Co myślicie o czarnych włosach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czarne frabowane włosy
TAK jak najbardziej 195 68,42%
NIE odpada,kicz! 90 31,58%
Głosujący: 285. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 13:40   #31
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

zawsze mi sie podobaly czarne wlosy, zawsze chcialam miec czarne... niestety z natury jestem blond, musialabym co tydzien farbowac wlosy, zeby odrostu nie bylo widac... uwazam ze czern jest piekna, ale.. tylko jesli jest naturalna lub troche poprawiona, jak ktos wczesniej napisal.. dziewczyna ktora jest naturalna blondynka nie wygladalaby dobrze w czerni.. tak mysle
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:42   #32
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

dziwny ten wątek... i dlaczego akurat o czarnych farbowanych??
a co jesli sa naturalne??;P
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:12   #33
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

A ja mam takie pytanko a propos czarnych włosów...

Mój naturalny kolor, to czarny/bardzo ciemny brąz. Chciałabym ten kolor trochę odświeżyć. Nigdy nie farbowałam włosów, więc nie mam w tym za grosz doświadczenia.

Myślałam o odcieniu oberżyny lub granatu...tzn. włosy nadal miałabym ciemne ale mieniły by się na taki kolor.

Myślałam też o orzechowo-rudym kolorze ale to był zły pomysł
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:17   #34
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A jaki masz typ urody? Bo jesli nie jesteś Zimą, to daruj sobie czerń
Miałam się nie wypowiadać bo każdej pasuje co innego i kolor włosów to nie buty żeby sobie go fundować od humoru ale z tym jeżeli jesteś zimą to daruj sobie to się z tobą nie zgadzam.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:55   #35
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

oo to watek dla mnie w ostatnim roku mailam wszytkie korory wlosow (w zalaczniku) teraz mam czarne i musze przyznac ze w nich czuje sie najlepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ff2d6f72cc.jpg (25,0 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69376e2ae9.jpg (44,8 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (51,1 KB, 224 załadowań)
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 06:22   #36
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Miałam się nie wypowiadać bo każdej pasuje co innego i kolor włosów to nie buty żeby sobie go fundować od humoru ale z tym jeżeli jesteś zimą to daruj sobie to się z tobą nie zgadzam.
Nie musisz
Ja jednak granatową czerń naprawdę odradzam Wiosnom, Latom i Jesieniom
Może i są wyjątki, ale ja bym nie ryzykowała
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:14   #37
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

A ja wbrew opiniom, poglądom i wszystkiemu zamierzam się ufarbować na czarno, a cerę mam bladą bardzo, oczy jasne i mam gdzieś jakie wrażenie to będzie sprawiać. Wręcz mam ochotę cerę jeszcze bardziej rozjaśnić bo uwielbiam kontrasty w urodzie. Więc jestem na tak czerni-ale nie w wydaniu solar z metrowymi tipsami, gdzie sztuczność czarnych włosów razi tak jak wszystkiego innego. Natomiast efekt królewny śnieżki-jak najbardziej
Japonki mają często bladą cerę i czarne włosy i wygadają bosko
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 18:20   #38
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

ja mam czarne włosy i choć miałam różne kolory w czerni czuję się jednak najlepiej, jednak farbuję ciemnym brązem. pasują do mojego temperamentu, nawet pofarbowana na jasny blond myślałam o sobie jako o brunetce . ale jak widzę gimnazjalistki wymalowane na czerń, zniszczone, suche włosy i tona makijażu to nie wyglądają one korzystnie.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:25   #39
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez zabkania Pokaż wiadomość
oo to watek dla mnie w ostatnim roku mailam wszytkie korory wlosow (w zalaczniku) teraz mam czarne i musze przyznac ze w nich czuje sie najlepiej

