Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 13:33   #4051
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lepiej powiedz,jak nakłaniasz swojego syna do nałożenia odżywki
Ja myślę że grazka jak juz syn pójdzie spać do w nocy smaruje mu wlosy odżywką a rano mówi-Jakieś masz włsoy chyba przetłuszczone-wypadałoby umyć...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie będę się bardziej śmiała, bo się obrazisz
Ta sytuacja jest taka swojska i tak bardzo mi bliska - widzę, że tez nie należysz do tych bardziej cierpliwych
Kurde anulka .....nie wiem czy się śmiać czy płakać z powodu swojej głupoty ale masz rację-cierpliwość to nie jest moja najmocniejsza cecha

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tak zawsze czułam, że założenie konta na pp to będzie jedna z ostatnich rzeczy jaka zrobię na wolności ....... potem mnie w psychiatryku zamkną.
W psychiatryku będę Cię odwiedzaći będę Ci przemycać nowości do testowania a znając Twoją siłę perswazji to po jakimś czasie będę musiała z koszykiem na kółkach przyjeżdżać z nowościami no bo oczywiście cały psychiatryk będzie chciał wypróbować nowości

Ps.a ja umiem piec ciasta i dobrze gotuję
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:33   #4052
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



Dzisiaj dudu-osun rozpracuje i kokos-wanilia to dam jutro znać.Siostrze też kupiłam dudu,mam nadzieję,że jej pomoże.
Dziękuję właśnie siedzę na shea.pl i oglądam ich nowości. Mydło poziomkowe krem do twarzy migdałowo-morelowy
już wiem gdzie zrobię następne zamówienie

Aaa właśnie! Aniu ja czytałam, że te oleje spożywcze nierafinowane można na buzię stosować, myślę ze z orzechów włoskich i z pestek moreli może Ci się spodobać. Sama planuję je kupić jak nam Śnieżynka przestanie pochłaniać kasę..

Znowu mi się olej podoba!
http://shea.pl/?512,olejek-z-nasion-bawelny-100-bio
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-10-28 o 13:43
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:39   #4053
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Jeee... właśnie paczkonosz przyniósł nagrodę-niespodzianke z Lawendowej Farmy
Dostałam małe mydełka Kojący Nozdrek, Przywrotnik Urody i Do Rany Przyłóż W pracy nie bardzo jest jak testować, ale powiem Wam, że pachną obłędnie.
Zapachu nozdrzyka nie znałam, wiec i trudno mi go opisać... taki ziołowy, ale bardziej kwiatowy, jakby przysypany talkiem Ale bardzo przyjemny
Przywrotnik to dla mnie cytrynowa szałwia... świeży, lekki, bardzo pozytywny zapach
Do rany przyłóż, to geranium i cytryna, ale jakby posłodzone. Mam wrażenie, że pachnie podobnie jak takie cukierki-pastylki pudrowe, te niebieskie, one lekko kwaskowate były
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:47   #4054
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

zai jak powiedziałaś że nie lubisz bananów to sobie pomyślałam że Ty pewnie od małpy nie pochodzisz?W takim razie od czego?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Zrobiłam wczoraj henneI wyszłaMam mega cimny brązik,taka gorzka czekoladka.Trzymałam dwie godziny.Tylko kurczę chyba ciut zrobiłam za gęstą,bo taka sztywna się pózniej zrobiła na włosach już,że ciężko mi było nakładać.
Jestem bardzo ciekawa ile mi się będzie na włosach trzymała
Ale bym chciała focie zobaczyć Twojego nowego looku cieszę się że wyszła henna, zobaczymy jak będzie Ci się wypłukiwać i jak z trwałością

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W temacie odchudzania i ciąży polecam długotrwałe karmienie piersią
Bardzo skutecznie odchudza.
Hmmmm miałam właśnie odstawiać karmienie piersią .... ale skoro tak zachwalasz

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Patrzę a wkuchni na blacie wystawione z 6 szklanek Pytam więc grzecznie po co mu tyle szklanek?
A on powiedział: No jak to po co? Przeciez w przepisie jest, że daje się 2 szklanki mąki, 1,5 szklanki cukru, 2/3 szklanki oleju.....
Śmiałam sie i krztusiłam tak długo, że sie obraził i w końcu ciasta nie upiekł
Faceci to naprawdę Mistrzowie w niektórych sprawach



