Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 07:54   #1261
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Na oko dałam shea tak mniej więcej 70-80 g, ze dwie łyżki czubate kokosowego, ok.30ml makadamii i ok. 10 kropli olejku eterycznego. Rozpuściłam w kąpieli wodnej, wymieszałam, ostudziłam i zmiksowałam zwykłym mikserem. I gotowe
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
zwłaszcza po końcówce bananowego z pszczelej które prawie w ogóle się nie pieniło - pod koniec używania.
Mam tak z każdym mydłem z Pszczelej.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 08:08   #1262
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dostałam składy kosmetyków rizes i nie są to kosmetyki naturalne

Korah, miałam ochotę na krem do rąk dr organic manuka honey, ale słaby. Dobrze, że go wypróbowałam.

Sicilia, ilua to nowa marka. Ponoć składniki ściągają z całego świata od amazonii po grenlandię www.ilua.pl

A jak twoje kremy lanoille 5? Testujesz już?

Mam problem z balsamami alaffia. W tk maxx mam 3 zapachy i do każdego mam jakieś ale. Chyba odpuszczę, bo jak mam zmuszać się do wąchania to szkoda się męczyć.
Za to zgarnę coś dodatkowego.

Pasta green people taka sobie. Pierwsze wrażenie bez zachwytu. Ciągnęło mnie do niej od dawna, więc chociaż wiem, co jest grane. Jednak zupełnie niewarta 25 zł i to za 50 ml.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-12-01 o 08:23
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:07   #1263
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dziękuję.



Mam tak z każdym mydłem z Pszczelej.
Bardzo proszę


O widzisz, a myślałam ze tylko ja się czepiam, bo same ochy i achy na temat tych mydeł. Mam jeszcze w użyciu miodowe, ale dopiero początek kostki więc na razie jest ok.
Tak sobie porównałam to mydło z iherba (koszt koło 15 zł za 200g, a w promocji było za ok. 13 zł) z bananowym z pszczelej (ok. 100 g i cena koło 13 chyba) i wszystko, w tym komfort użytkowania (no może zapach jest mniej wyszukany bo taki czysto mydlany) przemawia na korzyść tego one with nature.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:37   #1264
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
O widzisz, a myślałam ze tylko ja się czepiam, bo same ochy i achy na temat tych mydeł. Mam jeszcze w użyciu miodowe, ale dopiero początek kostki więc na razie jest ok.
Tak sobie porównałam to mydło z iherba (koszt koło 15 zł za 200g, a w promocji było za ok. 13 zł) z bananowym z pszczelej (ok. 100 g i cena koło 13 chyba) i wszystko, w tym komfort użytkowania (no może zapach jest mniej wyszukany bo taki czysto mydlany) przemawia na korzyść tego one with nature.

Nie tylko. Pisałam już tu o tym.
Dla mnie Pszczela z One with nature wygrywa natłuszczeniem. Po Pszczelej nie muszę używać balsamu a po tym drugim tak. No ale to drugie jest bardziej komfortowe w użytkowaniu. Z iherba zachwycona jestem mydłem Moisture Shea http://pl.iherb.com/Shea-Moisture-Th...oz-141-g/56627 Użytkowanie, zapach (dla fanek "męskich" zapachów i natłuszczenie wszystko na plus. I cena też nie powala.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:30   #1265
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A to chyba że tak.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:37   #1266
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Szukam coś dobrego na włosy przetluszczajace sie. Zainteresowało mnie coś takiego http://m.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/p...IE-WLOSOW.html. Pytanie czy to działa ale o czy któraś z Was używała coś lepszego?
Glinka będzie ok. Ja aktualnie też mam problem z przetłuszczającymi się włosami i zaczęłam stosować całą zieloną serię z Pat&Rub, czyli maskę przed myciem, szampon i odżywkę.
Po kilku dniach widzę, że starcza na dwa dni (zwykle myję włosy co drugi dzień), więc efekt nie jest powalający, ale odstawiłam szampon i odżywkę Avalon Organics z tea tree, których nie polecam do tłustych włosów (mimo tego tea tree!). Po odżywce miałam wrażenie, że włosy nadal są lekko tłustawe Po zestawie Pat&Rub włosy są miękkie i lekkie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Sicilia, ilua to nowa marka. Ponoć składniki ściągają z całego świata od amazonii po grenlandię www.ilua.pl

