Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 10:50   #1681
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
dziekuje za odp wiesz co a z farb sklepowych? mam w domu jeszzce jedno pudlo wellaton 12.1 czy jak naloze drugi raz na odrost to cos sie zmieni? mysle tez nad palette 219 hmm??
nie wiem za bardzo...
palette 219 ma oxy 12% i palette c12 też, ale c12 jest wycofane i nie dostaniesz jej w rossie, jedynie możesz poszukać w jakichś niesieciowych sklepach kosmetycznych, bo tam może znajdziesz...

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...t-natural.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ive-color.html
najlepiej jak zaczekasz na blond bunny lub inne dziewczyny, które znają się lepiej niż ja nie chce wprowadzić w błąd
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:58   #1682
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Cześć Byliśmy wczoraj na "dziewczynie z tatuażem" i cóż hmm no mocny film drugi raz na pewno bym się nie wybrała, po filmie czułam się taka "wymęczona" ale nie, że nudy były tylko dla mnie za mocne momenty czasem ale trzeba przyznać, że film świetnie oddał książkę, naprawdę

A teraz już uciekam z Tż na zakupy, miłego dnia

a o czym jest ten film Snow bo tez sie wybieramy z TŻ-tem ?




XxLadyxX i jak znalazłaś jakiś odpowiedni podkład dla siebie ?? Bo pamiętam że szukałaś niedawno mi sie mój Astor właśnie kończy i myśle co teraz kupić ;]
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:01   #1683
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
no i juz po farbowanku na czubku mi wyszly takie zlote- tam co mialam odrosty, reszta jasna. czy jak naloze jutro znowy wellaton 12/1 z woda 9% taka co jest w pudelku oryginalnym to przykryje mi ten czubek??
mi też po wellatonie wyszły żółtawe odrosty :/
nałożyłam joanne - srebrny pył i ładnie ochłodziła, myślę ,że możesz spróbować, farbka tania, a nie tylko ja nią neutralizowałam żółtko
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:02   #1684
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mi też po wellatonie wyszły żółtawe odrosty :/
nałożyłam joanne - srebrny pył i ładnie ochłodziła, myślę ,że możesz spróbować, farbka tania, a nie tylko ja nią neutralizowałam żółtko
o własnie, może ta farbka nie używałam jej nigdy, ale skoro ochładza
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:07   #1685
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej dziewczynki wiem, że wczoraj miałam Wam dać zdjęcia, ale niestety musiałam iść do pracy a później już nie miałam czas. Już Wam dodaje foteczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,6 KB, 62 załadowań)
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:16   #1686
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Ja w czwartek farbuje 9.13 avoniakiem ciekawe co to wyjdzie
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:25   #1687
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

ok dzieki sprobuje cos pokombiniowac mysle, ze jak kilka razy pofarbuje wloski to kolorek bedzie sie wyrowynywal i tak sie ciesze, ze za 1 razem mi tak wellaton rozjasnil wlosy parze na pudelko na te kolory z tylu: kolor wyjsciowy i kolor po farbie i moze jak zafarbuje 2 raz cos z tego bedzie, a jak nie to joanna albo palette 219 sprubuje na te odrosty same...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a co do avonu to jestem konsultantka slyszalam nawet dobre opinie o tych farbach, moze sie sama kiedys skusze:P
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 11:32   #1688
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Women20 przeczytałam, że jesteś konsultantką AVON. W związku z tym mam pytanie jak to mniej więcej wygląda? Czy się opłaca? Czy warto?


