Fryzura męska - irokez ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 21:27   #31
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam irokezy u chłopaków mmmmm
i rowniez pochwale fryzurke
ja tez uwielbiam i oczywiście pochwale fryzurke
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 09:53   #32
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
irokez u faceta..
Wiec tak: ja myslę, że tego teraz jest naprawdę dużo i takie uleganie modzie bez sprzeciwu- jak noszenie rurek schowanych w kozaczkach jest sztampowe i nie odróżnia nas zupełnie od szarej masy. Ot co.
Dokładnie tak. Każdy facet, który uważa, że jest "trendy" nosi teraz irokeza. Nudne się to zrobiło, niestety.
Nie będę jednak negować niczyjego wyboru, bo każdy ma prawo czesać się jak chce i jak mu pasuje. Ja sama mam balejaż, który ponoć jest banalny i passe
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 14:02   #33
skizo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Question Dot.: Fryzura męska - irokez ?

mam takie pytanko:
chciałbym sobie zrobić irokeza ale nie mam za gęstych włosów
Da radę
skizo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 21:54   #34
CHiPiS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Fryzura męska - irokez ?

buahahaha... to ma być irokez?? taka fryzura to mi przypomina mokrego nieopierzonego kurczaczka!! a ci kolesie,jeżeli mają takie życiowe rozterki w stylu"robić irokeza,czy nie?"a na głowie raptem 3 pióra to nie wiem co by było jakby pryszcz im wyskoczył!!??ja mam ponad 20 cm iroka i w tym celu ogoliłem pół bani długich włosów,a postawienie tego w pion to kwestia ztapirowania włosów i wylania opakowania mocnego lakieru,a nie jakiś tam gel!!a powiem,że strasznie to niszczy włosy!!więc jak widze takich pozerów to mi ciśnienie skacze!!!
CHiPiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 13:22   #35
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez CHiPiS Pokaż wiadomość
buahahaha... to ma być irokez?? taka fryzura to mi przypomina mokrego nieopierzonego kurczaczka!! a ci kolesie,jeżeli mają takie życiowe rozterki w stylu"robić irokeza,czy nie?"a na głowie raptem 3 pióra to nie wiem co by było jakby pryszcz im wyskoczył!!??ja mam ponad 20 cm iroka i w tym celu ogoliłem pół bani długich włosów,a postawienie tego w pion to kwestia ztapirowania włosów i wylania opakowania mocnego lakieru,a nie jakiś tam gel!!a powiem,że strasznie to niszczy włosy!!więc jak widze takich pozerów to mi ciśnienie skacze!!!
próbujesz nam zainponować??
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 13:20   #36
kocur13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Chcialbym zapytac czy z kreconyvh wlosuw da sie zrobic irokeza ??
kocur13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 13:44   #37
kocur13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

chcialbym zapytac czy jak mam krecone wlosy czy da sie Zrobic irokeza i czy to Fajnie wyglada na tym typie wolosuw ??
kocur13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 10:35   #38
Punkówa
Przyczajenie
 
Avatar Punkówa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Ehhh.. Ludzie nie rozumieją że irokez to jest znak rozpoznawczy Punka.. Tak samo jak idzie sobie przez miasto "różowe" dziewcze.. Patrze na jej buty myślac że parskne znów ze śmiechu a tam.. Glany.. Tak samo mnie skręca gdy widze "dresa" z irokezem.. Ja już nie wiem czy nam się subkultury pomieszały na tym świecie? Hmm.. Niedlugo zobaczymy na ulicach starsze kobiety z taka fryzura.. <lol2>
Punkówa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 11:33   #39
Punk!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

