Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 17:36   #2791
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
szkoda, że nie sklep z Polski
ale maska wygląda zachęcająco
właśnie jakiejś poszukuję...
z Polski
to własciwy link
http://www.natural-beauty.pl/

anula, Soph, dzięki.
na wysyłkę czekałam 2 dni
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-08-09 o 17:38
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:37   #2792
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
http://www.natural-beauty.pl/
właściwy link, wkleił mi się link z poprzedniego postu

o super są środki czystości w promocji
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:54   #2793
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
i ty to tak na raz wszystko no właśnie te zele z AO niestety w ogóle nie trzymają włosów.
a jak oceniasz piankę z alverde bo też wpadła mi w oko ostatnio

a co w dauglasie jest JMO?
taaa wszystko na raz spray i zel sa bardzo lekki i delikatne wiec nie obciazaja wlosow tylko ladnie je wygladzaja i dyscyplinuja
Pianka, ze tak powiem trzyma konstrukcje lokow jak maja bad hair day i nie chca sie krecic tylko na pianke jestem w stanie je jakos zreanimowac
Oczywiscie,ze JMO nie jest w Douglasie tylko Mario przepraszam za pomylke
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

chętnie - 50/50 perła na avocado?
Taaaa - licz na cisze wakacyjną podczas Twojego urlopu tak ja liczyłam tyle żeście naskrobały, że hej
Z dzisiejszej dostawy zostaje u mnie peeling , 2 szampony NS (przeciwłupiezowy i do tłustych, który wzięłąm na pół z Promolcią), żel pod prysznic, scrub do twarzy. Zastanawiam sie nad scrubem do ciała koleżanka wie, że jej cos kupiłam i od razu pozwoliła mi pootwierać, obwąchać, pomacać i wypróbowac a w sumie scurb do ciała zgarnęłam tylko z wieczka, struktury w pudełeczku nie ruszyłam - wciąż jest tam gładka tafla przespie sie z tematem. Dla niej miał byc peeling, ale sie zesrało więc może oddam jej ten scrub własnie on delikatniejszy, więc jak na pierwszy kosmetyk tego typu to może i lepszy dla koleżanki.
Dobra koleżanka, nie? Pozwoliła od razu pootwierac i wypróbowac - nawet mówiła, żebym sobie poodkładała wszystkiego po trochu, ale nie będe przeginać....... Najwyżej dam sie namówić jak już jej prezent przekażę

Prawda????
A to znaczy, że mikołaj juz od mnie w tym roku nie przyjdzie skoro juz dostałam?
wiedzialam, ze na was zawsze mozna liczyc w takim razie bede musiala codziennie wchodzic na wizaz i kontrolowac co sie tu dzieje bo pozniej bede potrzebowac kolejnych 2 tyg urlopu zeby was nadrobic
co do wymianki ide na pw
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:03   #2794
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Edit: Ale wychodzi na to, że mój TŻ ma rozszerzone pory, właśnie tam gdzie ta osoba na zdjęciu. Ciężkie to do pozbycia się?
Małgosia walczyła z zaskórnikami syna i potem zwężała mu pory. Z tego, co pamiętam, to stosowała jakieś kwasy (chyba PHA?). Można poszukać w starych postach, bo Małgosia chyba nadal jest na wakacjach.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Prawda????
A to znaczy, że mikołaj juz od mnie w tym roku nie przyjdzie skoro juz dostałam?
Przyjdzie, przyjdzie... Ale z rózgą za rozrzutność.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.natural-beauty.pl/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.
Śliczne nabytki. I jak dużo próbek.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:26   #2795
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Małgosia walczyła z zaskórnikami syna i potem zwężała mu pory. Z tego, co pamiętam, to stosowała jakieś kwasy (chyba PHA?). Można poszukać w starych postach, bo Małgosia chyba nadal jest na wakacjach.


Przyjdzie, przyjdzie... Ale z rózgą za rozrzutność.


Śliczne nabytki. I jak dużo próbek.
z rózgą? wwwwwrrrrrrrr............ ..
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:28   #2796
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya, kiedy robimy jakieś zakupy?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:35   #2797
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z rózgą? wwwwwrrrrrrrr............ ..