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar ale fajnie, że henna Ci podpasowała ja tez od paru tygodni chcę sie farbnąć, tylko nie mam czasu kurczę... Musze moje świeżo osiwałe włosy schowac pod henną, bo już kilka osób mnie pytało, czy sobie rozjasniałam włosy przy twarzy.... A jedna koleżanka w łazience, widząc moje włosy na skroniach jak je odgarniałam z twarzy powiedziała: anka, ile Ty masz siwych włosów, a przeciez jeszcze nie masz 30-tki?! i do tej pory nie wiem, czy sie na nią obrazic za wytykanie mi siwych włosów, czy podziękowac za komplement odnośnie wieku
Łiiiiii tam! Było jej powiedzieć że to pasemka specjalnie robione

gayenka bidaku ale Ty sie musisz męczyć- nie dość że chora to jeszcze autko.....nasze wczoraj odebrane ale i tak nie wszystko zdążył zrobić majster srajster
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:54   #4055
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Jeee... właśnie paczkonosz przyniósł nagrodę-niespodzianke z Lawendowej Farmy
Dostałam małe mydełka Kojący Nozdrek, Przywrotnik Urody i Do Rany Przyłóż W pracy nie bardzo jest jak testować, ale powiem Wam, że pachną obłędnie.
Zapachu nozdrzyka nie znałam, wiec i trudno mi go opisać... taki ziołowy, ale bardziej kwiatowy, jakby przysypany talkiem Ale bardzo przyjemny
Przywrotnik to dla mnie cytrynowa szałwia... świeży, lekki, bardzo pozytywny zapach
Do rany przyłóż, to geranium i cytryna, ale jakby posłodzone. Mam wrażenie, że pachnie podobnie jak takie cukierki-pastylki pudrowe, te niebieskie, one lekko kwaskowate były
Vea gratulacje! Teraz dodatkową nagrodą jest testowanie!

Siedzę i się ślinię..

http://shea.pl/?195,dudu-osun-mydlo-...nskie-w-plynie!!!
http://shea.pl/?83,afrykanskie-mydlo...aowym-i-miodem
http://shea.pl/?85,afrykanskie-mydlo...dalami-i-mieta
http://shea.pl/?82,afrykanskie-mydlo...iatami-lawendy
http://shea.pl/?76,mydlo-z-maslem-ka...hami-laskowymi
http://shea.pl/?75,afrykanskie-mydlo...arnami-wanilii
http://shea.pl/?303,olejek-nawilzajacy-dudu-osum
http://shea.pl/?302,olej-z-afrykansk...ne-wlasciwosci!
Aaaaa idę z tej strony i wmawiam sobię, że mam silną wolę i jestem spokojna, opanowana i ogólnie zen
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:56   #4056
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Brązer na razie mam z Body Shopu, ale jak tylko się skończy to chce ten Hauschkowy. Teraz jestem na etapie przyzwyczajania się do myśli ze kończy się 6 miesięczny termin ważności mascary i muszę kupić nową za 63 zł Miałam czarną z Hauschki a chce oberżynę (warto?) teraz wypróbować. Szkoda mi tej kasy ale żadna mascara nie dała u mnie takiego efektu i jednocześnie nie podrażniła oczu.
Ja też mam TBS,ale nie będę czekała z kupnem Hauschki aż obecny mi się skończyA macałaś go może?albo ten puder tonujący?A fajny ten tusz Hauschki?Ja używałam od lat swojego ulubieńca lancome,ale też mnie tusz Hauschki kusi eeee a co mnie nie kusi?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:57   #4057
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

gayenka bidaku ale Ty sie musisz męczyć- nie dość że chora to jeszcze autko.....nasze wczoraj odebrane ale i tak nie wszystko zdążył zrobić majster srajster
No ja już powoli mam dość wszystkiego, męczę się z tą chorobą okropnie.. Bardzo ci dziękuję Magnesiu za wsparcie
i wogólę wam wszystkim dziewczynki
Fachowcy :ściana:

ps. Miałam Cię już wcześniej zapytać czy mogę gdzieś podglądnąć zdjęcia Twojego Tosiaczka?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 14:00   #4058
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja myślę że grazka jak juz syn pójdzie spać do w nocy smaruje mu wlosy odżywką a rano mówi-Jakieś masz włsoy chyba przetłuszczone-wypadałoby umyć...



