Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 19:57   #781
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie Ci to wyszło
Błyszczą się te Twoje włoski

Ja gdzieś parę stron wcześniej wrzuciłam swój efekt,tak jak prosiłaś
Nie wiem czy widziałaś ;>
No widzisz pielegnuje wlosy a z pamiecia coraz gorzej.Wiedział am,ze komus mialam odpisac i calkiem mi wylecialo z glowy i watek potoczyl sie dalej.A wiesz,ze wydaje mi sie ze wyszlo Ci tak samo.Ja trzymam godzine skandynawski i godzine 522 tylko ze robie 4 dniowa przerwe pomiedzy tymi dwoma farbowaniami aby mi sie wlosy przetuscily.No a jak u Ciebie z kolorkiem? Trzyma się?

isska25 Dziękuje bardzo.Długo do tego dochodziłam i już nie raz je zniszczyłam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:23   #782
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po farbowaniu i jestem happy pozbyłam się skunksa i mam świeżutkie blond włoski.Tak jak poprzednim razem użyłam najpierw skandynawskiego blondu palett a na to 522 schwarzkopfa.No i wyszło jak ostatnim razem.To dla mnie jedyne rozwiązanie mieć tak jaśniutki blond.Żadna farbka nie da mi takiego blondu bez wstępnego rozjaśnienia.A i włoski w dobrej kondycji
jejku jakie śliczne włoski też takie chcę
a jaki ty masz odrost??;*
a tak poza tym masz bardzo ładną fryzurkę
a czy mogłabyś jedno zdjęcie zrobić od przodu, żeby pokazać Twoją fryzurkę bo tak jak z dołu lub z boku to naprawdę świetna
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-14 o 20:29
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:29   #783
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No widzisz pielegnuje wlosy a z pamiecia coraz gorzej.Wiedział am,ze komus mialam odpisac i calkiem mi wylecialo z glowy i watek potoczyl sie dalej.A wiesz,ze wydaje mi sie ze wyszlo Ci tak samo.Ja trzymam godzine skandynawski i godzine 522 tylko ze robie 4 dniowa przerwe pomiedzy tymi dwoma farbowaniami aby mi sie wlosy przetuscily.No a jak u Ciebie z kolorkiem? Trzyma się?

isska25 Dziękuje bardzo.Długo do tego dochodziłam i już nie raz je zniszczyłam.
No zdarza się A ja się nie przypominałam
Ooo, to długo ten 522 trzymasz... Ja miałam go gdzieś 45,może 50 minut... Następnym razem wydłużę trochę I ja farbowałam dzień po dniu Taka niecierpliwa jestem
A kolorek ogólnie się trzyma Wciąż jest błyszczący
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:38   #784
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
No zdarza się A ja się nie przypominałam
Ooo, to długo ten 522 trzymasz... Ja miałam go gdzieś 45,może 50 minut... Następnym razem wydłużę trochę I ja farbowałam dzień po dniu Taka niecierpliwa jestem
A kolorek ogólnie się trzyma Wciąż jest błyszczący
To ciesze się bardzo,z jesteś zadowolona.Z reszta tak jak ja No ja jak byłam na etapie testowania farb i szukania tej jedynej to potrafiłam farbować w ciągu co dwa tyg.bez przerwy.No ale to już stare dzieje bo nigdy więcej tak nie zrobię bo strasznie zniszczyłam sobie włosy.Teraz raz na 6 tyg.mogę sobie dwie farbki pozwolić.



EwCiA000 Dziękuję Mój naturalny kolor to ciemny mysi chłodny blond.A fotki fryzurki masz na 6 stronie.To fotki na drugi dzień od ścięcia.Teraz już troszkę podrosły.Minęło trzy tyg.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:40   #785
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To ciesze się bardzo,z jesteś zadowolona.Z reszta tak jak ja No ja jak byłam na etapie testowania farb i szukania tej jedynej to potrafiłam farbować w ciągu co dwa tyg.bez przerwy.No ale to już stare dzieje bo nigdy więcej tak nie zrobię bo strasznie zniszczyłam sobie włosy.Teraz raz na 6 tyg.mogę sobie dwie farbki pozwolić.



