Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 11:25   #1381
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

O proszę, aż się boję co o mnie byś powiedziała
Haha, ja też.

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko bezpiecznego kremu iwostin
Fajna nazwa.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mydło Ziaja z herbatą-piękny zapach,nie wysusza,niska cena jak dla mnie bomba :P
Lubię takie herbaciane zapachy.

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
U mnie juz raczej nic nowego w lutym nie wpadnie.
Dna lutego
1. Marion, ampułki do włosów, 7 efektów 5 x 7 ml(trudno stwierdzic czy i jak działają, ale wlosy mam błyszczące i sypkie, nie powodowaly u mnie przetluszczania czy przesuszania włosów)
2. Nivea, pure&natural, jasmine scent, 50ml (wolalam druga wersje zapachową, ale chyba wycofali)
3. Garnier Fructis, odżywka Oleo Repair 200ml ( bardzo przyjemna i skuteczna)
4.Dove żel Pure & sensitive 500ml( ulubiona obok ogorka wersja zapachowa, chyba ją wycofali z Rossmana )
5. Timotei Jericho Rose, Dream Volume 250 ml( dobrze sie nim myło wlosy, głowa po nim nie swędzi, jest ok)
6. Probka L'instant magic Guerlain (zachomikowana i bardzo lubiana)
7. Tutti Frutti, maslo do ciała Farmona, karmel i cynamon, 275ml (dobry produkt, cynamonu nie lubię ale milo mi sie używało tego masła)
8. Himalaya, Antiseptic Cream, 20g (kupilam za czasów kapryśnej cery, ładnie wspomagał gojenie, kupilam drugie opakowanie bo pierwsze gdzies zawieruszyłam i potem okazało się,że mam dwa. Zużywam na chlodniejsze dni na dzień! )
9. Inglot, O2m, 619, piękna ciepła czerwień wpadajaca leko w oranż. Rano było ostatnie malowanie ;(
10.Alterra, Emulsja oczyszczająca Granat Bio 125ml, (przy przesuszu po kwasach super, dla cer suchych i normalnych pewnie ulubieniec)
11. Dream Pure BB, medium, 30ml (Kolejne zużyte opakowanie, lubię )
12. Garnier Essentials, kojacy plyn do demakijażu oczu 125ml (polubiłam, choć nie pokochałam i nie wiem czy kupie ponownie)
13. AA wrazliwa natura 30+, nawilżający krem pod oczy ( nie zauważyłam działania, ale nie powodował też uczuleń, ot krem pod korektor)
14.Garnier Neo, Fruity Flower, suchy krem,40ml (ten dostałam i dobrze, bo gdybym kupila troche byłoby rozczarowanie. Świetnie pachnie, nieźle się wchlania, ale czasem nie dawał rady)
Uff to tyle!
Ufff...
klask i:
Ja też najbardziej lubię te lekkie i świeże zapachy z Dove.

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Wrzucam lutowe denko, bo już i tak raczej nic nie dojdzie. Skromnie bardzo.
  1. krem Babydream- chroniący przed wiatrem i mrozem, tłusty krem, teraz używam drugie opakowanie
  2. żel ze świetlikiem Floslek- starczył mi na strasznie długo, był ok, ale teraz na jego miejsce kupiłam krem pod oczy z Dermedic
  3. maść sterydowa
  4. krem Avene Cicalfate- bardzo fajny nawilżający krem, na pewno do niego wrócę
  5. bezpieczny krem Iwostin- miał być taki ultra delikatny, a trochę podrażniał mi skórę i nie robił zbyt wiele dobrego
  6. miniaturka kremu do rąk Kamill
  7. krem do stóp Fuss wohl
  8. maszynki do depilacji BIC- któryś raz już je kupiłam i dobrze się u mnie sprawdzają
  9. malinowe masło do ust Nivea- uwielbiam te masełka, teraz mam jagodowe
  10. próbka żelu pod prysznic Knaipp
  11. miniaturka płynu micelarnego Biały Jeleń- kończę właśnie jego pełnowymiarowe opakowanie, a kolejne już czeka- bardzo fajny płyn
Sporo kremów w tym denku
Brawo
Avene Cicalfate- popieram, świetny!
Ale... ale! mam mieszane uczucia co do tych masełek. Mimo, że uważam je za przeciętniaki, ochoczo smaruje się kolejną, tym razem jagodową wersją. Haha. I bądź tu mądry.

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dziś mogę być z siebie dumna, mam aż 3 denka
Gosh odżywka do włosów kręconych
Ziaja rebuild peeleng myjący gruboziarnisty
Nivea Q10 żel-krem antycellulitowy
I to nie byle jakie.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
poison.iv ale wysyp denek!

U mnie wpadły dzisiaj 2 i to by było na tyle, jeśli chodzi o luty. Pozbyłam się kilku zalegających produktów. Najbardziej cieszę się, że w końcu pozbyłam się musu do ciała Ultra Sexy, bo jego zapach już mnie drażnił. Dobrze, że zużyłam też olej z pestek winogron, bo kupiłam go rok temu

Ok, oto moja lista denek:
1. Olej z winogron 100 ml
2. Płukanka niebieska z Joanny
3. Krem ekspresowe nawilżenie Avon Care (beznadzieja... zostawiał nieprzyjemny film i WCALE nie nawilżał)
4. Lakier świecący w ciemności Charm Limit (nie podobało mi się, że miał konsystencję peelingu, pełno w nim było jakiś dziwnych piaskowych drobinek)
5. Dwie próbki perfum: Be Delicious i Closer 1,5 ml x 2
6. Henna do brwi brązowa
7. Delikatny peeling Oriflame Optimals (kremowy, bardzo delikatny. Straszna szkoda, że na twarz mogę tylko enzymatyczne)
8. Tusz do rzęs Avon Luxe
9. Podkład do skóry trądzikowej Miss Sporty
10. Korektor w sztyfcie Oriflame Very Me
11. Perfumetka Slip Into... 15 ml (mocno jechał alkoholem)
12. Mus do ciała Ultra Sexy 150 ml
13. Żel do twarzy Barwa Siarkowa 120 ml
14. Peeling enzymatyczny Soraya (2 saszetki), niestety saszetki nie zostawiłam

I to by było na tyle Ciekawe jak to będzie w marcu, pewnie słabiej. Chociaż mogę się mylić
Super, TE ZALEGAJĄCE kosmetyki są NAJGORSZE.
Ja to się boję tych płukanek fioletowych. Mam lekką rękę- katastrofa gwarantowana.