Kurde anulka .....nie wiem czy się śmiać czy płakać z powodu swojej głupoty ale masz rację-cierpliwość to nie jest moja najmocniejsza cecha
W psychiatryku będę Cię odwiedzaći będę Ci przemycać nowości do testowania a znając Twoją siłę perswazji to po jakimś czasie będę musiała z koszykiem na kółkach przyjeżdżać z nowościami no bo oczywiście cały psychiatryk będzie chciał wypróbować nowości


Ja Anuli nie będę odwiedzać w psychiatryku ja tam z Nią poprostu zamieszkam . Własnie dostałam moje sliczności z Pure Luxe -cienie, podkłady , jeden rózyk i trzy pomadki z Silk Naturals . Pomadki super reszta nie wiem bo nie mam ze sobą pedzli . Gdzie ja to upchnę pudelko wedkarskie już się zrobiło za małe .

Acha - chyba upieke dziś z tego wszystkiego ananasowca .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:02   #4059
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No ja już powoli mam dość wszystkiego, męczę się z tą chorobą okropnie.. Bardzo ci dziękuję Magnesiu za wsparcie
i wogólę wam wszystkim dziewczynki
Fachowcy :ściana:

ps. Miałam Cię już wcześniej zapytać czy mogę gdzieś podglądnąć zdjęcia Twojego Tosiaczka?
Choroba może odebrać radość ze wszystkeigo bo męczy się człowiek okropnie i nie ma pojęcia kiedy to minie....dobrze że tutaj zaglądasz to my Cię będziemy wspierać
wiesz co Słonko mieliśmy na takim publicznym portalu ale portal zniknął i już nie zakładałam nowego. Ale jak dasz maila to Ci wyślę na pw
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:05   #4060
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Vea gratulacje! Teraz dodatkową nagrodą jest testowanie!

Siedzę i się ślinię..

Aaaaa idę z tej strony i wmawiam sobię, że mam silną wolę i jestem spokojna, opanowana i ogólnie zen
Ja się ślinię do reszty Lawendowej Farmy i nie mam silnej woli... zamawiam... jak tylko zdecyduję się co

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

Ja Anuli nie będę odwiedzać w psychiatryku ja tam z Nią poprostu zamieszkam .

Acha - chyba upieke dziś z tego wszystkiego ananasowca .
A pisałam już...oddział, Miłe Panie oddział, a nie pokój będzie czekał
Ananasowiec, też ciach więc I proszę o przepis
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:20   #4061
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No tak,to tylko krem;ale liczę na to,że 1)nawilżona skóra będzie się mniej przetłuszczać 2) jakieś składniki załagodzą zmiany
Poza tym zamierzam kupić żel myjący z tej serii i punktowy preparat na wypryski (na noc); mam jeszcze tonik z PHA dla niego i glinki
Kurcze,już żem męczyła Kotwilkę na PW,bo z trądzikiem to niestety nie jestem na bieżąco (o ile pamiętam podobne problemy u mnie występowały jakieś 30lat temu
Jak macie jakieś pomysły,to podrzućcie

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

ja swój stary trądzik męczę teraz olejem z nigelli, szybciej się goją ale nowy wysyp i tak się pojawiła. kotwilka zainspirowała mnie do powrotu do zdrowej diety co by powalczyć od środka i myślę, że spróbuję. a Twojemu synowi mogę polecić do spróbowania francuskie naturalne kosmetyki z ecocertem Cattier do cery młodej problematycznej - mój bratanek używał z polecenia kosmetyczki i dopóki używał było widać różnicę ale chyba ciężko jest z tym systematycznym używaniem u dzieciaków, ogólnie nie są drogie choć nie pachną zbyt pięknie


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o, to fajna dermatolog, wiekszosc to przepisze na odczepne jakies drogie kremidlo albo samorobiony wysuszacz z apteki i nie wspomni nawet o nawilzeniu... a czym sie nawilzalas? co najlepiej sie sprawdzilo w twoim przypadku?
(ja po jakims czasie na wizazu zdecydowalam sie na nawilzanie, roznie to z tym bywa, ale ogolnie to bez tego nie ma szans na ladna cere)

sama bym sie chetnie dowiedziala, co nie tak bylo z tym lnianym... czytalam ostatnio o tym, lniany ma duzo omega-3, chyba jako jedyny w takich ilosciach sposrod olejow roslinnych. i jest to ogromna zaleta, ale trzeba uwazac na to, by zachowac balans miedzy omega-3 i 6. bo one "walcza" w organizmie o te same enzymy. a oba sa potrzebne...
nom nie warto przesadzać z lnianym, stosunek o63 powinien wynosić 3-4:1 bodajże, tyle że poleca się rybki tłuste, tran czy olej lniany bo we wspólczesnej diecie jest zaburzony i wynosi nawet 10:1 co nie zmienia faktu że omega 6 i tak powinny przeważać tylko nie aż tak bardzo

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Trzeba czasem odświeżyć sobie look



Dzięki za info Może być TAKI ?


