Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 22:03   #2431
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny przepraszam, że znowu marudzę, przepraszam, że znowu zbaczam z tematu, ale czy mogę na PW wygadać się któreś z Was w pewnej bardzo prywatnej sprawie. Zależało by mi na kimś kto sam ma już dzieci (nie ujmując reszcie dziewczyn), bo sprawa dotyczy mnie i rodziców.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-11 o 22:09
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:04   #2432
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma zakładów fryzjerskich z naturalną pielęgnacją




oo tak

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to zamów najpierw małe opakowanie sesy (90ml) nie koniecznie może Ci przypasić zapach

margoltka, gratuluję zakupów, wyglądają cudnie

tak wlasnie zrobie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale za to jaką bedziesz piękną bankrutką
oby

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Już jestem po egzaminie. Dziękuję za wszystkie kciuki Teorię, owszem zdałam bezbłędnie, ale oblałam już na łuku :/ Zła jestem, bo na kursie zawsze mi wychodził bezbłędnie, więc tego byłam pewna. Po prostu na tym placu w WORD-ie się jakoś pogubiłam, słupki mi się pomieszały i tyle. Muszę pojechać na jakiś plac podobny do tego na egzaminie i będzie dobrze. Następny termin mam na 14.02

trudno ! za pierwszym razem malo kto zdaje - to jest taki stres, nowy samochod, nowy placyk nowe miejsce. Nastpnym razem pojdzie lepiej (ale dlugie sa te terminy znowu :/)




a ja sie denerwuje na tego biolandera no ile mozna wysylac paczke ZA POBRANIEM?! nie odp . na gg.. tzn jak napisze 'witam' a oni 'witam' ja pytanie a oni cisza.. uhm zrazaja mnie do siebie tak sie nastawilam ze juz dziisaj sie umyje nowym mydelkiem i pojde spac w olejku jak mi nie podpasuja te rzeczy to bede naprawde zla
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:16   #2433
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Klolcia teorię już masz z głowy, a praktykę też zdasz.

Anula wszystko co masz z YR jest na mojej liście życzeń

Ja czekam na przesyłkę z Douglas i jeszcze jest w Niemczech Jutro raczej nie będę miała moich hauschkowych zakupów.

A teraz intensywnie czytam o hennie Khadi. Coś czuję, że nie jestem w stanie jej użyć
henne dasz radę a masz kogoś, kogo bys mogła wrobic w nakładanie je na włosy?
Ja wrabiam swoje dziecko .......... a ono mnie
ale samej to nie próbowałam, chyba ciężko. Zalezy czy masz włosy długie.
YR pozytywnie mnie zaskakuje póki co
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że znowu marudzę, przepraszam, że znowu zbaczam z tematu, ale czy mogę na PW wygadać się któreś z Was w pewnej bardzo prywatnej sprawie. Zależało by mi na kimś kto sam ma już dzieci (nie ujmując reszcie dziewczyn), bo sprawa dotyczy mnie i rodziców.
dawaj Mała , po co pytasz wogóle???.
Ale odpisze jutro, ok? Bo ja jestem kobieta pracująca, wstaje o 5 rano i zaraz ide legnąć - juz w piżmace siedze.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:24   #2434
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

Od kilku dni nakladam na rzęsy mieszankę olejów: rycynowego, arganowego, z pachnotki i masła kakaowego. Rzęsy są elastyczne, wywinely sie lekko ku górze czekam na przyciemnienie końcowek
A od niedzieli stosuję szampon pokrzywowy z YR, moje cienkie i delikatne włosy go lubią ładnie unosi włosy, są puszyste, układają się bez suszenia. No i swietnie domywa oleje.
Po plukance włosy ładnie pachną (aczkolwiek zapach nie utrzymuje się zbyt długo, niestety), są miękkie i błyszczące. Oficjalnie dziękuję wiec za kuszenie na wątku
Ale fajnie się zapowiada ta mieszanka czy efekty są lepsze niż po kremie Lbiotici? Bo ty chyba go używałaś prawda? Czy coś sobie wymyśliłam?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny po kilkakrotnym użyciu szamponu z Timotei zmieniam zdanie na trochę gorsze. Po pierwsze to dziadostwo jest mega niewydajne.