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Gratuluje lutowych zużyć zacne denka podziwiałam na zdjęciach
Nie wiem czy też tak macie, ale jak widzę swój ulubiony kosmetyk w czyimś denku to jestem ciekawa opinii tej osoby oraz jakoś mi lżej na duszy, że nie tylko ja kupuje takie rzeczy
1)Barwa Ziołowa szampon pokrzywowy do włosów przetłuszczających się-mam wrażenie, że dodatkowo wysuszył skórę głowy eh
2)Neutrogena fast absorbing light balm 300ml- dość specyficzna konsytencja, niby lekki a lepko-tłusty
3)Finale cosmetics szampon świeżość i lekkość aloes i ekstrakt z zielonej herbaty- tani a nawet w składzie ma w składzie to co na naklejce, czyli owe ekstrakty, przyzwoity
4)Rexona antyperspirant w sztyfcie shower clean fres- lubię sztyfty Rexony i z tej wersji jestem zadowolona
5)Miniatura Clinique Superdefense spf 20- niby ok ale są dni gdy skora po nim przetłuszczała się niemiłosiernie
6)Olay total effects 7 krem pod oczy-bardzo przyzwoity, dzięki mikrodrobinkom skóra pod oczami i bez korektora wyglądała lepiej
7)Perfecta hydrożelowe płatki pod oczy 35+- lubię
8)Próbka head&shoulders szampon sport fresh
9)Próbka L’Occitane serum precious 1ml
10)Próbka L’Occitane essence sublime 1ml
11)Próbka L’Occitane divine extract 1ml
12)Body club maska normalizacja skóry łagodzenie objawów trądziku
13)Body club maska eliksir młodości regeneracja dojrzałej skóry
14)Body club maska kojący kompres łagodna pielęgnacja skóry-maseczki ocenie zbiorczo: wszystkie 3 udane bardzo mi przypadły do gustu
15)2x Próbka Ziaja żel myjący liście
16)Próbka Burberry BRIT woda toaletowa
17)Nivea Men pomadka ochronna -bardzo przyjemna i daje matowe wykończenie co czasami się przydaje, szczególnie pod niektóre kolorowe pomadki
Mamy tak, mamy.
Ooo, właśnie kończę ten kremik i mam na jego temat podobne zdanie.

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Kurcze musze tez zaczac je liczyc.. ja dzis wykonczylam tusz do rzes z loreala architecta. Jest rewelacyjny. Bede musiala znow kupic
A ja się właśnie na niego czaję. <PRZYCZAJKA>

Dobra...odkryłam( to duże słowo) dziś fajną emotkę. Zmiatam, zmiatam, pupy nie zawracam.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:13   #1382
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy też tak macie, ale jak widzę swój ulubiony kosmetyk w czyimś denku to jestem ciekawa opinii tej osoby oraz jakoś mi lżej na duszy, że nie tylko ja kupuje takie rzeczy
Też tak mam

Oraz za kolejne denka dla wszystkich
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:13   #1383
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś mydło i strasznie wysuszało na ten żel miałam oko, ale dam sobie spokój
Może zależy od skóry. Ja mam mieszaną i nic złego się nie dzieje. Powiem więcej, teraz mi się nie przetłuszcza czoło
A jakiego mydła używałaś?

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Super, TE ZALEGAJĄCE kosmetyki są NAJGORSZE.
Ja to się boję tych płukanek fioletowych. Mam lekką rękę- katastrofa gwarantowana.
Ja tam lałam jak się udało Czasem cały korek, czasem więcej i nigdy nie miałam niebieskich włosów. Ale też nie używałam jej co każde mycie. Jakoś tak co 2 tygodnie.
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:49   #1384
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

BRAWA ZA DENKA LUTOWE DZIEWCZĘTA

u mnie denko owiane lekkim kwaskiem...
....prowadzę swój wątuś na wymiankowym i tam wlaśnie w ręce me wpadła maskara Rimmel Scandaleyes show off <różowa>. W sumie miałam ochotę na coś innego niż IsaDora, którą OCZYWIŚCIE musieli wycofać, więc po ustaleniach i deklaracjach o nie otwarciu i świeżości produktu <na zdjęciu był zapakowany jako prezent wraz z płynem do demakijażu> paczki poszły w ruch.
Mój błąd - nie otworzyłam maskary od razu, miałam w użyciu jeszcze dwie, chciałam zaczekać aż tamte zdenkuje i zajmę się moim nowym nabytkiem. Otworzyłam wczoraj, 4 miesiące po wymianie. Próbuję tuszować, myslę "fajna szczota, ale coś mi tu nie pasi..co tak mało tuszu na szczoteczce?". No niestety, było mało tuszu bo i w buteleczce go za dużo nie pozostało <dosłownie może 0.5 mililitra na dnie> jak i również to co pozostało było zeschnięte jak kamień.
Tak więc u mnie zupełnie niesatysfakcjonujące denko maskary Rimmela
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 13:15   #1385
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Loczita, ale ci to historia. Co za czasy, nikomu nie można ufać.
Bidulka.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 13:48   #1386
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Moje skromne zużycia. Recenzje jak zawsze przedstawiłam na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1 kopia.jpg (42,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 2 kopia.jpg (42,8 KB, 36 załadowań)
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 13:53   #1387
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Moje skromne zużycia. Recenzje jak zawsze przedstawiłam na blogu