taa punkówo nie długo bedzie mozna zobaczyc babcie z irokezem , bo to ze sie widzi drecha z irokezem albo techno człowieka z tą fryzura to już normalka...niestety... Teraz mozna zobaczyc duzo pozerek i pozerów ... ale mam nadzieje ze szybko minie moda na punka ... bo krew mnie zalewa jak widze dziewcze z paskiem nabijanym cwiekami w glanach itp. albo chłopca z pięknym irolem na żel i z Mp3 na uszach gdzie mozna uslyszec tylko "unc,unc, jazdaaa" ... żenada ... :/
Punk! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 11:45   #40
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez Punkówa Pokaż wiadomość
Ehhh.. Ludzie nie rozumieją że irokez to jest znak rozpoznawczy Punka.. Tak samo jak idzie sobie przez miasto "różowe" dziewcze.. Patrze na jej buty myślac że parskne znów ze śmiechu a tam.. Glany.. Tak samo mnie skręca gdy widze "dresa" z irokezem.. Ja już nie wiem czy nam się subkultury pomieszały na tym świecie? Hmm.. Niedlugo zobaczymy na ulicach starsze kobiety z taka fryzura.. <lol2>
Dokładnie...Teraz wszyscy mieszają style. Tak jak opisałaś tą różowość...niektóre wyglądają śmiesznie, jeszcze jak ubiorą sobie pieszczochę na sweterek.
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 11:50   #41
Punk!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

hehe nie noo moze z tą babcia z irokezem , moze troche przesadziłam
__________________
Każdy inny - wszyscy równi
Punk! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 11:55   #42
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Irokez był fajny, ale jakieś 3 -4 lata temu, teraz co drugi chłopak go ma...
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 12:02   #43
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez Punk! Pokaż wiadomość
taa punkówo nie długo bedzie mozna zobaczyc babcie z irokezem , bo to ze sie widzi drecha z irokezem albo techno człowieka z tą fryzura to już normalka...niestety... Teraz mozna zobaczyc duzo pozerek i pozerów ... ale mam nadzieje ze szybko minie moda na punka ... bo krew mnie zalewa jak widze dziewcze z paskiem nabijanym cwiekami w glanach itp. albo chłopca z pięknym irolem na żel i z Mp3 na uszach gdzie mozna uslyszec tylko "unc,unc, jazdaaa" ... żenada ... :/
Pffff.
A dla mnie żenada do kwadratu, to nicki w stylu "Punk", "metal girl" i inne takie.
Mam wtedy wrażenie, że za wszelką cenę chcesz pokazać całemu światu jaka(i) jesteś TRÓ (czyli sam(a) nie wierzysz w to kim jesteś).
Punk to nie tylko muzyka, styl ubierania się, czy nick na forum...
goosja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 12:04   #44
Punk!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

mam taki nick bo tak mi sie podoba , i nie musisz mnie pouczac co jest wazne w punku bo ja dobrze o tym wiem .
__________________
Każdy inny - wszyscy równi
Punk! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 13:35   #45
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez goosja Pokaż wiadomość
Pffff.
A dla mnie żenada do kwadratu, to nicki w stylu "Punk", "metal girl" i inne takie.
Mam wtedy wrażenie, że za wszelką cenę chcesz pokazać całemu światu jaka(i) jesteś TRÓ (czyli sam(a) nie wierzysz w to kim jesteś).
Punk to nie tylko muzyka, styl ubierania się, czy nick na forum...
Goosja spokojnie...ja również nie jestem za tego typu nickami, bo to chęć przypodobania się, ale trzeba to zaakceptować jak lubi punk to się z nim utożsamia, też w taki sposób. Nie wolno krytykować ludzi po nicku, nawet jej nie znasz, nie wiesz jaką wyznaje ideologię, jak się ubiera. To tylko internet, kabel podłączony do pudła...
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 19:31   #46
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez Punk! Pokaż wiadomość
taa punkówo nie długo bedzie mozna zobaczyc babcie z irokezem , bo to ze sie widzi drecha z irokezem albo techno człowieka z tą fryzura to już normalka...niestety... Teraz mozna zobaczyc duzo pozerek i pozerów ... ale mam nadzieje ze szybko minie moda na punka ... bo krew mnie zalewa jak widze dziewcze z paskiem nabijanym cwiekami w glanach itp. albo chłopca z pięknym irolem na żel i z Mp3 na uszach gdzie mozna uslyszec tylko "unc,unc, jazdaaa" ... żenada ... :/
każdy sie ubiera jak chce
co do podkreślonego zdania: punk to nie tylko muzyka przypisujesz tylko sobie ten styl...uważasz jeśli ktoś nie słucha tego typu muzyki znaczy ze nie moze sie tak ubierać żenująca jest taka postawa co cie obchodzi co ten chłopak słucha, jeśli mu to pasuje to dla mnie ok...ja nie krytykuje takich ludzi...sama mieszam rózne style a słucham najczęściej popu zalecam troche dystansu
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 16:42   #47
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Angry Dot.: Fryzura męska - irokez ?

