Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 10:48   #2851
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja jeszcze tuszu nie uzywalam, bo mam aktualnie 4 (!!) otwarte (a nigdy mi się to nie zdarzało)
a jeśli chodzi o puder sypki to daje transparentny efekt, nie koloryzuje buzi, dziś użyłam dopiero pierwszy raz, zobaczymy jak się sprawdzi ale myślę, że i tak warto wypróbować ze względu na cenę- 16zł za 20g a widze ze i ma nawet dobre opinie
w sumie racja, za taką cenę to chyba się na niego skuszę, jak będzie mi nie odpowiadał to oddam komuś, tak w ramach przedświątecznego prezentu
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:50   #2852
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

O matko a tu znowu ta sama dyskusja....

Ludzie wiadomo przeciez że ta notka to była karykaturalna....
Ze jak się stosuje wszystko z umiarem to jest ok, ale jak sie stosuje to co pomaga a nie bo inni stosuja i dlatego ja bede. Ja np robilam czesto gęsto nafta i olejem rycynowym - bo widziałam efekty. Teraz nie robie bo ich na blond wlosach nie widze.

Ludzie troche dystansu do samych siebie Zamiast sie śmiac z zabawnej notki to sie wielce burza
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:57   #2853
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Tu raczej chodzi o ten cały włosowy szał na który choruje większość dziewczyn bezmyślnie sięgając po produkty po które pewnie by nigdy same nie sięgnęły na zasadzie "umyłam włosy facelle. Działa!" nagle cały wizaż i wszystkie blogi huczą o facelle. Kiedyś ludzie żyli bez cudowania i jakoś wszyscy mieliśmy włosy na głowach. To cudowne że coś komuś działa że coś się sprawdziło i mu służy ale stało się to w pewnym sensie włosową obsesją i dziewczyny działają pod silnym wpływem. Sama stosuję zabiegi poprawiające kondycję moich włosów i popieram to ale uważam że bez cudowania również jestem w stanie osiągnąć dobre rezultaty. Po cholerę komu eko loki na chusteczki litości a co to wałków już nie produkują?

tymczasem dobranoc
dokładnie

i nikt tu nikogo nie obraża ludzie róbcie sobie co chcecie w końcu wasze włosy ale niestety nie da się ukryć tego że jak jedna coś wpuści na bloga to zaraz następne robią to samo i po co?na każdym blogu można znaleźć dokładnie te same ,,instrukcje" włosowe nuda nuda nuda....
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bo my loża szyderców jesteśmy
a swoja droga z tego co pamietam, sama pisałas posty o pomoc do "tej nawiecej krzyczacej" jesli Tą sama osobe mamy na mysli.
I wtedy chyba troche inaczej sie odnosiłaś

Lubisz czytac chore wymysły ludzi, spoko, nam nic do tego, ale własnie internet polega na tym,że każdy może powiedziec/napisac to co uwaza i niekoniecznie to musi byc plucie jadem
no właśnie nie każdy to chyba rozumie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie wiem po co znowu ta dyskusja, która była prowadzona już milion razy. Zawsze, w każdym kolejnym wątku jest odnawiana, bo ktoś wpada i nie rozumie tego co się do niego pisze
Jest to takie męczące i nużące, że ja nawet pomijam tego typu wpisy, nie czytam, zmieniam temat.
Wszystko co stosujemy, stosujmy z GŁOWĄ, umiarem i używajmy do tego swoich szarych komórek, a nic nam się nie stanie.
Myśleć, a nie ślepo podążać za tym co się wyczytało, zobaczyło, co jednej pasuje to na pewno będzie pasowało również mnie.

Jezuuu, ja już o tym nawet nie piszę


Co u Was Dziewczyny? Macie już pomysły na prezenty?
to już standard
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
to aż tak śmieszne? Wiele razy, kiedy próbowałam do Was pisać. Wy nie odpisywałyście...oprócz Bunny, która jest bardzo sympatyczną osobą. Uciekam.
no niestety nie każda z nas ma taką wiedze jak Bunny i nie umie doradzić tak jak trzeba same się jej radzimy w sprawach włosowych i dlatego nie odzywamy się ...,a co by było gdyby któraś z nas coś doradziła i spierniczyła komuś włosy??dopiero by się haja narobiła
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 11:55   #2854
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
wiem, że ten podtekst był do mnie. Rozumiem, że tylko wy możecie tu pisać. Mnie nie wolno...?? Nieźle, wspaniałe są tu osoby...
Rozumiem, umiem czytać ze zrozumieniem, ale nie można generalizować, że każdy tak ma, etc.
alez mozesz kotku, nikt cie nie wygania.
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
to aż tak śmieszne? Wiele razy, kiedy próbowałam do Was pisać. Wy nie odpisywałyście...oprócz Bunny, która jest bardzo sympatyczną osobą. Uciekam.
to dobrze ze masz takie zdanie o mnie, ze jestem sympatyczna, malo kto tak uwaza

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny jakbyś była powiesz mi co sądzisz o Loreal Efassor?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Oburzenie ludzi na wpis bunny na blogu i Wasze posty tutaj- bezcenne
nie mialam w łapkach niestety ;/
niezla sieczka oł jeah!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Godzine mnie nie było,a wy tyle naskrobałyście w końcu


widziałam,że już przesłałaś

nie pogniewa się,ale wiesz moje włosy mają być piękne w sobotę

fajnie w całej Polsce? Bo jak u was pada to u mnie nie



ja też poziom gimnazjum i nawet nie wie co to za przedmiot środowisko! wstyd i hańba
princeska tylko ty jak chcesz byc pilotowana w sobote to rob wlosy przed poludniem bo ja potem jade na mikolajki i urodziny, wielkie chlanie zalicze to w poniedzialek wroce dopiero

