Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-09-23, 22:42   #2011
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej dziewczyny.Farbuje wlosy na naturalny ciemny braz(loreal excellence creme 4.0) ale....niestety w swietle sa rudosci.Mam pytanie:jak naloze na to loreal excellence creme 4.1 to ta ruda poswiata powinna zniknac czy wyjdzie jeszcze jakis inny smieszny odcien?Prosze o pomoc

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-09-23 o 22:46
natalia_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-24, 09:06   #2012
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

teoretycznie tak... ale w praktyce ró¿nie bywa szczególnie po farbach drogeryjnych .1 po kropce powinna niwelowaæ rudy ale za pierwszym razem moze Ci nic nie dac a jak da to na krótko bo sie szybko wymyje... ale mozesz spokojnie pofarbowac 4.1 i zobaczysz rezultaty alebo poczytaj i pobaw sie mixami z oxy ( ale to juz fryzjerskie)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-26, 19:42   #2013
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczyny/ch³opaki
Czy mo¿ecie mi doradziæ? Jak chyba wiêkszo¶æ z nas tutaj mam naturalne w³osy w kolorze ciemnego mysiego blondu. Tyle, ¿e do tego jeszcze krêcone, a co za tym idzie - raczej suche i szorstkie. Jaki¶ czas temu po nieudanej wizycie u fryzjera (mia³o byæ ³adnie, jasno i popielato, a skoñczy³o siê bardzo ciemnym, ciep³ym br±zem - zabijcie mnie, ani ja ani fryzjerka nie wie jakim cudem) zrobi³am na w³osach pasemka - tak jeden z g³upszych pomys³ów na jakie wpad³am, ale jedyny który pozwoli³ jako tako przywróciæ w³osom normalny wygl±d. No i oczywi¶cie postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru Jak widaæ na pierwszym zdjêciu - "prawie" mi siê uda³o. Niestety te przesuszone koñce i spore ju¿ odrosty sprawi³y, ¿e nie wytrzyma³am. Skusi³a mnie farba MIA Color Cream - kolor 7.0C z palety bardzo bardzo popielatych odcieni (EmmeDiciotto). Zmiesza³am j± z oxy 6% i próbowa³am najpierw na³o¿yæ na odrosty, a potem na koñce. Troszkê mi nie wysz³o i w koñcu napaæka³am tej farby wszêdzie. Farba ³adnie pachnie, a w³osy s± po niej bardzo milutkie i jakby grubsze, ale kolor jak na moje oko nie ma nic wspólnego z popielat± 7-k± (zdjêcie drugie - dzieñ, trzecie - dwa dni po farbowaniu). Szczególnie na odrostach wysz³o ciep³o. Oczywi¶cie w dziennym ¶wietle naprawdê widaæ te popielate refleksy, ale toto rude jednak wy³azi. Jedyne co przysz³o mi do g³owy to, ¿e moje w³osy po prostu tak maj± i muszê to zaakceptowaæ i polubiæ. No ale co dalej? Nie mogê ich tak po prostu zostawiæ, bo jednak bêdê musia³a je ufarbowaæ - za miesi±c na pewno bêd± ju¿ odrosty i w dodatku ja¶niejsze. Chcia³abym zostaæ przy tej farbie - moje w³osy bardzo j± polubi³y. Oczywi¶cie za pó¼no na próby z kolorem 8.0C wiêc znów kupie 7-ke. I st±d pytanie do Was - jak tego teraz u¿yæ? Z jakim oxy? Czy k³a¶æ tylko na odrosty, czy przeci±gn±æ dalej? A mo¿e "upraæ" ColorPeel'em Chanal'a czy innym takim wynalazkiem i na³o¿yæ znów na ca³o¶æ? Bêdê wdziêczna za ka¿d± wskazówkê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (198,9 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po_1.jpg (131,1 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po_2.jpg (148,4 KB, 36 za³adowañ)
__________________
Little things make BIG days!
ilys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 12:45   #2014
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

