Inglot cz. III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 16:27   #361
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie szkoda tylko że tak trudno się zdecydować Tak jak wspomniałam, wizyta w Inglocie musi rozwiązać sprawę byle tylko będą te odcienie Śmiesznie będzie wyglądało jak rozwinę tą caaaałą listę...

Jeśli chodzi o złoto to 111 Amc Shine jest bardzo ładny, lub 148 Amc Shine tyle że też to już taka oliwka z domieszką starego złota
Tak mi o złocie wspomniałaś że chyba wezmę jeszcze 111 które mam na wykończeniu
Żeby ta wizyta w Inglocie nie skończyła się na: "miałam kupić 10 cieni, ale 20 to też fajna liczba" . Sprawdze ten 111 .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 16:33   #362
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Też właśnie przeglądam internet i poszukuję must have, na które jutro zapoluję .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:30   #363
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Żeby ta wizyta w Inglocie nie skończyła się na: "miałam kupić 10 cieni, ale 20 to też fajna liczba" . Sprawdze ten 111 .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Haha a wiesz że to całkiem trafna teoria
Nie no muszę podejść do tego rozsądnie mam nadzieję że się uda
Sprawdź bo bardzo ładny jest
Ja nadal obmyślam nad listą....
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:28   #364
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Monikaaa_19 Pokaż wiadomość
a w którym sklepie inglota w Silesi? Bo w Douglasie w Silesi też mają produkty inglota

W firmowym koło Wojasa
Do Dougiego nie zajrzałam w cale, a faktycznie też mają Inglota
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:36   #365
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Haha a wiesz że to całkiem trafna teoria
Nie no muszę podejść do tego rozsądnie mam nadzieję że się uda
Sprawdź bo bardzo ładny jest
Ja nadal obmyślam nad listą....
Ja już zwarta i gotowa . Trzymam się zasady, że pierwszy wybór jest najlepszy, kolejne to strata czasu. Mam na liście 15. W tym z 7 pewniaków. Niech tylko będą wszystkie, bo jak zacznę modzić na miejscu to na pewno kupię połowę nietrafionych. Po zakupach pochwal się koniecznie .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2013-10-11 o 19:57
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 00:15   #366
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Ja już zwarta i gotowa . Trzymam się zasady, że pierwszy wybór jest najlepszy, kolejne to strata czasu. Mam na liście 15. W tym z 7 pewniaków. Niech tylko będą wszystkie, bo jak zacznę modzić na miejscu to na pewno kupię połowę nietrafionych. Po zakupach pochwal się koniecznie .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.




Można powiedzieć że ja też Przeglądam jeszcze różne swatche
Ale zrobiłam już selekcje i póki co jest 12 z tego 3 pewniaki No ale nie wiadomo jak to się skończy
Dokładnie oby wszystkie były!
Pochwale się na pewno, Ty też jak już będziesz po.
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 13:19   #367
girlfrommonday
Przyczajenie
 
Avatar girlfrommonday
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Inglot cz. III

czy zniżki do inglota z okazji zniżek w twoim stylu/grazii obowiązują tylko w salonach, czy też na wyspach? bo nie wiem gdzie podjechać
girlfrommonday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 16:31   #368
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez girlfrommonday Pokaż wiadomość
czy zniżki do inglota z okazji zniżek w twoim stylu/grazii obowiązują tylko w salonach, czy też na wyspach? bo nie wiem gdzie podjechać
Na wyspach też. Jedź gdzie bliżej .

Jestem głupia. Dwa tygodnie szukania, notatek, selekcji i pojechałam bez listy,,, Spędziłam w Inglocie dobre 3 kwadranse. Z zaplanowanych cieni kupiłam 5, 7 zupełnie innych. Okaże się czy mam dobre oko i czy mi podpasują.

Zdobycze:
63, 65, 326, 349, 353, 363, 402, 456, 460, 482, 487, 500 i dwie paletki

Ubolewam, że zapomniałam o 360 i 378 .

