Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 15:39   #1381
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Kwas kosztuje około 8 zł + 8 zł przesyłka.

No i woda destylowana.

Krem z Rossmana (nota bene jeszcze muszę się zaopatrzyć) ale maks 10 zł pewnie.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:31   #1382
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Czytam wątek na raty, bardzo mnie zaciekawił naprawdę, mam koło siebie sklep , w którym pani powiedziała, że rozezna sprawę czy może mi sprowadzić kwas migdałowy jak będzie mogła to wtedy popytam o inne cuda. Ale póki co zastanawiam się, czy wogóle go zacząć stosować, trochę już tego stosowałam od effaclar k , lysanel active, glyco-a, teraz ciągle używam diacneal i maseczka z polopiryny s , więc skóra jest zahartowana , czasem wyskakują mi niepodzianki a cera coraz ładniejsza i właśnie niewiem czy wogóle to zacząć stosować czy lepiej zostać przy diacnealu i np. wziąć znowu cosik mocniejszego glyco-a lub zorac na przebarwienia. Ale kusi mnie to bardzo.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 20:20   #1383
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Rozterka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się nazywa ten krem z lanoliną z Rossmanna?

To ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ersiowych.html
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 17:39   #1384
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

No to zluszczylam sie i jest pieknie(procz jednego mega pryszcza na brodzie). Mam pytanie do doswiadcznego grona-kiedy moge wrocic do serum z vit C?Kwasilam sie w piatek wieczorem i dzis odpadly mi ostatnie skorki.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 18:36   #1385
Agness_z
Raczkowanie
 
