Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 17:49   #1291
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Te moje nieszczęsne kudły po czerwonym rozjaśnaiczu :

http://imageshack.us/photo/my-images...dddyfhddc.png/
Super Ci wyszły Moim zdaniem mimo wszystko, nawet tego, że szybko się spierają było warto, dużo osób zachwycało się moim kolorem. Teraz jest tak, że na końcach niektóre pasma mam blond i od góry niektóre są rude, za to od spodu dalej czerwone, spiera się strasznie no ale w sumie wolniej niż drogeryjne farby. Mi została jeszcze połowa proszku ale mam dość męczenia włosów ciągłym farbowaniem i chyba teraz zaryzykuję przejściem na Pralinę, chociaż nie wiem czy mi wyjdzie, najpierw jak najbardziej postaram się sprać moje aktualne "niewiadomo co"
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:03   #1292
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Selena- bozziiuuu jaki piękny koolor
Kropek- wiesz ja mam ciemny brąz naturalny a wczesniej jeszcze na machoń farbowałam i mi wyszedł dość ciemny ten czerwień wtedy.
A teraz co farbowałam to Profesjonalną Farbą Kadus bardzo fajna fakt, nie wyszedł kolor marzeń ale moze za 2 razem jak pofarbuje nią za jakiś czas to bedzie lepiej wyglądać.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:38   #1293
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Selena- bozziiuuu jaki piękny koolor
Kropek- wiesz ja mam ciemny brąz naturalny a wczesniej jeszcze na machoń farbowałam i mi wyszedł dość ciemny ten czerwień wtedy.
A teraz co farbowałam to Profesjonalną Farbą Kadus bardzo fajna fakt, nie wyszedł kolor marzeń ale moze za 2 razem jak pofarbuje nią za jakiś czas to bedzie lepiej wyglądać.
Wlasnie to jest ryzyko, co wyjdzie .
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:43   #1294
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Niestety tak to juz jest..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:03   #1295
kotalina
Przyczajenie
 
Avatar kotalina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Selena, super wyszło
kotalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:15   #1296
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

We wtorek farbowałam włosy goldwellem topchic 6VR - utleniacz 6% ( mogłam chyba wziąć 9%).

Generalnie ładnie mi pokrył włosy, nie widać różnicy w odcieniu między odrostem a farbowanymi włosami. Kolorek troszkę przyciemny.... no faktycznie, nie wyglądam jakbym miała hełm na głowie Taki dość "naturalnie" wyglądający.
Jak każda farba- woda przy myciu włosów farbuje, ale nie tak bardzo i nie brudzi ręczników!

Generalnie mogę polecić, jeśli jeszcze pofarbuję to innym, jaśniejszym odcieniem (ale oglądałam tyle stron wzorników,że na każdym ten kolor wyglądał inaczej :P).
Na razie chyba wrócę do Loreala, bo mi ten kolor bardzo odpowiadał i sposób aplikacji fajniejszy. Tym bardziej,że jest jakiś nowy kolor Babylone - intensywna czerwień....

No chyba,że ten goldwell wyjątkowo dobrze będzie się trzymał
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 14:18   #1297
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam,

Mam pewien dylemat. Czy warto kupić farbę Wellaton wiśniowa czerwień? Bardzo spodobał mi się ten kolor, nigdzie podobnego nie widziałam. Niestety gdzieś czytałam, że oxydant w tej farbie ma 8 albo 9 %, dokładnie nie pamiętam, na tym forum także przeczytałam, że taki oxydant regularnie używany na całe włosy może zniszczyć włosy. Czy to prawda? A może zna ktoś podobny odcień, ale z mniejszym oxydantem, bo spędza mi to sen z powiek... Bardzo zależy mi na pięknych włosach, dbam o nie bardzo,nie chce ich zniszczyć...

Może lepiej zrezygnować z tej farby? Znacie jakieś farby, które mają mniejszy & oxydantu, ale żeby kolor był w miarę podobny? A może ktoś mógłby mi wypisać, jakie poszczególne farby mają oxydanty, bo ja nie wiem, gdzie tego szukać Ostatnio używałam Syossa Mixing Colors i nie wiem, ile miał %... A włosy po nim mam bardzo ładne, niezniszczone...

