Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 14:06   #4621
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A wiesz, co... napiszę. Głównie chciałabym aby się pojawiły hydrolaty bez konserwantów.
A o co prosiłaś Mazidła?
O to by mieli w swojej ofercie więcej olejów. Z naciskiem na argan i opuncję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:18   #4622
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kolejny twój post, który mnie powalił. Och Anula, Anula. Gdyby każdy rozweselał ludzi jak ty i to w taki prosty sposób.

A co do bycia eko, to wczoraj w Tesco widziałam zestaw dla dziecka jak zrobić eko zegarek i jeszcze jakieś inne rzeczy do wyboru były. Nie podchodziłam bliżej, więc nie wiem o co w tym loto, z daleka patrzyłam.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nie widzę Waszych postów i zdjęć, nie widzę, nie widzę...
... nie widzę też adresów sklepów i dobrych recenzji, nie widzę, nie widzę
Moja nowa mantra

Zbiorowo gratuluję zakupów

I mała prośba.. niech mnie kto oświeci, co to jest olej wspaniały, bo jakoś przegapiłam
Dziewczyny!!!! Vea oślepła!!!! Zrzuta na okulary!!
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Anakazar, a jak z wydajnością oleju wspaniałego?
Olej wspaniały kupiłam w styczniu. Używam go ja, czasem tż, wszyscy, którzy u nas nocowali . Parę razy używałam go do ciała - nogi, łapki, cycki , ale generalnie tylko paszcza, bo szkoda na d.... było i przyznam, że nie codziennie.
Skończył sie wczoraj
Edit: na twarz wspaniałego wystarczą 2, góra 3 psiki atomizera.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Jp91 - nie jedz przy komputerze to sie źle kończy dla komputera.
Ja juz tyle razy oplułam klawiaturę, że niedługo szlag ja trafi..... Tylko jak ja to informatykom wytłumaczę przecież jak zobaczą te wszystkie resztki serka wiejskiego, kawy, surówek, to napewno mnie zapytają jak to wszystko tam upchałam.....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-15 o 14:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:21   #4623
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, opuncja chyba tylko na BU.. nie wiem czy jest gdzieś jeszcze. Zawsze można napisać do Mazideł i wprowadzą wszystko co nam trzeba Zaraz to zrobie
BU miałam na myśli pisząc że drogo Ponad 35 zł za 10 ml...
Pomysł z napisaniem do Mazideł świetny
Tylko tak się zastanawiam, czy ta opuncja nie podbija ceny... może się okazać, że cena wspaniałego oleju wynika właśnie z ceny opuncji

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O to by mieli w swojej ofercie więcej olejów. Z naciskiem na argan i opuncję
W ogóle niech mają "więcej", to się do nich na stałe przeniosę

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Dziewczyny!!!! Vea oślepła!!!! Zrzuta na okulary!!
Vea jest ślepa z przyrodzenia... do mantry po prostu zdejmuje okulary
Ale zrzuta czemu nie... nowe sobie kupię
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-07-15 o 14:22
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:36   #4624
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Jp91 - nie jedz przy komputerze to sie źle kończy dla komputera.
Ja juz tyle razy oplułam klawiaturę, że niedługo szlag ja trafi..... Tylko jak ja to informatykom wytłumaczę przecież jak zobaczą te wszystkie resztki serka wiejskiego, kawy, surówek, to napewno mnie zapytają jak to wszystko tam upchałam.....
no to już szykuj wymówkę

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
BU miałam na myśli pisząc że drogo Ponad 35 zł za 10 ml...
Pomysł z napisaniem do Mazideł świetny
Tylko tak się zastanawiam, czy ta opuncja nie podbija ceny... może się okazać, że cena wspaniałego oleju wynika właśnie z ceny opuncji
Tak, wiem, że chodziło Ci o BU
Myślę, że nie do końca jest tak, że opuncja podbija cenę. Na cenę składa się opakowanie, marka, reklama itd. A nie ma co ukrywać, że opakowania ze sklepów z półproduktami nie są wyszukane
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:39   #4625
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że chodziło Ci o BU
Myślę, że nie do końca jest tak, że opuncja podbija cenę. Na cenę składa się opakowanie, marka, reklama itd. A nie ma co ukrywać, że opakowania ze sklepów z półproduktami nie są wyszukane
Si Marka i opakowanie na pewno, ale jak się okazuje sam olej też do tanich nie należy - reszta olejów we w miarę normalnych cenach. Chyba, ze on tylko u nas taki drogi - bo tylko na BU go mają?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:49   #4626
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Si Marka i opakowanie na pewno, ale jak się okazuje sam olej też do tanich nie należy - reszta olejów we w miarę normalnych cenach. Chyba, ze on tylko u nas taki drogi - bo tylko na BU go mają?
Tak, chyba tylko Bu... A może zastąpić czymś tą opuncję? I zrobić ciekawą mieszankę z dostępnych olejów? Masz może jakiś pomysł? Na pewno dobre byłoby połączenie arganu, róży piżmowej, rokitnika i na przykład jojoby... Jest dużo dobrych olejów, trzeba wybrać te, które służą nam najlepiej i połączyć je w jedną cudowną mieszankę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:51   #4627
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witaj i czytaj szybciutko, bo tu posty z prędkością światła się pojawiają Miałam ten krem na dzień Dr Scheller. Skład w porządku, ale działanie bez rewelacji, zużyłam jeden słoiczek, ale za nim nie tęsknię. Trochę denerwowało mnie, że zostawiał na twarzy lekko olejową warstwę. Powiem tak: są lepsze ekologiczne kremy do twarzy niż ten. Za to bezbłędny jest tej firmy krem do rąk z olejkiem arganowym (czerwona tubka)



Faktycznie trudno za Wami zdążyć, zostawiłam na trzy godziny i nastepną stronę natłukły
Wstrzymuję się na razie z tym przeciwzmarszczkowym, może jeszcze poczytam i się natknę na coś bardziej chwalonego. Zainteresował mnie olej wspaniały, juz sobie go znalazłam , cena wrr... Ale może warto...
Ja to bym chciała wszystko w jednym, żeby nawilżało, odżywiało, ujędrniało (tuż przed 40 trza w końcu pomyśleć o zmarszczkach) i może jeszcze rozjaśniało przebarwienia posłoneczno- pociążowo-poantykoncepcyjne... Ech, takiego cuda pewnie nie ma...

