do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 15:34   #1
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Question

do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie


Długo myślałam nad tym gdzie założyć wątek. Same metamorfozy mi nie pasowały bo potrzebuje porad dziewczyn, które farbują włosy samodzielnie, przy pomocy profesjonalnych farb.
Na 'fryzury, styling' tez nie bo nie o fryzurę jako uczesanie mi chodzi tylko o kolor.
Jak coś to liczę na mądre moderatorki, które ewentualnie przeniosą co trzeba i gdzie trzeba.


A teraz do konkretów.

Zdjęcie pierwsze i drugie to moje włosy. Kolor zgadza się z tym jaki jest w świetle naturalnym. Połowę twarzy zasłoniłam bo po co mam Was straszyć a połowę zostawiłam żeby pokazać odcień cery, kolor brwi czy oczu. Jestem zdecydowanym latem. Zimna, blada (i opalona nie będę bo ani ja słońca nie lubię ani ono mnie), naturalny kolor włosów popielaty blond, z roku na rok co raz ciemniejszy. Dobrze mi w zgaszonych kolorach, wszelkie ciepłoty to dla mnie dramat.
Mam na głowie balejaż jasny blond. Te ciemniejsze pasma to efekt daaaawnej koloryzacji na ciemny brąz, który wymył się już prawie całkowicie ale niestety zostawił miodowy poblask. Najjaśniejsze włosy to właśnie balejaż, robiony u fryzjera. Nie wiem czym i jaki to miało numerek i w ogóle nic nie wiem bo sie nie znam Między tymi miodowymi a najjaśniejszymi przebija mój naturalny, popielaty, ciemny blond.

Reszta zdjęć to kolory włosów jakie mi się podobają. Nie jestem do końca przekonana czy aktorki noszące te kolory są akurat zimne ale ich włosy tak mnie zachwycają, że mogę dostrzec zimne odcienie szczególnie na zdj pierwszej aktorki.

Pytania jakie chcę Wam zadać to:

-czy wg Was takie kolory włosów pasują do mojej cery itd?

-czy może mi ktoś podpowiedzieć jaką farbę kupić (allegro lub Koszykowa w Warszawie) i jaką wodę do tego?

-czy któraś z Was mogłaby wykonać dla mnie symulację komputerową z tymi fryzurami?

Licze na was, dziouchy, jeszcze nigdy się nie zawiodłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,9 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (25,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (55,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (23,8 KB, 22 załadowań)
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:12   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie

masz bardzo podobną urodę do mnie

Na twoim miejscu nie farbowałabym włosów na jasny blond, bo zleje się z kolorem cery. Przerabiałam już różne kolory i doszłam do wniosku, że najkorzystniej wyglądam w ciemnym popielatym blondzie, czyli kolorze charakterystycznym dla lata
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:08   #3
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie

Tylko, że ja już nie mogę na siebie patrzeć :/ balejaż, który miałam cały czas zrasta, odrosty mam już na 7cm! Przerabiałam już kolory ciemne i wiem, ze wyglądam w nich jak trup Marzą mi się takie jasne włosy... Ale jak nie całe to może chociaż drobny i gęsty balejaż w tym kolorze?


Urodę w sensie kolorystykę itd czy może oczy, twarz?

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:10 Powód: niedoczytanie
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 20:14   #4
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie

Ja też niezbyt lubię, jak kolor włosów się zlewa z kolorem twarzy, a w takich bardzo jasnych o to bardzo łatwo (nawet nie wspominam o konfiguracji solara+blond).
Mnie się bardzo podoba ten kolor... ale jeśli już chcesz coś zmieniać, to bym poszła do fryzjera, żeby wszystko dobrał, i tylko się go spytać, jaka firma i jaki odcień, ten rozrabiacz do tego ile % etc.
Ja mojej cioci farbuję włosy profesjonalną Wellą chyba i mi bardzo odpowiada, ale z tego względu, że można sobie zrobić dokładnie tyle mieszanki, ile trzeba
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 23:02   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Tylko, że ja już nie mogę na siebie patrzeć :/ balejaż, który miałam cały czas zrasta, odrosty mam już na 7cm! Przerabiałam już kolory ciemne i wiem, ze wyglądam w nich jak trup Marzą mi się takie jasne włosy... Ale jak nie całe to może chociaż drobny i gęsty balejaż w tym kolorze?


Urodę w sensie kolorystykę itd czy może oczy, twarz?
urodę w sensie kolorystykę
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 00:43   #6
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ja też niezbyt lubię, jak kolor włosów się zlewa z kolorem twarzy, a w takich bardzo jasnych o to bardzo łatwo (nawet nie wspominam o konfiguracji solara+blond).
Mnie się bardzo podoba ten kolor... ale jeśli już chcesz coś zmieniać, to bym poszła do fryzjera, żeby wszystko dobrał, i tylko się go spytać, jaka firma i jaki odcień, ten rozrabiacz do tego ile % etc.
Ja mojej cioci farbuję włosy profesjonalną Wellą chyba i mi bardzo odpowiada, ale z tego względu, że można sobie zrobić dokładnie tyle mieszanki, ile trzeba
To może tak jak mamę farbuję i jak sama kiedyś miałam? Tzn balejaż i przy twarzy mniej tak żeby było ciemne podbicie? Tylko nie mowie o zostawieniu przy twarzy kompletnie naturalnych tylko więcej niż gdzie indziej.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
urodę w sensie kolorystykę
ah
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:58   #7
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: do farbujących samodzielnie po konkrety i do wszystkich po opinie

Up! Up!

Nadal czekam na opinie
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.