powiedz najpierw co chcesz zrobiæ??? bo na pocz±tku piszesz ze chcesz wrócic do naturalnych... no ale ten co teraz masz to jest ciemny kolor du¿o ciemniejszy on Twoich naturalnych...tak wiêc czy chcesz och³odziæ odcieñ ten co teraz masz czy chcesz w ogóle ja¶niejszy kolor?? bo piszesz te¿ o dekolorze... co do farby to chyba zadna dziewuszka tutaj nie mia³a do czynienia z farb± MIA Color Cream... wiec je¿eli chodzi o t± farbê to ja nie pomogê

ps kolor Ci sie zymywa po paru myciach??
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 12:58   #2015
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
powiedz najpierw co chcesz zrobiæ??? bo na pocz±tku piszesz ze chcesz wrócic do naturalnych... no ale ten co teraz masz to jest ciemny kolor du¿o ciemniejszy on Twoich naturalnych...tak wiêc czy chcesz och³odziæ odcieñ ten co teraz masz czy chcesz w ogóle ja¶niejszy kolor?? bo piszesz te¿ o dekolorze... co do farby to chyba zadna dziewuszka tutaj nie mia³a do czynienia z farb± MIA Color Cream... wiec je¿eli chodzi o t± farbê to ja nie pomogê

ps kolor Ci sie zymywa po paru myciach??
Chcia³abym wróciæ do naturalnych, ale jak widaæ to niemo¿liwe, wiêc zostane ju¿ przy tym co jest. Tyle, ¿e w³osy dosyæ szybko mi rosn± i za miesi±c to ju¿ na pewno bedê musia³a ufarbowaæ. Po prostu nie wiem jakie daæ oxy 3% czy 6% i jak na³o¿yæ farbê. A czy siê sp³ukuje po paru myciach to bêdê mog³a powiedzieæ 'po paru myciach' - bo jak na razie my³am tylko raz
__________________
Little things make BIG days!
ilys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 13:30   #2016
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja bym nak³ada³a na Twoim miejscu najpierw na odrosty a potem malaks na reszcie w³osów i zrobi³abym to na 3%...
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 13:34   #2017
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym nak³ada³a na Twoim miejscu najpierw na odrosty a potem malaks na reszcie w³osów i zrobi³abym to na 3%...
Dziêkujê
__________________
Little things make BIG days!
ilys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 14:26   #2018
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ilys Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny/ch³opaki
Czy mo¿ecie mi doradziæ? Jak chyba wiêkszo¶æ z nas tutaj mam naturalne w³osy w kolorze ciemnego mysiego blondu. Tyle, ¿e do tego jeszcze krêcone, a co za tym idzie - raczej suche i szorstkie. Jaki¶ czas temu po nieudanej wizycie u fryzjera (mia³o byæ ³adnie, jasno i popielato, a skoñczy³o siê bardzo ciemnym, ciep³ym br±zem - zabijcie mnie, ani ja ani fryzjerka nie wie jakim cudem) zrobi³am na w³osach pasemka - tak jeden z g³upszych pomys³ów na jakie wpad³am, ale jedyny który pozwoli³ jako tako przywróciæ w³osom normalny wygl±d. No i oczywi¶cie postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru Jak widaæ na pierwszym zdjêciu - "prawie" mi siê uda³o. Niestety te przesuszone koñce i spore ju¿ odrosty sprawi³y, ¿e nie wytrzyma³am. Skusi³a mnie farba MIA Color Cream - kolor 7.0C z palety bardzo bardzo popielatych odcieni (EmmeDiciotto). Zmiesza³am j± z oxy 6% i próbowa³am najpierw na³o¿yæ na odrosty, a potem na koñce. Troszkê mi nie wysz³o i w koñcu napaæka³am tej farby wszêdzie. Farba ³adnie pachnie, a w³osy s± po niej bardzo milutkie i jakby grubsze, ale kolor jak na moje oko nie ma nic wspólnego z popielat± 7-k± (zdjêcie drugie - dzieñ, trzecie - dwa dni po farbowaniu). Szczególnie na odrostach wysz³o ciep³o. Oczywi¶cie w dziennym ¶wietle naprawdê widaæ te popielate refleksy, ale toto rude jednak wy³azi. Jedyne co przysz³o mi do g³owy to, ¿e moje w³osy po prostu tak maj± i muszê to zaakceptowaæ i polubiæ. No ale co dalej? Nie mogê ich tak po prostu zostawiæ, bo jednak bêdê musia³a je ufarbowaæ - za miesi±c na pewno bêd± ju¿ odrosty i w dodatku ja¶niejsze. Chcia³abym zostaæ przy tej farbie - moje w³osy bardzo j± polubi³y. Oczywi¶cie za pó¼no na próby z kolorem 8.0C wiêc znów kupie 7-ke. I st±d pytanie do Was - jak tego teraz u¿yæ? Z jakim oxy? Czy k³a¶æ tylko na odrosty, czy przeci±gn±æ dalej? A mo¿e "upraæ" ColorPeel'em Chanal'a czy innym takim wynalazkiem i na³o¿yæ znów na ca³o¶æ? Bêdê wdziêczna za ka¿d± wskazówkê
Rozja¶ni³o Ci odrost bo za d³ugo trzyma³a¶.
Na 3% sie przyciemnia i zda³o by siê to na odrost po³o¿yæ, ale nietrwa³e.
Mo¿esz zrobiæ na 6%, ale k³ad¿ od ty³u tak, jak dojdziesz do skroni to k³ad¿ na ca³o¶æ, tak fryzjerki farbuj±.
Je¶li chcesz mieæ ja¶niejsze to ju¿ teraz zrób k±piele rozja¶ñiaj±ce, bo im wiêcej razy zafarbujesz na ciemno tym ó¼niej zej¶æ z ciemnych.
Jak ju¿ trochê wyp³ucze siê kolor to spróbuj 8 zmieszaæ z 7 lub sam± 8 jakby¶ dekolor zrobi³a.
Nie bêdê dostêpna przez tydzieñ wiêc nie pomogê na razie