Dziewczyna przede mną zostawiła prawie 300 zł płacąc 100%. Jej mina jak ja wyjęłam kupon,,,

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2013-10-12 o 16:45
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 16:35   #369
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Ja już po . Kupiłam: błyszczyk Sleeks cream kolor 107, pomadkę slim gel nr 57, paletę na 10 cieni i trzy cienie kwadratowe 358, 360 i 434. Jestem bardzo zadowolona z zakupów .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 17:28   #370
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Ja cieni już na razie nie potrzebuję, zastanawiam się nad tylko jednym bo chyba nigdy nie wymaluję się tymi 140 które mam kompletuję sobie listę pigmentów i jak na razie mam na liście 82, 86, 30 i 61 oraz body sparkles 59 i 65 i nie wiem jakie pigmenty jeszcze wziąć pod uwagę może coś polecicie?

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-12 o 17:35
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 19:38   #371
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Jakoś żal mi nie wykorzystać zniżki do Inglota, więc na siłę kombinuję, co by tu kupić . Wymyśliłam sobie, że potrzebuję złoto-beżowego cienia - nie wściekle żółtego i nie białego. Podrzucicie jakiś typ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 21:32   #372
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jakoś żal mi nie wykorzystać zniżki do Inglota, więc na siłę kombinuję, co by tu kupić . Wymyśliłam sobie, że potrzebuję złoto-beżowego cienia - nie wściekle żółtego i nie białego. Podrzucicie jakiś typ?
Pierwszy jaki przychodzi mi na myśl to 110AMC jest piękny, ewentualnie trochę bardziej szampański 395

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-12 o 21:33
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 22:01   #373
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Inglot cz. III

Ja już po zakupach Bardzo były skromne, bo kupiłam paletę dziesiątkę i cztery cienie: 73, 312, 487 i 494... Z czego dwa cienie dla rodzicielki Ale nie ubolewam, bo kosmetyków mam dużo a teraz wymarzyły mi się minerały z annabelle więc szykują mi się poważne wydatki
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 09:43   #374
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Pierwszy jaki przychodzi mi na myśl to 110AMC jest piękny, ewentualnie trochę bardziej szampański 395

Muszę się nimi pomazać
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 11:38   #375
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Ja już też po zakupach Niestety nie było 342 nad czym najbardziej ubolewam oraz 355, 327, 360, 344, 329... Tak więc tych na których mi najbardziej zależało nie mam
Kupiłam 378 do brwi i w zewnętrzne kąciki, 313 bazowy który bardziej mi przypasował niż 353 ze względu na cieplejszy odcień, 2szt 406 lubię takie odcienie oraz 1 paletkę pro 5. Była cała lista a wyszło skromnie, gdyby tylko mieli wszystkie odcienie które chciałam było by ze 2x tyle...
Chciałam jeszcze ten 11 ale stwierdziłam że takich złotawych mam dosyć dużo.

divide
widzę sporo tego bardzo ładne odcienie wybrałaś, szczególnie brązy u mnie z Twojej listy i tak połowy by nie było
Musze się kiedyś wybrać do innego Inglota gdzie mają więcej odcieni. Czy w Forum Gliwicach jest Inglot Szkoda że już nie mam zniżki :P Poleciała bym przez Ciebie jeszcze po jakieś

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-13 o 11:40
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 12:33   #376
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja już też po zakupach Niestety nie było 342 nad czym najbardziej ubolewam oraz 355, 327, 360, 344, 329... Tak więc tych na których mi najbardziej zależało nie mam
Kupiłam 378 do brwi i w zewnętrzne kąciki, 313 bazowy który bardziej mi przypasował niż 353 ze względu na cieplejszy odcień, 2szt 406 lubię takie odcienie oraz 1 paletkę pro 5. Była cała lista a wyszło skromnie, gdyby tylko mieli wszystkie odcienie które chciałam było by ze 2x tyle...
Chciałam jeszcze ten 11 ale stwierdziłam że takich złotawych mam dosyć dużo.

