Które leggisy do tej sukienki?? wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 18:08   #31
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Zbyt zwiewna sukienka do grubych rajtek..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:10   #32
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez siisii Pokaż wiadomość
jak to przeczytałam to przez pare sekund zastanawiałam sie czy sie smiac czy plakac...

wiem ze kazdy ma wlasne zdanie ale takie myslenie zalatuje mi 8o-letnia babcia...
to jaki kolor ubiera sie na wesele to jest wybor kazdego i nie zgadzam sie zeby czerwien czy inne kolory nie pasowaly. ja chodze w czerwonej sukience i malo mnie obchodzi czy bede kogos przycmiewac czy nie... a pannny mlodej nikt nie przycmi bo tylko ona w zupelnie inej sukience... no chyba ze wybiera cos mega skromnego co nie znaczy ze wtedy goscie maja przyjsc w lnianych workach zeby jej nie przycmic...
rece mi opadly poprostu...
Wydaje mi się, że to zależy od tego czy panna młoda ma do siebie trochę dystansu czy nie. Na tej samej zasadzie możnaby gościom zakazać makijażu, czy ekstrawaganckiej fryzury. Wiem, że jest kilka zasad, których łamać nie wypada ale o tym nie słyszałam.


bierdonka91 ona ma do tego skórę i irokeza, a przy poważnieszej sukience IMO byłoby za ciężko, myślę że ona doda stylizacji "lekkości" i o to chodzi
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:24   #33
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość

bierdonka91 ona ma do tego skórę i irokeza, a przy poważnieszej sukience IMO byłoby za ciężko, myślę że ona doda stylizacji "lekkości" i o to chodzi
Niedoczytałam.. Ale jakoś do tej sukienki nie pasuje mi ta cała stylizacja, jest po prostu za lekka.. (Mówię to ja, pankówa.. )
Decyzja zależy od bohaterki wątku.. Liczy się przecież oryginalność..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:48   #34
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

właśnie o to chodzi - lżejsza sukienka + cięższe dodatki.

uważam, że gdyby kiecka była ciężka i ciężkie dodatki, to efekt by przytłaczał, a tak może być ciekawie
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:56   #35
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
właśnie o to chodzi - lżejsza sukienka + cięższe dodatki.

uważam, że gdyby kiecka była ciężka i ciężkie dodatki, to efekt by przytłaczał, a tak może być ciekawie
Może i tak.. Po prostu jestem po studniówkowej traumie, gdzie koleżanka do zwiewnej sukienki założyła ciężkie czarne glany.. Przegięła ciężko.. Tak sobie to wyobrażam
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:14   #36
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

A ja bym poleciła po prostu grubsze pończochy nie tylko rajstopy mają różną grubość den!
Pończochy moim zdaniem dużo lepiej się nosi, no i lepiej się w nich kobieta zazwyczaj czuje wzorów również Ci u nas teraz pod dostatkiem. Ja niedawno (tzn. w grudniu) kupiłam kulka par grubszych pończoch w zwykłej, małej drogerii, więc podejrzewam, że wszędzie są (i zimową porą bardzo je sobie chwalę!)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 00:34   #37
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Co do czerwieni. Nie kazdemu w niej ładnie Paniom po sześćdziesiątce już można przywdziać czerwień?

A jak ktoś wygląda zjawiskowo w burym, to już się kwalifikuje do wypadu z wesela czy jeszcze nie?

Ja tak unikam białych i kremowych
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 10:30   #38
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Zbyt zwiewna sukienka do grubych rajtek..
Też mi się tak wydaje. A może się nie znam

Co do czerwonej sukienki na wesele to pierwsze słysze, że nie wypada zakładać Rozumiem biała czy kremowa.
A ja tam zakładam czarną na wesela
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 11:34   #39
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez siisii Pokaż wiadomość
jak to przeczytałam to przez pare sekund zastanawiałam sie czy sie smiac czy plakac...

wiem ze kazdy ma wlasne zdanie ale takie myslenie zalatuje mi 8o-letnia babcia...
to jaki kolor ubiera sie na wesele to jest wybor kazdego i nie zgadzam sie zeby czerwien czy inne kolory nie pasowaly. ja chodze w czerwonej sukience i malo mnie obchodzi czy bede kogos przycmiewac czy nie... a pannny mlodej nikt nie przycmi bo tylko ona w zupelnie inej sukience... no chyba ze wybiera cos mega skromnego co nie znaczy ze wtedy goscie maja przyjsc w lnianych workach zeby jej nie przycmic...
rece mi opadly poprostu...