A jak twoje kremy lanoille 5? Testujesz już?
Czytam sobie właśnie o tej nowej marce. Tajemnicza ta marka i te cytaty…… Hmmm…..
Zaczęłam stosować krem na trądzik z latoille5. Jest bardzo aromatyczny, czuć tą aromaterapię naprawdę mocno. Tam jest stężenie 2%, więc dość duże. Jak narazie podoba mi się, ale z trądzikiem będę musiała sobie poradzić silniejszymi sposobami (peeling u kosmetyczki), a ten krem liczę, że podtrzyma efekt peelingu.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:43   #1267
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Help!
Bardzo proszę o odzew, kto zamawiał z EccoVerde?
Nie mogę sobie poradzić z opłatami, te jakieś BIC/IBAN mój bank nie przewiduje takich opcji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 10:44   #1268
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, jak tam, szalejecie w DDD??? Ja się obkupiłam w dwóch sklepach

Natko
, w końcu nie kupiłam tego szamponu Eubiony, wzięłam Laverę, a z Eubiony żel pod prysznic Ale pewnie nie wytrzymam i Eubionowy szampon też wkrótce zagości w mojej łazience.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Co to? Co to??? Nie znam tej marki.
Przeczytałam też post Korah - tym bardziej się zaciekawiłam...
Chętnie poznam opinię

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, czeka na swoją kolej, zastanawiam się czy na zimę pod makijaż to dobry wybór Otworzyłam alterrę z granatem, wydaje mi się że na tę porę roku powinno być w porządku.
Moim zdaniem przez zimę zużyj Alterrę, bo Alterra latem nie będzie aż tak fajna jak Florame
Ja też teraz używam Alterrę, odstawiłam na zimę pozostałe wersje

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Szukam coś dobrego na włosy przetluszczajace sie. Zainteresowało mnie coś takiego http://m.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/p...IE-WLOSOW.html. Pytanie czy to działa ale o czy któraś z Was używała coś lepszego?
Takie rzeczy polecam dodawać do szamponu tuż przed umyciem, w zagłębieniu dłoni, z tym, że nie do każdego mycia, ponieważ włosy się zbuntują wysuszeniem. Najlepsze szampony na przetłuszczanie, jakie miałam to szampony Equilibry wersja restrukturyzująca lub ochrona koloru. Nie są całkowicie naturalne, ale polecam, włosy są dłużej świeże, poza tym super nawilżone.

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
O widzisz, a myślałam ze tylko ja się czepiam, bo same ochy i achy na temat tych mydeł.
Mojej cytrynowej pietruszce nic się nie dzieje, dodatkowo stwierdzam, że jest mega wydajne
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:48   #1269
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Sicilia, ilua to nowa marka. Ponoć składniki ściągają z całego świata od amazonii po grenlandię www.ilua.pl
Mam z Ilua póbki dwóch kremów - no 1 i no 2

Na spotkaniu blogerów była właścicielka tej firmy (pracowała jako technolog w kilku firmach kosmetycznych).
Na pewno na korzyść przemawia fakt, że kosmetyki robione są dopiero po złożeniu zamówienia, więc nie leżą nie wiadomo jak długo na półkach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:02   #1270
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja mam z latoille 5 krem dla suchej i odmładzający. Do suchej pachnie delikatnie, ale odmładzający mocno bardzo i to neroli czuć najmocniej, z godzinę czułam na skórze.
Przyjemny krem

Mnie najmocniej ciągnie do kremu ze szwecji od la brukat marchewkowego, ale muszę poczekać na zużycie kremów. Mam ochotę na irysowy florame, ale jest przeciwzmarszkowy to jeszcze muszę poczekać na zmarszczki

Ilua wysyła próbki za 10 zł za 1 próbke plus 10 zł za wysyłkę.