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondasy

Dość długo mnie nie było- widzę, że jakiś fajny temat podjęłyście, nie wiem tylko kto to bhc, bo przyznam szczerze, że nie nadążam za wszystkimi blogami i nowinkami- np. o tej metodzie chusteczkowej- to dopiero wiem od Ciebie Bunny nie wiedziałam, że tak można, a tak w ogóle to włosy nie są brudne po tym? i tłuste? Generalnie czekam na rozwój wydarzeń na Twoim blogu Bunny
Ja też olejowałam włosy, ale nie widziałam po tym żadnych efektów i przyznam szczerze- przestałam. Wolę nałożyć odżywkę z silikonem (nie unikałam ich nigdy), bo przynajmniej wtedy moje włosy jakoś wyglądają
Ale powiem Wam, że mam teraz taki naturalny balsam z baikal herbals i włosy są tak mięciutkie po nim! Naprawdę fajny jest


No właśnie, a moje włosy... trochę się porobiło

Tak jak pisałam, tak zrobiłam- pofarbowałam włosy wellatonem 10/0, efekt? o Mamo, żółte odrosty ehhh. Sama już nie wiedziałam co robić- robię popielem-za chłodno, fioletem- na długości chłodno (po malaksie) a odrost spoko, naturą- wychodzi żółtko. No cóż odczekałam kilka dni i zrobiłam Londą czerwoną 18 chyba? nazywała się świetlany blond- znowu jest chłodno, ale lepsze to niż żółtko. Teraz nie farbuję aż do sylwestra

Poza tym dziś jestem od 04:00 na nogach, czuję zmęczenie, a jutro na 9,45 na zajęcia muszę przeżyć- ekonomia międzynarodowa, ekonomia matematyczna i ekonomteria II- nienawidzę wtorku drugiego tygodnia

Kitka oczywiście skusiłam się na tusz z Lovely
i wzięłam sobie puder sypki z manhattanu- nie mam żadnego pudru to mogę sobie kupić, a co

a tymczasem dobranoc dziewczyny oraz życzę miłego jutrzejszego dnia, bo pewnie nie uda mi się rano do Was zajrzeć
wiesz ja bym sie po takich chusteczkach czula zwyczajnie brudna, poza tym one smierdza
co to za balsam skad i za ile? opowiadaj
no to sobie porobilas, ale jak ktos mial chlodne wloski i naklada naturalny poziom 9 badz 10 to w 99% przechodzi jajeczny szok dobrze ze wyprowadzilas juz kolor.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny dobre dobre to usmiałam się ,ale też trochę mnie to przeraziło o płynie do higieny intymniej ostatnio wyczytałam i odniosłam przerażające odczucia o chustkach(lokach) też czytałam i o innych tego typu dziwnych zabiegach i stwierdzam że to poprostu jakaś zaraza się szerzy bo coraz więcej osób zaczyna to papugować i na każdym blogu jest praktycznie jedno i to samo co prawda ja olejuje włosy bo lubie i widze ,że im to służy bo nie mam porozdwajanych końcówek czy stanu suchej szczoty jaką miałam po castingu (tu własnie olej pomógł mi doprowadzić włosy do ładu ) ale nigdy w życiu nie wypiłabym żelatyny,nie umyła włosów płynem do h.i. i na pewno nie wstawałabym o 3-4 rano aby nałożyć jakąś miksture na włosy i tez odniosłam takie wrażenie po wyczytaniu różnych różności co poniektórzy robią z włosami i zastanawiałam się ile to wszystko im czasu zajmuje ja nieraz nie mam czasu odczekać pięciu minut z odżywką na włosach ,a na olej musze znaleźć chwilke i potem kolejną ,aby go zmyć podziwiam tych co tak eksperymentują i nie boją się właśnie, że któregoś dnia obudzą się bez włosów na głowie
tekst naprwade szokujący ,ale prawdziwy i może niektórym otworzy oczy przed totalną zgubą....
i gratuluje poczucia humoru
wlasnie o to chodzi asia- jedna madra pisze i zaraz 5 kolejnych to samo dzien po dniu to smieszne jest te dziewczyny powinny sie nazywac kopistki a nie blogerki
asia ty nie przesadzasz z pielegnacja, jest ok. ja nigdy nie mowilam ze oleje sa zle, tylko trzeba umiec z nich korzystac.

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Tak czytam czytam i coraz większe oczy mam. Dziewczyny plujecie jadem!

Nie rozumiem krzyku o mycie włosów płynem facelle sama tak robię od dłuższego czasu. Olej na włosy też nakładam. I dodaje półprodukty.

Boli to was?

Każdy ma inne włosy i co innego im odpowiada!

