Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 10:07   #1981
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

zaczelam siwiec.. no nie i co teraz? mam kilka pieknie lsniacych srebrnych wlosow, wydawalo mi sie ze na blondzie nie zauwaze predko siwych ale tak lsnią.................az po oczach bije.
makeupnotwar to cale naturalne? wow piekne, bardzo intensywny odcień.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:12   #1982
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

troche sie jeszcze blyszcza te od gory, ale +/- mam taki brąz. wiesz sama jak to jest z krókimi, kiedy zostało odrobinę farbowanych jak już zetnę te lekko błyszczące to będę pewnie trochę ciemniejsze
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:29   #1983
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

tak, włosy robią się zupełnie inne jak się zetnie resztki farby z końców. Moje mi sie teraz bardzo podobaja, tylke te siwusy jak sie namnożą to chyba wrócę do farb, albo do henny. Ale puki co postanowiłam zapuścić naturalne do ramion, potem się zobaczy. Może nie bedzie siwych widac bo slonko zrobi swoje, a jak bedzie to nie recze za siebie.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:38   #1984
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
na początku zafarbowałam włosy na odcień podobny do moich naturalnych (mając jeszcze na głowie platynę), ale kolor oczywiście szybko się wypłukał. później jeszcze kilka razy malowałam same farbowańce, starając się uzyskać jak najbardziej naturalny efekt (niestety źle się może wyraziłam :P wszystko było robione trwałą farbą) - w tym celu 'machałam' sobie gęsto cieniutkie pasemka na tych farbowańcach w odcieniu zbliżonym do mojego naturalnego...i tak czekałam i czekałam aż w końcu mam swoje!

aha, to Twoje 'farbowańce' na zdjęciu? bo wyglądają zdrowo i mają piękny kolor!

dziewczyny, świetne te Wasze koki i warkocze!!! dlaczego ja nie mam za grosz talentu do czesania swoich własnych włosów
Ja też nie posiadam umiejętności czesania - niezależnie od tego, czy to są moje włosy, czy czyjeś.

Ano - to moje farbowańce.
Kolor faktycznie jest przyjemny, ale okazało się, że blond zupełnie do mnie nie pasuje. Mam co prawda nawet jasne oczy (notabene bliżej nieokreślonego koloru), ale ciemną oprawę, która niefajnie kontrastuje z blondem. Poza tym zlewa mi się z kolorem skóry.



A wracając jeszcze do kwestii OMO - którą odżywkę z Alterry polecacie?
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:39   #1985
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej Dziewczyny. Podczytuję Was codziennie i podziwiam zarówno odrosty jaki i fryzurki U mnie minęło 9 miesięcy od ostatniego farbowania i odrost wynosi 13 cm. Od prawie miesiąca piję pokrzywę, wysypu na buzi nie miałam, może na plecach trochę. Ogólnie cera mi się poprawiła, jak będzie z włosami to zobaczymy jeszcze. Zaczęłam znowu wcierać jantarbo po rzepie z joanny nie ma efektów
Mam rozdwojone końcówki bo nie obcinałam od listopada włosów, szkoda mi trochę bo już są takie dłuższe.

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:40
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:19   #1986
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Podczytuję Was codziennie i podziwiam zarówno odrosty jaki i fryzurki U mnie minęło 9 miesięcy od ostatniego farbowania i odrost wynosi 13 cm. Od prawie miesiąca piję pokrzywę, wysypu na buzi nie miałam, może na plecach trochę. Ogólnie cera mi się poprawiła, jak będzie z włosami to zobaczymy jeszcze. Zaczęłam znowu wcierać jantarbo po rzepie z joanny nie ma efektów
Mam rozdwojone końcówki bo nie obcinałam od listopada włosów, szkoda mi trochę bo już są takie dłuższe.
Gratulacje!

To może i ja się przerzucę na pokrzywę. Co prawda na twarzy już prawie nic mi nie wyskakuje, ale plecy i ramiona są w kiepskim stanie, a ciepłe dni tuż, tuż...i jak tu odsłonić skórę?