Dziewczyny proszę trzymajcie kciuki. Od dzisiaj uczę się jak jeść, tak jak jeść, a nie zaczynam dietę. Mam do zrzucenia 20 kilogramów, które przybrałam w ciągu 3-4 lat.
Łeee dobrze, że napisałaś nie kupię dziada. A możesz mi napisać jakieś szczegóły jak się uczysz jeść? Zaciekawiło mnie to, może być na PW żeby nie zaśmiecać wątku.
Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuję dobrego kremu pod oczy niwelującego mocne cienie oraz korektora kryjącego, również pod oczy. Zależy mi na w miarę przystępnej cenie i czymś na prawdę skutecznym, nie chcę kupować w ciemno. Błagam o pomoc, bo już wymiękam przez te moje podkówki
Korektor podobno świetny ma lily lolo pod oczy, czytałam recenzję na blogu Agabil i była bardzo zadowolona a ona się skarży na mocne cienie
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Nałożyłam Lucy Minerals na twarz i też wygląda pięknie bardzo fajnie kryje i efekt zbliżony do tego co daje lauress. Zobaczymy jak z trwalością.
Wiem że to nieskromnie zabrzmi ale.......mam piękne włosy Normalnie uwielbiam je czesać, machać nimi, upinać, cudować.....Takie są lekkie i fajne i myślę że to zasługa heenary bo wczoraj zmyłam ten olej zwykłym szamponem z alterry więc chyba to chyba nie zasługa szamponu No i jeszcze takie efekty daje mi anti-age
Ooo cieszę się, że Lucy Ci się podoba
Włosy
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ech z tą henną boję się okropnie. Może kiedyś dorosnę. Nie chciałabym mieć rudych włosów, ani zbyt ciemnych W kwestii farbowania jestem totalnie nienauczalna. Do dzisiaj nie potrafię nałożyć farby na odrosty. Co dopiero kombinować z henną Szkoda, że nie ma zakładów fryzjerskich z naturalną pielęgnacją

Zmieniając temat, będę się teraz nieskromnie chwaliła Wczoraj po 14stej wysłano moje zamówienie z Apteki Studenckiej, dzisiaj o 9 listonosz dobijał się z paczką do drzwi Cieszę się ja głupia z tych kosmetyków, czasami naprawdę niewiele do szcześcia mi potrzeba Zamówiłam różane rozmaitości dr.Hauschka:
Zestaw mikołajkowy (balsam różany i krem do rąk),
deo różany
oraz próbka lekkiego kremu z płatków róż.
Ogólnie nie jestem fanką zapachu róży i od razu skreśliłam te kosmetyki. Ale po odwiedzinach mojej kuzynki (hauschkowej maniaczki) zmieniłam zdanie. Róża dr.Hauschki jest bardziej naturalno-różana/różano-ziołowa, nie taka pudrowa, dusząca. Co najważniejsze NIE męcząca. A na zapachy jestem bardzo wrażliwa, dlatego najchętniej stosuję kosmetyki bezzapachowe.

Poza kosmetykami otrzymałam bardzo dużo próbek i dwa katalogi. Jeśli któraś z Was byłaby chętna na katalog dr.Hauschka, proszę dajcie znać. Jest tam całkiem sporo ciekawych rad. A propos rad, w książce hauschkowej wyczytałam ciekawe przepisy na herbatki i inne specyfiki. Jak tylko znajdę chwilę, zrobię małe tłumaczenie i wrzucę na Wizaż

Czekam teraz na zamówienie hauschkowe z Douglas. Nie wiedziałam, że wysyłają z Niemiec Może jutro kurier zapuka do drzwi. Oby
Ale zakupki! Piękne! Kusisz tym zapachem róży bo mnie często róża męczy w kosmetykach...chyba podumam nad takim maluszkiem z hauschki
Wiesz, ja zamawiałam z D online i paczka szła do mnie ponad tydzień...
Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość

(Swoją drogą, wyobraźcie sobie, że przysłali mi przeterminowaną próbkę - o którą prosiłam. Ważną do 07.2010! )
Ojj napisz do nich koniecznie!
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Już jestem po egzaminie. Dziękuję za wszystkie kciuki Teorię, owszem zdałam bezbłędnie, ale oblałam już na łuku :/ Zła jestem, bo na kursie zawsze mi wychodził bezbłędnie, więc tego byłam pewna. Po prostu na tym placu w WORD-ie się jakoś pogubiłam, słupki mi się pomieszały i tyle. Muszę pojechać na jakiś plac podobny do tego na egzaminie i będzie dobrze. Następny termin mam na 14.02
Trzymam kciuki! Nie martw się, dasz sobie radę jestem pewna
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ok, najpierw przedstawię moje ostatnie nabytki
1. safea krem regenerujący na noc
2. yves rocher, culture bio, krem pod oczy
3. yves rocher, olejek relaksujący do ciała (nie są to czyste oleje, ale na upartego olejek sie tu wcisnie na wątek )
4. pai - próbka kremu do cery mieszanej
5. AMB koncentrat rewitalizujący - nie trzeba go przedstawiac
6. podkład bourjois bio-detox
7. kuomaye szampon do włosów przetłuszczających się
8. yves rocher szampon oczyszczający
Aniu piękne zakupy! Daj znać jak przetestujesz krem pod oczy YR i szampon Kuomaye
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:27   #2435
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hahah to ciekawa jestem pozostałych dwóch.
Mało na szczęście zdążył napsuć. Liczę na eco cosmetics
A jeszcze nie, pewnie jutro będzie
Nie ulega wątpliwości, żeby 2 rzeczą byłby laptop ze stałym podłączeniem do internetu
No to całe szczęście, że chociaż nie nabałaganił za wiele
Mam nadzieję, że jutro już dojdzie na pewno

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon ciesze się, że alva podpasowała
Wiesz, chyba zmienie zdanie co do kremiku alvy, po odkładniejszym przyjrzeniu się mojej buźce, po całym dniu widzę poprawę w kosmitach No już lepiej być nie mogło

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A teraz intensywnie czytam o hennie Khadi. Coś czuję, że nie jestem w stanie jej użyć
Dlaczego myślisz, że nie będziesz w stanie jej użyć?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:27   #2436
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dawaj Mała , po co pytasz wogóle???.
Ale odpisze jutro, ok? Bo ja jestem kobieta pracująca, wstaje o 5 rano i zaraz ide legnąć - juz w piżmace siedze.
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Łeee dobrze, że napisałaś nie kupię dziada. A możesz mi napisać jakieś szczegóły jak się uczysz jeść? Zaciekawiło mnie to, może być na PW żeby nie zaśmiecać wątku.

Dziękuję Anula.
Gayenka, nie ma problemu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:33   #2437
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Wiesz, chyba zmienie zdanie co do kremiku alvy, po odkładniejszym przyjrzeniu się mojej buźce, po całym dniu widzę poprawę w kosmitach No już lepiej być nie mogło


Mam go w próbeczce od Fiolki więc chyba wiem, co będę jutro testowała
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


Gayenka, nie ma problemu.
Będę bardzo wdzięczna
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 07:57   #2438
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mam go w próbeczce od Fiolki więc chyba wiem, co będę jutro testowała
Testuj testuj i daj znać jak u Ciebie się sprawdza?

Anulka jak ja lubię zdjęcia nowych nabytków też będę miała koncentrat ambtak cudnie wygląda ta buteleczka

Margoltka Ty Hauschkowa maniaczko Świetnie zakupyDobrze, ze mamy taką specjalistkę od Hauschki a jakie masz na razie przemyślenia odnośnie henny??

