Dobry fryzjer - Zamość - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 20:32   #181
agrafka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hejka, już kilka razy byłam na ul. Św. Piątka w Twoim Stylu i nie żałuję. Babeczki obcinają konkretnie i nie drogo, w porównaniu do niektórych zamojskich salonów. Pozdrawiam.
agrafka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:17   #182
paula204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Nie wiem jak jest w Twoim Stylu na św.Piątka, ale Świat fryzur Diana K. jest dokładnie na przeciwko i tu nie polecam ...
paula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:53   #183
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

a jest jakis fryzjer gdzie wykonuja prostowanie wlosow goldwella lub farouk'a? choc obawiam sie ze to jeszcze zbyt nowoczesne zabiegi na Zamosc
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:46   #184
maggino13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

jeśłi dobrze kojarze to z Goldwella korzystają w "SANDRA I PATRYK" - KUDYK MARIUSZ
UL. LWOWSKA 22A
22-400 Zamość
woj. lubelskie

tel. kom: 601590359

byłam tam pare razy i strzygł mnie pan Mariusz - byłam bardzo zadowolona podobnie jak ze zrobionego świetlistego blondu (nie był kurczakowaty a platynowy srebrny)
polecam
maggino13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:13   #185
Nicole77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Drogie forumowiczki niewiem czy wiecie ale Galeria Fryzur juz nie istnieje przy orbisie...moze ktos wie gdzie przeniesiono zakład Pani Masilonis...?
Nicole77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 19:04   #186
samosia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Z tego co słyszałam salon został przeniesiony na wyszynskiego 3.Pani Masilonis z dwóch salonów zrobiła jeden.

Edytowane przez samosia85
Czas edycji: 2011-01-28 o 19:10 Powód: błąd
samosia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:58   #187
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Salon na wyszyńskiego M.Masilonis jest jakieś hmm 8lat już?..
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:58   #188
słonecznik82
Raczkowanie
 
Avatar słonecznik82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Question Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej dziewczyny, szukam dobrego fryzjera w Zamościu, ktory zafarbuje mi odrosty od korony glowy na pasemka blond.
Co sadzicie o Salonie fryzjerskim "JOANNA"- który prowadzi pani Joanna Kur, na ul. Zamkniętej 4, obok Czarnego Kota?Nie znalazalm opinii o salonie, jej pracy. Kiedyś byłam kilka razy, ale nie spodobalo mi sie podejscie do klientki. Na godzine umowiona przychodziłam, a musiałam czekac na swoja kolej ok 50 minut (czesalam sie na wesele).Totalna olewka klintek. Kiedyś przy koloryzacji blond szybko czarne odrosty pojawily sie, jakby utlenienie ;/ co mi sie nie zdarzalo u mojej fryzjerki (nie z Zamościa).
Jest jeszcze drugi salon na Nowym mIescie na ul. Partyzantow, obok Gimnzazjum nr 2 na ul. Lwowskiej.
Ktos Was korzystal??
słonecznik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 00:55   #189
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Ja po ostatniej wizycie w fabryce fryzur stwierdzam, że przenoszę się z malowaniem do warszawy, będę przepłacać, ale przynajmniej tu doskonale wiem co będę miałą na głowie :/ mialam mieć ten sam kolor a wyszedł jakiś wypłowiały -może i nawet ładny, ale nie tego chciałam :/w dodatku 130zł za samą farbę w zamościu to jednak złodziejstwo, więcej nabrać się nie dam
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:33   #190
Nicole77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Na Farbowanie z czystym sumieniem polecam salon na Kołątaja 2/4/6 do Zamojskie atelier fryzjerskie, napewno Pani bedzie zadowolona
Pozdrawiam
Nicole77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:45   #191
babka kiepska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Witam wszystkich zainteresowanych dobrym fryzjerem w Zamościu.

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi odniosłam wrażenie , że ta strona Wizaz służy głównie jednemu celowi jakiemu jest autoreklama.

