Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 08:50   #3271
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Castrol, gadaj predko co to za tablety ?

Madziu, a ja fotek nie widzie


Contax - to wejdź na mój profil






[quote=Alesjaa;9133213]Madziusiu a po jakim czasie stosowania cos2 zauważyłaś takie efekty?? Ja też mam cere z rozszerzonymi porami, zaskórnikami i krostkami. Jestem po masce prawie miesiac ale zeby cera mi się znacząco poprawiła to nie powiem Buźka po złuszczaniu zrobiła się gładsza ale niespodzianki nadal mi wyskakują. Może to wina filtrów, zapychają mnie czy co. Mogę jeszcze liczyć na poprawę czy cos2 co miał zrobić to już zrobił
Alesja- ja poprawe widziałam od razu po pierwszej masce- bo zniknęły plamiska, i zwęziły pory, po trzech miesiącach zrobiłam drugi raz maske- nacierpiałam sie nie mało, ale to chyba był strzał w 10 (teraz tak myśle), bo cera nabrała blasku. Tak gdzieś do pół roku (może troszke dłużej) jeszcze cośtam mi wyskakiwało, łuszczyła sie skóra, czasem była czerwona, chyba tak po roku codziennego stosowania to już była rewelacja. Razem z łuszczącą sie skórą wyłuszczyły sie wszystkie zatkane i niezatkane zaskórniki.
W walce z pryszczami pomogły mi też tabletki- Diane( bo cera to była tragedia- i nie było ratunku na szalejące hormony), ale Cosmelan bardzo mi ją oczyścił i to jest niepodwarzalne. Teraz i zawsze to podkreślam że sie wogóle nie pudruje- na mojej twarzy ani grama pudru.
Jestem bardzo zadowolona- po dwóch latach to cosmelan jak cudny kremik na noc na wszelkie zło



[quote=castrol;9133906]Madziusia cudeńko jesteś.Cera jak alabasterprzypomnij o walce z plamami i jaki to czas po masce.Na tych zdjęciach jesteś umalowana więc chyba to już jakiś czas po masce.Zazdroszczę ci tego malowania,ja muszę jeszcze taka wypłowiła chodzić.Słowem cud miód dziącha z ciebie
castrolku- dokładnie jestem dwa lata po ostatniej masce cosmelanu. Ostatni raz robiłam 17,02,06r-(hmm czyli to 2.5) i od tego czasu nonstop cosmelan codziennie cienka warstwa na noc. Też sie łuszczyłam, Maluje sie tak zawsze- Oko i usta i nic więcej. Plamiska miałam straszne i to bardzo widoczne (zresztą na białej skórze to wszystko jest bardziej widoczne). Plamy były w rodzaju- PANDA pod oczami i Trójkąt bermudzki na czole, stożkiem w miedzy brwi. z daleka wyglądałam jakby mnie kto pobił. brrrr


[quote=ivonako;9135963]Saga, Buczka



Ale mi sie piękna żona trafiła Madziusiu prawdziwa Królewna Śnieżka jesteś. Madziuś to bez makijażu było?(pomijając oczka i usta)

Ivonako- TAAAAAk KOCHANA BEZ PUDRU (jak to cudownie brzmi) Skończyłam sie pudrować jak pierwszy raz zrobiłam cosmelan.
Bo wczesniej bez tony pudru nie wychodziłam z domu, aż miałam obrzydzenie do pudrowania. TEraz nawet nie mam czym sie upudrować.
No kurcze na swój ślub to musze kupić, bo panna młoda nie upudrowana tak tici tyci to chyba głupio nie?
Rano ile czasu zaoszczędzam- maluje tylko oko i usta i krem- filtr na gębę i moge iść w świat





Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Chwilę podumam jak to się robiło


Denna jak krasnoludek jestes to bierzem Cię do rodziny. Madziuś, Cassattka, Saga bierzemy Dennę?
NO JASNE że BIERZEMY
Denna ode mnie

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:55   #3272
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Ivonako

