Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 19:01   #4441
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Biorę się za depotowanie cieni po raz pierwszy, życzcie mi powodzenia.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:52   #4442
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

More photos Glitter & Ice http://www.lipsticklove.de/2011/10/p...iday-2011.html
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:57   #4443
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Practice makes perfect i Such flare *_*
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:58   #4444
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

hm, wydawało mi się, że to ma być w tych opakowaniach z przemieszczającym się pyłkiem?
ale chyba tylko część?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 20:19   #4445
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Practice makes perfect i Such flare *_*
To samo pomyślałam
Ale po dłuższej chwili równiez i Whirls & Twirls mi na myśl tez przyszła

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hm, wydawało mi się, że to ma być w tych opakowaniach z przemieszczającym się pyłkiem?
ale chyba tylko część?
to głownie szóstki cieniowe

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Krist!
http://mynewestaddiction.blogspot.co...r-and-ice.html
edspozycja robi wrażenie, nie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 20:20   #4446
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam
Ale po dłuższej chwili równiez i Whirls & Twirls mi na myśl tez przyszła

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------


to głownie szóstki cieniowe
Hyhy, mamy podobny gust.
Mnie w sumie też ten beauty powder zainteresował, ale to lepiej obadać na żywo chyba.

Ja zdepotowałam cienie bez większego trudu, nie mam już miejsca w paletce 35 (chociaż nie wszystko to Mac)...i jak tu kupować następne wkłady?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 08:55   #4447
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, przeczytałam cały wątek nr.5 w poszukiwaniu inspiracji - głównie cieniowych.I dzięki Wam mam już swoją przemyślaną, pierwszą 4 . Ale tak sobie pomyślałam, żeby skorzystać z okazji i zakupić coś na lotnisku. Będę w listopadzie na Hearthrow w Terminalu 1. Czy może kupowała któraś z Was tam cienie? Duża jest przebitka (na plus oczywiście)? Z góry dziękuję za sugestie

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-16 o 08:57
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 12:07   #4448
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam cały wątek nr.5 w poszukiwaniu inspiracji - głównie cieniowych.I dzięki Wam mam już swoją przemyślaną, pierwszą 4 . Ale tak sobie pomyślałam, żeby skorzystać z okazji i zakupić coś na lotnisku. Będę w listopadzie na Hearthrow w Terminalu 1. Czy może kupowała któraś z Was tam cienie? Duża jest przebitka (na plus oczywiście)? Z góry dziękuję za sugestie
Podzielisz się swoimi typami na 4?

Malując się na ostatnią imprezę chciałam przyciemnić czymś Patinę i padło na pigment Smoke Signal. Ta dwójka współpracuje ze sobą świetnie. Patina robi się bardziej złota a SS nabiera koloru burgundu wymieszanego z bardzo ciemnym ciepłym fioletem. O dziwo przy moich zimnych oczach sprawdziło się to połączenie, a matowy pigmak którego obawiałam się najbardziej cieniuje się bajecznie i chyba zacznę używać matów częściej
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 12:29   #4449
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam cały wątek nr.5 w poszukiwaniu inspiracji - głównie cieniowych.I dzięki Wam mam już swoją przemyślaną, pierwszą 4 . Ale tak sobie pomyślałam, żeby skorzystać z okazji i zakupić coś na lotnisku. Będę w listopadzie na Hearthrow w Terminalu 1. Czy może kupowała któraś z Was tam cienie? Duża jest przebitka (na plus oczywiście)? Z góry dziękuję za sugestie
na Heathrow nigdy nie byłam, ale często bywam na Stansted.. produkty są tańsze o jakieś 10-15%.. minus, nie ma wkładów, tylko pełnowymiarowe opakowania..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:50   #4450
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja wczoraj dokonałam profanacji MACa zrobiłam sobie na wesele makijaż z użyciem Nubile jako bazy i Satin Taupe w załamanie i na dolną powiekę dokładając do tego na w wewnętrzny kącik i na powiekę rozświetlające cienie z paletki Sleek - i mimo że aż mi głupio to pisać to wszystko ślicznie mi się połączyło, wycieniowało a sam makijaż tak mi się podobał, że oceniam go na jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek zrobiłam.