Avatar Agness_z
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam Dzieczyny!
Świetny wątek, naprawdę Tyle się naczytałam, że aż postanowiłam wypróbowac ten piling na własnej skórze twarzy i plecków. Tylko mam parę pytań, bo każda z Was wymieniała swoje doświadczenia i nie wiem z czyich skorzystac A mianowicie:
1) Jak zrobic i jak długo stosowac tonik?
2)Czy kupując 10 g kwasu wystarczy mi on na tonik do buzi i plecków oraz na piling na twarz i plecy?
3) Czy po tym pilingu poza przebarwieniami pozbędę się też zaskórników, wągrów?
Agness_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:02   #1386
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ezieta Pokaż wiadomość
Przeczytalam caly watek. Zaopatrzona we wszystkie potrzebne skladniki zrobilam sobie peeling ok 15%-1ml kwasu migdalowego i 4 ml H2O, wczesniej przecieralam twarz tonikiem migdalowym 5%.Wczoraj wieczorem posmarowalam twarz peelingiem....I maskakra.Wytrzymalam 2 minuty. Zmylam, siegnelam do szuflady po Alantan-a tu NIE MA! Corka wziela na wakacje! Bosz! Nie wiedzialam, czym sie wysmarowac.W koncu padlo na oliwke Hipp. A po wszystkim siedzialam i plakalam.Stara jestem a glupia! Buzia piekla, palila zywym ogniem. I gorna warga jakby zdretwiala.
Dzis troche lepiej ale sucho na buzi. Nawilzalam sie rano, ale wszystko wchalania sie jak w gabke i do tego zaczerwienienie gdzieniegdzie...I lekkie pieczenie.
Wlasciwie nie wiem, co chce zapytac.Moze tylko, by mnie kto pocieszyl...
Ezieta, przerazilas mnie, az mi lzy w oczach stanely, to ja nie wiem czy ja sie na to zdecyduje...
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 19:37   #1387
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ezieta, przerazilas mnie, az mi lzy w oczach stanely, to ja nie wiem czy ja sie na to zdecyduje...
Wiesz, ja dzis jestem pod wrazeniem swojej buzi.Juz planuje nastepny raz, tyle, ze zrobie go w czwartek, nie w tym tygodniu,ale zapewne w nastepnym.
Udoskonale sposob nakladania i wezme wiatrak. Zakupie krem i zanim naloze piling zerkne, czy nie wyparowal z domu.
Naprawde warto, tylko nie tak na wariackich papierach jak ja.Jak widac-2 minuty mi wystarczyly, bym sie zluszczyla.
A z tego co pamietam z pilingu u dermatologa(easy peel-kilka lat temu),i palenie i bol byl podobny-moze u dermatologa gorszy, tyle, ze poczucie bezpieczenstwa mialam wieksze, mimo,ze dermatolozka wyzarla mi kwasem naskorek az do naczyn krwionosnych.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 08:04   #1388
Evil_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam Wszystkich Mam takie bardzo gorące pytanie a dokładniej RATUNKU !!!:e ek: Wczoraj zrobiłam sobie peeling migdałowy i szok mial duze steżenie nie wiem moze jakieś 30 %, najpierw zrobilo mi sie coś białego na twarzy a dziś wstałam z ciemnymi plamami ( a szczególnie z jedną duza na policzku)- tak jakbym była oparzona , w dodatku mam zciągniętą skóre , Dziś poszłam do pracy z gruba warstwa tapety -troche to zakryło ale w sobote mam OBRONE Proszę pomóżCie Czy to zginie czy to ma tak być Proszę o odpowiedz
Evil_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:53   #1389
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Evil_a Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich Mam takie bardzo gorące pytanie a dokładniej RATUNKU !!!:e ek: Wczoraj zrobiłam sobie peeling migdałowy i szok mial duze steżenie nie wiem moze jakieś 30 %, najpierw zrobilo mi sie coś białego na twarzy a dziś wstałam z ciemnymi plamami ( a szczególnie z jedną duza na policzku)- tak jakbym była oparzona , w dodatku mam zciągniętą skóre , Dziś poszłam do pracy z gruba warstwa tapety -troche to zakryło ale w sobote mam OBRONE Proszę pomóżCie Czy to zginie czy to ma tak być Proszę o odpowiedz
30% na pierwszy raz????? no litości!!! cały wątek jest mowa o tym aby uważać i nie przesadzić, żeby zacząć od toniku lub ewentualnie najmniejszego stężenia, a ty walisz na buzie 30% ?!?!?!!? brak słów.... to bardzo nierozsądne co zrobiłaś...
no ale stało sie.... teraz nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj skóre!! nic nie zdrapuj na siłę, poczekaj aż wszystko samo się wygoi
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:09   #1390
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Evil_a Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich Mam takie bardzo gorące pytanie a dokładniej RATUNKU !!!:e ek: Wczoraj zrobiłam sobie peeling migdałowy i szok mial duze steżenie nie wiem moze jakieś 30 %, najpierw zrobilo mi sie coś białego na twarzy a dziś wstałam z ciemnymi plamami ( a szczególnie z jedną duza na policzku)- tak jakbym była oparzona , w dodatku mam zciągniętą skóre , Dziś poszłam do pracy z gruba warstwa tapety -troche to zakryło ale w sobote mam OBRONE Proszę pomóżCie Czy to zginie czy to ma tak być Proszę o odpowiedz
Teraz gruba warstwa kremu natluszczajacego na noc i mocne nawilzanie w ciagu dnia. Wypadnie Ci zluszczanie na piatek-sobote.
Szkoda, ze nie przeczytalas wczesniej tego watku...Teraz musisz tylko czekac.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 09:45   #1391
Evil_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzięki słodziutkie, mam jakąś nadzieję , ale to nie jest mój pierwszy peeling kwasem wczesniej robilam ale male stężenie i nic zadnego łuszczenia ,nic kompletnie - wiec pomyślałam ze nie tak to robie to teraz mam. Ale napewno znikną mi te plamy ????
Evil_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 10:03   #1392
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Tak, znikna, to jest spalony naskorek.Ale nie dlub przy nim, nie zrywaj, bo moze sie to gorzej goic i teraz wysoki filtr na buzie. Trzymam kciuki za obrone
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:09   #1393
Evil_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziekuje za pomoc ezieta a za kciuki <<nie dziekuję >> Ps. Fajnie tu u was bo tak apropo zaloghowałam sie dopiero dzis szkoda ze tak póżno
Pozdrowionka
Evil_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 10:31   #1394
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LeeAnn Pokaż wiadomość
więc nie bójcie sie migdałka,bo ja po 1 myslałam że będzie mi potrzeba 3 miesiecy żeby zeszło mi z twarzy to co miałam a tu halooo po 4 dniach zeszło wszystko i piękna skóra ,i pamiętajcie im mocniejszy (ale bez przesady)tym lepszy,po tych słabych skóra łuszczy sie w nieskończność.
Kwaście sie dziewczyny bo nam to słuzy i jest tanie
w takim razie spróbuje mocniejeszego, bo robilam chyba 3-4 razy bardzo slabiutki peeling i luszczylam sie nieskonczonosc.. a efektow za bardzo nie widzialam. w sumie to sie zastanawialam, czym sie tak zachwycacie :P
ale sprobuje jeszcze raz mocniejszego kalibru musze tylko poczekac do urlopu
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 18:52   #1395
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja sobie zrobilam wczoraj wieczorem peeling 15%. szczypalo minimalnie, chyba dlatego, ze dosyc przesuszona skore mialam. Ale dzis sie troche luszczy
No ale chodzi mi o cos bardziej widowiskowego Mialam wczoraj obrone, wiec moge juz szalec ;P Tylko wyglad w pracy pozostaje
Evil_a powodzenia tez Ci zycze na obronie, na pewno bedzie gut A skora na pewno zejdzie i pod spodem bedzie gladziutka, ale nawilzaj tak jak dziewczyny wczesniej radzily
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 20:18   #1396
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Evil_a Pokaż wiadomość
Dziekuje za pomoc ezieta a za kciuki <<nie dziekuję >> Ps. Fajnie tu u was bo tak apropo zaloghowałam sie dopiero dzis szkoda ze tak póżno
Pozdrowionka