No i widzę,że nie umiem cytować, wrzuciło mi bez podania autora cytatu... Jak się cytuje w takiej ramce?

Edytowane przez Ag Rafka
Czas edycji: 2011-07-15 o 14:57
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 14:55   #4628
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, chyba tylko Bu... A może zastąpić czymś tą opuncję? I zrobić ciekawą mieszankę z dostępnych olejów? Masz może jakiś pomysł? Na pewno dobre byłoby połączenie arganu, róży piżmowej, rokitnika i na przykład jojoby... Jest dużo dobrych olejów, trzeba wybrać te, które służą nam najlepiej i połączyć je w jedną cudowną mieszankę
Skwalan tez fajny byłby do takiej mieszanki i sliwka dla zapachu (pachnie migdałami ) zresztą dla zapachu można dodac pięknie pachnącego olejku z drzewa herbacianego
albo trochę oleju monoi - to byłby zapach!!
dobra, narobiłam sie dziś.......to teraz czas do domu jechac po pracy odpocząć!
na razie laski.
ps. nie bójcie sie nic - w domu tez mam komputer nie opędzicie się ode mnie!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:58   #4629
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, chyba tylko Bu... A może zastąpić czymś tą opuncję? I zrobić ciekawą mieszankę z dostępnych olejów? Masz może jakiś pomysł? Na pewno dobre byłoby połączenie arganu, róży piżmowej, rokitnika i na przykład jojoby... Jest dużo dobrych olejów, trzeba wybrać te, które służą nam najlepiej i połączyć je w jedną cudowną mieszankę
Wiesz co, to chyba większa sprawa by była - w olejach zielona jestem, wiec musiałabym się mocno wczytać w to, co jest dostępne... myślę, ze można by spróbować też Mazidła podpytać, jaki olej ma podobne właściwości do opuncji.

Miks arganu, jojoby i róży do mnie przemawia, rokitnik mniej (ale mam uraz po kremie NB, który mi śmierdzi) Trzeba by jeszcze sprawdzić, czy te oleje jakoś na siebie nie wpływają - bo jak ukręcimy jakiś cud, który będzie dziko zapychał, co nam po nim...

Ale zaciekawiłaś mnie na tyle, że chyba coś zadziałam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:03   #4630
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny najlepiej założmy własną firmę z kosmetykami coś jak Kinga Rusin ma. Tylko ceny zróbmy na ludzką kieszeń. Założę się, że nam uda. Jak połączymy naszą wiedzę, doświadczenie, każda z nas ma przecież inną cerę, skórę, włosy - to się musi udać!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:12   #4631
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny najlepiej założmy własną firmę z kosmetykami coś jak Kinga Rusin ma. Tylko ceny zróbmy na ludzką kieszeń. Założę się, że nam uda. Jak połączymy naszą wiedzę, doświadczenie, każda z nas ma przecież inną cerę, skórę, włosy - to się musi udać!
Musi, musi
A sprzedawać będziemy u Anuli w Saloonie Fryzjerskim
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 15:18   #4632
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skwalan tez fajny byłby do takiej mieszanki i sliwka dla zapachu (pachnie migdałami ) zresztą dla zapachu można dodac pięknie pachnącego olejku z drzewa herbacianego
albo trochę oleju monoi - to byłby zapach!!
dobra, narobiłam sie dziś.......to teraz czas do domu jechac po pracy odpocząć!
na razie laski.
ps. nie bójcie sie nic - w domu tez mam komputer nie opędzicie się ode mnie!!!!
Śliwka może zapchać, ale zapach boski, na pewno
A co Ty masz za pracę, że możesz tak siedzieć na wizażu, a?
No, mam nadzieję, że się nie opędzimy

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, to chyba większa sprawa by była - w olejach zielona jestem, wiec musiałabym się mocno wczytać w to, co jest dostępne... myślę, ze można by spróbować też Mazidła podpytać, jaki olej ma podobne właściwości do opuncji.

Miks arganu, jojoby i róży do mnie przemawia, rokitnik mniej (ale mam uraz po kremie NB, który mi śmierdzi) Trzeba by jeszcze sprawdzić, czy te oleje jakoś na siebie nie wpływają - bo jak ukręcimy jakiś cud, który będzie dziko zapychał, co nam po nim...

Ale zaciekawiłaś mnie na tyle, że chyba coś zadziałam
Ale rokitnik za to działa. Ma bardzo fajne właściwości. I nie można go za dużo dać, bo zrobisz się pomaranczowa Więc odrobina nie zaszkodzi. A każdą mieszankę można podrasować jakimś olejkiem eterycznym. Ja na przykład swój olejek myjący zrobiłam z olejkiem grejfrutowym
Ważne jest to, by mieszać sprawdzone, lekkie oleje. Tak by się uzupełniały. Myślę, że da się to zrobić

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny najlepiej założmy własną firmę z kosmetykami coś jak Kinga Rusin ma. Tylko ceny zróbmy na ludzką kieszeń. Założę się, że nam uda. Jak połączymy naszą wiedzę, doświadczenie, każda z nas ma przecież inną cerę, skórę, włosy - to się musi udać!
Ok, zakładamy
Anula jest prawnikiem to nam pomoże, Ty możesz być właścicielem, we Wrocławiu chyba dużo takich sklepów się rozwija, co? A reszta chętnych zajmie się pisaniem formuł i testowaniem - bosko!
Dobra, a teraz na ziemię. Pamiętajcie, że jak nie przestaniecie kupowac, to traficie do mnie na terapię odwykową
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 16:46   #4633
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Rany Dziewczyny, nadrobić przy Was krótką nieobecności jest ciężko