__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 14:29   #1388
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość

U mnie juz raczej nic nowego w lutym nie wpadnie.
Dna lutego
1. Marion, ampułki do włosów, 7 efektów 5 x 7 ml(trudno stwierdzic czy i jak działają, ale wlosy mam błyszczące i sypkie, nie powodowaly u mnie przetluszczania czy przesuszania włosów)
2. Nivea, pure&natural, jasmine scent, 50ml (wolalam druga wersje zapachową, ale chyba wycofali)
3. Garnier Fructis, odżywka Oleo Repair 200ml ( bardzo przyjemna i skuteczna)
4.Dove żel Pure & sensitive 500ml( ulubiona obok ogorka wersja zapachowa, chyba ją wycofali z Rossmana )
5. Timotei Jericho Rose, Dream Volume 250 ml( dobrze sie nim myło wlosy, głowa po nim nie swędzi, jest ok)
6. Probka L'instant magic Guerlain (zachomikowana i bardzo lubiana)
7. Tutti Frutti, maslo do ciała Farmona, karmel i cynamon, 275ml (dobry produkt, cynamonu nie lubię ale milo mi sie używało tego masła)
8. Himalaya, Antiseptic Cream, 20g (kupilam za czasów kapryśnej cery, ładnie wspomagał gojenie, kupilam drugie opakowanie bo pierwsze gdzies zawieruszyłam i potem okazało się,że mam dwa. Zużywam na chlodniejsze dni na dzień! )
9. Inglot, O2m, 619, piękna ciepła czerwień wpadajaca leko w oranż. Rano było ostatnie malowanie ;(
10.Alterra, Emulsja oczyszczająca Granat Bio 125ml, (przy przesuszu po kwasach super, dla cer suchych i normalnych pewnie ulubieniec)
11. Dream Pure BB, medium, 30ml (Kolejne zużyte opakowanie, lubię )
12. Garnier Essentials, kojacy plyn do demakijażu oczu 125ml (polubiłam, choć nie pokochałam i nie wiem czy kupie ponownie)
13. AA wrazliwa natura 30+, nawilżający krem pod oczy ( nie zauważyłam działania, ale nie powodował też uczuleń, ot krem pod korektor)
14.Garnier Neo, Fruity Flower, suchy krem,40ml (ten dostałam i dobrze, bo gdybym kupila troche byłoby rozczarowanie. Świetnie pachnie, nieźle się wchlania, ale czasem nie dawał rady)
Uff to tyle!
Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
I oczywiscie foto
Wielkie brawa! Super ci poszło!!!!!!








Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Wrzucam lutowe denko, bo już i tak raczej nic nie dojdzie. Skromnie bardzo.
  1. krem Babydream- chroniący przed wiatrem i mrozem, tłusty krem, teraz używam drugie opakowanie
  2. żel ze świetlikiem Floslek- starczył mi na strasznie długo, był ok, ale teraz na jego miejsce kupiłam krem pod oczy z Dermedic
  3. maść sterydowa
  4. krem Avene Cicalfate- bardzo fajny nawilżający krem, na pewno do niego wrócę
  5. bezpieczny krem Iwostin- miał być taki ultra delikatny, a trochę podrażniał mi skórę i nie robił zbyt wiele dobrego
  6. miniaturka kremu do rąk Kamill
  7. krem do stóp Fuss wohl
  8. maszynki do depilacji BIC- któryś raz już je kupiłam i dobrze się u mnie sprawdzają
  9. malinowe masło do ust Nivea- uwielbiam te masełka, teraz mam jagodowe
  10. próbka żelu pod prysznic Knaipp
  11. miniaturka płynu micelarnego Biały Jeleń- kończę właśnie jego pełnowymiarowe opakowanie, a kolejne już czeka- bardzo fajny płyn
Sporo kremów w tym denku
O pięknie!!!!!!!








Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Wreszcie fotki

U mnie denko nr 8: Miss Sporty, Nail Expert Manicure, baza i top coat (8 ml) - słaby produkt. Nie przedłużał jakości lakieru, nie odżywiał i szybko zgęstniał. W każdym razie i tak zużyłam praktycznie całość, bo zostało trochę zgęstniałego na dnie, ale pędzelek już tam nie sięga.
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dziś mogę być z siebie dumna, mam aż 3 denka
Gosh odżywka do włosów kręconych
Ziaja rebuild peeleng myjący gruboziarnisty
Nivea Q10 żel-krem antycellulitowy


---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Ok, oto moja lista denek:
1. Olej z winogron 100 ml
2. Płukanka niebieska z Joanny
3. Krem ekspresowe nawilżenie Avon Care (beznadzieja... zostawiał nieprzyjemny film i WCALE nie nawilżał)
4. Lakier świecący w ciemności Charm Limit (nie podobało mi się, że miał konsystencję peelingu, pełno w nim było jakiś dziwnych piaskowych drobinek)
5. Dwie próbki perfum: Be Delicious i Closer 1,5 ml x 2
6. Henna do brwi brązowa
7. Delikatny peeling Oriflame Optimals (kremowy, bardzo delikatny. Straszna szkoda, że na twarz mogę tylko enzymatyczne)
8. Tusz do rzęs Avon Luxe
9. Podkład do skóry trądzikowej Miss Sporty
10. Korektor w sztyfcie Oriflame Very Me
11. Perfumetka Slip Into... 15 ml (mocno jechał alkoholem)
12. Mus do ciała Ultra Sexy 150 ml
13. Żel do twarzy Barwa Siarkowa 120 ml
14. Peeling enzymatyczny Soraya (2 saszetki), niestety saszetki nie zostawiłam
Super!!!!!







Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 9: Balea, rumiankowy krem do rąk (125 ml) - niezbyt udany produkt. Słabo nawilżał, nie regenerował. Szybko się wchłaniał, ale to za mało...








Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
1)Barwa Ziołowa szampon pokrzywowy do włosów przetłuszczających się-mam wrażenie, że dodatkowo wysuszył skórę głowy eh
2)Neutrogena fast absorbing light balm 300ml- dość specyficzna konsytencja, niby lekki a lepko-tłusty
3)Finale cosmetics szampon świeżość i lekkość aloes i ekstrakt z zielonej herbaty- tani a nawet w składzie ma w składzie to co na naklejce, czyli owe ekstrakty, przyzwoity
4)Rexona antyperspirant w sztyfcie shower clean fres- lubię sztyfty Rexony i z tej wersji jestem zadowolona
5)Miniatura Clinique Superdefense spf 20- niby ok ale są dni gdy skora po nim przetłuszczała się niemiłosiernie
6)Olay total effects 7 krem pod oczy-bardzo przyzwoity, dzięki mikrodrobinkom skóra pod oczami i bez korektora wyglądała lepiej
7)Perfecta hydrożelowe płatki pod oczy 35+- lubię
8)Próbka head&shoulders szampon sport fresh
9)Próbka L’Occitane serum precious 1ml
10)Próbka L’Occitane essence sublime 1ml
11)Próbka L’Occitane divine extract 1ml
12)Body club maska normalizacja skóry łagodzenie objawów trądziku
13)Body club maska eliksir młodości regeneracja dojrzałej skóry
14)Body club maska kojący kompres łagodna pielęgnacja skóry-maseczki ocenie zbiorczo: wszystkie 3 udane bardzo mi przypadły do gustu
15)2x Próbka Ziaja żel myjący liście
16)Próbka Burberry BRIT woda toaletowa
17)Nivea Men pomadka ochronna -bardzo przyjemna i daje matowe wykończenie co czasami się przydaje, szczególnie pod niektóre kolorowe pomadki
Łoho, ale dużo!!!!!!






Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
wielkie klask i: za denka

skończyłam dzisiaj dwufazowy płyn do demakijazu z Ziai.
Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Kurcze musze tez zaczac je liczyc.. ja dzis wykonczylam tusz do rzes z loreala architecta. Jest rewelacyjny. Bede musiala znow kupic
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 14:35   #1389
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Luty 2015

Niewyraźne denka w koszu- zdjęcie nr 1
Perfecta, peeling drobnoziarnisty, saszetka
Efectima, maseczka oczyszczająca, saszetka
Nivea, mydło, różowe
Joanna, Czarna Rzepa, szampon, 400ml
Palmolive, Oriental Beauty, żel pod prysznic Hibiscus
Garnier, krem do rąk, regenerujący, 100ml
Biotherm, krem Aqua, miniatura
Avene, Cicalfate, krem, 40ml
CosmoSpa, Afrykańska glinka brązowa, 50g
Rexona, antyperspirant, 45ml
Max Factor, tusz do rzęs fioletowy
Tołpa, klasyczny płyn micelarny, 200ml

Okazy na zlewie- zdjęcie nr 2
Biedronka, Linda, mydło kremowe, bawełna, 1l
E-fiore, olejek z owoców dzikiej róży, 50ml
Yves Rocher, PN woda toaletowa Kokos, 20ml
Avon, lakier do paznokci
Sally Hansen, Insta Dri
Loccitane, EDT, Wanilia i narcyz, 7ml
Sephora, kapsułka z żelem do kąpieli, Kwiat pomarańczy
Clinique, krem pod oczy All About Eyes, 5ml
Sally Hansen, balsam do skórek
Sephora, płatki kosmetyczne, 60 szt
Rossman, patyczki do uszu dla dzieci
Revlon, próbki podkładów
Dużo dużo







Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Haha, ja też.

Dobra...odkryłam( to duże słowo) dziś fajną emotkę. Zmiatam, zmiatam, pupy nie zawracam.
Powiedz o wyrocznio, powiedz

Nie gwiżdż bo kto gwizda....









Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
u mnie zupełnie niesatysfakcjonujące denko maskary Rimmela







Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Moje skromne zużycia. Recenzje jak zawsze przedstawiłam na blogu
Ogólnie wyszło nieźle!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 15:09   #1390
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Luty 2015

Niewyraźne denka w koszu- zdjęcie nr 1
Perfecta, peeling drobnoziarnisty, saszetka
Efectima, maseczka oczyszczająca, saszetka
Nivea, mydło, różowe
Joanna, Czarna Rzepa, szampon, 400ml
Palmolive, Oriental Beauty, żel pod prysznic Hibiscus
Garnier, krem do rąk, regenerujący, 100ml
Biotherm, krem Aqua, miniatura
Avene, Cicalfate, krem, 40ml
CosmoSpa, Afrykańska glinka brązowa, 50g
Rexona, antyperspirant, 45ml
Max Factor, tusz do rzęs fioletowy
Tołpa, klasyczny płyn micelarny, 200ml

Okazy na zlewie- zdjęcie nr 2
Biedronka, Linda, mydło kremowe, bawełna, 1l
E-fiore, olejek z owoców dzikiej róży, 50ml
Yves Rocher, PN woda toaletowa Kokos, 20ml
Avon, lakier do paznokci
Sally Hansen, Insta Dri
Loccitane, EDT, Wanilia i narcyz, 7ml
Sephora, kapsułka z żelem do kąpieli, Kwiat pomarańczy
Clinique, krem pod oczy All About Eyes, 5ml
Sally Hansen, balsam do skórek
Sephora, płatki kosmetyczne, 60 szt
Rossman, patyczki do uszu dla dzieci
Revlon, próbki podkładów
Fajne zdjęcia, zwłaszcza pierwsze w koszyku

Do czego używałaś olejek z owoców dzikiej róży? Zadowolona?



Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Wrzucam lutowe denko, bo już i tak raczej nic nie dojdzie. Skromnie bardzo.