Tylko do tego Nubile mam mieszane uczucia - jak się przyjrzeć to na moim oku wygląda jak różowa baza, raczej samodzielnie bym go nie użyła. Przedłuża wytrzymałość cieni, ale to samo uzyskuję nakładając bazę art deco za 30zł i nie potrzebuję specjalnie PP do tego. Próbuję się do niego przekonać, ale tak jakoś średniawo...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:20   #4451
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Podzielisz się swoimi typami na 4?
Mam dość jasną karnację, zielonkawe oczy i złote włosy. Mam delikatną urodę, ale dość „mocną” twarz – wyraziste kości policzkowe i żuchwę. Niestety noszę też okulary – które notabene bardzo lubię, ale wiadomo, że w okularkach makijaż widać troszkę inaczej niż bez. Moje ulubione kolory to zieleń, pomarańcz, brąz, brudny róż, fiolety (jasne i ciemne).
Jakiś czas temu dostałam od kuzynki w prezencie Paradisco – taki właśnie różowo-łososiowy bardzo fajny kolor. Sama dokupiłam sobie zachwalanego przez Was PaintPota – wybrałam Bare Study, który pasuje mi praktycznie do wszystkiego, czasem nawet używam go solo.
Zatem do moich MAC-wych zbiorów zamierzam dokupić w pierwszej kolejności (inne niż te które już mam (głównie brązy, cieliste, zgaszone róże – gro to minerały)):
1. Club – „osławiony” piękny brązowo – zielono - fioletowy kolor
2. Beautiul Iris – jasny wrzosik
3. Steamy – morski
4. Plumage – taki ciemno stalowy-granatowy
Te trzy ostatnie powinny stworzyć przepiękne trio , coś na podobę fotki

Co do lotniska (dzięki za info Martiryb , a mogłabyś powiedzieć ile dokładnie funtów? ) - to na Heathrow będzie pewnie podobnie - muszę sobie "policzyć"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OKO.jpg (13,0 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-17 o 09:28
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 09:59   #4452
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam cały wątek nr.5 w poszukiwaniu inspiracji - głównie cieniowych.I dzięki Wam mam już swoją przemyślaną, pierwszą 4 . Ale tak sobie pomyślałam, żeby skorzystać z okazji i zakupić coś na lotnisku. Będę w listopadzie na Hearthrow w Terminalu 1. Czy może kupowała któraś z Was tam cienie? Duża jest przebitka (na plus oczywiście)? Z góry dziękuję za sugestie
jakieś 15-20% taniej niz normalne ceny w UK, które masz na stronie MAC UK
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:01   #4453
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
1. Club – „osławiony” piękny brązowo – zielono - fioletowy kolor
2. Beautiul Iris – jasny wrzosik
3. Steamy – morski
4. Plumage – taki ciemno stalowy-granatowy
W Clubie fioletu nie uświadczysz ni grama, tak samo jak w Plumage granatu, nie wiem skąd Ci się one tam wzięły
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:27   #4454
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczynki kochane mam pytanie czy to orginal bo mi sie widzi ze nie, ale moze to jakis limitowany produkt (nie jestem na biezaco) http://img04.allegroimg.pl/photos/or.../81/1840398188
Dziewczyna wrzucila na wymianke, i widze ze wizazanki sie dopytuja o niego wiec lepiej by bylo jakby wiedzilay na pewno
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:30   #4455
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wpadłam się pochwalić nowym podkładem Matchmaster, pani mi na szybko dobrała kolor 2.0 ktory wydaje sie b. zółty i ciemny ale po nałożeniu na twarz wtapia się i dopasowuje. Miałam ten podkład w sobote cały dzień i wytrzymal około 12h w pracy ze mna kiedy biegalam i czulam sie spocona i mysle sobie o boze pewnie twarz mi sie swieci, aleza kazdym razem kiedy spojrzałam w lustro buzia była ok, oczywiscie nie tepy mat ale gładko i zdrowo, i po raz pierwszy wieczorem kiedy zmywałam makijaż faktycznie cos było na płatkach podkład Skin Illusion nie dotrwał chyba nigdy do demakijażu.
Także polecam tego Matchmastera cały czas oczywiscie testuje ale chyba mi sie spodoba.

