Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-29, 17:37   #4141
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Robi³am w czwartek farb± orzechowy br±z Joanny i dramat Jutro wesele a ja mam w³osy z czerwonym odcieniem, którego tak nienawidzê Normalnie fatalnie siê czujê w tym odcieniu

W domu mia³am tylko t± farbê (nawet nie wiem sk±d ona siê wziê³a), nie chcia³o mi siê i¶æ po Garnier ciemna szatynka i mam za swoje lenistwo
__________________

¦lub
Pati
Lili
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:22   #4142
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cze¶æ dziewczyny Nie farbujê za czêsto w³osów, ale ostatnio zrobi³am sobie na g³owie ciemny br±z. Póki co bardzo mi siê podoba, ale tak zaczê³am siê zastanawiaæ jakbym jednak za jaki¶ czas wola³a co¶ ja¶niejszego np. jaki¶ tam ¶redni br±z to czy bêdê musia³a rozja¶niaæ w³osy rozja¶niaczem czy sama farba sobie da radê? Je¶li tak to jakiej firmy rozja¶nia o te powiedzmy 2 odcienie i siê nie wymywa (bo ten mój ciemny br±z niestety ju¿ blednie a niby trwa³a farba..)? Dziêkujê za pomoc
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makija¿e, w³osy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam siê! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:55   #4143
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 458
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Nie farbujê za czêsto w³osów, ale ostatnio zrobi³am sobie na g³owie ciemny br±z. Póki co bardzo mi siê podoba, ale tak zaczê³am siê zastanawiaæ jakbym jednak za jaki¶ czas wola³a co¶ ja¶niejszego np. jaki¶ tam ¶redni br±z to czy bêdê musia³a rozja¶niaæ w³osy rozja¶niaczem czy sama farba sobie da radê? Je¶li tak to jakiej firmy rozja¶nia o te powiedzmy 2 odcienie i siê nie wymywa (bo ten mój ciemny br±z niestety ju¿ blednie a niby trwa³a farba..)? Dziêkujê za pomoc
mozesz poczekac az sie wymyje albo wziasc farbe profesjonalna z woda 9 lub 12 %
playboykaa77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:45   #4144
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomo¶ci: 455
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jaki to kolorek farbki?
img109771_item_880185.jpg
__________________
Kasiulek;D

Przytyæ!!!
Piæ skrzypek ,³ykaæ belisske!
Motywuje sie
ilouvromance2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:14   #4145
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 38
GG do XxToxicDiamondxX
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny pomo¿cie!
Moje naturalne w³osy to taki mysi ni br±z, ni blond. Zaczê³am przygodê z farbami dobre 3 lata temu, stopniowo przyciemniaj±c. No i oczywi¶cie ostatecznie skoñczy³am z czarn± czupryn±. Aktualnie jestem 3 mies. po rozja¶nianiu w salonie i si³± rzeczy dosyæ widaæ odrosty. Teraz chcia³abym uzyskaæ delikatny, jasny br±zik, jak na za³±czonych fotkach. Jak my¶licie, czym mog³abym zafarbowaæ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505292 <-- tutaj podajê linka do w±tku, w którym mo¿ecie zobaczyæ jakie w³osy mia³am kiedy¶ i jakie mam teraz, po rozja¶nieniu.
podoba mi siê równie¿ kolor, który widaæ na zdj. za³±czonym przez kole¿ankê wy¿ej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,5 KB, 72 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg an225.jpg (36,4 KB, 63 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (30,3 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lindsay_lohan_emanuel_ungaro.jpg (32,1 KB, 35 za³adowañ)