Z góry dziękuję za pomoc


Edit:

Zapomniałam dodać, że nie jest to moja pierwsza koloryzacja,mam już włosy w podobnym kolorze, nie chcę rozjaśniać ani przyciemniać tylko zwyczajnie pomalować odrosty i odświeżyć kolor na reszcie włosów.
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2011-10-07 o 14:28
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 16:44   #1298
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Używała któraś z was farb Matrix? Mnie zafascynowały super intensywne czerwienie. Zamówiłam SR-R oraz emulsja 9%. Kolory w załączniku. Jestem bardzo ciekawa jak długo się utrzymuje i czy są bardzo intensywne. W ogóle to chciałabym w przyszłości farbować 6% bo moje naturalne włosy są w kolorze średniego blondu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matrix-farba-socolor-bea_2479.jpg (56,1 KB, 50 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:26   #1299
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Pisałam o tym w wątku o Matrixach... ale i tu, z tym samym zdjęciem nawet
Mój fryzjer robi mi właśnie to: SoRed R, tyle, że oksydant 6 spokojnie starcza. Mam naturalnie ciemnobrązowe włosy i odrost łapie na megamocny jasny czerwony, więc nie wiem, czy Twoje 9% nie za mocne?
A jutro właśnie jadę na ponowne farbowanie u niego, ostatni raz był w lipcu, więc już się cieszę na powrót fantastycznej czerwieni - i Tobie też życzę fajnego efektu
Kolor dośc długo mi trzyma, tylko odrost jest widoczny, niestety. No i szykuj czerwone lub czarne ręczniki, bo spływa, jak każdy RRRRed
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:59   #1300
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Pisałam o tym w wątku o Matrixach... ale i tu, z tym samym zdjęciem nawet
Mój fryzjer robi mi właśnie to: SoRed R, tyle, że oksydant 6 spokojnie starcza. Mam naturalnie ciemnobrązowe włosy i odrost łapie na megamocny jasny czerwony, więc nie wiem, czy Twoje 9% nie za mocne?
A jutro właśnie jadę na ponowne farbowanie u niego, ostatni raz był w lipcu, więc już się cieszę na powrót fantastycznej czerwieni - i Tobie też życzę fajnego efektu
Kolor dośc długo mi trzyma, tylko odrost jest widoczny, niestety. No i szykuj czerwone lub czarne ręczniki, bo spływa, jak każdy RRRRed
Wielkie dzięki za odpowiedź A znajdę gdzieś Twoje zdjęcie? Bo jestem bardzo ciekawa jak wygląda na włosach.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 22:50   #1301
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Te matrix wygladaja za✂✂✂*** ale niestety za dorgie jak na moją kieszeń.
Co do Oxy.. ja przy farbie teraz co robilam kupilam 3% a do tych innych z garniera czy wella mysle ze 6 lub 9 dają no one niszczą ale to i tak masz do tego odzywke to nie ma tak zle...:rolleyes :
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 22:59   #1302
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mam w domu maskę Marion do włosów czerwonych. Używała któraś z was?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:12   #1303
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Niestety nie. a ja ostatnio kupilam w DM odzywke do wlosow czerwonych ktora tez jest czerwona i jest w 100% z naturalnych skł. powiem wam ze jak narazie różnicy nie widac moze dlatego ze dopiero co farbowałam.
A ja mam pytanie do was dziewczyny czy moge kupic rozjaśniacz czerwony tutaj w niemczech i z jakiej firmy czy sie orientujecie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alverde Rot Spülung (2).jpg (104,0 KB, 24 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-10-07 o 23:17
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 00:36   #1304
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

witam czerwonowlose jesli komus pomogę, to powiem że farbowałem włosy koleżance uzyskując niesamowicie zywy i intensywny kolor rubinowej czerwieni, ale robiłem czerwone ombre, od nasady taka wiśnia az po ostro czerwone konce.
użyta mieszanka: palette xxl R43 Ognista energia + intensyfikatory fioletowy i czerwony z firmy seishin. tak więc polecam dodawanie do czerwonej farby mixów zwłaszcza fioletowego, dzięki któremu czerwien nie będzie wpadała w rudy.