Klolcia tak jak większość mówi nic się nie martw-w dużej mierze jest to kwestia nie tylko umiejętności al ei szczęścia. Najważniejsze to nie nastawiać się że zdam za którymś razem tylko spokojnie podchodzić do kolejnych egzaminów. Za którymś razem na pewno sie uda
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:43   #2439
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez KalinaSzym Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to parabeny są konserwantami chroniącymi kosmetyki przed bakteriami i grzybami. Najczęściej w kremach używa się kilku parabenów, bo jeden wzmacnia działanie drugiego i dzięki temu można użyć ich procentowo mniej. Jak czytam skład to widzę, że większość składników ECOline ma certyfikaty ekologiczności, czyli spełnia wymogi i jest "kosmetykiem naturalnym". W wymienianiu składu kremu zaczyna się od produktów, których jest procentowo najwięcej, a potem wymieniamy te składniki, których w składzie jest najmniej. Nie można więc powiedzieć, że połowa substancji jest certyfikowana, a druga połowa nie A poza tym to ostatnio kupiłam ten krem w Real i muszę przyznać że moja cera poprawia się z dnia na dzień.
No niestety nie zgodzę się z Tobą.
Kosmetyk z zawartością składników naturalnych a kosmetyk naturalny to dwie całkiem różne rzeczy.
I oczywiście, że można powiedzieć to co wygrubiłam, bo sam producent oznaczył, które składniki sa certyfikowane, które tylko aprobowane przez ecocert - reszta z certyfikatem nie ma nic wspólnego.
Zapraszam do lektury wątku, te kwestie były juz wieolokrotnie poruszane.
A co do parabenów - my wiemy czym one są i dlatego własnie staramy sie ich unikać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:50   #2440
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ok, najpierw przedstawię moje ostatnie nabytki
1. safea krem regenerujący na noc
2. yves rocher, culture bio, krem pod oczy
3. yves rocher, olejek relaksujący do ciała (nie są to czyste oleje, ale na upartego olejek sie tu wcisnie na wątek )
4. pai - próbka kremu do cery mieszanej
5. AMB koncentrat rewitalizujący - nie trzeba go przedstawiac
6. podkład bourjois bio-detox
7. kuomaye szampon do włosów przetłuszczających się
8. yves rocher szampon oczyszczający
Prawie to samo mam
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Powiem tak: na razie jeszcze za krótko go stosuję ale na pewno ma pewne plusy których nie mają inne podkłady naturalne tzn, kolor (w końcu jakiś piękny żółtek ), nie robi plam i właściwie dobrze się go nakłada, fajnie kryje ale przeszkadza mi to, że tak bardzo podkreśla suche skórki i wszystko co może podkreślać, moje minerałki tego nie robią więc nadal są number 1 nie pobił ich. Jest fajny ale nie najlepszy



Ale więcej plusów niż minusów.Ja suchych skórek nie mam,więc nie wiem czy jak on tam dałby radę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
henne dasz radę a masz kogoś, kogo bys mogła wrobic w nakładanie je na włosy?
Ja wrabiam swoje dziecko .......... a ono mnie
ale samej to nie próbowałam, chyba ciężko. Zalezy czy masz włosy długie.
YR pozytywnie mnie zaskakuje póki co

.
Ja sama henne już nakładam.Pierwszy raz tż ze mną nakładał,ale potem znalazłam sposób i jest mi samej łatwiej


Ale u mnie pogoda buuuWieje okropnie,deszcz wisi w powietrzu i jak tu wyjść na spacer z dzieckiem?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:58   #2441
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Prawie to samo mam

Ja sama henne już nakładam.Pierwszy raz tż ze mną nakładał,ale potem znalazłam sposób i jest mi samej łatwiej


Ale u mnie pogoda buuuWieje okropnie,deszcz wisi w powietrzu i jak tu wyjść na spacer z dzieckiem?

