Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 07:24   #751
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
do założenia żarówki?
To jest chinski twor,ciekawe co czeka w srodku diamecika;P
Z tego co kojarze,ktos w poprzednich czesciach pisal,ze dostal diamenta i musial lutowac kable od tej zarowki bo cos nie stykalo...
Dobrze,ze czasem mozna sie posmiac

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 07:51   #752
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
a chińczyk nie pójdzie na docelowe rozesłanie paczek? niby wyjdzie mu na to samo co jakbyśmy kupowały osobno lampy więc pewnie nie.. Wydaje mi się, że na elektronikę nie ma cła. Do 150 euro jest wolne od cła na pewno, 45e to już podatek teoretycznie.. Hm trzeba zakombinować, mnie ta lampa też się marzy ;p
Podatek nas nie ominie na pewno, cło tez raczej trzeba bedzie zapłacić. Chyba, żeby umówić sie z Chińczykiem, ze zamówienia są składane oddzielnie, a wysyłka razem, w środku są papiery potwierdzające transakcje. Ale i tak, myślę, że to ma marne szanse, bo zwolnienia nie obowiązują przy zakupach internetowych
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 11:37   #753
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
To raczej na pewno są blingi... ta sama paleta... te same wzorniki... oznaczenia kolorów też.
Pewnie tak samo jak shellacami... ten sam lakier tylko inne nazwy na buteleczkach.
Jeśli więc Blingi Ci nie podpasowały to nie zamawiaj. Zamiast tego wypróbuj może te nowe hybrydy z HZ
A co to HZ? Szuka czegoś na wiosnę juz i lato, jakiejś limonki, błękitu i brzoskwini tylko właśnie aliexpresowe lakiery mają takie "proste" kolory
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:50   #754
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A co to HZ? Szuka czegoś na wiosnę juz i lato, jakiejś limonki, błękitu i brzoskwini tylko właśnie aliexpresowe lakiery mają takie "proste" kolory
Te są HZ. Dopiero w sumie zaczęły sie pojawiać pojedyncze wzmianki na grupach z różnych krajów... głównie w rosji Ale recenzje obiecujące. A lakier istny cebulak dolec za 10ml!!!

http://www.aliexpress.com/item/UV-GE...574474245.html
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:59   #755
anio123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Te są HZ. Dopiero w sumie zaczęły sie pojawiać pojedyncze wzmianki na grupach z różnych krajów... głównie w rosji Ale recenzje obiecujące. A lakier istny cebulak dolec za 10ml!!!

http://www.aliexpress.com/item/UV-GE...574474245.html

Wow, paleta imponująca
anio123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:36   #756
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Tylko kolory rzeczywiste chyba nie odpowiadają tym z palety, patrząc na zdjęcie w recenzjach. Ale dla mnie podstawowa sprawa: odmaczają się szybko? Bo ja tylko takie...
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:57   #757
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Tylko kolory rzeczywiste chyba nie odpowiadają tym z palety, patrząc na zdjęcie w recenzjach. Ale dla mnie podstawowa sprawa: odmaczają się szybko? Bo ja tylko takie...
W feedbackach jest tylko jedno foto w dodatku takiej sobie jakości i przy kiepskim świetle więc ciężko na jego podstawie cokolwiek ocenić.
Na początku skusiłam się na 5 sztuk. Na jakichś rosyjskich grupach na fb potem były też recenzje. I dobrałam sobie jeszcze 4 ale o odmaczaniu nic nie wyczytałam niestety.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 14:08   #758
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

A kiedy zamawiałaś?

Czytasz ruskiego FB? szacun!!!
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 15:31   #759
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
A kiedy zamawiałaś?

Czytasz ruskiego FB? szacun!!!
Jedne zamówiłam jakieś 10 dni temu, a drugie kilka dni temu. Idą ze Szwecji. Mam nadzieję, że dotrą zanim się skonczy promocja i jak będą fajne to zdążę zamówić w razie co

Rosyjskie fora, blogi i grupy to istna wikipedia chyba 80% dziewczyn kupujących lakiery na Ali to rosjanki haha. A że coś tam się uczyłam języka to naprawdę sporo rozumiem. Przydaje się.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 16:30   #760
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Podrzuć jakiś link, tez sobie poczytam co prawda uczyłam się sto lat temu, ale czytać daję radę, wolno, bo wolno, ale może się wyrobię

Intryguje mnie jak szukasz? Wpisujesz cyrylicą?
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 17:25   #761
anio123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Intryguje mnie jak szukasz? Wpisujesz cyrylicą?
Wiem, że pytanie nie do mnie, ale ja zrobiłam tak, że przetłumaczyłam w google na rosyjski zbitkę słów żel lakier, po czym wkleiłam do wyszukiwarki, dodałam nazwę np. sioux i zadziałało
anio123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 17:39   #762
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Wow!! Takie proste dzięki!
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 17:43   #763
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Rzuciłam okiem na linki lamp 48W, które tu podawałyście.
Mam 48W od ...nie pamiętam 2-3 lata. Nie ważyłam, ale jest masywna.
Ma 18 ledów mocy po 2W każdy czyli 36 watt.