Anula, jeśli chodzi o yesy to miks keratyna+honey+prowitamin a B5.. pomaga bardzo! Tylko ja zawsze dodaje ich na oko i nie wiem czy to dlatego czy zależy to też od długości trzymania odżywki na włosach ale poprzednio po umyciu włosy miałam straszne a tym razem cudowne (i bądź tu mądry) nie tylko w dotyku i wyglądzie ale wytrzymały bez mycia świeże o dzień dłużej Ja zwariuje z tym yesem, raz jest tak a raz tak ale spróbuje zrobić dzisiaj tak jak ostatnio, zobacze czy efekty będą takie same. Dziękuje za keratyne i honey

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Heh, ja tak męczyła Panią Ewę z Lawendowej farmy, ale dzielna była Wiecie co, to dla mnie świadczy o klasie i zaangażowaniu sklepu - jeśli są w stanie wytrzymać i miło i kompetentnie rozwiać wątpliwości klienta, to jest duża szansa, że cała reszta - zamówienie, przesyłka, produkt też będą w porządku. Natomiast jeśłi ktoś mnie zbywa odpowiedziami, albo w ogóle się nie odzywa, to nic nie kupuję.
Oj, tak Pani Ewa ma bardzo dużą cierpliwość
Też mam takie podejście do kupowania

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Pytanie z czego się bardziej cieszysz z zakupu czy ze sprayu do stóp.
A teraz tak poważnie. Mam znajomą, która jest uzależniona od zakupów (chyba przeszła jakąś terapię odwykową) i przyszedł taki moment, że już nie cieszyła się z tego, co kupiła tylko, że w ogóle kupiła - straszne... Widziałam ile ciuchów, butów, dodatków miała w domu.
Moja ciocia jest uzależniona od zakupów Straszne, np. 2 lata temu kupiła sokowirówke za 1500 zł i jeszcze do tej pory jej nie wyciągnęła z opakowania ale ważne, że JEST. Niektóre, te same rzeczy ma po pare sztuk bo nie wie już gdzie ma te, które kupiła wcześniej.. Teraz będzie się przeprowadzała do nowego mieszania, to mebli w samej kuchni, garnków, talerzy ma tyle żeby mogłaby gotować dla wojska, i tak dalej i tak dalej.

jp91, to kiedy mogę Ci ciocie podesłać?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pozdrawiam z wakacji
Od razu szybko napiszę,że JMO - raczej porażka (biorąc pod uwagę cenę i ogólnie jestem zdruzgotana brakiem dostępu do netu - sklepu phenome nie ma w całym trójmieście,alepia w stacjonarnym ma zawrotne ceny i ogólnie czuję się odcięta od wszystkich możliwości

Całuski dla Was wszystkich
oj, strasznie mi przykro, że JMO się nie sprawdził.. wracaj do nas szybko, pozdrawiamy!

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja również polecam olejowanie zamiast balsamu. Uwielbiam olej kokosowy. Fajny jest tez balsam Natuderm Botanics.
Ja mam balsam NB z oliwką i szczerze mówiąc nie używam go zbyt często bo jego zapach mnie zabija

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z Kosmetyków Natury
Na zdjęciu Logona Ziemia wulkaniczna z paczulą, woda micelarna Born to Bio i próbki.
Oczywiście pierwsze co zrobiłam to pobiegłam z tymi cudeńkami do łazienki. I tak: Woda micelarna jest bardzo delikatna, przyjemna, zapach jest neutralny, nie szczypie w oczy, nie radzi sobie za bardzo z tuszem ale twarz myje bardzo ładnie. Przepiękne opakowanie!!! Wywołuje u mnie uśmiech za każdym razem jak na nie spojrze
Ziemia wulkaniczna jest genialna. Zostawiłam ją na twarzy przez 5 minut i cudnie oczyściła mi skórę. Jeszcze takiej glinki nie miałam. Polecam w 100%. Jak dla mnie, śmierdzi trochę domestosem, trochę olejkiem herbacianym Ale warto! Po oczach też czuć taki chłód, tak samo jak się użyje zbyt blisko oczu olejku herbacianego. Musicie ją mieć
Śliczne zakupy!!
Ah, tak się niewinnie czaje na tą glinkę i kiedyś ją w końcu kupie To mówisz, że Born to bio u Ciebie też nie poradził sobie z tuszem, szkoda.. ale oczyszcza niesamowicie fajnie i delikatnie, nie?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja muszę dać upust swojemu zachwytowi nad JMO odżywka c&p i olejkowi.Jakie ja mam włosy świetneTak je głaszcze jak debilka,że umyć je dzisiaj musiałam.Opanować się nie można,żeby ich nie dotykać.
Anula ja wiedziałam,że polegniesz i coś wariatko kupisz...nie wiedziałam tylko,że to będzie AŻ tak szybko.
Jeej ale kusisz Anakazar a którego olejku JMO konkretnie używasz bo patrzyłam na ich stronę i jakoś nie widzę

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Prawda Pierwsze efekty rzeczywiście były szybko, teraz to trochę stoi w miejscu. Trzeba być bardzo cierpliwym i systematycznym. Będę walczyć z rozstępami, za rok może ich nie będzie. Zimą będę kładła na te rozstępy kwasy. Może mlekowy, glikolowy... Coś wymyślę
Też o tym myślałam, oczywiście przychodził mi na myśl tylko glikolowy bo mocniejszy

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, to chyba większa sprawa by była - w olejach zielona jestem, wiec musiałabym się mocno wczytać w to, co jest dostępne... myślę, ze można by spróbować też Mazidła podpytać, jaki olej ma podobne właściwości do opuncji.

Miks arganu, jojoby i róży do mnie przemawia, rokitnik mniej (ale mam uraz po kremie NB, który mi śmierdzi) Trzeba by jeszcze sprawdzić, czy te oleje jakoś na siebie nie wpływają - bo jak ukręcimy jakiś cud, który będzie dziko zapychał, co nam po nim...