Vera - Ty te swoje BS te¿ od ty³u na³ó¿, albo przegl±dnij Pdf-y z goldwela, tam bêdziesz mia³a techniki farbowania, mo¿e co¶ znajdziesz
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 14:33   #2019
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

odezwij siê jeszcze do nas przed farbowaniem.. bo ostatecznie to zalezy te¿ do jakiego koloru Ci sie to wszystko wyp³uka ... chyba ¿e bedzie Ci sie piêknie trzymaæ tylko odrost bedzie inny to wtedy mozesz tak zrobic jak napisa³am wy¿ej 3% (bo po 6% odrost bedzie Ci rudzia³) i juz na koñcu malaks zeby tylko od¶wierzyæ kolor na koncach ale jak bedzie Ci sie wyp³ukiwa³ to wy¶lij zdjecie w s³oñcu i informacje jaki masz pigment to moze skorzystasz z naszych do¶wiadczeñ farbowych

a mog³abys wys³ac z ciekawo¶ci jak twoje w³osy wygladaja w s³oñcu? bardzo mnie to zastanawia ¿e ja robie poziomem 6 goldwella (wyzej zdjecia) a mam ja¶niejsze w³osy od Ciebie masz jak±s paletke z tych twoich farb?? jak wygl±da ta 7.0C??? i co oznacza to c???

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Zytuniu kochana ja to napewno zacznê od ty³u a skronie na koñcu hehe jeszcze 2 tygodnie juz 2 wytrzyma³am i nawet polubi³am moja naturê ale dalej sie wyp³ukuje :P jeszcze 2 mycia i bedzie ohydna ;/ dobrze ze przy g³owie jestem zadowolona bo sie nie wyp³ukuje

naczyta³am sie o p³ukankach z gencjany i dzis kupi³am i zamierzam zrobiæ... a swoja drog± któras uzyw±³± tych "babcinych " p³ukanek??