Sporo kremów w tym denku
Krem Babydream używałaś normalnie do twarzy? Myślisz, że np. do rąk by się nadał?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 18:45   #1391
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Luty 2015

Niewyraźne denka w koszu- zdjęcie nr 1
Perfecta, peeling drobnoziarnisty, saszetka
Efectima, maseczka oczyszczająca, saszetka
Nivea, mydło, różowe
Joanna, Czarna Rzepa, szampon, 400ml
Palmolive, Oriental Beauty, żel pod prysznic Hibiscus
Garnier, krem do rąk, regenerujący, 100ml
Biotherm, krem Aqua, miniatura
Avene, Cicalfate, krem, 40ml
CosmoSpa, Afrykańska glinka brązowa, 50g
Rexona, antyperspirant, 45ml
Max Factor, tusz do rzęs fioletowy
Tołpa, klasyczny płyn micelarny, 200ml

Okazy na zlewie- zdjęcie nr 2
Biedronka, Linda, mydło kremowe, bawełna, 1l
E-fiore, olejek z owoców dzikiej róży, 50ml
Yves Rocher, PN woda toaletowa Kokos, 20ml
Avon, lakier do paznokci
Sally Hansen, Insta Dri
Loccitane, EDT, Wanilia i narcyz, 7ml
Sephora, kapsułka z żelem do kąpieli, Kwiat pomarańczy
Clinique, krem pod oczy All About Eyes, 5ml
Sally Hansen, balsam do skórek
Sephora, płatki kosmetyczne, 60 szt
Rossman, patyczki do uszu dla dzieci
Revlon, próbki podkładów
jakie śliczne denka,zwłaszcza te w koszyku duże brawa
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 19:28   #1392
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja się właśnie na niego czaję. <PRZYCZAJKA>
:
Ja go bardzo lubię, i pewnie jeszcze nie raz po niego sięgnę.
Z resztą póki co nie znalazłam takiego co by mi go godnie zastąpił
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:49   #1393
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Krem Babydream używałaś normalnie do twarzy? Myślisz, że np. do rąk by się nadał?
Ja próbowałam z tym kremem na rękach, niezły był ale tylko na noc z rękawiczkami. Dla mnie za tłusty ale jak smarowałam synkowi twarz i sobie kilka razy był nawet fajny
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:02   #1394
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Balsam do ciała bielenda daktyl i kokos.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:26   #1395
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 113
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Lutowe pustaki:

1 Płatki kosmetyczne Cleanic(120 szt)-2 opakowania
2 Pędzelek do rozświetlacza Lancome
3 Próbka perfum Masaki Fluo-1.5 ml
4 Jagodowy żel pod prysznic The Body Shop-250 ml
5 Peeling do ciała Farmona Tutti Frutti „Figi i daktyle”-120 ml
6 Odlewka płynu do czyszczenia pędzli Mac- 5 ml
7 Próbka różu mineralnego LilyLolo
8 Żel do golenia Gillette Satin Care with a Touch of Olay Sensitive 200 ml
9 Wkładki higieniczne Always Platinum-Pudełko 50 szt.
10 Maszynka do golenia Wilkinson Quattro for Women Sensitive Aloe Formula
11. Odlewka 15 ml olejku arganowego
__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:16   #1396
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Luty 2015

Niewyraźne denka w koszu- zdjęcie nr 1
Perfecta, peeling drobnoziarnisty, saszetka
Efectima, maseczka oczyszczająca, saszetka
Nivea, mydło, różowe
Joanna, Czarna Rzepa, szampon, 400ml
Palmolive, Oriental Beauty, żel pod prysznic Hibiscus
Garnier, krem do rąk, regenerujący, 100ml
Biotherm, krem Aqua, miniatura
Avene, Cicalfate, krem, 40ml
CosmoSpa, Afrykańska glinka brązowa, 50g
Rexona, antyperspirant, 45ml
Max Factor, tusz do rzęs fioletowy
Tołpa, klasyczny płyn micelarny, 200ml

Okazy na zlewie- zdjęcie nr 2
Biedronka, Linda, mydło kremowe, bawełna, 1l
E-fiore, olejek z owoców dzikiej róży, 50ml
Yves Rocher, PN woda toaletowa Kokos, 20ml
Avon, lakier do paznokci
Sally Hansen, Insta Dri
Loccitane, EDT, Wanilia i narcyz, 7ml
Sephora, kapsułka z żelem do kąpieli, Kwiat pomarańczy
Clinique, krem pod oczy All About Eyes, 5ml
Sally Hansen, balsam do skórek
Sephora, płatki kosmetyczne, 60 szt
Rossman, patyczki do uszu dla dzieci
Revlon, próbki podkładów
Dobre to ;>
Pięknie zdjęcia
Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
U mnie kolejny produkt do denka tak niespodziewanie nawet jak na mnie to dobry miesiąc. Listę wrzucę za kilka dni
Czekamy
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 14:39   #1397
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Moje lutowe zużycia:
zdjęcie 1
1.Ziaja szampon przeciw wypadaniu włosów
2.Yves Rocher żel pod prysznic
3.Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu oczu
4.Organique maska do włosów anti age
5.Loreal rozświetlacz w kremie
6.Vichy woda termalna 50ml
7.La Roche Posay toleriane ultra krem do twarzy 40ml
8.The Body Shop olejek do ciała
9.Perceive dew 50 ml
10.Nivea sensitive żel do golenia 200ml

Zdjęcie nr.2
11.Kerastase cement termiczny 2x po 10ml
12.próbki Palmers,La roche posay,Estee Lauder
13.La roche posay cicaplast
14.Pasta Colgate Max White One Active
15.Cień Maybelline (wyrzucam bo się przeterminował)
16.Żółte jajo to odlewka błotka z morza martwego Organique
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko luty.jpg (88,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg denko luty 2.jpg (93,8 KB, 30 załadowań)
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:20   #1398
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Mam kolejne denko
Eyeliner Catrice w słoiczku.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:43   #1399
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Super denka

Jak cały miesiąc był u mnie słabiutki, tak przez ostatnie 3 dni nieźle nadrobiłam, więc luty nie będzie tak całkiem stracony. Jutro wrzucę denka
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 18:14   #1400
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Dzięki Wam uwielbiam schyłek miesiąca.
Piękne deneczka Kobietki.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Powiedz o wyrocznio, powiedz
Nie gwiżdż bo kto gwizda....
Wrzucaj denka Maleńka. Pogwiżdżemy bo umiemy. A kto pi(pipipipipi zzz-y- da, da, da), to nie gwizda.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Fajne zdjęcia, zwłaszcza pierwsze w koszyku
Do czego używałaś olejek z owoców dzikiej róży? Zadowolona?