To ma być irokez????!!!!!!!
Błagam, nie dobijajcie..
http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5
TO jest irokez.
I irokez nie jest fryzurą gejów. Irokez to fryzura typowo punkowa.
A fryzura gejów-ten pseudo irokezik na żel, pedalska jak nic, nie jest godna nosić miana irokeza.
I to JEST obraza punków.
I ich ideologie są anarchistyczne, zresztą poczytajcie na wikipedii co to punk.
A nie z plemienia "irokezów" jak to ktoś nazwał :/
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:36   #48
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez beatrycze2107 Pokaż wiadomość
To ma być irokez????!!!!!!!
Błagam, nie dobijajcie..
http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5
TO jest irokez.
I irokez nie jest fryzurą gejów. Irokez to fryzura typowo punkowa.
A fryzura gejów-ten pseudo irokezik na żel, pedalska jak nic, nie jest godna nosić miana irokeza.
I to JEST obraza punków.
I ich ideologie są anarchistyczne, zresztą poczytajcie na wikipedii co to punk.
A nie z plemienia "irokezów" jak to ktoś nazwał :/
następna ,,nawiedzona"[nie moge znaleźć innego słowa]
nie uważam zeby ten ,,pseudo irokezik" był oznaką geja...bo jak takiego człowieka można poznac po fryzurze żyjesz stereotypami
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 23:44   #49
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez vicky23 Pokaż wiadomość
a wiecie ze taka fryzurka jest domeną gejów? oczywiście nic nie sugeruję, mnie też się podobają tak obcięci faceci,ale obracam się w kręgach "ładnych chłopców" i 4/5 ma wlaśnie takie włoski-zresztą to ich znak rozpoznawczy-kiedyś były to torby przewieszone przez ramię, ale stały się zbyt popularne i teraz są to m.in. takie właśnie fryzury
więc jak zobaczycie jakiegoś tak obciętego przystojniaka,możecie sobie pomyśleć, "hmm, ciekawe czy zajęty,wolny, czy wogóle nie do zdobycia "
Chodzi tobie o irokeza??
maartus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 16:43   #50
Malheureux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
GG do Malheureux Send a message via Skype™ to Malheureux
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Heh... W przyszłym tygodniu sobie robię... ;P Obawiam się tylko, że mi nie przypasuje... Wszystko okaże się w praniu. =)
Malheureux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 18:35   #51
Ewcia01
Przyczajenie
 
Avatar Ewcia01
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Mam fioła na punkcie irokezów Tylko żeby on wyglądał tak naturalnie...Tzn. żeby nie było zbyt dużo żelu... Lepszym sposobem jest suszarka i lakier do włosów
Ewcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:17   #52
Punkówa
Przyczajenie
 