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Melya, kiedy robimy jakieś zakupy?
A co, już wypłata przyszła? I co z minimalizmem? Żeby nie było - ja jestem za! Najchętniej to bym jakieś ruskie znowu kupiła. Ten Wasz szampon do tłustych za mną chodzi...

edit.
A może to była podstępna próba sprawdzenia mojej przynależności do minimalistek, co? Jeśli tak, to oblałam.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-09 o 18:36
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 18:36   #2798
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość



A co, już wypłata przyszła? I co z minimalizmem? Żeby nie było - ja jestem za! Najchętniej to bym jakieś ruskie znowu kupiła. Ten Wasz szampon do tłustych za mną chodzi...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:46   #2799
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość



A co, już wypłata przyszła? I co z minimalizmem? Żeby nie było - ja jestem za! Najchętniej to bym jakieś ruskie znowu kupiła. Ten Wasz szampon do tłustych za mną chodzi...

edit.
A może to była podstępna próba sprawdzenia mojej przynależności do minimalistek, co? Jeśli tak, to oblałam.
Hahaha, Melya uwielbiam cię. Nie, wypłątę nam przesuneli na 25.
Ale i tak bym coś kupiła, tym bardziej, że koleżance na urodziny prezent trzeba kupić.

Edit: A szampon do tłustych bierz, bo jest rewelacyjny. Odżywka też super, lepsza niż Alterra, którą przecież też uwielbiam, ale gorsza niż Lavera moim zdaniem. Czyli to właściwie taka moja trójka: Lavera, NS, Alterra.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dobre
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-08-09 o 18:45
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:47   #2800
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hahaha, Melya uwielbiam cię. Nie, wypłątę nam przesuneli na 25.
Ale i tak bym coś kupiła, tym bardziej, że koleżance na urodziny prezent trzeba kupić.
o widzisz, ja tez dzisiaj dla koleżanki prezent dostałam.........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:51   #2801
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o widzisz, ja tez dzisiaj dla koleżanki prezent dostałam.........
Ach te prezenty. Zresztą każdy pretekst do kupna jest dobry.
Ej, czy wam też znikają opinie z KWC, bo mam wrażenie, ze mi znikają, ale nie wiem, co konkretnie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 18:59   #2802
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hahaha, Melya uwielbiam cię. Nie, wypłątę nam przesuneli na 25.
Ale i tak bym coś kupiła, tym bardziej, że koleżance na urodziny prezent trzeba kupić.

Edit: A szampon do tłustych bierz, bo jest rewelacyjny. Odżywka też super, lepsza niż Alterra, którą przecież też uwielbiam, ale gorsza niż Lavera moim zdaniem. Czyli to właściwie taka moja trójka: Lavera, NS, Alterra.
A co dokładniej z włosami robi takiego?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ach te prezenty. Zresztą każdy pretekst do kupna jest dobry.
Ej, czy wam też znikają opinie z KWC, bo mam wrażenie, ze mi znikają, ale nie wiem, co konkretnie.
Mi też znikają Kasują te, które nie są regulaminowe pewnie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:00   #2803
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A co dokładniej z włosami robi takiego?
Są sypkie, lekkie, dobrze umyte, nie są obciążone (a u mnie o ten efekt bardzo łatwo), nie są tłuste w połowie dnia (a miałam takie szampony, wprawdzie nie były naturalne, po których miałam), nie elektryzują się i dłuuuuugo (przynajmniej u mnie) pachną. Na odżywianie czy efekt mniejszego przetłuszczania jeszcze za szybko aby mówić. No i pieni się ten szampon niesamowicie, pierwszy naturalny, który aż tak się pieni, ale w oczy nie szczypie.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mi też znikają Kasują te, które nie są regulaminowe pewnie.
Ale ja kurde regulamin czytałam i zwracam zawsze uwagę aby było zgodne z regulaminem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:08   #2804
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mnie nic nie zapycha właśnie, kocham tłuste kremy wielką miłością, a małe syfki pojawiają się u mnie sporadycznie (czasem dwa razy w miesiącu, czasem raz na dwa miesiące), ale schodzą po nocy czy dwóch. Jak posmaruję olejkiem na trądzik Gai to schodzą po nocy zawsze Nie wiem czy mam rozszerzone pory, bo szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda
I myjesz się samymi micelami? Ja tak robię zimą, tylko micele. A w ciepłe miesiące rano micel, wieczorem mycie z użyciem wody, wciąż szukam niewysuszającego środka, bo wszystko wysusza oprócz kokoska A nie wiem czy kokosek dobrze oczyszcza Całkiem się na micele przerzucić?
Możesz spróbować jak chcesz. Teraz używam mydeł rano i wieczorem i jest ok, ale jesienią i zimą rano tylko micel. Takie pryszczyki to od hormonów, każda kobieta ma i się nie pozbędzie. |Chyba, że Ana nei ma, bo ona ponoć ma boską buzie. Chciałabym zobaczyć...

Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
Niebardzo wszystko rozumiem, co gdzie kupić, co z czym łączyć, ja to totalnie początkująca w tych sprawach jestem, dopiero pierwsze kosmetyki naturalne kupuje i wniczym się nie orientuję. Trochę czarna magia.. ^^

Swoją drogą, na Mazidła jak chce wejść, to ciągle mi wyskakuje, że na stronie jest jakieś zagrożenie, i że lepiej tam nie wchodzić : O
Poczytaj wątki o ZSK, Mazidłach, BU. Znajdz sobie jeden olej np jojoba - uniwersalny, glinki polecam białą, czerwoną, zielona jest mocna, mocno obsusza i niby oczyszcza ale moim zdaniem lepiej oczyszczająca jest ghassoul. U mnie też to wyskakuje na mazidłach, nei wiem co to, ja to olewam.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.natural-beauty.pl/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.
wow super gratisy.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:16   #2805
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Są sypkie, lekkie, dobrze umyte, nie są obciążone (a u mnie o ten efekt bardzo łatwo), nie są tłuste w połowie dnia (a miałam takie szampony, wprawdzie nie były naturalne, po których miałam), nie elektryzują się i dłuuuuugo (przynajmniej u mnie) pachną. Na odżywianie czy efekt mniejszego przetłuszczania jeszcze za szybko aby mówić. No i pieni się ten szampon niesamowicie, pierwszy naturalny, który aż tak się pieni, ale w oczy nie szczypie.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



Ale ja kurde regulamin czytałam i zwracam zawsze uwagę aby było zgodne z regulaminem.
O, to biorę ten szampon dla TŻ-ta na pewno Jemu się po dwóch dniach włosy przetłuszczają, szukamy wciąż dobrego szamponu do tłustych, żeby co 3 dni mógł myć, takie to on ma wymagania Tylko żeby nie wysuszał włosów, bo od połowy włosy ma normalne, po oczyszczającym szamponie z YR nawet lekko się przesuszały, puszyły te końce.

Śmieszne jest, że niektóre moje recenzje po 2 tygodniach użytkowania są nadal w KWC, a niektóre (zwłaszcza negatywne) kasują Czasem mi naprawdę te 2 tygodnie wystarczą, żeby ocenić kosmetyk jako szajs. Czasem nawet i dwa dni, ale takich recenzji nie wystawiam po prostu

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Możesz spróbować jak chcesz. Teraz używam mydeł rano i wieczorem i jest ok, ale jesienią i zimą rano tylko micel. Takie pryszczyki to od hormonów, każda kobieta ma i się nie pozbędzie. |Chyba, że Ana nei ma, bo ona ponoć ma boską buzie. Chciałabym zobaczyć...
Zazdroszczę tej możliwości mycia mydłami, serio. Bardzo bym chciała móc ich na twarz używać. Póki co myję się micelem i jest dobrze, choć skóra i tak pije ten tłusty krem jak wodę, już musiałam w ciągu dnia dosmarowywać.
Pryszczyki ludzka rzecz Wiadomo, nie każdemu się przytrafiają, ale jednak pewnie większości kobiet w czasie cyklu. Mojej mamie też mimo jej suchej skóry bez skłonności do syfów. Tylko właśnie te hormonalne jej wyskakują. Na szczęście po niej mam cerę, nigdy nie miałam trądziku i miałam ładną cerę jako nastolatka.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-09 o 19:18
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:23   #2806
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
O, to biorę ten szampon dla TŻ-ta na pewno Jemu się po dwóch dniach włosy przetłuszczają, szukamy wciąż dobrego szamponu do tłustych, żeby co 3 dni mógł myć, takie to on ma wymagania Tylko żeby nie wysuszał włosów, bo od połowy włosy ma normalne, po oczyszczającym szamponie z YR nawet lekko się przesuszały, puszyły te końce.