EwCiA000 Dziękuję Mój naturalny kolor to ciemny mysi chłodny blond.A fotki fryzurki masz na 6 stronie.To fotki na drugi dzień od ścięcia.Teraz już troszkę podrosły.Minęło trzy tyg.
a mogłabyś wkleić fotkę Twoich obecnych włosów tych co teraz masz?? albo wkleić jakieś podobne zdjęcie??

a tak na marginsie w jakiej fryzurze ty mnie widzisz?? bo wybieram się do fryzjera i kompletnie nie wiem jak się ściąć??moje zdjęcia są na poprzedniej stronie chyba
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-14 o 20:41
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:49   #786
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To ciesze się bardzo,z jesteś zadowolona.Z reszta tak jak ja No ja jak byłam na etapie testowania farb i szukania tej jedynej to potrafiłam farbować w ciągu co dwa tyg.bez przerwy.No ale to już stare dzieje bo nigdy więcej tak nie zrobię bo strasznie zniszczyłam sobie włosy.Teraz raz na 6 tyg.mogę sobie dwie farbki pozwolić.
No mnie kusi żeby jeszcze poeksperymentować
Może spróbować perłowego jasnego popielatego blondu od n&e
Sama nie wiem
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:59   #787
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiem właśnie, ale problem w tym, że nie mogę się zdecydować na fryzurę. nie wiem czy wybrać bardzo krótką czy tylko trochę ściąć, jak myślicie dziewczyny?? a najlepsze w tym ścięciu będzie to że pozbęde się ciemnych i suchych końcówek
No wiesz co, mi jest trudno powiedzieć bo to tez zależny od tego co musisz codziennie robić z włoskami.Ale bardzo mi się podoba ta pierwsza krótka fryzurka.Ja tez mam krótką ale o taki plus ze mam fryzjerkę która zawsze mi włosy bardzo dobrze ścina.Jest na topie i zawsze zna najnowsze trendy ścięć a po drugie to moje włosy są raczej podatne na jej fryzurki i jak rano wstaje i się spieszę to wystarczy ze umyje i wysuszę i mogę biec.Nie użeram się z nimi.No ale to tez zależny od tego jakie masz włosy.Bo jeśli trudne do okładania to nie radze ci krótkich włosków.Ale ta druga fryzurka to taka bezpieczna jak coś Ci będzie przeszkadzać to kucyk i po sprawie.No nie wiem a masz dobrego fryzjera bo to tez dużo robi.Ja za moje ścięcie płaciłam 60 zł.wiec sadze ze ok.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
No mnie kusi żeby jeszcze poeksperymentować
Może spróbować perłowego jasnego popielatego blondu od n&e
Sama nie wiem
A wiesz,ze ta farbkę tez mam w szafce i jakoś obawiam się jej użyć.Jak bym nie ścięła włosów to może bym jej użyła ale jak ścięłam to ten kolor obecny po prostu powalił mnie na łopatki.Jak chodziłam w kucyku to troszkę mi się nie widział.Dlatego kopiłam ta 532 perłowy jasny popielaty blond.Moze kiedyś się odważne.No nie wiem jeszcze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 21:03   #788
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po farbowaniu i jestem happy pozbyłam się skunksa i mam świeżutkie blond włoski.Tak jak poprzednim razem użyłam najpierw skandynawskiego blondu palett a na to 522 schwarzkopfa.No i wyszło jak ostatnim razem.To dla mnie jedyne rozwiązanie mieć tak jaśniutki blond.Żadna farbka nie da mi takiego blondu bez wstępnego rozjaśnienia.A i włoski w dobrej kondycji
Jejku Adzi07 piękny kolor Można powiedzieć biało-srebrzyste co? Bardzo bardzo ładnie i widać, że włoski odżyły po tym ścięciu Naprawdę SUPER Aha i moim zdaniem lepiej Ci teraz jak troszeczkę odrosły