Liczne słowne wyżywki niezadowolonych klientek służące odstraszeniu od jednego salonu i nakłanianiu do innego ( "klientek" którym tak łatwo napisać nazwisko osoby oczernianej a już ciężej napisać swoje)
Pani "gabi2705" nakłaniająca namolnie i systematycznie na swój salonik fryzjerski zapominając o fakcie , że lata 80 się skończyły kiedy można było założyć zakład fryz zatrudnić dziewczyny i interes się kręcił.
Dlaczego Pan Patryk Kudyk czy Pani Diana Kozyra czy Pani Monika Masilonis tak długo utrzymują się na rynku nie mając stron internetowych a mimo wszystko są najlebszymi i najbardziej szanowanymi fryzjerami w Zamościu. (nie wiem czy czytają te nasze wypociny pisane tutaj, a już napewno nie mają czasu odpisywać)
Oczywiście i z pod ich nożyczek znajdzie się jakaś niezadowolona osoba. Jeszcze nikt wszystkim niedogodził a szczególnie mając wielu klientów.
Także dziewczyny każdy ma prawo do swojego zdania i opini i to jest bardzo dobre, lecz miejcie też oczy otwarte i na takie krętactwa stosowane na tej stronie.
W świecie internetu i wypowiedzi bez podpisu ja osobiscie traktuję ten wątek dobrego fryzjera z przymrużeniem oka.

A i tak poczta pantoflowa zwycięża.

pozdrawiam Elżbieta Wójcik
babka kiepska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 19:49   #192
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez babka kiepska Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych dobrym fryzjerem w Zamościu.

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi odniosłam wrażenie , że ta strona Wizaz służy głównie jednemu celowi jakiemu jest autoreklama.

Liczne słowne wyżywki niezadowolonych klientek służące odstraszeniu od jednego salonu i nakłanianiu do innego ( "klientek" którym tak łatwo napisać nazwisko osoby oczernianej a już ciężej napisać swoje)
Pani "gabi2705" nakłaniająca namolnie i systematycznie na swój salonik fryzjerski zapominając o fakcie , że lata 80 się skończyły kiedy można było założyć zakład fryz zatrudnić dziewczyny i interes się kręcił.
Dlaczego Pan Patryk Kudyk czy Pani Diana Kozyra czy Pani Monika Masilonis tak długo utrzymują się na rynku nie mając stron internetowych a mimo wszystko są najlebszymi i najbardziej szanowanymi fryzjerami w Zamościu. (nie wiem czy czytają te nasze wypociny pisane tutaj, a już napewno nie mają czasu odpisywać)
Oczywiście i z pod ich nożyczek znajdzie się jakaś niezadowolona osoba. Jeszcze nikt wszystkim niedogodził a szczególnie mając wielu klientów.
Także dziewczyny każdy ma prawo do swojego zdania i opini i to jest bardzo dobre, lecz miejcie też oczy otwarte i na takie krętactwa stosowane na tej stronie.
W świecie internetu i wypowiedzi bez podpisu ja osobiscie traktuję ten wątek dobrego fryzjera z przymrużeniem oka.

A i tak poczta pantoflowa zwycięża.

pozdrawiam Elżbieta Wójcik
a ja bylam raz u Masilonis i juz wiecej tam nie pojde. za sciecie wziela 50zl. jeszcze sie z taka cena w zamosciu nie spotkalam, a salon nie nalezy do luksusowych.... to jest zacheta dla nowych klientow
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 02:25   #193
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Do salonu Masilonis można pójść na ścięcie, ale tylko jeśli ścinać ma ona sama, bo są tam też inne.. a farba tam jest wella, a ja nią gardzę więc.. Poza tym na codzień nie ma mnie w Zamościu, poczta pantoflowa do mnie nie trafia i nie wiem co tu i jak się zmienia..
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:52   #194
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez babka kiepska Pokaż wiadomość
Witam wszystkich zainteresowanych dobrym fryzjerem w Zamościu.

W świecie internetu i wypowiedzi bez podpisu ja osobiscie traktuję ten wątek dobrego fryzjera z przymrużeniem oka.


pozdrawiam Elżbieta Wójcik
To jest chyba oczywiste, że każdy rozumnie myślący czlowiek zdaje sobie sprawę, że ten watek i nie tylko należy traktować z przymrużeniem oka. Ale po to wlaśnie powstają tego typu wątki, aby mieć mozliwośc porównania, przeanalizowania sytuacji i wykorzystania podanych informacji bądź nie.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:12   #195
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry w tym co robi nie musi na siłę przyciągać klientów wycudowanymi reklamami z kosmosu, klient który jest zadowolony napewno wróci i przyprowadzi ze sobą mamę, ciotkę, koleżankę, siostrę, sąsiadkę itp itd
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:03   #196
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Pewnie zostanę posądzona o kryptoreklamę, ale trudno.
Już się wypowiadałam w tym temacie, szukałam fryzjera, który odratuje moje spalone i opaskudzone pasemkami włosy.
Miałam się umówić do p. Gadeckiej, ale nie chciało mi się lecieć na stare miasto, a że akurat przechodziłam koło Tomasza, to zajrzałam do pani, która ma salon na górze po schodkach, razem z gabinetem kosmetycznym.
Jestem naprawdę zadowolona. Mam piękny, złocisty blond, jakiego chciałam, a nie wierzyłam, że po pasemkach z rozjaśniacza jeszcze coś estetycznego wyjdzie. Poza tym, mam końcówki ładnie obcięte. PODKREŚLAM: końcówki, bo wszystkie wiemy jak to jest, jak się chce obciąć same końcówki, a z głowy znika 5 cm włosów. Za wszystko zapłaciłam 85 zł.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:24   #197
HelloKitka
Przyczajenie
 