Balsam do ust honey theraphy cudny w sam raz na zimę, a tylko za 14 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:09   #1271
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Help!
Bardzo proszę o odzew, kto zamawiał z EccoVerde?
Nie mogę sobie poradzić z opłatami, te jakieś BIC/IBAN mój bank nie przewiduje takich opcji
BIC i IBAN to moedzynarodowe numery kont zebys mogla zrobic przelew. IBAN w PL zaczyla sie wlasnie od PL i idzie numer konta, a BIC jest z samych liter. Jesli nie masz IBAN-u i BIC-u do twojego konta to pedz do banku i niech ci je podadza. Ja mojej mamie przesylam pieniadza i ona sie uparla ze musi ekstra otworzyc konto miedzynarodowe , bo tak ludzie twierdza, a nie trzeba, wystarczy isc i poprosic o te numery i sie okazalo ze sie da i na jej polskie konto moge kase przeslac.
Ja mimo ze z DE zamawiam to wybieram PP
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 11:11   #1272
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam z Ilua póbki dwóch kremów - no 1 i no 2

Na spotkaniu blogerów była właścicielka tej firmy (pracowała jako technolog w kilku firmach kosmetycznych).
Na pewno na korzyść przemawia fakt, że kosmetyki robione są dopiero po złożeniu zamówienia, więc nie leżą nie wiadomo jak długo na półkach.
Próbowałaś tych kremów? A swoją drogą super to spotkanie i relacja na blogu

Korah skusiłaś się na kosmetyki ilua? Bardzo fajnie o nich napisałaś kilka postów wyżej, więc mnie do nich zachęciłaś
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2015-12-01 o 11:12
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:21   #1273
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja to glownie weganskie suplementy zamowilam oraz
http://pl.iherb.com/Now-Foods-Soluti...z-237-ml/35773
http://pl.iherb.com/EcoTools-Ultimat...er-Brush/62607
http://pl.iherb.com/EcoTools-Four-Pi...-Brushes/64812 takze bez szalu
a susabee to niech sie sama pochwli a zapewniam Cie ze ma czym :brzyda l:
No przecież się już chwaliłam- ileż można
W drugiej paczce to idzie stylizacja do włosów bez alko, bo jednak stwierdziłam, że ostatnio coś im szkodzi, ale w międzyczasie odkryłam odżywkę Aubrey rozmaryn mięta i stała się moją ulubioną- burza kłaków, ale podczas spłukiwania bardzo dziwne uczucie, bo włosy są takie śliskie i tępe jednocześnie
No ale ten tonik z centellą to też mi się podoba, o pędzlach nie wspominając- nie pochwaliłaś się

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

zamówiłam ten sam tonik now foods i jeszcze pędzel ecotools, ten do bronzera.
not o czekamy aż się Su pochwali
Mam jakieś awizo- to pewnie ten puderek od Ciebie

Sicilia- dzieki,tych maskar mają tam trochę ; ta, którą testowałaś ma chyba najgrubszą szczotkę, a takie mnie trochę "onieśmielają", bo nie wiem, jakie będą w obsłudze
Zdecydowałam się jednak na tą Lily Lolo na początek; a Ty masz w planach jakąś od Zuii?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-12-01 o 11:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:32   #1274
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53652357]No przecież się już chwaliłam- ileż można
W drugiej paczce to idzie stylizacja do włosów bez alko, bo jednak stwierdziłam, że ostatnio coś im szkodzi, ale w międzyczasie odkryłam odżywkę Aubrey rozmaryn mięta i stała się moją ulubioną- burza kłaków, ale podczas spłukiwania bardzo dziwne uczucie, bo włosy są takie śliskie i tępe jednocześnie
No ale ten tonik z centellą to też mi się podoba, o pędzlach nie wspominając- nie pochwaliłaś się [/QUOTE]
chwalilam, chwalilam kochana chyba w ferworze tego szalu zakupowego musialo Ci umknac 100%pure juz fedexem sobie leci ciekawe czy wyrobia sie przed mikolajem tonikiem oczywiscie sie podziele bo fajny jest
Dzis DDD szalejecie dziewczyny ? czy juz po BF i Cyber Monday portfele puste ? ja skromnie zamowilam roslinne DHA, kwas mlekowy i salicilowy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:33   #1275
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53652357]
Sicilia- dzieki,tych maskar mają tam trochę ; ta, którą testowałaś ma chyba najgrubszą szczotkę, a takie mnie trochę "onieśmielają", bo nie wiem, jakie będą w obsłudze
Zdecydowałam się jednak na tą Lily Lolo na początek; a Ty masz w planach jakąś od Zuii?[/QUOTE]

