metamorfoza maji :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 21:29   #1
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531

metamorfoza maji :)


Witam was kochane!
Chciałabym coś w sobie zmienić, ale nie bardzo wiem co, może Wy mi pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (25,3 KB, 762 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15mc 032.jpg (106,6 KB, 516 załadowań)
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 22:28   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: metamorfoza maji :)

na pewno przyciemnilabym brwi i rzesy - moze henna u kosmetyczki?
Druga sprawa to pielegnacja cery - napisz cos jaki to typ i czego uzywasz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 20:39   #3
xkasiaczekx
Przyczajenie
 
Avatar xkasiaczekx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
na pewno przyciemnilabym brwi i rzesy - moze henna u kosmetyczki?
Druga sprawa to pielegnacja cery - napisz cos jaki to typ i czego uzywasz.
zgadzam się..brwi powinny być ciemniejsze bo są niemal niewidoczne..
xkasiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:14   #4
Martencjaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martencjaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: metamorfoza maji :)

A może włosy skrócone do linii obojczyków, lekko wycieniowane, i podkręcone do środka, taki lekki "bob" ?
__________________
"Show must go on..."
Martencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:51   #5
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: metamorfoza maji :)

Sądzę, że ładnie by Ci było w brązie, najlepiej jakimś ciepłym, bo w tych czarnych włosach Twoja twarz wygląda dośc blado.
Co do makijażu to powinnaś zacząc używac brinzera, aby nadac twarzy świeżości i zamienic jasne cienie, na ciemne (brązy, grafity itp) bo jasne niezbyt pasują do oprawy i koloru Twoich oczu.
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 19:58   #6
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: metamorfoza maji :)

Moim zdaniem kolor włosów, który masz aktualnie Ci pasuje, zwłaszcza ten, który wypada na końcówkach na zdjęciu w czerwonej bluzce. Jednak idzie lato, więc można byłoby go trochę sprać (szamponem przeciwłupieżowym ) i nałożyć brąz o ton lub dwa jaśniejszy ale w chłodnym odcieniu tak jak teraz. Dodatkowo jeśli lubisz nosić włosy rozpuszczone, to zdecydowanie są one do skrócenia. Grzywka na bok jest ok, ale powinna być lepiej wycieniowana. Całe włosy również do skrócenia o dobre 5-6cm i do wycieniowania warstwami(!). Zgadzam się z dziewczynami - konieczne przyciemnienie brwi oraz zalecam przebywanie na słoneczku, by cera nabrała zdrowszego odcienia.
I wyrzucamy cienie perłowe, liliowe, pastelowe...
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:36   #7
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
na pewno przyciemnilabym brwi i rzesy - moze henna u kosmetyczki?
Druga sprawa to pielegnacja cery - napisz cos jaki to typ i czego uzywasz.

Hej cere mam raczej taką mieszaną, raz sucha, raz tłusta, ciężko ja jednoznacznie ocenić. Używam przeróżnych toników, raczej do cery tłustej. Mleczka do demakijażu. Czasem jakiś kremik, maseczka. JAkoś specjalnie o nią nie dbam, przyznaje bez bicia używam podkładu oraz pudru. Obawiam się przyciemniania brwi oraz rzęs.. Brwi w realu nie są aż tak jasne, a rzęsy zazwyczaj maluje tuszem więc równiez nie wyglądają aż tak blado

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Martencjaaa Pokaż wiadomość
A może włosy skrócone do linii obojczyków, lekko wycieniowane, i podkręcone do środka, taki lekki "bob" ?
mogłabym prosić o zdjęcie przykładowej fryzurki, nie mam wyobraźni

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Sądzę, że ładnie by Ci było w brązie, najlepiej jakimś ciepłym, bo w tych czarnych włosach Twoja twarz wygląda dośc blado.
Co do makijażu to powinnaś zacząc używac brinzera, aby nadac twarzy świeżości i zamienic jasne cienie, na ciemne (brązy, grafity itp) bo jasne niezbyt pasują do oprawy i koloru Twoich oczu.
Tez nie za dobrze się czuje w tych ciemnych, one nie są czarne, ale bardzo ciemne. Tylko nie bardzo wiem jak zejść do brązu.. Chciałabym raczej ominąć rozjaśnianie utleniaczem, bo wiadomo z czym sie to wiąże..