Avatar HelloKitka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej dziewczyny, a moze któraś z Was była w salonie Manhattan na ul.Żdanowskiej?? jak oceniacie - chodzi mi głównie o czesania , bo ja widziałam jedno z jej dzieł u mojej koleżanki i bardzo mi się podobało, było z gustem , w nowoczesnym stylu i nie było wyczesane i wylakierowane ... Zastanawiam się czy się nie umówić na fryzurę próbną ślubną ... doradźcie
HelloKitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:57   #198
diablicazveanus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

hej dziewczyny
miałam doczynienia z wieloma pseudofryzjerami( nie chce nikomu robić antyreklamy , więc nie będe rzucała ich nazwiskami)-na szczęście na krótko ( co oni robili z moimi włosami-masakra, ). Od paru lat jestem stałą klientką zakldu fryzjerskiego przy ul. Partyzantów 56, u Pani Beaty Lupy-z jej usług jestem bardzo zadowolona. Muszę dodać, że mam kręcone włosy, które nie są wdzięcznym tematem dla fryzjera. używa dobrych kosmetyków i farb. jeszcze nie wyszłam od niej nie zadowolona. serdecznie polecam.
nawet dzisiaj u niej byłam i wyszło super( malowanie i skracanie włosów)
diablicazveanus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:55   #199
Konstancja_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej a ja biorę slub w lipcu i poszukuję dobrego fryzjera... słyszałam ze w salonie Sandra i patryk panowie działaja cuda, tylko że ja to wiem od mojego przyszłego męza który strzyze sie u tego młodszego pana...a wolałabym zasiegnac opinii od kobitek które bardziej znają sie na rzeczy bardzo prosze o opinie na temat tego salonu bo mam ochote sie tam zapisac pozdrawiam
Konstancja_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 15:58   #200
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez Konstancja_666 Pokaż wiadomość
Hej a ja biorę slub w lipcu i poszukuję dobrego fryzjera... słyszałam ze w salonie Sandra i patryk panowie działaja cuda, tylko że ja to wiem od mojego przyszłego męza który strzyze sie u tego młodszego pana...a wolałabym zasiegnac opinii od kobitek które bardziej znają sie na rzeczy bardzo prosze o opinie na temat tego salonu bo mam ochote sie tam zapisac pozdrawiam
mam podobne pytanie Gdzie można w Zamościu zrobić fajną fryzurę ślubną?
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 22:30   #201
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2452956 0]a jest jakis fryzjer gdzie wykonuja prostowanie wlosow goldwella lub farouk'a? choc obawiam sie ze to jeszcze zbyt nowoczesne zabiegi na Zamosc [/QUOTE]

u masilonis robia prostowanie keratynowe, na krotkich wlosach kolezanka placila 350zl
.---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość
mam podobne pytanie Gdzie można w Zamościu zrobić fajną fryzurę ślubną?

ja u patryka robilam pasemka czarne na blondzie i ciecie. wygladalo to tak ze wlosy byly cale czrne a obciete tak .........ze jak bym sie sama scinala pod wplywem % to wyszlo by lepiej. co chodzi o fryzury to nie wiem. ja czesalam sie na sylwestra w zeszlym roku u masilonis i wyszlo fajnie pzdr

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole77 Pokaż wiadomość
Na Farbowanie z czystym sumieniem polecam salon na Kołątaja 2/4/6 do Zamojskie atelier fryzjerskie, napewno Pani bedzie zadowolona
Pozdrawiam

ach ............poczytajcie troche odnosnie tego salonu ;/

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez leffnui Pokaż wiadomość
Nie robi l'orealem bo byłąm i pytałam -tylko wella..

na lorealu pracuja w metamorfozie na partyzantow

Edytowane przez ptyska99
Czas edycji: 2011-03-01 o 22:45
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:03   #202
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Witam potrzebuję dobrej fryzjerki i kosmetyczki na swój ślub możecie coś polecić? dodam że ślub będę miała w niedzielę

Edytowane przez fitalasa
Czas edycji: 2011-03-07 o 10:23
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:00   #203
placeenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej,jezeli chodzi o kosmetyczke to z czystym sumieniem polecam Ci salon Greta na partyzantów,moja koleżanka malowała sie tam na swój,makijaz boski,serdecznie polecam
placeenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:54   #204
retrochica
Raczkowanie
 
Avatar retrochica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Arkad
Wiadomości: 102
GG do retrochica
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Ja natomiast nie omieszkam podzielić się moimi wrażeniami z salonu "Centrum Urody" pani Anety Łukasik, na Al. Wojska Polskiego.