Denna Ty tez krasnoludek???To ja juz naprawde w domu jestem

Kamilia Zebralam wszystkie filtry,jakie mam w domu i chyba sie wsciekneAle po kolei:avene emulsja 50+ zadnych informacji
avene spray 50+ nic
shiseido anessa 50+ pa+++ tu tez nic,do tego caly opis po japonsku,wiem tylko,ze na pewno zawiera parsol
nivea baby mleczko 50+ uva zgodne ze standardami ue
garnier ambre solaire 50+ nic
klorane enfant(mleczko)50+ tu natomiast napisane jest tylko:zrownowazony wskaznik ochrony przed promieniowaniem uvb i uva:spf/uva<3(pod znaczkiem przed 3 jest jeszcze kreska,znak rownosci o ile dobrze kojarze,ale nie umiem tego wklepac razem)

Czy producentom tak ciezko umiescic taka krociutka informacje na opakowaniu
Czy my sie tylko smarujemy a za ch...re nie chronimy
Sagunia - mnie też cholera wzięła stąd ten mój pomysł z listą. Bo my się tu wysokością filtra kierujemy i tym, czy można się maziać potem kolorówką czy nie. A może się okazać, że lepiej zmienić kolorówkę, bo jednak jest jakiś wybór tych mazideł, które można kłaść na filtry z parsolem , a szukać filtrów, które mają wysoki współczynnik antyplamowy.

Ivonako - walczę z tym podpisem, ale jeżli tego teraz nie uda mi się zrobić, to wrócę do tego później, bo mnie robota woła - o tak - wrzeszczy nawet :-(

Po chwili - chyba się udało ??? nie wierzę ??? !!!!!
Plamki -szukajcie tych danych , proszę.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-09-25 o 09:03 Powód: udało się wkleić link!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:58   #3273
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusiu, bez pudru jestem pod wrażeniem cera piękna

Powiedz, czy dobrze zrozumiłam od odstatniej maski codziennie używasz na noc cos2 aha i codziennie rano na pyszczek Avenka, czy inny filtr
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:58   #3274
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia a czemu drugą maskę kładłaś? Plamy czy pryszcze?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:09   #3275
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Sagunia - mnie też cholera wzięła stąd ten mój pomysł z listą. Bo my się tu wysokością filtra kierujemy i tym, czy można się maziać potem kolorówką czy nie. A może się okazać, że lepiej zmienić kolorówkę, bo jednak jest jakiś wybór tych mazideł, które można kłaść na filtry z parsolem , a szukać filtrów, które mają wysoki współczynnik antyplamowy.

Najpierw droga przez meke z cosmelanem a teraz w poszukiwaniu zlotego srodka:jak sie dobrze chronic i rownoczesnie ladnie wygladac
Musze zdobyc wiecej informacji na temat filtrow Roc-a,ktore mnie kusza a moze sie okazac,ze niepotrzebnie
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:12   #3276
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Contax;9136552]Madziusiu, śliczna z Ciebie kobietka, taka filigranowa a lico po Cosmelanie coraz bardziej do niego dojrzewam, choć nie ukrywam naczytałam się wczoraj dużo negatywnych opinii
Contax- tak masz racje trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw- rozsądna z Ciebie kobita. Cosmelan nie jest doskonałym produktem, ale jak dla mnie to istne cudo- krem bez wad


[quote=denna;9136084]Hej, hej , witajcie z ranka!
Madziusia - wyjdziesz za mnie???????????
Twój TŻ niech poczeka - najpierw ja z Toba slub wezme a make up to permanentny na tych zdjęciach masz?

Denna- nie make up nie permamenty choć był taki moment że sie zastanawiał nad kreseczkami- ale nie sama sobie maluje, bo ja uwielbiam sie malować

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Madziusiu, bez pudru jestem pod wrażeniem cera piękna

Powiedz, czy dobrze zrozumiłam od odstatniej maski codziennie używasz na noc cos2 aha i codziennie rano na pyszczek Avenka, czy inny filtr
Tak contax- Bez pudru od dwóch lat, cosmelan codziennie cienka warstwa na noc a rano flitr IVOSTIN w tej chwili. I tak też od dwoch lat.
Jestem przeszczesliwa że mam normalną jednolitą cerę