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez BB88 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kolor włosów, który masz aktualnie Ci pasuje, zwłaszcza ten, który wypada na końcówkach na zdjęciu w czerwonej bluzce. Jednak idzie lato, więc można byłoby go trochę sprać (szamponem przeciwłupieżowym ) i nałożyć brąz o ton lub dwa jaśniejszy ale w chłodnym odcieniu tak jak teraz. Dodatkowo jeśli lubisz nosić włosy rozpuszczone, to zdecydowanie są one do skrócenia. Grzywka na bok jest ok, ale powinna być lepiej wycieniowana. Całe włosy również do skrócenia o dobre 5-6cm i do wycieniowania warstwami(!). Zgadzam się z dziewczynami - konieczne przyciemnienie brwi oraz zalecam przebywanie na słoneczku, by cera nabrała zdrowszego odcienia.
I wyrzucamy cienie perłowe, liliowe, pastelowe...
Postaram sie zrezygnować z jasnych cieni, chociaż ostatnio choruje na fiolety ciężko będzie ale może damy radę jasnych kolorów zazwyczaj używam na codzień, bo nie chce żeby makijaz był nazbyt widoczny, lubie naturalność. Ciemne cienie są bardziej zauważalne. Włoski ostatnio troszke podcinałam, ale szczerze to nie bardzo widze różnice nie moge trafic na dobrego fryzjera.. Co znaczy cieniowane warstwami? mozna prosic przykładowe zdjęcie? i wytłumacz mi o co chodzi z tym spieraniem koloru poprzez szampon przeciwłupieżowy? one naprawdę mają taka cudowną moc??

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

EDIT:
zapomniałam wam wszystkim podziękować za odzew oraz porady
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 18:31   #8
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: metamorfoza maji :)

Majka fiolety mogą być, ale ciemniejsze. Śliwki, stonowane, nie połyskliwe. Moim zdaniem błyszczące jasne cienie wyglądają zdecydowanie bardziej ostentacyjnie, niż te w ciemnych kolorach.
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 22:19   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: metamorfoza maji :)

Co do brwi to najlepiej poradz sie kosmetyczki - skoro mowisz ze na zdjeciu tylko wyszly az tak jasno. Sa tez brazowe henny. Poza tym jakbys zmieniala kolor wlosow, to rowniez trzeba dopasowac.

Z cera powinnas cos zrobic - ale ja sie slabo znam na tym gatunku - moze dziewczyny na kosmetyce wiecej doradza?

Mi sie podobaja dlugie wlosy - ew. cos z grzywka bym podzialala. Ale moze ten bob nie jest zly? Sama ciekawa jestem symulacji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 00:42   #10
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: metamorfoza maji :)

Kochana, a jak Ty się widzisz w krótkich włosach?

Kolor ja bym na Twoim miejscu rozjaśniła. Szampon przeciwłupieżowy trochę go spierze, ale nie rozjaśni aż tak bardzo. A może zejdź do jaśniejszego jakimiś pasemkami, refleksami? Co do koloru to poczekaj, pwnie dziewczyny doradzą.

Jeśli chodzi o fryzurkę to ja bym Cię widziała w takich, jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 796gross.jpg (33,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (21,4 KB, 20 załadowań)
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 07:39   #11
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Co do brwi to najlepiej poradz sie kosmetyczki - skoro mowisz ze na zdjeciu tylko wyszly az tak jasno. Sa tez brazowe henny. Poza tym jakbys zmieniala kolor wlosow, to rowniez trzeba dopasowac.

Z cera powinnas cos zrobic - ale ja sie slabo znam na tym gatunku - moze dziewczyny na kosmetyce wiecej doradza?

Mi sie podobaja dlugie wlosy - ew. cos z grzywka bym podzialala. Ale moze ten bob nie jest zly? Sama ciekawa jestem symulacji.
Co do grzywki, to próbowałam ja mieć wiele razy, różnych kształtów, ale jakoś później zawsze kończyło się na tym że ją zaczynałam zapuszczać. Grzywke trzeba układać, a ja jestem leniwa, na dodatek mam małe dziecko w domu i czasu troszkę brak. Musze mieć fryzurę która nie wymaga ode mnie wiele czasu, a w miarę wygląda, dlatego zawsze zostawałam przy długich włoskach zazwyczaj mówie fryzjerce żeby wycieniowała delikatnie, ale nie dużo z długości i tym sposobem wychodze z salonu zawsze z pazurkami z przodu i tyle

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Kochana, a jak Ty się widzisz w krótkich włosach?

