Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 20:50   #3421
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
żałuję, że mi nic nie podeszło z tej firmy, bo ciągle ją widuję w tk maxx i to w fajnych cenach.

w tk maxx pojawiły się znów oleje arganowe (creation's garden 120 ml) polecane prze Korah.
Najpierw były po 54 zł, potem za 24 zł (wtedy kupiłam) i teraz znów za 54 zł.
miałam farta trafić na te za 24 zł
To serum jest naprawdę leciutkie, a Ty jeśli masz suchą skórę, to na pewno potrzebujesz intensywniejszego działania, serum ewentualnie pod krem

Jesteś pewna, że to ja je polecałam Nie znam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:54   #3422
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To serum jest naprawdę leciutkie, a Ty jeśli masz suchą skórę, to na pewno potrzebujesz intensywniejszego działania, serum ewentualnie pod krem

Jesteś pewna, że to ja je polecałam Nie znam
Ty http://www.creationsgarden.com/store...?idProduct=277
tylko dlatego, że go polecałaś, to ja się skusiłam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:03   #3423
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tylko próbki Dlatego zdziwiłam się jak ujrzałam... jeszcze więcej próbek! Ładnie z ich strony



To się pani wybroniła, ma szczęście

Pochwalę się jak wszystkie już się zlecą, w sumie większość to eko jedzenie, nie wiem czy takie fascynujące - jagody goji, suszone morele, kasza jaglana, kuskus razowy i proszki do pieczenia

Ale zakupy, aleeee I jaka waga tychże, szaleństwo! Owieczka urocza, a króliczek to śmiesznie wygląda, on za co był?

Użyłam próbki peelingu do twarzy, średnio mi pasuje - niesamowicie mało drobinek, nie czułam się "zdarta", a to lubię (choć chyba nie powinnam ), za to jest tłusty i pozostawia warstewkę. Mało peelingowaty zdecydowanie. Spróbowałam też płynnego balsamu nagietkowego dla dzieci, w sumie taka oliwka, wrażenia jak po oliwce - pozytywne, pachnie olejem słonecznikowym i to by było na tyle dziś Zaraz smaruję stópki kremem baobab, niech coś da. I co mnie uwiodło w tym secie do stóp - to są próbki w malutkich (4 ml), szklanych słoiczkach, nie jakieś saszetki czy plastik
maskotki byly za zamowienie kosmetykow dla dzieci, owieczki byly do wyczerpania zapasow pozniej chyba dodawali zajace ja zamawialam dla dwoch kolezanek stad dwie maskotki
jaki to krem baobab? jesli masz problem z nawilzeniem stop to polecam te skarpety nawilzajace z ecotools nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja, ale ja widze roznice jak pokremuje stopy i zaloze zwykle skarpety a te z eco nie wiem jak to mozliwe ale tak jest

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
znam
http://www.bio-secure.fr/
kiepsko, jak nie było balsamu do ust wtedy skuszę się na coś innego

owieczka i króliczek są super



też się pochwal eko jedzenie jest fajne
no widzisz ja to takie dziewcze z prowincji jestem myslalam, ze was czyms zaskocze a tu lipa wszystko juz znacie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Użyłam też mydła w płynie z masłem shea Planeta organica, dobrze myje i się spłukuje, ale oprócz czystości nie widzę żadnych ekstra efektów, wręcz przeciwnie, obawiam się o przesuszenie dłoni, ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia do nowego produktu.
a pachnie chociaz ladnie? kolezanka ma krem do rak i do stop z tej serii i pachnie oblednie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
effa_j
na pewno masz imponujące zbiory
zdaj relację, czy te wersje dr.organic Ci pasują
czy imponujace to nie wiem, mysle ze sa tutaj wieksze maniaczki ode mnie aczkolwiek nie sa niestety zbiorami minimalistyki kosmetycznej jak tylko przeprowadze testy to dam znac jak odzywki, ale to troche moze potrwac bo musze troche pozuzywac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:06   #3424
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość




lubimy panią Anię
oj tak
lubimy!
Anie to fajne babki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:11   #3425
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ty http://www.creationsgarden.com/store...?idProduct=277
tylko dlatego, że go polecałaś, to ja się skusiłam
Naprawdę to bylam ja Nie znam, jak pragnę podskoczyć Mówię serio, ale miłe co piszesz Ja nawet nigdy arganowego żadnego nie miałam, tylko raz próbkę ze sklepu

