Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 18:09   #1
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56

Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie?


Witam!
Mieszkam za granicą, w zeszłym tygodniu przyjechali do nas w odwiedziny moi rodzice. W ostatni dzień przed ich odjazdem doszło do nieporozumienia. Moim całkowicie obiektywnym zdaniem, przegiął mój narzeczony. Nie potrafię sobie z tą sytuacją poradzić. Ani odnależc.....czy mieliscie podobne sytuacje?
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:19   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

rozumiem ze nie potrafisz poradzic sobie z faktem ze twoj narzeczony przegial.

proponuje odgiąć go w drugą stronę
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:20   #3
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Nie miałam nigdy takiej sytuacji...ale mogę się tylko domyslać, jak się czujesz. Czy aż tak strasznie było,że Twój narzeczony nie chce utrzymywac kontaktu z przyszłymi teściami? Chyba nie powinno tak być już na starcie.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:24   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Witam!
Mieszkam za granicą, w zeszłym tygodniu przyjechali do nas w odwiedziny moi rodzice. W ostatni dzień przed ich odjazdem doszło do nieporozumienia. Moim całkowicie obiektywnym zdaniem, przegiął mój narzeczony. Nie potrafię sobie z tą sytuacją poradzić. Ani odnależc.....czy mieliscie podobne sytuacje?
Ale co dokładnie się wydarzyło?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:36   #5
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

w ostatni dzień wypił mót TZ dwa piwka (dodam, że on rzadko pije)praktycznie na pusty żołądek, po czym się żle czuł. Ja pojechałam z rodzicami na wycieczkę. po naszym powrocie leżał na tarasie. Potem przyszedł do pokoju narzekając jak się zle czuje, jak mu nie dobrze, i napluł na podłogę. Byłam w szoku, nie wiedzialam gdzie się schować ze wstydu przed rodzicami. Moje mamie się to nie spodobało, ale powiedziała zapytała się tylko jego co robi, a on jej na to "wolność tomku w swoim domku".
Jestem z nim już 8 osiem lat. Wiadomo były i złe momenty jak i te dobre. Ale takie zachowanie przy moich rodzicach było po raz pierwszy.
Więc powiedziałam mu, że tato mój się na niego obraził (dodam , że bardzo był za moim tatą), mama powiedziała, że jak maja mieć miejsca takie zachowania to ona już tutaj nigdy nie przyjedzie. On się strasznie tym zbulwersował, powiedział mojej mamie, że to on jej nie zaprasza.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Wtrącił się mój tata, i powiedział co o tym myśli. Od słowa do słowa zrobiła się awantura. W którą zostałam wmieszana i ja, gdyż jak moja mama powiedziała, że lepiej bedzie jak wrócę do Polski, to on powiedział, ze mam spierdalać, ze on ma mnie w dupie, że szacunek ma tylko dla matki, i że ona jest dla niego najważniejsza. Wiadomo znam go na tyle, i wiem, że powiedział to w złości niekoniecznie tak myśląc.
Rodzice wiadomo jak rodzice, powiedzieli, ze to moje życie i zrobię jak zechce, ale między nim i moim TZ juz nigdy nie bedzie tak jak bylo.
Tz oznajmił, że juz nie chce aby moi rodzice tutaj przyjeżdzali.
i tak benzadziejnie wygląda ta sytuacja, a ja nie umiem sie w tym odnalezc. pomóżcie

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Staram się z nim rozmawiać, bo mnie Tz przeprosił, ale moich rodziców nie zamierza. Ale zauważam, że stosunek mój do niego się zmienił, i on również to zauważył. Zrobiłam się oschła- tak jakbym chciała go ukarać....
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:37   #6
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

zalał się chłopaczyna 2 piwami,wymiotować się chciało to i splunął na ziemię,ot co.
Nie tłumaczy to jednak jego zachowania,chociaż ja rozumiem że po pijaku różnie bywa.Na trzeźwo powinien przeprosić,a Ty dosadnie powiedzieć mu co Was uraziło.
Przez 8 lat ukazywał się od strony buraka? (nie mam na myśli tylko stosunku do Twoich rodziców)
__________________