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusia a czemu drugą maskę kładłaś? Plamy czy pryszcze?
Ivonako- Drugą maskę musiałam zrobić, bo wylazły mi plamiska. Po pierwszej jak skończył mi sie słoiczek cos2 doktorka mi nie powiedziała że trzeba dokupować cos2 tak do roku czasu- i nie kupiłam i plamiska z predkością światła sie pojawiły i czym prędzej pobiegłam na ponowny zabieg. Teraz nie żałuje.
szkoda mi tylko że Was odklryłam jak już byłam po wszystkim. A tak to bym sama zrobiła zabieg i bym była ta samo mądra
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:23   #3277
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Contax- tak masz racje trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw- rozsądna z Ciebie kobita. Cosmelan nie jest doskonałym produktem, ale jak dla mnie to istne cudo- krem bez wad

No właśnie staram się zminimalizować ewetnaulane straty po zabiegu


Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Tak contax- Bez pudru od dwóch lat, cosmelan codziennie cienka warstwa na noc a rano flitr IVOSTIN w tej chwili. I tak też od dwoch lat.
Jestem przeszczesliwa że mam normalną jednolitą cerę


i nie masz żadnych dodatkowych atrakcji po codziennym stosowaniu cos2 przez tak długi okres czasu

z tego co piszesz TY i inne cosmelanki trzeba będzie używać długo i namietnie cos2, żeby palmy nie wróciły


_________________________ _________________________ ___________

Aha, tu jest są wiarygodne inforamcje o różnych filtrach

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nty-uv,f3.html
http://www.biochemiaurody.fora.pl/oc...zebarwienia,3/
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 09:39   #3278
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O mój Boże i od rana taki cios. Ja to chyba zbłądziłam Co tu robię?! LidiaM jest w moim wieku, jeszcze mi szczęka nie wróciła na miejsce, teraz Madziusia mnie dobiła.
Madziusia, przecież Ty wyglądasz jak 15 latka. Jeśli stan Twojej cery jest efektem cosmelanu, to Krulig powinien za wynalezienie go dostać Nobla. Zerkam do lusterka i widzę starą, pomarszczoną, zaplamioną babę, a na forum, gdzie myślałam, że spotykam się z takimi samymi nieszczęściami takie gwiazdy widzę
Czy któraś z Was wygląda jeszcze jak większość kobiet na ulicach?!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:00   #3279
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No właśnie staram się zminimalizować ewetnaulane straty po zabiegu






i nie masz żadnych dodatkowych atrakcji po codziennym stosowaniu cos2 przez tak długi okres czasu

z tego co piszesz TY i inne cosmelanki trzeba będzie używać długo i namietnie cos2, żeby palmy nie wróciły


_________________________ _________________________ ___________

Aha, tu jest są wiarygodne inforamcje o różnych filtrach

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nty-uv,f3.html
http://www.biochemiaurody.fora.pl/oc...zebarwienia,3/

dodatkowe atrakcje, nie teraz żadnych. Na poczatku to i owszem były- takie jak piszą dziewczyny- łuszczy sie skóra, czerwieni, robi sie nie co wrażliwsza, pekają naczynka- co u niektórych, (u mnie Bogu dzięki nie).
Faktem jest to, żeby cosmelan działał juz normalnie na skóre to trzeba go długo stosować, i żeby plamiska nie wróciły to cosmelan trzeba minim rok czasu dokupować( ale nie wiem czy ktoś to potwierdzi że po roku na bank nie wrócą plamiska).
Faktem jest też to że skóra chcąc nie chcąc do cosmelanu sie przyzwyczaja- skoro ją sie codziennie wieczorem(ja tak robie) smaruje to nie ma wyjścia i musi zaakceptować składniki cosmelanu. I jest zupełnie normalna jak po zwykłym kremie nawilzającym.
Do tego że "trzeba cosmelan namietnie i dlugo " stosować to ja tez zmieniłam podejście, bo oprócz tego że cos2 powstrzymuje powrót plam, to ma inne zalety- odmładza skóre- bo ma dużo retinolu, zwęża pory, zmniejsza świecenie, (na skórę tłustą i z problemami to lekarstwo), osobiście stosuje ten krem jako krem na noc, bo cosmelan to odmładzająco-wygladzająco-ściągajaco-przeciwzmarszczkowo-ujędrniajacy krem. I zamiast 5 innych kremów ja mam ten jeden.

