łupież.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-04, 10:17   #1
Brendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52

łupież....


Mój problem może wydawać sie błachy ale dla mnie dośc znaczący. Mianowicie mam bardzo długie włosy i nigdy jeszcze nie miałam łupierzu lecz ostatnio zmieniłam szampon oraz lakier do włosów po czym zauważyłam białe płateczki na głowie czy to możliwe zeby była to wina szmponu lub lakieru? Narzie odłozyłam obydwa kosmetyki ale łupierz jest dalej... Jakie mogą być wogóle powody powstawania łupierzu? Jak wczesniej pisałam nigdy nie miałam takiego problemu wiec jak możecie uświadomcie mnie troche dziekuje z góry. pozdrawiam
Brendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 10:37   #2
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: łupież....

No więc przyczyn powstawania łupieżu jest wiele ale ogólnie:
kiedy naskórek na głowie złuszcza się zbyt szybko i zamiast "odczepiać" sie od skóry w postaci niewidoczych drobinek łaczy się w wieksze grupy tworząc dobrze znane nam "białe płatki". Njalepiej stosuj szampony przeciwłupieżowe, czasami potrzebna jest zmiana diety a w skrajnych przypadkach- wizyta u dermatologa. W woim przypadku sadze jednak że dobry szampon powinien załatwic sprawę
Pozdrawiam
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:17   #3
maria_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 74
Re: łupież....

tez mam dlugie wlosy ale nie stosuje lakierow itp. nawet nizoral mi nie pomogl poszlam z tym do dermatologa i dowiedzialam sie ze przyczyna moze byc zima albo brak dostepu powietrza do skory glowy spowodowany noszeniem zwiazanych wlosow
doatalam rade abym sobie kupila brazowy polytar ale nie bardzo pomaga sprobuj nizoral moze ci pomoze a mysle ze ze wzgledow estetycznych warto zainwestowac w szczegolnosci jezeli masz ciemne wlosy i lupiez jest baaaaardzo widoczny
pozdrowienia
m.b.
maria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 15:03   #4
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: łupież....

a mojej mamie najbardziej pomaga szampon pt HEALING SHAMPOO firmy Catzy Medicines... mozna go kupic w aptece bez recepty, kosztuje ok 10 zl i jest w bialej butelce z czerowna zakretka, wyposazony jest w logo kota ... przynajmniej tak wyglada moj szampon... spytaj o niego w aptece, cena powinna zachecic
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 17:00   #5
Brendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52
Re: łupież....

Właśnie tego szmponu z kotkiem zaczełam używać teraz czekam na efekty ale powoli sa widoczne wiec również polecam innym paniom na ten problem. Dzieki dziewczyny za "uświadomienie" mnie na ten temat. W ostateczności chyba będe musiała sie wybrać do dermatologa ale jeszcze popróbuje jakis zwykłych sposobów na tą "dolegliwość" buzka
Brendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.