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a pachnie chociaz ladnie? kolezanka ma krem do rak i do stop z tej serii i pachnie oblednie
Pachnie dość ladnie, choć niezbyt mocno. Takie nutki karitowo-rumiankowe, tak mi się kojarzy, świeżo, ale tak lekko pudrowo. No zobaczymy, na opakowaniu pisze, że niby chroni przed przesuszeniem, się okaże po paru użyciach, napiszę

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-06 o 21:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:16   #3426
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naprawdę to bylam ja Nie znam, jak pragnę podskoczyć Mówię serio, ale miłe co piszesz Ja nawet nigdy arganowego żadnego nie miałam, tylko raz próbkę ze sklepu
ja napisałam, że taką markę widziałam w tk maxx, ale nie do końca naturalna. A ty na to, że z tej marki są dobre i tanie oleje arganowe. nie pisałaś, że miałaś Tylko tak polecałaś, że tanie a dobre
Jak znajdę tego twojego posta, to ci dam znać

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość


no widzisz ja to takie dziewcze z prowincji jestem myslalam, ze was czyms zaskocze a tu lipa wszystko juz znacie
na pewno nas zaskoczysz i to jeszcze nie raz

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj tak
lubimy!
Anie to fajne babki
Pani Ania chyba chce dorównać pani z Maurelii
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:22   #3427
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie ryzykuj nie otwieraj, bo ta marka to samo zlo
dalismy rade z Bonkiem ja z rozmazanym makijazem i cala oblepiona sniegiem wrocilam do domu
dobra lecimy z koksem
w razie watpliwosci prosze pytac nie robilam dokumentacji produktom zakupionym na prezenty a bonusowo macie conversy dla syna przyjaciolki nie moglam sie im oprzec
U mnie w tesco wyprzedaz ecotools pedzle po 15 zl sa, jest jeszcze marka z eco certem bio secure wkleje zdjecia i sklad jak ktos bedzie zinteresowany. Kupilam na probe zel za 9 zl
wymiatasz kobieto
pluszaki

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Pani Ania chyba chce dorównać pani z Maurelii
ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, żeby się licytowały moim kosztem
takie sytuacje są strasznie miłe - mogłabym sie przyzwyczaić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 21:32   #3428
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja napisałam, że taką markę widziałam w tk maxx, ale nie do końca naturalna. A ty na to, że z tej marki są dobre i tanie oleje arganowe. nie pisałaś, że miałaś Tylko tak polecałaś, że tanie a dobre
Jak znajdę tego twojego posta, to ci dam znać
Całkiem możliwe, że gdzieś widziałam jego pozytywne recenzje, albo skład i opis i napomknęlam o tym. Grunt, że polubiłaś się z nim Ale ćwieka mi zabiłaś niezłego i teraz sama mnie nim kusisz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:00   #3429
Carnival
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Tak dzisiaj sie nim wysmarowałam do pracy.Jest super lekki rozprowadza się bardzo ładnie bo nie zastyga szybko na twarzy ,wchłania sie całkowicie przez kilka minut miałam uczucie świeżości,bardzo ładnie ujednolicił koloryt twarzy ,krycie średnie ale można stopniować bo nie roluje sie i nie tworzy maski,kolor taki raczej ciepły beż dla bladolicych może być ciut za ciemny ,dla cer w tonacji medium może być ciut za jasny chociaż moze by sie wtopił. Wykończenie to z pewnością nie tępy mat ani glow taka zdrowa cera ,omiotłam tylko delikatnie pudrem 100% pure nałożyłam róż i było git Makijaż trzymał sie do wieczora jestem naprawdę zadowolona jednak przy mrozach raczej będę bała sie go używać bo jest leciutki i raczej taki wodnisty(ale nie za rzadki ) Spróbuję go nałożyć na jakiś ochronny krem.
Zweryfikuję tą opinię za kilka dni ale po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona i to nie dlatego ze darowanemu koniowi........
W weekend postaram się wstawić swach koloru.