Jeszcze, żeby ta najwięcej krzycząca mogła się pochwalić zadbanymi włosami bez żadnych zabiegów to bym zrozumiała... ale może warto spojrzeć w lustro i zobaczyć własne włosy zamiast krytykować inne.
nas to nic nie boli jak widac
wszystkie w zdrowiu jestesmy
szkoda tylko ze sa takie nieszczere osoby jak ty co najpierw liza komus tylek a potem na niego najezdzaja fajnie znac nick kolejnej hipokrytki na wizazu
i otoz nie moje wlosy nie sa poddawane zabiegom jak to nazywasz- znaja tylko farbe co 3 tyg. prosty szampon dzieciecy, odzywke i maske. no szał!!!!

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Tu raczej chodzi o ten cały włosowy szał na który choruje większość dziewczyn bezmyślnie sięgając po produkty po które pewnie by nigdy same nie sięgnęły na zasadzie "umyłam włosy facelle. Działa!" nagle cały wizaż i wszystkie blogi huczą o facelle. Kiedyś ludzie żyli bez cudowania i jakoś wszyscy mieliśmy włosy na głowach. To cudowne że coś komuś działa że coś się sprawdziło i mu służy ale stało się to w pewnym sensie włosową obsesją i dziewczyny działają pod silnym wpływem. Sama stosuję zabiegi poprawiające kondycję moich włosów i popieram to ale uważam że bez cudowania również jestem w stanie osiągnąć dobre rezultaty. Po cholerę komu eko loki na chusteczki litości a co to wałków już nie produkują?

tymczasem dobranoc
ale jakie to eco loki skoro zeby wyprodukowac te chusteczki uzyto srodkow chemicznych i materialow roznego typu? eco to by bylo wziac stara koszulke, pociac w paski, namoczyc i zawijac loki.

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
i tu sie zgodze z Toba calkowicie
Jest w sklepach tyle dobrych produktow do pielegnacji wlosow, ze naprawde zupelnie bezsensowne jest stosowanie produktow,ktore do tego nie sa przeznaczone ( plyn do higieny intymnej, chusteczki itd...)
Gdyby te produkty w jakikolwiek sposob pomagalyby naszym wlosom, to producent na pewno umiescilby stosowna informacje na etykietce.
wiesz im sie wydaje ze producenci chca zarobic skoro stworzyli osobno plyn do hig in i szampon

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bo my loża szyderców jesteśmy
a swoja droga z tego co pamietam, sama pisałas posty o pomoc do "tej nawiecej krzyczacej" jesli Tą sama osobe mamy na mysli.
I wtedy chyba troche inaczej sie odnosiłaś

Lubisz czytac chore wymysły ludzi, spoko, nam nic do tego, ale własnie internet polega na tym,że każdy może powiedziec/napisac to co uwaza i niekoniecznie to musi byc plucie jadem
i to podsumowuje wszystko komu sie nie podoba niech stad idzie jak tu taki nastroj jadowity dla niego, nie daj boze sie jeszcze pochoruje od nas

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Tak właśnie mi sie wydawalo
Współczuje ekonomii...nie cierpie dziadostwa

Co do tej calej sprawy, mysle ,ze wszystko co Bunny chciała przekazać pokazała w "krzywy zwierciadle".
Dziewczyny naczytaja sie cudow na kiju od "włosowariatek" i np. przy włosach farbowanych odstawiaja wszelakie sylikony bo to zło i czekaja na piekne włosiska. A tu co? Klops.
Siano,siano, po stokroć siano
A potem płacz i co...skrzynka Bunny na meilu jakby moga to by cały Lbl zasypala wiadomościami
Bo ta i tamta powiedziala "odstaw sylikony", "odstaw sls".
"Kładz resztki obiadu na włosy..."
A potem Bunny ratuj, a jak Bunny poratuje to potem jeszcze na nia niektóre naskocza. Bezczelnosc i chamstwo momentami
no niestety. ja juz mam awarie poczty co najmniej jeden dzien w tyg.
moja poczta zajmuje okolo 3gigabajty a i tak co raz ja odgruzam i to tylko w ciagu miesiaca i tak co miesiac...
wlasnie to jest wredne- taka hipokryzja- bunny poratuj, na mailach robia najazd na tamte, bo sa wsciekle a jak juz kolor cacy to do tamtych biegusiem na mnie najechac.
rzygac sie chce na takich ludzi naprawde! bardzo wartosciowe z nich jednostki naprawde! pozazdroscic ich srodowisku- pewnie tacy sami sa dla rodziny, przyjaciol itp.

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Naprawdę nie pomyślałaś, że tu nie chodzi o zazdrość, tylko o bezmyślne powielanie wszystkich metod dostępnych na blogach, w internecie, gazetach, itd. choćby były najgłupsze. Śmieszne a zarazem żałosne jest to, jak niektóre osoby są ślepo zapatrzone w kogoś, kto powiedział, że pomogło mu np. picie żelatyny czy mycie przetłuszczających się włosów płynem do mycia naczyń (bo o tym też słyszałam). No więc jak temu komuś pomogło, to trzeba też tak robić, nieważne, że głupie i szkodliwe, bo przecież wygląd jest najważniejszy, prawda?

Kiedyś słyszałam o dziewczynie, która wyczytała gdzieś o tym, że na rozdwojone końcówki włosów pomaga smarowanie tych końcówek alkoholem czy spirytusem i opalanie, bo podobno je skleja i już się nie rozdwajają. No i ta zdecydowała się tak zrobić, bo przecież jak tak było napisane to znaczy, że dobre. W efekcie dziewczyna jest po przeszczepach skóry głowy, ogień zajął całe włosy, nosi perukę i raczej nie ma szans, żeby włosy odrosły. Czy naprawdę o to chodzi? O posuwanie się do coraz bardziej absurdalnych pomysłów?
Rany, we wszystkim trzeba zachować umiar przecież. Każda z nas chciałaby mieć piękne włosy ale dbanie o nie w granicach rozsądku a popadanie w paranoje to już inna sprawa.