"We buy things we don't need, with money we don't have, to impress people we don't like"
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:38   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
w ostatni dzień wypił mót TZ dwa piwka (dodam, że on rzadko pije)praktycznie na pusty żołądek, po czym się żle czuł. Ja pojechałam z rodzicami na wycieczkę. po naszym powrocie leżał na tarasie. Potem przyszedł do pokoju narzekając jak się zle czuje, jak mu nie dobrze, i napluł na podłogę. Byłam w szoku, nie wiedzialam gdzie się schować ze wstydu przed rodzicami. Moje mamie się to nie spodobało, ale powiedziała zapytała się tylko jego co robi, a on jej na to "wolność tomku w swoim domku".
Jestem z nim już 8 osiem lat. Wiadomo były i złe momenty jak i te dobre. Ale takie zachowanie przy moich rodzicach było po raz pierwszy.
Więc powiedziałam mu, że tato mój się na niego obraził (dodam , że bardzo był za moim tatą), mama powiedziała, że jak maja mieć miejsca takie zachowania to ona już tutaj nigdy nie przyjedzie. On się strasznie tym zbulwersował, powiedział mojej mamie, że to on jej nie zaprasza.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Wtrącił się mój tata, i powiedział co o tym myśli. Od słowa do słowa zrobiła się awantura. W którą zostałam wmieszana i ja, gdyż jak moja mama powiedziała, że lepiej bedzie jak wrócę do Polski, to on powiedział, ze mam spierdalać, ze on ma mnie w dupie, że szacunek ma tylko dla matki, i że ona jest dla niego najważniejsza. Wiadomo znam go na tyle, i wiem, że powiedział to w złości niekoniecznie tak myśląc.
Rodzice wiadomo jak rodzice, powiedzieli, ze to moje życie i zrobię jak zechce, ale między nim i moim TZ juz nigdy nie bedzie tak jak bylo.
Tz oznajmił, że juz nie chce aby moi rodzice tutaj przyjeżdzali.
i tak benzadziejnie wygląda ta sytuacja, a ja nie umiem sie w tym odnalezc. pomóżcie
- cóż, mocno prostacki i chamowaty wydaje się ten facet; tu nawet nie chodzi , ze to twoi rodzice, ale tak zachować się przy gościach w ogóle; walić takie teksty.
Też bym na miejscu twoich rodziców już nie przyjeżdżała, bo do chama po co? No i ja po tekście "spier.dalaj"- to dokładnie bym zrobiła- nienawidzę takich odzywek strasznie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:38   #8
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
rozumiem ze nie potrafisz poradzic sobie z faktem ze twoj narzeczony przegial.

proponuje odgiąć go w drugą stronę


Tylko jak go odgiąć???
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:41   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
w ostatni dzień wypił mót TZ dwa piwka (dodam, że on rzadko pije)praktycznie na pusty żołądek, po czym się żle czuł. Ja pojechałam z rodzicami na wycieczkę. po naszym powrocie leżał na tarasie. Potem przyszedł do pokoju narzekając jak się zle czuje, jak mu nie dobrze, i napluł na podłogę. Byłam w szoku, nie wiedzialam gdzie się schować ze wstydu przed rodzicami. Moje mamie się to nie spodobało, ale powiedziała zapytała się tylko jego co robi, a on jej na to "wolność tomku w swoim domku".
Jestem z nim już 8 osiem lat. Wiadomo były i złe momenty jak i te dobre. Ale takie zachowanie przy moich rodzicach było po raz pierwszy.
(...)
Facet z opisu nie jest burakiem. On jest ogrem, takim z "Gumisiów". Nie wierzę, że chamstwo wyszło z niego dopiero teraz. Pewnie to ukrywałaś przed wszystkimi, łącznie z rodzicami. Zwiewałabym gdzie pieprz rośnie przed kimś takim. Nie ma szacunku ani do Ciebie, ani do Twoich bliskich. Pomyśl, czego nauczy Wasze ewentualne dzieci. Chcesz aby Ci kiedyś syn napluł na buty, bo przecież tatuś tak robi? Strach się bać.