Poza tym miałam kupować biały sciety pedzelek do rozu alemalenki mi sie wydał i już sama zwątpiłam, a szukam do konturowania coś ale większego.
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:12   #4456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane mam pytanie czy to orginal bo mi sie widzi ze nie, ale moze to jakis limitowany produkt (nie jestem na biezaco) http://img04.allegroimg.pl/photos/or.../81/1840398188
Dziewczyna wrzucila na wymianke, i widze ze wizazanki sie dopytuja o niego wiec lepiej by bylo jakby wiedzilay na pewno
Podróba, że az strach

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić nowym podkładem Matchmaster, pani mi na szybko dobrała kolor 2.0 ktory wydaje sie b. zółty i ciemny ale po nałożeniu na twarz wtapia się i dopasowuje. Miałam ten podkład w sobote cały dzień i wytrzymal około 12h w pracy ze mna kiedy biegalam i czulam sie spocona i mysle sobie o boze pewnie twarz mi sie swieci, aleza kazdym razem kiedy spojrzałam w lustro buzia była ok, oczywiscie nie tepy mat ale gładko i zdrowo, i po raz pierwszy wieczorem kiedy zmywałam makijaż faktycznie cos było na płatkach podkład Skin Illusion nie dotrwał chyba nigdy do demakijażu.
Także polecam tego Matchmastera cały czas oczywiscie testuje ale chyba mi sie spodoba.
O tym podkładzie było juz tu nieraz pisane.
Jedni go lubią inni nie i tyle, bo każda skóra jest inna i ma inne potrzeby
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:28   #4457
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane mam pytanie czy to orginal bo mi sie widzi ze nie, ale moze to jakis limitowany produkt (nie jestem na biezaco) http://img04.allegroimg.pl/photos/or.../81/1840398188
Dziewczyna wrzucila na wymianke, i widze ze wizazanki sie dopytuja o niego wiec lepiej by bylo jakby wiedzilay na pewno
Podróby na wymiankowym...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:56   #4458
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