Z tego co widzę, to Chińczycy podrabiają sami siebie. Opisy a często i zdjęcia są od czapy. Prawie w każdym opisie moc podawana jest - 48 watt, a nie ma "matematyczno-elektrycznej" możliwości aby taka była.
Pierwsze lampy powstały jako podróbka 18G Gelisha (stąd nazwa 18K lub 48W), miały 18 watt (gelish 36 watt), potem pojawiły się (ledy mocy potaniały) 36 wattowe.

Jeszcze a propos pojemności - zawartości lakieru w buteleczkach. Te butelki "szelako-kształtne" mimo napisu 10ml, mieszczą 8ml pod korek. "Geliszo-kształtne" prawie 20ml. Innych nie mierzyłam.
Jeszcze apropos pojemności a raczej ilości lakieru w butelkach. Mam puste buteleczki szelako-kształtne" i mimo napisu na nich 10ml, mieszczą 8ml płynu i to pod sam korek. Natomiast te "geliszo-kształtne" prawie 20ml.

W kolejnym kroku do podobnej obudowy zamontowana została ccf. Pojawiły się też lampy w takiej samej obudowie z 12 ledami bez ccf.
Konstrukcja lamp jest prosta i w zasadzie przy aktualnej cenie ledów można już skonstruować przystępną cenowo lampę led o fali UV 365nm, która będzie utwardzała "zwykły" żel.
Zamówiłam nawet tani mostek aby te ledy podmienić . Niestety jak cena tak jakość. Lampa nie jest rozkręcana, tylko klejona. Prędzej plastik się połamie niż ten klej puści i dostanę się do tych ledów.

Dotychczas największym kosztem lampy były ledy. W duuuużym uproszeniu im większa długość fali tym taniej, im krótsza tym lepiej utwardza. I tu może być "ukryty" problem trwałości mani w tańszych lampach.

Nie wiem na ile ten wpis komuś pomoże, bo to bardzo techniczne problemy, niegodne naszego kobiecego mózgu ...ale jeśli będziecie zamawiać lampę, to proponowałabym pytać o ilość ledów, moc pojedynczego ledu (dla niektórych Chińczyków 18szt x 2W = 48watt), zakres fali ( pożądana 395-400nm), moc zasilacza (jeśli lampa ma 48 watt, zasilacz musiałby mieć 6A). Jeśli będzie umiał odpowiedzieć na te pytania, a odpowiedzi nie będą się wykluczać, to wtedy będzie wiarygodny.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2016-01-16 o 18:00
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 17:52   #764
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

e-Urszula, medal ci za tego posta!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 17:54   #765
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Rzuciłam okiem na linki lamp 48W, które tu podawałyście.
Mam 48W od ...nie pamiętam 2-3 lata. Nie ważyłam, ale jest masywna.
Ma 18 ledów mocy po 2W każdy czyli 36 watt.

Z tego co widzę, to Chińczycy podrabiają sami siebie. Opisy a często i zdjęcia są od czapy. Prawie w każdym opisie moc podawana jest - 48 watt, a nie ma "matematyczno-elektrycznej" możliwości aby taka była.
Pierwsze lampy powstały jako podróbka 18G Gelisha (stąd nazwa 18K lub 48W), miały 18 watt (gelish 36 watt), potem pojawiły się (ledy mocy potaniały) 36 wattowe.


W kolejnym kroku do podobnej obudowy zamontowana została ccf. Pojawiły się też lampy w takiej samej obudowie z 12 ledami bez ccf.
Konstrukcja lamp jest prosta i w zasadzie przy aktualnej cenie ledów można już skonstruować przystępną cenowo lampę led o fali UV 365nm, która będzie utwardzała "zwykły" żel.
Zamówiłam nawet tani mostek aby te ledy podmienić . Niestety jak cena tak jakość. Lampa nie jest rozkręcana, tylko klejona. Prędzej plastik się połamie niż ten klej puści i dostanę się do tych ledów.

