Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 19:18   #2821
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paweek Pokaż wiadomość
witam ponownie
macie moze jakies pomysły na wzmocnienie lub a sprawienie ze kwas bedzie działał głęciej. ja go stosuje na plecy juz w masakrycznych ilosciach i stęzeniach by spłycic blizny (i chyba cos tam idzie powoli).
Tarka?

Niestety, pewnych procesów nie przyspieszysz, daj skórze czas bo lada chwila nie będziesz miał czego złuszczać. Zaniedbuje się długo a poprawy wymaga natychmiast - któż tego nie zna - no ale cudów nie ma.

Aż się boję polecić Ci retinoidy
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 19:27   #2822
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Aniu, jak się czuje Twoja '' wysalipegowana '' koleżanka?
Napisz proszę coś bo ciekawość mnie zżera
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 19:35   #2823
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paweek Pokaż wiadomość
witam ponownie
macie moze jakies pomysły na wzmocnienie lub a sprawienie ze kwas bedzie działał głęciej. ja go stosuje na plecy juz w masakrycznych ilosciach i stęzeniach by spłycic blizny (i chyba cos tam idzie powoli).

jak narazie robie tak:
poniedziałek - nakładam kwas 50% na spirytusie i wodzie destylowanej. jak wyschnie i przestanie piec znów przecieram spierytusem zeby popiekło (ze 2-3razy) i zostawiam na noc.
wtorek - powtarzam kwas ale troche słabyszy 40-45% na wodzie i spirytusie. tak samo przecieram i zostawiam na noc.
sroda - miejscami nakładam 45% (tam gdzie słabo złapało) i zmywam po paru godzinach.
czwartek - nawilżanie.
piątek - skóra schodzi.
sobota - skóra schodzi.
niedziela...sie zobaczy...ale pewnie tez skóra bedzie schodzic

Ja przepraszam. Nie udzielam się w tym wątku, ale teraz muszę. Człowieku, trochę cierpliwości!!! Efekty będą lepsze, jeśli będziesz używał kwasów powoli
Ania ma rację, daj skórze odpocząć, bo może być naprawdę źle! Już sam ten plan wygląda straszno, ale żeby to jeszcze wzmacnić

Ja sobie zrobiłam peeling 15% (nie pierwszy raz i to nie jedyny kwas, którego używałam) i skóra na czole zrobiła mi się z tłustej tak przesuszona, że całe kwaszenie wzięli diabli - musiałam nawilżać się wszystkim, nie patrząc na to, czy zapycha czy nie - tak źle było

Pozdrawiam i życzę rozsądku
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-03-21 o 19:36
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:29   #2824
Paweek
Raczkowanie
 
Avatar Paweek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

to nie plan przyszłości...to juz sie stało trzy razy :p
z retinoidów stosowałem isotrexin, differin, i izotek. chyba dobrze wypisałem.
bede robił takie moje "plany" co dwa tygodnie. po 10 razach sie zastanowie co dalej...
Paweek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:55   #2825
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paweek Pokaż wiadomość
to nie plan przyszłości...to juz sie stało trzy razy :p
z retinoidów stosowałem isotrexin, differin, i izotek. chyba dobrze wypisałem.
bede robił takie moje "plany" co dwa tygodnie. po 10 razach sie zastanowie co dalej...
Pewnie Isotrex nie Izotek, tak czy siak to nie retinoidy, to - że zacytuję klasyka - jakaś popierdółka nie killer - wypróbuj Atrederm

A przed peelingiem odtłuść skórę spirytusem, PRZED a nie PO, wtedy to ma sens.