Poza tym zastanawiam się, czy faktycznie mój odrost bardzo się odcina od farbowańców, czy tylko ja to sobie wmawiam. Jak sądzicie? Kolory są trochę przekłamane, ale widać mniej-więcej kontrast.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3872.jpg (36,7 KB, 38 załadowań)
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:38   #1987
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Najgorzej jak gładki, krótszy włos i ucieka nie gwarantuję, że Ci pomoże -ale a nóż

Kliknęłam
Dziękuję ;* I tak nie mam szans, ale miło z Twojej strony )

Niestety ten sposób na moje włosy nie podziałał , trudno, będę musiała poczekać trochę .
Dzisiaj tylko umyłam włosy i posiedziałam chwilę z maską na głowie. Czekam na ciocię i chrzestnego, więc musiałam się trochę ogarnąć, wyprostowałam włosy iii- nie poznaje ich Ślicznie się błyszczą, ładnie układają, są mięciutkie, puszyste- rewelacja. Tylko je macam ciągle.. hehe.


HoneyRose -moim zdaniem jednak odrost się odznacza.. Ale nie wygląda to źle wcale Myślę, że jak trochę odrosną jeszcze i poczują słoneczko, to efekt może być bardzo fajny
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "


Edytowane przez ludwila
Czas edycji: 2012-03-30 o 12:40
ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 12:50   #1988
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
skrzyp z herbata owocówa jest gorszy niż bez. Ale myślę, że nie wpłynie to na działanie.

dzięki


uuu porządne zakupy ;-) a jaka spódnica? pokaż baleriny

haha każda by chciała
Hehe no pewnie każda Obiecuję, że wszystko pokażę na dniach.

Cytat:
Napisane przez keyti84 Pokaż wiadomość
Hej. Kiedyś napisałam że jak miną 2 lata od ostatniego farbowania to wstawię zdjęcia. Podczytuję was od 1,5 roku.teraz już mam całe naturalne.


Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
keyti84 śliczny kolor naturalek, a jak błyszczą

ja się podłamałam troszkę... muszę przejść na dietę, ale nie po to żeby schudnąć (czego nie chcę, bo i tak wysoka chudzina ze mnie), tylko żeby się pozbyć grzybów z jelit. Byłam na testach w tym tygodniu i mam 11 grzybów, z czego 2 w ilości mocno przekraczającej normę przez 2 miesiące będę się katować, zmuszać do niektórych potraw i muszę odstawić wiele smakołyków.. mam nadzieję, że efekty będą, no i może na włosy to pozytywnie wpłynie i zrobią się ładniejsze, bo ponoć mam tak "zapchane" jelita, że witaminy i minerały są bardzo słabo wchłaniane ;/ Może jak się pozbędę tych grzybków to będą radykalne zmiany na lepsze

aaaa i czy ja też mogłabym prosić o głosy na mnie w linku w podpisie? z góry dziękuję i daję buziaka
Współczuję z tymi grzybami, w ogóle jak odkryłaś, że coś takiego Ci się dzieje? Jakieś objawy, bolało Cię coś czy tak przypadkiem?
Skoro masz tak pozapychane i wszystko się słabo wchłania, to faktycznie włosy mogą Ci szybciej ruszyć, bo nie wszystkie minerały, witaminy etc. docierały tak jak powinny.
Nawet zdrowe osoby powinny wypijać czasami coś detoxującego lub po prostu zieloną herbatę żeby wspomóc trawienie a dzięki temu wnikanie składników aktywnych i tych witamin.
Mi ciężko znieść smak zielonej herbaty ale staram się ją wypić chociaż 2-3 razy w tyg. Życzę rychłego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Podczytuję Was codziennie i podziwiam zarówno odrosty jaki i fryzurki U mnie minęło 9 miesięcy od ostatniego farbowania i odrost wynosi 13 cm. Od prawie miesiąca piję pokrzywę, wysypu na buzi nie miałam, może na plecach trochę. Ogólnie cera mi się poprawiła, jak będzie z włosami to zobaczymy jeszcze. Zaczęłam znowu wcierać jantarbo po rzepie z joanny nie ma efektów
Mam rozdwojone końcówki bo nie obcinałam od listopada włosów, szkoda mi trochę bo już są takie dłuższe.
Co do podkreślonego: Mmm... Już się nie mogę doczekać, aż ja się będę tak chwalić.