Dziewczyny miałam Wam napisać co u mnie a więc...jesteś dalej z moim TŻ-tem i jest cudnie We wrześniu zaczęłam pracować jako kelnerka zarobki jako takie, nie narzekam, za to napiwki to niekiedy ładnie wpadną, nie ukrywam Zaczęłam studia na kierunku pedagogika także wszystko układa się po mojej myśli Zapuściłam pazurki i mam żelik na nich, jak chcecie to wkleje zdjęcie co do włosków to są w super kondycji nie używam nie wiadomo czego a i tak są super miękkie i błyszczące używam elseve do włosów farbowanych ten czerwony i odżywkę z issany z olejkiem babassu ringi miałam 2,5 miesiąca także myślę, że dobry czas miałam super zrobione tylko trzy pasemka mi wypadły przez te 2,5 miesiąca także jestem zadowolona teraz zamierzam dojść do takiego koloru jak na dole wkleilam zdjęcie(tylko trochę więcej blondu) i znowu sobie przedłuże tak w ogóle to chciałabym coś takiego blond pasemka z jasnym brązem i do tego tylko o góry kilka pasemek w kolorze mojego naturalnego koloru włosów żeby odrost się tak szybko nie rzucał w oczy(jak znajdziecie jakieś podobne zdjęcia to wklejcie proszę, bo to jest w sumie jedyne które mniej więcej odzwierciedla to co chcę w sumie to tyle, jak czegoś jeszcze nie napisałam a chcecie się dowiedzieć to piszcie dziewczynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5462086X.jpg (39,9 KB, 32 załadowań)
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-14 o 11:45
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:41   #1689
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
ok dzieki sprobuje cos pokombiniowac mysle, ze jak kilka razy pofarbuje wloski to kolorek bedzie sie wyrowynywal i tak sie ciesze, ze za 1 razem mi tak wellaton rozjasnil wlosy parze na pudelko na te kolory z tylu: kolor wyjsciowy i kolor po farbie i moze jak zafarbuje 2 raz cos z tego bedzie, a jak nie to joanna albo palette 219 sprubuje na te odrosty same...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a co do avonu to jestem konsultantka slyszalam nawet dobre opinie o tych farbach, moze sie sama kiedys skusze:P
no mnie skusił filmik nagrany przez jedną dziewczynę na youtube, spodobał mi się ten kolor
w czwartek koleżanka mi przywiezie i działam

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Women20 przeczytałam, że jesteś konsultantką AVON. W związku z tym mam pytanie jak to mniej więcej wygląda? Czy się opłaca? Czy warto?
właśnie miałam zadać to samo pytanie
Ja jestem konsultantką Oriflame i według mnie opłaca się nią być, gdyż wszystkie kosmetyki mam 23% taniej, przez pierwsze trzy miesiące dostajesz prezenty, ja np. dostałam zestaw pędzli , paletke do malowania gdzie jest dużo cieni, róże, błyszczyki, rozświetlacz i perfumy warte 100 zł
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:48   #1690
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

wiesz co ja jestem kilka ladnych lat konsulatka( z przerwa) teraz od roku znowu powrocilam:P ja to glownie dla siebie, nie pracuje wiec wiesz mam czas na to,a le nie dla zarbku jakiegos, bo ciazko jest- duzo jest konsultantek, ludzie nie chca zamawiac duzo- nie maja kasy. Zysk z tego mam raczej maly- starcza mi na zamowniee sobie z zysku kosmetykow ktore sa mi potrzebne takze konsultantka jestem tak dla siebie no i mam taniej kosmetyki

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

w avonie tez sa takie ''programy'' gdzie za duze zamownia dostaje sie prezenty, ale powiem Wam ze dawniej kilka lat wstecz jak bylam konsu dostawalam wiecej tych prezentow bizuterie rozn eitp, teraz np za zamownia za 150zl dostane za 5,90 zestaw zel& olejek
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:48   #1691
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
wiesz co ja jestem kilka ladnych lat konsulatka( z przerwa) teraz od roku znowu powrocilam:P ja to glownie dla siebie, nie pracuje wiec wiesz mam czas na to,a le nie dla zarbku jakiegos, bo ciazko jest- duzo jest konsultantek, ludzie nie chca zamawiac duzo- nie maja kasy. Zysk z tego mam raczej maly- starcza mi na zamowniee sobie z zysku kosmetykow ktore sa mi potrzebne takze konsultantka jestem tak dla siebie no i mam taniej kosmetyki
a o ile % masz taniej kosmetyki?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 11:50   #1692
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
a o ile % masz taniej kosmetyki?
przy zamowieniu na 150zl 25% a za jakies tam wieksze hcyba od 500zl jest wiecej jescze upustu....kiedys z 10lat temu tez bylam w oriflame teraz sie wahalam rok tmeu jak sie znou zapisywalam i wybralam avon...sa tansze kosmetyki
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:50   #1693
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Nikola17 pytam o Avon, bo w moim mieście jakoś bardziej zaistniał Avon niż Oriflame więc myślę, że więcej możliwości będę miała z Avonem, ale dzięki za odpowiedź