Bardzo jestes ładna Mi sie podobałas w blondzie i przyrzekam chyba sie zafrbuje na blond
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:25   #40
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A ja wbrew opiniom, poglądom i wszystkiemu zamierzam się ufarbować na czarno, a cerę mam bladą bardzo, oczy jasne i mam gdzieś jakie wrażenie to będzie sprawiać. Wręcz mam ochotę cerę jeszcze bardziej rozjaśnić bo uwielbiam kontrasty w urodzie. Więc jestem na tak czerni-ale nie w wydaniu solar z metrowymi tipsami, gdzie sztuczność czarnych włosów razi tak jak wszystkiego innego. Natomiast efekt królewny śnieżki-jak najbardziej
Japonki mają często bladą cerę i czarne włosy i wygadają bosko
wybacz, ale robienie sie na czarno, przy bladej cerze, gdy oprawa oczu nie jest czarna z natury, a bialko oka nie kontrastuje z teczowka, ktora zazwyczaj jest ciemna, tez jest SZTUCZNE i razi nie mniej niz "solary", ktore mam wrazenie traktujesz z pogarda

zeby nosic czern mozna byc bialym jak sciana, ale TRZEBA miec wyrazista urode, bo inaczej ten kolor przytlacza.

Azjatki wygladaja bosko, bo są wszystkie bez wyjątkow Zimami! a typowa Polka jest Latem lub Wiosna.

zgadzam sie z Panią Jesien jak zwykle

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-07 o 18:26
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:32   #41
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wybacz, ale robienie sie na czarno, przy bladej cerze, gdy oprawa oczu nie jest czarna z natury, a bialko oka nie kontrastuje z teczowka, ktora zazwyczaj jest ciemna, tez jest SZTUCZNE i razi nie mniej niz "solary", ktore mam wrazenie traktujesz z pogarda

zeby nosic czern mozna byc bialym jak sciana, ale TRZEBA miec wyrazista urode, bo inaczej ten kolor przytlacza.

Azjatki wygladaja bosko, bo są wszystkie bez wyjątkow Zimami! a typowa Polka jest Latem lub Wiosna.

zgadzam sie z Panią Jesien jak zwykle
A ja się zgadzam z Truskawkowąwiosną

Jak w ogóle można porównywać Azjatki z Polkami?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 18:44   #42
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A ja się zgadzam z Truskawkowąwiosną

Jak w ogóle można porównywać Azjatki z Polkami?


a jak mozna zapomniec o najistotniejszym z faktow:

99% bladych Azjatek, jest blada, bo uzywa kosmetykow wybielajacych. jezeli ktos sie interesuje tematyka, to musi wiedziec, ze Azjaci maja totalnego fisia na punkcie wybielania skory, wydaja na to krocie, zazdroszcza Nam, Europejkom naturalnie jasnej skory.

a bladolice Azjatki z fotografii to najczesciej efekt ingerencji grafika komputerowego, nie ma sie co łudzic...

wracajac do tematu: w sondzie nie wezme udzialu, bo brakuje mi odpowiedzi: "uwielbiam czarne wlosy u osob, ktorym pasuja do typu urody"

wezmy tez na poprawke, ze sklepowe czarne farby najczesciej daja bardzo sztuczny efekt i nawet dziewczyna, ktorej teoretycznie czern pasuje, moze w takich pofarbowanych wygladac sztucznie.

czern z pudełka czerni nierowna, profesjonalne farby w tej kwestii sa po prostu lepsze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:46   #43
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wybacz, ale robienie sie na czarno, przy bladej cerze, gdy oprawa oczu nie jest czarna z natury, a bialko oka nie kontrastuje z teczowka, ktora zazwyczaj jest ciemna, tez jest SZTUCZNE i razi nie mniej niz "solary", ktore mam wrazenie traktujesz z pogarda

zeby nosic czern mozna byc bialym jak sciana, ale TRZEBA miec wyrazista urode, bo inaczej ten kolor przytlacza.