Dobrze,że nie brałam w ciemno
ja używałam opearolu ale ten zwykły nie femina, ma więcej oleju z wiesiołka i dopóki go używałam to widziałam nieznaczną poprawę w stanie cery, dopóki pani w aptece nie wcisnęła mi tego femina a ja bez zastanowienia wzięłam

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie może to przeoczyłam...
A po co ten alkohol właściwie dali? Do dezynfekcji?


W zeszłym roku to było 1.12 Pamiętam,bo zamawiałam lakiery z VB

A i jeszcze : sprawdziłam w SP - ten olej z wiesiołka Oeparolu to kombinacja wiesiołka z lnianym co dziwne: tak samo zwykły,jak i ten z dopiskiem Femina;może proporcjami się różnią...
a nie jest właśnie tak że ten zwykły to sam wiesiołek a femina razem z lnianym, przynajmniej wcześniej tak było

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale ciasto
Zrobię w niedzielę - ale mam pytanie: mąka gryczana się pewnie nie nada,co ? Co można z mąki gryczanej zrobić,wiecie? Kupiłam pół kilo (dość droga jest,pół kg za 9,99) a czasem tylko troszeczkę potrzebuję do placków gryczanych...
ja robiłam kiedyś na zajęciach z pieczywa bezglutenowego biszkopt z mąki gryczanej i nawet mi smakował, choć innym nie. spróbuję wygrzebać przepis jeśli gdzieś mam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Znaczy wiecie... ja te z torebki raz kupiłam po pasmie niepowodzeń.
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, ale mi po prostu ciasta nie wychodza nawet murzynek najprostszy potrafię zepsuć nawet szarlotka bez pieczenia mi nie wyszła jestem beznadziejna w tym temacie, chyba się już poddałam. Szkoda kasy na produkty - wole ją na kosmetyki wydac
jak Ci nawet murzynek nie wychodzi to musi być coś z piekarnikiem, to na pewno nie Twoje umiejętności są winne
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 14:25   #4062
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość


gayenka bidaku ale Ty sie musisz męczyć- nie dość że chora to jeszcze autko.....nasze wczoraj odebrane ale i tak nie wszystko zdążył zrobić majster srajster
Wybacz,ale padłam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:30   #4063
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też mam TBS,ale nie będę czekała z kupnem Hauschki aż obecny mi się skończyA macałaś go może?albo ten puder tonujący?A fajny ten tusz Hauschki?Ja używałam od lat swojego ulubieńca lancome,ale też mnie tusz Hauschki kusi eeee a co mnie nie kusi?
Właśnie nie macałam A mascara genialna, wcześniej miałam Loreala i Lancome (obie z allegro) i Lancome miała lepsza szczoteczkę, żałuje ze ją wywaliłam ale sam tusz podrażniał mi oczy, może to wina tego ze z allegro chociaż nie kupowałam tych najtańszych ale nigdy nie wiadomo jak to jest przechowywane i czy tusz jest oryginalny czy tylko opakowanie dlatego doszłam do wniosku że jak mam kupować Loreala za 60 w rossmanie a naturalną Hauschke w aptece to wybieram Hauschke i się nie zawiodłam. Ja jej jeszcze używam jako eyelinera razem ze ściętym pędzelkiem do malowania kresek
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:42   #4064
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dzięki Aga niestety mój piekarnik palce lizać, w przeciwieństwie do moich ciast już sie z tym pogodziłam...

Gayenka, a te spożywcze oleje nie będą cięższe i bardziej tłuste ?

Anakazar, widzę, że nie tylko dzień urodzin nas łączy szarlotka z lidla mówisz

Vea - nagroda z lf ? Coś przegapiłam cożeś takiego uczyniła, że dostałas nagrodę?