Dwa piwa niczego nie tłumaczą. Chyba, że jest alkoholikiem i to był efekt patologicznego upojenia alkoholem. Jak się jednak nie może lub nie potrafi, to się nie pije.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-08-23 o 18:42
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:42   #10
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

rozumiem moich rodziców w 100%, tylko jak ja powinnam sie teraz ustosunkować??? Tato twierdzi, że on mnie nie szanuje, że strach przyprowadzić gości, skoro on się tak zachowuje. Wiadomo córeczke zawsze będzie kochaną córeczką tatusia. Wiem, że moi rodzice będą szanować każdą moję decyzję.
Tylko czy tak da się iść przez życie??Nie utrzymując kontaktu z moimi rodzicami przez Tz?
No chyba, że może tz potrzebuje trochę czasu, żeby to przemyśleć, przetrawić, a może jak przetrawi to dojdzie do wniosku, ze wypada przeprosić. Zdaję sobie sprawę, że obie strony powiedziały za dużo. Ale wiadomo tate najbardziej zaczelo boleć to, jak powiedział , że ma mnie w dupie, że to jego mieszkanie,mimo, że wynajmujemy je razem
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:44   #11
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

ja bym się z takim gościem wstydziła do warzywniaka wyjść a co dopiero rodzicom przedstawiać. Naprawdę po słowach "spie.rdalaj" i "moja matka jest dla mnie ważniejsza" chcesz łagodzić konflikt z rodzicami? to nie oni mają problem, Ty masz i o sobie myśl.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:45   #12
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Ciężki jest to dla mnie orzech do zgryzienia. On się tak wcześniej nie zachowywał. Jest typem narwańca, żartownika, najpierw coś zrobi a póżniej pomyśli. Ma już 29 lat i w takim wieku chyba tzreba wziąść odpowiedzialność za swoje czyny.
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:46   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
rozumiem moich rodziców w 100%, tylko jak ja powinnam sie teraz ustosunkować??? Tato twierdzi, że on mnie nie szanuje, że strach przyprowadzić gości, skoro on się tak zachowuje. Wiadomo córeczke zawsze będzie kochaną córeczką tatusia. Wiem, że moi rodzice będą szanować każdą moję decyzję.
Tylko czy tak da się iść przez życie??Nie utrzymując kontaktu z moimi rodzicami przez Tz?
(...)
Twój ojciec ma rację. Acha macie dziecko [EDIT: pomyłka, nie mają - źle przeczytałam ] - już rozumiem potrzebę trwania przy buraku (bo nie wierzę w nagły napad braku szacunku i buractwa u kochającego, szanującego partnera). Masz kochających rodziców? Jak w ogóle możesz chcieć zrywać z nimi kontakt z powodu faceta? A jak zwykle zaczęło się niewinnie - "doszło do nieporozumienia" - jasne, nieporozumienie jak cholera.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-08-23 o 18:50
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:47   #14
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Tylko ja wiem, że on działa zawsze pod wpływem impulsu. Najpierw wyrzuci z siebie potok całkowicie nie przemyślanych słów, a dopiero póżniej analizuje. Twierdząc, że mnie kocha
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:47   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Ciężki jest to dla mnie orzech do zgryzienia. On się tak wcześniej nie zachowywał. Jest typem narwańca, żartownika, najpierw coś zrobi a póżniej pomyśli. Ma już 29 lat i w takim wieku chyba tzreba wziąść odpowiedzialność za swoje czyny.
Ale z żartów powinni się śmiać wszyscy, a nie tylko on. Często go tak sama przed sobą i innymi tłumaczysz?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:48   #16
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Ciężki jest to dla mnie orzech do zgryzienia. On się tak wcześniej nie zachowywał. Jest typem narwańca, żartownika, najpierw coś zrobi a póżniej pomyśli. Ma już 29 lat i w takim wieku chyba tzreba wziąść odpowiedzialność za swoje czyny.
a jak się napije za parę miesięcy, coś mu się u Ciebie nie spodoba i wystawi Ci walizki za drzwi krzycząc, że to jego mieszkanie i "spie.rdalaj" to też będziesz go tłumaczyć, że to taki typ?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:48   #17
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