Ja farbuję jutro, robię podkład tym garnierem XL1 a w niedzielę stockholm 4dni jak Ty niestety nie mogę czekać bo w poniedziałek do pracy Mam tam dużo chłopaków i muszę jakoś wyglądać heehe
Ale natłuszczę je jutro porządnie żeby w niedzielę po południu już były trochę chociaż tłuste.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:08   #789
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A wiesz,ze ta farbkę tez mam w szafce i jakoś obawiam się jej użyć.Jak bym nie ścięła włosów to może bym jej użyła ale jak ścięłam to ten kolor obecny po prostu powalił mnie na łopatki.Jak chodziłam w kucyku to troszkę mi się nie widział.Dlatego kopiłam ta 532 perłowy jasny popielaty blond.Moze kiedyś się odważne.No nie wiem jeszcze.
No ja mam dość długie włosy... Ale trochę się boję co by mi wyszło
Popatrzę na nią w Rossmanie i może się zdecyduję Albo i nie
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:18   #790
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jejku Adzi07 piękny kolor Można powiedzieć biało-srebrzyste co? Bardzo bardzo ładnie i widać, że włoski odżyły po tym ścięciu Naprawdę SUPER Aha i moim zdaniem lepiej Ci teraz jak troszeczkę odrosły
Ja farbuję jutro, robię podkład tym garnierem XL1 a w niedzielę stockholm 4dni jak Ty niestety nie mogę czekać bo w poniedziałek do pracy Mam tam dużo chłopaków i muszę jakoś wyglądać heehe
Ale natłuszczę je jutro porządnie żeby w niedzielę po południu już były trochę chociaż tłuste.
Oj dziękuje kochana Tak teraz tez się świetnie czuje w tej długości i w kolorku.Tak, jest to kolor biało srebrzysty.Jak miałam długie włosy to jakoś mnie drażnił ale teraz mi się podoba,może dlatego ze włoski luźno sobie leżą.A i odżyły sporo.Ale nadal nie rezygnuje z olejowania i picia lnu.To naprawdę pomaga na włoski.Oczywiście trzymam kciuki aby u Ciebie wszystko poszło sprawnie i gładko i abyś najważniejsze była zadowolona z osiągniętego efektu.Ale Ty masz bardziej podatne włoski na farbki niż ja wiedz na pewno Ci się uda.A co do chłopaków to wiesz Nie zna się dnia ani godziny hehehe.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
No ja mam dość długie włosy... Ale trochę się boję co by mi wyszło
Popatrzę na nią w Rossmanie i może się zdecyduję Albo i nie
Ja teraz przed nałożeniem 522 chciałam zrobić probe na pasemku tej 532 ale jakoś zawsze mi czasu brakło a jutro jadę na komunie i musiałam dziś robić włoski.Moze następnym razem zrobię.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:19   #791
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj dziękuje kochana Tak teraz tez się świetnie czuje w tej długości i w kolorku.Tak, jest to kolor biało srebrzysty.Jak miałam długie włosy to jakoś mnie drażnił ale teraz mi się podoba,może dlatego ze włoski luźno sobie leżą.A i odżyły sporo.Ale nadal nie rezygnuje z olejowania i picia lnu.To naprawdę pomaga na włoski.Oczywiście trzymam kciuki aby u Ciebie wszystko poszło sprawnie i gładko i abyś najważniejsze była zadowolona z osiągniętego efektu.Ale Ty masz bardziej podatne włoski na farbki niż ja wiedz na pewno Ci się uda.A co do chłopaków to wiesz Nie zna się dnia ani godziny hehehe.
Dziękuję bardzo i też dam znać jak będę już po