Edytowane przez XxToxicDiamondxX
Czas edycji: 2011-05-01 o 15:15
XxToxicDiamondxX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:01   #4146
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Poka¿ wiadomo¶æ
mozesz poczekac az sie wymyje albo wziasc farbe profesjonalna z woda 9 lub 12 %
A z takich drogeryjnych farb to nic nie zadzia³a?? Jak nie to trudno, ale wolê siê jeszcze upewniæ.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makija¿e, w³osy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam siê! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 18:22   #4147
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez XxToxicDiamondxX Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomo¿cie!
Moje naturalne w³osy to taki mysi ni br±z, ni blond. Zaczê³am przygodê z farbami dobre 3 lata temu, stopniowo przyciemniaj±c. No i oczywi¶cie ostatecznie skoñczy³am z czarn± czupryn±. Aktualnie jestem 3 mies. po rozja¶nianiu w salonie i si³± rzeczy dosyæ widaæ odrosty. Teraz chcia³abym uzyskaæ delikatny, jasny br±zik, jak na za³±czonych fotkach. Jak my¶licie, czym mog³abym zafarbowaæ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505292 <-- tutaj podajê linka do w±tku, w którym mo¿ecie zobaczyæ jakie w³osy mia³am kiedy¶ i jakie mam teraz, po rozja¶nieniu.
podoba mi siê równie¿ kolor, który widaæ na zdj. za³±czonym przez kole¿ankê wy¿ej
pierwsze zdjecie super
i chyba mamy taki sam kolorek w³osów ten naturalny oczywiscie...
mój zima i wiosna jest jasna brazowy a, latem i wczesna jesienia ciemno blond z jasnymi pasemkami

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am w czwartek farb± orzechowy br±z Joanny i dramat Jutro wesele a ja mam w³osy z czerwonym odcieniem, którego tak nienawidzê Normalnie fatalnie siê czujê w tym odcieniu

W domu mia³am tylko t± farbê (nawet nie wiem sk±d ona siê wziê³a), nie chcia³o mi siê i¶æ po Garnier ciemna szatynka i mam za swoje lenistwo
moja palona kawa z Joanny tez wysz³a czerwona
a,u kolezanki która robi³a na blond wyszed³ braz
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 20:14   #4148
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 458
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez xsylax Poka¿ wiadomo¶æ
A z takich drogeryjnych farb to nic nie zadzia³a?? Jak nie to trudno, ale wolê siê jeszcze upewniæ.
pewnie cos by sie znalazlo mysle ze jakbys polozyla blond to by Ci rozjasnilo troche, mozesz plukac rumiankiem, myc wlosy szamponem przeciwlupiezowym, mozesz zawsze palette albo joanne uzyc ale ja nie lubie tych pol produktow strasznie mi zniszczyly wlosy ja ostatnio uzywalam farby superrozjasniajacej matrixa ( profesjonalna) miala mi z brazowych wlosow zrobic blond i faktycznie po 3 razach mialam sredni blond bez refleksow rudych ale i tak przyciemnilam bo sie zle czulam w jasnych, wlosy mi sie nie zniszczyly. przejrzyj forum moze znajdziesz inne rozwiazanie ktore Ci sie spodoba .

XxToxicDiamondxX na twoim miejscu kladlabym jakis ciemny blond albo brazowy blond bo na rozjasnianych brazy wyja Ci ciemno pozatym ja klade jasny braz i bez wzgledu na firme farby wychodzi mi braz i sie stopniowo wolno wyplukuje .

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-05-01 o 20:18
playboykaa77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:18   #4149
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 38
GG do XxToxicDiamondxX
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=daisyxx;26647227]pierwsze zdjecie super
i chyba mamy taki sam kolorek w³osów ten naturalny oczywiscie...
mój zima i wiosna jest jasna brazowy a, latem i wczesna jesienia ciemno blond z jasnymi pasemkami[COLOR="Silver"]

mam dok³adnie tak samo!
XxToxicDiamondxX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:49   #4150
Ann1988
Raczkowanie
 
Avatar Ann1988
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: A to ró¿nie ;)
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witajcie dziewczêta
czy która± z Was farbowa³a w³osy Castingiem Mro¼ny Be¿? Jak wychodzi ta farbka? Ch³odno czy zmywa siê na rudy? I ciemno czy jasno? Kusi mnie od jakiegos czasu ¿eby sobie ni± zafarbowaæ, ale wolê najpierw popytaæ. Mam ju¿ kilka przykrych do¶wiadczeñ z farbowaniem za sob± ;/ obecnie mam w³oski w kolorze bardzo ciemnego blondu/jasnego szatyna
__________________
"Tylko w milczeniu s³owo"
Ann1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:09   #4151
zerooo
Raczkowanie
 