z zrobiæ tego mojego BS na jakiej wodzie??
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-27, 22:50   #2020
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
teoretycznie tak... ale w praktyce ró¿nie bywa szczególnie po farbach drogeryjnych .1 po kropce powinna niwelowaæ rudy ale za pierwszym razem moze Ci nic nie dac a jak da to na krótko bo sie szybko wymyje... ale mozesz spokojnie pofarbowac 4.1 i zobaczysz rezultaty alebo poczytaj i pobaw sie mixami z oxy ( ale to juz fryzjerskie)
Sprobuje jakos ten problem rozwiazac.Ktoras wizazanka pisala ze do ciemnego brazu na poziomie 4 w trakcie mieszania farby dodala troche farby czarnej tej samej firmy(ile-nie wiem) i wyszedl jej ladny braz bez nalotu rudego.Powiem szczerze ze troche boje sie tego eksperymentu bo nie chce miec kruczoczarnych wlosow-tragicznie bym wygladala.Ale jak na to popatrzec z tej strony ze czarny zawiera domieszke niebieskiego a braz czerwonego to jakby tego czarnego troche minimalnie dodac to moze wyszedlby fajny zimny braz-sama nie wiem.....(no oby nie glonowata zielen)co o tym sadzisz veronique22??no chyba ze to jest zly pomysl,a jezeli juz to ile tego dodac?

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-09-27 o 22:54
natalia_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-28, 10:19   #2021
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja bym tego nie robi³a :/ nie wiadomo co Ci wyjdzie na g³owie po takiej mieszance a drogeryjn± to juz w ogóle...jak masz w³osy na poziomie 4 a dodasz czarnej farby (poziom 2) to podejrzewam ¿e Ci przyciemni w³osy.... dziewczyny mieszaja za soba farby tych samych producentów na innych poziomach (np 7 z 8 zeby wysz³o 7,5 ) ale to refleksu Ci nie zmieni... juz bym wola³a poeksperymentowaæ z tymi .1 lub .11

A je¿eli chcesz ju¿ robic jakie¶ mieszanki to kup profesjonaln± farbê na poziomie 4... np 4.1 i do tego niebieski MIX i to jest sens mieszaæ A NIE czarn± farbê. Chociaz to zalezy jakie masz w³osy czy masz pigment RUDY czy CZERONY bo jak czerwony to zielony mix....

a przede wszystkim poczytaj forum... bo gdyby¶ czyta³a to wiedzia³aby¶ ze zwyk³a czarna farba nie zmieni Ci pigmentu we ³osach
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 10:30   #2022
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêki dziewczyny. Jeste¶cie super!
Moje w³osy w³asnie takie dziwne s± - mega szybko siê rozja¶niaj± i tak samo szybko przyciemniaj±. Nigdy nie wiem czego siê spodziewaæ po farbowaniu i pewnie dlatego nie powinnam robiæ tego sama. Rzecz w tym, ¿e wizyty u fryzjera koñcz± sie dok³adnie tym samym. Tak w³a¶nie wychodz± u mnie wszelkie 7-ki. Nie wyobra¿am sobie nawet jakbym wyglada³a po u¿yciu ciemniejszego odcienia. Ale przyznam szczerze - nigdy nie testowa³am ¿adnej farby z poziomu 8 - wydawa³y mi siê o wiele za jasne, a mo¿e to jest w³a¶nie klucz do sukcesu Tak czy inaczej - na pewno jeszcze siê tu do Was odezwê przed samym farbowaniem. Kolor pewnie zd±¿y siê ju¿ mocno zmieniæ. A co do farb MiaColorCream, to w sieci niewiele jest informacji na ich temat. Ja je kupujê we Wroc³awiu w Renomie (HairShop). Mo¿e pozwol± mi zrobiæ zdjêcie palety Z tego co wyczyta³am, to kolor który wybra³am pochodzi z palety farb bazowych (cokolwiek to znaczy) - jest to bardzo mocno popielata baza (to 'C' chyba to oznacza) i je¶li chce siê uzyskaæ jakie¶ refleksy to trzeba j± zmieszaæ z inn± farb±. Nie miesza³am z niczym, bo na tych ciapkach, które mia³am na g³owie to i tak spodziewa³am siê, nazwijmy to, 'refleksów' Jak zdobêdê jakie¶ zdjêcia to na pewno tu wrzucê.
__________________
Little things make BIG days!
ilys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-28, 16:39   #2023
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