A co do takich białych blondów to zawsze uważałam, że najlepiej wyglądają przy krótkich fryzurkach z "pazurem" I Ty jesteś tego najlepszym przykładem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 21:22   #792
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo i też dam znać jak będę już po

A co do takich białych blondów to zawsze uważałam, że najlepiej wyglądają przy krótkich fryzurkach z "pazurem" I Ty jesteś tego najlepszym przykładem
Ojej nie wiem co powiedzieć dziękuję i czekam na Twoja relacje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:24   #793
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No wiesz co, mi jest trudno powiedzieć bo to tez zależny od tego co musisz codziennie robić z włoskami.Ale bardzo mi się podoba ta pierwsza krótka fryzurka.Ja tez mam krótką ale o taki plus ze mam fryzjerkę która zawsze mi włosy bardzo dobrze ścina.Jest na topie i zawsze zna najnowsze trendy ścięć a po drugie to moje włosy są raczej podatne na jej fryzurki i jak rano wstaje i się spieszę to wystarczy ze umyje i wysuszę i mogę biec.Nie użeram się z nimi.No ale to tez zależny od tego jakie masz włosy.Bo jeśli trudne do okładania to nie radze ci krótkich włosków.Ale ta druga fryzurka to taka bezpieczna jak coś Ci będzie przeszkadzać to kucyk i po sprawie.No nie wiem a masz dobrego fryzjera bo to tez dużo robi.Ja za moje ścięcie płaciłam 60 zł.wiec sadze ze ok.
no wiesz co ten Twój kolorek jest po prostu cudowny mi właśnie zależy na tym żeby było biało-srebrzysty myślisz że z moim włosów da się uzyskać taki biało-srebrzysty kolor jakąś farbą?? zerknij na moje fotki jak mogę Cię prosić.
a co do moich włosów to powiem Ci tak, moje włosy nie wiem czy są trudne do układania, ale są dość sztywne, i raczej można je zaliczyć do prostych włosów. tak się zastanawiam czy nie lepiej po prostu ściąć z 5cm i trochę je wystopniować żeby nie było takiej szopy albo znajdę jakąś fajną fryzurkę...już sama nie wiem, na pewno chcę kolor biało-srebrzysty i ściąć włosy, to jest pewne
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:26   #794
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ojej nie wiem co powiedzieć dziękuję i czekam na Twoja relacje.
Nie ma za co, no przecież piszę co widzę

A ja dziś dorwałam w końcu tą londę naturals perłowy blond no i nie wiem Boję się, że może za ciemno wyjść.. Jak teraz nie będę zbytnio zadowolona z farbowania to następnym razem chyba ją wypróbuję.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:36   #795
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam
dziewczyny potrzebuje pomocy :0
w poniedziałek sciagam kolor teraz mam go na poziomie 6-7
poziom 8-9 jest do osiagniecia przez dekoloryzacje
pytanie?? jak osiagnac takie odcienie jak na foto??
jakie odcienie,poziomy zeby blond nie wyszedł szarawy itp ale taki fajny rozswietlony złocisty?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:37   #796
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Ja teraz przed nałożeniem 522 chciałam zrobić probe na pasemku tej 532 ale jakoś zawsze mi czasu brakło a jutro jadę na komunie i musiałam dziś robić włoski.Moze następnym razem zrobię.
Oj,to jak któregoś razu się skusisz to proszę wstaw zdjęcie
No chyba,że ja pierwsza zaryzykuję
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 07:07   #797
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
porazka!!! pomocy!!!!