Dziewczynki, tyle tu chętnych, to może ja rezerwację w psychiatryku zrobię?
Wesoło by było i prochy w gratisie

EDIT: Kakulinka, ja już jakiś czas temu dałam sobie spokój z szukaniem naturalnego tuszu do rzęs, ale po Twoich zachwytach chyba jeszcze na hauschkę sie skuszę.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-28 o 14:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:48   #4065
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Nawymyślałam nazw dla nowych mydełek
Ale nagroda była za ilość, a nie jakość... copywriting jednak nie dla mnie...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:52   #4066
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też mam TBS,ale nie będę czekała z kupnem Hauschki aż obecny mi się skończyA macałaś go może?albo ten puder tonujący?A fajny ten tusz Hauschki?Ja używałam od lat swojego ulubieńca lancome,ale też mnie tusz Hauschki kusi eeee a co mnie nie kusi?
tutaj na temat pudru tonujacego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post30144299
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:58   #4067
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nawymyślałam nazw dla nowych mydełek
Ale nagroda była za ilość, a nie jakość... copywriting jednak nie dla mnie...
Liczą się chęci!!! Gratuluje nagrody i zazdroszczę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 15:14   #4068
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Właśnie nie macałam A mascara genialna, wcześniej miałam Loreala i Lancome (obie z allegro) i Lancome miała lepsza szczoteczkę, żałuje ze ją wywaliłam ale sam tusz podrażniał mi oczy, może to wina tego ze z allegro chociaż nie kupowałam tych najtańszych ale nigdy nie wiadomo jak to jest przechowywane i czy tusz jest oryginalny czy tylko opakowanie dlatego doszłam do wniosku że jak mam kupować Loreala za 60 w rossmanie a naturalną Hauschke w aptece to wybieram Hauschke i się nie zawiodłam. Ja jej jeszcze używam jako eyelinera razem ze ściętym pędzelkiem do malowania kresek
To chyba wypróbuje tusz Hauschki.A wydłuża rzęsiska?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar, widzę, że nie tylko dzień urodzin nas łączy szarlotka z lidla mówisz

.
Mówisz,że też po drodze Ci z tą szarlotką?Ja chyba aż jutro ją zrobię,chociaż miałam zamiar zboczyć do cukierni
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

To teraz nie wiem sama,bo napisałaś,że dla Ciebie byłby dobry,ale Ty bladaJa jestem średniakiem,bardziej jasnym niż ciemnym,ale jednak średniak.Nie wiem czy ryzykować

Wiecie jaka ja głupia jestem?Wzięłam mydło dudu-osun przekroiłam na desce w kuchni na pół,mydło schowałam i zapomniałam o tym.Tż robił sobie kanapki i jędząc narzekał,że czuje jakieś perfumy w tym chlebieJa nie załapałam
Dopiero ja jadłam zrobioną przez siebie kanapkę i czułam wyraznie mydło to skumałam,że nie zmieniłam deski ani noża po wcześniejszym zabiegu
Może wnętrze nam wypięknieje
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 15:36   #4069
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ś
Wstyd przyznać (choć może na naturalistycznym wątku nie aż tak bardzo wstyd) ale ja mam 6 (sześć) lat karmienia na koncie:/ No ale przynajmniej żadnych problemów z nadwagą
za cierpliwość i samozaparcie. Ale dzieciaczki pewnie bardzo z tego zadowolone
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Co do diety pt" karmienia dziecka cyckiem" to nie mam dzieci, nie zapowiada się żebym miała w ciągu najbliższych 2 lat, wiem że to jest bardzo ważne i zdrowe dla dziecka ale jakoś odrzuca mnie fakt karmienia piersią... na myśl o śmierdzących pieluchach nie mam takiego wyparcia jak do karmienia cyckiem... coś nienormalnego ze mną?!
Nie przejmuj się. Mi jakby ktoś 4 lata temu powiedział, że będę miała dziecko to zabiłabym go śmiechem. W życiu nie przypuszczałabym, że się zdecyduje. A teraz dałabym się za Małego pokroić.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
zai jak powiedziałaś że nie lubisz bananów to sobie pomyślałam że Ty pewnie od małpy nie pochodzisz?W takim razie od czego?
Od kota. Mogłabym nic nie robić tylko wygrzewać się na słońcu, biegać po lesie i łapać myszy. Tylko w trakcie ewolucji gdzieś straciłam apetyt na mysie móżdżki.