Miłego dnia
taki zabieg z alkoholem i ogniem to fryzjerskie przeżeganie- pisalam na blogu. kiedys sie to stosowalo u fryzjera. no ale tej lasce to wspolczuc glupoty...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mam pomysł
Jak już się nauczysz czytać ze zrozumieniem to zapraszamy ponownie
(no chyba, że po tych miksturach zaczną Ci wcześniej włosy wypadać to po radę co z tym zrobić też możesz wpaść, bo prędzej czy później każda przychodzi)

Pozdrawiam serdecznie, bez złośliwości



Dzień dobry Dziewczyny

Buahhot i Asia
- cieszę się, że i Wam tusz pasuje już kolejnej osobie się spodobał co prawda 3 tygodnie i jest po tuszu, bo wysycha, ale co to jest wydać 9 zł raz na 3 tygodnie, prawda? a efekt daje naprawdę niezły
dla oczu zdrowiej jak tusz co miesiac wymienicie


Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Niekoniecznie przy farbowanych włosach i odstawieniu silikonów włosy równają się sianu. Jak włosy są zniszczone to właśnie silikony je oblepią i wizualnie poprawią kondycję, tylko wizualnie. Znam osoby, które mają cudowne, gęste, błyszczące, gładkie włosy i to blondynki farbujące się na blond, podkreślające swoje jasne włosy. Mają włosy proste i kręcone w końcach. I wiem, że nie stosują silikonów.
oj fencze fencze widze wplywy
no to jak juz jedna edukowalam, kotku powiedz mi jaka jest rola silikonow w szamponach a odzywkach i maskach do wlosow ok? wymien kilka cech, po co one sa.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie wiem po co znowu ta dyskusja, która była prowadzona już milion razy. Zawsze, w każdym kolejnym wątku jest odnawiana, bo ktoś wpada i nie rozumie tego co się do niego pisze
Jest to takie męczące i nużące, że ja nawet pomijam tego typu wpisy, nie czytam, zmieniam temat.
Wszystko co stosujemy, stosujmy z GŁOWĄ, umiarem i używajmy do tego swoich szarych komórek, a nic nam się nie stanie.
Myśleć, a nie ślepo podążać za tym co się wyczytało, zobaczyło, co jednej pasuje to na pewno będzie pasowało również mnie.

Jezuuu, ja już o tym nawet nie piszę


Co u Was Dziewczyny? Macie już pomysły na prezenty?
ja wlasnie kupilam juz prezenty sis na gwiazdke bransoletki pewnej znanej firmy modowej ktora uwielbiam, boze wydalam 200zl zabije sie chyba tzn tz mnie zabije

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
wiem, że ten podtekst był do mnie. Rozumiem, że tylko wy możecie tu pisać. Mnie nie wolno...?? Nieźle, wspaniałe są tu osoby...
Rozumiem, umiem czytać ze zrozumieniem, ale nie można generalizować, że każdy tak ma, etc.
fencze to nie mialo byc zlosliwie do ciebie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:03   #2855
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
ja zaraz się zbieram na uczelnie przede mną 6 godzin ekonomii menadżerskiej

Kylie
radziła się Bunny tutaj na wątku

Exclusivee Ty zamawiałaś rozjaśniacz od tego sprzedawcy,którego mi podałaś? bo zamówiłam i zapłaciłam w niedziele,a nie wysłali mi żadnego info o wysyłce mam tylko nadzieje,że do piątku dojdzie


Widzę niektórzy nie zrozumieli przesłania notki Bunny gdzie wszystko zostało wyolbrzymione post został specjalnie tak napisany, żeby może niektóre dziewczyny zrozumiały,że nie warto korzystać ze wszystkich "cudów" które podają nam blogi
mnie najbardziej ostatnio zadziwiło i przeraziło zażywanie tabletek na alergie przed farbowaniem włosów tydzień po i tydzień przed nikt jakoś na blogu nie napisze o skutkach ubocznych takich metod
bo jeszcze nikomu watroba nie wysiadla trzeba poczekac.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O matko a tu znowu ta sama dyskusja....

Ludzie wiadomo przeciez że ta notka to była karykaturalna....
Ze jak się stosuje wszystko z umiarem to jest ok, ale jak sie stosuje to co pomaga a nie bo inni stosuja i dlatego ja bede. Ja np robilam czesto gęsto nafta i olejem rycynowym - bo widziałam efekty. Teraz nie robie bo ich na blond wlosach nie widze.

