Krwawienie przed owulacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 13:00   #1
verisca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3

Krwawienie przed owulacja


Witam
Czy któraś z Was miała kiedykolwiek plamienie 3dni przed owulacja i brązowe 2 dni po?Praktycznie 5-6dni plamień Test owulacyjny mimo plamienia wyszedł pozytywny.Bol jajnika tez był,tylko to plamienie martwi mnie,powinno być w trakcie lub po owulacji a nie przed
Czy doszło do jajeczkowania?
Z góry dziękuje za podzielenie ze ze mną swoimi doświadczeniami.
verisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:37   #2
laura212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 65
Dot.: Krwawienie przed owulacja

Hej dziewczyny mam takie pytanie,otoz boje sie ze jestem w ciazy wiem ze powinnam isc do lekarza lub poprostu zrobie test ale najpierw moze ktora z Was mi cos poradzi zawsze kocham sie z facetem z prezerwatywa i nigdy nie konczy we mnie,.Raz zrobilismy to bez (choc wiem ze to glupie i zawsze moze cos poleciec w trakcie ) ale jakos nas poniosło,ale tez nie skonczyl we mnie, kilknasie dni potem dostałam okres jak powinnam ,obfity zadne plamienia etc.Ale jakos ost.kilka dni przed miesiaczka polecialo mi dosłownie 3 kropelki bardzo jasnej krwi praktycznie niewidoczniej i troche mnie to zmartwilo ,czy wiecie dlaczego tak jest ?!?! mam teraz owulacje (2 faza ) moze to jest przyczyna ,dodam że wczoraj mierzyłam temperature w pochwie (rano zaraz po przebudzeniu) i miałam 37,3 ale nie mierze jej regularnie od czasu do czasu .. ale podobno temperatura w czasie owulacji moze osiagnac nawet do 37.7 (przeczytalam to na jakies stronie ) czy jest jakas szansa ze jestem w ciazy >?!?! bo nie jestem na to jeszcze gotowa .. Z GORY DZIEKUJE ZA ODP I BEDE WDZIECZNA ZA JAKA KOLWIEK ODP pozdrawiam !!!
laura212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:12   #3
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Krwawienie przed owulacja

Wydaje mi się, ze to są tzw. plamienia okołoowulacyjne. Moim zdaniem miałaś owulację... zwłaszcza że robiłaś test

Pozdrawiam
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:20   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Krwawienie przed owulacja

prawdopodobnie doszło do jajeczkowania... ale w przypadku takich nieschematycznych krwawień najlepiej skonsultować się z lekarzem
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:28   #5
verisca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Krwawienie przed owulacja

Kocimietka/Eldorado
Bardzo dziekuje za odpowiedz
Sciskam mocno
verisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.