wczoraj bylam u fryzjera przefarbowac sie cala na taki sredni blond. do tej pory robilam pasemka dosc geste rozjasniaczem ale mam tego dosc bo strasznie niszczyl mi wlosy dlatego postanowilam przefarbowac sie cala. mialam 3,5cm odrostu a dalej pasemka. no i tak fryzjerka nalozyla mi na odrost farbe plus wode 12-stke aby szybciej odrost sie odbarwil na reszte wlosow farbe plus 9-tke wode. no i tak dalej czyli na rozjasnionych moich wyszedl ten kolor ktory chcialam ale na czubku glowy na odrostach dookola buzi jestem ruda taki jasny rudy po prostu masakra wygladam jakbym wcale wlosow nie miala tylko blyszcza sie na rudy. co ja mam zrobic? umowilam sie dzis z fryzjerka inna ale czy ona mi cos zrobi? czy jakas farba sredni blond zlapie na tych moich rudych o glowy? nie moge sie tak pokazac ludziom pomocy!!!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 07:23   #798
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiesz co ten Twój kolorek jest po prostu cudowny mi właśnie zależy na tym żeby było biało-srebrzysty myślisz że z moim włosów da się uzyskać taki biało-srebrzysty kolor jakąś farbą?? zerknij na moje fotki jak mogę Cię prosić.
a co do moich włosów to powiem Ci tak, moje włosy nie wiem czy są trudne do układania, ale są dość sztywne, i raczej można je zaliczyć do prostych włosów. tak się zastanawiam czy nie lepiej po prostu ściąć z 5cm i trochę je wystopniować żeby nie było takiej szopy albo znajdę jakąś fajną fryzurkę...już sama nie wiem, na pewno chcę kolor biało-srebrzysty i ściąć włosy, to jest pewne
Wiesz ,uważam ze taki kolorek może Ci spokojnie wyjść na Twoich woskach gdyż masz już bardzo bardzo jasne.A jeżeli zetniesz te ciemniejsze końcówki to już zostaną same jasniutkie i na to połóż 522.Od razu ostrzegam jeśli swoje naturalne masz ciemny bond to niestety ale musisz zrobić podkład.W moim przypadku najlepiej sprawdza się skandynawski blond bo ma w sobie saszetki rozjaśniacza i potrafi zrobić świetną bazę.Po za nim żadna farbka tego niestety nie zrobi.Bo farba farby nie rozjaśni.wiedz baza na orosty a potem 522 i będziesz mieć taki kolorek.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Oj,to jak któregoś razu się skusisz to proszę wstaw zdjęcie
No chyba,że ja pierwsza zaryzykuję
Pewnie ze mogę wstawić fotkę jak zrobię probe no ale na pewno nie będzie to szybciej niż za 6 tyg.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nie ma za co, no przecież piszę co widzę

A ja dziś dorwałam w końcu tą londę naturals perłowy blond no i nie wiem Boję się, że może za ciemno wyjść.. Jak teraz nie będę zbytnio zadowolona z farbowania to następnym razem chyba ją wypróbuję.
Wiesz jestem prawie pewna ,ze to co masz dziś w planach robić wyjdzie Ci.Nie martw się.Ja już tez się szykowałam z takim zamiarem użycia innych farb,ale to ciężki orzech do zgryzienia.Przy nowych,wcześniej nie testowanych kolorkach to zawsze jakieś ryzyko jest.A jeśli mamy jakiś kolorek który nas już w jakiś sposób zadowala to jednym słowem szkoda tego zniszczyć Wstaw tez fotkę jak będzie po tym XL1.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:21   #799
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: porazka!!! pomocy!!!!

czynikt niemial takiegoproblemu???help
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 08:26   #800
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: porazka!!! pomocy!!!!

takie rzeczy się zdarzają, wystarczyło przejrzeć wątek dotyczący blond włosów
Powinnaś myć włoski fioletowym szamponem albo zrobić sobie płukankę, zresztą na forum możesz znaleźć sposoby co z tym zrobić, poszperaj trochę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:28   #801
lady109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: porazka!!! pomocy!!!!

nic sie nie martw, odczekaj 2tygodnie i idz do fryzjerki niech nalozy Tobie jasny blond i bedzie pieknie. Zawsze tak jest ze z ciemnego koloru odrosow bardzo trudno za pierwszym razem uzyskac piekny kolor blond aby zrownal sie z reszta wloskow. Ja mam bardzo podobnie. Mam jednolity jasny blond a odrosty bardzo ciemne i za kazdym razem po koloryzacji odrosty wychodza rude;/ ja mam specjalny szampon z rossmana taki fioletowy ktory pomaga zamienic zolty blond na jasny, wiec polecam Tobie go (jest nie drogi kosztuje z 7zl) na pewno sie przyda
Pozdrawiam
lady109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:35   #802
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiesz ,uważam ze taki kolorek może Ci spokojnie wyjść na Twoich woskach gdyż masz już bardzo bardzo jasne.A jeżeli zetniesz te ciemniejsze końcówki to już zostaną same jasniutkie i na to połóż 522.Od razu ostrzegam jeśli swoje naturalne masz ciemny bond to niestety ale musisz zrobić podkład.W moim przypadku najlepiej sprawdza się skandynawski blond bo ma w sobie saszetki rozjaśniacza i potrafi zrobić świetną bazę.Po za nim żadna farbka tego niestety nie zrobi.Bo farba farby nie rozjaśni.wiedz baza na orosty a potem 522 i będziesz mieć taki kolorek.
wiesz co no mam ciemny blond, a jak to się robi, najpierw daje na odrosty np ten skandynawski spłukuje a potem daje na całość n&e??
tylko wiesz co ten kolor wydaje mi się taki ciemny jakiś
a słuchaj mogłabyś napisać Twoją propozycję fryzury, napisałam Ci we wcześniejszym poście o układaniu moich włosów...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:47   #803
tinakn
Raczkowanie
 