Kolor ja bym na Twoim miejscu rozjaśniła. Szampon przeciwłupieżowy trochę go spierze, ale nie rozjaśni aż tak bardzo. A może zejdź do jaśniejszego jakimiś pasemkami, refleksami? Co do koloru to poczekaj, pwnie dziewczyny doradzą.

Jeśli chodzi o fryzurkę to ja bym Cię widziała w takich, jak w załączniku.
Dziękuje za zdjęcia, fryzurki mi się podobają, tylko zastanawiam się czy umiałabym tak układać swoje kudły.. jak wychodze od fryzjera to wyglądam fajnie, ale nie umiem później zrobić czegos ładnego na głowie. Myślę że przy tego typu fryzurkach to bez układania by sie nie obeszło, bo by pewnie wisiały strąki

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Tak zupełnie na marginesie, mam w domu męża który nie lubi zmian i jest miłośnikiem długich włosów. Zawsze jak ide do fryzjera to mi powtarza, dwa centymentry, zmierze jak wrócisz gdyby nie on to juz bym pewnie dawno obcieła włosy. Ostatnio sobie pomyślałam że zrobie mu chyba jakś niespodziewajkę
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 09:02   #12
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: metamorfoza maji :)

majka0531 faceci zawsze tak panikują na myśl o zmianach, nie ma co się nimi sugerować
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:26   #13
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: metamorfoza maji :)

Szampon przeciwłupieżowy raczej zniszczy Ci tylko włosy, wiem to na własnym przykładzie, bo po niezbyt udanym malowaniu chciałam rozjaśnić trochę odcień. W celu rozjaśnienia wypróbuj lepiej szampon oczyszczający, który zmyje trochę farbę z włosów i może do brązu średniego uda Ci się dojść
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:32   #14
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: metamorfoza maji :)

Mówiąc o układaniu masz na myśli wyczesywanie na szczotkę i te wywinięte końcówki?? To tylkos stylizajca, bardziej chodziło mi cięcie.
Jeśli nie masz czasu na układanie to nic nie szkodzi, po prostu nie będą wywinięte. Natomiast dobrze wycieniowane będą same się układały. Moim zdaniem obecna fryzurka troszkę Cię przytłacza.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:37   #15
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Szampon przeciwłupieżowy raczej zniszczy Ci tylko włosy, wiem to na własnym przykładzie, bo po niezbyt udanym malowaniu chciałam rozjaśnić trochę odcień. W celu rozjaśnienia wypróbuj lepiej szampon oczyszczający, który zmyje trochę farbę z włosów i może do brązu średniego uda Ci się dojść
Czy taki oczyszczający szampon mozna kupić w dowolnej drogerii?

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Mówiąc o układaniu masz na myśli wyczesywanie na szczotkę i te wywinięte końcówki?? To tylkos stylizajca, bardziej chodziło mi cięcie.
Jeśli nie masz czasu na układanie to nic nie szkodzi, po prostu nie będą wywinięte. Natomiast dobrze wycieniowane będą same się układały. Moim zdaniem obecna fryzurka troszkę Cię przytłacza.
Chodziło mi o stylizację póki co nie trafiłam na fryzjera dzięki któremu włosy same by mi sie układały.. możne zna ktoś jakiegoś sprawdzonego w Krakowie w okolicach Łagiewnik?
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:21   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: metamorfoza maji :)

co do grzywki to nie trzeba modelowac prostej grzywki - mowie z autopsji, bo sama taka nosze. Tylko na poczatku trzeba utrwalac lakierem i suszyc suszarka od gory, bo wlosy sa nie przyzwyczajone, ale pozniej beda sie same ukladac do grzywki. Gorzej ze skosna, bo ja trzeba lakierowac caly czas (tez taka nosilam).

Jesli chodzi o fryzjera, to ile radzacych tyle polecen. Ja osobiscie mam najlepsze doswiadczenia z siecia trendy na Karmelickiej lub Starowislnej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:36   #17
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
co do grzywki to nie trzeba modelowac prostej grzywki - mowie z autopsji, bo sama taka nosze. Tylko na poczatku trzeba utrwalac lakierem i suszyc suszarka od gory, bo wlosy sa nie przyzwyczajone, ale pozniej beda sie same ukladac do grzywki. Gorzej ze skosna, bo ja trzeba lakierowac caly czas (tez taka nosilam).