Ale zaciekawiłaś mnie na tyle, że chyba coś zadziałam
Kurcze dobrze kombinujecie, fajnie by było zrobić sobie taki własny olejek, idealny dla nas Jak coś wymyślicie to podpatrze
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-15 o 16:49
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:05   #4634
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny teraz w doz dwa zestawy Sanoflore aż 41% taniej.
Jeden zestaw to nektar nawilżający 40 ml i balsam do ust 10 ml. Przeceniony z 68,41 na 40,28.
Drugi zestaw to balsam do ciała z płatków kwiatów 200 ml oraz krem do rąk i paznokci 50 ml. Przeceniony z 57,00 na 33,45.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:18   #4635
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

jp91, to kiedy mogę Ci ciocie podesłać?

Śliczne zakupy!!
Ah, tak się niewinnie czaje na tą glinkę i kiedyś ją w końcu kupie To mówisz, że Born to bio u Ciebie też nie poradził sobie z tuszem, szkoda.. ale oczyszcza niesamowicie fajnie i delikatnie, nie?

Też o tym myślałam, oczywiście przychodził mi na myśl tylko glikolowy bo mocniejszy

Kurcze dobrze kombinujecie, fajnie by było zrobić sobie taki własny olejek, idealny dla nas Jak coś wymyślicie to podpatrze
Na terapie to jak pokończe studia, ale możesz podesłać i teraz to może i mnie zabierze na zakupy nie no, żartuję. Współczuje jej rodzinie przede wszystkim.
Nie czaj się na glinkę tylko kupuj, nie pożałujesz A woda jest super, no ale z tuszem sobie nie radzi... A nie jest wodoodporny.
O to zaczniemy kurację kwasową razem? Oby tylko dupki nie poparzyć tym glikolem
A o olejkach też myśl

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz w doz dwa zestawy Sanoflore aż 41% taniej.
Jeden zestaw to nektar nawilżający 40 ml i balsam do ust 10 ml. Przeceniony z 68,41 na 40,28.
Drugi zestaw to balsam do ciała z płatków kwiatów 200 ml oraz krem do rąk i paznokci 50 ml. Przeceniony z 57,00 na 33,45.
o wow! Powiedz, jak Ty to wszystko znajdujesz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:43   #4636
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Na terapie to jak pokończe studia, ale możesz podesłać i teraz to może i mnie zabierze na zakupy nie no, żartuję. Współczuje jej rodzinie przede wszystkim.
Nie czaj się na glinkę tylko kupuj, nie pożałujesz A woda jest super, no ale z tuszem sobie nie radzi... A nie jest wodoodporny.
O to zaczniemy kurację kwasową razem? Oby tylko dupki nie poparzyć tym glikolem
A o olejkach też myśl
Czyli też mnie, dziękuje Rodziny nie ma, jest samotna ale niczego sobie w życiu nie odmawia, używa życia i jest szczęśliwa, po za tym stać ją to czemu nie

Glinke kupie na pewno, jak tylko pokończe moje zapasy glinek sypkich bo już kolejna nie zmieści mi się do szafeczki

poparzone cztery litery, ooo nie, byłoby źle.. wiesz ale tam skóra jest grubsza niż na twarzy więc ja bym się tam nie czaiła i 40 % glikol machła, buźka dała radę bez najmniejszych problemów to tyłek też da

O olejach właśnie myślę, tylko moja wiedza jest raczej słaba w tym temacie, czekam na bardziej doświadczone Dziewczyny

EDIT:
Pisałyście też wcześniej o szamponie różanym Lavery, ja go miałam (to był mój pierwszy naturalny szampon), konsystencja galaretowata, ciężko się nim myło skórę głowy bo troche jakby na niej zastygał i "manewrowanie" palcami było trochę utrudnione ale to nie było nic strasznego, miałam też na początek malutki problem z odstającymi włoskami na czubku głowy ale poradziłam sobie z tym bardzo szybko odżywką z tej samej serii (super była), po za tym włoski były lekkie, nawilżone, wygładzone.. taki szampon ok, przyjemny. Pamiętajcie jednak, że ja mam włosy jakieś oporne więc u Was efekty mogą być lepsze
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-15 o 17:55
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 17:48   #4637
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czyli też mnie, dziękuje Rodziny nie ma, jest samotna ale niczego sobie w życiu nie odmawia, używa życia i jest szczęśliwa, po za tym stać ją to czemu nie

Glinke kupie na pewno, jak tylko pokończe moje zapasy glinek sypkich bo już kolejna nie zmieści mi się do szafeczki

poparzone cztery litery, ooo nie, byłoby źle.. wiesz ale tam skóra jest grubsza niż na twarzy więc ja bym się tam nie czaiła i 40 % glikol machła, buźka dała radę bez najmniejszych problemów to tyłek też da

O olejach właśnie myślę, tylko moja wiedza jest raczej słaba w tym temacie, czekam na bardziej doświadczone Dziewczyny
ehh a co to za szczęście jak się nie ma nikogo? Rzeczy tego nie wypełnią. No, ale to moje zdanie. Nie znam Twojej cioci
A dużo masz tych glinek? Która najlepsza z Twoich zapasów i dlaczego?
40% kładłaś na twarz?!
E tam, wielkiej wiedzy nie trzeba mieć Musisz wybrać tylko swoje ukochane oleje i je połączyć zwracając uwagę na ich właściwości
Ale u mnie burza idzie! Ale zaraz pierdyknie...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:06   #4638
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ehh a co to za szczęście jak się nie ma nikogo? Rzeczy tego nie wypełnią. No, ale to moje zdanie. Nie znam Twojej cioci
A dużo masz tych glinek? Która najlepsza z Twoich zapasów i dlaczego?
40% kładłaś na twarz?!
E tam, wielkiej wiedzy nie trzeba mieć Musisz wybrać tylko swoje ukochane oleje i je połączyć zwracając uwagę na ich właściwości
Ale u mnie burza idzie! Ale zaraz pierdyknie...
Oj tak zgadzam się z Tobą, oczywiście, że nic nie zastąpi rodziny ale lepiej być szczęśliwym na swój sposób niż w ogóle

Czy dużo mam glinek.. noo trochę
Dla mnie numerem jeden bezapelacyjnie jest glinka marokańska! Cudo, zostanie ze mną na zawsze! Bardzo dobrze oczyszcza, nawilża moją suchą skórę i ją odświeża. Bardzo lubie też glinkę zieloną montmorillonite, dobrze oczyszcza, łagodzi, po niej skóra jest taka jaśniejsza i odżywia (moim zdaniem mniej wysusza i bardziej bardziej niż Illite bo ta byłaby fajna dla skóry mieszanej/tłustej), biała jest bardzo delikatna ale ok. Różowej i czerwonej używam rzadko, jakoś tak wole tamte.

