Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-20, 21:47   #3241
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
słyszę to nieraz Tż puszcza

ale podsumowanie
podstępny jak tak pomyślał

snow mam pytanie
kiedys pisałaś, że używasz jakiegoś balsamiku nadającego ładny odcień skóry mogłabyś napisać jaki to ?

Bunny to taniocha ta suszara
a co do zdrowia, to ja tez się muszę przyzwyczaić do pewnych niechcianych rzeczy , które sie dzieją w moim ciele
jak balsamik to dove do ciemnej karnacji właśnie dziś kupiłam muszę być piękną na sylwka
jeszcze kiedyś pisałam o piance st.moriz ale to z allegro

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a tak apropo lekarzy to wczoraj na wizycie pani doktor dała mi do przeczytania informacje że od nowego roku chcąc się dostać do lekarza i mieć ulge na recepte trzeba pokazać zaświadczenie RUM(chyba tak się to pisze ) lub inne zaświadczenie z zakładu pracy o ubezpieczeniu (odsyłaniu składek) za każdym razem na wizycie ,a takie zaświadczenie będzie ważne miesiąc do czego to dochodzi
no u mnie tak cały czas jest tzn do rodzinnego to nie ale gdziekolwiek indziej jak idę to zawsze chcą rmue i ona jest ważna miesiąc właśnie, pracodawca jest zobowiązany je Ci wręczać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:49   #3242
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak jest z Tżtami
ściągaj
serce pik pik loczek blond
wszystkie fajne zresztą
loczka blond już nie słucham
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:54   #3243
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
loczka blond już nie słucham
no tak już
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:54   #3244
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
niby doktorek miły, próbował bardzo mnie uspokoić widziałam to no ale nie chciał mi w ogóle nic przepisać na początku tak widzę, że już zbiera moją kartęi koniec wizyty to się pytam czy nawet żadnych leków które rozpuszczają kamyki mam nie brać, bo słyszałam o takich? A on do mnie, że no tak wiele osoób słyszało ale czy to naprawdę działa? No ale już na końcu powiedział o tym rowatinexie ciocia moja mówiła, ze to bardzo dobry lek, może mi pomoże, ja jeszcze kolki w życiu nie miałam, małe to to, to może i da radę
ja i tak planuję za 2 miesiące iść do niego i prosić o usg
usg to skierowanie niech ci da rodzinny, zrob przed wizyta u urologa i idz do niego z wynikiem jak i moczu- bedzie wtedy wiedzial jaki jest twoj stan- tak mnie uczyli i kazali.
wiesz co mnie tez wzielo zwatpienie czy te leki faktycznie cokolwiek rozpuszczaja i wydalaja bo jakos mi po pierwszej i drugiej kolce nie pomoglo bo wraz mam ten syf w sobie
no i nie refundowane te leki- wiec roznie moze byc to sciema...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a tak apropo lekarzy to wczoraj na wizycie pani doktor dała mi do przeczytania informacje że od nowego roku chcąc się dostać do lekarza i mieć ulge na recepte trzeba pokazać zaświadczenie RUM(chyba tak się to pisze ) lub inne zaświadczenie z zakładu pracy o ubezpieczeniu (odsyłaniu składek) za każdym razem na wizycie ,a takie zaświadczenie będzie ważne miesiąc do czego to dochodzi
dla mnie nie nowosc- mam tak juz 2 lata w przychodni wlasnej i wszedzie w lbn musze miec zawsze nowa- RMUA mamy z ost miesiaca bo mnie nikt nie przyjmie do zadnego lekarza chyba ze zaplace w kasie za wizyte i leki
wiec kazda moja wizyta czy mamy czy sis wiaze sie z podroza do kadr w pracy mamy, pobraniu RMUA i dopiero moge jechac do lekarza a daja tylko jedna na cala rodzine- nie mozna zgubic i trzeba sobie ja przekazywac...
jak sie tego nie ma np na pogotowiu to traktuja cie jak zlodzieja i masz 7dni na dostarczenie, jak nie to pelny koszt leczenia wysylaja do domu jako rachunek i jak nie to droga sadowa
a jak bedziemy juz po 25 r.z. to co miesiac pismo z urzedu pracy albo jesli pracujemy to wlasna RMUA z ZUSu biezaca
paranoja ale u mnie tak juz od dawna jest ucznia na sama legitymacje szkolna nie zarejestruja, musza byc pewni ze rodzice pracuja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:55   #3245
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Tżtowi kiedyś ciągle w aucie puszczałam to http://www.youtube.com/watch?v=LIWKh...eature=related i śpiewałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:02   #3246
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Tżtowi kiedyś ciągle w aucie puszczałam to http://www.youtube.com/watch?v=LIWKh...eature=related i śpiewałam
ja zawsze śpiewam w aucie
czasem ludzie się dziwnie patrzą
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:03   #3247
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
usg to skierowanie niech ci da rodzinny, zrob przed wizyta u urologa i idz do niego z wynikiem jak i moczu- bedzie wtedy wiedzial jaki jest twoj stan- tak mnie uczyli i kazali.
wiesz co mnie tez wzielo zwatpienie czy te leki faktycznie cokolwiek rozpuszczaja i wydalaja bo jakos mi po pierwszej i drugiej kolce nie pomoglo bo wraz mam ten syf w sobie
no i nie refundowane te leki- wiec roznie moze byc to sciema...


