prezent na pierwszą rocznicę związku - dla niego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 10:07   #1
beatkqa2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49

prezent na pierwszą rocznicę związku - dla niego


Witajcie, otóż jak w tytule chcę Was prosić o radę. Nasza pierwsza rocznica zbliża się wielkimi krokami. Kupowaliśmy sobie już wiele prezentów jednak teraz chciałabym poznać Waszą opinię
Pomysł wpadł mi do głowy w zasadzie jeden - bransoletka, srebrna. Dziś myślałam aby był tam jakiś grawer. Nie chciałabym jednak naszych imion - uważam że może to odebrać jako obrożę czy coś, tak samo z naszą datą. Takie coś raczej bym dała na rocznicę ślubu.
Pierwotnym pomysłem była bransoletka bez graweru, jakoś zapakowana w ładne pudełeczko a Wy? Macie jeszcze jakieś pomysły? Co dajecie swoim partnerom na takie okazje?
Dodam jeszcze żebyście nie pisali "zabierz go na kolacje" bo kolację takie na mieście czy to w domu to mamy co chwila
On ma 27 lat to może być istotne
Za wszelkie podpowiedzi jestem Wam wdzięczna!
beatkqa2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:48   #2
Lidka35M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: prezent na pierwszą rocznicę związku - dla niego

Może jakiś porządny skórzany portfel z personalizacją byłby dobrym pomysłem? http://www.nieczytamregulaminow.pl/pl/galeria Portfel zawsze się przyda, jest to prezent bardzo praktyczny, a możesz do środka włożyć np liścik gdzie piszesz jak bardzo go kochasz i ile da Ciebie znaczy. A na portfelu wytłoczyć np: :"Kocham Cię <3" albo "Twoja B" etc. Myślę, że ucieszy go taki osobisty prezent

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-07-11 o 15:57 Powód: Link
Lidka35M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 11:59   #3
rudadagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 53
Dot.: prezent na pierwszą rocznicę związku - dla niego

Bransoletka to bardzo fajny pomysł, ale jesteś pewna, że Twój facet będzie ją nosił? Ja wiem, że mój raczej by nie zakładał. W ogóle biżuteria dla faceta to dość kłopotliwy prezent, bo albo te gapy szybko ją gubią, albo w ogóle nie noszą Może spróbuj z jakimiś ekskluzywnymi perfumami? Ostatnio na XXX widziałam duży wybór zapachów dla facetów W sumie portfel o którym pisała Lidka35M to chyba lepsze rozwiązanie Przyda się, jest elegancki więc będzie używał go przy każdej okazji

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-07-18 o 08:38
rudadagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 16:15   #4
beatkqa2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49
Dot.: prezent na pierwszą rocznicę związku - dla niego

Chyba zdecydowałam się na elegancki portfel ze specjalnym grawerem. Dziękuję za pomoc
beatkqa2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 17:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.