Kochana, możesz się śmiać, ręcę moga ci zwisać nawet go głębokości Rowu Mariańskiego - nieweiele to dla mnei znaczy. Możesz mnie uważać nawet i za 80-letnią babcię, i tak to nic nie zmieni.

Ja czułabym się zniesmaczona jeśli jakaś panna pojawiłą by się na moim weselu w czerwieni. Nie każda Panna młoda odpindrza się w wielką białą suknie. Ja będe miała skromniutką, dopasowaną sukienkę z jedwabiu. A jeśli jakaś fruzia przywali w czerwieni, zostanie przeze mnei "prze zprzypadek" oblana winem.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2009-02-21 o 11:41
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:20   #40
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Kochana, możesz się śmiać, ręcę moga ci zwisać nawet go głębokości Rowu Mariańskiego - nieweiele to dla mnei znaczy. Możesz mnie uważać nawet i za 80-letnią babcię, i tak to nic nie zmieni.

Ja czułabym się zniesmaczona jeśli jakaś panna pojawiłą by się na moim weselu w czerwieni. Nie każda Panna młoda odpindrza się w wielką białą suknie. Ja będe miała skromniutką, dopasowaną sukienkę z jedwabiu. A jeśli jakaś fruzia przywali w czerwieni, zostanie przeze mnei "prze zprzypadek" oblana winem.
Myślę, że to przesada.
Nie można nosić białej, kremowej, czarnej, czerwonej kreacji... Więc co pozostaje? Zielenie, żółcie, niebieskości, szarości i fiolety? Na przykład mi nie pasowałby żaden z tych kolorów...
Przyznaję, że nie wypada założyć białej i kremowej sukienki. Ale czerwonej i czarnej?
Oczywiście nie suknię balową albo nie wiadomo jak wystawną kieckę... Ale prostą, skromną kieckę - jak najbardziej.
Według mnie Panna Młoda w białej sukni tak czy inaczej przyćmiewa resztę gości
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:28   #41
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Kochana, możesz się śmiać, ręcę moga ci zwisać nawet go głębokości Rowu Mariańskiego - nieweiele to dla mnei znaczy. Możesz mnie uważać nawet i za 80-letnią babcię, i tak to nic nie zmieni.

Ja czułabym się zniesmaczona jeśli jakaś panna pojawiłą by się na moim weselu w czerwieni. Nie każda Panna młoda odpindrza się w wielką białą suknie. Ja będe miała skromniutką, dopasowaną sukienkę z jedwabiu. A jeśli jakaśfruzia przywali w czerwieni, zostanie przeze mnei "prze zprzypadek" oblana winem.
Może powinnaś uwzględnić swoje wymagania na zaproszeniach ?

Strach na wesela chodzić...

Może troszkę dystansu do siebie, wydajesz się mieć niską samoocenę jeśli tak podchodzisz do tego. Rozumiem, że chcesz się czuć jak "gwiazda" ale ja chciałabym aby na moim weselu goście się dobrze czuli i bawili. A jakbym miała kogoś oblewać winem to chyba lepiej w ogóle go nie zapraszać, albo zaprosić same strasze panie, co by nie przyćmiły Ciebie. Po co sobie i komuś psuć zabawę, która powinna być przyjemnością. Nie chodzi mi o to aby spierać się z Tobą, albo Ciebie urazić, ale wydaje mi się, że przesadzasz. Nigdy nie słyszałam o tym aby nie ubierać się na czerwono na wesele, mało tego wiele widzi się na weselach czerwonych sukienek czy to jest powód do robienia szczeniackich wg mnie "numerów z winem"? I tak każdy wie kto jest w centrum uwagi- państwo młodzi. I o ile kolor biały jest wybitnie dla panny mlodej, to czerwień jest stylowa, elegancka i nadaje się jak najbardziej. Ja jako "fruzie" jak napisałaś traktuję bardziej te przewrażliwione na swoim i swojej urody punkcie.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 14:54   #42
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

L_V ostra babka jesteś

Ale może być tak, że 4 babeczki wkroczą w czerwieni, w tym jedna w czerwieni i w kabaraetkach, a dodatkowo z dekoltem do pępka

I co, wszystkie pooblewasz? Albo każesz wyjść?

