Dermatolog wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 10:18   #1
Narzeczona88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2

Dermatolog wrocław


Dziewczyny,
szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu. Mam problem z cerą. Zaznaczę, że mam 28 lat więc trądzik dawno się skończył, a zostało coś co przypomina trądzik młodzieńczy. Są to głównie grudki pod skórą, czasami pojawiają się stany zapalne. Odwiedziłam już wielu dermatologów, ale żaden nie kazał mi nawet zmyć makijażu, zrobić wymazu ze skóry, zrobić dodatkowych badań. Nie stwierdzono jakie jest podłoże. Antybiotyki działają tylko podczas przyjmowania. Chcę uniknąć ciężkiego leczenia dopóki nie dowiem się co jest przyczyną. Dermatolodzy proponują mi unidox, tetralisal, skinoren, diferin itp - standardowe leki dla nastolatków.

Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Narzeczona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:23   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dermatolog wrocław

masz trądzik dorosłych. podskórne gule to rodzaj trądziku na tle hormonalnym.
jaką masz pielęgnację twarzy?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 14:54   #3
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Dermatolog wrocław

Cytat:
Napisane przez Narzeczona88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu. Mam problem z cerą. Zaznaczę, że mam 28 lat więc trądzik dawno się skończył, a zostało coś co przypomina trądzik młodzieńczy. Są to głównie grudki pod skórą, czasami pojawiają się stany zapalne. Odwiedziłam już wielu dermatologów, ale żaden nie kazał mi nawet zmyć makijażu, zrobić wymazu ze skóry, zrobić dodatkowych badań. Nie stwierdzono jakie jest podłoże. Antybiotyki działają tylko podczas przyjmowania. Chcę uniknąć ciężkiego leczenia dopóki nie dowiem się co jest przyczyną. Dermatolodzy proponują mi unidox, tetralisal, skinoren, diferin itp - standardowe leki dla nastolatków.

Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Niestety, również nie znalazłam dobrego dermatologa we Wrocławiu, ale chciałabym stanowczo odradzić Pana Sebastiana Matwiejczyka. Siedząc metr ode mnie stwierdził, że tylko Izotek...
Zdaje sobie sprawę, że jest do w większości skuteczna metoda, ale byłam u niego po raz pierwszy (to była w ogóle moja pierwsza wizyta u jakiegokolwiek dermatologa) a nie zapytał o historię leczenia, co nakładałam do tej pory na własną rękę - nic. Na dodatek stan mojej cery nie był tragiczny. Moim zdaniem takie podejście jest niedopuszczalne. Wizyta trwała około 5 minut i kosztowała mnie 120 zł. Wyszłam zrozpaczona z receptą na Izotek. Na szczęście wybrałam się do innego dermatologa (w rodzinnym mieście), leczę się, efekty są zadowalające i liczę, że tak pozostanie.

Edytowane przez olgaes
Czas edycji: 2016-04-11 o 14:55
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-11 15:54:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.