Tak, miałam robioną serie kwasem glikolowym w stężeniu 40% na twarzy ( a dokładniej kwas 25%- zmycie, 35 %- zmycie i 40%- zmycie) To zależy jak skóra reaguje, moja nie reagowała na niego mocno więc mogłam sobie pozwolić, może dlatego się nie boje takich stężeń

Właśnie, dopiero szykuje zamówienie na oleje żeby przekonać się które będą dla mnie fajne więc następnym krokiem może będzie mieszanka

U mnie zagrzmiało pare razy i poszło gdzieś
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-15 o 18:13
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:11   #4639
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oj tak zgadzam się z Tobą, oczywiście, że nic nie zastąpi rodziny ale lepiej być szczęśliwym na swój sposób niż w ogóle

Czy dużo mam glinek.. noo trochę Dla mnie numerem jeden bezapelacyjnie jest glinka marokańska! Cudo, zostanie ze mną na zawsze! Bardzo lubie też glinkę zieloną montmorillonite, dobrze oczyszcza ale i odżywia (moim zdaniem odżywaia bardziej niż Illite), biała jest bardzo delikatna ale ok.

Tak, miałam robioną serie kwasem glikolowym w stężeniu 40% na twarzy ( a dokładniej kwas 25%- zmycie, 35 %- zmycie i 40%- zmycie) To zależy jak skóra reaguje, moja nie reagowała na niego mocno więc mogłam sobie pozwolić, może dlatego się nie boje takich stężeń

Właśnie, dopiero szykuje zamówienie na oleje żeby przekonać się które będą dla mnie fajne więc następnym krokiem może będzie mieszanka

U mnie zagrzmiało pare razy i poszło gdzieś
Co do pierwszego - co racja to racja
Ciekawa jestem bardzo tej glinki mont... (w życiu nie zapamiętam nazwy) Na szczęście moja przyjaciółka ją ma i kochana da mi trochę na spróbowanie
A kwasy robiłaś w gabinecie czy sama?
Już coś wybrałaś z tych olejków?
No tu też pogrzmiało, pobłyskało, popadało troszkę i koniec. Myślałam, że będzie na co popatrzeć. Chociaż jak się samemu mieszka to trochę strach:P
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 18:25   #4640
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Co do pierwszego - co racja to racja
Ciekawa jestem bardzo tej glinki mont... (w życiu nie zapamiętam nazwy) Na szczęście moja przyjaciółka ją ma i kochana da mi trochę na spróbowanie
A kwasy robiłaś w gabinecie czy sama?
Już coś wybrałaś z tych olejków?
No tu też pogrzmiało, pobłyskało, popadało troszkę i koniec. Myślałam, że będzie na co popatrzeć. Chociaż jak się samemu mieszka to trochę strach:P
Troszke edytowałam poprzednią wypowiedź, na bardziej wyczerpującą bo pytałaś też dlaczego lubię te glinki

ja też nigdy nie zapamiętam tej nazwy zielonej glinki mont... ale staram się Super, spróbuj ją sobie, fajna jest i jak na zieloną nie wysusza tak bardzo a jakby do niej dodać, tak jak mówiłyście, oleju to byłoby miodzio
Kwasy robiłam w gabinecie, sama bałabym się bawić takimi stężeniami Choć przeszło mi to przez myśl
Mam na oku kilka olejów: tamanu, jojoba, z czarnuszki, monoi i na pewno jeszcze jakiś był ale zapomniałam Chyba, że jest taki, który koniecznie powinnam mieć
Lubisz burze? Bo ja bardzo, chociaż jak się samemu mieszka to może faktycznie nie zawsze jest rodocha
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:33   #4641
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Troszke edytowałam poprzednią wypowiedź, na bardziej wyczerpującą bo pytałaś też dlaczego lubię te glinki

ja też nigdy nie zapamiętam tej nazwy zielonej glinki mont... ale staram się Super, spróbuj ją sobie, fajna jest i jak na zieloną nie wysusza tak bardzo a jakby do niej dodać, tak jak mówiłyście, oleju to byłoby miodzio
Kwasy robiłam w gabinecie, sama bałabym się bawić takimi stężeniami Choć przeszło mi to przez myśl
Mam na oku kilka olejów: tamanu, jojoba, z czarnuszki, monoi i na pewno jeszcze jakiś był ale zapomniałam Chyba, że jest taki, który koniecznie powinnam mieć
Lubisz burze? Bo ja bardzo, chociaż jak się samemu mieszka to może faktycznie nie zawsze jest rodocha
A widziałam widziałam Nie miałam tych glinek poza białą. Biała jest bardzo delikatna, to prawda.
I jak efekty po glikolu? Ile zabiegów miałaś? Po pierwszym było widać jakieś zmiany? Opowiedz mi o tym koniecznie. Kocham kwasy
Czarnuszka cholernie szczypie w oczy. Nienawidze tego oleju... Lepiej poproś o próbkę czarnuszki a weź coś innego. A tamanu i monoi to śmierdziele...:P W jakim sklepie zamawiasz?
Lubię burze Lubię z mama wychodzić na balkon i podziwiać błyskawice
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:45   #4642
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o wow! Powiedz, jak Ty to wszystko znajdujesz?
Weszłam na stronę doz aby zobaczyć czy tam też mają -20% na produkty jak w aptekach teraz u mnie we Wrocławiu, ale nie mieli. Tylko właśnie na te dwa zestawy mieli -41%, więc nie wiem czy ogólnie w aptekach stacjonarnych doz też tak jest, pewnie nie.
A czy ktoś się orientuje czy jak się tam coś zamówi to czy można odebrać u siebie w aptece i czy mogę zapłacić dopiero przy odbiorze?