To może być podróbka błyszczka z kolekcji Monogram - Zdjęcia kolekcji KLIK! Swatche KLIK!
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:45   #4459
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziekuje Tez mi sie zdawało ale wolalam przed zgłoszeniem tego miec pewnosc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 18:07   #4460
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Co do lotniska (dzięki za info Martiryb , a mogłabyś powiedzieć ile dokładnie funtów? ) - to na Heathrow będzie pewnie podobnie - muszę sobie "policzyć"
nie pamiętam dokładnie, ale cień coś koło 9-10 funtów..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 21:58   #4461
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A co sądzicie o różach w kremie? Bo tak myślę, że może bym spróbowała.
Coś czuję, że nie wezmę nic z limitek w sobotę (pewnie i niewiele zostało) i zaczynam się zastanawiać nad nielimitkami.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 22:12   #4462
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A co sądzicie o różach w kremie? Bo tak myślę, że może bym spróbowała.
Coś czuję, że nie wezmę nic z limitek w sobotę (pewnie i niewiele zostało) i zaczynam się zastanawiać nad nielimitkami.
Ja osobiście nie lubię róży w kremie, za łatwo placki idzie sobie porobić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 22:44   #4463
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A co sądzicie o różach w kremie? Bo tak myślę, że może bym spróbowała.
Coś czuję, że nie wezmę nic z limitek w sobotę (pewnie i niewiele zostało) i zaczynam się zastanawiać nad nielimitkami.
Uwielbiam róże (i rozświetlacze) w kremie, sądzę, że wyglądają znacznie naturalniej, niż prasowańce. Tylko trzeba je nakładać stopniowo, nie za dużo. Często nakładam na nie odrobinę prasowanego różu w podobnym odcieniu, aby utrwalić kolor. Z Maca mam na razie 2 kremowe róże: niedostępny już Blossoming oraz różowy So Sweet, So Easy - śliczny. Planuję też na pewno dokupić brzoskwiniowy Something Special (jak zużyję moje koralowe Pot Rouge z Bobbi Brown), ten odcień polecają w wielu makijażach siostry Pixiwoo. Ciekawe są też Posey i Brit Wit. Nie są to szczególnie trwałe kosmetyki (u mnie tak do 3 godz. je widać, potem muszę dokładać), ale efekt dają delikatny i nie włażą w ew. zmarchy, za co je lubię.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 23:01   #4464
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Uwielbiam róże (i rozświetlacze) w kremie, sądzę, że wyglądają znacznie naturalniej, niż prasowańce. Tylko trzeba je nakładać stopniowo, nie za dużo. Często nakładam na nie odrobinę prasowanego różu w podobnym odcieniu, aby utrwalić kolor. Z Maca mam na razie 2 kremowe róże: niedostępny już Blossoming oraz różowy So Sweet, So Easy - śliczny. Planuję też na pewno dokupić brzoskwiniowy Something Special (jak zużyję moje koralowe Pot Rouge z Bobbi Brown), ten odcień polecają w wielu makijażach siostry Pixiwoo. Ciekawe są też Posey i Brit Wit. Nie są to szczególnie trwałe kosmetyki (u mnie tak do 3 godz. je widać, potem muszę dokładać), ale efekt dają delikatny i nie włażą w ew. zmarchy, za co je lubię.

a czym je nakładasz?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 23:11   #4465
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Właśnie...pędzlem czy jednak palcami?
ja kiedyś miałam jakiś róż w kremie, nawet byłam zadowolona, rozświetlacz też mam i ogólnie nie narzekam...więc czemu by nie spróbować <że też wcześniej na to nie wpadłam>? Chyba mnie przekonałaś hyhy. Spróbuję najprawdopodobniej ten brzoskwiniowy,bo nie mam takiego odcienia w ogóle. Na mnie niestety nie trzyma się długo prawie żaden róż. Pewnie dlatego, że zazwyczaj nie używam podkładu, nie mówiąc już o bazach...
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 23:21   #4466
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nakładam kremowe produkty albo palcem (jak Lisa E. bodaj uczyła - środkowym nakładam, serdecznym rozcieram), albo skunksem macowym. Jak mi się niechcący nałoży za dużo, to delikatnie nadmiar rozcieram Beauty Blenderem, gąbeczką różową w kształcie jaja znaczy
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:13   #4467
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Z MACowych ma Something Special i Ladyblush (bardzo polecam ten kolor - o wiele ciekawsze na polikach niż w panie) i nie narzekam , nigdy sobie nimi placków przy nakładaniu nie zrobiłam itp. ale mam wrażenie że nieco trwalsze są na mnie MUFE w kremie.

Zainspirowana postem o fiolecie w Clubie nałożyłam go na fioletowego paint pota i nawet ciekawy kolor wyszedł
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:54   #4468
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Bardzo lubie kremowe roze, ale niestety te z MUFE czy Illamasqua utrzymują się znacznie dłużej na mojej buzi niż te z MACa. Ja jednak żałuję, ze nie kupiłąm dwóch kolorów z limitowanej kolekcji, bodajże na wiosne...
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:56   #4469
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jej, to chyba obejrzę jeszcze te Mufe, bo lubię tą firmę a w Sephorze chyba jest na nią -20% teraz.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:19   #4470
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A czy ktoś może już wie kiedy wchodzi u nas Glitter&Ice? Tak mi się wydaję, że świąteczna w zeszłym wchodziła jakoś w połowie listopada, ale nie jestem pewna.
lirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.