Strasznie kusicie mydełkami. Ja jestem na takie kuszenie podatna i już szukam co mogłabym kupić w shea. A jeszcze nie odebrałam mydełek z LF
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-10-28 o 15:38
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 15:57   #4070
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Choroba może odebrać radość ze wszystkeigo bo męczy się człowiek okropnie i nie ma pojęcia kiedy to minie....dobrze że tutaj zaglądasz to my Cię będziemy wspierać

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja się ślinię do reszty Lawendowej Farmy i nie mam silnej woli... zamawiam... jak tylko zdecyduję się co
Złożyłam zamówienie Pani Ewa miała jeszcze dwie nieduże kostki Kleopatry i dzięki temu mam je w zamówieniu wzięłam takie cuda, że ojej i jeszcze dostanę 2 mydełka gratis
[QUOTE=anula_ga;30198951]

Gayenka, a te spożywcze oleje nie będą cięższe i bardziej tłuste ?

[/QUOTE]
Jakiś czas temu wklejałam ten film o olejowaniu i ta dziewczyna używała też do pielęgnacji olejów ze sklepu i była zadowolona Myślę, że tak lekkie oleje będą ok w takiej formie.. tylko ilość zabójcza, ale za jak zakupię będę je wykorzystywała też w kuchni i do włosów
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wiecie jaka ja głupia jestem?Wzięłam mydło dudu-osun przekroiłam na desce w kuchni na pół,mydło schowałam i zapomniałam o tym.Tż robił sobie kanapki i jędząc narzekał,że czuje jakieś perfumy w tym chlebieJa nie załapałam
Dopiero ja jadłam zrobioną przez siebie kanapkę i czułam wyraznie mydło to skumałam,że nie zmieniłam deski ani noża po wcześniejszym zabiegu
Może wnętrze nam wypięknieje
Miałaś afrykańskie kanapeczki
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość

Od kota. Mogłabym nic nie robić tylko wygrzewać się na słońcu, biegać po lesie i łapać myszy. Tylko w trakcie ewolucji gdzieś straciłam apetyt na mysie móżdżki.

Strasznie kusicie mydełkami. Ja jestem na takie kuszenie podatna i już szukam co mogłabym kupić w shea. A jeszcze nie odebrałam mydełek z LF
Apetyt na mysie móżdżki mnie rozbroił
Mydełka mnie też kuszą Ale to dlatego, że używanie ich wybitnie służy mojej skórze. Odkąd je kupiłam zużyłam jakieś końcówki balsamów ale nie kupiłam ani jednego! Po prostu moja skóra jest w dużo lepszej kondycji, zdarza się, że nie muszę się wogóle smarować po umyciu! cuda normalnie!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 16:13   #4071
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie Pani Ewa miała jeszcze dwie nieduże kostki Kleopatry i dzięki temu mam je w zamówieniu wzięłam takie cuda, że ojej i jeszcze dostanę 2 mydełka gratis

Mydełka mnie też kuszą Ale to dlatego, że używanie ich wybitnie służy mojej skórze. Odkąd je kupiłam zużyłam jakieś końcówki balsamów ale nie kupiłam ani jednego! Po prostu moja skóra jest w dużo lepszej kondycji, zdarza się, że nie muszę się wogóle smarować po umyciu! cuda normalnie!
A jakie cuda wzięłaś? Ja też chcę

Ja również zauważyłam, że moja skóra po mydłach mniej się wysusza. Po za tym pozbyłam się okołomieszkowego rogowacenia z ramion. Balsamy stosuje ale tylko rano. Wcześniej najlepiej jakbym smarowała się co dwie godziny.

Dziewczęta mam jeszcze resztki mydełka afrykańskiego (potocznie zwanego kaszanką). Może któraś jeszcze chce? Szkoda mi wyrzucać.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 16:30   #4072
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A jakie cuda wzięłaś? Ja też chcę

Ja również zauważyłam, że moja skóra po mydłach mniej się wysusza. Po za tym pozbyłam się okołomieszkowego rogowacenia z ramion. Balsamy stosuje ale tylko rano. Wcześniej najlepiej jakbym smarowała się co dwie godziny.