Ludzie troche dystansu do samych siebie Zamiast sie śmiac z zabawnej notki to sie wielce burza
coz niestety jak widac ludzie nie umieja czytac ze zrozumieniem, nie znaja gatunku karykatury czy satyry. zdaloby sie ze wszyscy wokol tacy uksztalceni a wiedza z gimnazjum/szkola srednia kuleje taki tekst jak moja notka naprade nie jest latwy do napisania zeby czytelnika nie zanudzic, zeby trzymac sie wyznacznikow i ramy.
nie to ze sie chwale... drugim fredro nie bede- uwielbiam go , ale mysle ze po tej polonistyce troszke mi zostalo i calkiem niezle wyszla ta historia

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



dokładnie

i nikt tu nikogo nie obraża ludzie róbcie sobie co chcecie w końcu wasze włosy ale niestety nie da się ukryć tego że jak jedna coś wpuści na bloga to zaraz następne robią to samo i po co?na każdym blogu można znaleźć dokładnie te same ,,instrukcje" włosowe nuda nuda nuda....

no właśnie nie każdy to chyba rozumie

to już standard

no niestety nie każda z nas ma taką wiedze jak Bunny i nie umie doradzić tak jak trzeba same się jej radzimy w sprawach włosowych i dlatego nie odzywamy się ...,a co by było gdyby któraś z nas coś doradziła i spierniczyła komuś włosy??dopiero by się haja narobiła
otoz to- jedna po drugiej kopiuje- kopistki powinny sie nazwac wloso-xero czy cos albo xerowlos(z)ki
wy chociaz macie ten rozsadek ze jak zle powiecie a napaleniec poleci i zrobi to bedzie danse macabre lepiej cicho byc niz gadac zle, ja tez jak cos nie wiem to przepraszam ale nie pomoge i juz, tez nie jestem chodzaca encyklopedia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:05   #2856
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Hej

Wklejam LUO po 6 tyg, udało sie zrobic zdjęcie bez lampy. Zaraz ide do fryz i jutro rano zrobie po fryz.

Dziewczyny, to co sie tu dzieje jest beznadziejne. Nie rozumiem sama autorka napisała ze notka jest KARYKATURALNA.
A ja napisałam ze sama stosowalam, nie potepiam jak ktos stosuje i ze kazda z ciekawosci czegos probowala.
Nikt na mnie nie naskoczyl,napisalam to normalnie, kulturalnie, mam swoje zdanie. na efekety pewnych dzialan tzrzeba czekac a oleje na pewno sluza pewnym wlosom.
Jak wszystko.

oczywiscie nie mowie o płynie facelle (chyba do hig inty?) do wlosowno rzecz jasna ze to jest do innego przeznaczenia na wyspie bezludnej moze bym wlosy tym umyla, w domu raczej myję tym inne eleganckie narządy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2493 - Kopia.jpg (84,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2494.jpg (57,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2496.jpg (70,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2497.jpg (64,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2498.jpg (75,5 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-27 o 12:41 Powód: post pod postem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:16   #2857
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Wklejam LUO po 6 tyg, udało sie zrobic zdjęcie bez lampy. Zaraz ide do fryz i jutro rano zrobie po fryz.
fajne mnie sie podobaja jaki to kolor luo?
i widze jakis sliczny blyszczyk co to?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 12:21   #2858
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fajne mnie sie podobaja jaki to kolor luo?
i widze jakis sliczny blyszczyk co to?
Wlasnie calkiem nieźle się spral. Ciepły kolor, fakt, ale nie jakis rudy. I przy odroscie nie zrudzial.
To mieszanka zdaje sie 10,0 + 10,23 + 9,22 i jakies pastele...cos takiego.
Dzis dopytam.

A blyszczyk muszę popatrzec wiesz ze ja mam jak chomik tysiac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:58   #2859
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej czytam Was ale nie nadążam czasami, poza tym głupio mi się wcinać w wasze tematy
Przygotowuje się do farbowania, normalnie myję włosy omo i im to służy, słyszałam, że garnier szczypie (z tego co pamiętam mnie też drażnił) i że pomaga umycie przed farbowaniem samą odżywką więc umyłam naturią. Masakra jakie po niej mam wlosydobrze że jutro farbkę nałożę pochwalę albo pożalę się co mi wyszło
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:10   #2860
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
hej czytam Was ale nie nadążam czasami, poza tym głupio mi się wcinać w wasze tematy
Przygotowuje się do farbowania, normalnie myję włosy omo i im to służy, słyszałam, że garnier szczypie (z tego co pamiętam mnie też drażnił) i że pomaga umycie przed farbowaniem samą odżywką więc umyłam naturią. Masakra jakie po niej mam wlosydobrze że jutro farbkę nałożę pochwalę albo pożalę się co mi wyszło
O tym zeby myc odzywka przed farbowaniem nie slyszalam
garnier mi tez nie sluzy.

pokaz koniecznie po farbowaniu i napisz czym robilas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:15   #2861
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O tym zeby myc odzywka przed farbowaniem nie slyszalam
garnier mi tez nie sluzy.

pokaz koniecznie po farbowaniu i napisz czym robilas
u Bunny na blogu o tym czytałam
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...-do-wosow.html

ja tylko z garniera z drogeryjnych (oprocz loreala) znalazlam odcien 9.1 a potem stwierdziłam że za szaro może być i Bunny doradziła mi dobrać naturę więc tak będę robić jak kolory będą ok to kupię takie odcienie fryzjerskie
pokażę przed i po zdjęcia
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 13:17   #2862
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O tym zeby myc odzywka przed farbowaniem nie slyszalam
garnier mi tez nie sluzy.