zdjęcia ( na żywo kolor byl ładniejszy):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02142.jpg (48,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02159.jpg (105,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02214.jpg (119,2 KB, 79 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:32   #1305
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mam w domu maskę Marion do włosów czerwonych. Używała któraś z was?
Ja. Nie widziałam żadnej różnicy w kolorze ;/
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:32   #1306
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Te matrix wygladaja za✂✂✂*** ale niestety za dorgie jak na moją kieszeń.
Co do Oxy.. ja przy farbie teraz co robilam kupilam 3% a do tych innych z garniera czy wella mysle ze 6 lub 9 dają no one niszczą ale to i tak masz do tego odzywke to nie ma tak zle...:rolleyes :

Ok , dziękuję za odpowiedź No właśnie obawiam się tych 9 %... A gdybym chciała sobie kupić jakoś oddzielnie oxa, np. 3 % (używałam takiego i nie zniszczyl włosów), to skąd go kupić, gdzie go znajdę, jakiej firmy? Chciałabym tą farbę z Wellatonu, więc najlepiej kupić oxa z Welli, tak? Ale gdzie ja takie coś dostanę? Jeśli chcę kupić 2 opakowania tej farby, to będę musiała kupić 2 saszetki tego utleniacza?


Edit: Która farba ma już w zestawie mały oxydant? Bo ja na pudełku nigdzie takiej informacji nie widziałam (
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 12:39   #1307
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Niestety nie. a ja ostatnio kupilam w DM odzywke do wlosow czerwonych ktora tez jest czerwona i jest w 100% z naturalnych skł. powiem wam ze jak narazie różnicy nie widac moze dlatego ze dopiero co farbowałam.
Ja mam z tej serii szampon do włosów brązowych. Niestety nie zdążyłam go użyć bo wrócam do czerwonych włosów. Skład jest bardzo dobry a co najważniejsze te kosmetyki nie mają silikonów. Szkoda że w Polsce nie można ich dostać. A masz też szampon do czerwonych?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:42
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:24   #1308
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Imaginacja- No jak kupujesz farbe samą do której trzeba utleniacz kupić to kup utleniacz najlepiej w sklepie fryzjerskim czasem mają też te 3% w supermarkecie. Ja moj kupilam w takiej małej buteleczce i nie musi byc z tej samej firmy.
Miszona- no to jest dobre ze jest naturalny bez silikonu, I nawet nie był drogi Właśnie szamponu nie mam ale jak moj mi sie skonczy to chyba sie na niego skuszę moze nie pachnie za fajnie ale moze zadziałać.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:11   #1309
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam czerwonowlose jesli komus pomogę, to powiem że farbowałem włosy koleżance uzyskując niesamowicie zywy i intensywny kolor rubinowej czerwieni, ale robiłem czerwone ombre, od nasady taka wiśnia az po ostro czerwone konce.
użyta mieszanka: palette xxl R43 Ognista energia + intensyfikatory fioletowy i czerwony z firmy seishin. tak więc polecam dodawanie do czerwonej farby mixów zwłaszcza fioletowego, dzięki któremu czerwien nie będzie wpadała w rudy.