Śmieszne jest, że niektóre moje recenzje po 2 tygodniach użytkowania są nadal w KWC, a niektóre (zwłaszcza negatywne) kasują Czasem mi naprawdę te 2 tygodnie wystarczą, żeby ocenić kosmetyk jako szajs. Czasem nawet i dwa dni, ale takich recenzji nie wystawiam po prostu
Ja mam tylko skalp tłusty, resztę normalną, ale przez skalp muszę myć codziennie. Reszta się nie wysusza. Mycie, co dwa dni to moje marzenie, bo ja myję codziennie. Mi szampon z YR też nie podszedł. Miałam ten na objętość bodajże.
Ja zawsze po miesiącu wystawiam, a przynajmniej wpisuję, że używałam miesiąc. A wszelkie zgłaszane recenzje po 2-7-14 dniach sama zgłaszam do skasowania.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:26   #2807
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya, jp91 dzięki

Jestem po testach maski nawilżającej Luvos.
Kochane, ta maska robi cuda.
Od pewnego czasu chodziła za mną marka Luvos, więc na testy zamowiłam maskę nawilżającą. Mają produkty trochę drogie (kremy ok. 80 zł), ale maska 15 ml kosztuje 7,60 zł i jest boska.
Bardzo nawilża, pachnie migdałem i daje taką gładziutką buzię

Jeśli dostępna za 7,60 zl w nature-beauty oraz w naszym ulubionym sklepie zdrowe kosmetyki
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...igdalowym.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:37   #2808
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

skad zamawiacie produkty Madara ?
proszę o namiary
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:59   #2809
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny jaką ruską maskę do włosów polecacie? ^^ Głównie Anuli się pytam z wiadomych przyczyn.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 20:15   #2810
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam tylko skalp tłusty, resztę normalną, ale przez skalp muszę myć codziennie. Reszta się nie wysusza. Mycie, co dwa dni to moje marzenie, bo ja myję codziennie. Mi szampon z YR też nie podszedł. Miałam ten na objętość bodajże.
Ja zawsze po miesiącu wystawiam, a przynajmniej wpisuję, że używałam miesiąc. A wszelkie zgłaszane recenzje po 2-7-14 dniach sama zgłaszam do skasowania.
Sama zgłaszasz? A czemu?
Ciężko jest używać ujowego kosmetyku przez cały miesiąc, żeby wystawić mu regulaminową recenzję Jak widzę, że mi szkodzi to przestaję używać i chcę wystawić recenzję, że mi nie pasował. Jak mi skóra złazi po tygodniu używania i piecze mnie coś, wysusza i tak dalej to mam dzielnie do miesiąca dojść, bo coś się może zmieni? Sorry, ja wolę zrezygnować, nigdy nie używam czegoś co mi nie pasuje. Wolę wyrzucić / oddać niż męczyć się. Może to marnowanie pieniędzy, ale przynajmniej ja jestem zadowolona i nie cierpię

Szampon wezmę na stówę A dla siebie ten do wrażliwego skalpu plus odżywkę do farbowanych. Jak tak bardzo chwalicie NS to muszą być naprawdę super! Jako, że cena nie zabija, to mogę kupić
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:18   #2811
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Sama zgłaszasz? A czemu?
Ciężko jest używać ujowego kosmetyku przez cały miesiąc, żeby wystawić mu regulaminową recenzję Jak widzę, że mi szkodzi to przestaję używać i chcę wystawić recenzję, że mi nie pasował. Jak mi skóra złazi po tygodniu używania i piecze mnie coś, wysusza i tak dalej to mam dzielnie do miesiąca dojść, bo coś się może zmieni? Sorry, ja wolę zrezygnować, nigdy nie używam czegoś co mi nie pasuje. Wolę wyrzucić / oddać niż męczyć się. Może to marnowanie pieniędzy, ale przynajmniej ja jestem zadowolona i nie cierpię