Azjatki wygladaja bosko, bo są wszystkie bez wyjątkow Zimami! a typowa Polka jest Latem lub Wiosna.

zgadzam sie z Panią Jesien jak zwykle
Solary mają wszystko sztuczne, łącznie z cerą i paznokciami. To mnie razi, tak, nawet traktuję to z pogardą, bo nie lubie takiego namiaru sztuczności na jednej osobie.
Ale kto powiedział, że mam jasną oprawę oczu? Blada cera nie oznacza jasnych rzęs i brwi-ja mam czarne, a włosy naturalnie jasny brąz. Zdaję sobie sprawę, że moje włosy mogą nie wyglądać jakbym się z nimi urodziła, ale można wyglądać z widocznie farbowanymi włosami subtelnie i z klasą, jeżeli poza kolorem dobierze się odpowiednią fryzurę, makijaż i strój. Znam masę przykładów bladzioków, które wyglądają rewelacyjnie i intrygująco w czarnych włosach i bladej cerze i taki efekt chciałabym uzyskać
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:56   #44
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Solary mają wszystko sztuczne, łącznie z cerą i paznokciami. To mnie razi, tak, nawet traktuję to z pogardą, bo nie lubie takiego namiaru sztuczności na jednej osobie.
Ale kto powiedział, że mam jasną oprawę oczu? Blada cera nie oznacza jasnych rzęs i brwi-ja mam czarne, a włosy naturalnie jasny brąz. Zdaję sobie sprawę, że moje włosy mogą nie wyglądać jakbym się z nimi urodziła, ale można wyglądać z widocznie farbowanymi włosami subtelnie i z klasą, jeżeli poza kolorem dobierze się odpowiednią fryzurę, makijaż i strój. Znam masę przykładów bladzioków, które wyglądają rewelacyjnie i intrygująco w czarnych włosach i bladej cerze i taki efekt chciałabym uzyskać
hmm
kazdy robi jak uwaza, naprawde nie rozumiem dlaczego planujac :
-farbowanie,
-mocny i zawsze staranny makijaz(jezeli chcesz naprawde wygladac korzystnie, a nie jestes Zima, to jest konieczne)
-marzysz o rozjasnieniu skory(przeciez to jest taka sama sztucznosc jak opalanie w solarium i musisz miec swiadomosc, ze moze byc szkodliwe dla zdrowia)
czujesz sie mimo wszystko LEPSZA?

rowniez bedziesz sztuczna, tak samo jak one, przykro mi...

zmienianie swojej urody na sile prawie nigdy nie wychodzi na dobre, ale mimo wszystko zycze powodzenia

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-07 o 19:00
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:36   #45
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
-marzysz o rozjasnieniu skory(przeciez to jest taka sama sztucznosc jak opalanie w solarium i musisz miec swiadomosc, ze moze byc szkodliwe dla zdrowia)
Aj, aj...mam nadzieję, że nie tyczy się to domowych sposobów rozjaśniania? Ostatnio smarowałam się często maseczką z aspiryny, do tego stosuję tonik z cytryny i okłady z ogórków. Moja cera nie wygląda na podrażnioną, ale muszę przyznać, że się trochę przestraszyłam

BTW: zauważyłam, że panuje istny szał na czarne włosy
Gdy chodziłam do liceum, to królowały blondynki...a teraz na roku, co druga dziewczyna jest czarnulką

Ale to chyba pozytywne zjawisko...w końcu (ponoć) farbowanie ciemną farbą jest mniej szkodliwe niż rozjaśnianie włosów
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:36   #46
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmm
kazdy robi jak uwaza, naprawde nie rozumiem dlaczego planujac :
-farbowanie,
-mocny i zawsze staranny makijaz(jezeli chcesz naprawde wygladac korzystnie, a nie jestes Zima, to jest konieczne)
-marzysz o rozjasnieniu skory(przeciez to jest taka sama sztucznosc jak opalanie w solarium i musisz miec swiadomosc, ze moze byc szkodliwe dla zdrowia)
czujesz sie mimo wszystko LEPSZA?

rowniez bedziesz sztuczna, tak samo jak one, przykro mi...