Women20 dzięki za odpowiedź czyli raczej się nie zdecyduje, no ale jeszcze pomyślę...bo ja ogolnie pracuje i to chciałam jako pracę dodatkową, czyli mówisz, że tak to się niebardzo opłaca?
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-14 o 11:53
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:53   #1694
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Nikola17 pytam o Avon, bo w moim mieście jakoś bardziej zaistniał Avon niż Oriflame więc myślę, że więcej możliwości będę miała z Avonem, ale dzięki za odpowiedź
ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie zwracaja uwage na ceny patrza gdzie co taniej przymaniej ja tak mam. W ori sa fajne kosmetyki wiem bo sama byla konsulatntka ale mniej ludzi zamawia bo sa drozsze i wiecej jest dla dojrzalych kobiet niz dla mlodziezy np, no i prefumy sa drozsze duzo.... a u mnie klientki kupuja jak cos jest atnsze fajna jakas promocja na prefumy czy cos i biora... a z tych drozszych to rzadkosc nawet te za 50-60zl to rzadko ktos kupuje...
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:02   #1695
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
przy zamowieniu na 150zl 25% a za jakies tam wieksze hcyba od 500zl jest wiecej jescze upustu....kiedys z 10lat temu tez bylam w oriflame teraz sie wahalam rok tmeu jak sie znou zapisywalam i wybralam avon...sa tansze kosmetyki
Moja mama niegdyś była konsultantką avon. Owszem w Avonie są dużo tańsze kosmetyki, ale Oriflame są dużo lepsze według mnie

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ja mam dużo stałych klientek, które chwalą sobie kosmetyki Oriflame i ja płace za kosmetyki 23% mniej, na głupiej pomadce mam 5 zł. Ostatnio przed świętami miałam ponad 50 zł zysku dla siebie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie zwracaja uwage na ceny patrza gdzie co taniej przymaniej ja tak mam. W ori sa fajne kosmetyki wiem bo sama byla konsulatntka ale mniej ludzi zamawia bo sa drozsze i wiecej jest dla dojrzalych kobiet niz dla mlodziezy np, no i prefumy sa drozsze duzo.... a u mnie klientki kupuja jak cos jest atnsze fajna jakas promocja na prefumy czy cos i biora... a z tych drozszych to rzadkosc nawet te za 50-60zl to rzadko ktos kupuje...
Ja w Avonie zamawiam wody, gdyż w Orifalame nie ma jakiś powalających zapachów, a z Avonu uwielbiam Incadesence
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:08   #1696
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

hej ale malo piszecie
ja juz po zakupach i znow zgrzeszylam
kupilam sobie bandazowa spodniczke bezowa w Promodzie i tusz ale tym razem skusilam sie na zupelnie inny o taki http://www.2b.eu/index.php?page=shop...mid=56&lang=fr
fotke spodniczki dam pozniej ,tusz w zblizeniu szczotke tez
a teraz lece dalej zalatwiac sprawy wpadne pozniej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:32   #1697
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej Kochane

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kicia.. zrób jak uważasz

ale skoro byłyście 5 stycznia na pierwszym szczepieniu, to chyba już niedługo drugie?
nam na drugie wet kazała przyjść po 2/3 tygodniach
po 4 tyg następne czyli 02.02

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a więc jakieś dwa miesiące przedłużałam włosy na ringi i zafarbowałam się uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wyglądałam super jeszcze te długie włoski ahhh ale mój TŻ woli blondynki, więc właśnie dziś ściągnęłam ringi bo miałam już zniszczone włoski i poszłam do fryzjera na blond pasemka wyszło super)))
ja też Cie pamiętam
rudzielce miałaś! o ty daj jakieś foto do albumu


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No i psiak Kotki cudooo
lejdunia dziękuje

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość

Kotka ładne zdobienie takie delikatne
zimowe miały byc do śniegu! ale chyba następne zrobie zanim ten śnieg zastaną
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:42   #1698
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Cześć Byliśmy wczoraj na "dziewczynie z tatuażem" i cóż hmm no mocny film drugi raz na pewno bym się nie wybrała, po filmie czułam się taka "wymęczona" ale nie, że nudy były tylko dla mnie za mocne momenty czasem ale trzeba przyznać, że film świetnie oddał książkę, naprawdę

A teraz już uciekam z Tż na zakupy, miłego dnia
Uwielbiam tą całą trylogię Larssona, muszę się wybrać do kina w takim razie po przeczytaniu obejrzałam ekranizacje, ale na tej kinowej jeszcze nie byłam. Mówisz, że polecasz ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:52   #1699
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dziewczyny dorwałam palette c12 w małej drogerii, ale zastanawiam się czy jest zdatna do użytku Nie mogę rozszyfrować daty ważności, a te opakowania z emulsja rozwijająca są dziwnie "nabrzmiałe", w c10 takie nie były, boję się, że coś tam zaczęło się już utleniać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0093.jpg (117,3 KB, 29 załadowań)
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 13:05   #1700
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

hej!