Dziękuje, jeszcze lepiej prezentują się w KOSZU.
Z olejku jestem bardzo zadowolona. Używałam go praktycznie do wszystkiego, ale najczęściej jako dodatek do maseczek, np. glinek, jako serum do twarzy, często zamiast kremu na noc. Świetnie sprawdzał się też do demakijażu (najpierw nawilzałam wacik odrobiną toniku, a potem dodawałam kilka kropel olejku). Bardzo dobrze sprawdzał się jako nawilżacz do skórek, widocznie wzmacniał paznokcie, natychmiastowo i na dłużej wygładzał przesuszoną skórę na dłoniach i łokciach. Polubiłam jego naturalny, oleisty zapach (nie pachnie różą, jeśli ktoś szuka ładnie pachnącego olejku różanego, to polecam te z płatków, a nie owoców róży). Ma dość gęstą konsystencję, w przeciwieństwie do olejku z pestek malin, która przypomina wodę. Z pewnością zakupię jeszcze ten olejek niejednokrotnie. Bardzo przypadł mi do gustu. Łagodzi podrażnienia, napina cerę, wyrównuje koloryt, nie powoduje wysypu, a wręcz przeciwnie pomaga walczyć z niedoskonałościami cery. Jestem nim oczarowana. Polecam.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dobre to ;>
Pięknie zdjęcia
Dziękuje.
Rexona, bardzo dobra. Pisałam o niej tutaj w samych superlatywach, jedynie wydajność- jak dla mnie odrobinę za niska, i cena- odrobinę za wysoka, to takie dwie małe niedogodności. Ale po tygodniu używania antyperspirantu z Nivea- z którego nie jestem zadowolona, stwierdzam, że nawet skłonna byłabym wydać te 25 zeta na Rexone (choć wiadomo, lepiej polować na promocję. Świetnie chroni, od rana do wieczora czułam się czysta i pachnąca. Żadnych podrażnień, żadnych śladów na ubraniach, żadnego kruszenia się. Porównałabym ją działaniem do kultowej kulki Vichy, jednak ma jedną przewagę, ładniej pachnie- delikatnie pudrowo, kobieco.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:23   #1401
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Wielkie brawa za Wasze denka klaski: aż miło o tym czytać
Ja dziś jeszcze wykończyłam rzutem na taśmę lakier do paznokci i płatki kosmetyczne Niestety nie udało mi się zdenkować wszystkiego co chciałam za to niektóre rzeczy skończyły się jakby same Dość już marudzenia oto moje lutowe denko:

1-maseczka nawilżająca peel off bielenda professional- 1 saszetka
2-krem do twarzy na noc skin youth oriflame 50 ml
3-olejek do paznokci growth booster oriflame 7 ml
4-złuszczające mydełko swedish spa oriflame 100 gr
5-maszynki wilkinson 4 sztuki
6-maseczka oczyszczająco-wygładzająca bilenda professional - 2 saszetki
7-pasta do zębów colgate max fresh 75 ml
8-odżywka do włosów farbowanych nature secrets truskawka migdał oriflame 250 ml
9-krem do stóp feet up winter treat mandarynka imbir oriflame 75 ml
10-korektor illuskin oriflame 10 ml
11-maseczka oczyszczająca peel off bielenda professional 2 saszetki
12-very me fat lash mascara oriflame 8 ml
13- bezacetonowy zmywacz do paznokci carrefour ( delia) 100 ml
14- płatki kosmetyczne lilibe op 120 sztuk rossman
15-lakier do paznokci pure colour odcień sheer cream oriflame 8 ml
16-próbka podkładu everlasting oriflame odcień light ivory 1,5 ml

Życzę Wam owocnych marcowych denek i pozdrawiam:ro za:
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 21:19   #1402
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
Moje lutowe zużycia:
zdjęcie 1
1.Ziaja szampon przeciw wypadaniu włosów
2.Yves Rocher żel pod prysznic
3.Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu oczu
4.Organique maska do włosów anti age
5.Loreal rozświetlacz w kremie
6.Vichy woda termalna 50ml
7.La Roche Posay toleriane ultra krem do twarzy 40ml
8.The Body Shop olejek do ciała
9.Perceive dew 50 ml
10.Nivea sensitive żel do golenia 200ml

Zdjęcie nr.2
11.Kerastase cement termiczny 2x po 10ml
12.próbki Palmers,La roche posay,Estee Lauder
13.La roche posay cicaplast
14.Pasta Colgate Max White One Active
15.Cień Maybelline (wyrzucam bo się przeterminował)
16.Żółte jajo to odlewka błotka z morza martwego Organique
;>
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dzięki Wam uwielbiam schyłek miesiąca.
Piękne deneczka Kobietki.



Wrzucaj denka Maleńka. Pogwiżdżemy bo umiemy. A kto pi(pipipipipi zzz-y- da, da, da), to nie gwizda.