Jesli chodzi o fryzjera, to ile radzacych tyle polecen. Ja osobiscie mam najlepsze doswiadczenia z siecia trendy na Karmelickiej lub Starowislnej.
Spróbuje tam następnym razem a nóż w końcu trafie na fryzjera który mi spasuje, szukam takiego od kilku lat dziękuje za info
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:28   #18
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: metamorfoza maji :)

Tak, szampony oczyszczające można kupić w większości drogerii, ja swój kupowałam w Rossmanie na przykład
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 06:52   #19
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Tak, szampony oczyszczające można kupić w większości drogerii, ja swój kupowałam w Rossmanie na przykład
Po użyciu takiego szamponu nalezy oczywiście nałozyć farbę? czy taki szampon bardzo niszczy włoski?
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 09:58   #20
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez majka0531 Pokaż wiadomość
Po użyciu takiego szamponu nalezy oczywiście nałozyć farbę? czy taki szampon bardzo niszczy włoski?
Nie, on ma na celu oczyszczenie włosów z wszelkich pozostałości jakichś farb itp, więc ma nawet jakieś tam działania nawilżające Tym szamponem musisz włoski z tydzień pomyc, zanim nałożysz farbę.
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:14   #21
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Nie, on ma na celu oczyszczenie włosów z wszelkich pozostałości jakichś farb itp, więc ma nawet jakieś tam działania nawilżające Tym szamponem musisz włoski z tydzień pomyc, zanim nałożysz farbę.
W takim razie na pewno spróbuje czy taki szampon jest drogi?
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:59   #22
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: metamorfoza maji :)

W łagiewnikach mieszkałam, ale nie mam stamtąd poleconego fryzjera.
Sama natomiast jeżdżę dalekooooo (mistrzejowice), ul Parnickiego 20 (salonik Angel hair fashion). Salonik mały, ale Kasia utalentowana, polecam bardzo.
Idę w piątek właśnie.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:02   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: metamorfoza maji :)

zrób sobie ciemniejsze brwi-mogą byc juz takie jak ma ta mala dziewczynka, przestań tez malować powieki takimi jasnymi/niebieskimi cieniami.
widzę Cie tez w jasniejszym kolorze włosów (ze wzgledu na te brwi wlasnie), ale ten tez nie jest taki zły
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:39   #24
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez majka0531 Pokaż wiadomość
W takim razie na pewno spróbuje czy taki szampon jest drogi?
Zależy od firmy oczywiście, ale myślę, że w granicach ok 20zł powinno się go kupić, ja mam z Biosilka i zapłaciłam za niego w promocji 26zł.
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:36   #25
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

OD wczoraj mam na brwiach henne musze powiedzieć że to był strzał w 10!! dziękuje wam wszystkim, bo tylko dzięki wam się na nią w końcu zdecydowałam, jest duzo lepiej obawiałam sie ją zrobić, bo widziałam oczami wyobraźni te wszystkie starsze panie z czarnymi grubymi, sztucznie wyglądającymi brwiami jestem mile zaskoczona, wyglądam duzo korzystniej. Prosze was teraz o jakieś przykładowe fryzurki, pasujące do mojej twarzy, bo najprawdopodobniej w końcu zdecyduje się również na zmiane fryzury

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
W łagiewnikach mieszkałam, ale nie mam stamtąd poleconego fryzjera.
Sama natomiast jeżdżę dalekooooo (mistrzejowice), ul Parnickiego 20 (salonik Angel hair fashion). Salonik mały, ale Kasia utalentowana, polecam bardzo.
Idę w piątek właśnie.
troszkę to dla mnie daleko.. a terminy jakies długie? jak wyszła fryzurka?
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 10:59   #26
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

hop hop nikt nie odpowie? znalazłam takie fryzurki, które mi sie podobają. Jak myslicie bedą pasować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-194165.jpg (25,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img1.fryzury-srednie.86.jpg (13,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img5171.fryzury-srednie.1081520.jpg (28,2 KB, 10 załadowań)
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:12   #27
xkasiaczekx
Przyczajenie
 
Avatar xkasiaczekx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: metamorfoza maji :)

fajne fryzurki...myślę że krótkie włosy byłyby ok..ale nie zasłaniałabym twarzy taką długą grzywką.....moim zdaniem najlepsza jest na pierwszym zdjęciu
xkasiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 18:52   #28
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza maji :)

Cytat:
Napisane przez xkasiaczekx Pokaż wiadomość
fajne fryzurki...myślę że krótkie włosy byłyby ok..ale nie zasłaniałabym twarzy taką długą grzywką.....moim zdaniem najlepsza jest na pierwszym zdjęciu
mnie równiez ta pierwsza się najbardziej podoba
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.