Tak, właśnie tą z najgrubszą szczoteczką
Ja z kolei nie lubię małych silikonowych szczoteczek w tuszu do rzęs, bo mam wrażenie, że sobie zaraz wsadzę całą w oko
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:41   #1276
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
chwalilam, chwalilam kochana chyba w ferworze tego szalu zakupowego musialo Ci umknac 100%pure juz fedexem sobie leci ciekawe czy wyrobia sie przed mikolajem tonikiem oczywiscie sie podziele bo fajny jest
Dzis DDD szalejecie dziewczyny ? czy juz po BF i Cyber Monday portfele puste ? ja skromnie zamowilam roslinne DHA, kwas mlekowy i salicilowy
Ja dopiero przystępuję do DDD (żartuję , tylko jeden sklep mam na oku i to niezupełnie kosmetyczny )

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tą z najgrubszą szczoteczką
Ja z kolei nie lubię małych silikonowych szczoteczek w tuszu do rzęs, bo mam wrażenie, że sobie zaraz wsadzę całą w oko
Ja tych małych też nie lubię- dla mnie najbezpieczniejsze są te średnich rozmiarów, bo przynajmniej nie wymażę się nimi dookoła

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-12-01 o 11:42
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:43   #1277
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
BIC i IBAN to moedzynarodowe numery kont zebys mogla zrobic przelew. IBAN w PL zaczyla sie wlasnie od PL i idzie numer konta, a BIC jest z samych liter. Jesli nie masz IBAN-u i BIC-u do twojego konta to pedz do banku i niech ci je podadza. Ja mojej mamie przesylam pieniadza i ona sie uparla ze musi ekstra otworzyc konto miedzynarodowe , bo tak ludzie twierdza, a nie trzeba, wystarczy isc i poprosic o te numery i sie okazalo ze sie da i na jej polskie konto moge kase przeslac.
Ja mimo ze z DE zamawiam to wybieram PP
Dzięki. Ale czy ja potrzebuję mieć swój iban/bic? Eccoverde przystało mi te dwa dziwne numery do przelewu. To ich numery. Czy ja mogę z mojego zwykłego konta w PKO BP ten przelew zrobić?
Jeden z nich #iban) zaczyna się od PL co sugeruje, że tutaj mają to konto...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:48   #1278
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wczoraj za to napadłam na TK Maxx :
https://www.douglas.it/douglas/Tratt...000065944.html
http://www.saponificiovaresino.com/s...products_id=69
http://www.boots.com/en/Argan-5-Prec...-50ml_1273989/
http://zatiknatural.com/product/rosehip-black-seed/
http://zatiknatural.com/product/pomegranate-eyebright/
Firma Zatik przedstawia się obiecująco- były jeszcze szampony i odżywki, ale na razie spasowałam
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:57   #1279
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Takie rzeczy polecam dodawać do szamponu tuż przed umyciem, w zagłębieniu dłoni, z tym, że nie do każdego mycia, ponieważ włosy się zbuntują wysuszeniem. Najlepsze szampony na przetłuszczanie, jakie miałam to szampony Equilibry wersja restrukturyzująca lub ochrona koloru. Nie są całkowicie naturalne, ale polecam, włosy są dłużej świeże, poza tym super nawilżone