Dziękuje, jeszcze lepiej prezentują się w KOSZU.
Z olejku jestem bardzo zadowolona. Używałam go praktycznie do wszystkiego, ale najczęściej jako dodatek do maseczek, np. glinek, jako serum do twarzy, często zamiast kremu na noc. Świetnie sprawdzał się też do demakijażu (najpierw nawilzałam wacik odrobiną toniku, a potem dodawałam kilka kropel olejku). Bardzo dobrze sprawdzał się jako nawilżacz do skórek, widocznie wzmacniał paznokcie, natychmiastowo i na dłużej wygładzał przesuszoną skórę na dłoniach i łokciach. Polubiłam jego naturalny, oleisty zapach (nie pachnie różą, jeśli ktoś szuka ładnie pachnącego olejku różanego, to polecam te z płatków, a nie owoców róży). Ma dość gęstą konsystencję, w przeciwieństwie do olejku z pestek malin, która przypomina wodę. Z pewnością zakupię jeszcze ten olejek niejednokrotnie. Bardzo przypadł mi do gustu. Łagodzi podrażnienia, napina cerę, wyrównuje koloryt, nie powoduje wysypu, a wręcz przeciwnie pomaga walczyć z niedoskonałościami cery. Jestem nim oczarowana. Polecam.


Dziękuje.
Rexona, bardzo dobra. Pisałam o niej tutaj w samych superlatywach, jedynie wydajność- jak dla mnie odrobinę za niska, i cena- odrobinę za wysoka, to takie dwie małe niedogodności. Ale po tygodniu używania antyperspirantu z Nivea- z którego nie jestem zadowolona, stwierdzam, że nawet skłonna byłabym wydać te 25 zeta na Rexone (choć wiadomo, lepiej polować na promocję. Świetnie chroni, od rana do wieczora czułam się czysta i pachnąca. Żadnych podrażnień, żadnych śladów na ubraniach, żadnego kruszenia się. Porównałabym ją działaniem do kultowej kulki Vichy, jednak ma jedną przewagę, ładniej pachnie- delikatnie pudrowo, kobieco.
Osz kobito czytam o tym olejku i chcem go gdzie kupujesz?
Osz kobito2 czekam na promo Rexony choć przyznam się, że używałam taki w sprayu aloes bodajże i niestety sucho nie było -.- i od tej pory Rexony ZERO tylko, że ja się pocę jak świnia
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 21:45   #1403
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Smerfetka
1. Myślę, że mniej ważne jest to z jakiej firmy będzie olejek, ważniejsze jest to, że jest on naturalny. Ja akurat kupiłam e-fiore, na ekobieca.pl.
Jeśli masz cerę mieszaną, bądź tłusta, bardzo fajny jest też olejek z pestek malin- lekki, nietłusty. Jednak jeśli bardziej zależy Ci na ujędrnieniu cery, rozświetleniu, złagodzeniu podrażnień, ten z owoców dzikiej róży, będzie świetnym rozwiązaniem. Mam cerę mieszaną i obydwa sprawiają się u mnie świetnie, choć osobiście odrobinę bardziej wolę ten różany. Czaję się teraz na opuncję figową i płatki róży-kupię, jak zejdę z zapasów. Twardo się trzymam.
2. Ja należę do tej grupy osób średniopocących się. Na co dzień nie mam jakiś szczególnych problemów z nadpotliwością, ale gdy jest mi zimno, jestem niewyspana, zła, zmęczona, głodna, albo świeżo po wypiciu kawy, wówczas...dobry kosmetyk jest na wagę złota. Z Rexoną to różnie bywa, ale ten antyperspirant którego używałam chroni naprawdę dobrze i możesz po niego smiało smerfować.

Karola
Brawo, świetnie Ci poszło!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 21:54   #1404
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Smerfetka
1. Myślę, że mniej ważne jest to z jakiej firmy będzie olejek, ważniejsze jest to, że jest on naturalny. Ja akurat kupiłam e-fiore, na ekobieca.pl.
Jeśli masz cerę mieszaną, bądź tłusta, bardzo fajny jest też olejek z pestek malin- lekki, nietłusty. Jednak jeśli bardziej zależy Ci na ujędrnieniu cery, rozświetleniu, złagodzeniu podrażnień, ten z owoców dzikiej róży, będzie świetnym rozwiązaniem. Mam cerę mieszaną i obydwa sprawiają się u mnie świetnie, choć osobiście odrobinę bardziej wolę ten różany. Czaję się teraz na opuncję figową i płatki róży-kupię, jak zejdę z zapasów. Twardo się trzymam.
2. Ja należę do tej grupy osób średniopocących się. Na co dzień nie mam jakiś szczególnych problemów z nadpotliwością, ale gdy jest mi zimno, jestem niewyspana, zła, zmęczona, głodna, albo świeżo po wypiciu kawy, wówczas...dobry kosmetyk jest na wagę złota. Z Rexoną to różnie bywa, ale ten antyperspirant którego używałam chroni naprawdę dobrze i możesz po niego smiało smerfować.

Karola
Brawo, świetnie Ci poszło!
Aj aj aj :P to po $ kupuje róże
Ja się pocę szczególnie jak stresa mam to masakra jest normalnie jak żyć :P smerfować to zaraz będzie TŻ na którego czekam bo będzie smarował tyłeczek
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 09:52   #1405
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Moje lutowe:
1. mus do ciała brzoskwinia i mango Tutti Frutti Farmona
2. balsam do ust Tisane
3. migdałowe mleczko do mycia ciała Lirene
4. kamuflaż Catrice
5. płatki kosmetyczne Carea x2
6. krem do twarzy nawilżający Biały Jeleń
7. Bielenda aktywne serum korygujące 10% kw. migdałowego anti-age
8. odżywka diamentowa Eveline
9. dwufazowy płyn do demakijażu Bielenda
10. próbka perfum Burberry The Beat
11. żel pod prysznic Isana z pingwinkiem
12. krem do rąk Isana z mocznikem
13. maseczka Ziaja liście zielonej oliwki
14. krem do rąk Isana Med
15. antyperspirant Rexona
16. maska do włosów Gliria
17. płyn do h. i. Facelle aloesowy.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 11:09   #1406
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Moje lutowe denko:
1. Arko - mydło w płynie krem&kokos
2. Nivea Q10 - żel-krem antycelulitowy
3. Gosh Curl it baby - odżywka do włosów kręconych
4. Sylveco - kremowy żel do ciała
5. Alterra - mydło w płynie
6. BeBeauty - płyn micelarny
7. Mercure - miniaturka balsamu do ciała przywieziona z delegacji
8. Ziaja rebuild - peeling myjący gruboziarnisty
9. Ziaja - głęboko odżywczy krem do rąk i stóp
10. Avon Planet SPA - odżywiająco-ochronny krem do rąk i stóp z brazylijskimi jagodami Acai
11. Alterra olejek do twarzy z granatem
12. Babydream chusteczki nawilżane
13. Rival de lop - ćwiartka maseczki pod oczy
i płatki kosmetyczne