Jak któraś waha sie czy go nie kliknąć dla pewności mogę podesłać próbeczkę[/QUOTE]

U mnie niestety się trochę roluję, zwłaszcza jeśli użyję na filtr, i pigment trochę osiada w porach (miałam wcześniej ten problem z podkładami, ale z kremem tonującym/BB jeszcze nigdy). Kolor rzeczywiście ładnie się wtapia, krycie jest średnie (małego pajączka przy nosie zamaskował tylko nieznacznie). Raczej nie matuje, przy czym zwiększonego świecenia też nie zauważyłam. Jest przyjemnie lekki i nie ma efektu maski. Nie jest to wprawdzie szczyt moich marzeń, ale przyznam, że generalnie jestem pozytywnie zaskoczona i nie żałuję, że się na niego zdecydowałam
Carnival jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 06:49   #3430
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
maskotki byly za zamowienie kosmetykow dla dzieci, owieczki byly do wyczerpania zapasow pozniej chyba dodawali zajace ja zamawialam dla dwoch kolezanek stad dwie maskotki
jaki to krem baobab? jesli masz problem z nawilzeniem stop to polecam te skarpety nawilzajace z ecotools nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja, ale ja widze roznice jak pokremuje stopy i zaloze zwykle skarpety a te z eco nie wiem jak to mozliwe ale tak jest
Krem baobab - klik! - mam ten mały zestaw happy feet (klik!) na spróbowanie, bo mam problem z nawilżeniem właśnie, cały czas suche stopy. Jakie to skarpety nawilżające, te - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-socks.html?? Jeśli pomagałyby, jak piszesz, to bym się skusiła na nie Choć jeśli jest to rozmiar uniwersalny to mogę mieć problem z moim kopytkiem 41/42 Na co dzień śpię w zwykłych, bawełnianych skarpetkach, czy to lato, czy zima (zimą co najwyżej śpię w grubych, latem w cienkich).
Wrażenia po pierwszej nocce z kremem do stóp - stopy nie są wysuszone, są gładkie, ale nie są, hm, miękkie, tak dobrze nawilżone (o to naprawdę ciężko). Zobaczymy co będzie później.
Zaraz idę się kremem shea smarować, sasasa.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:01   #3431
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Anula, proponuję wpisanie sklepu Make me bio do naszej listy sklepów godnych polecania w 1 poście
Pani Ania w 100% zadbała o to, by się tam znaleźć

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe, że gdzieś widziałam jego pozytywne recenzje, albo skład i opis i napomknęlam o tym. Grunt, że polubiłaś się z nim Ale ćwieka mi zabiłaś niezłego i teraz sama mnie nim kusisz
jak zobaczysz za 24 zł, to bierz, ale za 54 to
w razie czego służę próbeczką
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 09:37   #3432
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

beeets zaskocze was i pojde na odwyk : brzydal:
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pachnie dość ladnie, choć niezbyt mocno. Takie nutki karitowo-rumiankowe, tak mi się kojarzy, świeżo, ale tak lekko pudrowo. No zobaczymy, na opakowaniu pisze, że niby chroni przed przesuszeniem, się okaże po paru użyciach, napiszę
a do mycia ciala tez uzywasz? bo ja myslalam pod tym katem


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wymiatasz kobieto
pluszaki
ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, żeby się licytowały moim kosztem
takie sytuacje są strasznie miłe - mogłabym sie przyzwyczaić
no Ty to masz szczescie, koniecznie zdaj relacje z przebiegu testow krem energy z opisu brzmi smakowicie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Krem baobab - klik! - mam ten mały zestaw happy feet (klik!) na spróbowanie, bo mam problem z nawilżeniem właśnie, cały czas suche stopy. Jakie to skarpety nawilżające, te - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-socks.html?? Jeśli pomagałyby, jak piszesz, to bym się skusiła na nie Choć jeśli jest to rozmiar uniwersalny to mogę mieć problem z moim kopytkiem 41/42 Na co dzień śpię w zwykłych, bawełnianych skarpetkach, czy to lato, czy zima (zimą co najwyżej śpię w grubych, latem w cienkich).
Wrażenia po pierwszej nocce z kremem do stóp - stopy nie są wysuszone, są gładkie, ale nie są, hm, miękkie, tak dobrze nawilżone (o to naprawdę ciężko). Zobaczymy co będzie później.
Zaraz idę się kremem shea smarować, sasasa.
tak chodzi o te skarpetki, teraz w tesco sa na wyprzedazy za 5 zl kupilam sobie druga pare bo z poprzedniej Boniek mi jedna gdzies zapodzial pewnie gdzies na ogrodzie zakopana
A probowalas krem do stop z sylveco? albo metode olej na to krem i skarpety?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:47   #3433
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, proponuję wpisanie sklepu Make me bio do naszej listy sklepów godnych polecania w 1 poście
Pani Ania w 100% zadbała o to, by się tam znaleźć
robi się
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
beeets zaskocze was i pojde na odwyk : brzydal:
a do mycia ciala tez uzywasz? bo ja myslalam pod tym katem


