Dziwne włosy. Nie ukladajace sie u chlopaka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-26, 23:12   #1
aduch12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Question

Dziwne włosy. Nie ukladajace sie u chlopaka.


Witam, pisze tu ponieważ od lat mam pewien problem z włosami. Wiec włosy mam średnio grube. po umyciu i wysuszeniu puszą się i są bardzo suche. Włos po umyciu zamiast skłaniać się ku dołowi zawija się do góry. włosy nie układają się tak jakby w pojedyncze kosmyki tylko każdy jest osobno. Zawsze sobie radziłem z tym nakładając pastę do stylizacji i na to czapkę czekałem z 3 minuty i jako tako dało się wyjść z domu. Aha i włosy są strasznie matowe co tez dziwnie wygląda. mogę dodać jeszcze ze wodę mam twarda w kranie ale nie wiem czy to ma na włosy jakiś wpływ. Chodzi mi głównie czy mogli byście mi podać jakieś dobre środki do pielęgnacji włosów, oraz środki do stylizacji, żeby uzyskać normalne miękie układające się włosy w "kosmyki" tak żeby włosy się tak bardzo nie puszyły po umyciu. jestem w stanie wydać spora kasę na te kosmetyki ważne żeby działały, bo już trochę się zmagam z tym problemem mogą to być nawet topowe kosmetyki. porostu przy takim wyborze jaki mamy obecnie nie jestem w stanie się połapać co i jak do czego.
Dodam jeszcze ze myje włosy na początku ciepła woda po czym szampon spłukuje zimna woda, susze je zimnym powietrzem, ale rezultatów większych niema.
aduch12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:11   #2
Polizei_aufmachen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dziwne włosy. Nie ukladajace sie u chlopaka.

Olejek/eliksir olejkowy do włosów. I zamiast pasty może pomada, tudzież pasta, która nie matuje.
Polizei_aufmachen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-30 22:11:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.