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Aniu, jak się czuje Twoja '' wysalipegowana '' koleżanka?
Napisz proszę coś bo ciekawość mnie zżera
Będę się z nią widzieć w poniedziałek i złożę natychmiast meldunek

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2009-03-21 o 21:01
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:00   #2826
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alijaS Pokaż wiadomość
witam drogie koleżanki
mam pytanko. Po jakim czasie od wykonania peelingu kwasem AHA można spokojnie przebywać na słońcu?
Pozdrawiam
aż złuszczona skóra się zregeneruje, czyli min miesiąc.

a ja zaraz ukręcę sobie nieco mocniejszy tonik... na razie peelingu robić nie mogę (nie mam wolnych dni) a 5% migdałek bardzo łagodny jest dla mnie, wiec raczej nic się nie będzie działo...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:06   #2827
Paweek
Raczkowanie
 
Avatar Paweek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

nie myle sie. IZOTEK brałem przez 11miesięcy.
a spirytusem przecieram ze dwa razy przed zabiegiem. kilka godzin wczesniej tez robie peeling mechaniczny (zel z granulkami)
...
Paweek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 21:34   #2828
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paweek Pokaż wiadomość
nie myle sie. IZOTEK brałem przez 11miesięcy.
a spirytusem przecieram ze dwa razy przed zabiegiem. kilka godzin wczesniej tez robie peeling mechaniczny (zel z granulkami)
...
Izotek to lek dostny, ja piszę o SMAROWIDŁACH. Sądziłam, że ty też.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:49   #2829
Paweek
Raczkowanie
 
Avatar Paweek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

spoko. ja i moja skóra juz duuuzo przeszlismy.
te blizny i bliznowce ktore mam na plecach to mój jedyny wróg z krórym teraz walcze. takie geny...
po MOCNYM migdałowcu widze te minimalne efekty na plus.
Paweek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 22:35   #2830
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witam
po krotkiej przerwie wracam do was od przyszlego tyg tez zaczynam kwaszenie mam nadzieje ze owiany ohhh i ahhhhh peg do mnie dojdzie i sie zaprzyjaznimy na dluzej bede miala troche wolnego wiec moze jakis nowy rozklad jazdy sobie zapodam a jak tam u was?? AniaM69 co tam u ciebie? nadal atre i lha???
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 23:47   #2831
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Paweek najgorsze co mi przychodzi do glowy (w sensie najmocniejsze) to retinoid do smarowania atrederm albo zorac

nie ma mocniejszego polaczenia niz retinoidy i kwasy zrob moze tonik dodatkowo na kwasie. A zeby wzmocnic dzialanie retinoidow przeciera sie wlasnie takim tonikiem kwasowym skore

a poza tym kwasy dzialaja powoli, juz nie wspomne o tym ze cykl odnowy skory jest co 28 dni takze wiesz powolutku

ps. mam uczulenie na twarzy, nigdy nie mialam uczulenia co zrobic? , nigdy moja skora nie byla wrazliwa. A teraz szybko sie podraznia, naczynkowa. Sama nie wiem czy kwasami sobie nie zaszkodzilam. Kiedys byla gruba i nie do zdarcia. Ale w sumie mam i siostra tez maja wrazliwa naczynkowa cere wiec moze z wiekiem tak mi sie zmienila. Sama nie wiem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2009-03-21 o 23:49
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 10:03   #2832
Paweek
Raczkowanie
 
Avatar Paweek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

z tego co wiem to Atrederm jest niestety na recepte wiec go sobie nie załatwie tak szybko...a wątpie zebym namówił doktorke...
Paweek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:27   #2833
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paweek Pokaż wiadomość
spoko. ja i moja skóra juz duuuzo przeszlismy.
te blizny i bliznowce ktore mam na plecach to mój jedyny wróg z krórym teraz walcze. takie geny...
po MOCNYM migdałowcu widze te minimalne efekty na plus.
Jeśli to bliznowce (przerosty) czy może nawet ubytki? (dołki) to daj sobie spokój z peelingami. Tylko wypełnienia wchodzą w grę. Byłam przekonana, że walczysz z przebarwieniami i niewielkimi blizenkami.

Od dzieciństwa mam jedną małą bliznę po ospie w okolicy brwi i mimo, że zrzuciłam w ostatnich latach kilogramy skóry - dołek pozostał niezmieniony.

