Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 23:01   #1141
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Question Jakie kremy, żele na blizny ?

Witam
Jakie kremy, masci, żele stosowac na brzydkie głębokie blizny potrądzikowe.
Używałam już kwasów, peelingów, laseroterapii i niestety nieskutecznie
Znacie jakies preparaty na blizny?
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Emilia
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 16:58   #1142
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Tu na forum duzo jest o tym poszukaj dobrze...
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:14   #1143
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Dzieki. Przeszukalam juz forum. sporo osob poleca VERADERM żel na blizny.
Na allegro widzialam ten żel z apteki i go kupie.
Pozdrawiam
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:32   #1144
_Roxanna_
Przyczajenie
 
Avatar _Roxanna_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Najlepszym środkiem na blizny każdego rodzaju jest krem " No-Scar " wcześniej znany jako " Perła Inków " , jest poprostu rewelacyjny , potrafi spłycić bądź całkowicie zlikwidować nawet stare blizny , oprócz tego bardzo dobrze radzi sobie z trżdzikiem i rozstępami , ja używam go co jakiś czas jako krem pielęgnacyjny , bo choć ma silne działanie jeste bardzo delikatny , dobrze nawilża , kupisz go w aptece , jego cena to
35,00 Zł za małe opakowanie i 65,00 Zł za duże , naprawdę polecam , inną dobrą rzeczą jest " Contratubex " żel na blizny , w aptece zapłacisz za niego około 35,00 Zł za małe opakowanie , jest też bardzo delikatny krem " Tointex " ale działa dobrze tylko na bardzo świeże blizny .

pozdrawiam
_Roxanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:39   #1145
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Arrow Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Sosowalam No Scar niestety bezskutecznie. Contratubex ez stosowałam ale był za bardzo drazniacy bo byl na bazie cebuli. Tointex za slaby. Dermatolog radzila mi żel na bazie silikonu w tym własnie Venoderm. Podobno wart jest swojej ceny i warto w niego zainwestowac bo jest skuteczny.

akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 22:53   #1146
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

zgadzam sie z Roxaną moj brat uzywa No scar, normalnie jego twarz jest teraz gładziutka a ja sama uzywałam go na blizny po operacji i po kilku miesiącach zeszły.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:04   #1147
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Ja akurat stosuję No-Scar i troszkę pomaga.
A chodziłaś na zabiegi mikrodermabrazji? Może tego spróbuj. Ja byłam dopiero na 1 zabiegu. We wtorek idę na kolejny. Myślę, że po 4 zabiegach powinnam zauważyć znaczną różnicę.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 08:54   #1148
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Thumbs down Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Ja akurat nie polecam kremu No-scar.Uzywałam go i oddałam poniewaz nigdy w zyciu nie miałam takiego wysypu pryszczy!!! Nie przekonalo mnie nawet to ze mogłby zlikwidowac blizny po tradziku bo mialam takie syfy ze masakra
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 15:51   #1149
_Roxanna_
Przyczajenie
 
Avatar _Roxanna_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Nie można spodziewać się efektów odrazu , potrzeba troszkę cierpliwości , nigdy nie ma tak ,że blizna czy trądzik znikną ot tak po kilku dniach stosowania jakiegoś kremu ,po kilku dniach można zobczyć jedynie pierwsze efekty....

Contratubex na bazie cebuli ? chyba Cepan jest na bazie cebuli ....

Chciałam dodać jedną rzecz , jeśli blizna jest głęboka czy też stara można robić na noc opatrunki z Contratubexu czy No-Scar , to znaczy , nałożyć grubszą warstwę kremu pod folię spożywczą i zakleić polastrem (najlepiej bez opatrunku ) to przyspiesza gojenie.

Julita , może poprostu masz uczulenie na jakiś składnik ,który zawiera
No-Scar , on moim zdaniem na trądzik i na blizny jest rewelacyjny ,ale jak widać nie dla każdego ,pozatym jak uzywa się długo jakiegoś kremu ,to skóra przyzwyczaja się do niego i po jakimś czasie jego skuteczność nie jest już taka sama ,lub skóra ma poprostu go dość i reaguje .... uczuleniam lub nowymi pryszczami ,co za dużo to nie zdrowo ;-)