Dotychczas największym kosztem lampy były ledy. W duuuużym uproszeniu im większa długość fali tym taniej, im krótsza tym lepiej utwardza. I tu może być "ukryty" problem trwałości mani w tańszych lampach.

Nie wiem na ile ten wpis komuś pomoże, bo to bardzo techniczne problemy, niegodne naszego kobiecego mózgu ...ale jeśli będziecie zamawiać lampę, to proponowałabym pytać o ilość ledów, moc pojedynczego ledu (dla niektórych Chińczyków 18szt x 2W = 48watt), zakres fali ( pożądana 395-400nm), moc zasilacza (jeśli lampa ma 48 watt, zasilacz musiałby mieć 6A). Jeśli będzie umiał odpowiedzieć na te pytania, a odpowiedzi nie będą się wykluczać, to wtedy będzie wiarygodny.
Skrzynka soku z gumijagod tej pani sie nalezy za wiedze i chec podzielenia sie tym z nami!!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 18:05   #766
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Jeszcze a propos pojemności, zawartości, objętości butelek. Najpopularniejsze "szelako-kształtne" mają pojemność 8ml i to pod korek (nawet jeśli na nich jest wydrukowane 10ml), a "geliszo-kształtne" prawie 20ml. Innych nie testowałam.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 18:24   #767
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
To jest chinski twor,ciekawe co czeka w srodku diamecika;P
Z tego co kojarze,ktos w poprzednich czesciach pisal,ze dostal diamenta i musial lutowac kable od tej zarowki bo cos nie stykalo...
Dobrze,ze czasem mozna sie posmiac

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
No to już wiem o co chodziło nie zatrybiłam wczoraj
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 18:33   #768
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez anio123 Pokaż wiadomość
Wiem, że pytanie nie do mnie, ale ja zrobiłam tak, że przetłumaczyłam w google na rosyjski zbitkę słów żel lakier, po czym wkleiłam do wyszukiwarki, dodałam nazwę np. sioux i zadziałało
Największą kopalnią wiedzy są filmiki na youtube albo prywatne blogi do grupy fb stricto paznociowej nie dotarlam, ale trafiają się recenzje na głównej ruskiej grupie aliexpressowej.

A apropo tego info o pojemności buteleczek. Ja sprawdzałam Monasi i buteleczka nalana po sam gwint mieści 4ml... a nalane lakieru miałam poniżej połowy...
Może i te shellakowe mają 8 zamiast 10... ale i tak np. Smarty kupuje się w cenie około 6zł za buteleczkę w czasie promocji. Jakość bardzo w porządku jak dla mnie. A ilość i tak będzie nie do zużycia dla kogoś, kto robi tylko sobie.
Teraz z ciekawości pierwszego z brzegu Smarta przelałam do strzykawki. W kilka minut wypłynęło prawie 6ml. Ciągle jeszcze jakaś tam kropelka sobie kapała. Plus to co zostało na ściankach.... jak dla mnie akceptowalnie. Nawet jeśli miałoby nie być dokładnie 7,3ml... Jak któryś lakier wykończę to sprawdzę pojemność całej butli...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160116_192458.jpg (68,2 KB, 68 załadowań)
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 18:42   #769
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
No to już wiem o co chodziło nie zatrybiłam wczoraj
Ja już też zwątpiłam czy dobrze kojarze
Ale dobrze,że możemy się pośmiać z takich rzeczy
W każdym razie, jak ktoś rozłoży diamencika dajcie znać co z bebechami
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 18:45   #770
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
No to już wiem o co chodziło nie zatrybiłam wczoraj


Ja wczoraj umarłam jak to przeczytałam ale faktycznie mogłam wyjaśnić... No co, późno było, też mi już nie trybiło :p

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Największą kopalnią wiedzy są filmiki na youtube albo prywatne blogi do grupy fb stricto paznociowej nie dotarlam, ale trafiają się recenzje na głównej ruskiej grupie aliexpressowej.

A apropo tego info o pojemności buteleczek. Ja sprawdzałam Monasi i buteleczka nalana po sam gwint mieści 4ml... a nalane lakieru miałam poniżej połowy...
Może i te shellakowe mają 8 zamiast 10... ale i tak np. Smarty kupuje się w cenie około 6zł za buteleczkę w czasie promocji. Jakość bardzo w porządku jak dla mnie. A ilość i tak będzie nie do zużycia dla kogoś, kto robi tylko sobie.
Teraz z ciekawości pierwszego z brzegu Smarta przelałam do strzykawki. W kilka minut wypłynęło prawie 6ml. Ciągle jeszcze jakaś tam kropelka sobie kapała. Plus to co zostało na ściankach.... jak dla mnie akceptowalnie. Nawet jeśli miałoby nie być dokładnie 7,3ml... Jak któryś lakier wykończę to sprawdzę pojemność całej butli...
O ja nie mogę! poświęcasz się dla dobra narodu!

