Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 10:49   #3211
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jakoś nie uzywam filtrów na codzień pod makeup .... mam śniadą cerę, ładnie się opalam od razu na brąz. No ale jak sie zacznę sypać...
Rozumiem, że wówczas powinnam zacząć używać ochronę p/słoneczną juz podczas tonikowania się. No i na bank na pewno po peelingu też będe przez jakiś czas. Powiedzcie mi, czy jezeli będę miała na sobie filtr 20 to nie będzie za mało? 50-tki w życiu nie zużyję, nawet moja dwulatka! Więc chciałabym zaoszczędzic miejsca na półce. Wychodze codziennie z nią na spacer ok 1,5godz - 2 na powietrze i jestem w ruchu.
Dziewczyny mają rację, filtr jest konieczny. bez tego zrobisz sobie krzywde.
ja twarz od zawsze smaruje 50, bo inaczej straszne piegi mi wyskakuja a nie cierpie ich.. wczesniej uzywalam klorane a odkad poznalam Wizaz przerzucilam sie na Lirene, bo tansza. wchlania sie rewelacyjnie, twarz gladziutka i taka hmm aksamitna? sprobuj i wpadniesz w nalog.
dziecko rowniez uzywa 50, na razie zostalo przy klorane, ale mysle nad dziecieca lirenka.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:44   #3212
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzięki! Ale ja mam zamiar rzeczywiście użyć filtr - przecież napisałam !!!!. Nie wiedziałam tylko jakiej mocy - więc się Was pytam zanim zrobię, ale teraz w takim wypadku kupię 50. Najwyżej będzie motywacja na wakacje śródziemnomorskie (hehehe, żeby tylko takiej potrzeba było... ach).

ps. Aniu - nie uraziłaś mnie - po prostu nie czytaj wyrywkowo, zanim kogoś osądzisz. Nie mam zamiaru zrobić sobie jakiejkolwiek krzywdy!

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-05-13 o 11:48
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:23   #3213
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Dzięki! Ale ja mam zamiar rzeczywiście użyć filtr - przecież napisałam !!!!. Nie wiedziałam tylko jakiej mocy - więc się Was pytam zanim zrobię, ale teraz w takim wypadku kupię 50. Najwyżej będzie motywacja na wakacje śródziemnomorskie (hehehe, żeby tylko takiej potrzeba było... ach).

ps. Aniu - nie uraziłaś mnie - po prostu nie czytaj wyrywkowo, zanim kogoś osądzisz. Nie mam zamiaru zrobić sobie jakiejkolwiek krzywdy!
Weź SPF 50.
Przy kwasach należyta jest odpowiednia ochrona. 50 będzie w sam raz.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:06   #3214
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja od siebie poleciłbym filtr URIAGE HYSEAC choć troszkę drogi
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:35   #3215
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Zakupy zrobione, stacja i apteka zaliczone, dziecię śpi, a ja zaraz kręcę tonik. Łuuuu, aż mi ciary łażą po plecach i jestem taka podekscytowana! jeszcze tylko ostatnim okiem na to, czy wszystko będzie ok i do lodówy, a wieczorem ...
a jutro spróbuję jak się nosi tą sławetną lirenkę 50+ pod makijaż
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:48   #3216
wega08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Hej. Nigdy nie bylam na zadnym peelingu w gabinecie kosmetycznym ani nie robilam zadnego zabiegu z uzyciem kwasow. Jedyny krem z kwasami, ktory mialam na twarzy to Effaclar K...
W czwartek mialam okazje przetestowac za darmo jak dziala peeling kawitacyjny no i w sumie jestem mile zaskoczona. Skore mam mila w dotyku, gladka, pory jakby troszke mniejsze. Bardzo przyjemny zabieg, delikatny. Prawie usnelam na fotelu, a do tego ta muzyka relaksacyjna w tle... miodzio
Witaj, czy peeling kawitacyjny rowniez polega na zluszczaniu kwasami? Nigdy nie spotkalam sie z tym okresleniem. Moglabys cos blizej napisac o tym zabiegu. wybieram sie w najblizszym czasi ena oczyszczanie i chetnie sprobuje czegos nowego.W jakim gabinecie bylas? Polecasz go?
wega08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:36   #3217
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Choć pytanko nie było do mnie to mogę podpowiedzieć- peeling kawitacyjny nie ma nic wspólnego z kwasami, bardziej z prądami i wodą, która pod wpływem ciśnienia i fali elektromagnetycznych (czy cusik podobnego- ja nietechniczna jestem ) oczyszcza buźkę- też chciałam sobie zrobić, ale mam aparat na kłach i nie mogę ;/ z tego co mówiła moja kosmetyczka, taki zabieg daje fajne rezultaty, ale nie przy skórze bardzo zanieczyszczonej, nie jest w stanie wyciągnąć wszystkiego tak jak np mikrodermabrazja