Uffff ale reklame walnęłam- jakby mi kto płacił.
Ale ja to szczerze z głebi serca, bo swoje przez problemy ze skórą to przeszłam
Dużo daje jak kto sie nastawi psychicznie do tego cosmelanu, bo jezeli z "przymusu"-to w cosmelanie zawsze sie znajdzie coś na nie, a jeżeli "z checi" to ten krem można poprostu pokochać, żz inne dobrodziejstwa.
OOOO znowu rekalma
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:19   #3280
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia- Swietny pomysł z tą Twoją listą, napewno nam pomoże wybrać najlepszy filt zanim przyjdą wakacje. bo taki metlik w głowie sie zrobił że brak sło.

to wklejaj podaje dane z IWOSTIN

IWOSTIN SOLECRIN SPF 50+
ochrona UVA 25.
.


A nie robie tego specjalnie post pod postem, wina WIZAŻU
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:33   #3281
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kamilia- Swietny pomysł z tą Twoją listą, napewno nam pomoże wybrać najlepszy filt zanim przyjdą wakacje. bo taki metlik w głowie sie zrobił że brak sło.

to wklejaj podaje dane z IWOSTIN

IWOSTIN SOLECRIN SPF 50+
ochrona UVA 25.
.


A nie robie tego specjalnie post pod postem, wina WIZAŻU
Madziusiu - wkleiłam. Na razie wygrywa isis pharma ! Nigdy jej nie używałam. Bardzo tłusta ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 10:45   #3282
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Madziusiu - wkleiłam. Na razie wygrywa isis pharma ! Nigdy jej nie używałam. Bardzo tłusta ?

Ja też pierwszy raz słysze o takiej nazwie.
Może któraś cosmelanka używała i opisze wrażenia.

kochane wpisujcie nazwy i UVA/PPD ze swoich filtrów. to będzie nam bardzo pomocne. Na przyszłe wakacje jak znalazł.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:46   #3283
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Madziusiu - wkleiłam. Na razie wygrywa isis pharma ! Nigdy jej nie używałam. Bardzo tłusta ?
No własnie, a ja tej Isis Pharmy nigdzie namierzyć nie mogłam, w jakich aptekach ją można dorwac? Z całej reszty filtrów dla mnie podchodzi jedynie SVR barwiony (ale nie kompakt, bo te ciemne jak mogiła) - przynajmniej pokładu nie musze już używac, tylko, ze on tłuścizna okropna i skrobią go paćkać musze, a przy tym uważac, żeby sobie klusek nie narobić no i kurcze - to UVA...
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:52   #3284
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
O mój Boże i od rana taki cios. Ja to chyba zbłądziłam Co tu robię?! LidiaM jest w moim wieku, jeszcze mi szczęka nie wróciła na miejsce, teraz Madziusia mnie dobiła.
Madziusia, przecież Ty wyglądasz jak 15 latka. Jeśli stan Twojej cery jest efektem cosmelanu, to Krulig powinien za wynalezienie go dostać Nobla. Zerkam do lusterka i widzę starą, pomarszczoną, zaplamioną babę, a na forum, gdzie myślałam, że spotykam się z takimi samymi nieszczęściami takie gwiazdy widzę
Czy któraś z Was wygląda jeszcze jak większość kobiet na ulicach?!

Anturium nie becz mi tu Madziusia to wśród nas siusiumajtek Przed nią jeszcze małzeńska sielanka,rodzenie dzieci, nieprzespane noce i słowa TŻ : " o co ci kobieto chodzi" ? Jest nadzieja,że nie będzie tak wiecznie wyglądała .Jeśli cosmelan ma rzeczywiście właściwości odmładzające to ja to sprawdzę!!! Wszystko "wyniszczajace" kobietę już poza mną i największym moim wrogiem jest upływający czas.Jestem miesiąc po masce i jak na razie oprócz redukcji plam i lekkim wygładzeniu skóry nie zauważyłam jakiś spektakularnych zmian.Wydaje mi się,że moje zmarszczki mimiczne nawet trochę się pogłebiły Może dlatego tak się dzieje,że po słowach Madziusi wyobraziłam sobie,że po zabiegu objawi mi się w lustrze całkiem inna nowa twarz

Dziewczyny jakie jesteście znaki zodiaku???? Ivonako nie wykręcaj się Chcę wiedzieć co z ciebie za jedna
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:57   #3285
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia

ANTHELIOS XL FLUID SPF 50+ /PPD 28
ANTHELIOS XL KREM SPF 50+ /PPD 28
ANTHELIOS XL MLECZKO SPF 50+ /PPD 28
ANTHELIOS XL LAIT VELOUTE SPF 50+ /PPD 31 (mleczko)


avene 50+ (ponoć PPD20)

Megulec a jaki znak byś mi przyporządkowała? Skorpiona jakiego pewnie A co Ty z tymi znakami zrobisz? Lista w podpisie chociaż jakaś będzie? Dziewczyny podały i wróżb nie było
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:10   #3286
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi bedziesz nam horoskopy pisac?Ja spod ryb jestem,najwieksza zyciowa fajtlapa
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:28   #3287
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi- o zgrozo !!! Jak możesz mnie od siusiumajtków nazywać. toć ja dojrzała kobita już jestem, tzrydziestka za dwa lata. A TY a TY za siuśki .
Wszystko wyniszczające jeszcze przede mną - o nie!!!
Mnie już plamiska, słońce, hormony wyniszczyły, wiesz jak wyglądała 25 letnia siusiumajtka- jak stare pruchno- zmarszczki na czołe i pod oczami to rooowy przez duże "R" a wiesz jakie kompleksy miałam jak na swoje rówieśnice patrzyłam. Ojoj Lepiej nie wspominać.
No to ja teraz dwa lata jak uwierzyłam w siebie , a tu walą na głowe od siuśków i gówniarek..
O wy nie dobre.....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:29   #3288
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja jestem spod wagi, za dwa dni zacznę 38 rok życia
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:31   #3289
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja jestem spod wagi, za dwa dni zacznę 38 rok życia
Meguś - napisałam, ale mi zeżarło
Jestem RAK - ur. 21.07 ..............ekhm....... ....1972 r.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 11:36   #3290
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Meguś - napisałam, ale mi zeżarło
Jestem RAK - ur. 21.07 ..............ekhm....... ....1972 r.
OOOOOOOOOOOOOOOO, laski, szykujcie naleweczki na weekend - zdrówko naszego kwiatka Anturium opijać będziemy!!!!!!!!!!!!!!!!


No wiem, ze post pod postem, ale skoro KWIATEK ma urodzinki, to chyba będzie mi wybaczone?.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:40   #3291
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja jestem spod wagi, za dwa dni zacznę 38 rok życia

ooooooo to robimy imperze dla naszego kwiatuszka w sobote o 20.00 co wy na to?.

Hmmm jak to co : OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Niech nam tu anturium rozkwitnie na dobre
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:41   #3292
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Denna Kochana, ja już od lat umieram w przeddzień moich urodzin, jeśli miałabym pić, to chyba tylko z rozpaczy. W ogóle jakiś kiepski mam nastrój, nawet nie włączę się do dopisywania info o filtrach... bo ich nie mam i nigdy nie używałam...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:46   #3293
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Denna Kochana, ja już od lat umieram w przeddzień moich urodzin, jeśli miałabym pić, to chyba tylko z rozpaczy. W ogóle jakiś kiepski mam nastrój, nawet nie włączę się do dopisywania info o filtrach... bo ich nie mam i nigdy nie używałam...

Kwiatuszku, nie umieraj nie warto, życie jest piękne - czasami
Zaraz wpadnę i wyskoczymy do Batidy na ciacho
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:47   #3294
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Denna Kochana, ja już od lat umieram w przeddzień moich urodzin, jeśli miałabym pić, to chyba tylko z rozpaczy. W ogóle jakiś kiepski mam nastrój, nawet nie włączę się do dopisywania info o filtrach... bo ich nie mam i nigdy nie używałam...
Anturium, to teraz z taką wiedza, jaka Ci tu dziewczyny zaserwowały - zaczniesz grzecznie te filtry używać. Prawda?
I prosze mi sie tu ładnie szeroko do nas uśmiechnąć - o tak:
Poza tym, co Ty gadasz kochana, urodzinki biegną tak: 27, 28, 29, 30 ... a potem: 29, 28, 27 .... no i tak do 18 ))))))))))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:49   #3295
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Poza tym, co Ty gadasz kochana, urodzinki biegną tak: 27, 28, 29, 30 ... a potem: 29, 28, 27 .... no i tak do 18 ))))))))))))))))