P.S. Co to za kolorek? Fajny!

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-01-16 o 18:47
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:09   #771
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
O ja nie mogę! poświęcasz się dla dobra narodu!

P.S. Co to za kolorek? Fajny!
Po prostu zaintrygowało mnie info o 8ml buteleczkach. Tego niestety nie potwierdze, bo przelewałam tylko lakier. Nawet jeśli miałoby nie być tych 7,3ml to i tak ilość jest w pełni akceptowalna. Ponad 5,5ml plus to co zostało na ściankach.

A kolor to Nude Knickers 90485 taki nudziak trochę w róż.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:14   #772
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Właśnie popełniłam pierwsze zamówienie na Ali... ( pewnie to błąd, bo coraz więcej rzeczy mi się podoba:P)
Mam jedno techniczne pytanie: która przesyłka jest najlepsza: China Post Ordinary Small Packet Plus czy China Post Registered Air Mail?
Czym one się w rzeczywistości różnią?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:17   #773
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Właśnie popełniłam pierwsze zamówienie na Ali... ( pewnie to błąd, bo coraz więcej rzeczy mi się podoba:P)
Mam jedno techniczne pytanie: która przesyłka jest najlepsza: China Post Ordinary Small Packet Plus czy China Post Registered Air Mail?
Czym one się w rzeczywistości różnią?
Registered air mail powinien szybciej przyjść. Ale w sumie to nie ma reguły. Czasami i z nieszczęsnej Malezji potrafi dojść w dwa tygodnie
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:21   #774
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

A ta pierwsza jest rejestrowana? Bo drugą na pewno można śledzić, bo to polecona przesyłka.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:25   #775
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
A ta pierwsza jest rejestrowana? Bo drugą na pewno można śledzić, bo to polecona przesyłka.
Ja mam kilka paczek przez to Small coś tam... i w niektórych był tracking, ale tylko do chwili opuszczenia chin... albo w ogóle zero info. i Nic nie podpisywałam przy tych przedmiotach jak odbierałam paczki. Wiec nie jest rejestrowana.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:30   #776
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Registered air mail powinien szybciej przyjść. Ale w sumie to nie ma reguły. Czasami i z nieszczęsnej Malezji potrafi dojść w dwa tygodnie
Co do szybkości przyjścia to wiem,że jest to loteria
Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
A ta pierwsza jest rejestrowana? Bo drugą na pewno można śledzić, bo to polecona przesyłka.
No właśnie głównie o to mi chodzi, czy jest w obydwóch przypadkach możliwość trackingu
Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Ja mam kilka paczek przez to Small coś tam... i w niektórych był tracking, ale tylko do chwili opuszczenia chin... albo w ogóle zero info. i Nic nie podpisywałam przy tych przedmiotach jak odbierałam paczki. Wiec nie jest rejestrowana.
No okaże się jak będzie szla ta moja
A jeśli chodzi o tracking to dostajecie jego nr od majfrenda w mailu po nadaniu przesyłki czy jak to wygląda?
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:36   #777
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Jak klikasz w orders awaiting confirmation to widzisz na jakie przedmioty czekasz, klikasz tracking i wyswietla ci nr paczki. Tak to wyglada w aplikacji. Nie wiem jak na stronie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:42   #778
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jak klikasz w orders awaiting confirmation to widzisz na jakie przedmioty czekasz, klikasz tracking i wyswietla ci nr paczki. Tak to wyglada w aplikacji. Nie wiem jak na stronie
O dziekuję pięknie generalnie powoli to wszystko ogarniam, ale pewnie jeszcze jakieś pytanie z typu "podstawowych" się trafi
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:57   #779
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Czy któraś z Was może polecić mi stempel z ali, który by dobrze odbijał? może ten mleczny? http://www.aliexpress.com/item/2016-...999.277.m3duV0
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 20:00   #780
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Przeczytaj sobie poradnik zakupow na ali.
Np taki http://zakupy-w-chinach-online.pl/al...o-oraz-zakupy/
W tym watku dyskutyjemy juz tylko co i gdzie mozna kupic, do technicznego wsparcia sluza juz osobne watki

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was może polecić mi stempel z ali, który by dobrze odbijał? może ten mleczny? http://www.aliexpress.com/item/2016-...999.277.m3duV0
Wlasnie czekam na taki. Dam znac jak go prsetestuje
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 19:59:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.