buziaczki
_Roxanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:41   #1150
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Zalezy mi na specyfiku ktory nie bedzie sie scieral gdyz blizne mam w takim miejscu ze te wszystkie NO-SCARy, Contratubexy sie scieraly. Probowalam okladow ale ciezko bylo.
Z tego do mowil mi dermatolog to ten VERADERM sie ne sciera bo tworzy jakgdyby taki silikonowy opatrunek, ktory przylega do ciala i ne sciera w kontakcie z ubraniami czy tez dotykiem.
Blizne mam na brzuchu w miejscu gdzie ciagle zgina sie cialo i skora jest podrzniona pod wplywem ruchu, potu i jest pod ubraniami dlatego scieralne kremy i masci odpadaja.
Ten VERADERM mozna podobno stosowac na twarz pod makijaz i nic nie widac i sie nie sciera bo jest to przylegajacy silikon.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 15:27   #1151
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Rozumiem, ze No-scar i inne redukuja rownierz przebarwienia?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 21:12   #1152
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Podbijam wątek
Troche się w tym wszystkim pogubiłam i potrzebowałabym prostej opowiedzi. Nie mam zbyt duzego problemu z cera (no moze nieco zaskornikow ktore juz schodza )ale przez wlasna glupote narobilam sobie troche blizn i przebrawien. Nie wiem mam na buzi moze z 4,5 nieco wiekszych plam, ale niestey przy mojej jasnej cerze strasznie je widac. Czy ktos moze mi poradzic czego sprobowac na pierwszy ogien? Mam tez koszmarnie wrazliwa cere wiec sie boje wszelkich specyfikow :P.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:19   #1153
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Podbijam wątek
Troche się w tym wszystkim pogubiłam i potrzebowałabym prostej opowiedzi. Nie mam zbyt duzego problemu z cera (no moze nieco zaskornikow ktore juz schodza )ale przez wlasna glupote narobilam sobie troche blizn i przebrawien. Nie wiem mam na buzi moze z 4,5 nieco wiekszych plam, ale niestey przy mojej jasnej cerze strasznie je widac. Czy ktos moze mi poradzic czego sprobowac na pierwszy ogien? Mam tez koszmarnie wrazliwa cere wiec sie boje wszelkich specyfikow :P.
ja moich sie pozbylam po prostu delikatny peeling i nawilzanie, choc nie trwa to msc ani dwa, w kazdym razie znika, tez mam bardzo wrazliwa cere, ewentualnie idz do dermy i moze ona cos poradzi
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:21   #1154
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja moich sie pozbylam po prostu delikatny peeling i nawilzanie, choc nie trwa to msc ani dwa, w kazdym razie znika, tez mam bardzo wrazliwa cere, ewentualnie idz do dermy i moze ona cos poradzi
Wszelkie peeliingi odpadaja - momentalnie mnie po nich wysypuje a boje sie isc do deramatologa z 5 przebarwieniami, pewnie mnie wysmieje i powie zebym jej dupska nie zawracala takimi *******ami
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:28   #1155
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Wszelkie peeliingi odpadaja - momentalnie mnie po nich wysypuje a boje sie isc do deramatologa z 5 przebarwieniami, pewnie mnie wysmieje i powie zebym jej dupska nie zawracala takimi *******ami
enzymatyczne tez? wiesz takie bez tych tracych kuleczek
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:45   #1156
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
enzymatyczne tez? wiesz takie bez tych tracych kuleczek
Wszelkie, przynajmniej te ktore dotad mialam... stwierdzialm w koncu, ze szkoda kasy wydawac bo i tak po jednym uzyciu ladowaly w szufladzie. A moze warto znowu sprobowac? Kasiek87 piszesz ze tez jestes wrazliwcem wiec moze znasz cos odpowiedniego?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:56   #1157
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Wszelkie, przynajmniej te ktore dotad mialam... stwierdzialm w koncu, ze szkoda kasy wydawac bo i tak po jednym uzyciu ladowaly w szufladzie. A moze warto znowu sprobowac? Kasiek87 piszesz ze tez jestes wrazliwcem wiec moze znasz cos odpowiedniego?
hm wiesz ja stosuje teraz zel do mycia twarzy z peelingiem zziarenkowym z tej zielonej serii nivea visage bo on mnie jeszcze nie uczulil, moze poszukaj czegos w aptece z iwostinu, w kazdym razie nie stosuj zadnych badziewi do cery tradzikowej, ja przez to mialam problemy, bo skora sie wysuszala luszczyla zapychala i w kolko macieju ;/ a odstawilam te wszystkie dziady i zaczelam uzywac iwostinu nawilzajacego zamiast wszystkich matowiaczy, i przestalam byc czerwona na twarzy podrazniona i mniej sie swiece niz wczesniej ;]