to sprzedaj pomysła na nakładanie henny
nie wychodź lepiej. w domu tez fajnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 10:05   #2442
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Skończyła się promocja w lauressie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:12   #2443
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja nie wiem w ogole, skad problemy z nalozeniem henny
ja sie nachylam nad wanna, mam dobrze rozczesane i mokre wlosy. miseczka z papka lezy w wannie pod reka. no i tak sobie packam zaczynajac od tylu glowy... papki jest na tyle duzo, ze nie mam szans nawet nierowno nalozyc. tzn oczywiscie gdzies mam grubiej nalozone, w innym miejscu mniej, ale efekt po zmyciu rownomierny, wiec nie ma problema
na dlugosci papka naklada sie sama przy krotszych wlosach, a przy dluzszych "wpracowuje" ja w poszczegolne pasma. czyli np. jak pacne na tyl, to potem rozplaskam jeszcze troche papki na wlosach wychodzacych z tamtej czesci glowy nie wiem, czy to dobrze tlumacze... i tak dalej, az mam papke wszedzie (oczywiscie w wannie tez troche ) i potem zawijam sobie z tej wlosowo-blotnej mieszanki koka i worek na to nigdy nie mialam z tym jakiegos wiekszego problemu...
po splukaniu konieczna maska!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:17   #2444
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja nie wiem w ogole, skad problemy z nalozeniem henny
ja sie nachylam nad wanna, mam dobrze rozczesane i mokre wlosy. miseczka z papka lezy w wannie pod reka. no i tak sobie packam zaczynajac od tylu glowy... papki jest na tyle duzo, ze nie mam szans nawet nierowno nalozyc. tzn oczywiscie gdzies mam grubiej nalozone, w innym miejscu mniej, ale efekt po zmyciu rownomierny, wiec nie ma problema
na dlugosci papka naklada sie sama przy krotszych wlosach, a przy dluzszych "wpracowuje" ja w poszczegolne pasma. czyli np. jak pacne na tyl, to potem rozplaskam jeszcze troche papki na wlosach wychodzacych z tamtej czesci glowy nie wiem, czy to dobrze tlumacze... i tak dalej, az mam papke wszedzie (oczywiscie w wannie tez troche ) i potem zawijam sobie z tej wlosowo-blotnej mieszanki koka i worek na to nigdy nie mialam z tym jakiegos wiekszego problemu...
po splukaniu konieczna maska!
Dzisiaj będę kładła hennę na odrostyChociaż nie wiem czemu ale ja zawsze maluję na stojąco (znaczy w pionie) i zaczynam od przodu głowy
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:26   #2445
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Skończyła się promocja w lauressie


---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja nie wiem w ogole, skad problemy z nalozeniem henny
ja sie nachylam nad wanna, mam dobrze rozczesane i mokre wlosy. miseczka z papka lezy w wannie pod reka. no i tak sobie packam zaczynajac od tylu glowy... papki jest na tyle duzo, ze nie mam szans nawet nierowno nalozyc. tzn oczywiscie gdzies mam grubiej nalozone, w innym miejscu mniej, ale efekt po zmyciu rownomierny, wiec nie ma problema
na dlugosci papka naklada sie sama przy krotszych wlosach, a przy dluzszych "wpracowuje" ja w poszczegolne pasma. czyli np. jak pacne na tyl, to potem rozplaskam jeszcze troche papki na wlosach wychodzacych z tamtej czesci glowy nie wiem, czy to dobrze tlumacze... i tak dalej, az mam papke wszedzie (oczywiscie w wannie tez troche ) i potem zawijam sobie z tej wlosowo-blotnej mieszanki koka i worek na to nigdy nie mialam z tym jakiegos wiekszego problemu...
po splukaniu konieczna maska!

nigdy nie nakładałam sama
ale może czas zacząć....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:26   #2446
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Skończyła się promocja w lauressie
one zawsze wracają
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:32   #2447
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
one zawsze wracają
No mam nadzieję Używałaś fiolko lauressów??Jak Twoje wrażenia?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 10:37   #2448
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

wlasnie byl listonosz a paczki brak
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:01   #2449
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

to sprzedaj pomysła na nakładanie henny
nie wychodź lepiej. w domu tez fajnie
Byłam,wróciłam,wytrzymała m aż pół godziny brrr

Ja zawsze na stojaka to robię przed lustrem.Włosy dzielę na pasmą i tak maluję pędzelkiem do farbowania każde,zaczynając od tych dolnych włosów.Każde pasmo zafarbowane tak trochę skręcam,a łatwo jest bo henna tak te włosy skleja i nic mi nie fruwa.Dolne wszystkie pomalowane "sklejam"ze sobą,pózniej następna partia i tak do czubka głowy.Pózniej resztkę henny walę gdzie popadnie,wymasuję pomalowane włosy,żeby jeszcze henna wlazła tam gdzie jej mniej,worek na głowe i koniec.
Masło maślane mi wyszło chyba i nie wiem czy zrozumiałe jest to co napisałam
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wlasnie byl listonosz a paczki brak
Znam ten ból czekania i rozczarowaniaMoże jutro
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 11:03   #2450
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Znam ten ból czekania i rozczarowaniaMoże jutro

ni bede sie myla dopoki nie przyjdzie paczka
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:08   #2451
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No mam nadzieję Używałaś fiolko lauressów??Jak Twoje wrażenia?
no właśnie nie...i myślałam, że mnie nie kuszą.
Jednak zaczynam zmieniać zdanie przez was oczywiście.
Nawiązując do lauressa ktoś tu chyba proponował próbeczki czy ja tez bym mogła się zapałać?