pokaz koniecznie po farbowaniu i napisz czym robilas
agatko to moj patent dzieki temu leb nie szczypie na 12%
sprawdzone juz na kilku osobach.
chodzi o to, ze jak wiesz ze np farbujesz w weekend, a chcesz umyc wlosy w czwartek czy piatek to zeby nie byly za czyste pod farbe to jak sie umyje zamiast szamponem odzywka to potem skora jest chroniona. nie chodzi zeby tuz przed sama farba umyc odzywka, jak wiemy najlepiej farbowac wloski lekko juz brudne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:49   #2863
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ale dyskusja skończyłam wcześniej zajęcia i podjechałam jeszcze do nowo otwartej biedry po zapasy
z mniej dobrych rzeczy przyszła niedopłata za prąd 300 zł chyba nie kupie sobie kozaków

Kitka sprawdzałam pogodę i u mnie też ma padać śnieg może być i na plusie,ale uwielbiam jak prószy

Exclusive dzisiaj jest wtorek kochana ja kupiłam ten silver nie zielony

Bunny mój TŻ wraca z pracy tak po 11 to najwcześniej bym zaczęła robić włoski ok.12 chyba,że w piątek wieczorem zrobimy
kurde i teraz powiedz mi lepiej jak mam wytłumaczyć TŻ żeby mi nie nakładał rozjaśniacza na odrosty bo on to by najlepiej naciapał gdzie popadnie i popraw sobie sama
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:59   #2864
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale dyskusja skończyłam wcześniej zajęcia i podjechałam jeszcze do nowo otwartej biedry po zapasy
z mniej dobrych rzeczy przyszła niedopłata za prąd 300 zł chyba nie kupie sobie kozaków

Kitka sprawdzałam pogodę i u mnie też ma padać śnieg może być i na plusie,ale uwielbiam jak prószy

Exclusive dzisiaj jest wtorek kochana ja kupiłam ten silver nie zielony

Bunny mój TŻ wraca z pracy tak po 11 to najwcześniej bym zaczęła robić włoski ok.12 chyba,że w piątek wieczorem zrobimy
kurde i teraz powiedz mi lepiej jak mam wytłumaczyć TŻ żeby mi nie nakładał rozjaśniacza na odrosty bo on to by najlepiej naciapał gdzie popadnie i popraw sobie sama
no powiedz zeby nakladal np ok 2cm od skory glowy i juz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:09   #2865
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no powiedz zeby nakladal np ok 2cm od skory glowy i juz
myślisz,że zaczai? boję się,że on 2 cm uzna za 5 i będę miała paski ciemne powiem mu 1 cm a w piątek wieczorem będziesz na wizażu?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:20   #2866
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
i tu sie zgodze z Toba calkowicie
Jest w sklepach tyle dobrych produktow do pielegnacji wlosow, ze naprawde zupelnie bezsensowne jest stosowanie produktow,ktore do tego nie sa przeznaczone ( plyn do higieny intymnej, chusteczki itd...)
Gdyby te produkty w jakikolwiek sposob pomagalyby naszym wlosom, to producent na pewno umiescilby stosowna informacje na etykietce.
Dokładnie! Ja rozumiem sytuacje gdzie na półkach byłyby 3 szampony na krzyż ale w takiej sytuacji owe sięganie po płyny do naczyń czy do higieny intymnej są najmniej dziwne ludziom musi się bardzo nudzić.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dokładnie

i nikt tu nikogo nie obraża ludzie róbcie sobie co chcecie w końcu wasze włosy ale niestety nie da się ukryć tego że jak jedna coś wpuści na bloga to zaraz następne robią to samo i po co?na każdym blogu można znaleźć dokładnie te same ,,instrukcje" włosowe nuda nuda nuda....
a to że się recenzje powielają to swoją drogą.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale jakie to eco loki skoro zeby wyprodukowac te chusteczki uzyto srodkow chemicznych i materialow roznego typu? eco to by bylo wziac stara koszulke, pociac w paski, namoczyc i zawijac loki.
Już pominęłam sam fakt czym te chusteczki są nasączone nie raz sytuacja była taka że chusteczki stricte przeznaczone do delikatnej skóry dziecka były wypchane alkoholem i masą różnych innych świństw po brzegi.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-27 o 14:21
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:29   #2867
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Exclusive dzisiaj jest wtorek kochana ja kupiłam ten silver nie zielony
O matko Haha ja jak zwykle nie ogarniam

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Już pominęłam sam fakt czym te chusteczki są nasączone nie raz sytuacja była taka że chusteczki stricte przeznaczone do delikatnej skóry dziecka były wypchane alkoholem i masą różnych innych świństw po brzegi.
sama miałam z takimi styczność

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Bunny szkoda, bo ma dość fajne opinie na kwc i nie powiem, kusi
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:36   #2868
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O matko Haha ja jak zwykle nie ogarniam
:
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:43   #2869
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
myślisz,że zaczai? boję się,że on 2 cm uzna za 5 i będę miała paski ciemne powiem mu 1 cm a w piątek wieczorem będziesz na wizażu?
w piatek bede