Szampon wezmę na stówę A dla siebie ten do wrażliwego skalpu plus odżywkę do farbowanych. Jak tak bardzo chwalicie NS to muszą być naprawdę super! Jako, że cena nie zabija, to mogę kupić
Tzn. wiesz to jeszcze zależy, co kto napisał, bo często widzę recenzje dosłownie 2 zdaniowe. Zgłaszam bez skrupułów.
Weź, weź i daj potem znać jak u ciebie i twojego partnera się sprawdziły. Ja bym chętnie na jeszcze jakiś szampon się skusiła, ale nie wiem jaki jeszcze do moich włosów by się nadawał, hm... muszę poszperać. No i ciągle nad żelem pod prysznic się zastanawiam, tym bardziej, że mam już ostatni i trzeba i tak coś kupić. Ach... i zapomniałam ci jeszcze powiedzieć, że jedno z tych mydełek z LF chyba do twarzy kupię, tylko jak ono się nazywało, sielskie anielskie, tak?
Edit: Czemu ja nie mam takiego zapędu do np. ćwiczeń jak do szperania i szukania kosmetyków? Szkoda, że to nie odchudza.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-08-09 o 20:23
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:30   #2812
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tzn. wiesz to jeszcze zależy, co kto napisał, bo często widzę recenzje dosłownie 2 zdaniowe. Zgłaszam bez skrupułów.
Weź, weź i daj potem znać jak u ciebie i twojego partnera się sprawdziły. Ja bym chętnie na jeszcze jakiś szampon się skusiła, ale nie wiem jaki jeszcze do moich włosów by się nadawał, hm... muszę poszperać. No i ciągle nad żelem pod prysznic się zastanawiam, tym bardziej, że mam już ostatni i trzeba i tak coś kupić. Ach... i zapomniałam ci jeszcze powiedzieć, że jedno z tych mydełek z LF chyba do twarzy kupię, tylko jak ono się nazywało, sielskie anielskie, tak?
Edit: Czemu ja nie mam takiego zapędu do np. ćwiczeń jak do szperania i szukania kosmetyków? Szkoda, że to nie odchudza.
To Cię rozumiem, te krótkie recenzje - krem jest fajny, ładnie pachnie, polecam lub ale lipa, nie podoba mi się, nie kupujcie!!!! też mnie denerwują.
Jak myjesz włosy codziennie to możesz chyba zaryzykować z jakimś szamponem nie do tłustych moim zdaniem. Powiedzmy ten do każdego typu włosów, Objętość i Pielęgnacja bodajże. Ja też myję włosy codziennie ze względu na ich długość - jak budzę się rano to mam gniazdo istne na głowie i muszę umyć łeb po prostu, żeby je ułożyć - i używam przeróżnych szamponów, obojętnie mi do czego one są.
Mogę Ci sprezentować 3 żele Alterry jeśli chcesz Neroli&jaśmin (chyba tak się nazywał), borówka&wanilia i pomarańcza&wanilia. Tylko powąchane.
A jednak Sielskie Anielskie Ci się do twarzy spodobało? To super
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:37   #2813
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ten spray do kręconych z JMO to ta sól morska?
Zaciekawiła mnie też ta pomada. Ktoś pisał o tańszej wersji, ale coś mam problemy z wizażem teraz...