zmienianie swojej urody na sile prawie nigdy nie wychodzi na dobre, ale mimo wszystko zycze powodzenia
Ech...tak samo sztuczna nie będę, uwierz mi Duuużo mi to tego będzie brakować
Z rozjaśnianiem skóry może źle się wyraziłam. Nie zamierzam być drugim Michaelem Jacksonem, tylko podkreślić bladość cery-typu rozświetlający puder, róż na policzki itp, zresztą cały wątek jest o tym na wizażu. To nie jest szkodliwe dla zdrowia, a już na pewno nie rzuca się na kilometr i nikt nie powie "o, rozjaśniała cerę" bo o nadmiernym korzystaniu z solarium można tak powiedzieć widząc to na ulicy.
Makijaż mocny-niekoniecznie. Staranny-owszem, innego nie robię
Poza tym widzę, że zaczynamy wchodzić na grunt gustu, a to grunt bardzo grząski. Ja uważam na temat solar to co uważam, ale widzę, że Cię to najbardziej ubodło. Trudno, każdy ma prawo do własnego zdania, nie zgadzam się tylko z kwestią mojej a ich sztuczności bo co innego mieć ufarbowane tylko włosy, a co innego mieć wszystko nienaturalne (mam tu na myśli skrajnie sztuczne sol...hm, panie nadmiernie korzystające z solarium, które wiadomo jak wyglądają
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:58   #47
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Widze ze bardzo ciekawa dyskusja sie tu urodziła Ja powiem tylko ze to prawda ze zmienianie swojego typu urody na sile jest głupie,ale ale nie przejmuje sie tym wcale I postanowilam sie zarbowac na blod,wiem ze jest to temat o czarnych włosach wiec sie wypowiem.Zauwazyłam,jak juz któras kolezanka ze teraz czarny jest bardzo modny i naprawde niektóre dziewczyny z ciemna oprawa oczat wygladaja cudnie a niektore nie korzystnie.Ja zaliczałam sie do tej drugiej grupy...
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:02   #48
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Jeżeli ma się dość jasną oprawę oczu, to niestety kruczo czarny kolor często przytłacza buzię.
No ale wiele też zależy od rysów twarzy i kolorytu skóry.
Powiem szczerze, że nie przepadam za widokiem typowo polskiej buzi, opalonej nadmiernie na solarium i do tego opatulonej czarnymi włosami.
Niestety mało komu to pasuje (trzeba mieć odpowiednie rysy i ciemną oprawę oczu).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:23   #49
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Dla mnie czarne włosy, czy w ogole jakikolwiek odcien nie istnieje osobno, tylko w kontekscie karnacji, stylu ubioru.. I tak np. moge powiedziec, ze uwielbiam czarne wlosy, ale w stylu rockowym, a nie np. "dresowo-podwórkowym". Jak zawsze wszystko zalezy od sytuacji, ale sama mialam kiedys czarne wlosy i wiem, ze troche uzależniaja
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 20:30   #50
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dla mnie czarne włosy, czy w ogole jakikolwiek odcien nie istnieje osobno, tylko w kontekscie karnacji, stylu ubioru.. I tak np. moge powiedziec, ze uwielbiam czarne wlosy, ale w stylu rockowym, a nie np. "dresowo-podwórkowym".
O - dużo w tym racji.