moja cera okazala sie wcale nie tlusta tylko sucha przetluszczajaca sie z problemami do tego bardzo wrazliwa i uczulona na wiekszosc chemicznych srodkow szkoda, ze dowiedzialam sie o tym po kuracji antybiotykami doustnymi zewnetrznymi masa blizn przebarwien i spadku samooceny ;/
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:58   #1158
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

mnie tez zalezy na usunieciu plam! A PLAM MAM STRAAASZNIE DUZO = praktycznie wszedzie bralam curacne przez kilka miechow tradzik zlazl calkowicie przestalam brac z braku funduszy - teraz zaczyna przetluszczac mi sie twarz - nawet mi syfek wyskoczyl a nie mialam nic od tych paru miechow no w kazdym badz razie ... chcialabym zaczac bawic sie kwasami ! nie wiem czy moge isc z kilkoma grudkami poskornymi do jakiegos gabinetu (kosmetycznego ???) i poprosic o kwasy? Tez sie zgubilam
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:32   #1159
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Od 6 miesięcy stosuję Acne-Derm i działa na mnie super Na dniach wybieram się na mikrodermabrazję (moim problemem są blizny i przebarwienia). Zastanawiam się czy po tym zabiegu mogę nadal go stosować (jeżeli nie, to na jaki czas się wstrzymać z jego stosowaniem)? Czy nie będzie on podrażniał zbytnio skóry, a może jego działanie będzie lepsze [bardziej 'dogłębne']?
Bardzo Was proszę o odpowiedź
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 10:41   #1160
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Ja używałam kremu ze ślimaka niestety nie wiem, co to była za firma. Efekt był super. Moja mam używała tego samego kremu na zmarszczki i również była zadowolona. Nie wiem, czy można go dostać w drogerii, ale może warto poszukać w aptece.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 12:54   #1161
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Na allegro znajdziecie krem ze slimaka ;] swoja droga - moze by tak rozgniesc kilka slimaczkow i nalozyc na twarz?? za free
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:03   #1162
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Jakie kremy, żele na blizny ?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Na allegro znajdziecie krem ze slimaka ;] swoja droga - moze by tak rozgniesc kilka slimaczkow i nalozyc na twarz?? za free

Dość drastyczny pomysł
Nie trzeba ich rozgniatać, wystarczy takie bez domków położyć po prostu na twarzy, ze strachu będą wydzielać dużo tego śluzu. Może podziała.

Jednak ja dziękuję, mam jakiś wstręt do ślimaków.
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:44   #1163
marcelinx
Przyczajenie
 
Avatar marcelinx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Cool Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

No scar - Perła Inków

Hmm.. Szczerze to zastanawiam sie nad rzekomym działaniem tego specyfiku. Używam go od lipca czyli raptem 4 miesiące, ale wielkich efektów nie widze.. Owszem działa dobrze na przebarwienia, ale małe dziurki i blizny po krostach zasadniczo sie nie zmniejszyły.
(choć moze to ja nie zawuazam różnicy)
Nie mam ich duzo, ani tez nie sa jakies glebokie. Aczkolwiek jestem perfekcjonistka i wszystko musi byc idealne.. Dobry puder i korektor idealnie maskuje - ale nie o to w tych chodzi. Wyznaczyłam sobie cel - pozbyć się tego do lata..
Choc moze potrzeba jeszcze czasu i cierpliowsci... ?
Za jakiś czas dam znać..

3majcie sie dziewczeta! I nie załamujcie - wszystko minie..
marcelinx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:54   #1164
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hm wiesz ja stosuje teraz zel do mycia twarzy z peelingiem zziarenkowym z tej zielonej serii nivea visage bo on mnie jeszcze nie uczulil, moze poszukaj czegos w aptece z iwostinu, w kazdym razie nie stosuj zadnych badziewi do cery tradzikowej, ja przez to mialam problemy, bo skora sie wysuszala luszczyla zapychala i w kolko macieju ;/ a odstawilam te wszystkie dziady i zaczelam uzywac iwostinu nawilzajacego zamiast wszystkich matowiaczy, i przestalam byc czerwona na twarzy podrazniona i mniej sie swiece niz wczesniej ;]