Do 19 sierpnia dla użytkowników karty Sephora jest promocja: drugi kosmetyk 40% taniej dla kosmetyków sprzedawanych tylko w tej drogerii
Czy powinnam zainteresować się marką Korres, albo yes to... ? Polecacie coś szczególnego?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:47   #2814
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja jestem wrażliwcem, więc muszę uważać bardzo. Ta seria jest dla wrażliwych. nie podrażnia, nie uczula, nie pachnie, bardzo ładnie odżwieża i nawilża.
mam jeszcze krem do twarzy z tej serii i krem do rąk.
W sumie to jest idealna seria dla mnie i mogę już nie szukać, ale ja lubię testować
a nie wysusza? ta seria basis ogólnie się fajna wydaje.
Mam w dalszych zamiarach krem ogólny, ten 150ml, i krem ro rąk
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W moim przypadku używanie ciulowego kremu nawilżającego powoduje właśnie napięcie, ściągnięcie. Powiedziałabym, że ogólnie używanie kremów nawilżających o nietłustej i niebogatej konsystencji powoduje suchość. Jedynym wyjątkiem jest Cetaphil, którego wielbię całą sobą, on super nawilża. Mycie twarzy wodą powoduje ściągnięcie masakryczne, jedynie olejem kokoskiem było dobrze, bo pozostawa warstwa. Najlepiej, najbardziej komfortowo się czuję po tłuściutkich kremach Teraz się Bambino ochronnym grubo smaruję i muszę dosmarowywać w ciągu dnia jeszcze, a po nocy budzę się z szorstką twarzą bez grama kremu na niej
To jam suchar?
suchar pierwsza klasa
Ja tak samo mam, choć, jak pisałam, jest poprawa.
Pytałaś o alterrę do mycia buzi-u mnie też beznadziejna jest-ten zapach sprawia, że podczas mycia mam wrażenie, że sobie jakimś żrącym detergentem z chemii gospodarczej dzioba myję. otem zapach znika, ale przyjemność używania-żadna.
Medełekiem mogę myć rzadko, bo jednak mi ściąga buzię.
Szukam czegoś super kremowego,
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
muszę się dogadać, żeby nie wrzucał awiz, że sama będę chodzić na pocztę i pytać
jest taka usługa nawet-poste restante się nazywa
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I myjesz się samymi micelami? Ja tak robię zimą, tylko micele. A w ciepłe miesiące rano micel, wieczorem mycie z użyciem wody, wciąż szukam niewysuszającego środka, bo wszystko wysusza oprócz kokoska A nie wiem czy kokosek dobrze oczyszcza Całkiem się na micele przerzucić?
A janie lubiłam samymi micelami buzi myć, bo mnie podrażniało to wielokrotne tarcie wacikami
Cytat:
Napisane przez Kyou Pokaż wiadomość
Niebardzo wszystko rozumiem, co gdzie kupić, co z czym łączyć, ja to totalnie początkująca w tych sprawach jestem, dopiero pierwsze kosmetyki naturalne kupuje i wniczym się nie orientuję. Trochę czarna magia.. ^^
spoko, spoko zorientujesz się szybciej niż by chciał tego twój portfel
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze jak ja pojade na urlop to na watku bedzie cisza jak makiem zasial

mnie sie koncza hydrolaty
taaaa...na pewno, będzie cisza jak makiem zasiał
coś ci się kończy znów? niemożliwe!
masz za MAŁE zapasy
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
odbiegając od tematu 'ruskich' ostatnio w tk maxx oglądalam nieznaną mi markę naturalną
http://www.geoskincare.com/products/

teraz jak mamy 'ruskie' kosmetyki za tak niskie ceny, to nas rozpieszczą i będziemy się mocno trzymać za portfele
coś cię tam często nosi do tego tkmaxa. Ja też mam jednego na trasie, ale słabizna tam i te pootwierane opakowania
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Z dzisiejszej dostawy zostaje u mnie peeling , 2 szampony NS (przeciwłupiezowy i do tłustych, który wzięłąm na pół z Promolcią), żel pod prysznic, scrub do twarzy. Zastanawiam sie nad scrubem do ciała koleżanka wie, że jej cos kupiłam i od razu pozwoliła mi pootwierać, obwąchać, pomacać i wypróbowac a w sumie scurb do ciała zgarnęłam tylko z wieczka, struktury w pudełeczku nie ruszyłam - wciąż jest tam gładka tafla przespie sie z tematem. Dla niej miał byc peeling, ale sie zesrało więc może oddam jej ten scrub własnie on delikatniejszy, więc jak na pierwszy kosmetyk tego typu to może i lepszy dla koleżanki.
Dobra koleżanka, nie? Pozwoliła od razu pootwierac i wypróbowac - nawet mówiła, żebym sobie poodkładała wszystkiego po trochu, ale nie będe przeginać....... Najwyżej dam sie namówić jak już jej prezent przekażę

A to znaczy, że mikołaj juz od mnie w tym roku nie przyjdzie skoro juz dostałam?
niezły z ciebie obdarowywacz, nie ma co

mel ma rację-rózga jak malowana będzie
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.natural-beauty.pl/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.
wow, ale hojni byli. I ładne zakupki

