Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 20:30   #1531
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja poprzednim razem z czerwieni zeszłam, tzn zafarbowałam bez prześwitów po 2 razie o.O
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:00   #1532
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

@Sugar - no właśnie z tymi rządami czerwieni to ja mam aktualnie pod górkę, czekam do wiosny, czy mi odżyje miłość. I, fakt, sugerowałam się Twoimi zdjęciami z przejściówki, bo mamy dość podobne włosy partiami.

Pewnie wyjdzie w praniu, u jednej tak, u innej (jw. Gofrzyca, dzięki) całkiem inaczej. Ale widocznie jeszcze nie dorosłam do zmiany ;p
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:06   #1533
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

U mnie czerwien zwykle szybko sie spiera (farba), toner wolniej, z rozjasnianych jeszcze wolniej, ten pewnie bedzie sie spieral na rozowo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:19   #1534
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
Hej chciałam was ostrzec żebyście nie pokusiły się kiedyś o farbę allwaves 6.60 Kupiłam ją sobie bo 0.6 wydawała mi się zbyt różowa i ciemna... Nałożyłam na odrosty (mam naturalne włosy ciemny blond) z oxy 6% efekt: ŻÓŁTE włosy na szczęście tylko odrosty zawsze farbuję a resztę pianką venity i trochę mnie ona uratowała ale w niektórych miejscach mam marchewkowe prześwity a jak zacznie pianka schodzić to już w ogóle będzie masakra! nie polecam nikomu!

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


Mi F666 kładziony na rude z oxy 6% wyszedł jako idealny 100% burak...
6.60 wychodzi bardziej pomarańczowo.
F666 mnie wyszło tak jak majicontrast czerwony czyli z poświatą różowego, nie do uniknięcia. Za to Matrix ColorSync SR-RC wyszedł mi buro, ciemno i ohydnie. Pół tubki leży zamknięte już miesiąc. Chętnie się wymienię na jakieś inne pół tubki.
Myślę, że tylko mieszanie lub toner/venita mogą zniwelować różową czerwień w stronę płomienia, którego ja oczekuję. Tym razem zamówiłam Lecher geneza 600 i 9% oksydant. Zobaczymy co z tego wyjdzie choć nie oczekuję ciepłej czerwieni. Ta pięknie wychodzi po piance venita ognisty wulkan
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 05:52   #1535
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ahh te czerwieni są jak faceci z nimi cięzko żyć ale bez nich jeszcze ciężej...
Ja też wole jak kolor w róż wpada i w róż się wypłukuje, nie znosze rudości..
A w ogóle muszę się pochwalić bo już pona 5 tyg nie farbowałam włosów, a pianką jakieś 3 tyg temu robiłam.. i nadal mam czerwien.. mimo mycia 2-3 razy w tyg.. ale .. mam już gdzieniegdzie prześwity rude.. im bardziej się wypłuka tym lepiej potem mi farba złapie..
Ten Matrix jak wam na włosach wychodził..? jedne mówią że ciemno inne że idealnie .. kurcze oby mi nie wydzedł za ciemno.. moze pierw zrobie na pasemku próbę jak nie wyjdzie to machnę allwaves a matrixa zostanie "na zaś" no nic.. rozpisałam się jak pod wpływem Boziu ale mi się już tęskni do tej Polski nie macie pojęcia..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:35   #1536
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
queila a może scandic line? Dużo fotek po tej farbie znajduje się w galerii (inny wątek) + woda 6%. Ta farba też jest dość tania i zdecydowanie wpada w róż
tez o tym myślałam bo czytałam kilka opinii dobrych o niej, ale więcej naczytałam sie o Allwaves i chciałam to wypróbować, tym bardziej jak zobaczyłam jaki kolor wyszedł komuś na głowie.... taka "Moja czerwień"
zresztą to moje pierwsze kupowanie farby w necie i taka troszkę niepewna się czułam jaki Oxydant do tego dobrać i w ogóle strach ma wielkie oczy
ale farbki zamówiłam już sobie 0,6 GP i 6,60 za jedną wysyłką (starczy na 4 farbowania, chyba że bratówkę nia też ufarbuję ) co ma być to będzie, jak nie będę z tych zadowolona to spróbuję Scandic Line chyba kolor 10,60 u kogos widziałam że ładnie wyszedł.
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:51   #1537
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Madzia- to mówisz że ten F666 tez całkiem fajny..? bo ja bede że tak powiem hurtowo kupować allwaves w pl ( ze 4-5 sztuk ) to może wezmę i jedną w tym odcieniu..