zdjęcia ( na żywo kolor byl ładniejszy):
Piękny kolor
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 21:20   #1310
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za odpowiedź A znajdę gdzieś Twoje zdjęcie? Bo jestem bardzo ciekawa jak wygląda na włosach.
Załączam dzisiejszą świeżynkę. Końce bardziej mam rudawe w dziennym świetle, bo - niestety - zniszczony włos nie chce chłonąć pigmentu i czeka mnie prepigmentacja w grudniu, ale nie widac aż tak bardzo w sumie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moi.jpg (19,4 KB, 90 załadowań)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:39   #1311
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Załączam dzisiejszą świeżynkę. Końce bardziej mam rudawe w dziennym świetle, bo - niestety - zniszczony włos nie chce chłonąć pigmentu i czeka mnie prepigmentacja w grudniu, ale nie widac aż tak bardzo w sumie
Dobrze że ja nie muszę robić prepigmentacji. Już mam praktycznie niewielkie pozostałości po wiosennym rozjaśnianiu. Kilka razy obcinałam. Włosy nie są zniszczone. Skoro na Twoich brązowych Matrix tak wychodzi to na moim średnim blondzie będą jaśniejsze Czy mi się zdaje czy lekko kolor wpada w róż? Ja na razie chcę zrobić Vitalitys 7.66 + 9% + ekstrakt koloru. Miałam złe doświadczenie z tym kolorem, a to pewnie dlatego że włosy były w bardzo złej kondycji. Dam mu drugą szansę.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:08   #1312
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To jest robione w sztucznym świetle, w dodatku w bardzo niebieskim pokoju, ale fakt, mają tendencję do wpadania w chłodny fiolet, co mi osobiście bardzo odpowiada, bo na najdrobniejsza aluzję do rudości uciekam z krzykiem, bardzo nie lubię
Mam generalnie bardzo, bardzo ciemne włosy i odrost, jak widać, złapany mocno i jasno z 6% - myślę, że 9% nie tyle bardziej rozjaśni (bo to można chyba skorygować czasem trzymania), ile głębiej i dotkliwiej spenetruje włos. Ale jeśli mówisz, że masz zdrowe, to nie powinnaś się raczej martwić. No ciekawe, jak wyjdzie na Twoim jasnym, pochwal się koniecznie!
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 08:20   #1313
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sonea- fajnie wyszło ci. no ja tez mam zniszczone troche koncówki ale ja musze je obciąć.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 18:10   #1314
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
We wtorek farbowałam włosy goldwellem topchic 6VR - utleniacz 6% ( mogłam chyba wziąć 9%).

Generalnie ładnie mi pokrył włosy, nie widać różnicy w odcieniu między odrostem a farbowanymi włosami. Kolorek troszkę przyciemny.... no faktycznie, nie wyglądam jakbym miała hełm na głowie Taki dość "naturalnie" wyglądający.
Jak każda farba- woda przy myciu włosów farbuje, ale nie tak bardzo i nie brudzi ręczników!

Generalnie mogę polecić, jeśli jeszcze pofarbuję to innym, jaśniejszym odcieniem (ale oglądałam tyle stron wzorników,że na każdym ten kolor wyglądał inaczej :P).
Na razie chyba wrócę do Loreala, bo mi ten kolor bardzo odpowiadał i sposób aplikacji fajniejszy. Tym bardziej,że jest jakiś nowy kolor Babylone - intensywna czerwień....

No chyba,że ten goldwell wyjątkowo dobrze będzie się trzymał

Szkoda że niew wrzuciłaś zdjęcia od razu po zafarbowaniu.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 14:40   #1315
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Imaginacja- No jak kupujesz farbe samą do której trzeba utleniacz kupić to kup utleniacz najlepiej w sklepie fryzjerskim czasem mają też te 3% w supermarkecie. Ja moj kupilam w takiej małej buteleczce i nie musi byc z tej samej firmy.
Miszona- no to jest dobre ze jest naturalny bez silikonu, I nawet nie był drogi Właśnie szamponu nie mam ale jak moj mi sie skonczy to chyba sie na niego skuszę moze nie pachnie za fajnie ale moze zadziałać.

Dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 16:26   #1316
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

NIE LUBIE SIE POWTARZAĆ ALE DZIEWCZYNY PLIS CZY KTORAS WIE CZY W NIEMCZECH MOZNA KUPIC TEN ROZJASNIACZ CZRWONY I Z JAKIEJ FIRMY..? A CODO TEJ ODZYWKI Z DM TO TERAZ Z TEJ SAMEJ FIRMY KUPILAM PODKLAD I TUSZ - SĄ SUPER I TO NATURALNE SKŁADY I DOBRA CENA. REWELKA
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:43   #1317
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

kup przez internet?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:21   #1318
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
kup przez internet?
tak ale przesyłka z pl do niemiec jest droga a do tego nie wszyscy sprzedawcy wysyłają za granice
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:27   #1319
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jakby kogos interesowalo, to moja tonerowa czerwien sie trzyma bardzo dobrze zdazylam odrosty raz zrobic, ale reszta raczej bez zmian, dodaje fote
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9428 (2).jpg (118,3 KB, 116 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:03   #1320
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
Jakby kogos interesowalo, to moja tonerowa czerwien sie trzyma bardzo dobrze zdazylam odrosty raz zrobic, ale reszta raczej bez zmian, dodaje fote
ja tez chce tak
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.