Uroda. Pomożecie???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 18:08   #1
CzarnyAniol88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59

Uroda. Pomożecie????


Drogie dziewczyny, mam do Was parę pytań. Otóż potrzebuję kilku porad itp. związanych z pielęgnacją, może pomożecie mi?


Mam 25 lat, ostatnio zauważyłam że strasznie wysuszyła mi się skóra wokół oczu, oczywiście powieki mnie martwią najbardziej, bo zmywam makijaż i myję twarz wraz z oczami żelem, to od razu po mam strasznie wysuszoną skórę powiek, normalnie w dzien nie, bo mam krem nałożony i w ogóle. Najgorsze jest to że widać mi po myciu, bez kremu jeszcze na powiekach tj zmarszczki. Znacie jakieś sposoby na odżywienie tej wrażliwej skóry, ewentualnie zmniejszenie" zmarszczek". Szukam sprawdzonych kremów, serum lub domowych specyfików. Z różnych półek cenowych, aby były skuteczne.

Druga rzecz to powiedzcie mi czy znacie jakies sprawdzone specyfiki na porost włosów/zgęszczenie, oraz co je wygładzi. Mam długie do tyłka ale cienkie i niesforne. Plączą mi się jak diabli;/ Rano jak wstaję to wszystkie mam w inną stroną, a rozczesać je to nie lada wyzwanie.

Aaaa bym zapomniała, powiedzcie mi czy w wieku 25 lat można używać tego typu kremy, czy to nie zaszkodzi

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-renewer.html
Dziękuję z góry

Edytowane przez CzarnyAniol88
Czas edycji: 2014-01-07 o 18:10
CzarnyAniol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 03:57   #2
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Cytat:
Napisane przez CzarnyAniol88 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, mam do Was parę pytań. Otóż potrzebuję kilku porad itp. związanych z pielęgnacją, może pomożecie mi?


Mam 25 lat, ostatnio zauważyłam że strasznie wysuszyła mi się skóra wokół oczu, oczywiście powieki mnie martwią najbardziej, bo zmywam makijaż i myję twarz wraz z oczami żelem, to od razu po mam strasznie wysuszoną skórę powiek, normalnie w dzien nie, bo mam krem nałożony i w ogóle. Najgorsze jest to że widać mi po myciu, bez kremu jeszcze na powiekach tj zmarszczki. Znacie jakieś sposoby na odżywienie tej wrażliwej skóry, ewentualnie zmniejszenie" zmarszczek". Szukam sprawdzonych kremów, serum lub domowych specyfików. Z różnych półek cenowych, aby były skuteczne.

Druga rzecz to powiedzcie mi czy znacie jakies sprawdzone specyfiki na porost włosów/zgęszczenie, oraz co je wygładzi. Mam długie do tyłka ale cienkie i niesforne. Plączą mi się jak diabli;/ Rano jak wstaję to wszystkie mam w inną stroną, a rozczesać je to nie lada wyzwanie.

Aaaa bym zapomniała, powiedzcie mi czy w wieku 25 lat można używać tego typu kremy, czy to nie zaszkodzi

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-renewer.html
Dziękuję z góry
Skoro żel wysusza Ci skórę na tyle mocno, że Ci to przeszkadza, odstaw go i to w trybie natychmiastowym. Zainwestuj w coś o dobrym, łagodnym i najlepiej eko składzie bez np. SLS. Może być mydło zwykłe szare bez dodatków lub aleppo, produkty Alterry albo metoda OCM.
Buzię super nawilża zestaw olejek + krem z masłem shea Isany. Na zmarszczki nie kupuję kosmetyków, więc nie wiem, ale słyszałam o zbawiennym wpływie na cerę diety witariańskiej. Co do włosów na plątanie zdecydowanie olejowanie + opcjonalnie kremowanie włosów. A na wygładzenie płukanki np z wody brzozowej czy octu jabłkowego + odżywki b/s. Oprócz tego wyeliminować błędy w pielęgnacji typu tarcie ręcznikiem mokrych włosów, nie zabezpieczanie ich na noc, nie używanie odżywki lub używanie kosmetyków o złym składzie. Na porost włosów możesz pić herbatę z pokrzywy + łykać kompleks witamin z grupy b, dodatkowo wcierki i znowu, właściwa pielęgnacja bez błędów j/w