divide
widzę sporo tego bardzo ładne odcienie wybrałaś, szczególnie brązy u mnie z Twojej listy i tak połowy by nie było
Musze się kiedyś wybrać do innego Inglota gdzie mają więcej odcieni. Czy w Forum Gliwicach jest Inglot Szkoda że już nie mam zniżki :P Poleciała bym przez Ciebie jeszcze po jakieś

No nie gadaj że dorwałaś 406 mi babka w kaskadzie w Szcz powiedziała że ten cień nie jest prowadzony na Polskę a ja na niego tak chorowałam, niefajnie, będę musiała zajrzeć na wysepki bo to śmieszne aż.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 12:59   #377
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość

divide
widzę sporo tego bardzo ładne odcienie wybrałaś, szczególnie brązy u mnie z Twojej listy i tak połowy by nie było
Musze się kiedyś wybrać do innego Inglota gdzie mają więcej odcieni. Czy w Forum Gliwicach jest Inglot Szkoda że już nie mam zniżki :P Poleciała bym przez Ciebie jeszcze po jakieś
Tak myślę, że może Gracja jeszcze jest w sklepach? Ona później wyszła niż Twój Styl. Też bym jeszcze dobiła kartę kredytową .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 13:02   #378
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
No nie gadaj że dorwałaś 406 mi babka w kaskadzie w Szcz powiedziała że ten cień nie jest prowadzony na Polskę a ja na niego tak chorowałam, niefajnie, będę musiała zajrzeć na wysepki bo to śmieszne aż.



Ten cień był na sklepie tyle że w dużym okrągłym pudełeczku wkłady musiałam na zamówienie bo nie mają i dlatego wzięłam od razu 2
Wzięła bym jeszcze kilka brązów na zamówienie które mam na liście tylko trudno tak wybrać jak się ten kolor widzi tylko na swatchach







Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Tak myślę, że może Gracja jeszcze jest w sklepach? Ona później wyszła niż Twój Styl. Też bym jeszcze dobiła kartę kredytową .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Hmmm bardzo możliwe chociaż tak z drugiej str na 1 czy 2 cienie kupować gazetę? Właściwie na to samo wyjdzie bez było by na plusie 1zł:P

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-13 o 13:12
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 13:41   #379
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ten cień był na sklepie tyle że w dużym okrągłym pudełeczku wkłady musiałam na zamówienie bo nie mają i dlatego wzięłam od razu 2
Wzięła bym jeszcze kilka brązów na zamówienie które mam na liście tylko trudno tak wybrać jak się ten kolor widzi tylko na swatchach












Hmmm bardzo możliwe chociaż tak z drugiej str na 1 czy 2 cienie kupować gazetę? Właściwie na to samo wyjdzie bez było by na plusie 1zł:P
Ja bym jeszcze dokupiła parę cieni, ze 2 paletki i może duzy bronzer do ciała,,, Wczoraj byłam z TŻ i nie chcialam już przeginać, bo kwoty większej niż "wydałam TYLKO tyle co ty na bak benzyny" nie umiałam wyjaśnić .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 13:41   #380
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Thumbs down Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ten cień był na sklepie tyle że w dużym okrągłym pudełeczku wkłady musiałam na zamówienie bo nie mają i dlatego wzięłam od razu 2
Wzięła bym jeszcze kilka brązów na zamówienie które mam na liście tylko trudno tak wybrać jak się ten kolor widzi tylko na swatchach












Hmmm bardzo możliwe chociaż tak z drugiej str na 1 czy 2 cienie kupować gazetę? Właściwie na to samo wyjdzie bez było by na plusie 1zł:P
A kiedy pytałam o duże opakowania ten sam tekst poleciał że po prostu go w PL nie ma i tyle. Macałaś może nowe pudry rozświetlające?

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-13 o 13:43
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 21:38   #381
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze dokupiła parę cieni, ze 2 paletki i może duzy bronzer do ciała,,, Wczoraj byłam z TŻ i nie chcialam już przeginać, bo kwoty większej niż "wydałam TYLKO tyle co ty na bak benzyny" nie umiałam wyjaśnić .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Czuję niedosyt ubolewam nad tym że nie było praktycznie ani jednego koloru z mojej listy Może kiedyś w jakimś innym Inglocie je dorwę
A wyjaśnienie dobre




Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
A kiedy pytałam o duże opakowania ten sam tekst poleciał że po prostu go w PL nie ma i tyle. Macałaś może nowe pudry rozświetlające?