A ja siedzę z Sesą wmasowaną trochę w skalp i we włosy + warkocz.
Byłam, szukałam, kupiłam
Nie byłam pewna czy ją kupić, czy poszukać tańszej na rynku, ale pomyślałam - pazerny 2 razy traci, wiec mama mnie namówiła i mam.
Może to nie jest typowa ramoneska, ja się aż tak dokładnie nie znam, nie jestem jakąś fashionistką. Kupiłam ją w Reserved, były tylko 2 ostatnie w kolorze który mi odpowiadał i fasonie. Mój 36 i rozmiar 44.
Więc gdybym nie kupiła, to zapewne ktoś by to zrobił, ubiegając mnie gdybym tylko się wróciła
Postaram się porobić wszytkiemu zdjęcia i albo Wam tu wstawię albo w końcu zmotywuje się do prowadzenia bloga. Niby mi się chce niby lenia mam na robienie zdjęć itp.
Ale jak wpadnę znów w trans to jakoś notki pójdą
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:57   #1989
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Byłam, szukałam, kupiłam
Nie byłam pewna czy ją kupić, czy poszukać tańszej na rynku, ale pomyślałam - pazerny 2 razy traci, wiec mama mnie namówiła i mam.
Może to nie jest typowa ramoneska, ja się aż tak dokładnie nie znam, nie jestem jakąś fashionistką. Kupiłam ją w Reserved, były tylko 2 ostatnie w kolorze który mi odpowiadał i fasonie. Mój 36 i rozmiar 44.
Więc gdybym nie kupiła, to zapewne ktoś by to zrobił, ubiegając mnie gdybym tylko się wróciła
Postaram się porobić wszytkiemu zdjęcia i albo Wam tu wstawię albo w końcu zmotywuje się do prowadzenia bloga. Niby mi się chce niby lenia mam na robienie zdjęć itp.
Ale jak wpadnę znów w trans to jakoś notki pójdą
Dobrze zrobiłaś, że kupiłaś Gdybyś wyszła i nic lepszego nie znalazła, a tej by już nie było..wolę sobie nie wyobrażać jaka zła byś była A tak-kupiłaś. Na pewno jest śliczna Czekam na zdjęcia !
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:04   #1990
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

anngeli no to fajnie, że kupiłaś czekam na foto
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:07   #1991
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

HoneyRose odznacza się, ale nie ma tragedii. Dasz radę. U mnie też jest duży kontrast i się nie przejmuję
anngelipokaż kurteczkę
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 13:30   #1992
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Fajnie, jak odrost sie odznacza - lubię to haha
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:35   #1993
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
u=969598"]HoneyRose[/URL] -moim zdaniem jednak odrost się odznacza.. Ale nie wygląda to źle wcale Myślę, że jak trochę odrosną jeszcze i poczują słoneczko, to efekt może być bardzo fajny
Oj, niestety na moje włosy słońce nie działa tzn. w ogóle ich nie rozjaśnia.


Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
HoneyRose odznacza się, ale nie ma tragedii. Dasz radę. U mnie też jest duży kontrast i się nie przejmuję
Postaram się powstrzymać od farbowania. Najbardziej obawiam się tego, że jak już odrost będzie naprawdę spory, to moja czupryna będzie wyglądać niechlujnie i - przykładowo - potencjalny pracodawca, który zatrudniłby mnie na stanowisko ekspedientki/hostessy przy promocjach, mógłby mieć do tego "wizerunku" jakieś "ale"...nie bijcie - naprawdę się tego obawiam.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:53   #1994
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

HoneyRose niechlujne to są tłuste i zaniedbane, postrzępione włosy a nie odrost Zobacz mój odrost, jest duża różnica, a już niedługo zaczynam pracę w banku i nikomu to nie przeszkadza. Zdjęcia robione w naturalnym świetle, bez lampy błyskowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (88,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (152,1 KB, 44 załadowań)
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:56   #1995
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mania super odroscik, piękny kolorek

HoneyRose mnie się wydaje, że nie warto się przejmowac na zapas będzie dobrze
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:00   #1996
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hazel_Eyeddziękuję Ale gdzie mi tam do Twojej długości naturalek, ech. Pozostaje czekać
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:25   #1997
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
widzę, że zapoczątkowałam modę na koki na naszym wątku powiem wam, że dziwnie się czuję w całych swoich włosach, zupełnie inaczej niż w blond-rudo-brązowych ombre. Odrost wydawał mi się szary, a teraz widzę, że mam po prostu brązowe włosy ładne, brązowe kudełki!
Hihi chyba tak dziś właśnie sobie zrobiłam, ale tak mnie włosy dziś bolą że chyba zaraz umrę a mam takie okropne włosy (w sensie nie do końca świeże), że nic poza związaniem się nie da zrobić dziś
Jeszcze z godzinę i pójdę maskę nałożyć

śliczny masz kolor
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
tak, włosy robią się zupełnie inne jak się zetnie resztki farby z końców. Moje mi sie teraz bardzo podobaja, tylke te siwusy jak sie namnożą to chyba wrócę do farb, albo do henny. Ale puki co postanowiłam zapuścić naturalne do ramion, potem się zobaczy. Może nie bedzie siwych widac bo slonko zrobi swoje, a jak bedzie to nie recze za siebie.
jak już to spróbuj henny -zawsze zdrowiej niż farba
Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
A wracając jeszcze do kwestii OMO - którą odżywkę z Alterry polecacie?
Czerwoną i zieloną musisz sama sprawdzić, która bardziej Ci odpowiada ja wolę zieloną, ale używam obu -pół tygodnia jedną i pół tygodnia drugą
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Dziękuję ;* I tak nie mam szans, ale miło z Twojej strony )

[SIZE=3]Niestety ten sposób na moje włosy nie podziałał , trudno, będę musiała poczekać trochę .
Dzisiaj tylko umyłam włosy i posiedziałam chwilę z maską na głowie. Czekam na ciocię i chrzestnego, więc musiałam się trochę ogarnąć, wyprostowałam włosy iii- nie poznaje ich Ślicznie się błyszczą, ładnie układają, są mięciutkie, puszyste- rewelacja. Tylko je macam ciągle.. hehe.
No to musisz czekać

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Hehe no pewnie każda Obiecuję, że wszystko pokażę na dniach.


Nawet zdrowe osoby powinny wypijać czasami coś detoxującego lub po prostu zieloną herbatę żeby wspomóc trawienie a dzięki temu wnikanie składników aktywnych i tych witamin.
Mi ciężko znieść smak zielonej herbaty ale staram się ją wypić chociaż 2-3 razy w tyg. Życzę rychłego powrotu do zdrowia


A ja siedzę z Sesą wmasowaną trochę w skalp i we włosy + warkocz.
Byłam, szukałam, kupiłam
Nie byłam pewna czy ją kupić, czy poszukać tańszej na rynku, ale pomyślałam - pazerny 2 razy traci, wiec mama mnie namówiła i mam.
Może to nie jest typowa ramoneska, ja się aż tak dokładnie nie znam, nie jestem jakąś fashionistką. Kupiłam ją w Reserved, były tylko 2 ostatnie w kolorze który mi odpowiadał i fasonie. Mój 36 i rozmiar 44.
Więc gdybym nie kupiła, to zapewne ktoś by to zrobił, ubiegając mnie gdybym tylko się wróciła
Postaram się porobić wszytkiemu zdjęcia i albo Wam tu wstawię albo w końcu zmotywuje się do prowadzenia bloga. Niby mi się chce niby lenia mam na robienie zdjęć itp.
Ale jak wpadnę znów w trans to jakoś notki pójdą
no poka poka, i daj link do bloga -bo chyba nie mam

ja uwielbiam zieloną herbatę ale z powodu działania pobudzającego i problemów ze snem nie mogę pić za często -ale staram się raz dziennie koło południa