Dziewczęta mam jeszcze resztki mydełka afrykańskiego (potocznie zwanego kaszanką). Może któraś jeszcze chce? Szkoda mi wyrzucać.
Wzięłam te 2x mniejsze Kleopatry, 1 mocny cynamon, 1 ogrodową ścieżkę, 1 plaster miodu, Lawendową Farmę i 2x indiańskie lata No i dostanę 2 mydełka gratis
Już nie mogę się doczekać wczoraj mnie naszło, że mogłabym teściowej sprezentować taki balsam z tuli różyczkę, jak się nim smarowałam i takie mydełko kuleczkę.. Przed świętami muszę zamówić Mąż się smieje, że wszystkich chcę nawrócić na mydełka

A afrykańska kaszańka jest super, jeszcze raz Ci dziękuję za taką hojną porcję
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 16:44   #4073
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To chyba wypróbuje tusz Hauschki.A wydłuża rzęsiska?

Mówisz,że też po drodze Ci z tą szarlotką?Ja chyba aż jutro ją zrobię,chociaż miałam zamiar zboczyć do cukierni


To teraz nie wiem sama,bo napisałaś,że dla Ciebie byłby dobry,ale Ty bladaJa jestem średniakiem,bardziej jasnym niż ciemnym,ale jednak średniak.Nie wiem czy ryzykować

Wiecie jaka ja głupia jestem?Wzięłam mydło dudu-osun przekroiłam na desce w kuchni na pół,mydło schowałam i zapomniałam o tym.Tż robił sobie kanapki i jędząc narzekał,że czuje jakieś perfumy w tym chlebieJa nie załapałam
Dopiero ja jadłam zrobioną przez siebie kanapkę i czułam wyraznie mydło to skumałam,że nie zmieniłam deski ani noża po wcześniejszym zabiegu
Może wnętrze nam wypięknieje
Ja nie mam swoich rzęs popisowych więc każdy efekt mnie zadowoli ale są ładnie pogrubiony, wydłużone i przede wszystkim rozdzielone. A nie tuszuje ich jakoś mega dokładnie, raczej staram się sobie oka nie wydłubać i nie ciapnąć tuszem na soczewki.
To już rozumiem dlaczego kupujecie tyle tych mydeł... bo je zjadacie.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 17:07   #4074
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja nie mam swoich rzęs popisowych więc każdy efekt mnie zadowoli ale są ładnie pogrubiony, wydłużone i przede wszystkim rozdzielone. A nie tuszuje ich jakoś mega dokładnie, raczej staram się sobie oka nie wydłubać i nie ciapnąć tuszem na soczewki.
To już rozumiem dlaczego kupujecie tyle tych mydeł... bo je zjadacie.
Tak...napisałam,że waniliowo-kokosowe zjem na śniadanie,a nieświadomie na dudu się połakomiłam i jeszcze tż chciałam podtruć

Kurcze no wypróbuje ten tusz skoro zachwalasz.Tylko teraz jaki kolor?zawsze chciałam wypróbować brąz,ale Pani z Douglasa mnie od tego odwiodła i cały czas używam tylko czarnego.

Magnesita dostałaś moją odpowiedz na pv?bo wysłałam,ale nie jestem pewna czy dostałaś
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:18   #4075
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak...napisałam,że waniliowo-kokosowe zjem na śniadanie,a nieświadomie na dudu się połakomiłam i jeszcze tż chciałam podtruć

Kurcze no wypróbuje ten tusz skoro zachwalasz.Tylko teraz jaki kolor?zawsze chciałam wypróbować brąz,ale Pani z Douglasa mnie od tego odwiodła i cały czas używam tylko czarnego.

Magnesita dostałaś moją odpowiedz na pv?bo wysłałam,ale nie jestem pewna czy dostałaś
Do tej pory miałam wszystkie tusze czarne a teraz najprawdopodobniej się pokuszę o oberżynę...
Mówię dziś mojemu Tż ze mam 3 szampony do włosów licząc ten jeden na poczcie, i już listę czterech jakie kupie następne i tylko wytrzeszczył szeroko oczy Chyba powinnam z Wami ten psychiatryk rezerwować.