Poszłam pierwszy raz, tylko tyle, co przeczytałam na kilku forach, że warto. Przekonałam się, że forumowiczki nie zmyliły mnie. Jestem zachwycona.

Okazało się, że salon z szyldem "Goldwell", wcale już nie pracuje na ich farbach. Panie "przerzuciły się" na Screen'a (http://alpam.pl/oferta.html - tutaj można poczytać, są to nowe farby, jak i profesjonalne kosmetyki fryzjerskie na rynku).

Kolorek mam śliczny, taki, jaki chciałam. Cieniowany, rudy Uzyskałam profesjonalną poradę, już gdy weszłam pani zapytała mnie o kawę, czy herbatę. Szefowa (pani Aneta) zaglądała co chwila i towarzyszyła w rozmowie, pytała, naprawdę dało się odczuć, że interesuje ją zadowolenie klientek jak i ich opinia. Atmosfera fantastyczna.
Co najlepsze, dostałam saunę na włosy z ozonem - GRATIS! Pani zapraszała mnie na następną koloryzację i na pewno z niej skorzystam.
Jedynym minusikiem jest cena, ale za taką pielęgnację na pewno warto. Za koloryzację z refleksami zapłaciłam 150 zł.

Mogę w 100% polecić ten salon. No i PANIĄ KASIĘ (taka sympatyczna czarnulka w okularkach), która zrobiła mi to cudo na głowie, profesjonalne podejście i miła rozmowa.

Edytowane przez retrochica
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:06
retrochica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:01   #205
Nika7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej dziewczyny zdecydowanie polecam salon Pani Beaty Lupy mieści się on na ul. Partyzantów. Muszę stwierdzić że po długim szukaniu dobrej fryzjerki i marnowaniu pieniędzy na usługi z których i tak byłam niezadowolona miałam to szczęcie na nią trafići teraz korzystam tylko z jej usług.

Edytowane przez Nika7777
Czas edycji: 2011-04-14 o 14:03
Nika7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:51   #206
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

witam ponownie wszystkie Zamościanki
Przepraszam, że z innej beczki, ale lepszego wątku nie znalazłam. Chodzi o salon kosmetyczny.
Mam szybkie pytanie - jestem do 3 maja w domu. Gdzie mogę jutro albo w piątek zrobić (porządnie) peeling kawitacyjny?
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:49   #207
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

czy znacie studio urody Margo Pani Urszuli Bajan na hrubieszowskiej, znajduje się w Tomaszu?
__________________
szczęśliwa żona

Edytowane przez fitalasa
Czas edycji: 2011-05-16 o 12:11
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:04   #208
dreamlady12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

witam.
Chcialabym odradzić salon fryzjerski Pani Beaty Lupy. ścinała mnie włascicielka tego salonu. uważam że nie jest to osoba z "fantazją fryzjerską". Efekt ścięcia był bardzo mało widoczny.
ostatnio odwiedziłam salon Fashion Hair, mieści sie on na ul. Orla 1A/21 (obok II LO). ścinała mnie Pani Dominika. jestem bardzo zadowolna z tego co zrobiła mi na głowie za umycie, ścięcie i ułozenie włosów wzięła 25 zł. jest to młoda, bardzo pomysłowa dziewczyna. z czystym sumieniem moge ją polecić.
Chciałabym jednak poznać innych, równie dobrych fryzjerów. możecie mi cos polecić? chodzi mi głównie o ścięcie włosów, zależy mi, aby fryzjer sam umiał dobrać feyzurkę do osoby. czekam na waszą pomoc )
dreamlady12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:51   #209
babka kiepska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Sprubuj w salonie Diany Kozyra. Co do cięcia i stylizacji jest bardzo dobra. Śmiało można jej zaufać a efekt powinien być trafiony.
babka kiepska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:05   #210
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

ale ja potrzebuję fryzjera i kosmetyczki w jednym salonie albo bardzo blisko żeby w dniu ślubu bez sensu się nie kręcić po całym zmc i chodzi o czas... w jednym salonie to zawsze szybciej tym bardziej jak w moim przypadku będę na pewno ze swoją pierwszą
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 14:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.