BTW: czy twój avatar to miniaturka obrazu Van Gogha?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-01-07 o 20:31 Powód: ort
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:11   #51
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Ech...tak samo sztuczna nie będę, uwierz mi Duuużo mi to tego będzie brakować
Z rozjaśnianiem skóry może źle się wyraziłam. Nie zamierzam być drugim Michaelem Jacksonem, tylko podkreślić bladość cery-typu rozświetlający puder, róż na policzki itp, zresztą cały wątek jest o tym na wizażu. To nie jest szkodliwe dla zdrowia, a już na pewno nie rzuca się na kilometr i nikt nie powie "o, rozjaśniała cerę" bo o nadmiernym korzystaniu z solarium można tak powiedzieć widząc to na ulicy.
Makijaż mocny-niekoniecznie. Staranny-owszem, innego nie robię
Poza tym widzę, że zaczynamy wchodzić na grunt gustu, a to grunt bardzo grząski. Ja uważam na temat solar to co uważam, ale widzę, że Cię to najbardziej ubodło. Trudno, każdy ma prawo do własnego zdania, nie zgadzam się tylko z kwestią mojej a ich sztuczności bo co innego mieć ufarbowane tylko włosy, a co innego mieć wszystko nienaturalne (mam tu na myśli skrajnie sztuczne sol...hm, panie nadmiernie korzystające z solarium, które wiadomo jak wyglądają
tak, wybielanie moze byc szkodliwe dla zdrowia i nie mowie o takich skrajnych przypadkach jak MJ, tylko zwyklych kremach z apteki stosowanych bezmyslnie.

jezeli jestes zaskoczona, to widocznie nie masz na odpowiedniej wiedzy kosmetycznej

zabawne, bo akurat jestem osoba, ktora:
-nigdy w zyciu nie byla na solarium i nie zamierza, bo jest przeciwniczka takich metod "upiekszania"
-ma naturalnie bardzo jasna cere i bardzo ją lubi
-uwielbia jasna cere polaczona z ciemnymi wlosami, a typ Krolewny Sniezki wrecz ubostwia, tak samo bladolice Azjatki
-wlosow nie farbuje i rzadko kiedy sie maluje

jestem zwolenniczka jak najbardziej naturalnego wygladu, stylu zgodnego z typem urody. wtedy nie trzeba sie tak bardzo "gimnastykowac", aby wygladac dobrze.

robienie sie na sile na Krolewne Sniezke, gdy nie ma sie wyrazistych oczu bez makijazu(takich jak u pani Zimy), nigdy nie wyglada naturalnie, mozesz sobie wmawiac, ze bedziesz wygladac tak samo swietnie jak prawdziwa Zima...

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Aj, aj...mam nadzieję, że nie tyczy się to domowych sposobów rozjaśniania? Ostatnio smarowałam się często maseczką z aspiryny, do tego stosuję tonik z cytryny i okłady z ogórków. Moja cera nie wygląda na podrażnioną, ale muszę przyznać, że się trochę przestraszyłam
to sa delikatne metody, nie zaszkodza, ale tez nie sa w stanie naprawde rozjasnic skory.
mialam na mysli te silniejsze, srodki typowo chemiczne, stosowane glownie przez Azjatow

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Jeżeli ma się dość jasną oprawę oczu, to niestety kruczo czarny kolor często przytłacza buzię.
No ale wiele też zależy od rysów twarzy i kolorytu skóry.
Powiem szczerze, że nie przepadam za widokiem typowo polskiej buzi, opalonej nadmiernie na solarium i do tego opatulonej czarnymi włosami.
Niestety mało komu to pasuje (trzeba mieć odpowiednie rysy i ciemną oprawę oczu).
oprawa oczu to nie wszystko, farbowane na czarno naturalne blondynki tuszuja rzesy, poprawiaja brwi i jakos nie wygladaja tak dobrze jak naturalne ciemnowlose.

wazny jest wiec wyglad oka, kolor teczowki, jej kontrast z bialkiem oka

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-07 o 21:13
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:24   #52
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to sa delikatne metody, nie zaszkodza, ale tez nie sa w stanie naprawde rozjasnic skory.
No to całe szczęście
Chociaż powiem szczerze, że przez pewien moment chciałam rozpocząć poszukiwania ostrzejszych środków na wybielenie. Całe szczęście szybko zmieniłam decyzję.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
oprawa oczu to nie wszystko, farbowane na czarno naturalne blondynki tuszuja rzesy, poprawiaja brwi i jakos nie wygladaja tak dobrze jak naturalne ciemnowlose.
wazny jest wiec wyglad oka, kolor teczowki, jej kontrast z bialkiem oka
Racja
Miałam to też na myśli ale nie doprecyzowałam mojej poprzedniej wypowiedzi.