polecam Wam farby Alfaparf, do tej pory moim faworytem by³ Goldwell. Alfaparf nie podra¿nia skóry g³owy, w³osy po niej s± miêkkie, b³yszcz±ce, nie ¶mierdzi i nie wypiera siê w tempie b³yskawicznym. dzi¶ minê³y 2 tyg. odk±d na³o¿y³am mieszankê 6.1 i 5.7, kolor pocz±tkowo ciemnawy, ale nie tak ciemny jak chocia¿by w przypadku L'oreal, obecnie w³osy wygl±daj± bardzo naturalnie i ch³odno.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-28, 16:45   #2024
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ilys... skoro jeste¶ z Wroc³awia to polecam Ci hurtownie z artyku³ami fryzjerskimi Multidrogeria znajduje siê na ul Krzemienieckiej... masz tam wszystkie profesjonalne farby przegl±dnij palety z goldwella albo alfaparfu
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 08:37   #2025
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
polecam Wam farby Alfaparf, do tej pory moim faworytem by³ Goldwell. Alfaparf nie podra¿nia skóry g³owy, w³osy po niej s± miêkkie, b³yszcz±ce, nie ¶mierdzi i nie wypiera siê w tempie b³yskawicznym. dzi¶ minê³y 2 tyg. odk±d na³o¿y³am mieszankê 6.1 i 5.7, kolor pocz±tkowo ciemnawy, ale nie tak ciemny jak chocia¿by w przypadku L'oreal, obecnie w³osy wygl±daj± bardzo naturalnie i ch³odno.
Endorfina a co ta .7 oznacza w przypadku farb alfaparfu?? bo MATOWY to mi sie tylko z jakim¶ szarym kojarzy
ja te¿ by³am zadowolona z nich a jak wspaniale siê je rozprowadza mo¿e dlatego ¿e miesza siê je w stosunku 1:1,5 ale mi sie wszystko z rozja¶nianych w³osów wymywa³o i dlatego zaczê³am eksperymentowaæ ale zamierzam do nich jeszcze wróciæ kiedy¶....
Chcia³abym zobaczyæ Twoje zdjêcia ju¿ jak robi³a¶ wcze¶niej tym ciemnym blondem by³am ciekawa a teraz po mieszane z jasnym matowym br±zem to ju¿ w ogóle mnie ciekawo¶æ z¿era mo¿e kiedy¶ uda Ci siê to dla mnie zorbiæ
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 08:44   #2026
ilys
Przyczajenie
 