Avatar Punkówa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Hmmmm... To co noszą Ci chłopcy na Głowach to nie jest obraza Punka... To raczej powód do strachu... Bo jak takie coś spotka prawdziwego Punka i ten Punk będzie agresywnie nastawiony do świata to może być cienko z tym czymś... Znaczy z tym chłopczykiem.... A to że Punki noszą Irokezy to nie po to by być modnym... To ideologia...
I ***ać ten ***any syf jakim jest moda i image.... ***AĆ to do ****y! Po co wszyscy wyglądaja tak samo?? Nie rozumiem... Ja *******e....
Różowe ****y...
***ane Dresy..
Techno-Boye...
****y!!!!!!!
__________________
"...O czym to było?
Czy wszystko musi być o czymś?
Trzeba w coś wierzyć
Najgorsze jest to, że bez wiary nie ma komu dać w mordę za to całe nasze zasrane życie..."
Punkówa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 14:21   #53
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Angry Dot.: Fryzura męska - irokez ?

no. zgadzam sie z punkowa.
zeby tak nap********* wszystkim tym obrzydliwym chlopcom..ahh..to byloby piekne..
a juz najgorzej jak ktos ma wszystkie wlosy jednej dlugosci i stawia se takiego "irokeza" ;/
a wogle to zaden irokez na zel NIE jest naturalny..jak cos moze byc naturalne jesli jest sztucznie zrobione ;|
ja mam taka fryzure, ze po prawej krotkie 2 cm a po lewej do ramion. i te dlugie sobie ukladam (podnosze) za pomoca gumy do stylizacji wlosow, i moim zdaniem jest to najlepszy srodek do stawiania wlosow (irokeza tez) bo matuje wlosy i nie widac ze sie ma COKOLWIEK na nich.
a ten na zel..<rzygi> i tyle.
jak takiego widze w szkole to podchodze i mowei: :"czy to ma byc irokez?"
no i dzis jeden taki sie nawinal i powiedzial, ze nie, lecz kolezaneczka jego przekrzyczala go i powiedziala TAAAAAAK no to uslyszal ode mnie ze irokez nie jest dla ciot w obwislych spodniach tylko dla punkow..
chlopcu chyba sie przykro zrobilo, ale mam nadzieje ze juz tak nie przyjdzie..bo tak zazwyczaj bywa..
szczegolnie ze w szkole jestem odbierana jako osoba agresywna (zreszta bezpodstawnie ;])....

i tak wracajac do tematu..
skoro noszenie irokezow zapoczatkowali punkowie, to chyba wlasnie oni wiedza najlepiej, co irokezem mozna nazwac, a co nie.

punki nie maja wlosow 3 cm postawionych na zel w taki trojkacik i to tylko na gorze glowy..
irokezy punkow sa postawione do gory a nie ze wszystkie wlosy sa posklejane i cienkie na 2 mm i sa rowniez z tylu glowy..
kur..de tak sie we mnie gotuje jak widze takie cioty..
i mam poprostu ochote podejsc i..

ja pier....
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 15:09   #54
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez nena-mycha Pokaż wiadomość
próbujesz nam zainponować??
jesli probowal, to mu sie udalo. mi imponuje PRAWDZIWY irokez. a jak ma chlopak 20 cm to musi byc niezly chociaz jeszcze lepiej bywa-i z pol metra.
przynajmniej koles ma prawdziwego irokeza, a nie jakies gowno.
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 20:03   #55
Punk!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Mi kumpela stawiala niedawno irokeza (ok 10 - 15 cm.) na cukier , męczyłyśmy sie z 2 godziny ale wyszlo ;]
__________________
Każdy inny - wszyscy równi
Punk! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 06:53   #56
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

irokez u chlopaków - popieram w 100%
chyba nie ma sexowniejszej fryzury

natomiast ja uwielbiam jeszcze irokezy u dziewczyn sama wybieram sie po swojego w tym tygodniu [chyba ze spanikuje ... :P]
a im bardziej extremalny tym lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg irokez.jpg (30,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irokezgirl.jpg (44,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irokezgirl2.jpg (91,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irokezgirl3.jpg (66,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irokez2.jpg (19,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irokez3.jpg (16,1 KB, 56 załadowań)
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 17:01   #57
małaMI87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: miasto bez pedałów
Wiadomości: 55
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