nie mamy dzieci! ja nie chce zrywać kontaktu z rodzicami, jeszcze by tego brakowało. Tylko on nie chce mieć nic wspólnego z moimi rodzicami
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:50   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Tylko ja wiem, że on działa zawsze pod wpływem impulsu. Najpierw wyrzuci z siebie potok całkowicie nie przemyślanych słów, a dopiero póżniej analizuje. Twierdząc, że mnie kocha
Twierdząc... A jakie już rzeczy Ci już do tej pory zrobił i jakie numery wykręcił "pod wpływem impulsu"? Bo coś czuję, że sporo tego.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
nie mamy dzieci! ja nie chce zrywać kontaktu z rodzicami, jeszcze by tego brakowało. Tylko on nie chce mieć nic wspólnego z moimi rodzicami
Sorry, źle przeczytałam fragment o córce. Jeżeli przeprosił tylko Ciebie, a nie ich, to znaczy, że nie przeprosił do końca szczerze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:51   #19
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

nie wiem, czy widzisz droga autorko postu, że za wszelką cene starasz się znaleźć usprawiedliwienie na tą sytuację, takie odnosze wrażenie. Dla mnie masakra, w życiu bym nie pozostała nawet minuty z takim człowiekiem, sorki, jak dla mnie to burak i cham.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:51   #20
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
nie mamy dzieci! ja nie chce zrywać kontaktu z rodzicami, jeszcze by tego brakowało. Tylko on nie chce mieć nic wspólnego z moimi rodzicami
- cóż, dla mnie wybór między rodzicami, którzy na pewno cię kochają, a facetem, który jest narwańcem, wali ci przy rodzicach ,że masz spierd.alać ,a szanuje tylko swoją mamunię - cóż, ja tam dylematów bym specjalnie nie miała.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:52   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Gosiaczku masz ogra w domu. Problemem nie jest to ze naplul na podloge/ podrapal po jajkach / pierdzial w gosciach.

Problem jest taki ze stalo sie miedzy wami cos co sprawilo ze stracil do ciebie szacunek skoro wyklina, buraczy i obraza sie nie wiadomo na co.

Nie powinnas sie zastanawiac czy zerwac kontakty z rodzicami. Tylko nad tym czy z reka na sercu byl to pierwszy raz kiedy wyszedl z niego burak?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:52   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- cóż, dla mnie wybór między rodzicami, którzy na pewno cię kochają, a facetem, który jest narwańcem, wali ci przy rodzicach ,że masz spierd.alać ,a szanuje tylko swoją mamunię - cóż, ja tam dylematów bym specjalnie nie miała.
Madano, trudny wybór... Hmm, a jest jakaś trzecia możliwość? Np. zamiana narwanego chama w księcia lub wymazanie rodzicom z pamięci jego zachowania? Powiedz, że tak.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:56   #23
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
on powiedział, ze mam spierdalać
I ja bym postąpiła tak, jak doradził...

Nie wyobrażam sobie, żeby mój mężczyzna - kiedykolwiek, po alkoholu czy nie - pluł, obrażał moich rodziców i twierdził, że mam spierdalać, bo szacunek ma tylko do matki. Zgadzam się z Twoimi rodzicami - wg mnie on zupełnie Cię nie szanuje.