Avatar ilys
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
ilys... skoro jeste¶ z Wroc³awia to polecam Ci hurtownie z artyku³ami fryzjerskimi Multidrogeria znajduje siê na ul Krzemienieckiej... masz tam wszystkie profesjonalne farby przegl±dnij palety z goldwella albo alfaparfu
Woow! Dziêki za info - nie mia³am pojêcia, ¿e mamy tu taki fajny sklep I w dodatku maj± czynne w soboty! Do polwella zawsze ciê¿ko mi siê by³o dostaæ ze wzglêdu na godziny otwarcia, a tu proszê, taka niespodzianka.
__________________
Little things make BIG days!
ilys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 09:58   #2027
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Endorfina a co ta .7 oznacza w przypadku farb alfaparfu?? bo MATOWY to mi sie tylko z jakim¶ szarym kojarzy
ja te¿ by³am zadowolona z nich a jak wspaniale siê je rozprowadza mo¿e dlatego ¿e miesza siê je w stosunku 1:1,5 ale mi sie wszystko z rozja¶nianych w³osów wymywa³o i dlatego zaczê³am eksperymentowaæ ale zamierzam do nich jeszcze wróciæ kiedy¶....
Chcia³abym zobaczyæ Twoje zdjêcia ju¿ jak robi³a¶ wcze¶niej tym ciemnym blondem by³am ciekawa a teraz po mieszane z jasnym matowym br±zem to ju¿ w ogóle mnie ciekawo¶æ z¿era mo¿e kiedy¶ uda Ci siê to dla mnie zorbiæ
Przy innych farbach 7 oznacza zielen, wyczytalam gdzies, ze w Alfaparf 7 neutralizuje czerwien, czyli to wlasnie pigment zielony. Zobacze co uda sie zrobic w sprawie zdjec.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 10:19   #2028
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ilys Poka¿ wiadomo¶æ
Woow! Dziêki za info - nie mia³am pojêcia, ¿e mamy tu taki fajny sklep I w dodatku maj± czynne w soboty! Do polwella zawsze ciê¿ko mi siê by³o dostaæ ze wzglêdu na godziny otwarcia, a tu proszê, taka niespodzianka.
hurtownia jest naprawdê mistrzem ¶wiata mimo ubogiej strony internetowej pod ka¿dym wzglêdem a przede wszystkim cenowym mam tylko nadzieje ¿e przez to ¿e zawsze jest tam kolejka nie wpadn± kiedy¶ na pomys³ ¿eby podnie¶æ ceny... udanych zakupów

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy innych farbach 7 oznacza zielen, wyczytalam gdzies, ze w Alfaparf 7 neutralizuje czerwien, czyli to wlasnie pigment zielony. Zobacze co uda sie zrobic w sprawie zdjec.
ehhh zielony a tak piêknie brzmia³a ta nazwa "jasny matowy br±z" a na zdjêcia czekam
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 12:06   #2029
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czesc dziewczyny !! mam do Was ogromna prosbe.. czy moglybyscie mi cos doradzic ?? moje naturalne wlosy to jasny popielaty braz.. latem kiedy bardzo swieci slonce rozjasniaja sie nawet do ciemnego blondu.... pewnego dnia jak to kobieta chcialam duzej zmiany i zakupilam szampon koloryzujacy joanny "ciemny braz". Kolor wyszedl ciemny, w pierwszych dniach mialam wrazenie ze do swiatla dziennego prawie czarny ale wiedzialam ze z czasem zacznie sie wyplukiwac i bedzie ton jasniejszy.... jedyne czego nie moge przebolec to ta okropna rudawo-czerwona poswiata na moich wlosach.. nieznosze cieplych odcieni bo kompletnie nie komponuja sie z moja karnacja i wygladaja mega sztucznie i tandetnie aktualnie jestem juz po 24 myciach ale kolor do konca sie nie wyplukal jak obiecal producent co mnie nawiasem mowiac nie dziwi aczkolwiek z kazdym kolejnym myciem ta poswiata sie nasila mozecie mi poradzic co z tym zrobic zeby uzyskac ziemny zimny braz ? z popielata zimna poswiata na wlosach ?? tylko prosze nie piszcie mi jakimis skrotami bo ja jestem totalnym laikiem w tych sprawach i nawet jak czytam podobne watki to nie wiem co do czego PLEASE HELP !!!!
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 12:24   #2030
madzius_88
Raczkowanie
 
Avatar madzius_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 30
Exclamation Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czesc dziewczyny !! mam do Was ogromna prosbe.. czy moglybyscie mi cos doradzic ?? moje naturalne wlosy to jasny popielaty braz.. latem kiedy bardzo swieci slonce rozjasniaja sie nawet do ciemnego blondu.... pewnego dnia jak to kobieta chcialam duzej zmiany i zakupilam szampon koloryzujacy joanny "ciemny braz". Kolor wyszedl ciemny, w pierwszych dniach mialam wrazenie ze do swiatla dziennego prawie czarny ale wiedzialam ze z czasem zacznie sie wyplukiwac i bedzie ton jasniejszy.... jedyne czego nie moge przebolec to ta okropna rudawo-czerwona poswiata na moich wlosach.. nieznosze cieplych odcieni bo kompletnie nie komponuja sie z moja karnacja i wygladaja mega sztucznie i tandetnie aktualnie jestem juz po 24 myciach ale kolor do konca sie nie wyplukal jak obiecal producent co mnie nawiasem mowiac nie dziwi aczkolwiek z kazdym kolejnym myciem ta poswiata sie nasila mozecie mi poradzic co z tym zrobic zeby uzyskac ziemny zimny braz ? z popielata zimna poswiata na wlosach ?? tylko prosze nie piszcie mi jakimis skrotami bo ja jestem totalnym laikiem w tych sprawach i nawet jak czytam podobne watki to nie wiem co do czego PLEASE HELP !!!!
madzius_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 12:58   #2031
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Z racji tego ¿e dzi¶ sobota a mi siê nudzi dodaje jeszcze fotki mojego Goldwella 6NN + amix po 2 tygodniach i znacznym wyp³ukaniu...