Większość miesiąca była bardzo kiepska, w końcówce nadgoniłam i generalnie jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denko_lurty.jpg (98,0 KB, 38 załadowań)
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:11   #1407
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

LUTY DENKA:
1. Krem BARWA długotrwale nawilżający
2. Maska do włosów Alterra granat
3. żel do rzęs/brwi
4. Antyperspirant Adidas wersja różowa w kulce
5 AVON planet spa
6. masło do ust nivea ( ojezu straszne)
7/ Eveline serum do rzęs
8. Essence fix&matte puder
9.Peeling Joanna gruszka
10. Korektor Collection kolor 2
11. Żel BeBeauty pod prysznic
12. Woda toaletowa Celebre
13.Ziaja Bloker (zepsul się i poszedł do kosza)
14.liście manuka TONIK
15. Bioderma sensibio płyn micelarny 250ml
16. Lakier Wibo matowy
17. Szampon Joanna ultra blond system
18.żel BeBeauty pod prysznic
19. Ziaja oliwkowy żel do mycia twarzy
20. Zel do golenia SKINO z Biedronki
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:58   #1408
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Denko luty 2015:
1. Żyworódka w płynie wzbogacona ekstraktem z aloesu, GorVita, 115ml
2. Patyczki higieniczne, Cleanic, 200 sztuk
3. Żel pod prysznic Pomelo & kiwi, Luksja, 500ml
4. Kremowy żel pod prysznic "Wrażliwość i delikatność", Palmolive, 250ml
5. Delikatny żel pod prysznic Biała brzoskwinia i Nektarynka, Le Petit Marseilliais, 250ml
6. Szampon przeciwłupieżowy przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, Head & Shoulders, 400ml
7. Szampon dla włosów brązowych, Brilliant Brunette, John Frieda, 250ml
8. Błyskawiczna maseczka do włosów z aloesem, Natur Vital, 300ml
9. Balsam regenerujący, Seboradin, 200ml
10. Olejek do włosów, mieszanka 7 olejków naturalnych, Valona, 140ml
11. Olejek pod prysznic, Nivea, 200ml
12. Dermo-mydło, Equalibra, 30g
13. Pasta do zębów przeciw próchnicy z aminofluorkiem, Elmex, 75ml
14. Pasta do zębów, Colgate, 22ml
15. Żel pod prysznic Power Refresh, Nivea, 50ml
16. Dwufazowy płyn do demakijażu oczu, Ziaja, 120ml
17. Peeling drobnoziarnisty minerały morskie + krzemionka, Perfecta, 60ml
18. Odżywiająco-ochronny krem do rąk i stóp z brazylijskimi jagodami Acai, Avon Planet Spa, 75ml
19. Maść z witaminą A, Laboratorium Galenowe Olsztyn, 30g
20. Pomadka do ust z aloesem i mentolem, Wibo, 4,5g
21. Podkład rozświetlający, Wake Me up, Rimmel
22. Woda perfumowana Little Black Dress, Avon, 30ml
23. Maskara podkręcająca i unosząca rzęsy, Curling Pump Up, Lovely
24. Maska-peeling-żel 4w1 korygująca niedoskonałości, Tołpa, 2x6ml
25. Próbki: regenerujący krem wzmacniający, Tołpa; żel głęboko oczyszczający Normaderm, Vichy

Wszystkim denkującym wizażankom gratuluję rewelacyjnych denek!
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 16:23   #1409
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ogromne brawa laseczki za wszystkie denka
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 16:33   #1410
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Nie było tak źle, jak się spodziewałam około 20tego
02.LUTY
1. Błyszczyk Power Shine Lip Gloss Red Ovation Oriflame 5ml
2. Błyszczyk Power Shine Lip Gloss Trendy Berry Oriflame 5ml
3. Błyszczyk Hollywood Lip Gloss (jakiś taki pomarańczowy) Coty / Miss Sporty 8,5 ml
4. Błyszczyk Anew Youth-Awakening Lip Gloss SPF 15 Radiant Red Avon 3,5g
5. Lakier do paznokci Color Trend Silver Plated Avon 8 ml
6. Lakier do paznokci Color Trend Fuchsia Dazzle Avon 8 ml
7. Żel pod prysznic Senses Xtreme avon 500 ml
8. Odżywka do paznokci Peeling and brittleness solver Avon 12 ml
9. Lakier Taft 3Weather Mega Strong 5 ‘czarny’ Caffeine Power Formula Schwarzkopf 400ml
10. Peeling myjący z Gruszką, wygładzający Joanna 100 ml
11. Płyn do kąpieli Mrs Frosty Avon 250 ml
12. Łagodny płyn do higieny intymnej o zapachu kwiatowym Simply Delicate Avon 300ml
13. Oczyszczająca maseczka PS Prowansalska Lawenda i Jaśmin Avon 75ml
14. Błyszczyk powiększający usta Plump Puot Clearly Plump Avon 7 ml
15. Deo roll – on Dove Oryginal Unilever 50 ml
16. Kremowy żel pod prysznic Ziarna Kawy z Brazylii Jardins du Monde Yves Rocher 200 ml
17. Szampon Timotei Moc i Blask Unilever 400 ml
18. Odżywcza mgiełka do włosów Naturals Pokrzywa i Łopian Avon 150 ml
19. Dezodorant Action 3 Control Adidas Coty 150 ml
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 16:21:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.