Kremik pod oczy dla 25-latki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-03, 15:23   #1
Palu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
GG do Palu

Kremik pod oczy dla 25-latki.


Dziewczyny!
Szukam jakiegoś "cudownego" kremiku pod oczy. Mam 25 lat i potrzebuje coś na lekkiego na zmarszczki wokół oczu. Patrzyłam po sklepowych półkach i czytałam KW, ale na nic nie moge się zdecydować. Doradzcie jakis fjny kremik, który zlikwiduje zmarszczki(nie zbyt wielkie;-)) i nawlilży skóre wokół oczu.
Palu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-03, 16:17   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Kremik pod oczy dla 25-latki.

A patrzylas na kosmytyki AA? Tak sobie mysle ta zielona seria przeciwzmarszczkowa, dokladna nazwa "wygladzajaca zmarszczki" ona jest polecana od 25 roku zycia.zobacz na stronce www.oceanic.com.pl
Ja mam niewiela wiecej od ciebie i uzywam kremu z YR Richi Creme(ta brazowa seria), jest bardzo tlusty ale nie gesty, ladnie sie rozprowadza, pieknie pachnie kwiatkami dzieki ekstrakta kwiatowym. Chodz seria polecana jest dla pan po 40-ce to jesli chodzi o ten kremik pod oczka mysle ze i my mozemy juz go uzywac. Moje zmarszczki sie zmniejszyly, prawie wcale ich nie widac. Nakladam go rano i na wieczor i co pare dni jako maseczke, czyli ile sie da i wklepuje i musze powiedziec ze nigdy jeszcze nadmiaru nie musialam sciagac bo jakos po paru minitach zawsze sie wchlonol ale za to efekt mam. Mysle sobie(to zeby na tym kremie zaoszczedzic)chce kupic maseczke od AA to ta z bialej serii pod oczka , bardzo chwalona na KW. No ale ty piszesz ze masz jeszcze male zmarszczki to moze wystarczy ten kremik z serii zielonej "wygladzajacej zmarszczki"
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 00:43   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Kremik pod oczy dla 25-latki.

Z takich atńszych dobrze nawilżających, a jednoczesnie do twojego wieku polecam krem pod oczy Polleny Ewy z serii Len&Retinol, poczytaj o nim w KW, można go też stosować wokół ust. Z tych droższych również polecam wspomniany wcześniej krem z serii brązowej YR.
Z wyższej półki ideału jeszcze nie poznałam choć wciąż szukam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 23:39   #4
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Kremik pod oczy dla 25-latki.

Może spróbuj coś z nowej serii Erisa Lirene.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 08:20   #5
wiolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 27
Re: Kremik pod oczy dla 25-latki.

Ja moge polecic bo wlasnie testuje nowy krem Diora- CAPTURE First Action Yeux. Narazie moge stwierdzic ze fajnie nawilza, bo sie za bardzo nie przygladalam efektom. Niestety wyrzucilam opakowanko bo bym napisala co tam pisze. Fajny jest jeszcze taki leciutki zel z Clinique (ale chyba bardziej tylko nawilzajacy), najlepiej zobacz w perfumerii. Z drugiej strony jak np w sephorze poprosisz o pokazanie kremiku na mlode oczka to na pewno ci wszystkie pokaze i bedziesz mogla spokojnie wybrac Udanych zakupow.
wiolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.