wczoraj jakaś awaria była ? wogole nie mogłam wejść na wizaż

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja w czwartek farbuje 9.13 avoniakiem ciekawe co to wyjdzie
oj to koniecznie czekam na opinie bo tez się czaję na ta farbkę
robiłam z tej serii ale 12.01 i byłam zadowolona tylko po drugim razie coś mi odbiło, że kolor mi niepasował i ją odstawiłam na bok ale farbka jak najbardziej delikatna dla włosków (przynajmniej moich) i jest jej bardzo dużo
Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny dorwałam palette c12 w małej drogerii, ale zastanawiam się czy jest zdatna do użytku Nie mogę rozszyfrować daty ważności, a te opakowania z emulsja rozwijająca są dziwnie "nabrzmiałe", w c10 takie nie były, boję się, że coś tam zaczęło się już utleniać
ja też zajrzałam ostatnio do opak. i to samo się zrobiło z oks . bałam się ,że jeszcze go rozerwie więc wyrzuciłam te saszetki bo bałabym się ich nawet użyć jeśli bym się zdecydowała i wydaje mi się, że coś nie tak jest z tym oks.

ale u mnie sypie śnieg w ciągu 10minut napadało ,że ho ho
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:11   #1701
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

ja teraz siedzę z wella koleston perfect 12/98 9% na odrosty i zobaczymy jak nic z tego to może wrócę do alfaparf i 12% bo to dobre farby.
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:12   #1702
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
ja teraz siedzę z wella koleston perfect 12/98 9% na odrosty i zobaczymy jak nic z tego to może wrócę do alfaparf i 12% bo to dobre farby.
pokażesz jak już będą suche?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:23   #1703
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

napisze jak wyszło a jak mi się uda to pokażę...
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:30   #1704
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

wczoraj jakaś awaria była ? wogole nie mogłam wejść na wizaż


oj to koniecznie czekam na opinie bo tez się czaję na ta farbkę
robiłam z tej serii ale 12.01 i byłam zadowolona tylko po drugim razie coś mi odbiło, że kolor mi niepasował i ją odstawiłam na bok ale farbka jak najbardziej delikatna dla włosków (przynajmniej moich) i jest jej bardzo dużo
oczywiście że się pochwale
a tej farby jest na tyle dużo że starczy na dwa użycia? chociaż na zrobienie odrostów za drugim razem?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:40   #1705
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
każdy ma coś do roboty
też miałam, ale niestety zdążyłam się uwinąć przed kolędą przyszli właśnie ministranci i mówili, że ksiądz będzie o 19, bo musiał wrócić do kościoła na mszę


kurczę jak ta pomadka maybellina długo mi się trzyma na ustach, jak nigdy chciałabym jeszcze jakąś taką lekko różową, kremową, może znajdę
bardzo trwałe są rimmelki potwierdzam

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a o czym jest ten film Snow bo tez sie wybieramy z TŻ-tem ?




XxLadyxX i jak znalazłaś jakiś odpowiedni podkład dla siebie ?? Bo pamiętam że szukałaś niedawno mi sie mój Astor właśnie kończy i myśle co teraz kupić ;]
jeszcze nie ale w poniedziałek udam się jednak do apteki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:42   #1706
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
oczywiście że się pochwale
a tej farby jest na tyle dużo że starczy na dwa użycia? chociaż na zrobienie odrostów za drugim razem?
jest w sumie 118ml ale mi np. wystarczyła na odrosty i na reszte włosów za pierwszym razem jest naprawde bardzo wydajna za drugim razem zrobiłam odrost i reszta co zosatała to wyrzuciłam bo nie kładłam juz na reszte włsoków
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:48   #1707
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

wiecie co, odkrylam u siebie fajna drogerie i maja tam kosmetyki essense
ale nagrzesze tam
musze tylko sie rozejrzec ,co jest godne mojej uwagi z tych kosmetykow i wiem ze kilka z was je ma/mialochyba jakis puderek bronzer?
po niedzieli sie wybiore ,bo widzialam fajna promocje ze za dwa kosmetyki zaplace tylko 5Ea ogolnie za 5 euro to nic tu z kosmetykow kolorowych sie nie kupi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:14   #1708
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej

Wczoraj byłam cały dzień w pracy,dzisiaj znowu w szkole i wkońcu będę miała chociaż ten dzień wolnego

lece was nadrabiać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:52   #1709
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

więc nie złapało mi odrost rudawy mam zbyt ciemne włosy ,że 9% złapała za ok może 3 tyg zrobię na 12% ten odrost i zobaczę;/ ale farba bardzo fajna i odświeżyłam kolorek chociaż
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:00   #1710
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

kurcze gdzie wywialo blondyny
a teraz mnie wywiewa lecimy do znajomych wiec dobrego wieczorka
aha fotka spodniczki juz w albumie dla zainteresowanych
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.