Heh, a teraz i ja o migdałku- ukręciłam swój pierwszy tonik- 2 dni stosowałam i dziś rano obudziłam się z łuszczeniem jakiego wcześniej nie znałam, tylko w miejscach gdzie miałam jakieś wypryski mam czerwone plamy- mało zachęcająco to wygląda, ale troszkę korektora i jedziemy dalej... no i mimo toniku z kwasem hialuronowym nie czuję nawilżenia, ale to ściągnięcie nie jest szczególnie przerażające, więc gitara gra Zapach średni- TŻ mówi że pachnę stęchlizną, no cóż, nie można mieć wszystkiego , a poza tym niektóre mazidłowe wynalazki podobno mokrym psem cuchną- wszystko przede mną...

Niemniej jednak, dziękuję Wam, Drogie Wizażanki, bez Was nie odważyłabym się na kwasy
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Edytowane przez malpula
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:37
malpula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 09:56   #3218
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malpula Pokaż wiadomość
Heh, a teraz i ja o migdałku- ukręciłam swój pierwszy tonik- 2 dni stosowałam i dziś rano obudziłam się z łuszczeniem jakiego wcześniej nie znałam, tylko w miejscach gdzie miałam jakieś wypryski mam czerwone plamy- mało zachęcająco to wygląda, ale troszkę korektora i jedziemy dalej... no i mimo toniku z kwasem hialuronowym nie czuję nawilżenia, ale to ściągnięcie nie jest szczególnie przerażające, więc gitara gra
Lepiej nawilża tonik na bazie kwasu mlekowego jeśli zależy Ci na kwasach z grupy AHA. Jeśli niekoniecznie i tonik ma pełnić rolę nawilżacza, wypróbuj kwas PHA.

Cytat:
Napisane przez malpula Pokaż wiadomość
Zapach średni- TŻ mówi że pachnę stęchlizną, no cóż, nie można mieć wszystkiego , a poza tym niektóre mazidłowe wynalazki podobno mokrym psem cuchną- wszystko przede mną...
To prawda, czasem trzeba przymknąć nos; niektóre mazidła pachną pięknie (patrz: olej z truskawek, ketony malinowe) a inne starą, metalową klamką (serum c)
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:36   #3219
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a u mnie po dwóch wieczornych smarowaniach tonikiem pojawiły się takie wielkie brązowe plamy wokół ust. Czy to normalne? czy może je jakoś złuszczyć?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:06   #3220
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

atoja w tym miejscu powinna złuszczyć się skóra bo kwas tam chwycił, poczekaj cierpliwie

ja we wtorek zaczęłam łuszczyć się na nosie a wczoraj między brwiami, poza tym wyskoczyło mi kilka małych niespodzianek, planuję jeszcze dwa peelingi, muszę zdążyć przed wyjazdem nad morze
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:58   #3221
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

hmm ja miałem podobnie, a w zasadzie mam w miejscu gdzie syfek był czerwona kropeczka Strasznie mnie denerwuje, że pomimo 30% peelingu na spirycie skóra się złuczyła ok , aleja już pod schodzącą skóra widziałem to co było!, a na brodzie znów te malutkie kropeczki wrr, a nos i obok to chyba nie do ruszenia.. wrrr myślę, czy nie stosować toniku rano i wieczorem Wtedy nie pozwoliłbym niczemu wyjść
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 23:35   #3222
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jakoś obleciał mnie strach... sama nie wiem dlaczego... już 3 raz przymierzam się dziś wieczorem do zrobienia porcji toniku i nie mogę. Ale koniec i basta!!! Trzeba!!!! trochę dziwne to uczucie ściągania cały dzień twarzy i to pieczenie wieczorno - nocno - poranno południowe. ech... jeszcze tydzień....

