badanie na płodność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 14:37   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman

badanie na płodność


hej!
moja najlepsza kumpela niedługo idzie do ginekologa zrobić badanie na płodność ponieważ od bardzo długiego czasu stara się o dziecko i nic... Niestety ona jest niesamowitą panikarą i strasznie się boi tego badania, głównie ze względu na wynik i diagnozę ale chciałabym ją jakoś uspokoić tylko nie wiem jak bo sama takiego badania nie przechodziłam i nie wiem jak ono przebiega, tzn nie mam na myśli tutaj tego co po kolei robi lekarz ale to czy to badanie jest np podobne do innego badania np cytologii czy też jak długo trwa czy jest bolesne i jak długo czeka się na wynik itp. Czy któraś z Was miała robione takie badanie?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:12   #2
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: badanie na płodność

Ja mam podobny problem.Z tego co wiem to lekarz zaleci badania,poniewaz kazdy organizm jest inny i kazdy problem inaczej sie rozwiazuje.Mi zlecil badania:
testosteron
prolaktyna
TSH
LH
FSH
DHEA-S
Takie badania polegaja na pobraniu krwi.
Wiem ze te nazwy nic Ci nie powiedza,ale moze lekarz zleci Ci takie badania.To zalezy czy bylas z tym problemem wlasnie u lekarza.I czy on Ci zlecil badania na nieplodnosc? Musi Ci wykluczyc co Ci wlasciwie jest? Czy moze juz wiesz? Aha i wazne jest tez czy Twoj partner robil badanie nasienia?
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.