Mel, jak wpadniesz ze swoim pojemniczkiem, to sobie spróbkujesz szampon tłuściocha (wszystkie pojemniczki mi się rozeszły)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:49   #2815
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Melya, jp91 dzięki

Jestem po testach maski nawilżającej Luvos.
Kochane, ta maska robi cuda.
Od pewnego czasu chodziła za mną marka Luvos, więc na testy zamowiłam maskę nawilżającą. Mają produkty trochę drogie (kremy ok. 80 zł), ale maska 15 ml kosztuje 7,60 zł i jest boska.
Bardzo nawilża, pachnie migdałem i daje taką gładziutką buzię

Jeśli dostępna za 7,60 zl w nature-beauty oraz w naszym ulubionym sklepie zdrowe kosmetyki
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...igdalowym.html
po pierwsze - gratuluję zakupów fajne próbaski dostałaś. z lavery to smarowidło do twarzy to ten orzeźwiający fluid do skóry tłustej? testowałam na ręce i całkiem fajny mi się zdawał...
co do maseczek luvos, ja miałam tą: http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...rzoskwini.html i się zniechęciłam do ichnich masek... dostawałam wysypki po niej. kilka podejść robiłam, bo dostałam pakiet 10 masek do testów.
za to ich smarowidło do twarzy było całkiem przyjemne, a ostatnio testowałam na ręce krem tonujący - taka nowość od nich chyba. nie wiem, jak na twarzy, ale na ręku prezentował się bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
skad zamawiacie produkty Madara ?
proszę o namiary
a co z madary chcesz?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:53   #2816
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość


Zazdroszczę tej możliwości mycia mydłami, serio. Bardzo bym chciała móc ich na twarz używać. Póki co myję się micelem i jest dobrze, choć skóra i tak pije ten tłusty krem jak wodę, już musiałam w ciągu dnia dosmarowywać.
Pryszczyki ludzka rzecz Wiadomo, nie każdemu się przytrafiają, ale jednak pewnie większości kobiet w czasie cyklu. Mojej mamie też mimo jej suchej skóry bez skłonności do syfów. Tylko właśnie te hormonalne jej wyskakują. Na szczęście po niej mam cerę, nigdy nie miałam trądziku i miałam ładną cerę jako nastolatka.
A te mleczne z LF też nie pasują? Ja zazdroszczę pięknej buzi, bez niespodzianek i przebarwień. naczynek pewnie też nie masz...
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam tylko skalp tłusty, resztę normalną, ale przez skalp muszę myć codziennie. Reszta się nie wysusza. Mycie, co dwa dni to moje marzenie, bo ja myję codziennie. Mi szampon z YR też nie podszedł. Miałam ten na objętość bodajże.
Ja zawsze po miesiącu wystawiam, a przynajmniej wpisuję, że używałam miesiąc. A wszelkie zgłaszane recenzje po 2-7-14 dniach sama zgłaszam do skasowania.
Spróbuj płukać włosy octem. Ja po trzech dniach już widzę, że rano włosy ładniejsze niż bez octu.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką ruską maskę do włosów polecacie? ^^ Głównie Anuli się pytam z wiadomych przyczyn.
Drożdżową albo jajeczną. Tanie, dobre, wydajne. jajkowa bardziej odżywcza z tego co piszą dziewczyny
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:56   #2817
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
listonosz puka dwa razy
najpierw z przesyłką od Beets, teraz z paczka z kaliny

A więc:
- szampon przeciwłupieżowy NS
- szampon do osłabionych NS- na prezent
- szampon do tłustych NS
- odżywka do farbowanych NS - na prezent
- żel witaminowy pod prysznic NS
- srub czekoladowy do ciała organic shop - obłędny zapach czekolady
- peeling z papają organic shop
- złoty scrub do twarzy organic therapy
- próbka mydła agafii
i w dodatku dorzucili folderek kolorówki NS

Piękny dziś mamy dzień
ullala...ależ tego masa
i cio? zostawiasz sobie piling czy scrub?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:
lavera, maska pielęgnacyjna do włosów Mleczko Mango - zapach cudny
Luvos, maseczka nawilżająca z olejkiem migdalowym 15 ml

darmowe gratisy:
Luvos maseczka łagodnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini 15 ml - w sklepie kosztuje 7,60 zł
6 x John masters organics (odzywki, 2 x serum z c, krem pod oczy, żel styluzujący, balsam do ciała) - te płatne próbki
kremy i podkłady lavera
kremy i serum organix cosmetix

zakupy z http://www.natural-beauty.pl/
jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że za tak małe zamówienie dostanę aż tyle próbek i to te płatne.