Dziwne... może poszukaj w innym
Niestety nie macałam a miałam taki zamiar, skupiłam się za bardzo na cieniach....
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 22:22   #382
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Czuję niedosyt ubolewam nad tym że nie było praktycznie ani jednego koloru z mojej listy Może kiedyś w jakimś innym Inglocie je dorwę
A wyjaśnienie dobre










Dziwne... może poszukaj w innym
Niestety nie macałam a miałam taki zamiar, skupiłam się za bardzo na cieniach....

Byłam dzisiaj w Inglocie i chciałam dokupić wkład 452 bo mi się wykruszył i babka do mnie wielkie oczy, że skąd wzięłam taki numer cienia, chyba z amerykańskich blogów, bo one nigdy go nie miały, a kupowałam go 1,5 roku temu w tym samym Inglocie, boższ, więcej do kaskady do inglota nie pojadę, tamte babki są takie nieogarnięte że tyłek mnie boli mówię jednej i drugiej że właśnie w tym salonie kupowałam, a one dalej swoje, co za tępaki, naprawdę napalona byłam na pudry, a one nie wiedzą kiedy je będą miały i czy w ogóle.. nie no pochlastać się tylko. Jutro jadę na wysepkę może tam znajdę to czego chcę. Masakra jakaś.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-13 o 22:23
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 22:51   #383
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Inglocie i chciałam dokupić wkład 452 bo mi się wykruszył i babka do mnie wielkie oczy, że skąd wzięłam taki numer cienia, chyba z amerykańskich blogów, bo one nigdy go nie miały, a kupowałam go 1,5 roku temu w tym samym Inglocie, boższ, więcej do kaskady do inglota nie pojadę, tamte babki są takie nieogarnięte że tyłek mnie boli mówię jednej i drugiej że właśnie w tym salonie kupowałam, a one dalej swoje, co za tępaki, naprawdę napalona byłam na pudry, a one nie wiedzą kiedy je będą miały i czy w ogóle.. nie no pochlastać się tylko. Jutro jadę na wysepkę może tam znajdę to czego chcę. Masakra jakaś.




Faktycznie to jakaś masakra.... No i jak tu się potem nie wkurzać
Dobrze że ja na takie nie trafiłam "u mnie" zawsze służą pomocą i są bardzo miłe Powodzenia jutro
Będziesz tak miła i sprawdzisz czy mają nr 342 lub 329? Pytałam w dwóch Inglotach i nie mają będę musiała zamówić w ciemno zdając się jedynie na swatche bo innego wyjścia nie ma...


Tak jeszcze zapytam z perłowych ciemnych brązów możesz jakiś polecić?

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2013-10-13 o 22:54
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 23:36   #384
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Faktycznie to jakaś masakra.... No i jak tu się potem nie wkurzać
Dobrze że ja na takie nie trafiłam "u mnie" zawsze służą pomocą i są bardzo miłe Powodzenia jutro
Będziesz tak miła i sprawdzisz czy mają nr 342 lub 329? Pytałam w dwóch Inglotach i nie mają będę musiała zamówić w ciemno zdając się jedynie na swatche bo innego wyjścia nie ma...


Tak jeszcze zapytam z perłowych ciemnych brązów możesz jakiś polecić?
Mogę spytać, akurat na tej wysepce gdzie czasem coś kupowałam zawsze wszystko było także oki
Ja właśnie robię sobie listę pomadek we wkładach bo jestem nimi oczarowana i tworzę sobie listę śliwkowych/burgundowych kolorów jestem ciekawa czy coś kupię z mojej listy włącznie z pigmentami i dwoma wkładami

Perłowe ciemnie brązy - 409, 421, 423 (trochę podbitki śliwkowej ale jest cudaczny), 422 jest ładny również ale tego akurat nie mam, bo mam podobny z MAC. W sumie to chyba jedyne takie ciemne brązowe perły, które można kupić, większość mam matowych, parę amc i głównie double sparkle