dla mnie nie nowosc- mam tak juz 2 lata w przychodni wlasnej i wszedzie w lbn musze miec zawsze nowa- RMUA mamy z ost miesiaca bo mnie nikt nie przyjmie do zadnego lekarza chyba ze zaplace w kasie za wizyte i leki
wiec kazda moja wizyta czy mamy czy sis wiaze sie z podroza do kadr w pracy mamy, pobraniu RMUA i dopiero moge jechac do lekarza a daja tylko jedna na cala rodzine- nie mozna zgubic i trzeba sobie ja przekazywac...
jak sie tego nie ma np na pogotowiu to traktuja cie jak zlodzieja i masz 7dni na dostarczenie, jak nie to pelny koszt leczenia wysylaja do domu jako rachunek i jak nie to droga sadowa
a jak bedziemy juz po 25 r.z. to co miesiac pismo z urzedu pracy albo jesli pracujemy to wlasna RMUA z ZUSu biezaca
paranoja ale u mnie tak juz od dawna jest ucznia na sama legitymacje szkolna nie zarejestruja, musza byc pewni ze rodzice pracuja
Dokładnie jak piszesz Mi szef co miesiąc wręcza rmua regularnie tylko co z tego jak dopiero w połowie miesiąca Bo to jest tak mam rmua za listopad która jest ważna cały grudzień, ale ona faktycznie w moich rękach znajduje się dopiero 15 grudnia bo szef czeka aż ją odeślą z jego biura rachunkowego z którego korzysta i to zawsze dzieje się ok 15stego każdego miesiąca Także tak naprawdę na wykorzystanie jej mam tylko ok 15dni

Dzięki zrobię jak radzisz Bo chcę pobrać ten lek miesiąc jak kazał, miesiąc kolejny odczekać, może coś się zacznie dziać i wtedy iść na usg, żeby mieć obraz sprawy i jak dalej będzie bez zmian to już się mnie tak szybko nie pozbędzie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 22:11   #3248
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja zawsze śpiewam w aucie
czasem ludzie się dziwnie patrzą
jak coś leci to nie mogę się powstrzymać też śpiewam albo coś mruczę pod nosem jak nie znam tekstu a podoba mi się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:12   #3249
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jak balsamik to dove do ciemnej karnacji właśnie dziś kupiłam muszę być piękną na sylwka
jeszcze kiedyś pisałam o piance st.moriz ale to z allegro

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



no u mnie tak cały czas jest tzn do rodzinnego to nie ale gdziekolwiek indziej jak idę to zawsze chcą rmue i ona jest ważna miesiąc właśnie, pracodawca jest zobowiązany je Ci wręczać
dzięki
u mnie tak nie było no chyba że karta mi nie zadziałała raz tak miałam to kazali takie coś mieć przy sobie dopóki karty nieodblokowałam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
usg to skierowanie niech ci da rodzinny, zrob przed wizyta u urologa i idz do niego z wynikiem jak i moczu- bedzie wtedy wiedzial jaki jest twoj stan- tak mnie uczyli i kazali.
wiesz co mnie tez wzielo zwatpienie czy te leki faktycznie cokolwiek rozpuszczaja i wydalaja bo jakos mi po pierwszej i drugiej kolce nie pomoglo bo wraz mam ten syf w sobie
no i nie refundowane te leki- wiec roznie moze byc to sciema...