i to jest właściwe podjeście
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:50   #3296
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Denna Kochana, ja już od lat umieram w przeddzień moich urodzin, jeśli miałabym pić, to chyba tylko z rozpaczy. W ogóle jakiś kiepski mam nastrój, nawet nie włączę się do dopisywania info o filtrach... bo ich nie mam i nigdy nie używałam...
OOOOO Jezus maria!!!!! NASZ KWIATUSZEK MA DEPRESJE!!!
Kochany Kwiatuszku mój głowa do góry z nami wszystkiego sie nauczysz i będziesz i cosmelan robić i filtry używać i bedziesz tak obeznana jak mało kto.
poki co to Witrualne Urodziny to super poprawiaja humorek.
Anturium juz wiem Ty rodziny potrzebujesz. Weżmiemy Cie do naszej rodzinki krasnaludkowej.
no nie Ivonaczko, Cassatto, denno, Sago- Kwiatuszek w rodzinie mile widziany.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:59   #3297
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
OOOOO Jezus maria!!!!! NASZ KWIATUSZEK MA DEPRESJE!!!
Kochany Kwiatuszku mój głowa do góry z nami wszystkiego sie nauczysz i będziesz i cosmelan robić i filtry używać i bedziesz tak obeznana jak mało kto.
poki co to Witrualne Urodziny to super poprawiaja humorek.
Anturium juz wiem Ty rodziny potrzebujesz. Weżmiemy Cie do naszej rodzinki krasnaludkowej.
no nie Ivonaczko, Cassatto, denno, Sago- Kwiatuszek w rodzinie mile widziany.
Madziusia, nooooooo pewnie, dawać Anturium tutaj do nas)))))))))))))
Czekajcie no, przyjdzie Buczka, to ją zaraz NAPROSTUJE na waściwy światopogląd))))))))))) ))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:05   #3298
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plamki moje - może ja zrobię tak - będę zbierała w jedno miejsce wszystkie dodatkowe info - dot. filtrów 50+. ale tym razem nie pod względem tego, czy parsol itd tylko jaki ma ten współczynnik, który chroni skórę przed plamami.
Zaczynam od Biodermy. Jeżeli chcecie , to zerknijcie na te filtry , które macie, wpiszcie dane, a ja je tu potem, w jedno miejsce , będę wklejała. Co Wy na to ?

Bioderma Photoderm Max Creme SPF 50+ / UVA 35

isis pharma
UVEBLOCK SPF 80- uva protection >40

IWOSTIN
SOLECRIN SPF 50+ochrona UVA 25

La Roche Posay (LPR):
ANTHELIOS XL FLUID SPF 50+ /PPD 28
ANTHELIOS XL KREM SPF 50+ /PPD 28
ANTHELIOS XL MLECZKO SPF 50+ /PPD 28
ANTHELIOS XL LAIT VELOUTE SPF 50+ /PPD 31 (mleczko)


avene 50+ (ponoć PPD20)
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:06   #3299
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja jestem spod wagi, za dwa dni zacznę 38 rok życia
Anturium Ty mi tu nie rycz. Cosmelań się, będziesz miała wtedy inne problemy, szukanie filtrów, kremów, pudrów itp O całej reszcie wydumanych zmartwień zapomnisz.
No to kiedy cosmelan robisz, sama czy w gabinecie? Fundnij sobie tak urodzinowo
I ciesz się, bo mnie to Megi starszyzną nazywa a do Ciebie to tak Kwiatuszku...mówią

Anturium zapraszamy do naszej bajki o Królewnie Śnieżce i Krasnoludkach
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:24   #3300
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
OOOOO Jezus maria!!!!! NASZ KWIATUSZEK MA DEPRESJE!!!
Anturium juz wiem Ty rodziny potrzebujesz. Weżmiemy Cie do naszej rodzinki krasnaludkowej.
no nie Ivonaczko, Cassatto, denno, Sago- Kwiatuszek w rodzinie mile widziany.
Anturium kochana naszaMy Twoje krasnoludki taka impreze urodzinowa tu wyprawimy dla Ciebie,ze nie bedziesz mogla sie doczekac kolejnych urodzin
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.