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-10-13 o 23:37
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 07:34   #385
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Inglocie i chciałam dokupić wkład 452 bo mi się wykruszył i babka do mnie wielkie oczy, że skąd wzięłam taki numer cienia, chyba z amerykańskich blogów, bo one nigdy go nie miały, a kupowałam go 1,5 roku temu w tym samym Inglocie, boższ, więcej do kaskady do inglota nie pojadę, tamte babki są takie nieogarnięte że tyłek mnie boli mówię jednej i drugiej że właśnie w tym salonie kupowałam, a one dalej swoje, co za tępaki, naprawdę napalona byłam na pudry, a one nie wiedzą kiedy je będą miały i czy w ogóle.. nie no pochlastać się tylko. Jutro jadę na wysepkę może tam znajdę to czego chcę. Masakra jakaś.

Ładny ten 452 Ja zauważyłam że na tych mniejszych wysepkach jakąś wybrakowaną mają numerację, nie maja np. wkładów na róże tylko opakowania itd. Dlatego tez wybrałam się do większego stoiska, nie było jednego odcienia w kółku to wzięłam kwadrat. Puder rozświetlający macałam, ale mam paseczkowy rozświetlacz też z inglota więc się wstrzymałam. Za to nie mogłam się powstrzymać i kupiłam lakier 715 (Przy mojej obecnej kolekcji lakierów ale promocja, rozumiecie )
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 11:16   #386
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Mogę spytać, akurat na tej wysepce gdzie czasem coś kupowałam zawsze wszystko było także oki
Ja właśnie robię sobie listę pomadek we wkładach bo jestem nimi oczarowana i tworzę sobie listę śliwkowych/burgundowych kolorów jestem ciekawa czy coś kupię z mojej listy włącznie z pigmentami i dwoma wkładami

Perłowe ciemnie brązy - 409, 421, 423 (trochę podbitki śliwkowej ale jest cudaczny), 422 jest ładny również ale tego akurat nie mam, bo mam podobny z MAC. W sumie to chyba jedyne takie ciemne brązowe perły, które można kupić, większość mam matowych, parę amc i głównie double sparkle



Dziękuję za numery cieni także piękne kolory
Dzięki Tobie skompletowałam sobie listę pewniaków Może kiedyś uda mi się je w końcu wszystkie zdobyć A jaka formuła sprawdza się u Ciebie najlepiej
Zaciekawiłaś mnie tymi wkładami, śliwki i burgundy to akurat nie moja tonacja ale fuksja czy koral jak najbardziej
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:28   #387
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ładny ten 452 Ja zauważyłam że na tych mniejszych wysepkach jakąś wybrakowaną mają numerację, nie maja np. wkładów na róże tylko opakowania itd. Dlatego tez wybrałam się do większego stoiska, nie było jednego odcienia w kółku to wzięłam kwadrat. Puder rozświetlający macałam, ale mam paseczkowy rozświetlacz też z inglota więc się wstrzymałam. Za to nie mogłam się powstrzymać i kupiłam lakier 715 (Przy mojej obecnej kolekcji lakierów ale promocja, rozumiecie )
Mhm, czasem tak mają na wysepkach, ale jakoś w styczniu jak miałam listę ponad 20 cieni to tylko kilka znalazłam w salonie a resztę już na wysepce, to zależey od stoiska ja mam nadzieję że dzisiaj w końcu wymacam pudry bo jest jesień, idzie zima a ja kocham być blink blink Strasznie się cieszę że nie mam manii lakierów, bo patrząc na swoją siostrę wiem że jeszcze gorzej bym przepadła niż kupując nałogowo kosmetyki

@Siuniaaa właśnie się zbieram i wybywam z domu to później dam Ci znać czy były Najbardziej to lubię perły i DS jeżeli już miałabym na siłę wybierać :P ale ogólnie tak to wszystkie formuły lubię, trochę problemów pamiętam na początku miałam z matami, bo niektóre są dość twarde i mam wrażenie że suche, ale już się przyzwyczaiłam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 20:29   #388
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. III