o boze....!!!irokezy jakies.... nieznosze i jeszcze raz nie znosze wlosow na zelu czy tam czym innym u chlopaka!!! cos okropnego jak dla mnie!!!! do tego jak ma jeszcze jakis sweterek, jeansy wycierane czy cos.... jakies wlasnie takie pedalskie gadzety!! jakis chipis napisał "więc jak widze takich pozerów to mi ciśnienie skacze!!!" i wlasnie widze kto tu jest pozer czlowieku nie wiem w jakim miescie mieszkasz ale u mnie tepi sie takich pedałow

oczywsiscie pewnie zostane zbanowana ale cisnienie to mi sie podnioslo jak to uslyszalam!!


***ać brudasów i pedałów!!!!!!!!!!!!!!
małaMI87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 20:23   #58
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

i co?punkowa,punk beatrycze ... nalepiej sie nie myc, nie czesac... apo co modne srodki stylizujace??prawdziwy punk to wlosy na bialko i na cukier stawia!!!
i te modne teraz fryzury nazwane "irokez"napewno sa sty;izowane na mode punk...tylko ze wlasnie Indianie byli prekursorami tych fryzur...to po pierwsze, a po drugoie nie macie prawa obrazac innych ludzi za to ze lubia byc np. modni
a co do innych waszych "wynurzen'..tzn ze dzieci rowniez w irokezach zaliczcie do pewnej grupy , ktroa (zreszta nieslusznie)moze nosic tylko i wylacznie tę fryzure??acha zapomnialabym, na slasku byl taki zwyczaj, zreszta jes chyba jeszcze, ze robotnicy gornicy, hutnicy chodza do pracy z torba na ramieniu, w ktorej maja\sniadanie i cos do picia , wygodniejsze to niz reklamowka... i wedlug was to geje.... super nie wiedzialam do dzis\ze moj tato byl gejem..
te wasze wywody sa naprawde osmieszajace, ale was samych
to ze wykropkowujecie wyrazy, nie znazcy ze nie przekoczycie granicy, ktora upowazni mnie do do podjecia decyzji, o ukaraniu, wiec radze zebyscie sie moze juz wiecej na tym forum i dodatku nie na temat ,wypowiadaly\li
dziwia mnie\rozni ludzie ale ich nie potepiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 14:47   #59
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
acha zapomnialabym, na slasku byl taki zwyczaj, zreszta jes chyba jeszcze, ze robotnicy gornicy, hutnicy chodza do pracy z torba na ramieniu, w ktorej maja\sniadanie i cos do picia , wygodniejsze to niz reklamowka... i wedlug was to geje....

poprostu jedno słowo: ŻENADA.


czy ktos z nas mowil cos takiego? ;/


a wogle to sama nie jestes pewna swoich "racji" wiec czemu je piszesz?

"i te modne teraz fryzury "irokez" NA PEWNO są stylizowane na punk"
sama nie wiesz? to po co piszesz?

i widac ze o punku nie masz pojecia wiec sie nie "wymądrzaj" na temat sposobów stwaiania irokeza :/
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 16:28   #60
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

żenujące jest to co Ty piszesz w tym wątku , bo nie na temat
poza tym ja zawsze wiem co pisze i o czym w przeciwieństwie do Ciebie, co wynika z wtrącania sie nie na temat o obrażania ludzi
i nie wiem po co ten akurat wycinek mojego tekstu...???skoro sie do niego nie odniosłaś
i w sumie mogę ci jeszcze dodac ze ja mogę na pewno sie wymądrzać ... . bo mam do tego kompetencje....w przeciwieństwie do Cebie, wiec nie życzę sobie więcej na ten temat komentarzy
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-04-02 o 18:40 Powód: literowka
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.