Dziewczyny dodali mój olej wspaniały do KWC, więc pewnie dzisiaj najpóźniej jutro pojawi się cała reszta. Teraz możecie się (szczególnie ty Anula) wziąć za ocenianie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ly.html&next=1
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-15 o 18:46
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:50   #4643
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A widziałam widziałam Nie miałam tych glinek poza białą. Biała jest bardzo delikatna, to prawda.
I jak efekty po glikolu? Ile zabiegów miałaś? Po pierwszym było widać jakieś zmiany? Opowiedz mi o tym koniecznie. Kocham kwasy
Czarnuszka cholernie szczypie w oczy. Nienawidze tego oleju... Lepiej poproś o próbkę czarnuszki a weź coś innego. A tamanu i monoi to śmierdziele...:P W jakim sklepie zamawiasz?
Lubię burze Lubię z mama wychodzić na balkon i podziwiać błyskawice
Jak biała była dla Ciebie za delikatna to śmiało sięgaj po inne
Oo widzisz, ja też uwielbiam kwasy Już opowiadam W tym roku miałam serię 6 zabiegów a w tamtym roku 7 zabiegów (w sensie tamtej zimy).. Po jednym kwasie niewiele widać, skóra jest po prostu gładka i wyrzuca na wierzch wszystko co miało się później zrobić. Uciążliwe może być jedynie podsuszenie skóry (a z racji uzyskania większego złuszczania nie powinno się jej natłuszczać i intensywnie nawilżać pare dni po zabiegu) Po serii skóra jest zupełnie inna, świeża, jasna, oczyszczona, przebarwienia znikają Wydaje mi się (i tak też mówiła moja kosmetyczka), że jak już robić to takim minimum są 3 zabiegi , ja po 3, 4 już widziałam wyraźną zmianę Potem oczyszczałam i złuszczałam ją głębiej 3 lata temu robiłam inne kwasy i nie byłam tak zadowolona jak po glikolu. Mam też krem z kwasem glikolowym 12 % tak dla podtrzymania efektu po serii (tak na krótko) Warto zrobić sobie taką zimową odnowę
Myślałam żeby zamówić w ecospa, tam jest największy wybór olejów i przy okazji hydrolatów ekologicznych Ale chodził mi po głowie też ZSK. Hm, czarnuszka szczypie i śmierdzi, kurcze.. Na monoi i tamanu już tak się napaliłam że niech sobie nawet śmierdzą (choć miałam okazje wąchać monoi i pachniał bardzo ładnie, są chyba dwa rodzaje).
Ja też lubie burze Zwłaszcza w nocy, jest co podziwiać
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-15 o 18:54
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:52   #4644
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę doz aby zobaczyć czy tam też mają -20% na produkty jak w aptekach teraz u mnie we Wrocławiu, ale nie mieli. Tylko właśnie na te dwa zestawy mieli -41%, więc nie wiem czy ogólnie w aptekach stacjonarnych doz też tak jest, pewnie nie.
A czy ktoś się orientuje czy jak się tam coś zamówi to czy można odebrać u siebie w aptece i czy mogę zapłacić dopiero przy odbiorze?

Dziewczyny dodali mój olej wspaniały do KWC, więc pewnie dzisiaj najpóźniej jutro pojawi się cała reszta. Teraz możecie się (szczególnie ty Anula) wziąć za ocenianie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ly.html&next=1
Tak ale tylko w aptece objętej programem - skoro u mnie jest kilka u Ciebie we Wrocku tez pewnie po włożeniu do koszyka wybierasz w której aptece odbieresz i jak placisz
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:53   #4645
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę doz aby zobaczyć czy tam też mają -20% na produkty jak w aptekach teraz u mnie we Wrocławiu, ale nie mieli. Tylko właśnie na te dwa zestawy mieli -41%, więc nie wiem czy ogólnie w aptekach stacjonarnych doz też tak jest, pewnie nie.
A czy ktoś się orientuje czy jak się tam coś zamówi to czy można odebrać u siebie w aptece i czy mogę zapłacić dopiero przy odbiorze?
Ja zamawiałam w doz, robisz zakupy, wybierasz jaką chcesz aptekę dbam o zrowie, wysyłają Ci maila, że Twoje zakupy już na Ciebie czekają, idziesz i dopiero wtedy płacisz
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 18:56   #4646
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Tak ale tylko w aptece objętej programem - skoro u mnie jest kilka u Ciebie we Wrocku tez pewnie po włożeniu do koszyka wybierasz w której aptece odbieresz i jak placisz
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam w doz, robisz zakupy, wybierasz jaką chcesz aptekę dbam o zrowie, wysyłają Ci maila, że Twoje zakupy już na Ciebie czekają, idziesz i dopiero wtedy płacisz
Dziękuję Dziewczyny za odpowiedź. I jak? Cena taka jak na stronie doz, tak?
A tak w ogóle widziałam w SP tą pastę bez fluoru z doz, akurat kiedy już kupiłam inną, bo za tamtą jak głupia latałam i nie mogłam dostać, no ale tak jest zawsze.

A tak w innym temacie, ja nie lubię burz, bardzo się ich boję. Moja babcia miała dom bez żadnej ochrony, wiecie... zwykła wiejska chatka i kiedyś wleciał piorun przeleciał po całym górnym pietrze i na szczęście wyleciał, a nie wleciał jeszcze na dół gdzie myśmy byli. Huk był straszny, a góra cała zjarana.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:01   #4647
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Dziewczyny dodali mój olej wspaniały do KWC, więc pewnie dzisiaj najpóźniej jutro pojawi się cała reszta. Teraz możecie się (szczególnie ty Anula) wziąć za ocenianie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ly.html&next=1
Super, że dodajesz produkty do KWC