Czy Inglot ma w swojej ofercie bezbarwną konturówkę do ust?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 21:30   #389
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

I byłam na wysepce i mimo że nie znalazłam 452 (siostra mi go kupi we Wro to kupiłam 406 i z rainbowów satynowych wybrałam sobie 133 idealne śliwki na jesień i niestety szkoda, że nie spojrzałam przy kasie jaki to numerek, bo niestety dziewczyna dała mi 132.. fejspalm. Nie to że nie lubię róży, bo na szybko oko dzisiaj sobie nimi zmalowałam i nałożyłam na nie burgund matowy z paletki EL i pięknie się prezentowały, to jednak nie to samo co tamte 133.. jakiegoś pecha mam do zakupów ostatnio, oczywiście pudrów rozświetlających nie było i nie wiedzą kiedy będą pomadek we wkładzie na wysepkach nie mają, ale to jak będę przy okazji jeszcze w salonie to kupię i wrzucę jakiegoś zbiorczego na bloga. Oczywiście pigmentów tych co chciałam też nie było no bo po kiego grzyba

Siuniaaa pytałam o cienie to 342 nie prowadzą na wysepce, a na 329 czekają na dostawę. Także tyle tego.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 21:42   #390
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
@Siuniaaa właśnie się zbieram i wybywam z domu to później dam Ci znać czy były Najbardziej to lubię perły i DS jeżeli już miałabym na siłę wybierać :P ale ogólnie tak to wszystkie formuły lubię, trochę problemów pamiętam na początku miałam z matami, bo niektóre są dość twarde i mam wrażenie że suche, ale już się przyzwyczaiłam


Ok w takim razie czekam
Ja przeważnie używałam AMC Shine teraz mam kilka perłowych różnicy dużej między nimi nie ma Dla mnie są najłatwiejsze w obsłudze No i zostały jeszcze maty których muszę się jeszcze nauczyć... Może teraz mi to lepiej pójdzie bo dokupiłam zestaw pędzli
Poza tym jestem po próbie 378 kolor do moich brwi wydaje się idealny no mógł by być odrobinę mocniejszy chociaż tak wygląda naturalnie

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
I byłam na wysepce i mimo że nie znalazłam 452 (siostra mi go kupi we Wro to kupiłam 406 i z rainbowów satynowych wybrałam sobie 133 idealne śliwki na jesień i niestety szkoda, że nie spojrzałam przy kasie jaki to numerek, bo niestety dziewczyna dała mi 132.. fejspalm. Nie to że nie lubię róży, bo na szybko oko dzisiaj sobie nimi zmalowałam i nałożyłam na nie burgund matowy z paletki EL i pięknie się prezentowały, to jednak nie to samo co tamte 133.. jakiegoś pecha mam do zakupów ostatnio, oczywiście pudrów rozświetlających nie było i nie wiedzą kiedy będą pomadek we wkładzie na wysepkach nie mają, ale to jak będę przy okazji jeszcze w salonie to kupię i wrzucę jakiegoś zbiorczego na bloga. Oczywiście pigmentów tych co chciałam też nie było no bo po kiego grzyba

Siuniaaa pytałam o cienie to 342 nie prowadzą na wysepce, a na 329 czekają na dostawę. Także tyle tego.






Ooo widzę że odpowiedziałaś wtedy gdy ja musiałam pisać poprzedni post Tak więc co do 406 potwierdzam cudny! Dzisiaj się nim malowałam pięknie wygląda na powiece Dorwałaś wkład czy pełny wymiar Ehhh no jak pech to pech ja też ostatnio mam pecha bo nie ma tego co chcę Nooo szkoda że nie mają 342 pewnie nie ma gdzie liczyć na niego, chyba że gdzieś przypadkiem kiedyś.... Hmmm to może gdzieś dorwę te 329, jest nadzieja Zajrzę może do drogerii w której mają stoisko Inglota jest ono po drodze jakieś 5min. od Inglota Czasem tam mają odcienie których nie ma w Inglocie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.