dla mnie nie nowosc- mam tak juz 2 lata w przychodni wlasnej i wszedzie w lbn musze miec zawsze nowa- RMUA mamy z ost miesiaca bo mnie nikt nie przyjmie do zadnego lekarza chyba ze zaplace w kasie za wizyte i leki
wiec kazda moja wizyta czy mamy czy sis wiaze sie z podroza do kadr w pracy mamy, pobraniu RMUA i dopiero moge jechac do lekarza a daja tylko jedna na cala rodzine- nie mozna zgubic i trzeba sobie ja przekazywac...
jak sie tego nie ma np na pogotowiu to traktuja cie jak zlodzieja i masz 7dni na dostarczenie, jak nie to pelny koszt leczenia wysylaja do domu jako rachunek i jak nie to droga sadowa
a jak bedziemy juz po 25 r.z. to co miesiac pismo z urzedu pracy albo jesli pracujemy to wlasna RMUA z ZUSu biezaca
paranoja ale u mnie tak juz od dawna jest ucznia na sama legitymacje szkolna nie zarejestruja, musza byc pewni ze rodzice pracuja
no a jak jest w przypadku osoby niepracującej (tak jak ja) niezarejestrowanej w UP ale ubezpieczonej w pracy Tż? to z jego zaświadczeniem mam chodzić?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:16   #3250
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dzięki
u mnie tak nie było no chyba że karta mi nie zadziałała raz tak miałam to kazali takie coś mieć przy sobie dopóki karty nieodblokowałam

no a jak jest w przypadku osoby niepracującej (tak jak ja) niezarejestrowanej w UP ale ubezpieczonej w pracy Tż? to z jego zaświadczeniem mam chodzić?
tak z jego zaświadczeniem albo możesz po prostu brać legitymacja ubezpieczeniową rodzinną, tylko co misiąć TŻ musi podbijać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:22   #3251
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak z jego zaświadczeniem albo możesz po prostu brać legitymacja ubezpieczeniową rodzinną, tylko co misiąć TŻ musi podbijać
mamy takową to już rozumiem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 22:24   #3252
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 02:43   #3253
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ja dziś byłam z lejdi na chwilowym spacaerze okazało sie ze mój pies nie umie chodzić tylko siedzi i jeczy ze chce do domu ... tak sie darła ze całe bloki ją słyszały wiec poszlam do domu... tylko weszłam i zesrała sie dziś bylam na kontroli u weta i powiedział ze wszystko wporzątku i ze we wtorek albo w środe ściągamy szwy, a pytałam czemu ona może sie tak zachowywać to powiedział ze przez to ze ma kołnierz i ona czuje sie chora i marudzi poprostu...


znaczy ona jest zamknięta w takim jakby kojcu to jest zabezbiecznie zeby nie skakała,i jak ktoś przychodzi to musi tam pujsc i ją wyjąc a do tej pory ona jeczy i siusia ze szczęscia mój TŻ ma podwórko ale ono nie jest całkowicie ogrodzone i tam czasem kury chodzą i czasem latają te dwa psy co oni mają spróbuje tam... ale dopiero coś bede robić jak ściągną jej ten kołnierz bo to teraz jest masakra.... strasznie przewrażliwiona...
Kotka, to było wiadome, że Lejdi od razu nie zacznie śmigać po dworze jak roczny pies.. na to potrzeba czasu. Po pierwsze to była dla niej nowość, nowe otoczenie, nowi ludzie, po drugie pewnie mała po tym zabiegu jeszcze nie doszła do siebie, do tego ten kołnierz.. spokojnie, nauczy się.
jak TŻ ma podwórko to problem z głowy, tam ją stopniowo przyzwyczajaj do wychodzenia, naucz ją chodzenia na smyczy, zabieraj ze sobą jakieś smakołyki, jak zrobi siku lub kupkę - nagrodź ją, weź jakiś patyk albo jakąś piłeczkę z domu i pobaw się z nią troszkę - tak jak w domu, żeby wiedziała, że nic jej na dworze nie grozi, żeby się czuła bezpiecznie..


moja Lajla z kolei boi się innych psów, nawet tych małych
wczoraj np. spotkałyśmy sąsiadkę, która też była na spacerze z mieszańcem yorka, myślałam, że się powąchają, może zaczną się bawić (bo chyba szczeniaki lubią zabawy z innymi psami) a ta zaczęła piszczeć, chować się za mną i uciekła po schodach na klatkę..
zaobserwowałam, że z daleka to bardzo chętnie obserwuje inne psiaki, nawet w oknie jak widzi to patrzy z zainteresowaniem, ale jak już przyjdzie do jakiegoś spotkania to od razu ucieczka.. nie wiem, może jeszcze za mała jest, może potrzeba czasu, może z tego wyrośnie? a może powinnam zaprosić sąsiadkę i psiaka do nas na kawę, może w domu, na swoim terenie czułaby się bezpieczniej i byłaby odważniejsza i skora do jakieś zabawy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
http://shakira1.pinger.pl/ polecam przejrzec
wersja królowa zimy
dodaję do ulubionych!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
obejrzyj sobie kolezanke, ktora wstawilam wyzej to az wyskoczysz z lozka i zachce Ci sie tanczyc

a ja jeszcze nie wiem jak dokladnie, ale koszule na pewno zaloze
z tym ze jade tez na wigilie do Tzta... ehh zobaczymy
Tztowi kupilam juz prezent, wiem ze Tz ma dla mnie tez, ale nie chce skubany nic powiedziec
mój też wielce tajemniczy nawet byłam z nim dzisiaj odebrać prezent dla mnie to zaparkował auto specjalnie gdzieś dalej, kazał mi siedzieć w aucie i wrzucił szybko pakunek do bagażnika
powiedział mi tylko tyle, że kategoria: miłość

