Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 16:49   #3331
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a te Wariatki sie chichrają tu

wróciłam, przestało już boleć, ale myślałam, że sie wścieknę po wszystkim


Magdaleno ze skierowaniem od pracodawcy(podbite przez likorza MP i zaświadczeniem od okulisty ) dostaniesz częściową refundację, przeważnie jest to ok 250 zeciszy, ale może być rożnie.


idę do ogrodu odpoczywać, wszystko mnie boli od tego lezenia

u mnie taaaaka ulewa poszła, drugi raz dzisiaj zmokłam, chyba wyląduję zaraz na sesji w wannie.

i teraz przy piąteczku historia światopoglądowa odnośnie wanny z miesiąc temu podczas wyjazdu rozmawialiśmy o pływaniu, koleżanka z pracy - Hinduska - mi wyznała, że raz w życiu się kąpała w wannie bo podczas jakiejś delegacji w hotelu jej się trafiła łazienka z wanną. I to była jedyna kąpiel i jedyne doświadczenie w życiu kiedy była najbliższa pływania, bo miała całe ciało zanurzone. A tak to żadnych rzek, jezior, mórz, oceanów ani basenów.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
można dać do szewca i zrobi nowy obcas, kilkukrotnie tak robiłam, nawet gdy mi po prostu nie odpowiadała grubość szpilki grosze za taką usługę płaciłam


ja sobie ze 2 razy zmieniałam obcas-kaczkę (fuj!), po 35zł płaciłam.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:54   #3332
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



nie było głupawy rano jest teraz
fajnie że Ty już po i mam nadzieję że efekt jest taki jak chciałaś i na foty czekam!!!
muszę zrobić, ale takiego mam lenia, że nie pytaj
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Buty na tapecie, jest i Miśka
:brzyda l:
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O kurczaki myślałam, że to nie do zrobienia szkoda, że je wyrzuciłam teraz mam taką paranoję, że jak widzę dziury albo takie kratkowe wycieraczki, to chodzę na paluszkach, żeby się obcasikom nic nie stało






u mnie też
jeśli obcas jest klejony to da sie przerobić
kiedyś miałam buty na słupku (sic! ) zmieniłam na szpilę
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Miska kozaczki koronkowe Ci znalazłam, tylko szybko szybko bo rozchodzą się jak ciepłe bułeczki

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i nawet nie trzeba było używać tajnego kodu na Miśke

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Ja też uciekam, miłego wieczoru


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


i teraz przy piąteczku historia światopoglądowa odnośnie wanny z miesiąc temu podczas wyjazdu rozmawialiśmy o pływaniu, koleżanka z pracy - Hinduska - mi wyznała, że raz w życiu się kąpała w wannie bo podczas jakiejś delegacji w hotelu jej się trafiła łazienka z wanną. I to była jedyna kąpiel i jedyne doświadczenie w życiu kiedy była najbliższa pływania, bo miała całe ciało zanurzone. A tak to żadnych rzek, jezior, mórz, oceanów ani basenów.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------





ja sobie ze 2 razy zmieniałam obcas-kaczkę (fuj!), po 35zł płaciłam.
hehe, fajne doznania



kaczki wrócą, będziesz znowu zmieniać !

ja też jakieś 15 zeta za sztukę płaciłam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:58   #3333
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
muszę zrobić, ale takiego mam lenia, że nie pytaj

:brzyda l:

jeśli obcas jest klejony to da sie przerobić
kiedyś miałam buty na słupku (sic! ) zmieniłam na szpilę







hehe, fajne doznania



kaczki wrócą, będziesz znowu zmieniać !