a tak teraz sobie pomyślałam... jak się łuszczę jak po peelu, to gdy przyjdzie czas to na te świeże złuszczone też mam go kłaść?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:58   #3223
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mi po 1m peellingu złuszcza się delikatnie skóra na plecach, policzkach i czole.. reszta nic a nic. żadnych plam nie zauważyłam.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 23:09   #3224
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wega08 Pokaż wiadomość
Witaj, czy peeling kawitacyjny rowniez polega na zluszczaniu kwasami? Nigdy nie spotkalam sie z tym okresleniem. Moglabys cos blizej napisac o tym zabiegu. wybieram sie w najblizszym czasi ena oczyszczanie i chetnie sprobuje czegos nowego.W jakim gabinecie bylas? Polecasz go?
Hej Peeling ten polega na oczyszczaniu cery ultradzwiekami za pomoca specjalnego urzadzenia. Jest bardzo przyjemny i z tego co sie dowiedzialam, to stanowi swietny wstep do klasycznego oczyszczania. Jedyne na co musisz zwrocic uwage to klikudniowa przerwa pomiedzy peelingiem a samym oczyszczaniem.
Mialam okazje przetestowac ten zabieg dzieki www.usta-usta.pl w gabinecie Der-Med w krakowie. Polecam go w 100%. Bardzo mila i profesjonalna obsluga, intymna atmosfera. Z pewnoscia bedziesz zadowolona
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 16:22   #3225
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja jak narazie jestem bardzo zadowolona z toniku migdalowego Na poczatku mialam jakby natezony wysyp, ale teraz (nie zapeszajac) nic nie wyskakuje Dziekuje wam za ten wynalazek !!
W czym problem, mam dopiero 20 lat, jednak na czole mam dwie takie jakby no nie oklamujmy sie zmarszczki mimiczne, niewielkie ale jednak sa. Troche od przesuszenia, pewnie czestego marszczenia czola tez.
Jakim kwasem najlepiej moglabym je potraktowac zeby sie ich pozbyc ? Prosze dziewczyny o pomoc, bo okazujecie sie najlepsze !!
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:19   #3226
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja już po 2m peelingu.. bardzo słabiutko się złuszczyłam.. zastanawiam się jakiego efektu oczekiwać? i czy wzmacniać stężenie roztworu? wczoraj się nie odważyłam i znów zrobiłam 20%
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:37   #3227
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ooo, a ja wciąż przed pierwszym! zastanawiam się kiedy go trzasnąc. Chciałabym na weekend byc po zrzucaniu pancerza. Tonik 10%. łuszczę się w okolicach całej brody i ust oraz przy nosie. Między brwiami ciutek. I tu porażka! lirene dał ciała, a w zasadzie mój EDM. Niby filtr się szybko wchłania i do matu nie czuję go a podkład jeżdzi mi po twarzy! jakby było kakao na maśle. warzy się od początku. i palcem moge go przesuwać jak chcę łacznie ze ścieraniem... i okropnie to wygląda. Kurczaki, pozbylam się tradycyjnych podkładów i do tego te na maxa uwidocznione łuszczenie. Zmiene chyba to wcale nie takie fajne edm.