no Ty to masz szczescie, koniecznie zdaj relacje z przebiegu testow krem energy z opisu brzmi smakowicie


tak chodzi o te skarpetki, teraz w tesco sa na wyprzedazy za 5 zl kupilam sobie druga pare bo z poprzedniej Boniek mi jedna gdzies zapodzial pewnie gdzies na ogrodzie zakopana
A probowalas krem do stop z sylveco? albo metode olej na to krem i skarpety?

przekop ogród, kto wie jakie skarby jeszcze tam znajdziesz
Użyłam wczoraj wieczorem i dzisiaj rano kremu anti-aging night i ... ja wiem, że za wcześnie o tym mówić, ale ... zapiera dech! aż mi serce szybciej bije
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:54   #3434
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
beeets zaskocze was i pojde na odwyk : brzydal:


tak chodzi o te skarpetki, teraz w tesco sa na wyprzedazy za 5 zl kupilam sobie druga pare bo z poprzedniej Boniek mi jedna gdzies zapodzial pewnie gdzies na ogrodzie zakopana
A probowalas krem do stop z sylveco? albo metode olej na to krem i skarpety?
ale chyba nie w tym życiu

w ogrodzie masz swój własny Skarbiec Natury

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
robi się



przekop ogród, kto wie jakie skarby jeszcze tam znajdziesz
Użyłam wczoraj wieczorem i dzisiaj rano kremu anti-aging night i ... ja wiem, że za wcześnie o tym mówić, ale ... zapiera dech! aż mi serce szybciej bije



ja czekam na recenzję różanego
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 10:19   #3435
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam wczoraj wieczorem i dzisiaj rano kremu anti-aging night i ... ja wiem, że za wcześnie o tym mówić, ale ... zapiera dech! aż mi serce szybciej bije
uprasza się o podawanie jakichkolwiek szczegółów przy tego typu opiniach bo muszę przekopywac się teraz od tyłu, a czasu mało, mało
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 10:26   #3436
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
uprasza się o podawanie jakichkolwiek szczegółów przy tego typu opiniach bo muszę przekopywac się teraz od tyłu, a czasu mało, mało
http://www.makemebio.com/sklep/kremy...ht-detail.html
chodzi o próbke tego kremu - dostałam ją do zakupów
nie chcę na razie pisac nic więcej, bo użyłam go dwa razy, ale nie mogłam wytrzymac, zeby chociaż w dwóch słowach nie wyrazić swojego zachwytu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 10:35   #3437
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
http://www.makemebio.com/sklep/kremy...ht-detail.html
chodzi o próbke tego kremu - dostałam ją do zakupów
nie chcę na razie pisac nic więcej, bo użyłam go dwa razy, ale nie mogłam wytrzymac, zeby chociaż w dwóch słowach nie wyrazić swojego zachwytu

a to rozumiem sklep/marka własne??? Polskie to? sorki że tak bardzo jestem nie w temacie ostatnio
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 10:55   #3438
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jak zobaczysz za 24 zł, to bierz, ale za 54 to
w razie czego służę próbeczką
W razie czego się zgłoszę, a ten olejek, którego miałam próbkę jest dostępny w drogerii Jasmin za 40 zł 30 ml. Tak się nad nim zastanawiam, bo mam ten sklep u siebie. Niestety nie pamiętam producenta, ale nierafinowany i pachnący BARDZO naturalnie "kozą".