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ajć ale drogi,ale warto było fajna psinka
tak swoje pokazujecie to ja swoją w kołnierzu pokaze na jednym zdjeciu zaspana,śmiesznie wyszła
ona coś urosła? dalej jest tak maleńka jak była

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to ja na dziś kończę
Tez bym chciała śnieg na święta,choć już tracę nadzieje
Pokaże Wam moje dzielo
Lece pod prysznic
fajnie to wykombinowałaś, podoba mi się bardzo
u mnie dekoracjami tata się zajmuje

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki nadrobie was później bo zaraz muszę lecieć do lekarza
na szybko wstawiam foty część tu z buzią do albumu tylko się nie przestraszcie bo mi naczyńko poszło w oku
jestem zadowolona i odkryłam że dobrze mi w chłodniejszym odcieniu a wyszło tak pośrednio ciepło zimno
ojj Asieńko, ale Ty kombinujesz już chyba teraz zostawisz je w spokoju, ładnie wyszło, ale podejrzewam, ze chwila moment, szybko się wypłucze i znów będziesz miała jaśniutkie..
ja chyba również Cię wolałam po wellatonie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wróciłam
wrzucam foto wczorajszego swetra od mamy z TKmaxx

tylko takie udało mi się zrobić
śliczny u mnie nie ma TKmaxx

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny robię te pierniki no i powiedzcie, że to nie pindol!
może i pindol, ale czy w pierwotnym założeniu nie miała to być SKARPETA?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny odsyłam tą sukienkę nie chcę mniejszej

a TŻ mówi do mnie,zostaw dobra jest chyba ma już dosyć mojego marudzenia i łażenia ze mną
jakaś dziwna ta kiecka
odsyłaj, odsyłaj, jeszcze trochę czasu masz, znajdziesz coś ładniejszego

a TŻ franca jedna

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja musze teraz co mycie podsuszac suszarka bo kto z lolka pojdzie na dwor jak mi wlosy schna kolo 10h naturalnie nie wyroba wiec musze podsuszyc i wciagu 3-4h musza doschnac, bo jeszcze sie choroby jakiejs nabawie przez mokry łeb na mrozie wiecie ze sniegu dzis u mnie dowalilo ponad kostki i ciagle pada?
10h schną? łooo, sporo

daj znać jak dyfuzor się spisał
ja jak się spieszę to też czasem suszę i szczerze, jedyne co zaobserwowałam to większą objętość (taki push up) - dlatego raczej staram się, aby same sobie schły
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:18   #3254
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Dzień dobry
Ale miałam wczoraj dzień

Encha
Dziękuję
Dzis chyba będę robić na bramkę i drzwi
Chce takie wielkie okrągłe stroiki

Kitka
Sweterek fajny
dla mamusi

A te ciasteczka to naprawdę na choince na choince wylądują
Pindol zrobi na bank największe wrażenie
Tez chce takie urządzenie do ciastek

Snow
To w zasadzie wizyta u lekarza skończyła się dobrze

Bunny
A u Ciebie nadal coś nie gra.Kurde nie zafajnie ale moze w koncu coś ustąpi
Jak zrobisz loki swoja nowa suszarka to oczywiście się pochwal

Princeska
Mówimy wielkie NIE tej kiecuszce i odsyłamy


U mnie pada śnieg i jest -10 stopni
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-12-21 o 08:19
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:42   #3255
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

hellol
ja dzis rano bo troche bede ukladac w domku
mialam jechac po prezenty dla chlopakow ale nie pojade dzis ,bo TZ nie mogl zostac w domu no nic
pojade w piatek tak sie umowilismy ,bo ktos musi zostac z synkiem ,zeby nie widzial co kupuje
i jeszcze brat tz tez chce ze mna polatac po sklepach
dzis biore sie za ostatnie porzadki juz takie grubsze
wczoraj w lozku udalo mi sie napisac 10 pytan do testu musze do piatku zdac 50


encha wiesz co az zazdroszcze ci ,ze twoja mala sie boi innych psow bo nasz D jak na kilometr juz zobaczy psa to sie drze i wiszczy na pol ulicy
taki zadziorny a zabawa z kazdym konczy sie tak ze nasz poprostu rzuca sie atakuje drugiego psa
niestety wiedzialam to tez ze tak bedzietylko szkoleniem uda sie go jakos ulozyc


adzio u mnie tez pada...ale deszcz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-12-21 o 08:43
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:59   #3256
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Caskada
Oj znam ten ból.W de. tez zawsze leje deszcz..a przynajmniej tam gdzie mieszkam,no i zimy to raczej cieple są.

Patrzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 197.jpg (63,8 KB, 47 załadowań)
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:34   #3257
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

U mnie śnieg
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:36   #3258
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

cześć.

a u mnie świeci słońce i jest -5 stopni śnieg ma ponoć nie padać u mnie wcale dzisiaj najkrótszy dzień w roku!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:39   #3259
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Fotki zza okna i aucio już widzę do odśnieżenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC210068.jpg (150,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC210069.jpg (88,1 KB, 34 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 09:55   #3260
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Fotki zza okna i aucio już widzę do odśnieżenia
To witaj w klubie zimy
Żółwik
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:07   #3261
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

spadam do garów, chyba dzisiaj z kuchni nie wyjdę do wieczora

do później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:08   #3262
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

czesc
u mnie -3,5st ojj jak patrze na faceta skrobiacego auto to juz mi zimno
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:15   #3263
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Adzi żółwik

Caskada wczoraj mi przyszła ta Amla i już piszę Ci skład:
Light liquid paraffin, RBD canola oil, RBD palmolein oil, perfume, amla extract, TBHQ, C.I.47000, C.I. 61565, C.I. 26100

Czyli co? olejek się nazywa Amla,a Amla jest na samamy końcu?
i co to jest to TBHQ i te C.I ? Mam to nakładać na skórę głowy też? Bo niby amla przyspiesza porost
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:17   #3264
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Adzi żółwik

Caskada wczoraj mi przyszła ta Amla i już piszę Ci skład:
Light liquid paraffin, RBD canola oil, RBD palmolein oil, perfume, amla extract, TBHQ, C.I.47000, C.I. 61565, C.I. 26100

Czyli co? olejek się nazywa Amla,a Amla jest na samamy końcu?
i co to jest to TBHQ i te C.I ? Mam to nakładać na skórę głowy też? Bo niby amla przyspiesza porost
jaką dokładnie masz amle?

ja wczoraj kupilam w zwyklej drogerii (!) krem do stylizacji wlosow vatika, juz wam pisze skład:extra virgin olive oil, cactus extract, d-panthenol and perfume
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:28   #3265
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jaką dokładnie masz amle?

ja wczoraj kupilam w zwyklej drogerii (!) krem do stylizacji wlosow vatika, juz wam pisze skład:extra virgin olive oil, cactus extract, d-panthenol and perfume
Jest napisane Dabur Amla Hair Oil
zamawiałam z tej aukcji http://allegro.pl/dabur-amla-olejek-...978444972.html

aaale mam inne opakowanie niż na zdjęciu z aukcji, ja mam tą babkę na rysunku na środku,a nie tak u góry

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-12-21 o 10:29
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:35   #3266
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

witajcie blondyneczki

ale miałam w nocy koszmar tak płakałam strasznie

a za oknem u mnie też biało i nadal pruszy shit!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:35   #3267
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Lecę na miasto
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:37   #3268
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lecę na miasto
udanych
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:42   #3269
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jest napisane Dabur Amla Hair Oil
zamawiałam z tej aukcji http://allegro.pl/dabur-amla-olejek-...978444972.html

aaale mam inne opakowanie niż na zdjęciu z aukcji, ja mam tą babkę na rysunku na środku,a nie tak u góry
ja mialam taka http://allegro.pl/olej-do-wlosy-dabu...956653356.html ale wtedy nawet nie patrzylam na sklad ale niesamowicie sluzyla moim wlosom (mialam wtedy ciemne) do dziś lubię ją najlepiej ze wszystkich olei, pomimo tego, ze nie uzywam. Myslalam o amli jasmin, ale tylko pod warunkiem, ze mialaby to samo dzialanie jak 'tradycyjna' amla
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lecę na miasto
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:48   #3270
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

U mnie to tylko szron za oknem

Nie wiem czy ślisko czy nie wiec dla bezpieczenstwa ide dzisiaj w płaskich buciorach bo podejrzewam ze mnie TŻ przeciagnie po sklepach A z nim to gorzej niz z najgorsza baba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.