Szkoda, że nie przeczytałaś całego wątku.
Solidnie sie natłuszczaj jak napisały dziewczyny a na dzień gruba warstwa filtru bez alkoholu.
Baciki należą sie jak nic. I to na dodatek przed obroną...

Dawaj znać jak łuszczenie i czy plamy znikają.


Ostatni peeling migdałowy robiłam ponad 3 tygodnie temu i prawdę mówiąc nie mam ochoty na następny. Kusi mnie oczywiście wygląd cery po tygodniu od peelingu, ale po tym weekendzie ma byc dużo słońca i po prostu boje się. Chyba poczekam do września albo na jakąś pochmurna aurę przez dłuższy czas, bo teraz nie wykorzystałam fatalnej pogody. Na noc codziennie stosuje Acne Derm, żeby utrzymac lico w dobrej kondycji
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 08:11   #1397
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Red face Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny mam dwa pytanie, jeszcze zanim zakupię kwas migdałowy (Pani Lidia poleciła mi tez dwa toniki z innymi kwasami). Otóz, chciałam zacząc przygode z tonikiem migdałowym, a później również z peelingiem, ale w październiku dopiero, z uwagi na to, ze ja po prostu (wstyd się przynać ) uwielbiam się opalać, gdyż opalona wyglądam o niebo lepiej ( w stanie naturalnym to jak śmierć na chorągwi). Oczywiście nie smażę się na heban, tylko delikatnie....
Czy dobrze więc wybrałam październik na ropzoczęcie kuracji? Nie będzie już wtedy strasznego słońca...
A drugie pytanie dotyczy filtra-mam taki dla dzieci o SPF 69 Lirene. Czy on jest dobry i wystarczy na wcieranie wpyszczek po kwasach?
eva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 10:32   #1398
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eva Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dwa pytanie, jeszcze zanim zakupię kwas migdałowy (Pani Lidia poleciła mi tez dwa toniki z innymi kwasami). Otóz, chciałam zacząc przygode z tonikiem migdałowym, a później również z peelingiem, ale w październiku dopiero, z uwagi na to, ze ja po prostu (wstyd się przynać ) uwielbiam się opalać, gdyż opalona wyglądam o niebo lepiej ( w stanie naturalnym to jak śmierć na chorągwi). Oczywiście nie smażę się na heban, tylko delikatnie....
Czy dobrze więc wybrałam październik na ropzoczęcie kuracji? Nie będzie już wtedy strasznego słońca...
A drugie pytanie dotyczy filtra-mam taki dla dzieci o SPF 69 Lirene. Czy on jest dobry i wystarczy na wcieranie wpyszczek po kwasach?
Pazdziernik moze byc. Ale filtr i tak obowiazkowy. O filtrze sie nie wypowiem, bo nie znam.Ja uzywam Avene i jestem baaaardzo zadowolona
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 10:42   #1399
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ezieta Pokaż wiadomość
Pazdziernik moze byc. Ale filtr i tak obowiazkowy. O filtrze sie nie wypowiem, bo nie znam.Ja uzywam Avene i jestem baaaardzo zadowolona
wiadomo, wiadomo :-D
eva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 11:40   #1400
LeeAnn
Raczkowanie
 
Avatar LeeAnn
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Raszków
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

EVIL_A nic sie nie martw,wszystko ci zejdzie i zobaczysz jakie będzie super efekt potem Jeżeli będziesz nakładała dużo kremu na twarz,gruuubo tyle że aż będzie biało to do soboty ci zejdzie wszystko Ja mysle że właśnie takie peelingi migdałkiem powinno sie robić jest po nich widoczby efekt no i nie ma tego niekończącego sie łuszczenia które jest po słabych migdałakach.
Oczywiście dla każdej z nas inne stężenie jest mocne.
__________________
Deformują nas formuły.
LeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 11:46   #1401
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

przeczytalam wszystko :P
ale musze sie jeszcze upewnic zamowilam kwas i teraz tylko czekam
chce zrobic 15% czyli dla upewnienia 1ml kwasu i 4 ml wody,tak? obojetnie czy zwyklej mineralnej czy destylowanej??
ale jak kwas jest subst stala to tam jest podana masa,czyli 10 gram. to ile gram mam wziac zeby zrobic 15%? bo z chemii to naprawde cienko ktos pomoze obliczyc??
i jeszcze jedno male pytanko. w czym moglabym to rozmieszac? czy moge w zwyklej szklance i zamieszac czyms szklanym??