W moim rozumieniu, tylko Ty będziesz się męczyć wewnętrznie, Ciebie będzie zżerało od środka, a po co Ci to? W końcu to ma być piękny dzień Twojego życia.

Tak więc życzę Ci cudownego nastroju, nieprzejmowania się nieistotnymi drobnostkami, kolorami sukienek gości. Niech Twój tż patrzy tylko na Ciebie i poza Tobą niech świata nie widzi
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:13   #43
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Z moją samooceną wszystko OK, dziekuje za tę analizę psychologiczna w pigułce.



A tak BTW, z ciekawości: Któraś z Was pracuje w branży?

Jakies stylistki, buyerki, fashionistki, fashion editors?
---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Tak więc życzę Ci cudownego nastroju, nieprzejmowania się nieistotnymi drobnostkami, kolorami sukienek gości. Niech Twój tż patrzy tylko na Ciebie i poza Tobą niech świata nie widzi
Dziękuje, moze się uda

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2009-02-21 o 19:17
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:34   #44
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

no coz kolor kolorem. padlam jak przeczytalam o zakazie czerwonej sukienki na wesele.

no coz. ja mialam zywa zielona. a moja siostra na jakims slubie kolezanki zalozyla czarna, bo taka jej pasowala akurat (jest wysoka, szczupla i ma biust). i jak zobaczylam zdjecia to zobaczylam ze bardzo jej pasowalo to no coz moze zagranica inne maja podejscie pod wzgledem kolorow
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:54   #45
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
błagam nie ubieraj do tej kiecki legginsów! nawet jak nie będzie za ciepło to na sali weselnej nie występuj w niej. Dla mnie połączenie legginsów z sukienką jest makabryczne , także jeśli o mnie chodzi to żadne legginsy nie pasują do sukienki.
Pomyslalam to samo. Leginsy beda wygladaly strasznie.
A co do sukienki, sama w sobie nie podoba mi sie,ale odnosnie kolorow. Dla mnie to jakis kosmos. Nie wolno czarnego, czerwonego...Dla mnie to jakies zabobony i ogromna przesada. Wg. mnie np. czerwien i czern to 2 najbardziej klasyczne kolory i wybierajac sie na wesele nie przejmowalabym sie tym co wolno a czego nie(mowie tu o kolorze, a nie np. o tym ze poszlabym w dresie ). Mysle,ze prosta skromna sukienka w tym kolorze to nic "niestosownego".

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2009-02-21 o 21:03
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:33   #46
traskat
Raczkowanie
 
Avatar traskat
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 166
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
błagam nie ubieraj do tej kiecki legginsów! nawet jak nie będzie za ciepło to na sali weselnej nie występuj w niej. Dla mnie połączenie legginsów z sukienką jest makabryczne , także jeśli o mnie chodzi to żadne legginsy nie pasują do sukienki.
dokładnie poza tym ta sukienka jest zbyt delikatna do leginsów, tak uważam. a jeśli już któreś koniecznie musiałabym wybrać to na pewno nie te koronkowe.
traskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 06:59   #47
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

Dziekuje dziewczyny za wszystkie wypowiedzi wczoraj zakupilam juz czarne matowe rajstopy 40den i na pewno je zaloże do tej sukienki,nie sa zbyt grube wiec chyba bedzie ok Co do tych kolorow to osobiscie niedawno bylam na weselu w czarnej ołówkowej spodnicy z wysokim stanem plus krwiście czerwonej bluzce i jakos nikt na mnie dziwnie nie patrzyl ze jestem na czerwono wiec uważam to za wymysły,kazdy powinien dobierac taki kolor który mu pasuje i tyle.Pozdrawiam serdecznie
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:57   #48
MerryLu50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Które leggisy do tej sukienki?? wesele

A ja w czerwcu idę na wesele w fioletowej tunice z kimonowatymi rekawami i cekinami w pasie,czarne legginsy 7/8 i fioletowe szpilki.Nie mam zamiaru przejmować się niczyją opinią ani opatulać się w taftę.
MerryLu50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.