Dzi¶ zamierzam zrobiæ sobie p³ukankê z gencjany wiêc dodam fotki jaki bêdzie efekt...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06407.jpg (76,1 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06409.jpg (69,4 KB, 64 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-09-30 o 18:06
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 13:09   #2032
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
hurtownia jest naprawdê mistrzem ¶wiata mimo ubogiej strony internetowej pod ka¿dym wzglêdem a przede wszystkim cenowym mam tylko nadzieje ¿e przez to ¿e zawsze jest tam kolejka nie wpadn± kiedy¶ na pomys³ ¿eby podnie¶æ ceny... udanych zakupów

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



ehhh zielony a tak piêknie brzmia³a ta nazwa "jasny matowy br±z" a na zdjêcia czekam
szary kolor nie zneutralizowa³by nic, to w³a¶nie zadanie zieleni, która po³o¿ona na odpowiedni kolor zielona nie wyjdzie, a da w³a¶nie ch³odny efekt.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-29, 13:20   #2033
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

przepraszam za stan w³osów, ale s± rozpl±tane z nocnego kocza i jeszcze nieu³o¿one
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1140840.jpg (41,0 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1140841.jpg (26,9 KB, 46 za³adowañ)
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-30, 13:37   #2034
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Podczytujê Was od jakiego¶ czasu poniewa¿ równie¿ d±¿ê do popielatego odcienia w³osów i potrzebujê porady Mo¿e zacznê od opisania mojej historii. Od kiedy pamiêtam zawsze mia³am w³osy na poziomie 4, farbowane zazwyczaj natur±. Przesz³am rozja¶nianie ca³o¶ci i bardzo gêste i cienkie pasemka dla dodatkowego rozja¶nienia. Ostatnie dwie farby jakie mia³am robione to Goldwell 7SB. Wyszed³ ma³o popielato, raczej jak natura na poziomie 7. Wyp³uka³ siê bardzo szybko do ciep³ego, miodowego blondu. Dwa tygodnie temu mia³am po³o¿ony Goldwell 8SB (9 cm odrost - poziom 7 ze z³otymi refleksami i reszta w³osów wyp³ukana taki miodowy na poziomie 8). Efekt wyszed³ ciep³y i zupe³nie odbiega³ od tego czego oczekiwa³am. Obecnie kolor ju¿ siê wyp³uka³. Obecny stan na zdjêciach. Kolor w rzeczywisto¶ci trochê cieplejszy.
Je¶li kto¶ przebrn±³ przez te moje wynurzenia to teraz pytanie. Czy je¶li po³o¿ê teraz farbê 8.21 (my¶la³±m o Alfaparf) to pokryje te moje z³ote refleksy? Dobrze kombinujê czy mo¿e co¶ innego? Jak± % wodê powinnam u¿yæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie.jpg (46,2 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,7 KB, 25 za³adowañ)