Tak na marginesie dodam od siebie, że chociaż najbardziej podobają mi się kobiety o płomiennie rudych włosach, jasnej skórze i zimnych oczach, to z ciemnowłosych podobają mi się "Śnieżki". No i te Japonki przerobione w PS...bo nie wierzę, żeby Azjatki miały aż tak jasną skórę...no chyba, że faktycznie te środki tak dobrze działają.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-01-07 o 21:27
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:42   #53
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak, wybielanie moze byc szkodliwe dla zdrowia i nie mowie o takich skrajnych przypadkach jak MJ, tylko zwyklych kremach z apteki stosowanych bezmyslnie.

jezeli jestes zaskoczona, to widocznie nie masz na odpowiedniej wiedzy kosmetycznej
O rany, a czy ja o kremach mówiłam? Nie mówiłam, tylko o pudrze i różu! Ale teraz to Ty chcesz na siłę się poczuć lepszą ode mnie, popisując się swoją wiedzą kosmetyczną


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zabawne, bo akurat jestem osoba, ktora:
-nigdy w zyciu nie byla na solarium i nie zamierza, bo jest przeciwniczka takich metod "upiekszania"
-ma naturalnie bardzo jasna cere i bardzo ją lubi
-uwielbia jasna cere polaczona z ciemnymi wlosami, a typ Krolewny Sniezki wrecz ubostwia, tak samo bladolice Azjatki
-wlosow nie farbuje i rzadko kiedy sie maluje
No to mamy podobny gust.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jestem zwolenniczka jak najbardziej naturalnego wygladu, stylu zgodnego z typem urody. wtedy nie trzeba sie tak bardzo "gimnastykowac", aby wygladac dobrze.

robienie sie na sile na Krolewne Sniezke, gdy nie ma sie wyrazistych oczu bez makijazu(takich jak u pani Zimy), nigdy nie wyglada naturalnie, mozesz sobie wmawiac, ze bedziesz wygladac tak samo swietnie jak prawdziwa Zima...
Nie będę robić nic na siłę, niczego sobie wmawiać, generalnie mam to gdzieś. Chcę ufarbować się na czarno to to zrobię, uważam, że będę wyglądać dobrze, w końcu widzę się w lustrze, a Ty nie wiesz jak wyglądam, więc nie masz możliwości oceny. Skąd wiesz jaki mam odcień skóry, kolor oczu? I nie powiedziałam, żę chcę wyglądać w 100% naturalnie, bo na tym mi nawet nie zależy. Ale rażąco sztuczna też nie będę, no chyba, że spotkam kiedyś na ulicy taką osobę jak Ty
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:01   #54
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
No to całe szczęście
Chociaż powiem szczerze, że przez pewien moment chciałam rozpocząć poszukiwania ostrzejszych środków na wybielenie. Całe szczęście szybko zmieniłam decyzję.
no i mądrze!
czy koniecznie musimy sie upodobniać do osób, ktore nam sie podobaja?nie lepiej podziwiac i podkreslac swoje atuty, zamiast stawac sie nieudolna kopia?
Cytat:
Tak na marginesie dodam od siebie, że chociaż najbardziej podobają mi się kobiety o płomiennie rudych włosach, jasnej skórze i zimnych oczach, to z ciemnowłosych podobają mi się "Śnieżki". No i te Japonki przerobione w PS...bo nie wierzę, żeby Azjatki miały aż tak jasną skórę...no chyba, że faktycznie te środki tak dobrze działają.
naturalnie rudowlose z zimna teczowka? to takie wystepuja w naturze? czy mialas na mysli po prostu błekitnookie?

mi sie podobają rozne typu urody i jestem za tym, by podkreslac swoje wrodzone cechy, zamiast na sile je zmieniac.

co innego zmienic kolor wlosow o 2-3 tony, czy pomalowac sie mocniej ale "swoimi kolorami", a zmienic sie drastycznie, a potem walczyc z odrostami, ktore mocno sie odcinaja.
Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
O rany, a czy ja o kremach mówiłam? Nie mówiłam, tylko o pudrze i różu! Ale teraz to Ty chcesz na siłę się poczuć lepszą ode mnie, popisując się swoją wiedzą kosmetyczną
twarz jasniejsza od ciala? to nie jest sztuczny look?

napisalas, ze chcialabys byc jasniejsza, nie sprecyzowalas, wiec pomyslalam, ze chcialabys sie rozjasnic calosciowo, gdyby byla taka mozliwosc.