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a do mycia ciala tez uzywasz? bo ja myslalam pod tym katem
Na nim pisze "Hand soap". Nie kupiłam z zamiarem na całe ciało, a właśnie na umywalkę tylko (syn lubi taką formę mydła, odkąd dostał od ciotki oriflamowski badziew z obrazkiem ZygZaka, więc mu teraz kupuję naturalne i przelewam do tamtej butelki)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:33   #3439
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Po wysmarowaniu się kremem shea Martiny - pierwsze wrażenia: konsystencja jak krem lipidowy Iwostinu czyli takie masełko. Na skórze zachowuje się podobanie jak ww. krem i byłoby super jeśli to jego naturalny zamiennik. Zapach na plus, bo nie śmierdzi i prawie go nie ma. Póki co mi się podoba, próbka na kilka dni mi wystarczy i będę w stanie ocenić czy kupuję pełnowymiarowy słoiczek. Jeszcze porównam z emulsją.
TŻ-towi emulsja wild utah się też podoba, ma bardzo ładny zapach, ziołowy, szybko się wchłania.


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak chodzi o te skarpetki, teraz w tesco sa na wyprzedazy za 5 zl kupilam sobie druga pare bo z poprzedniej Boniek mi jedna gdzies zapodzial pewnie gdzies na ogrodzie zakopana
A probowalas krem do stop z sylveco? albo metode olej na to krem i skarpety?
Może nosi ją jak nie patrzysz? Też chce mieć nawilżone łapki.

Nie próbowałam nic z Sylveco jeszcze, choć się do tego od 2 lat przymierzam, tak... Olej kokosowy + skarpety tylko próbowałam, było cud, miód i orzeszki przez pierwsze 2 miesiące, potem już gorzej, więc zaczęłam znów kremu używać. Teraz smaruję masłem shea (w sumie to shea + olej rzepakowy canola) takim z ACT.


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na nim pisze "Hand soap". Nie kupiłam z zamiarem na całe ciało, a właśnie na umywalkę tylko (syn lubi taką formę mydła, odkąd dostał od ciotki oriflamowski badziew z obrazkiem ZygZaka, więc mu teraz kupuję naturalne i przelewam do tamtej butelki)
Dobry pomysł
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-12-07 o 11:37
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 11:44   #3440
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

a to rozumiem sklep/marka własne??? Polskie to? sorki że tak bardzo jestem nie w temacie ostatnio
tak - to jest sklep firmowy.
marka polska
rozejrzyj się po sklepie - cuda!



Oficjalnie oświadczam, że Effcia oszalała na dobre
Dzięki kochana - musiałam być naprawdę bardzo grzeczna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:02   #3441
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Na nim pisze "Hand soap". Nie kupiłam z zamiarem na całe ciało, a właśnie na umywalkę tylko (syn lubi taką formę mydła, odkąd dostał od ciotki oriflamowski badziew z obrazkiem ZygZaka, więc mu teraz kupuję naturalne i przelewam do tamtej butelki)
stara dobra dywersja

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak - to jest sklep firmowy.
marka polska
rozejrzyj się po sklepie - cuda!
właśnie się rozejrzałam i jestem pod wrażeniem czemu ja nie znałam wcześniej tego sklepu (w sensie przed ddd
chociaż kremy robią na wodzie, nie bardzo mi to pasi

czy ktoś mógłby rzucic okiem na skład tej maski KLIK i podpowiedzieć mi jakiś tańszy zamiennik?
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-12-07 o 17:30
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:06   #3442
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
stara dobra dywersja

właśnie się rozejrzałam i jestem pod wrażeniem czemu ja nie znałam wcześniej tego sklepu (w sensie przed ddd
chociaż kremy robią na wodzie, nie bardzo mi to pasi

czy ktoś mógłby rzucic okiem na skład tej maski KLIK i podpowiedzieć mi jakiś tańszy zamiennik?
masz w Warszawie
Al. Jana Pawła II 43A lok. 29A, Pasaż Muranów (pierwsze piętro).
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:17   #3443
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
masz w Warszawie
Al. Jana Pawła II 43A lok. 29A, Pasaż Muranów (pierwsze piętro).
o! Super! Chyba szczęśliwy dzień mam dzisiaj (nie to co wczoraj
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:40   #3444
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o! Super! Chyba szczęśliwy dzień mam dzisiaj (nie to co wczoraj
nosz już i pisałam, żebyś się do tego pasażu wybrała po make me bio

a co sie stało wczoraj?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-07 o 13:15
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:50   #3445
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam nic z Sylveco jeszcze, choć się do tego od 2 lat przymierzam, tak... Olej kokosowy + skarpety tylko próbowałam, było cud, miód i orzeszki przez pierwsze 2 miesiące, potem już gorzej, więc zaczęłam znów kremu używać. Teraz smaruję masłem shea (w sumie to shea + olej rzepakowy canola) takim z ACT.