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jak biała była dla Ciebie za delikatna to śmiało sięgaj po inne
Oo widzisz, ja też uwielbiam kwasy Już opowiadam W tym roku miałam serię 6 zabiegów a w tamtym roku 7 zabiegów.. Po jednym kwasie niewiele widać, skóra jest po prostu gładka i wyrzuca na wierzch wszystko co miało się później zrobić. Uciążliwe może być jedynie podsuszenie skóry (a z racji uzyskania większego złuszczania nie powinno się jej natłuszczać i intensywnie nawilżać pare dni po zabiegu) Po serii skóra jest zupełnie inna, świeża, jasna, oczyszczona, przebarwienia znikają Wydaje mi się (i tak też mówiła moja kosmetyczka), że jak już robić to takim minimum są 3 zabiegi , ja po 3, 4 już widziałam wyraźną zmianę Potem oczyszczałam i złuszczałam ją głębiej 3 lata temu robiłam inne kwasy i nie byłam tak zadowolona jak po glikolu. Mam też krem z kwasem glikolowym 12 % tak dla podtrzymania efektu po serii (tak na krótko) Warto zrobić sobie taką zimową odnowę
Myślałam żeby zamówić w ecospa, tam jest największy wybór olejów i przy okazji hydrolatów ekologicznych Ale chodził mi po głowie też ZSK. Hm, czarnuszka szczypie i śmierdzi, kurcze.. Na monoi i tamanu już tak się napaliłam że niech sobie nawet śmierdzą (choć miałam okazje wąchać monoi i pachniał bardzo ładnie, są chyba dwa rodzaje).
Ja też lubie burze Zwłaszcza w nocy, jest co podziwiać
Sięgam, sięgam Bardzo lubię glinki
Hmm... Zawsze myślałam, że trzeba porządnie nawilżać i natłuszczać cerę przy kwasowym złuszczaniu... Skąd masz takie informacje by tego nie robić? Od kosmetyczki? Na wątkach kwasowych zawsze dziewczyny pisały, że nawilżanie to podstawa.
Używałaś filtrów przy kwasach, prawda?
A ecospa daje próbki? Wtedy mogłabyś więcej wypróbować. Może napisz do nich, że przelejesz im 2-3zł więcej za próbki jakiś tam olejów.
No, w Lublinie już się burza rozkręca
Dom rodzinny mam za miastem, Na przeciwko balkonu mam pole i w oddali miasto - cudne widoki! Wszystko widać jak na dłoni
aaaa Matique wprowadzi produkty z Alepii Ale dopiero za kilka tygodni Cieszycie się, prawda?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:06   #4648
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, litości!! Człowiek pójdzie na chwile na plażę i na wycieczkę i już jest 4 strony prawie do tyłu

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Nie za wiele jeszcze przetestowałam, ale już wiem że pomadki z olejem konopnym Merry Hempsters zostaną ze mną na dłużej (mam Peppermint i Spearmint)
A pokazałabyś swoją kolekcję?
Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Witajcie eko-laseczki!
Podczytuję Was od jakiegoś czasu na zmianę z innymi watkami(głównie dotyczącymi pielęgnacji włosów). Pomalutku wkraczam w Wasz świat...trochę jestem onieśmielona Waszą wiedzą i przerażona możliwością uzależnienia... Póki co uzależniłam się od czytania Was, ale wiem,że przyjdzie czas i na zakupy. Na razie mam skromniutkie zasoby: olej kokosowy Dabur Vatika, olej Amla Gold oraz zwykłą rycynkę(wszystkich używam do włosów, choć amlę tylko raz). No i szampon BD oraz Alterra z granatem i aloesem + takaż odżywka (już lubię!)
Przymierzam sie powoli do kosmetyków do twarzy (skusiło mnie EDM, bo mają promocję zestawów-możliwość wypróbowania większej liczby różności za mniejsze pieniądze )
Polecacie coś szczególnie z EDM? (dotarłam na razie do 130 wątku, ale przyznam,ze czytałam trochę na wyrywki, niemniej pozytywne opinie o EDM zachęciły mnie do przeszukania netu i wpadłam właśnie na tę promocję)
Z czasem pewnie wszystko zapragnę wymienić na naturalne, ale trochę to potrwa...
Ja używam EDMu Nie wiem jaki masz odcień skóry. Ja mam dosyć jasną, choć nie porcelanową, większość najjaśniejszych odcieni drogeryjnych podkładów była na mnie za ciemna/zbyt pomarańczowa.
Mogę polecić:
- z pielęgnacji - masło do skórek Lemon Symphony
- z minerałów - korektory Multi-Intensive, koretor zielony Mint(maskuje zaczerwienienia, pryszcze), podkłady w formule Intensive (bardzo kryjące, choć trochę za ciężkie na upały), do jasnej cery na policzki jako bronzer/róż super jest też Soft Bronzer, jako róż bardzo ładny chłodny naturalny odcień ma Soft Touch, jako pudry wykończeniowe mogę polecić Kaolin Softe Bronze, Bamboo Face Powder Yellow. Zaznaczam, że to typy do cery jasnej w odcieniach naturalnych/żółtych
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
jejku jejku, a tu oszczędzać trzeba Ale będę silna. Na razie zużywam to co mam. Nic nowego nie kupię, nic nowego......
Jestem z Tobą!!!!!
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pozdrawiam z wakacji
Od razu szybko napiszę,że JMO - raczej porażka (biorąc pod uwagę cenę i ogólnie jestem zdruzgotana brakiem dostępu do netu - sklepu phenome nie ma w całym trójmieście,alepia w stacjonarnym ma zawrotne ceny i ogólnie czuję się odcięta od wszystkich możliwości

Całuski dla Was wszystkich
Ojej.. Trzymaj się mocno! Czekamy na relacje z wakacji i dłuższe recenzje
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny najlepiej założmy własną firmę z kosmetykami coś jak Kinga Rusin ma. Tylko ceny zróbmy na ludzką kieszeń. Założę się, że nam uda. Jak połączymy naszą wiedzę, doświadczenie, każda z nas ma przecież inną cerę, skórę, włosy - to się musi udać!
Okej, kto ma wolną betoniarkę?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Rany Dziewczyny, nadrobić przy Was krótką nieobecności jest ciężko