Poza tym, jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś z tak poważnymi problemami zwojował coś konkretnego kwasem migdałowym. To typowy kwas kosmetyczny, odświeżający i wyrównujący koloryt, delikatnie wygładzający. Ale o mocniejszych kwasach nie napiszę do Ciebie ani słowa bo obawiam się, że zrobisz sobie poważną krzywdę. Boję się Twojej desperacji

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
AniaM69 co tam u ciebie? nadal atre i lha???
Hej, u mnie ciągle Atrederm i salicyl. LHA na razie odstawiłam.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:38   #2834
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie ciągle Atrederm i salicyl. LHA na razie odstawiłam.
ja wczoraj maznelam sie atre na twarzy bo differin mi sie skonczyl, zobaczymy jaka rekacjaCzekam na peg'a i tez bede sie kwasic od przyszlego tyg
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:07   #2835
Paweek
Raczkowanie
 
Avatar Paweek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

spokojnie mozesz mówic o mocniejszych kwasach.
bądz co bądz ale ja widze różnice po zabiegach. bliznowce są niższe a blizny "dołki" majka jakby wygładzone krawędzie ze wydaja sie delikatniejsze. drobne blizenki prawie juz poschodziły...


PS. ja mam dość duzo wiedze o zabiegach itp ale chetnie dowiem sie o jaki Kaws Ci chodziło
Paweek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:08   #2836
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny jakie stężenie salicylu na PEGu najlepiej zrobić na początek? PEG jest łagodniejszy niż spirytus, ale to znaczy że można trochę poszaleć i zwiększyć stężenie?
Również czekam na relacje Ani i jej koleżanki bo wydaje mi się że to stężenie 30% jak na pierwszy raz to hardcore. Ale może skuteczne...
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:41   #2837
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Zastanawiam się, czy latem odstawić jednak Isotrexin i złuszczać cerę delikatniej (np. Effeclar K lub coś na bazie kwasu migdałowego w niskim stężeniu, który podobno można stosować cały rok bez ryzyka przebarwień). Oczywiście, nie zrezygnuję z filtrów, nie mam zamiaru też się opalać, ale w domu też siedzieć nie będę. Do Isotrexinu wróciłabym jesienią, choć rozpoczynanie całej kuracji od nowa? Jak Wy sobie radzicie ze złuszczaniem letnią porą?
Nie ukrywam, że ciężko będzie mi zrezygnować z retinoidów, przy mojej zanieczyszczonej cerze to samobójstwo Peeling eznymatyczny 2 razy w tygodniu chyba nie załatwi sprawy
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 19:06   #2838
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Informacja na ten temat na pewno się już pojawiła, ale przebrnęłam przez kilkanaście stron wątku i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania więc nie bijcie
1) Jak długo po zastosowaniu peelingu należy nakładać na twarz wazelinę,lanolinę czy też inne natłuszczające świństwo zamiast kremu nawilżającego?
2)Po jakim czasie od złuszczania mogę zacząć nakładać lysanel tudzież inny krem złuszczający bez obawy, że poparzę sobie skórę?
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 22:10   #2839
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie stężenie salicylu na PEGu najlepiej zrobić na początek? PEG jest łagodniejszy niż spirytus, ale to znaczy że można trochę poszaleć i zwiększyć stężenie?
Również czekam na relacje Ani i jej koleżanki bo wydaje mi się że to stężenie 30% jak na pierwszy raz to hardcore. Ale może skuteczne...
O koleżance jutro, ale sama zobaczysz, że PEG to cudo jest, pięknie obłaskawia szczypiące kwasy.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 23:15   #2840
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

kochane prosze o rade koncza mi sie filtry i zastanawiam sie bioderma czy avenka?? ktora bardziej polecacie prosze nie bijcie ze sie powtarzam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 01:51   #2841
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Filtry to tak indywidualna kwestia ,musisz sama wybrać.
effa_j ,to ma być do tłustej,czy już ją przesuszyłaś kwasami
Słyszałam o biodermie do tłustej skóry,ponoć cudo, ale SPF 40+
Kolorowe Biodermy ,tragedia. Bardzo ładne po nałożeniu, potem wszystko się zlewa,jak zły podkład.
Krem Aveny ,to dla mnie klajster do