Avatar tinakn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: porazka!!! pomocy!!!!

Według mnie fryzjerka powinna Ci teraz położyć jakiś lekki krem koloryzujący tego typu

http://elgon.pl/images/farby_do_wlos..._blond_max.jpg

ale nie trzymać za długo tylko tak żeby wyszła taka popielata platyna( dalej jaśniutka).

I najlepiej jakby to był rzeczywiście dobry fryzjer
__________________
Pierwsze 40 lat naszego życia dostarcza nam tekstu ,reszta jest komentarzem
tinakn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:05   #804
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: porazka!!! pomocy!!!!

ale trzeba czekac 2 tygodnie? jutro ide do pracy do ludzi nie mogesie tak pokazac. czy dzissiaj nic nie wyjdzie jakbym nalozyla na moje rude blond jakis?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:00   #805
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Słuchajcie !

Mam teraz blond ale taki żółtawy chciałabym PLATYNOWY BLOND !

PORADZCIE MI KTÓRA FARBA NAJLEPSZA?
WELLATON 12/1 boje sie ze te 2 farby mmogą wyjść żółte
GARNIER OE

GARNIER 111 chmm

CO MYŚLICIE??!!.. musze szybko kupić !!
http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8434809bca.jpg


http://static2.skapiec.pl/f1/443000b1.jpg

Edytowane przez bllondynaa
Czas edycji: 2010-05-15 o 10:01
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:17   #806
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiesz ,uważam ze taki kolorek może Ci spokojnie wyjść na Twoich woskach gdyż masz już bardzo bardzo jasne.A jeżeli zetniesz te ciemniejsze końcówki to już zostaną same jasniutkie i na to połóż 522.Od razu ostrzegam jeśli swoje naturalne masz ciemny bond to niestety ale musisz zrobić podkład.W moim przypadku najlepiej sprawdza się skandynawski blond bo ma w sobie saszetki rozjaśniacza i potrafi zrobić świetną bazę.Po za nim żadna farbka tego niestety nie zrobi.Bo farba farby nie rozjaśni.wiedz baza na orosty a potem 522 i będziesz mieć taki kolorek.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------


Pewnie ze mogę wstawić fotkę jak zrobię probe no ale na pewno nie będzie to szybciej niż za 6 tyg.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------


Wiesz jestem prawie pewna ,ze to co masz dziś w planach robić wyjdzie Ci.Nie martw się.Ja już tez się szykowałam z takim zamiarem użycia innych farb,ale to ciężki orzech do zgryzienia.Przy nowych,wcześniej nie testowanych kolorkach to zawsze jakieś ryzyko jest.A jeśli mamy jakiś kolorek który nas już w jakiś sposób zadowala to jednym słowem szkoda tego zniszczyć Wstaw tez fotkę jak będzie po tym XL1.
Ok jasne wstawię foto i po tym XL1 Chociaż przewiduję po niej żółtko no ale

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie !

Mam teraz blond ale taki żółtawy chciałabym PLATYNOWY BLOND !