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2012-09-30 o 13:38
soulie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-30, 14:21   #2035
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez soulie Poka¿ wiadomo¶æ
Podczytujê Was od jakiego¶ czasu poniewa¿ równie¿ d±¿ê do popielatego odcienia w³osów i potrzebujê porady Mo¿e zacznê od opisania mojej historii. Od kiedy pamiêtam zawsze mia³am w³osy na poziomie 4, farbowane zazwyczaj natur±. Przesz³am rozja¶nianie ca³o¶ci i bardzo gêste i cienkie pasemka dla dodatkowego rozja¶nienia. Ostatnie dwie farby jakie mia³am robione to Goldwell 7SB. Wyszed³ ma³o popielato, raczej jak natura na poziomie 7. Wyp³uka³ siê bardzo szybko do ciep³ego, miodowego blondu. Dwa tygodnie temu mia³am po³o¿ony Goldwell 8SB (9 cm odrost - poziom 7 ze z³otymi refleksami i reszta w³osów wyp³ukana taki miodowy na poziomie 8). Efekt wyszed³ ciep³y i zupe³nie odbiega³ od tego czego oczekiwa³am. Obecnie kolor ju¿ siê wyp³uka³. Obecny stan na zdjêciach. Kolor w rzeczywisto¶ci trochê cieplejszy.
Je¶li kto¶ przebrn±³ przez te moje wynurzenia to teraz pytanie. Czy je¶li po³o¿ê teraz farbê 8.21 (my¶la³±m o Alfaparf) to pokryje te moje z³ote refleksy? Dobrze kombinujê czy mo¿e co¶ innego? Jak± % wodê powinnam u¿yæ?
dobrze kombinujesz ja bym robi³a na 3% wodzie, efekt do¶æ krótkotrwa³y, ale nie ingeruje tak w strukturê w³osa i wypiera siê mniej ciep³o.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-30, 15:23   #2036
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
dobrze kombinujesz ja bym robi³a na 3% wodzie, efekt do¶æ krótkotrwa³y, ale nie ingeruje tak w strukturê w³osa i wypiera siê mniej ciep³o.
Dziêkujê
Dokopa³am siê na w±tku o alfaparf, ¿e kto¶ u¿ywa³ w³a¶nie tej 8,21 na ciep³y kolor i podobno ³adnie pokry³.
Woda-farba standardowo w proporcji 1:1, tak?
Zaraz biorê siê za zamawianie
soulie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-30, 16:03   #2037
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez soulie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
Dokopa³am siê na w±tku o alfaparf, ¿e kto¶ u¿ywa³ w³a¶nie tej 8,21 na ciep³y kolor i podobno ³adnie pokry³.
Woda-farba standardowo w proporcji 1:1, tak?
Zaraz biorê siê za zamawianie
nie, 1:1.5 wody o ile siê nie mylê, je¶li bêdziesz zamawiaæ z all, to tam s± ju¿ przygotowane buteleczki z odpowiedni± ilo¶ci±
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-30, 18:03   #2038
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
szary kolor nie zneutralizowa³by nic, to w³a¶nie zadanie zieleni, która po³o¿ona na odpowiedni kolor zielona nie wyjdzie, a da w³a¶nie ch³odny efekt.
Ja wiem ¿e zieleñ neutralizuje czerwieñ i po³o¿ona na odpowiedni kolor zielona nie wyjdzie. Napisa³am "ehhhh a tak piêknie brzmia³a ta nazwa " bo my¶la³am ¿e u mnie sie nada ta .7 ale ja nie mam czerwonego pigmentu i dlatego to EHHH
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 13:26   #2039
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 480
Dziewczyny, potrzebuję szybkiej porady Czy jeśli zmieszam w proporcji 1:1 farbę 8.1 i 8.2 to da to ten sam efekt co gotowa 8.21?
soulie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-01, 15:36   #2040
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez soulie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, potrzebujê szybkiej porady Czy je¶li zmieszam w proporcji 1:1 farbê 8.1 i 8.2 to da to ten sam efekt co gotowa 8.21?
chyba nie, ale moim zdaniem bardzo zbli¿ony. w 8.21 by³oby mniej 1 ni¿ 2, a je¶li zmieszasz 1:1 8.2 i 8.1, to 2 i 1 bêdziesz mieæ w proporcji pó³ na pó³
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.