Ja kocham La Roche ,krem Anthelios XL 50+, czekam do wiosny,może jeszcze jakaś lepsza wersja się pojawi.
A to co stosowałaś do tej pory ,to ci nie pasuje
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:14   #2842
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mam wieści od koleżanki uraczonej 30% salipegiem:

skóra łuszczyła się minimalnie; wcześniej pisałam, że o szczypaniu mówiła, że nie wystąpiło - dyskomfort odnotowała tylko przy zmywaniu wodą (moim zdaniem - woda była za ciepła).

Także Kochane ciekawam, jak u Was zadziała to cudo.
Piszcie koniecznie!

PS. Muszę przyznać, że obawiałam się jej reakcji, bo ja jestem zaprawiona kwasowo i ja szczypania nie odnotowuję - a to była kwasowa dziewica!
Jedna uwaga - chrońcie usta - najlepiej posmarować czymś tłustym, zwłaszcza kąciki - mnie weterance wskutek nieuwagi się zdarzały przykre "zajady" popeelingowe, więc przestrzegam lojalnie.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:40   #2843
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kochane prosze o rade koncza mi sie filtry i zastanawiam sie bioderma czy avenka?? ktora bardziej polecacie prosze nie bijcie ze sie powtarzam
Ja jestem początkującą filtromaniaczką. Wybrałam avenke z tego względu, że bez podkładu lub choćby pudru z domu nie wyjdę (przeklęte przebarwienia). Obawiałam się jej bo opinie ma niezbyt pochlebne, ale mi służy. Po kwasach skóra już się nie błysczy jak psu nie powiem co na wiosnę . Ładnie się wchłania, żadnego migrowania do oczu nie ma także ja polecam. Ale wybór i tak należy do Ciebie.

Już się nie mogę doczekać kiedy zarzucę sobie na twarz salipega. Relację oczywiście zdam
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:58   #2844
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Mam wieści od koleżanki uraczonej 30% salipegiem:

skóra łuszczyła się minimalnie; wcześniej pisałam, że o szczypaniu mówiła, że nie wystąpiło - dyskomfort odnotowała tylko przy zmywaniu wodą (moim zdaniem - woda była za ciepła).

Także Kochane ciekawam, jak u Was zadziała to cudo.
Piszcie koniecznie!

PS. Muszę przyznać, że obawiałam się jej reakcji, bo ja jestem zaprawiona kwasowo i ja szczypania nie odnotowuję - a to była kwasowa dziewica!
Jedna uwaga - chrońcie usta - najlepiej posmarować czymś tłustym, zwłaszcza kąciki - mnie weterance wskutek nieuwagi się zdarzały przykre "zajady" popeelingowe, więc przestrzegam lojalnie.
Super Już nie mogę doczekać się PEGu od kilku tygodni nakładamy z mamą Atrederm i obie jesteśmy zadowolone. Mamie od razu poprawiła się skóra. Kremy lepiej się wchłaniają i odczuwa lepsze nawilżenie. Jak jeszcze dołączymy salipega Tato tylko patrzy się na nasze eksperymenty takimi oczami
Aniu, mam zamiar bratu zrobić salipega, żeby zlikwidować mu zaskórniki i spłycić blizny. Tylko, że on nawet na zwykły acne derm reagował: "ałć szczypie" i zastanawiam się od jakiego stężenia zacząć? 15%? Doradziłabyś?
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 11:13   #2845
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja dopiero czekam na mój Peg.Ale mam pytanko: jak to jest z tą wazeliną czy lanoliną?Bardziej niż kwasów boję sie tych natłuszczaczyjako ze walczę z zaskórnikami to czy nie zrobię sobie welkiego wysypu po tej wazelinie np?Nadal szukam kremu nawilżającego , który nie robi mi krzywdy lecz jak dotąd z marnym skutkiem.Podejrzewam ze szkodzi mi gliceryna
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez mogwaica
Czas edycji: 2009-03-23 o 11:37
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 11:20   #2846
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dostałam swój PEG
Aniu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Butelka faktycznie super hehe. Czyli dziś wieczorem robię eksperyment.
Pozdrawiam i dziękuję za zorganizowanie akcji
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:30   #2847
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja dopiero czekam na mój Peg.Ale mam pytanko: jak to jest z tą wazeliną czy lanoliną?Bardziej niż kwasów boję sie tych natłuszczaczyjako ze walczę z zaskórnikami to czy nie zrobię sobie welkiego wysypu po tej wazelinie np?Nadal szukam kremu nawilżającego , który nie robi mi krzywdy lecz jak dotąd z marnym skutkiem.Podejrzewam ze szkodzi mi gliceryna
Hej Mogwaica Odnośnie natłuszczaczy, to loteria i tylko metoda prób i błędów zobaczysz czy Cię coś zapcha czy nie. Lubię krem sutkowy z Rossmanna, Linomag, ostatnio kupiłam krem dla dzieci z nagietkiem:, który był tu polecany I niezmiernie uwielbiam maść z witaminą A.
Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dostałam swój PEG
Aniu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Butelka faktycznie super hehe. Czyli dziś wieczorem robię eksperyment.
Pozdrawiam i dziękuję za zorganizowanie akcji
Też dostałam PEG Dziś będę testować