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2014-01-08 o 04:01
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:19   #3
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Dla odżywienia włosów i zapobiegania plątaniu polecam keratynę w sprayu (w sklepach fryzjerskich, ok 30zł). Tylko koniecznie od połowy włosa, nie od nasady, bo włosy będą się przetłuszczać.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:37   #4
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dla odżywienia włosów i zapobiegania plątaniu polecam keratynę w sprayu (w sklepach fryzjerskich, ok 30zł). Tylko koniecznie od połowy włosa, nie od nasady, bo włosy będą się przetłuszczać.
A za ile ml? I polecasz do włosów kręconych czy prostych?
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:51   #5
Cande
Raczkowanie
 
Avatar Cande
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 55
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Odstaw ten żel i to natychmiast! Odstawiaj każdy, który tak mocno wysuszał będzie Ci skórę.
Od siebie mogę polecić zestaw Anew Aqua Youth https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...marszczki.html
Mówię zestaw, bo do tego jeszcze jest emulsja myjąca i lekki krem.
Jestem w tym samym wieku co Ty, skórę miałam również przesuszoną, choć nie tak mocno i od kiedy stosuję ww. zestaw, cerę mam idealnie nawilżoną.
Tylko przy oczach trzeba uważać, żeby specyfików tych tam sobie nie zaaplikować, bo szczypie, ale delikatnie na powiekach dookoła sprawdza się świetnie.
Cande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:05   #6
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Po ponownym przeczytaniu Twojego posta mam pytanie: czy używasz kremu na noc? I czy wiesz, że masz najprawdopodobniej włosy kręcone, skoro są niesforne i się plączą? Po wyszczotkowaniu większość włosów kręconych wygląda na proste. A rozróżnienie ich rodzaju jest o tyle istotne, że kręcone włosy pielęgnuje się kompletnie inaczej niż proste.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:18   #7
CzarnyAniol88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Po ponownym przeczytaniu Twojego posta mam pytanie: czy używasz kremu na noc? I czy wiesz, że masz najprawdopodobniej włosy kręcone, skoro są niesforne i się plączą? Po wyszczotkowaniu większość włosów kręconych wygląda na proste. A rozróżnienie ich rodzaju jest o tyle istotne, że kręcone włosy pielęgnuje się kompletnie inaczej niż proste.
tak uzywam, od moze 2 tyg uzywalam bambino bo w tamtym roku w zime ten krem mi troche pomogl.
Wlosy mam proste jak druty.
CzarnyAniol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 02:00   #8
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Cytat:
Napisane przez CzarnyAniol88 Pokaż wiadomość
tak uzywam, od moze 2 tyg uzywalam bambino bo w tamtym roku w zime ten krem mi troche pomogl.
Wlosy mam proste jak druty.
Co do włosów i tak moje rady pielęgnacyjne są aktualne
Co do kremu na noc - może warto tutaj coś pokombinować (bo to podobno bardzo dobry sposób na zmarszczki - odżywianie skóry za pomocą kremu nakładanego na noc). Osobiście używam zestawu krem + olejki (np. Alterra) i bardzo sobie chwalę, bo cera jest bardzo fajnie nawilżona.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 16:28   #9
84ona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 58
Dot.: Uroda. Pomożecie????

Cytat:
Napisane przez CzarnyAniol88 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, mam do Was parę pytań. Otóż potrzebuję kilku porad itp. związanych z pielęgnacją, może pomożecie mi?


Mam 25 lat, ostatnio zauważyłam że strasznie wysuszyła mi się skóra wokół oczu, oczywiście powieki mnie martwią najbardziej, bo zmywam makijaż i myję twarz wraz z oczami żelem, to od razu po mam strasznie wysuszoną skórę powiek, normalnie w dzien nie, bo mam krem nałożony i w ogóle. Najgorsze jest to że widać mi po myciu, bez kremu jeszcze na powiekach tj zmarszczki. Znacie jakieś sposoby na odżywienie tej wrażliwej skóry, ewentualnie zmniejszenie" zmarszczek". Szukam sprawdzonych kremów, serum lub domowych specyfików. Z różnych półek cenowych, aby były skuteczne.

Druga rzecz to powiedzcie mi czy znacie jakies sprawdzone specyfiki na porost włosów/zgęszczenie, oraz co je wygładzi. Mam długie do tyłka ale cienkie i niesforne. Plączą mi się jak diabli;/ Rano jak wstaję to wszystkie mam w inną stroną, a rozczesać je to nie lada wyzwanie.

Aaaa bym zapomniała, powiedzcie mi czy w wieku 25 lat można używać tego typu kremy, czy to nie zaszkodzi

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-renewer.html
Dziękuję z góry
przecież ten wątek powinien być przeniesiony....
84ona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 17:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.