No właśnie za tydzień chce iść na keratynowe prostowanie włosów stąd musze mieć coś bez soli itd. Teraz mam balsam myjący z Berolina Sylveco. Super skład ale podobno od niego się szybciej przetluszczaja
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:52   #1280
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam, szalejecie w DDD??? Ja się obkupiłam w dwóch sklepach

Natko
, w końcu nie kupiłam tego szamponu Eubiony, wzięłam Laverę, a z Eubiony żel pod prysznic Ale pewnie nie wytrzymam i Eubionowy szampon też wkrótce zagości w mojej łazience.
No właśnie Dziewczynki, chwalić się zakupami, chwalić

Ja w tym roku skromnie, bo postanowiłam wykańczać to, co mam w domu Dlatego tylko szampon i płyny do soczewek dla TŻ w kosmicznie niskiej cenie. Ale nie powiem swędzi mnie karta w kieszeni, oj swędzi....

Korah, ja kupiłam ten z henną i aloesem - przekopałam mnóstwo for i w wielu wypadkach spotkałam się z opinią, że ta wersja jest z Eubiony najlepsza. A Ty jaki żel wzięłaś? Byłam tak skoncentrowana na tym co mam kupić, że nawet nie zarejestrowałam, że oni robią takie fajne cudeńka (właśnie przeglądam). Szampon rozumiem, że różany, bez zmian?

Miałam kupić pasty do zębów, ale mam nadpoczętych 5, więc sobie darowałam No i Curaprox szczotki, ale słabe oferty cenowe znalazłam, kompletnie się nie opłaca.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2015-12-01 o 12:57
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:07   #1281
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Korah skusiłaś się na kosmetyki ilua? Bardzo fajnie o nich napisałaś kilka postów wyżej, więc mnie do nich zachęciłaś
Nie skusiłam się, dla mnie to trochę za drogo, ale ciekawi mnie, jak się ma opinia zwykłej konsumentki o tej marce do opinii sponsorowanej

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
No właśnie za tydzień chce iść na keratynowe prostowanie włosów stąd musze mieć coś bez soli itd. Teraz mam balsam myjący z Berolina Sylveco. Super skład ale podobno od niego się szybciej przetluszczaja
Ten Sylveco może działać okluzyjnie na włosy, tzn zostawiać warstwę na nich, a przed takim zabiegiem trzeba chyba umyć włosy czymś dokładnie oczyszczającym i nie zostawiającym żadnej powłoki na włosach. Zawsze możesz użyć samego mydła i glinki

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
No właśnie Dziewczynki, chwalić się zakupami, chwalić

Ja w tym roku skromnie, bo postanowiłam wykańczać to, co mam w domu Dlatego tylko szampon i płyny do soczewek dla TŻ w kosmicznie niskiej cenie. Ale nie powiem swędzi mnie karta w kieszeni, oj swędzi....

Korah, ja kupiłam ten z henną i aloesem - przekopałam mnóstwo for i w wielu wypadkach spotkałam się z opinią, że ta wersja jest z Eubiony najlepsza. A Ty jaki żel wzięłaś? Byłam tak skoncentrowana na tym co mam kupić, że nawet nie zarejestrowałam, że oni robią takie fajne cudeńka (właśnie przeglądam). Szampon rozumiem, że różany, bez zmian?

Miałam kupić pasty do zębów, ale mam nadpoczętych 5, więc sobie darowałam No i Curaprox szczotki, ale słabe oferty cenowe znalazłam, kompletnie się nie opłaca.
Ja się pochwalę jak mi poprzychodzi, rąbka tajemnicy uchyliłam, dodam tylko, że kupowałam w Maurelii jedną rzecz i kilka w greenline-sklep Kupiłam żele, szampon, odżywkę, kremy, glinkę, różnych firm.