Cytat:
Nie będę robić nic na siłę, niczego sobie wmawiać, generalnie mam to gdzieś. Chcę ufarbować się na czarno to to zrobię, uważam, że będę wyglądać dobrze, w końcu widzę się w lustrze, a Ty nie wiesz jak wyglądam, więc nie masz możliwości oceny. Skąd wiesz jaki mam odcień skóry, kolor oczu? I nie powiedziałam, żę chcę wyglądać w 100% naturalnie, bo na tym mi nawet nie zależy. Ale rażąco sztuczna też nie będę, no chyba, że spotkam kiedyś na ulicy taką osobę jak Ty
napisalas, ze masz jasne oczy, wiec na pewno nie jestes Zima, wg mnie(i nie tylko) prawdziwa, czysta czern naprawde pasuje tylko temu typowi urody.

jezeli uznalas moje slowa za atak na swoja osobe, to przepraszam, serio po prostu watkow "ratunku, jak pozbyc sie czarnych wlosow, bo mi jednak nie pasuja?" bylo naprawde setki.

czarnej farby jest sie cholernie ciezko pozbyc, gdy kolor nam sie zwyczajnie znudzi, ciemne brazy daja jeszcze furtke.

wiem, bo sama to przerabialam i dlatego chce chociaz sprobowac odwieść jedna z setek dziewczyn od tego pomyslu.

sprobuj najpierw ciemnego brazu, prawie zawsze wychodzi jak naturalna czern, z brazem ma malo wspolnego. klasyczna czern z pudełka to niestety najczesciej zupelnie inna bajka, jezeli nie wierzysz, przejrzyj watek "wszystko o dekoloryzacji", lamenty cieniektorych, z poczatku byly bardzo zadowolone, a pozniej zalowaly, ze nie zostaly przy ciemnym brazie jednak.

mimo wszystko zycze powodzenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:08   #55
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
O - dużo w tym racji.

BTW: czy twój avatar to miniaturka obrazu Van Gogha?
Zgadza się
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:21   #56
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
no i mądrze!
czy koniecznie musimy sie upodobniać do osób, ktore nam sie podobaja?nie lepiej podziwiac i podkreslac swoje atuty, zamiast stawac sie nieudolna kopia?
Ja dopiero niedawno doszłam do takiego wniosku. Wcześniej zżerały mnie kompleksy i myślałam, że zmiana coś da. A tu guzik - trzeba zacząć od uporządkowania sobie głowy, a na resztę przyjdzie czas

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
naturalnie rudowlose z zimna teczowka? to takie wystepuja w naturze? czy mialas na mysli po prostu błekitnookie?
Błękitnookie
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:22   #57
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
no i mądrze!
czy koniecznie musimy sie upodobniać do osób, ktore nam sie podobaja?nie lepiej podziwiac i podkreslac swoje atuty, zamiast stawac sie nieudolna kopia?
naturalnie rudowlose z zimna teczowka? to takie wystepuja w naturze? czy mialas na mysli po prostu błekitnookie?

mi sie podobają rozne typu urody i jestem za tym, by podkreslac swoje wrodzone cechy, zamiast na sile je zmieniac.

co innego zmienic kolor wlosow o 2-3 tony, czy pomalowac sie mocniej ale "swoimi kolorami", a zmienic sie drastycznie, a potem walczyc z odrostami, ktore mocno sie odcinaja.

twarz jasniejsza od ciala? to nie jest sztuczny look?