Już chcę być po!A w środę mam wyzytę w IMiD w Wawie i teraz chyba musze się wstrzymać do srody wieczor... No i jakikolwiek delikatny krem nie położe, to mnie szczypie w tych miejscach
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 23:15   #3228
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja już po 2m peelingu.. bardzo słabiutko się złuszczyłam.. zastanawiam się jakiego efektu oczekiwać? i czy wzmacniać stężenie roztworu? wczoraj się nie odważyłam i znów zrobiłam 20%
Tak naprawdę łuszczysz się pewnie mocniej, ale np.przy wycieraniu twarzy. Także efekt będzie. Jak nie dzieje się nic złego możesz zwiększyć stęzenie, odczekaj kilka dni i możesz robić.

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ooo, a ja wciąż przed pierwszym! zastanawiam się kiedy go trzasnąc. Chciałabym na weekend byc po zrzucaniu pancerza. Tonik 10%. łuszczę się w okolicach całej brody i ust oraz przy nosie. Między brwiami ciutek. I tu porażka! lirene dał ciała, a w zasadzie mój EDM. Niby filtr się szybko wchłania i do matu nie czuję go a podkład jeżdzi mi po twarzy! jakby było kakao na maśle. warzy się od początku. i palcem moge go przesuwać jak chcę łacznie ze ścieraniem... i okropnie to wygląda. Kurczaki, pozbylam się tradycyjnych podkładów i do tego te na maxa uwidocznione łuszczenie. Zmiene chyba to wcale nie takie fajne edm.

Już chcę być po!A w środę mam wyzytę w IMiD w Wawie i teraz chyba musze się wstrzymać do srody wieczor... No i jakikolwiek delikatny krem nie położe, to mnie szczypie w tych miejscach
Niestety minerały i kwasy to cięzkie połączenie też to przeżywam. Uwidaczniają łuszczenie, a jak za mocno nawilżę to spływa podkład.
W edm mi najgorzej, ale to już indywidualna sprawa.
Może jakiś primer na Lirene? A żeby trochę zlikwidować skórki jakiś peeling enzymatyczny?
Przejdź się do apteki po próbki innych filtrów, może będą ci lepiej pasować.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 23:31   #3229
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

o dzięki za porady!
Bałam się cokolwiek innego używać. nawet kremy włączyłam dopiero wczoraj. I buzię umyłam żelem. Tak się przejęłam Zatem do boju!!!!jakoś mam nadzieję wytrzymam. Mam wrażenie, że na buzi mam jakiś pergamin przyklejony i tylko czekać jak go peeling ruszy! już jestem taka gładziutka i mniej plamiasta po tych pryszczolach!

Eeee to skoro tak nie strasznie, to chyba mogę się już jutro peelingowac? A może jeszcze dziś? zaczęłam w środę pierwsze tonikowanie.
AAAA no i mam pytanko, bo każdy tu jakoś inaczej pisał. Przed peelingiem odkazić się zewnętrznie alkoholem? (bo od wewnątrz to chyba na 99% zrobię, by się znieczulić). No i mam takie oto kremy; linomag maść, maść rumiankowa i krem sutkowy maltan (glukoza jednowodna 30%), co najlepsze? a po peelingu mogę (po paru godzinach )kłaść różnorakie maseczki? i kiedy mogę zrobić taradycyjny mechaniczny peeling? ot głupie pytania nowicjuszki
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 16:08   #3230
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Atoja aż tak kwasów nie musisz się bać. Owszem trzeba uważać, ale twarz spokojnie możesz myć i kremy nakładać.
Przed peelingiem dobrze jest przetrzeć twarz spirytusem, wtedy kwasy lepiej wnikają w skórę i lepiej działają. Oczywiście przed tym przetarciem dokładnie zmyć makijaż, umyć twarz żelem itp. Ale to chyba oczywiste
Po peelingu nakładaj łagodzące kremy, co Tobie najlepiej odpowiadaj. Możesz przetestować wszystko co masz i będziesz wiedziała co skutecznie łagodzi podrażnienia, likwiduje buraka itp. Nie żałuj tych kremów, duużo nawilżaj twarz. Maseczki możesz używać, ale nawilżające. Z peelingiem mechanicznym i maseczkami oczyszczającymi wstrzymaj się przez parę dni, bo nowy naskórek jest wrażliwy i możesz go niepotrzebnie podrażnić.
Do dzieła i nie bój się! Jak zaczniesz od małego stężenia to krzywdy na pewno sobie nie zrobisz. A tonik spokojnie stosuj między peelingami dla podtrzymania efektu.
Powodzenia
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:59   #3231
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dzięki.
wczoraj się zmigdaliłam. 20% na 12 minut. Potem zmyłam. Kurcze, ale przyjemny był!!!! Bałam się (głupia ja jednak) że będzie za długo i wolę szybciej skończyć orgazm niż potem cierpieć. Ale nic a nic nie boli nie piecze. Tylko mam jedną maciupka plamkę na policzku jak po pryszczu, no i oczywiśce mega podkreślone te, które miałam po "syfolach" (bo nie zamierzam ich ładnie określać za to co mi teraz z twarzą zrobiły po 33latach)
No a dziś skotrupka i teraz zaczynam zarzucanie.
Jest extra. Wolę 10000 razy peeling niż ten tonik (pierwsze dwa dni były koszmarne)
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 22:14   #3232
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