Kurcze, a ja nie wzięłam mojej Sesy ze stancji -a tak mam dziś ochotę ją sobie nałożyć... I skończy się tylko na masce.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
HoneyRose niechlujne to są tłuste i zaniedbane, postrzępione włosy a nie odrost Zobacz mój odrost, jest duża różnica, a już niedługo zaczynam pracę w banku i nikomu to nie przeszkadza. Zdjęcia robione w naturalnym świetle, bez lampy błyskowej.
ale masz śliczne włosy i wcale różnica nie rzuca się tak bardzo.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:44   #1998
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mania ani się nie objezysz a już całe swoje będziesz mieć, czas szybko leci
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:50   #1999
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Tylko je macam ciągle.. hehe.

też tak mam ostatnio

Mania1987 - ładny odrościk
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 16:19   #2000
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 dziękuję . Ja też uwielbiam zieloną herbatkę, chociaż teraz piję rzadziej bo zakochałam się w smaku pokrzywy
Hazel_Eyed lubię te moje dwukolorowe kłaczki, aż strach pomyśleć co będzie jak już będę miała całe swoje
TwojaKokaina dziękuję .
ludwila ja też swoje włosy ciągle macam, odrost jest taki mięciutki
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:34   #2001
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 dziękuję . Ja też uwielbiam zieloną herbatkę, chociaż teraz piję rzadziej bo zakochałam się w smaku pokrzywy
ja też uwielbiam pokrzywę ale od kwietnia zaczynam przerwę miesięczną
I myślę czym ją zastąpić -jest jeszcze jakaś herbata dobra dla włosów??? może bratek?
Bo rano piję skrzyp, w ciągu dnia jedną jakąś zwykłą (czarną/owocową/zieloną/czerwoną/białą) i wieczorem pokrzywę i zostanie mi luka a lubię zioła

A kiedyś potrafiłam wypić i 6 szklanek herbaty dziennie ale to nie jest dobre spożywać zbyt dużo płynów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:49   #2002
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 moja koleżanka pije bratka na cerę i nie ma żadnych wyprysków. Weszłam na Twojego bloga. ten koczek jest cudny Jak z takich krótkich włosków go zrobiłaś?

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-03-30 o 16:51
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:04   #2003
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 moja koleżanka pije bratka na cerę i nie ma żadnych wyprysków. Weszłam na Twojego bloga. ten koczek jest cudny Jak z takich krótkich włosków go zrobiłaś?
Obejrzyj sobie film który załączyłam bo zrobiłam go w dokładnie ten sam sposób i też byłam zaskoczona, że wyszedł Ale ja w sumie na czubku głowy mam dosyć długie włosy (jak rozplotę koka to zrobię zdjęcie i pokażę jak długą mam kitkę ) -najgorzej, że nad karkiem są mega krótkie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:19   #2004
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Obejrzyj sobie film który załączyłam bo zrobiłam go w dokładnie ten sam sposób i też byłam zaskoczona, że wyszedł Ale ja w sumie na czubku głowy mam dosyć długie włosy (jak rozplotę koka to zrobię zdjęcie i pokażę jak długą mam kitkę ) -najgorzej, że nad karkiem są mega krótkie
No właśnie już kiedyś oglądałam ten filmik i próbowałam zrobić tego koka na skarpecie ale chyba nie mam zdolności
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:22   #2005
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez mauupa Pokaż wiadomość
Tygrryska o co chodzi z maseczką z siemia lnianego? jestem bardzo ciekawa i z chęcia bym wykorzystała.
tutaj przeczytalam o roznych zastosowaniach siemienia KLIK