Dobry pomysł
A duże masz problemy ze stopami? U mnie przyznam takie olejowanie, skarpetowanie działa na chwilę. Długo czaiłam się na te rozsławione niedawno złuszczające skarpetki różnych firm, co są dość drogie i dobrze, że nie skusiłam się na nie, bo identyczny efekt daje zwykła maść na odciski za 3 złote z apteki. Polecam, jeśli ktoś ma grubą skórę na piętach, nie warto przepłacać. Zawiera wazelinę co prawda, ale 50% składu to kwasy.



Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
stara dobra dywersja

czy ktoś mógłby rzucic okiem na skład tej maski KLIK i podpowiedzieć mi jakiś tańszy zamiennik?


Nie otwiera mi się link
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:59   #3446
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A duże masz problemy ze stopami? U mnie przyznam takie olejowanie, skarpetowanie działa na chwilę. Długo czaiłam się na te rozsławione niedawno złuszczające skarpetki różnych firm, co są dość drogie i dobrze, że nie skusiłam się na nie, bo identyczny efekt daje zwykła maść na odciski za 3 złote z apteki. Polecam, jeśli ktoś ma grubą skórę na piętach, nie warto przepłacać. Zawiera wazelinę co prawda, ale 50% składu to kwasy.
Nie pękają, nie są bardzo stwardniałe - są za to suche, czasem od tej suchości swędzą mnie, na pięcie i koło małego palca trochę twarda skóra, ale ja ich nie ścieram pumeksem/tarką, więc nie wymagam samym smarowaniem mieć stópek niemowlaka Co jakiś czas robię 2-3-tygodniową kurację jakimś specyfikiem z dużą ilością mocznika.
Smaruję tylko wieczorem po kąpieli, może powinnam się w końcu zmobilizować też do porannego smarowania?
Skarpety są u mnie zawsze, bo śpię w nich tak czy siak, a przynajmniej przy okazji nie wycieram kremu w pościel
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:04   #3447
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Moje ostatnie nabytki (mam nadzieję, że ostatnie w tym roku i w pierwszej połowie kolejnego....)

Make me bio:
szampon
krem beautiful face
krem orange energy
oraz próbki garden roses i anti-aging night

Love me green:
szampon
krem do rąk
odżywka do włosów
miniaturki kremów do paszczy
zestaw próbek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog 348.jpg (184,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blog 371.jpg (170,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blog 377.jpg (214,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blog 368.jpg (123,1 KB, 23 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:08   #3448
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki (mam nadzieję, że ostatnie w tym roku i w pierwszej połowie kolejnego....)

Make me bio:
szampon
krem beautiful face
krem orange energy
oraz próbki garden roses i anti-aging night

Love me green:
szampon
krem do rąk
odżywka do włosów
miniaturki kremów do paszczy
zestaw próbek

: love:
istny szał ciał

nie skusisz się już na nic do końca roku? wiesz ile jeszcze promocji będzie z okazji świąt, a wyprzedaże poświąteczne
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:09   #3449
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki (mam nadzieję, że ostatnie w tym roku i w pierwszej połowie kolejnego....)

Make me bio:
szampon
krem beautiful face
krem orange energy
oraz próbki garden roses i anti-aging night

Love me green:
szampon
krem do rąk
odżywka do włosów
miniaturki kremów do paszczy
zestaw próbek
Może trochę za wcześnie na podsumowania, ale to może być dowcip roku
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:13   #3450
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
: love:
istny szał ciał

nie skusisz się już na nic do końca roku? wiesz ile jeszcze promocji będzie z okazji świąt, a wyprzedaże poświąteczne
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44057541] Może trochę za wcześnie na podsumowania, ale to może być dowcip roku [/QUOTE]

dzięki za wsparcie moje kochane koleżanki

nic już nie kupię w tym roku! mam nadzieję........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.