PORADZCIE MI KTÓRA FARBA NAJLEPSZA?
WELLATON 12/1 boje sie ze te 2 farby mmogą wyjść żółte
GARNIER OE

GARNIER 111 chmm

CO MYŚLICIE??!!.. musze szybko kupić !!
http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8434809bca.jpg


http://static2.skapiec.pl/f1/443000b1.jpg
Dokładnie albo wellaton 12/1 albo garnier 111. To są farby popielate więc jak najbardziej wskazane na żółtko. Wellaton podobno lepiej wychodzi bo zaraz po farbowaniu włosy nie są aż tak popielate jak po garnierze. Mogłabyś wstawić foto swoich włosów to też łatwiej byłoby doradzić.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:26   #807
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wiesz co no mam ciemny blond, a jak to się robi, najpierw daje na odrosty np ten skandynawski spłukuje a potem daje na całość n&e??
tylko wiesz co ten kolor wydaje mi się taki ciemny jakiś
a słuchaj mogłabyś napisać Twoją propozycję fryzury, napisałam Ci we wcześniejszym poście o układaniu moich włosów...
Kochana a co ja Ci mogę powiedzieć o okładaniu włosków.Ja umie ułożyć tylko moje.Susze suszarka i mam fryzurkę no chyba ze jak chce się troszkę pobawić to daje jakaś gumę na włosy ale znikome ilości aby wyodatnic pazurki no i co najwyżej przeciągam grzywkę prostownica a tył ewentualnie na 5 minut na 3 grube walki na rzep aby bombkę zrobić.Ja mam bardzo podatne włosy i końcówki wiedz u mnie 5 minut w zupełności wystarczy i trzyma mi się cały dzień.A co do farbowania 522 to nie masz co się martwic ze na opakowaniu wygląda ciut ciemnawo w porównaniu do moich włosów.jest jaśniutka i to bardzo.Zobacz sobie tez fotki PannaCola tez robiła tak jak ja robię i tez ma jasniutkie włoski.Ale jeśli wcześniej nie zrobisz podkładu to nawet nie kładź jej na swoje odrosty bezpośrednio bo zrobi je na stare złoto.Wiedz żółte.przed tygodniem robiłam test na pasemku i tak wyszło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:35   #808
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ok jasne wstawię foto i po tym XL1 Chociaż przewiduję po niej żółtko no ale



Dokładnie albo wellaton 12/1 albo garnier 111. To są farby popielate więc jak najbardziej wskazane na żółtko. Wellaton podobno lepiej wychodzi bo zaraz po farbowaniu włosy nie są aż tak popielate jak po garnierze. Mogłabyś wstawić foto swoich włosów to też łatwiej byłoby doradzić.
A wiesz jakie ja miałam żółtko po skandynawskim.Masakra ale po nałożeniu 522 już wszystko fajnie wzięło.A co tam pokarze wam aby dziewczyny się nie zrażały takimi podkładami.Na odroście widać najbardziej bo odrost robiony był.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:47   #809
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie !

Mam teraz blond ale taki żółtawy chciałabym PLATYNOWY BLOND !

PORADZCIE MI KTÓRA FARBA NAJLEPSZA?
WELLATON 12/1 boje sie ze te 2 farby mmogą wyjść żółte
GARNIER OE

GARNIER 111 chmm

CO MYŚLICIE??!!.. musze szybko kupić !!
http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8434809bca.jpg


http://static2.skapiec.pl/f1/443000b1.jpg
wiesz co malowałam tym garnierem i po 2 tygodniach ten kolor jest taki nijaki, ani żółty ani popielaty, szczerze to nie polecam, belle color jak znajdziesz to nim maluj
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:04   #810
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam ja chciałabym się poradzić . Na 1 zdjęciu są moje włosy w bardzo jasnym świetle, na 2 w ciemniejszym .Jeszcze nigdy ich nie farbowałam. W domu czeka juz na mnie farba Palette color shampoo gołębi blond(310) na zdjęciu 3 i chciałabym zapytać jakie włosy mogłyby mi wyjść i czy w ogole by coś chwyciło?? A jeśli już farbować to nie wiem czy trzymać 15 czy 20-25 minut. Na opakowaniu pisze że 15 minut dla pozbycia się żółtego odcienia a 20-25 na perłowy odcień dla włosów siwych.... pomóżcie każda wskazówka mile widziana )
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.