Pod wpływem waszych pozytywnych opinii na temat Blusche postanowiłam jeszcze raz je wypróbować.
I niestety u mnie wchodzą w zagięcia, pory i przu nosi i je widać po prostu
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:11   #2452
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Tak tu piszecie o tej hennie, a ja własnie mam ochotę na cassię :P tylko boję sie, ze mi rozjasni włosy (jestem jasną brunetką/ciemną blondynką)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:13   #2453
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!! paczke
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:16   #2454
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Byłam,wróciłam,wytrzymała m aż pół godziny brrr

Ja zawsze na stojaka to robię przed lustrem.Włosy dzielę na pasmą i tak maluję pędzelkiem do farbowania każde,zaczynając od tych dolnych włosów.Każde pasmo zafarbowane tak trochę skręcam,a łatwo jest bo henna tak te włosy skleja i nic mi nie fruwa.Dolne wszystkie pomalowane "sklejam"ze sobą,pózniej następna partia i tak do czubka głowy.Pózniej resztkę henny walę gdzie popadnie,wymasuję pomalowane włosy,żeby jeszcze henna wlazła tam gdzie jej mniej,worek na głowe i koniec.
Masło maślane mi wyszło chyba i nie wiem czy zrozumiałe jest to co napisałam
aaaa.....
dzięki za instrukcję
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ni bede sie myla dopoki nie przyjdzie paczka
to zapisuj doznania, bo ten eksperyment może troche potrwac
zartuje - dla dobra Twojego i reszty domowników mam nadzieję, że paczka dojdzie już dziś
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no właśnie nie...i myślałam, że mnie nie kuszą.
Jednak zaczynam zmieniać zdanie przez was oczywiście.
Nawiązując do lauressa ktoś tu chyba proponował próbeczki czy ja tez bym mogła się zapałać?

Pod wpływem waszych pozytywnych opinii na temat Blusche postanowiłam jeszcze raz je wypróbować.
I niestety u mnie wchodzą w zagięcia, pory i przu nosi i je widać po prostu
Ja pochwaliłam blusche, ale juz to wyjaśniałam potem - zarąbisty efekt zaistniał tylko po pierwszym nałozeniu. Teraz nie możemy sie dogadac..... Ale za jakis czas podejście numer 2
Ja proponowałam lauressa - mam kolory soft gold i pure gold. Jesli którys Cię interesuje to nie ma problemu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:17   #2455
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!! paczke

Możesz się myć!!!!!!!!!!!!!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:18   #2456
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

i teraz nie wiem ktorym mydlem sie najpierw umyc :mysli: hmmm

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Możesz się myć!!!!!!!!!!!!!
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:20   #2457
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tak tu piszecie o tej hennie, a ja własnie mam ochotę na cassię :P tylko boję sie, ze mi rozjasni włosy (jestem jasną brunetką/ciemną blondynką)
a dlaczego się boisz?

Ckin2u ufffff! Ulżyło mi i reszcie Twojej rodziny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:24   #2458
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
i teraz nie wiem ktorym mydlem sie najpierw umyc :mysli: hmmm

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



Mi zawsze moja córka robi losowanko,bo też nigdy nie wiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:28   #2459
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi zawsze moja córka robi losowanko,bo też nigdy nie wiem
TY i anula macie dzieciaczki ? ale slodko )) a ile maja latek? przepraszam za takie pytania ostatnio wszystko co dotyczy dzieci swoich mieszkan itd jakos tak mi sie podoba
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:30   #2460
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
TY i anula macie dzieciaczki ? ale slodko )) a ile maja latek? przepraszam za takie pytania ostatnio wszystko co dotyczy dzieci swoich mieszkan itd jakos tak mi sie podoba
Moja córa ma 21 miesięcy,a Anuli córa jest jakieś 15 lat strasza od mojej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.