Avatar zerooo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewcznyny, a mo¿e która¶ z was próbowa³a zafarbowaæ w³osy w kolorze miodowym (czytaj miodowy blond) na br±zowo? kupi³am, pallete z³ocist± czekoladê, choæ wydaje mi siê, ¿e mog± wyj¶æ rude ;c która¶ z was próbowa³a?
zerooo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 17:42   #4152
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê.
Wiêcej ciemnej czekolady Palette shampoo 341
Fotki robione w s³oñcu, przy oknie i g³êbiej w pokoju
a jak stan w³osów po tej farbie?strasznie podoba mi siê kolor,ale po pallette zawsze bardzo mi wypada³y wiêc siê wacham...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:28   #4153
Brooke91
Raczkowanie
 
Avatar Brooke91
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez XxToxicDiamondxX Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomo¿cie!
Moje naturalne w³osy to taki mysi ni br±z, ni blond. Zaczê³am przygodê z farbami dobre 3 lata temu, stopniowo przyciemniaj±c. No i oczywi¶cie ostatecznie skoñczy³am z czarn± czupryn±. Aktualnie jestem 3 mies. po rozja¶nianiu w salonie i si³± rzeczy dosyæ widaæ odrosty. Teraz chcia³abym uzyskaæ delikatny, jasny br±zik, jak na za³±czonych fotkach. Jak my¶licie, czym mog³abym zafarbowaæ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505292 <-- tutaj podajê linka do w±tku, w którym mo¿ecie zobaczyæ jakie w³osy mia³am kiedy¶ i jakie mam teraz, po rozja¶nieniu.
podoba mi siê równie¿ kolor, który widaæ na zdj. za³±czonym przez kole¿ankê wy¿ej
Cudowny kolorek ! sama taki chcê tylko jak taki uzyskaæ maj±æ na g³owie ciemny br±z ?? Trzeba rozja¶niaæ w³osy? Bo bojê siê, ¿e taka jasna farba na ciemnych nie przyjmie..
Brooke91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 19:24   #4154
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny mam pytanie do Was, pewnie wiele ma ten sam problem ;( otó¿ za ka¿dym razem po farbowaniu kolor wymywa mi siê do rudego chcia³abym siê pozbyæ tych refleksów, och³odziæ jako¶ kolor... I tu moje pytanie, czy taki szampon pomo¿e mi w tym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1 Ja wiem ¿e on jest do w³osów rozja¶nianych ale mo¿e rudo¶ci te¿ niweluje.. Próbowa³a która¶?
OliOli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 19:51   #4155
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez OliOli Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie do Was, pewnie wiele ma ten sam problem ;( otó¿ za ka¿dym razem po farbowaniu kolor wymywa mi siê do rudego chcia³abym siê pozbyæ tych refleksów, och³odziæ jako¶ kolor... I tu moje pytanie, czy taki szampon pomo¿e mi w tym? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1 Ja wiem ¿e on jest do w³osów rozja¶nianych ale mo¿e rudo¶ci te¿ niweluje.. Próbowa³a która¶?
Powiem Ci, ¿e ¿aden z szamponów do w³osów farbowanych nie przed³u¿y³ mi koloru, nie sprawi³, ¿eby kolor nie wymy³ siê itp.

Jeszcze najlepszy dla mnie by³ ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ch.html&next=1
Najd³u¿ej po nim kolor siê utrzymywa³ i nie zmywa³ siê
__________________

¦lub
Pati
Lili
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:03   #4156
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Seona Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Ci, ¿e ¿aden z szamponów do w³osów farbowanych nie przed³u¿y³ mi koloru, nie sprawi³, ¿eby kolor nie wymy³ siê itp.