Tak z ciekawości spytam czy jak używacie tych mydełek to czy one nadają się też do higieny intymnej i czy po takiej kąpieli z mydłem macie osad na wannie? Ja zrezygnowałam z mydeł w kostce bo musiałabym w Krakowie wannę pucować codziennie ale jak czytam same nazwy tych mydeł to je kcem
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:27   #4076
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziś oparłam się pokusie kupna błotka z morza martwego słoik 250 ml za 23zł. I teraz się zastanawiam, czy źle nie zrobiam Myślicie, że warto takie błotko kupić? do czego się tego używa?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-martwego.html

Kto jeszcze doączy do mnie i do Agi do akcji zmiany nawyków żywieniowych?


a w ogóle to ja znam osobiście już 4 wątkowiczki, kto mnie przebije?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości spytam czy jak używacie tych mydełek to czy one nadają się też do higieny intymnej i czy po takiej kąpieli z mydłem macie osad na wannie? Ja zrezygnowałam z mydeł w kostce bo musiałabym w Krakowie wannę pucować codziennie ale jak czytam same nazwy tych mydeł to je kcem
ja do higieny intymnej nie używam, mam sprawdzony żel i wolę nie kombinować.
Osad zostawia mi tylko Alepia z czerwoną glinką, pozostałe nie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:28   #4077
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kto jeszcze doączy do mnie i do Agi do akcji zmiany nawyków żywieniowych?
A napiszesz coś więcej?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:35   #4078
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Do tej pory miałam wszystkie tusze czarne a teraz najprawdopodobniej się pokuszę o oberżynę...
Mówię dziś mojemu Tż ze mam 3 szampony do włosów licząc ten jeden na poczcie, i już listę czterech jakie kupie następne i tylko wytrzeszczył szeroko oczy Chyba powinnam z Wami ten psychiatryk rezerwować.

Tak z ciekawości spytam czy jak używacie tych mydełek to czy one nadają się też do higieny intymnej i czy po takiej kąpieli z mydłem macie osad na wannie? Ja zrezygnowałam z mydeł w kostce bo musiałabym w Krakowie wannę pucować codziennie ale jak czytam same nazwy tych mydeł to je kcem
szampony ja mam w domu z 10 a pożądam conajmnie drugie tyle
Ja po żadnym mydle nie mam osadu na brodziku
Do higieny intymnej uzywam bardzo wielu mydeł, oczywiście wykluczam te z jakimikolwiek drobinkami, mocno oczyszczające, z dodatkami mogącymi podrażniac. Ja wiem, że to mało konkretnie brzmi, ale nie wiem jak inaczejmogę Ci odpowiedzieć jeśli mydło ma delikatny skład to uzywam, jesli nie to nie. Praktycznie od 2 lat nie używamy w domu żadnych żeli do higieny intymnej, tylko mydełka własnie i wszystko jest ok. Masz na myśli jakies konkretne?


Gayenka dziękuję za odpowiedź w sprawie olejów spożywczych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:35   #4079
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kto jeszcze doączy do mnie i do Agi do akcji zmiany nawyków żywieniowych?
Teraz naturalne odżywianie będziemy wdrażać? Jak będziecie mnie wspierać równie mocno jak przy wydawaniu pieniędzy na kosmetyki to mi gwarantujecie sukces w dążeniu do zdrowego odżywiania.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szampony ja mam w domu z 10 a pożądam conajmnie drugie tyle
Ja po żadnym mydle nie mam osadu na brodziku
Do higieny intymnej uzywam bardzo wielu mydeł, oczywiście wykluczam te z jakimikolwiek drobinkami, mocno oczyszczające, z dodatkami mogącymi podrażniac. Ja wiem, że to mało konkretnie brzmi, ale nie wiem jak inaczejmogę Ci odpowiedzieć jeśli mydło ma delikatny skład to uzywam, jesli nie to nie. Praktycznie od 2 lat nie używamy w domu żadnych żeli do higieny intymnej, tylko mydełka własnie i wszystko jest ok. Masz na myśli jakies konkretne?


Gayenka dziękuję za odpowiedź w sprawie olejów spożywczych
Też bym miała tyle szamponów gdyby mnie chłop nie pilnował i gdybym miała więcej miejsca żeby je mieć zbunkrowane. Co do mydeł to się tak zastanawiam bo właśnie nie kupuje już żeli do higieny intymnej i myje się cala delikatnymi żelami a do mydeł mam obawy że mogą wysuszyć, podrażnić dlatego chciałam rozwiać swoje wątpliwości.

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-10-28 o 19:42
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 19:41   #4080
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kotwilka, ja tez chetnie dowiem się szczegółów tej akcji żywieniowej
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-28 o 19:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.