ja też jakieś 15 zeta za sztukę płaciłam
wygląd swoją drogą, na upartego bym przeżyła bo AŻ TAK mnie to nie razi, ale niewygodne jest cholerstwo
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 17:15   #3334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
wygląd swoją drogą, na upartego bym przeżyła bo AŻ TAK mnie to nie razi, ale niewygodne jest cholerstwo
Dla mnie tez kaczka jest pieruńsko niewygodna noga mi sie w takim obcasie chwieje, wykreca i co tam jeszcze Nie mówiac, ze obcas taki zdziera sie rekordowo szybko :/
Z tego powodu takie sliczne jedne zamszowe buty fuksjowe musiałam pominac, bo miały taki własnie obcas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 17:22   #3335
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Czesc dziewczyny. :-D weszlam jak zwykle z opoznieniem i czytam "obcas kaczka" co ja pacze

az musialam sprawdzic co to za obcas, bo pierwszy raz na oczy widze. Ale juz wiem. Wiem i zastanawiam sie po co to to. Ani to ladne, ani wygodne. Oby nie wrocilo szybko do mody
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 17:46   #3336
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 17:47   #3337
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

z Wroclawia jak ktoś jest zainteresowany to dzisiaj i do jutra w Galerii Dominikanskiej jest akademia makijażu w D. Mialam dzisiaj się zapisac, ale kiepsko z czasem i trochę spanikowalam bo latali z mikrofonem
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 17:51   #3338
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60329261]Treść usunięta[/QUOTE]
nie masz możliwości zwiększenia za piątaka?
u mnie tak jest - tzn sama nie zuzyłam jeszcze nigdy, ale kiedys dziewczynka co leżała z moja córką w szpitalu dała radę w jedna noc, udostępniłam jej neta z fona, bo cos z tabletu nie umiałam na lapka przerzucić :brzyda l:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:05   #3339
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Kusze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1463159129431.jpg (108,1 KB, 49 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:07   #3340
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kusze
Mnie mięso nie rusza, ale takiego ziemniaka z ognia bym zjadła
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:08   #3341
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mnie mięso nie rusza, ale takiego ziemniaka z ognia bym zjadła
tez najbardziej lubię ziemniaki z pieczonek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 18:10   #3342
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kusze
zazdroszczeee
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:17   #3343
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
omg po co ja to otwierałam
Ja też
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:25   #3344
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Moje skromne zamówionko z D. za 99zł

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam jeszcze moje limonkowe szpile z Venezii, bo zdjęcia zrobiłam kilka dni temu, ale zapomniałam wrzucić

Jak widać, trochę się różnią

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
z Wroclawia jak ktoś jest zainteresowany to dzisiaj i do jutra w Galerii Dominikanskiej jest akademia makijażu w D. Mialam dzisiaj się zapisac, ale kiepsko z czasem i trochę spanikowalam bo latali z mikrofonem
W GK też będzie taka akademia makijażu - z fryzjerem i sesją zdjęciową w okolicach 20-go maja.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kusze


Klątwa piątku 13-mnie dosięgła
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:40   #3345
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kusze
Dobrze, ze na telefonie nie widze

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość




W GK też będzie taka akademia makijażu - z fryzjerem i sesją zdjęciową w okolicach 20-go maja.



Klątwa piątku 13-mnie dosięgła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:44   #3346
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-05-13 o 18:46
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 18:57   #3347
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Dziewczyny, ile u was w stacjo kosztował ten zestaw Smashboxa?? Ja kupowałam za 199, a teraz patrzę, że online był (ciekawe kiedy był wczoraj jeszcze nie było, a teraz już nie ma ) za 189
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:05   #3348
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Witam się wieczorowo...
odebrałam swoje zamwienie z d...

Jestem załamana niespodzianką. Naprawdę mnie zaskoczyli.
Liczyłam na jakieś gó.w.no, np próbki brzydkich męskich zapachó.. erisy... kamień NIEszczęścia..
A tu dezodorant, jakiś no name unisex, który śmierdzi.
Brawo, zaskoczenie jak cholera..