Jeszcze najlepszy dla mnie by³ ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ch.html&next=1
Najd³u¿ej po nim kolor siê utrzymywa³ i nie zmywa³ siê
Ale mi bardziej chodzi o to ¿eby pozbyæ siê tych miedziano-rudych refleksów bo ja farbujê raz na jakie¶ 3 miesi±ce i podczas tego odpoczynku od farby straszê marchewkow± g³ow±
OliOli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:06   #4157
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez OliOli Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi bardziej chodzi o to ¿eby pozbyæ siê tych miedziano-rudych refleksów bo ja farbujê raz na jakie¶ 3 miesi±ce i podczas tego odpoczynku od farby straszê marchewkow± g³ow±
To mo¿e zale¿y od farby? Bo ja np. po Joannie mam pó¼niej po kilkukrotnym myciu w³a¶nie rude - czerwone refleksy Zreszt± po na³o¿eniu tak¿e mam czerwon± aurê

A po Garnierze kolor super mi siê trzyma i nie wymywa, jest ciemny br±zowy taki jak kocham
__________________

¦lub
Pati
Lili
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:06   #4158
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak stan w³osów po tej farbie?strasznie podoba mi siê kolor,ale po pallette zawsze bardzo mi wypada³y wiêc siê wacham...
mo¿e narazie przedna³ozeniem tej farbki wzmocnij w³oski od srodka
s³ysza³am ,¿e pallette bardzo niszczy w³osy i niektóre dziewczyny tutaj te¿ tak mówia
ale, najlepiej sprawdz na sobie mo¿e u ciebie sie przyjmie

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

[QUOTE=XxToxicDiamondxX;26 651133]
Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
pierwsze zdjecie super
i chyba mamy taki sam kolorek w³osów ten naturalny oczywiscie...
mój zima i wiosna jest jasna brazowy a, latem i wczesna jesienia ciemno blond z jasnymi pasemkami[COLOR="Silver"]

mam dok³adnie tak samo!
i jeszcze te mysie odrosty jak farbuje na czarny

ja jednak farbuje na kasztan
podobno ³adnie wyglada z jasna karnacja i ciemnymi oczami
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:35   #4159
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 38
GG do XxToxicDiamondxX
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

i po raz kolejny wróci³am z drogerii z pustymi rêkoma zupe³nie nie wiem jak± farbê kupiæ..
XxToxicDiamondxX jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 19:50   #4160
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

;

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2011-05-06 o 19:00
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:51   #4161
lenka8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witam
bardzo proszê o odpowiedz,jak mogê uzyskac kolor w³osów w za³±czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi ¿ó³kn± i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego który bedzie wpada³ w czrany tylko takiego ¶licznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo proszê o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4588 - Kopia.jpg (19,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6d.jpg (21,8 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg vimispdnicakarolinar127.jpg (48,9 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 75713_325545-antonia-morena-facebook.jpg (14,0 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pom3690234.jpg (35,7 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pom3938092.jpg (40,9 KB, 64 za³adowañ)
lenka8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:00   #4162
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 272
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
witam
bardzo proszê o odpowiedz,jak mogê uzyskac kolor w³osów w za³±czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi ¿ó³kn± i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego który bedzie wpada³ w czrany tylko takiego ¶licznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo proszê o pomoc
mi Castingiem jasnym br±zem wychodzi taki kolor jak u Joasi Jab³czyñskiej na zdjêciach, czyli ciemny br±z wpadaj±cy w czarny tylko ja nak³ada³am pierwszy raz na moje naturalne w³osy w mysim ciemnym blondzie/jasnym br±zie, nie wiem jak z³apa³oby Ci to na tym jasnym blondziku
peanut_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-05, 22:07   #4163
lenka8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziekuje za odpowiedz a macie jakies doswiadczenia zeby wyszly srednio ciemne ale wpadaly w ciemna czekolade ,palona kawe? bardzo mi sie taki kolor podoba tylko jak go osiagnac
lenka8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:12   #4164
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez XxToxicDiamondxX Poka¿ wiadomo¶æ
i po raz kolejny wróci³am z drogerii z pustymi rêkoma zupe³nie nie wiem jak± farbê kupiæ..
moze wypróbuj nowa farbe w piance z l'oreala
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:38   #4165
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 38
GG do XxToxicDiamondxX
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

zakupi³am Palette Color Shampoo odcieñ Orzechowy blond. ró¿nica jest bardzo subtelna, odrostów niemal w ogóle nie z³apa³o.
XxToxicDiamondxX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 18:08   #4166
e_w_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