dziekuje
__________________
...Tak niewiele trzeba aby odejsc...

a tak niewiele aby zostac tu...
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 11:50   #1402
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

__________________
...Tak niewiele trzeba aby odejsc...

a tak niewiele aby zostac tu...
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 15:20   #1403
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chmureczka88 Pokaż wiadomość
przeczytalam wszystko :P
ale musze sie jeszcze upewnic zamowilam kwas i teraz tylko czekam
chce zrobic 15% czyli dla upewnienia 1ml kwasu i 4 ml wody,tak? obojetnie czy zwyklej mineralnej czy destylowanej??
ale jak kwas jest subst stala to tam jest podana masa,czyli 10 gram. to ile gram mam wziac zeby zrobic 15%? bo z chemii to naprawde cienko ktos pomoze obliczyc??
i jeszcze jedno male pytanko. w czym moglabym to rozmieszac? czy moge w zwyklej szklance i zamieszac czyms szklanym??

dziekuje
Mniej wiecej stezenie 15% wyjdzie cie, gdy zmieszasz 1ml kwasu-to subastancja stala-mozesz nasypac do strzykawki, wyjmujac wczesniej tlok, lub odmierzyc jakims kieliszkiem z podzialka oraz 4 ml wody destylowanej.Mozesz kupic w aptece-nazywa sie to aqua pro iniectione.
Mozesz zmieszac do w jakiejs szklaneczce badz kieliszku, wymieszac jakas paleczka byle nie metalowa lyzeczka.
I do dziela pamietajac o naszykowaniu kremu do zabezpierczenia ust,platkow nosa;wiatraka, coby chlodzil i kremu po.
Najlepiej zrobic to w srode lub czwartek wieczor-luszczenie wypadnie na weekend. Powodzenia!
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 16:14   #1404
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziekuje sliiiiiiiiiicznie EZIETA
__________________
...Tak niewiele trzeba aby odejsc...

a tak niewiele aby zostac tu...
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 16:39   #1405
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chmureczka88 Pokaż wiadomość
dziekuje sliiiiiiiiiicznie EZIETA
Nie ma za co, w razie czegos-pytaj.Lepiej powiercic dziure w brzuchu niz potem plakac, ze cos sie zle zrobilo.Powodzenia.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 16:57   #1406
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Lierene ma niestabilne filtry. Nie może być jeżeli nie chcesz się narazic na przebarwienia.
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 22:43   #1407
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mnie też strasznie kusi kolejny peeling ale zawsze jest to "ale"
w każdej chwili moge spodziewać ważnego spotkania i jak tu sie pokazać ?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 07:10   #1408
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anna42 Pokaż wiadomość
Lierene ma niestabilne filtry. Nie może być jeżeli nie chcesz się narazic na przebarwienia.
O matko, niestabilne ??? To podpowiedzcie jakies filtry, którymi Wy się smarujecie i jak długo po peelingu (przypominam, ze to będzie jesień, wiec nie musze chyba latać z filtrami cały czas na twarzy)
I druga sprawa- to czym smarować malutkie dziecko, jeżeli LIRENE jest niestabilny ?.
Sorry, ze pytam na tym forum, ale na forach o filtrach nie bardzo znalazlam, a siedzialam wczoraj pół dnia....;-( No chyba Tesco Kids jedynie....

No i jeszcze jedno: ile czasu, po otwarciu, ma waznośc woda destylowana, bo mam 3,5 litrowe opakowanie.....to długo będe używać

Edytowane przez eva
Czas edycji: 2007-07-13 o 07:53
eva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 07:41   #1409
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a ja chcialam sie jeszcze rowniez dopytac,czy moze byc z firme AVENE filtr 50? i jak dlugo rowniez trzeba sie nim smarowac jezeli piling robie w przyszlym tyg. i od kiedy mozna normalnie wyjsc na slonce i sie troszke opalic??
__________________
...Tak niewiele trzeba aby odejsc...

a tak niewiele aby zostac tu...
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 08:25   #1410
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Jak dla mnie, filtr 50+ z Avene(mam emulsje) jest najlepszy. PO zastosowaniu pilingu z kwasem migdalowym krem z filtrem sluzy do ochrony przed promieniowaniem slonecznym mlodej, delikatnej skory.
Powinnas go uzywac po kwasach co najmniej 2 tygodnie, jesli nie planujesz nastepnego zluszczania.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.