no no migdałek taki ciekawy niezle
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:59   #3233
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

kurde a u mni zadnego buraka niet, skorupy tez niet, luszczenie bardzo delikatne (juz bardziej oblazi mi dekolt ) a w okol nosa pojawily sie syfki..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 18:37   #3234
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

A ja dla odmiany ukręciłam dzisiaj tonik migdałowy 10%. Miałam się już nie peelingować, ale zastanawiam się czy jutro nie walnąć czegoś mocniejszego na twarz bo coś mi się cera popsuła Chyba jednak salicyla na spirycie zapodam a później tonik migdałowy dla podtrzymania efektu. Ciężko się odzwyczaić od kwasów, oj ciężko.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 22:27   #3235
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Pierwszy raz zdarzyło mi sie ze kwas sie nie rozpuscił i nie wiem czemu Nie jest stary, zawsze było ok, pomoczyc butelke jeszcze w ciepłej wodzie? POmoze cos czy znow sie potem zkrystalizuje?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 22:33   #3236
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
pomoczyc butelke jeszcze w ciepłej wodzie?
wstaw butelkę do gorącej wody i co chwilę wstrząsaj, powinno pomóc
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 16:02   #3237
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Uzywam toniku 5% od 2 dni i widze pogorszenie cery rozumiem ze to przejsciowe ale prawie calą twarz mam w jakby malych kropeczkach wygladających jak potowki mam nadzieje ze to zniknie bo mam ochote zrobic peeling 20% zeby zluszczyc te cuda na twarzy!
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:28   #3238
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziś robię 3 raz peeling tym razem 30% hihihi zobaczymy! a w ogóle na dzień pod lirenkę daję serum flavo bu i super worki pod oczami mi się wygładziły, kurzych łap nie widać i jest fajnie gładko

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

ALKAXY dzięki za Twoją instrukcję do kalkulatora w końcu sobie policzyłam sobie na nim, to co dotad piechota liczylam na kartce hehe ciemna masa ze mnoe, bo ten kalkulator i prosty i logiczny
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:57   #3239
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja jestem dziś po migdałku, coś między 25-30%. Co dajecie po peelingu? ja zazwyczaj Ziaje oliwkową, ale nie bardzo mi podchodzi bo ciężka jest..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 22:16   #3240
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a masz jakis lzejszy? np la roche posay emulsje legere? co masz z akich lzejszych? wazne zebys pokryla lekka warstewka ochronna ale jak masz dyskomfort to siegnij po cos lzejszego! tym bardziej jesli masz ( a nie czytam calego watku niestety wiec nie wiem) cere bardiej tlusta, zeby jej nei blokowac, po korzystnym dzialaniu kwasu. podaj o masz z lzejszych nawilzaczy, w watku zbiorczym jest tez zbior dobrych peparatw zarowno tresciwszych jak i lzejszych

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-05-24 o 22:18
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.