cze¶æ dziewczyny. a czy która¶ z Was farbowa³a mo¿e w³osy farb± schwarzkopf brillance symfonia z³ocistych br±zów? sama zamierzam j± wypróbowaæ, ale przyznam, ¿e obawiam siê trochê co z tego wyjdzie.. je¶li która¶ mia³a z ni± do czynienia to bêdê wdziêczna za zdjêcia lub opis efektu + na jaki kolor k³ad³y¶cie. z góry dziêkujê!
e_w_e jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:06   #4167
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jak mi³o zawitaæ w tym w±tku. Po nieudanym romansie z blondem wróci³am do krainy br±zu i jest o niebo lepiej

Tym razem wypróbowa³am mleczna czekoladê z Joanny i jak zwykle na Joannie siê nie zawioda³am. Kolorek fajny - jasny br±zik, póki co bez rudych refleksów.

Cytat:
Napisane przez peanut_ Poka¿ wiadomo¶æ
mi Castingiem jasnym br±zem wychodzi taki kolor jak u Joasi Jab³czyñskiej na zdjêciach, czyli ciemny br±z wpadaj±cy w czarny tylko ja nak³ada³am pierwszy raz na moje naturalne w³osy w mysim ciemnym blondzie/jasnym br±zie, nie wiem jak z³apa³oby Ci to na tym jasnym blondziku
A ten Casting nie spiera³ Ci sie szybko?

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje za odpowiedz a macie jakies doswiadczenia zeby wyszly srednio ciemne ale wpadaly w ciemna czekolade ,palona kawe? bardzo mi sie taki kolor podoba tylko jak go osiagnac
Istniej± takie odcienie jak gorzka czekolada z Wellatonu i palona kawa z Joanny wychodz± jak ¶redni, nie jaki¶ bardzo ciemny br±z, ale s±dz±c po zdjêciach, które wklei³a¶ to raczej nie bêdzie to, bo maj± miedzian±/czerwon± po¶wiatê.

Wg mnie te kolorki na zdjêciach to ju¿ jest dosyæ ciemny, raczej zimny br±z. Spróbowa³abym czego¶ z poziomu 4 z 0 po przecinku (czyli odcieñ neturalny bez ¿adnych z³otych, miedzianych, czy czerownych pigmentów).
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:46   #4168
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 272
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ

A ten Casting nie spiera³ Ci sie szybko?
pisa³am o Castingu w tym i tym po¶cie co do tego pierwszego to moje wra¿enie ju¿ mine³o, wszystko wróci³o do normy
peanut_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:15   #4169
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak stan w³osów po tej farbie?strasznie podoba mi siê kolor,ale po pallette zawsze bardzo mi wypada³y wiêc siê wacham...
Nie wiem czy jeszcze aktualne pytanie ale po tym szamponie w³osy zawsze by³y cudowne i nie wypada³y. Zaczê³y jak spróbowa³am nowo¶ci color&gloss. Palette ma to do siebie, ¿e dobre ma produkty ale z tych starych serii. Jako¶ te nowo¶ci nie bardzo im wychodz±. Pisze bo mia³am przyk³ad na sobie i mamie. Je¶li w³oski wypada³y Ci nawet po tym szamponie to mo¿e lepiej nie ryzykuj? Farby Joanny s± tak jak szampon Palette. W³osy cudnie miêkkie, kolor utrzymuje siê do 4 tygodni bo potem to ju¿ trzeba od¶wie¿yæ bo siê wymywa. Polecam czekoladê i szczególnie cynamonowy br±z Jego odcieñ pokaza³am na w³osach mamy na stronie 137 post 4093
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:06   #4170
Emeralda
Wtajemniczenie
 
Avatar Emeralda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: AU
Wiadomo¶ci: 2 264
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzi¶ farbuje w³osy
Obecnie mam na g³owie jasny blond Wella Koleston nr 10/0 który przemalujê ¶rednim br±zem 4/07.
W³osy farbuje mi zaufana fryzjerka mimo to baaaaaardzo siê bojê
Wklejê fotki mojej metamorfozy
Trzymajcie kciuki

Emeralda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.