Anula, jeśli chodzi o yesy to miks keratyna+honey+prowitamin a B5.. pomaga bardzo! Tylko ja zawsze dodaje ich na oko i nie wiem czy to dlatego czy zależy to też od długości trzymania odżywki na włosach ale poprzednio po umyciu włosy miałam straszne a tym razem cudowne (i bądź tu mądry) nie tylko w dotyku i wyglądzie ale wytrzymały bez mycia świeże o dzień dłużej Ja zwariuje z tym yesem, raz jest tak a raz tak ale spróbuje zrobić dzisiaj tak jak ostatnio, zobacze czy efekty będą takie same. Dziękuje za keratyne i honey
Bo gdzie Ty na tak długo znikasz?
Ja zauważyłam, że im dłużej trzymam odżywkę Yesa na włosach, tym lepiej
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ehh a co to za szczęście jak się nie ma nikogo? Rzeczy tego nie wypełnią. No, ale to moje zdanie. Nie znam Twojej cioci
A dużo masz tych glinek? Która najlepsza z Twoich zapasów i dlaczego?
40% kładłaś na twarz?!
E tam, wielkiej wiedzy nie trzeba mieć Musisz wybrać tylko swoje ukochane oleje i je połączyć zwracając uwagę na ich właściwości
Ale u mnie burza idzie! Ale zaraz pierdyknie...
Ja kładłam 70% glikolowy na twarz Ale u dermatologa. Nota bene, moja lekarka jest z Lublina, gdybyś chciała kiedyś zrobić sobie kwasy lub jakiejś porady dermatologicznej, to Ci dam na nią namiary, bo jest rewelacyjna.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Troszke edytowałam poprzednią wypowiedź, na bardziej wyczerpującą bo pytałaś też dlaczego lubię te glinki

ja też nigdy nie zapamiętam tej nazwy zielonej glinki mont... ale staram się Super, spróbuj ją sobie, fajna jest i jak na zieloną nie wysusza tak bardzo a jakby do niej dodać, tak jak mówiłyście, oleju to byłoby miodzio
Kwasy robiłam w gabinecie, sama bałabym się bawić takimi stężeniami Choć przeszło mi to przez myśl
Mam na oku kilka olejów: tamanu, jojoba, z czarnuszki, monoi i na pewno jeszcze jakiś był ale zapomniałam Chyba, że jest taki, który koniecznie powinnam mieć
Lubisz burze? Bo ja bardzo, chociaż jak się samemu mieszka to może faktycznie nie zawsze jest rodocha
Koniecznie powinnaś mieć jojoba! Tamanu dostałam ostatnio z wymianki, ale jeszcze nie używałam.

Użyłam kilka razy żelu Pat&Rub z linii relaksującej trawa cytrynowa i kokos - pachnie rzeczywiscie trwaą cytrynową i .. lekko przegniłym kokosem Kwestia gustu, mi ten zapach nie podchodzi. Właściwości użytkowe równie dobre jak tego żurawinowego. Radzę wąchać produkty P&R przed zakupem, bo te zapachy są bardzo mocne i mogą niektórym nie podpasować.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Aha, zainteresowała mnie ściereczka muślinowa do mycia twarzy. Czy to się nadaje do cery trądzikowej? Ile taka ściereczka powinna kosztować? Bo widzę, że w Matique mają taką z Pai za 19 zł i nie wiem, czy to nie za drogo?
http://www.matique.pl/pl/pai-muslino...warzy_876.html
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:08   #4649
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Super, że dodajesz produkty do KWC

aaaa Matique wprowadzi produkty z Alepii Ale dopiero za kilka tygodni Cieszycie się, prawda?
Dziękuję za pochwałę.
Ooo, super!

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Koniecznie powinnaś mieć jojoba! Tamanu dostałam ostatnio z wymianki, ale jeszcze nie używałam.

Użyłam kilka razy żelu Pat&Rub z linii relaksującej trawa cytrynowa i kokos - pachnie rzeczywiscie trwaą cytrynową i .. lekko przegniłym kokosem Kwestia gustu, mi ten zapach nie podchodzi. Właściwości użytkowe równie dobre jak tego żurawinowego. Radzę wąchać produkty P&R przed zakupem, bo te zapachy są bardzo mocne i mogą niektórym nie podpasować.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Aha, zainteresowała mnie ściereczka muślinowa do mycia twarzy. Czy to się nadaje do cery trądzikowej? Ile taka ściereczka powinna kosztować? Bo widzę, że w Matique mają taką z Pai za 19 zł i nie wiem, czy to nie za drogo?
http://www.matique.pl/pl/pai-muslino...warzy_876.html
Ja właśnie używam olej jojoba od dwóch dni, bo poszłam po szampon, a nie było, a był ten olej, a wyście tak chwaliły to się skusiłam. Zamierzam używać systematycznie przez miesiąc i zobaczymy czy coś da. Nastawiam się optymistyczne, ale i średnio zarazem, bo olejek z drzewa herbacianego nie dał u mnie takich spektakularnych efektów jak u większości z was.

Zgadzam się, produkty Pat&Rub mają mocne zapachy. Jak wąchałam w sklepie to niektóre mi odpowiadały, a inne o matko... nie dałabym rady tego używać na co dzień.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-15 o 19:10
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 19:11   #4650
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, litości!! Człowiek pójdzie na chwile na plażę i na wycieczkę i już jest 4 strony prawie do tyłu

Ja kładłam 70% glikolowy na twarz Ale u dermatologa. Nota bene, moja lekarka jest z Lublina, gdybyś chciała kiedyś zrobić sobie kwasy lub jakiejś porady dermatologicznej, to Ci dam na nią namiary, bo jest rewelacyjna.

Aha, zainteresowała mnie ściereczka muślinowa do mycia twarzy. Czy to się nadaje do cery trądzikowej? Ile taka ściereczka powinna kosztować? Bo widzę, że w Matique mają taką z Pai za 19 zł i nie wiem, czy to nie za drogo?
http://www.matique.pl/pl/pai-muslino...warzy_876.html
Czyli trzeba tu częściej zaglądać
Jak pogoda? I oparzenia słoneczne? Oleje pomogły?
O to koniecznie napisz mi na PW namiary, ceny itd
Ile razy robiłaś taki zabieg 70%?
Nadaje się ściereczka do cery trądzikowej. Ale bałabym się, że aktywne zmiany może roznieść po całej twarzy.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.