czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 16:29   #1
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259

czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze?


witam,chcialabym sie zapytac jw. czy podklad na którym pisze "przebadany dermatologicznie" nie szkodzi buzi ,mam duzy tradzik i patrze na sklady i co pisze na danym opakowaniu i ostatnio zastanawiam się nad kupnem tego podkladu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oundation.html wiem ze jest drogeryjnym podkladem ale jest ponoc w jakiejsc czesci mineralny i PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE(niestety nie pisze skladu ,przynajmniej ja nie moge go znaleźć)
wiem ze pewnie powiedzie ze jak mam taradzik to musze odlozyc kolorowke ale to nie mozliwe (nie pokaze się z taka buzia ludziom) lub zebym kupila apteczne podklady mam apteczne te niby zdrowe ale jakos mnie nie zachwycaja kryciem i ogólnie.
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 18:36   #2
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze?

Zwrot "przebadane dermatologicznie" to bardziej chwyt marketingowy niż gwarancja jakości.

Leczysz się jakoś na ten trądzik?
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 18:46   #3
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze?

Cytat:
Napisane przez Nereiade Pokaż wiadomość
Zwrot "przebadane dermatologicznie" to bardziej chwyt marketingowy niż gwarancja jakości.

Leczysz się jakoś na ten trądzik?
tak ,i leczylam sie bardzo dlugo teraz zastanawiam sie nad izotekiem ale mam pewne obawy..
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 20:26   #4
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze?

Cytat:
Napisane przez kankanatancze Pokaż wiadomość
tak ,i leczylam sie bardzo dlugo teraz zastanawiam sie nad izotekiem ale mam pewne obawy..
Jak obecna kuracja nie przynosi efektów to pomyśl o zmianie leku--bez sensu faszerować się czymś, co nie działa. I najlepiej naprawdę się nie szpachluj--jeżeli już absolutnie musisz, to zainwestuj w dobry podkład bez składników, które ci szkodzą. Jak na produkcie nie możesz znaleźć składu, to poszukaj na cosdna.com albo innych takich stronach, na necie na szczęście jest tego sporo. Tylko nie sugeruj się testami dermatologicznymi--wybierz to co działa, a nie to, co reklamują.
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 16:55   #5
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze?

Cytat:
Napisane przez Nereiade Pokaż wiadomość
Jak obecna kuracja nie przynosi efektów to pomyśl o zmianie leku--bez sensu faszerować się czymś, co nie działa. I najlepiej naprawdę się nie szpachluj--jeżeli już absolutnie musisz, to zainwestuj w dobry podkład bez składników, które ci szkodzą. Jak na produkcie nie możesz znaleźć składu, to poszukaj na cosdna.com albo innych takich stronach, na necie na szczęście jest tego sporo. Tylko nie sugeruj się testami dermatologicznymi--wybierz to co działa, a nie to, co reklamują.
musze mieć podklad serio, a tego skladu nigdzie nie moge znaleść.. :/
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 22:34   #6
justysia1212klb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: czy podklad przebadany dermatologicznie nie szkodzi skorze?

Akurat jestem po wykładzie na ten temat i tak się składa, że każdy jeden kosmetyk, który jest dopuszczony do sprzedaży musi mieć testy dermatologiczne, więc jeśli jest informacja na opakowaniu o tym że dana rzecz ma takie testy to tak jak stwierdził ktoś wyżej faktycznie jest to tylko chwytem marketingowym.
justysia1212klb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 23:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.