uwielbiam dostawać tyle próbek

ktoś pytał jaką mam cerę, że pasuje mi myjadło 100% pure
moja jest tłusta i pryszczata a myjadło z nazwy jest do cery odwodnionej, ale ja w pięlęgnacji największy nacisk kłade właśnie na nawilżanie

czy na posiadanych przez Was olejach z alepii (róża, wspaniały) były daty ważności?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-08-09 o 21:04
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:13   #2818
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a nie wysusza? ta seria basis ogólnie się fajna wydaje.
Mam w dalszych zamiarach krem ogólny, ten 150ml, i krem ro rąk
bo ona jest ciekawa, a na pewno godna uwagi i wypróbowania ja mam z tej serii szampon dodający objętości i pastę do zębów. miałam próbkę kremu odżywczego. oczywiście dla mnie za ciężki, ale krzywdy nie zrobił i przydał się na podrażnienia.
warto też spojrzeć na serię neutral
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:15   #2819
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
suchar pierwsza klasa
Ja tak samo mam, choć, jak pisałam, jest poprawa.
Pytałaś o alterrę do mycia buzi-u mnie też beznadziejna jest-ten zapach sprawia, że podczas mycia mam wrażenie, że sobie jakimś żrącym detergentem z chemii gospodarczej dzioba myję. otem zapach znika, ale przyjemność używania-żadna.
Medełekiem mogę myć rzadko, bo jednak mi ściąga buzię.
Szukam czegoś super kremowego,


A janie lubiłam samymi micelami buzi myć, bo mnie podrażniało to wielokrotne tarcie wacikami
Ja będę cudnie szczęśliwa jak znajdę odpowiednie myjadło dla mnie, wtedy mogę sobie żyć spokojnie z suchym pyskiem - byle nie o suchym
Myjadło Alterra to tragedia dla suchych cer najwyraźniej. Miałam w zeszłe wakacje też kremy z tej serii i lipa

A masz mocno wrażliwą skórę? Pewnie dlatego Cię podrażniają waciki. Poza tym jakich używasz? Mnie kiedyś takie wielokrotne wycieranie podrażniało jak używałam wacików z Rossmanna, a teraz mam z Sephory i są cudnie miękkie Zrobiłam zapas 5 opakowań jak była promocja


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A te mleczne z LF też nie pasują? Ja zazdroszczę pięknej buzi, bez niespodzianek i przebarwień. naczynek pewnie też nie masz...
Też nie
Akurat z naczynkami nie trafiłaś, bo może akurat typowych naczynek nie mam, ale za to mam rumiane policzki cały czas, od bobasa praktycznie Na avatarze widać trochę rumień. Sama nie wiem od czego - czy to naczynka, czy np. AZS albo może trądzik różowaty. Poza tym nie widać w ogóle żadnych pajączków, tylko czysty rumień.
Na żuchwie i policzkach mam też od dziecka takie drobne krostki, jak przy rogowaceniu okołomieszkowym.
I co, taka ładna cera?

Takie same krostki jak na polikach mam na calutkich ramionach, trochę na przedramiona mi przechodzą, na talii, na plecach, trochę na brzuchu, na pośladkach. Do tego swędzi mnie skóra na całym ciele często, czasem praktycznie cały czas, jakbym świerzba jakiegoś miała. Co śmieszne nikt tego mi nigdy nie zdiagnozował - mam to mam, smaruj kremem Tylko jak byłam mała to alergolog zasugerował, że to może lekkie AZS, ale nikt nic z tym nie zrobił specjalnie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:35   #2820
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
czy na posiadanych przez Was olejach z alepii (róża, wspaniały) były daty ważności?
ani na jednym ani na drugim chyba daty nie miałamsprawdzę jutro,bo już nie chcę mi się dupska z łóżka podnosić

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Promolcia a podaj proszę sklep gdzie jeszcze mają 100% pure?zerknę sobie na ten żel.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.