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O matko Haha ja jak zwykle nie ogarniam



sama miałam z takimi styczność

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Bunny szkoda, bo ma dość fajne opinie na kwc i nie powiem, kusi
przedzwonilam do mojej mistrzyni ona poleca, wypytala mnie co zamierzam tym robic i powiedziala ze dobre to, tylko ciutke drogie.
powiedziala mi ze warto.
zawiera szczegolowa ulotke wiec co bym nie planowala tym robic to sobie poradze-
w zaleznosci czy tylko chcesz sciagnac kolor i zmienic tonacje to z goraca woda sie miesza, a jezeli chcesz pojasnic powyzej 2 tonow ciemne wlosy to z oksydantem rozrobic.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 14:55   #2870
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
4 tusze? dobra jesteś Jak już mowa o tuszach to ja polecam ten tusz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-1-action.html Używałam go namiętnie rok temu, a teraz znowu do niego wróciłam i wiem że tym razem go nie zostawię. Kosztuje niewiele, a daje mi taki efekt jaki dawał mi volume million lashes z loreala, a do tego jest niemalże 4-5 razy tańszy Tuszy do rzęs i butów nigdy za wiele
tak, eveline złoty volume coś tam (kupiłam w jakiejś promocji za 10-11zł), tusz enjoy za 7zl (produkty bardzo podobne do produktow miyo), trzeci tusz to essence-tez kupiony w jakiejs promocji za grosze i czwarty rimmel day2night jak widac, nie uzywam teraz jakichs drogich tuszy, bo wole przetestowac najpierw cos tanszego, a nuż trafie na perelke
ja nie mam gdzie dostac produktow miyo poza sp gdzie sa tylko lakiery do paznokci.
Ale dokladnie- butów, torebek i tuszy do rzes nigdy za wiele
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mam pomysł
Jak już się nauczysz czytać ze zrozumieniem to zapraszamy ponownie
(no chyba, że po tych miksturach zaczną Ci wcześniej włosy wypadać to po radę co z tym zrobić też możesz wpaść, bo prędzej czy później każda przychodzi)

Pozdrawiam serdecznie, bez złośliwości



Dzień dobry Dziewczyny

Buahhot i Asia
- cieszę się, że i Wam tusz pasuje już kolejnej osobie się spodobał co prawda 3 tygodnie i jest po tuszu, bo wysycha, ale co to jest wydać 9 zł raz na 3 tygodnie, prawda? a efekt daje naprawdę niezły
no pewka
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Co u Was Dziewczyny? Macie już pomysły na prezenty?
Hmm jeszcze niestety nie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Idę stąd, wrócę w grudniu, bo nie chce mi się. Ogarnijcie się
eeee, nie ma mowy, wracaj!
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
w sumie racja, za taką cenę to chyba się na niego skuszę, jak będzie mi nie odpowiadał to oddam komuś, tak w ramach przedświątecznego prezentu
mam nadzieję, że będzie Ci służył
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O matko a tu znowu ta sama dyskusja....

Ludzie wiadomo przeciez że ta notka to była karykaturalna....
Ze jak się stosuje wszystko z umiarem to jest ok, ale jak sie stosuje to co pomaga a nie bo inni stosuja i dlatego ja bede. Ja np robilam czesto gęsto nafta i olejem rycynowym - bo widziałam efekty. Teraz nie robie bo ich na blond wlosach nie widze.

Ludzie troche dystansu do samych siebie Zamiast sie śmiac z zabawnej notki to sie wielce burza
otóż to

Bunny nie wiem czemu mi nie zacytowało Twojego postu
fakt-szok byl niezly balam sie, ze jak naloze po tej naturze popiel (bo natura wyszla zolto) to bede miala zielone wlosy, ale nic z tych rzeczy
a jesli chodzi o balsam, to jak wroce do domu to wkleje ktory konkretnie mam, bo teraz nie pamietam niestety

oczywiscie nie dotarlam dzis na uczelnie pojechalam z Tztem do lekarza
a teraz wcinam kluski leniwe i krokiety
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:56   #2871
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w piatek bede
to zrobię raczej w piątek jak dojdzie przesyłka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:01   #2872
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, eveline złoty volume coś tam (kupiłam w jakiejś promocji za 10-11zł), tusz enjoy za 7zl (produkty bardzo podobne do produktow miyo), trzeci tusz to essence-tez kupiony w jakiejs promocji za grosze i czwarty rimmel day2night jak widac, nie uzywam teraz jakichs drogich tuszy, bo wole przetestowac najpierw cos tanszego, a nuż trafie na perelke
ja nie mam gdzie dostac produktow miyo poza sp gdzie sa tylko lakiery do paznokci.
Ale dokladnie- butów, torebek i tuszy do rzes nigdy za wiele

no pewka

Hmm jeszcze niestety nie

eeee, nie ma mowy, wracaj!

mam nadzieję, że będzie Ci służył

otóż to

Bunny nie wiem czemu mi nie zacytowało Twojego postu
fakt-szok byl niezly balam sie, ze jak naloze po tej naturze popiel (bo natura wyszla zolto) to bede miala zielone wlosy, ale nic z tych rzeczy
a jesli chodzi o balsam, to jak wroce do domu to wkleje ktory konkretnie mam, bo teraz nie pamietam niestety

oczywiscie nie dotarlam dzis na uczelnie pojechalam z Tztem do lekarza
a teraz wcinam kluski leniwe i krokiety
nie, po naturze popiel wyjdzie ok, nawet jak na zolto wzielo- bo to nie sa zolte pigmenty farby we wlosie zeby dalo zielen, tylko zle pokryte wlosy.

ej kluski leniwe sa na slodko? tzn smakuja jak nadzienie do nalesnikow? bo ost przezylam szok jak kupilam w garmazerce zawsze byly takie cos jak kopytka, posolilam sobie od groma ja jem a tu slodkie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to zrobię raczej w piątek jak dojdzie przesyłka
musi dojsc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:22   #2873
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princesska
a co to niby daje? Bo ja cały czas na lekach przeciwalergicznych jestem
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:12   #2874
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc witam po pracy , ale na 19 mam rocznice male swieto w pracy i musze byc
ojj widze dzialo sie troche




Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Tak czytam czytam i coraz większe oczy mam. Dziewczyny plujecie jadem!