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Matuje bardziej niż ten biały z MUFE?[COLOR="Silver"]
Tak
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:05   #3349
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jakby ktoś chciał to znalazłam fajny kod do D. kod: KUPONPL25 działa od 400 zl ale można mieć tez rzeczy z sale. Chyba to będzie najkorzystniejsze bo odejmuje 60zl
Dzięki, cudny kodzik . Nie wiesz do kiedy ważny?
Jakiś fajny gift rzucą i Luna jest moja !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 19:09   #3350
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. :-D weszlam jak zwykle z opoznieniem i czytam "obcas kaczka" co ja pacze

az musialam sprawdzic co to za obcas, bo pierwszy raz na oczy widze. Ale juz wiem. Wiem i zastanawiam sie po co to to. Ani to ladne, ani wygodne. Oby nie wrocilo szybko do mody
Widzisz, nawet nie wiedziałaś jak bardzo szczęśliwą jesteś kobietą nie mając historii z kaczkami

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie tez kaczka jest pieruńsko niewygodna noga mi sie w takim obcasie chwieje, wykreca i co tam jeszcze Nie mówiac, ze obcas taki zdziera sie rekordowo szybko :/
Z tego powodu takie sliczne jedne zamszowe buty fuksjowe musiałam pominac, bo miały taki własnie obcas


---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Dostałam wczoraj maila o Beauty Labie 19-22/05 w Arkadii, ktoś by chciał info? Chyba nie było na wątku tematu. Chyba
Givenchy, Dior, EL
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:13   #3351
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
myślę że to zły pomysł. Po pierwsze to oszustwo. A po drugie jeżeli ktoś się zatruje to zacznie się dociekanie co, kto i dlaczego. I ta piekarnia która Ci wystawiła to zaświadczenie będzie mieć nieprzyjemności zupełnie niesłusznie.
A po drugie - znasz tą dziewczynę z fb? jesteś pewna że te ciastka beda spelniać wszystkie wymogi sanitarne? Ja bym się chyba trochę bała.... Nie lepiej kupić muffinek w jakiejś cukierni, dostac od nich zaświadczenie i już?
Ta dziewczyna studiuje i koleguje się z moją koleżanką, która odpadła z mojego roku i teraz powtarza rok razem z tamtą. Ta koleżanka mi ją poleciła, a z fb chodziło mi o to, że ma swoją stronę. Tak w skrócie napisałam, że znalazłam ją na fb W ogóle ta dziewczyna piecze muffinki do dwóch kawiarni w Rzeszowie, w tym jedna jest w dużym centrum handlowym. Pytałam się czy wystawia jakieś zaświadczenie skoro sprzedaje do kawiarni i nie rozumiem tego, bo te kawiarnie nie chcą od niej żadnych papierów, zaświadczeń, no nic
Wiem, że to głupi pomysł i na pewno tak nie zrobię, bałabym się, bo znając moje szczęście ktoś by przesadził z alkoholem a na pewno złożyłby to na jedzenie. A poza tym marny ze mnie oszust, miałabym wyrzuty sumienia do końca życia, jedyne oszustwa jakie czynię, to te na TŻ-cie kiedy nie mówię mu co ile kosztuje
Szukałam w innych cukierniach takich muffinek, ale te, które są fajne to już mają terminy zajęte

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Popieram

Oktawiaaa
Myślę, że gra niewarta kombinowania.
Wesele będzie super. Szczegółów nikt aż tak nie zapamięta.
Przypomnij sobie wesela, na których Ty byłaś. Wszystkie ciastka zapamiętałaś?
Nie przejmuj się aż tak
Dzięki