moja cera okazala sie wcale nie tlusta tylko sucha przetluszczajaca sie z problemami do tego bardzo wrazliwa i uczulona na wiekszosc chemicznych srodkow szkoda, ze dowiedzialam sie o tym po kuracji antybiotykami doustnymi zewnetrznymi masa blizn przebarwien i spadku samooceny ;/
Dzikei, ale od nivei wole sie trzymac z daleka to wszystko co datad z niej mialam mnie uczula . Ja tez nie mam cery tradzikowej (chcociaz ostatnio mam taki wysyp ze jeszcze troche i stwirdze ze moze jednak mam :P) ale wrazliwa i z duzymi skonnosliami do uczulen. Nie wiem poszukam poszmeram.... przetestuje i pewnie i tak nic nie znajde
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:26   #1165
agawiki06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Witam!
Dziewczyny pomóżcie!!! Od kilku miesięcy mam straszny problem z trądzikiem i bliznami po nim. Na początku goście pojawili się na policzkach, najpierw z jednej potem z drugiej strony, potem przeszli na brodę. I żeby nie było nudno jak jeden zagoił się pozostawiając po sobie fantastyczną bliznę pojawiał się kolejny okrutnie bolący pryszcz. Tak więc oprócz czerwonych latarni (syfków) są ślady po nich również w znienawidzonym przeze mnie kolorze. W strefie T mam cerę tłustą obsypaną zaskórnikami. Tak więc nawet makijaż niezbyt pomaga. Poradźcie mi jak się z tym uporać nie rujnując przy tym portfela.
agawiki06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 17:46   #1166
gizix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do gizix
Talking Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Na blizny potrądzikowe polecam Duac, niestety trzeba się zgłowić do termatologa po ten lek, ponieważ ma dosyć silne działanie- antybiotyk Używałam już różnych rzeczy:skinoren, kwasy AHA, algi. Ale właściwie najbardziej pomógł mi Duac...kosztuje ok 40zł. Ale działanie jest świetne. Skinoren też nie najgorszy acz kolwiek bardzo przesusza skóre (tworzy taką jakby skorupe), w moim przypadku wywoływał uczulenie, dlatego przeżuciłam się na Duac. I w sumie zauważyłam lepsze działanie
gizix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 17:49   #1167
gizix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do gizix
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Na blizny potrądzikowe polecam Duac, niestety trzeba się zgłowić do termatologa po ten lek, ponieważ ma dosyć silne działanie- antybiotyk Używałam już różnych rzeczy:skinoren, kwasy AHA, algi. Ale właściwie najbardziej pomógł mi Duac...kosztuje ok 40zł. Ale działanie jest świetne. Skinoren też nie najgorszy acz kolwiek bardzo przesusza skóre (tworzy taką jakby skorupe), w moim przypadku wywoływał uczulenie, dlatego przeżuciłam się na Duac. I w sumie zauważyłam lepsze działanie
gizix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:27   #1168
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Ehhh....też mam blizny i przebarwienia po trądziku, tyle, że na plecach A jest tego mnóstwo, moje plecy są poprostu koszmarne

No i coś czego nie mogę sobie wybaczyć to to, że sama się tak załatwiłam przez wyciskanie, drapanie i zupełny brak pielegnacji, a teraz wstyd bluzeczkę na ramiączkach założyć
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:44   #1169
thedorothe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wodzisław
Wiadomości: 2
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Mam trądzik od jakis 8 lat, blizny, zaskórniki itp itd, poszłam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Rybniku tam pani doktor zaproponowała mi niezwykła kuracje:
3 x Peeling Easy TCA, w sumie 750 zł ( jeden peel=250zł) powtarzany w co tygodniowym odstępie (jutro mam ostatni zabieg) do tego musze używać kremu Skin Tech - Blending Bleaching, a po tej kuracji przepisze mi jakieś silne tabletki na 3 miesiące (nie pamietam nazwy) podobno efekt niezwykły. Jeśli chodzi o te peelingi to fakt skóra schodzi takimi płatami że pierwszy dzień cały przepłajałam wyglądałam jak ze Star Treka lub horroru, wiec 3 tygdonie siedzenia w domu, ale jak narazie opłaca się, cała kuracja wyjdzie mnie prawie 2 tys zł !! ale trudno, wczesnij uwaliłam dużo wiecej u dermatologów (wszystkie dostępne maści, kremy, antybiotyki i NIC! ) endokrynologów i ginekologów (Diane 35 znacznie pogłebiło trądzik tak samo jak Yasmin) stosowałam też No scar i efektów nie był, skóra się przetłuszczała więc i pryszczów było znów wiecej a co za tym idzie i nowych bliz. Sama jestem ciekawa czy to pomoze, narazie skóra jest niesamowicie wygładzona, ale ile to trzeba było wycierpieć a to dopiero początek, może kiedys napisze czy to naprawde działa?
thedorothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:48   #1170
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Dziewczyny a czy któraś z Was była na mikrodermabrazji?

I możecie mi powiedzieć czy jest jakaś granica wiekowa od kiedy można ją wykonywać?
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.