Szampon różany Lavery a z Eubiony żel miodowy, bo jest w promo 50%.
Ciekawe jak Ci się sprawdzi szampon, trzymam kciuku
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:10   #1282
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie skusiłam się, dla mnie to trochę za drogo, ale ciekawi mnie, jak się ma opinia zwykłej konsumentki o tej marce do opinii sponsorowanej



Ten Sylveco może działać okluzyjnie na włosy, tzn zostawiać warstwę na nich, a przed takim zabiegiem trzeba chyba umyć włosy czymś dokładnie oczyszczającym i nie zostawiającym żadnej powłoki na włosach. Zawsze możesz użyć samego mydła i glinki



Ja się pochwalę jak mi poprzychodzi, rąbka tajemnicy uchyliłam, dodam tylko, że kupowałam w Maurelii jedną rzecz i kilka w greenline-sklep Kupiłam żele, szampon, odżywkę, kremy, glinkę, różnych firm.

Szampon różany Lavery a z Eubiony żel miodowy, bo jest w promo 50%.
Ciekawe jak Ci się sprawdzi szampon, trzymam kciuku
Czyli jednym słowem zaszalałaś kobieto Mów do mnie jeszcze, a skruszeję i puszczę tą kartę w obieg... Ja w tamtym roku 8 paczuszek naklikałam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:21   #1283
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Czyli jednym słowem zaszalałaś kobieto Mów do mnie jeszcze, a skruszeję i puszczę tą kartę w obieg... Ja w tamtym roku 8 paczuszek naklikałam
Kosmetycznie właśnie nie poszalałam, kupiłam tylko to co mi się kończy, bo jeszcze sobie kupiłam depilator i finansowo bym nie wydoliła Ale pewnie przed świętami jeszcze się obkupię, bo niedosyt mam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:22   #1284
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Czyli jednym słowem zaszalałaś kobieto Mów do mnie jeszcze, a skruszeję i puszczę tą kartę w obieg... Ja w tamtym roku 8 paczuszek naklikałam
A mnie Mikołaj dał cynka, że ma dla mnie tą pastę z borówką- chyba przeczytał na wątku, że się na nią napaliłam
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:30   #1285
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53653989]A mnie Mikołaj dał cynka, że ma dla mnie tą pastę z borówką- chyba przeczytał na wątku, że się na nią napaliłam [/QUOTE]



Ciekawe Sus, czy Mikołaj Ci dogodzi i prezent Ci podpasuje
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:34   #1286
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość


Ciekawe Sus, czy Mikołaj Ci dogodzi i prezent Ci podpasuje
Sama jestem ciekawa, ale sądząc po opisie pasty, to podejrzewam, że chciał mnie nią właśnie "obezwładnić"

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-12-01 o 13:36
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:36   #1287
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53654179]Sama jestem ciekawa, ale sądząc po opisie pasty, to podejrzewam, że chciał mnie nią właśnie "obezwładnić":hahah a:[/QUOTE]

__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:43   #1288
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie skusiłam się, dla mnie to trochę za drogo, ale ciekawi mnie, jak się ma opinia zwykłej konsumentki o tej marce do opinii sponsorowanej
Moja jedna koleżanka używa tych kosmetyków i sobie chwali (ale ona się z Diora i Chanel przesiadła na to, więc nie wiem, czy się liczy

Ja popełniłem spore zamówienie w EcoSpa. I to nie tylko z powodu ddd. W końcu mam bezpłatny odbiór w wawie( inna rzecz, że nie chce mi się jeździć ale na dodatkowy rabat i gratisy
To tyle z kosmetyków. Poza tym jeszcze trochę prezentów zamówiłam z dzisiejszej okazji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:14   #1289
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięki. Ale czy ja potrzebuję mieć swój iban/bic? Eccoverde przystało mi te dwa dziwne numery do przelewu. To ich numery. Czy ja mogę z mojego zwykłego konta w PKO BP ten przelew zrobić?
Jeden z nich #iban) zaczyna się od PL co sugeruje, że tutaj mają to konto...
jak to ich numer to na to konto musisz przeslac pieniadze
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:48   #1290
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
jak to ich numer to na to konto musisz przeslac pieniadze
Normalnie ten iban wpisać w rubrykę nr konta, tak?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.