc nie czuję aż takiej potrzeby jego posiadania. Plus też,że ma naturalny skład podobno.

Hehe co do "dupy nie urywa" mam wrażenie,że oglądasz urodowe kanały na yt, czy się mylę?

Po dzisiejszym olejowaniu i zostawieniu włosów do wyschnięcia bez suszenia- jestem oczarowana- skręt jak nigdy!!!
Nie tylko Tobie podkreśla suche skórki, u mnie to samo było Ale w momentach kryzysowych byłam w stanie się poświęcić dla ładnych ust
Nuxe jest naturalny, ale mi akurat nie pasuje słoiczek. Bo cenę jestem w stanie przełknąć za coś super, ale słoiczek jest taki niewygodny

Nie oglądam, a czemu takie powiązanie zauważyłaś?


[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3182768 7]Ja wczoraj użyłam na włosy olejku pomarańczowego, jakie dzisiaj cudne są
Jutro polecę dokupić jeszcze jeden
[/QUOTE]

A ja chyba kupię jeszcze jakiś olejek, żeby czymś więcej włosy raczyć... Co polecacie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 00:17   #448
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: kosmetyki Alterra

Jak ujrzałam kosemtyki Alterra to sie trochę balam, że to jakieś nibykosmetyki, ale nie wiem czemu zaryzykowałam i kupiłam krem do mycia twarzy.

Jestem dośc zadowolona, bo przynajmniej nie wysusza i nie podrażnia. Całkiem nieźle oczyszcza, o ile sporo sie go zuzyje na raz.


Tak rozmawiacie o tych olejkach, których używacie do wlosów - o jakie olejki chodzi? ;D
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 00:54   #449
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Jak ujrzałam kosemtyki Alterra to sie trochę balam, że to jakieś nibykosmetyki, ale nie wiem czemu zaryzykowałam i kupiłam krem do mycia twarzy.

Jestem dośc zadowolona, bo przynajmniej nie wysusza i nie podrażnia. Całkiem nieźle oczyszcza, o ile sporo sie go zuzyje na raz.


Tak rozmawiacie o tych olejkach, których używacie do wlosów - o jakie olejki chodzi? ;D
Nibykosmetyki? A co to jest?

Chodzi o olejki w szklanych buteleczkach, głównie do ciała przeznaczone pierwotnie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:49   #450
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie tylko Tobie podkreśla suche skórki, u mnie to samo było Ale w momentach kryzysowych byłam w stanie się poświęcić dla ładnych ust
Nuxe jest naturalny, ale mi akurat nie pasuje słoiczek. Bo cenę jestem w stanie przełknąć za coś super, ale słoiczek jest taki niewygodny

Nie oglądam, a czemu takie powiązanie zauważyłaś?




A ja chyba kupię jeszcze jakiś olejek, żeby czymś więcej włosy raczyć... Co polecacie?
To w takim razie przepraszam, po prostu "dupy nie urywa" jest tam często słyszane, ostatnio hit

Co do innych olejków to jeśli masz ciemne włosy wszystkie powinny być dla Ciebie odpowiednie, jednak ten z pomarańczą ma w sobie "brzozę" więc jest świetnie wpływa na wzrost włosów i pozbycie się łupieżu.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.