napisalas, ze chcialabys byc jasniejsza, nie sprecyzowalas, wiec pomyslalam, ze chcialabys sie rozjasnic calosciowo, gdyby byla taka mozliwosc.

napisalas, ze masz jasne oczy, wiec na pewno nie jestes Zima, wg mnie(i nie tylko) prawdziwa, czysta czern naprawde pasuje tylko temu typowi urody.

jezeli uznalas moje slowa za atak na swoja osobe, to przepraszam, serio po prostu watkow "ratunku, jak pozbyc sie czarnych wlosow, bo mi jednak nie pasuja?" bylo naprawde setki.

czarnej farby jest sie cholernie ciezko pozbyc, gdy kolor nam sie zwyczajnie znudzi, ciemne brazy daja jeszcze furtke.

wiem, bo sama to przerabialam i dlatego chce chociaz sprobowac odwieść jedna z setek dziewczyn od tego pomyslu.

sprobuj najpierw ciemnego brazu, prawie zawsze wychodzi jak naturalna czern, z brazem ma malo wspolnego. klasyczna czern z pudełka to niestety najczesciej zupelnie inna bajka, jezeli nie wierzysz, przejrzyj watek "wszystko o dekoloryzacji", lamenty cieniektorych, z poczatku byly bardzo zadowolone, a pozniej zalowaly, ze nie zostaly przy ciemnym brazie jednak.

mimo wszystko zycze powodzenia
Dzięki. Rozjaśnienie cery sprecyzowałam
Właśnie miałam wcześniej do czynienia z ciemnym brązem, szampon koloryzujący Casting (tylko takimi się farbuję). Wyszła mi praktycznie czerń, efekt świetny i dobrze mi było, ale szybko się sprało. Teraz chciałam użyć również szamponu, ale hebanowej czerni żeby dłużej się trzymała.
No nic, ufarbuję, zobaczę, napiszę. A nastąpi to za czas jakiś dopiero. Mimo wszystko dzięki za 'ostrzeżenia'
Swoją drogą nie wiedziałam, że mogą powstać tak skrajne opinie na temat głupiego koloru włosów. A może to czarny jest taki kontrowersyjny ?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 05:44   #58
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A może to czarny jest taki kontrowersyjny ?
Dla mnie kontrowersyjne są włosy kruczoczarne, ognistorude i jasno jasno jasnoblond (mówię tu o kolorach z pudełka, a nie z natury ) A to dlatego, że pasują tylko określonym typom urody, nielicznym dziewczynom w naszym kraju. Co Polkom (głównie tzw. mysim Latom) najwyraźniej nie przeszkadza I próba odwiedzenia od pomalowania włosów na niepasujący kolor wzbudza święte oburzenie

PS. Mnie się Azjatki (Japonki, Chinki, Koreanki etc.) bardzo nie podobają
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 07:56   #59
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Moim zdaniem czerń w większości przypadków jest bardzo kiczowata. Podobnie z blondami. Z resztą, nie oszukujmy się... Ja rzadko widzę ładne, zadbane włosy, obojętnie od koloru...
Drażni mnie trochę to, że zaczyna pojawiać się pogląd, iż "czarna prawie niczym nie różni się od blondi, która własnie przed chwilą wyszła z solarium". To przykre.
Kiedyś miałam czarne włosy, dodam.
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:10   #60
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co myślicie o czarnych włosach?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
.
Drażni mnie trochę to, że zaczyna pojawiać się pogląd, iż "czarna prawie niczym nie różni się od blondi, która własnie przed chwilą wyszła z solarium". To przykre.
Kiedyś miałam czarne włosy, dodam.
Sławetna Jola Rutowicz (o której notabene pierwszy raz dowiedziałam się nie z tabloidu, lecz z porządnej gazety) jest najlepszym tego przykładem.
Blond stracił monopol na kicz.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
PS. Mnie się Azjatki (Japonki, Chinki, Koreanki etc.) bardzo nie podobają
Azjatki chyba rzadko kiedy podobają się Europejczykom.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.