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Melduję, że odebrałam swoje zamówienie z D stacjo panie były z lekka nieogarnięte, jedna chciała mi dać paczkę i dziękuję, do widzenia, druga podleciała i pytała czy mam jakieś potwierdzenie zamówienia czy coś, bo ona musi zczytać nr zamówienia. Oczywiście nic takiego nie miałam, bo skąd? W końcu nabiła nr zam. na kasę i dała mi paczkę. Żadnego dokumentu tożsamości nie pokazywałam aaa no i maila nie dostałam, ale po śledzeniu DHL widziałam, że paczka odebrana, więc w perfumerii ją mają jako prezent niespodziankę dostałam taki mini zestaw Biotherm
Super niespodzianka, też chcę taki zestaw
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:18   #3352
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

miałam dzisiaj iść wieczorem do Arkadii na Noc zakupów, ale stwierdziłam, że na pewno coś pójdzie nie tak, bo jest piątek 13-go (czytaj popłynę z kasą), więc się nigdzie nie wybieram, tylko siedzę w domku i opróżniam butelczynę winka
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:20   #3353
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam się wieczorowo...
odebrałam swoje zamwienie z d...

Jestem załamana niespodzianką. Naprawdę mnie zaskoczyli.
Liczyłam na jakieś gó.w.no, np próbki brzydkich męskich zapachó.. erisy... kamień NIEszczęścia..
A tu dezodorant, jakiś no name unisex, który śmierdzi.
Brawo, zaskoczenie jak cholera..



Tak
A ja już myślałam, że wszyscy dostają zestawy Biotherm

A mogłabyś mi napisać jeszcze raz nazwę tego pudru? Nie chce mi się przeszukiwać całego wątku
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:21   #3354
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki, cudny kodzik . Nie wiesz do kiedy ważny?
Jakiś fajny gift rzucą i Luna jest moja !
no wlasnie nie pisze do kiedy wazny... tu jest: http://kupon.pl/douglas-promocje#253871
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:24   #3355
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam się wieczorowo...
odebrałam swoje zamwienie z d...

Jestem załamana niespodzianką. Naprawdę mnie zaskoczyli.
Liczyłam na jakieś gó.w.no, np próbki brzydkich męskich zapachó.. erisy... kamień NIEszczęścia..
A tu dezodorant, jakiś no name unisex, który śmierdzi.
Brawo, zaskoczenie jak cholera..
no to niezła koopa, współczuję, jestem ciekawa, co ja dostanę
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:26   #3356
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
no to niezła koopa, współczuję, jestem ciekawa, co ja dostanę
Ale skąd oni mają taki odpad z włoskiego kiosku? 2,99€ to kosztuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1463163958928.jpg (61,0 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-13 o 19:29
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:29   #3357
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja już myślałam, że wszyscy dostają zestawy Biotherm

A mogłabyś mi napisać jeszcze raz nazwę tego pudru? Nie chce mi się przeszukiwać całego wątku
Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale skąd oni mają taki odpad z włoskiego kiosku?
Najlepsze to jest to, że ja go pierwszy raz na oczy widzę. Panie w D przy kasie też nie wiedziały co to za szajs. Ogólnie ja nie rozumiem, za co się pytam?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:30   #3358
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof
Dziękuję

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Najlepsze to jest to, że ja go pierwszy raz na oczy widzę. Panie w D przy kasie też nie wiedziały co to za szajs. Ogólnie ja nie rozumiem, za co się pytam?
O jeżu, nie chcę takiego deo...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:31   #3359
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Najlepsze to jest to, że ja go pierwszy raz na oczy widzę. Panie w D przy kasie też nie wiedziały co to za szajs. Ogólnie ja nie rozumiem, za co się pytam?
A jak w D odbierasz, to sprawdzają co jest w środku?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



O jeżu, nie chcę takiego deo...
A kto by chciał
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 19:35   #3360
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Najlepsze to jest to, że ja go pierwszy raz na oczy widzę. Panie w D przy kasie też nie wiedziały co to za szajs. Ogólnie ja nie rozumiem, za co się pytam?
to powinno być karalne, jeden dostaje zestaw Biotherm, a drugi jakiś shitowy dezodorant, to jest kpina i totalne zniechęcanie klienta; D. schodzi na psy
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.