Ciężko mi uwierzyć, że wcześniej zawsze wszystko było pięknie, czule i ze wzajemnym szacunkiem, a teraz nagle wyszło szydło z worka.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:57   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Tylko jak go odgiąć???
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Madano, trudny wybór... Hmm, a jest jakaś trzecia możliwość? Np. zamiana narwanego chama w księcia lub wymazanie rodzicom z pamięci jego zachowania? Powiedz, że tak.
jaby mi tak chlop powiedzial to kazalabym mu wracac do mamusi. I wystawila walizke za drzwi. dorosly, zdrowy czlowiek kontroluje jezyk w takim stopniu zeby wiedziec co mowi.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:58   #25
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Madano, trudny wybór... Hmm, a jest jakaś trzecia możliwość? Np. zamiana narwanego chama w księcia lub wymazanie rodzicom z pamięci jego zachowania? Powiedz, że tak.
- po 8 latach razem??? Ba- ja tam nie wierzę,że on to po raz pierwszy się "tak zdenerwował"- tyle że teraz ulało mu się przy rodzicach dziewczyny, którzy ujrzeli, że córka z chamem i prostakiem jest. No i ten ropuch zdecydowanie w księcia się nie zamieni.
No i ja tam grzeczna dziewczynka jestem, gdy raz usłyszałam od faceta, że mam spierd.alać; spierdalałam i nie żałowałam nigdy.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-08-23 o 18:59
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:59   #26
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

moze ja slepo wierze, że człowiek na przykładzie swoich zachowań potrafi się zmienić??
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:01   #27
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
moze ja slepo wierze, że człowiek na przykładzie swoich zachowań potrafi się zmienić??
- ale on NIE CHCE się zmieniać; tkwienie w oślim uporze, że nie przeprosi twoich rodziców za chamówę , jaką odstawił, tylko o tym świadczy;
Zmiana jest możliwa TYLKO wtedy, gdy ma się dużą wewnętrzną motywację. On się nie zmieni, bo ty chcesz.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:01   #28
gosiaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

ale ja nie zamierzam wybierac miedzy rodzicami a nim. takiej opcji nie ma. Rodziców kocham bardzo i nic ani nikt tego nie zmieni
gosiaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:02   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
moze ja slepo wierze, że człowiek na przykładzie swoich zachowań potrafi się zmienić??
z reka na sercu. czy to byl pierwszy i jedyny raz kiedy twoj chlop tak sie skompromitowal, upokorzyl przed twoimi rodzicami i obrazil?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:02   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- po 8 latach razem??? Ba- ja tam nie wierzę,że on to po raz pierwszy się "tak zdenerwował"- tyle że teraz ulało mu się przy rodzicach dziewczyny, którzy ujrzeli, że córka z chamem i prostakiem jest. No i ten ropuch zdecydowanie w księcia się nie zamieni.
No i ja tam grzeczna dziewczynka jestem, gdy raz usłyszałam od faceta, że mam spierd.alać; spierdalałam i nie żałowałam nigdy.
Ja również nie wierzę, a pewne słowa, których używa autorka (takie uładzanie rzeczywistości, nie nazywanie rzeczy po imieniu) świadczą o tym, że to może trwać od dłuższego czasu. Dlatego od razu tak ostro wyrażam się o facecie - bo pachnie mi tu toksyczną relacją, w której dziewczyna zakłada sobie klapki na oczy, żeby pewnych rzeczy nie widzieć. Ale rodzice zobaczyli i teraz jest "nagle" wstyd. Człowiek sobie wszystko jest w stanie przetłumaczyć na korzyść partnera, tylko czy warto?

Autorko wątku, a co z Twoimi znajomymi (zakładam, że masz takich) - co sądzą o Twoim facecie? Jak w ogóle wygląda Wasze życie towarzyskie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.