Aniu, dziękuję

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2009-03-23 o 14:33
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:33   #2848
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Aniu- dziękuje za peg .Prosze napisz gdzie go przechowywać,
i termin ważności.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:59   #2849
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Super Już nie mogę doczekać się PEGu od kilku tygodni nakładamy z mamą Atrederm i obie jesteśmy zadowolone. Mamie od razu poprawiła się skóra. Kremy lepiej się wchłaniają i odczuwa lepsze nawilżenie. Jak jeszcze dołączymy salipega Tato tylko patrzy się na nasze eksperymenty takimi oczami
Aniu, mam zamiar bratu zrobić salipega, żeby zlikwidować mu zaskórniki i spłycić blizny. Tylko, że on nawet na zwykły acne derm reagował: "ałć szczypie" i zastanawiam się od jakiego stężenia zacząć? 15%? Doradziłabyś?
Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja dopiero czekam na mój Peg.Ale mam pytanko: jak to jest z tą wazeliną czy lanoliną?Bardziej niż kwasów boję sie tych natłuszczaczyjako ze walczę z zaskórnikami to czy nie zrobię sobie welkiego wysypu po tej wazelinie np?Nadal szukam kremu nawilżającego , który nie robi mi krzywdy lecz jak dotąd z marnym skutkiem.Podejrzewam ze szkodzi mi gliceryna
Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dostałam swój PEG
Aniu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Butelka faktycznie super hehe. Czyli dziś wieczorem robię eksperyment.
Pozdrawiam i dziękuję za zorganizowanie akcji
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Hej Mogwaica Odnośnie natłuszczaczy, to loteria i tylko metoda prób i błędów zobaczysz czy Cię coś zapcha czy nie. Lubię krem sutkowy z Rossmanna, Linomag, ostatnio kupiłam krem dla dzieci z nagietkiem:, który był tu polecany I niezmiernie uwielbiam maść z witaminą A.

Też dostałam PEG Dziś będę testować

Aniu, dziękuję
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Aniu- dziękuje za peg .Prosze napisz gdzie go przechowywać,
i termin ważności.
Odpiszę Wam po południu z domu, bo przewiało mi korzonki i ledwie siedzę w pracy
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:05   #2850
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Pozwolę sobie zacytować Anię:
PEG jest ważny do 24.01.2010 - trzymaj go gdziekolwiek - w lodówce tężeje jak masło

Chisejakże Ci zazdroszę tak wielu wyborów przy kremie.Ja byłabym zadowolona gdyby choć jeden mi spasował.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.