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
widzę, że zapoczątkowałam modę na koki na naszym wątku powiem wam, że dziwnie się czuję w całych swoich włosach, zupełnie inaczej niż w blond-rudo-brązowych ombre. Odrost wydawał mi się szary, a teraz widzę, że mam po prostu brązowe włosy ładne, brązowe kudełki!
ladne ladne

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Poza tym zastanawiam się, czy faktycznie mój odrost bardzo się odcina od farbowańców, czy tylko ja to sobie wmawiam. Jak sądzicie? Kolory są trochę przekłamane, ale widać mniej-więcej kontrast.
roznica jest, poki co nie wyglada to zle

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Postaram się powstrzymać od farbowania. Najbardziej obawiam się tego, że jak już odrost będzie naprawdę spory, to moja czupryna będzie wyglądać niechlujnie i - przykładowo - potencjalny pracodawca, który zatrudniłby mnie na stanowisko ekspedientki/hostessy przy promocjach, mógłby mieć do tego "wizerunku" jakieś "ale"...nie bijcie - naprawdę się tego obawiam.
mysle ze jak wlosy sa zebrane, albo zalozysz opaske to sie to nie bedzie rzucac w oczy

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
HoneyRose niechlujne to są tłuste i zaniedbane, postrzępione włosy a nie odrost Zobacz mój odrost, jest duża różnica, a już niedługo zaczynam pracę w banku i nikomu to nie przeszkadza. Zdjęcia robione w naturalnym świetle, bez lampy błyskowej.
podobaja mi sie i wyglada fajnie ten kontrast
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:32   #2006
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
No właśnie już kiedyś oglądałam ten filmik i próbowałam zrobić tego koka na skarpecie ale chyba nie mam zdolności
Mi dziś też nie wychodził -myślałam już, że mi ręce odpadną -chyba z 20 minut kombinowałam, aż wykombinowałam bo mimo wszystkie jak krótki włos się wyplącze to trzeba zaczynać od nowa, bo się nie da już tego upchnąć Ale kwestia wprawy
Niestety też dziś mam go dużo niżej, bo nad karkiem włosy wyglądają słabo i podpięte nawet setką wsuwek nie wyglądałby estetycznie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:51   #2007
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

I co, niepozorny ten mój bobek, hmm?
Przynajmniej dla mnie zaskakujące jest to, że kitaj jest aż tak długi a jakby był pocieniowany, to byłaby połowa z tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05272.jpg (35,0 KB, 57 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-30 o 18:53
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:00   #2008
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

moze kogos zainteresuje informacja ze Jantar jest dostepny na dozie
ja sobie zamowilam

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I co, niepozorny ten mój bobek, hmm?
Przynajmniej dla mnie zaskakujące jest to, że kitaj jest aż tak długi a jakby był pocieniowany, to byłaby połowa z tego
rzeczywiscie dluga kitka
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:01   #2009
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I co, niepozorny ten mój bobek, hmm?
Przynajmniej dla mnie zaskakujące jest to, że kitaj jest aż tak długi a jakby był pocieniowany, to byłaby połowa z tego
No, no, kawał kitki właśnie ja schodzę z cieniowania
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:36   #2010
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moze kogos zainteresuje informacja ze Jantar jest dostepny na dozie
ja sobie zamowilam



rzeczywiscie dluga kitka
hmm... Wy tak nałogowo używacie tego Jantaru, może i ja powinnam zacząć?

no nie?
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
No, no, kawał kitki właśnie ja schodzę z cieniowania
ciężko co? ja ciachnęłam z długości trochę za ramiona najpierw na skośnego boba -przód był dłuższy i zostało tam trochę cieniowania, ale za 3 podcinaniem i wyrównaniem już zniknęło wszytko. Poza cieniowaniem, które się samo zrobiła od zniszczeń
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.