Nie rozumiem krzyku o mycie włosów płynem facelle sama tak robię od dłuższego czasu. Olej na włosy też nakładam. I dodaje półprodukty.

Boli to was?

Każdy ma inne włosy i co innego im odpowiada!

Jeszcze, żeby ta najwięcej krzycząca mogła się pochwalić zadbanymi włosami bez żadnych zabiegów to bym zrozumiała... ale może warto spojrzeć w lustro i zobaczyć własne włosy zamiast krytykować inne.
moze spojrz na swoje wlosy i zastanow sie po co robisz te wszystkie chore zabiegi na nich naprawde widzisz poprawe u siebie czy u kogos zrozum ze jesli ktos ma liche wlosy to mozesz i zlotem je wysmarowac to i tak nic nie da ..

zazwyczaj ogladamy wlosy dziewczyn ktore genetycznie sa juz geste i mocne a nie staly sie takie od nakladanych cudow na nie

Amen.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:40   #2875
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Princesska
a co to niby daje? Bo ja cały czas na lekach przeciwalergicznych jestem
http://www.anwen.pl/2012/11/jak-pora...bie-z-ppd.html
prosze ja nie będę tego wyjaśniać
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Amen.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 17:57   #2876
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


otoz to- jedna po drugiej kopiuje- kopistki powinny sie nazwac wloso-xero czy cos albo xerowlos(z)ki
wy chociaz macie ten rozsadek ze jak zle powiecie a napaleniec poleci i zrobi to bedzie danse macabre lepiej cicho byc niz gadac zle, ja tez jak cos nie wiem to przepraszam ale nie pomoge i juz, tez nie jestem chodzaca encyklopedia

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Wklejam LUO po 6 tyg, udało sie zrobic zdjęcie bez lampy. Zaraz ide do fryz i jutro rano zrobie po fryz.

Dziewczyny, to co sie tu dzieje jest beznadziejne. Nie rozumiem sama autorka napisała ze notka jest KARYKATURALNA.
A ja napisałam ze sama stosowalam, nie potepiam jak ktos stosuje i ze kazda z ciekawosci czegos probowala.
Nikt na mnie nie naskoczyl,napisalam to normalnie, kulturalnie, mam swoje zdanie. na efekety pewnych dzialan tzrzeba czekac a oleje na pewno sluza pewnym wlosom.
Jak wszystko.

oczywiscie nie mowie o płynie facelle (chyba do hig inty?) do wlosowno rzecz jasna ze to jest do innego przeznaczenia na wyspie bezludnej moze bym wlosy tym umyla, w domu raczej myję tym inne eleganckie narządy
w tym wypadku to rozumiem
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
hej czytam Was ale nie nadążam czasami, poza tym głupio mi się wcinać w wasze tematy
Przygotowuje się do farbowania, normalnie myję włosy omo i im to służy, słyszałam, że garnier szczypie (z tego co pamiętam mnie też drażnił) i że pomaga umycie przed farbowaniem samą odżywką więc umyłam naturią. Masakra jakie po niej mam wlosydobrze że jutro farbkę nałożę pochwalę albo pożalę się co mi wyszło
mnie nutrisse nie piekł ,ale naturals tak co dziwne piekł podczas zmywania!

ja tez już odliczam czas do farbowania
jak nigdy nie mogę się doczekać

princeska znów będziemy Ci towarzyszyć w drodze po blond
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:28   #2877
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
princeska znów będziemy Ci towarzyszyć w drodze po blond
no właśnie znowu mam nadzieję,że to już ostatni raz i w końcu zapuszczę włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:35   #2878
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja będę robic naturalsa z nutrisem
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:42   #2879
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie, po naturze popiel wyjdzie ok, nawet jak na zolto wzielo- bo to nie sa zolte pigmenty farby we wlosie zeby dalo zielen, tylko zle pokryte wlosy.

ej kluski leniwe sa na slodko? tzn smakuja jak nadzienie do nalesnikow? bo ost przezylam szok jak kupilam w garmazerce zawsze byly takie cos jak kopytka, posolilam sobie od groma ja jem a tu slodkie


musi dojsc
Taak, na słodko z twarożkiem fakt, teraz mozna je kupic wszedzie
hahah
Ok w zalaczeniu balsam do wlosow z baikal herbals, moze kogos zainteresuje. Mam akurat te kosmetyki stacjonarnie dlatego pozwolilam sobie przetestowac
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie znowu mam nadzieję,że to już ostatni raz i w końcu zapuszczę włosy
i ja bede trzymac kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0423.jpg (23,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0424.jpg (83,5 KB, 9 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:20   #2880
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie znowu mam nadzieję,że to już ostatni raz i w końcu zapuszczę włosy
będziemy trzymać kciuki
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Taak, na słodko z twarożkiem fakt, teraz mozna je kupic wszedzie
hahah
Ok w zalaczeniu balsam do wlosow z baikal herbals, moze kogos zainteresuje. Mam akurat te kosmetyki stacjonarnie dlatego pozwolilam sobie przetestowac

i ja bede trzymac kciuki
co to za balsam? i ile to kosztuje? a dobry jest jeśli można wiedzieć?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.