Z brązu na blond? Czy będzie mi to pasować??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 17:16   #1
szczesciara93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8

Z brązu na blond? Czy będzie mi to pasować???


Cześć dziewczyny!


Czy któraś z was chciałaby doradzić mi albo zrobić symulację jak mi będzie np. w blondzie albo blond sombre w dłuższych włosach na priv? Potrzebuję waszej pomocy, a głupio mi wstawić swoje zdjęcie na wizaż


Póki co napiszę, że mam bardzo jasną karnację, mega blado-szarawą cerę z piegami i zaczerwieniami także trochę taki szalony mix a odpowiadając na pytania:


  1. Jak się opalasz – ciężko, na różowo, jak nawet się opalę (dalej na szaro-beżowo bo taka moja karnacja) to szybko mi ta opalenizna schodzi.

    2. Kolor oczu – tęczówki mają szaro-niebieski kolor, ciemniejszą obwódkę i żółte plamki. Brwi mam szaro-brązowe, a rzęsy chyba czarne ale niezbyt gęste więc mało widoczne także oprawa oczu jasna.

    3. Piegi – szaro- pomarańczowe
    4. Cera – tak jak wcześniej napisałam - mam bardzo jasną karnację, mega blado-szarawą cerę z piegami i zaczerwieniami, czerwienię się chyba na czerwono.

    5. Naturalny kolor włosów - brąz, w słońcu ma złote refleksy.

6. Kolor ust - przydymiony róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze – lubię beż i ciepłe kolory, nie podobam się siebie w zieleniach, błękicie, bordo bo wyglądam na jeszcze bledszą niż jestem ;]
szczesciara93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-23 18:16:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.