No a co do twojego przejścia na brąz to widziałaś po mnie.. przeszłam na brąz i po 2 czy 3 miesiącach zrezygnowałam bo :
1- przeswitywała czerwień
2- brąz jest fajny ale na krótką metę.. czerwień rządzi!!
Na F666 tez patrzyłam, ale wydawał mi sie taki dość ciemny, przygaszony i mało wyrazisty, a jak w necie szukałam to na czerwienie które mi się podobają to zdecydowana większość używała 0,6GP albo 6,60

ja tez miałam mały romans z brązami i aby powrócić do czerwienie niezbędna była dekoloryzacja, ale nie powiem fajnie było mieć brązy przez chwilę
fotki z 2010 brąz i zaraz zejście z brązu na czerwienie
u mnie brąż to był Mroźny Kasztan z Castinga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02205se.jpg (25,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02206se.jpg (25,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02397.jpg (36,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02408a.jpg (45,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02436.jpg (94,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02457.jpg (51,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02470.jpg (74,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez queila
Czas edycji: 2013-02-06 o 09:55
queila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 10:23   #1538
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
Na F666 tez patrzyłam, ale wydawał mi sie taki dość ciemny, przygaszony i mało wyrazisty, a jak w necie szukałam to na czerwienie które mi się podobają to zdecydowana większość używała 0,6GP albo 6,60

ja tez miałam mały romans z brązami i aby powrócić do czerwienie niezbędna była dekoloryzacja, ale nie powiem fajnie było mieć brązy przez chwilę
fotki z 2010 brąz i zaraz zejście z brązu na czerwienie
u mnie brąż to był Mroźny Kasztan z Castinga
kochana.. dodaj tez te fotki do galerii...link jest na 1 stronie..
noo 0.6gp jest fajny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:19   #1539
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
Na F666 tez patrzyłam, ale wydawał mi sie taki dość ciemny, przygaszony i mało wyrazisty, a jak w necie szukałam to na czerwienie które mi się podobają to zdecydowana większość używała 0,6GP albo 6,60

ja tez miałam mały romans z brązami i aby powrócić do czerwienie niezbędna była dekoloryzacja, ale nie powiem fajnie było mieć brązy przez chwilę
fotki z 2010 brąz i zaraz zejście z brązu na czerwienie
u mnie brąż to był Mroźny Kasztan z Castinga
Pięknie ci w tym ostatnim kolorze! Który moim zdaniem jest bardziej rudy niż czerwony, ale mimo wszystko mega!

A teraz jeszcze Falka i jej "odrodzona" grzywka. Kolor już chyba sprzed 2 tygodni, albo lepiej. Aczkolwiek nie narzekam
Co do indywidualizmu fryzuro-włosowego, to wszystko w granicach rozsądku. Chciałabym poszaleć z zielonym czy niebieskim, ale wiem, że to by było za dużo popłochu z utrzymaniem koloru więc pozostaje stara i sprawdzona czerwień.
BTW- spotkałyście się kiedyś z tym, że ktoś wam powiedział, że jak was poznał z czerwonymi włosami, to już miał opinię na wasz temat? W sensie, że takie włosy zobowiązują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1226 a.jpg (70,6 KB, 49 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:26   #1540
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Pięknie ci w tym ostatnim kolorze! Który moim zdaniem jest bardziej rudy niż czerwony, ale mimo wszystko mega!

A teraz jeszcze Falka i jej "odrodzona" grzywka. Kolor już chyba sprzed 2 tygodni, albo lepiej. Aczkolwiek nie narzekam
Co do indywidualizmu fryzuro-włosowego, to wszystko w granicach rozsądku. Chciałabym poszaleć z zielonym czy niebieskim, ale wiem, że to by było za dużo popłochu z utrzymaniem koloru więc pozostaje stara i sprawdzona czerwień.
BTW- spotkałyście się kiedyś z tym, że ktoś wam powiedział, że jak was poznał z czerwonymi włosami, to już miał opinię na wasz temat? W sensie, że takie włosy zobowiązują?
fajny kolorek.. nie jeszcze mnie nikt nie ocenił po włosach, ale zdarzyło się że ludzie się na mnie sceptycznie patrzyli..
dziewczyny wielka prośba.. czy któraś z was używała maseczek biovax?
moja mama mi wlasnie powiedziala ze mi kupiła 500ml taka dużą maskę i z tego co widziałam na skype to była albo ciemno brązowa albo czerwona nie jestem pewna, ale chciałabym wiedziec jaka ona jest tzn składowo i jak działa.. bo są różne opinie w necie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:45   #1541
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

oceniać nie oceniają, ale jak miałam romans z innym kolorem i wróciłam do czerwienie to wszyscy zgodnie orzekli "że w końcu mam swój kolor włosów" czyli jestem skazana na czerwienie

może kolor bardziej rudawy bo to na rozjaśnione włosy i w słońcu ostrym wczesnowiosennym, ale żywy odcień i to jest najważniejsze, nie lubię takich przygaszonych grrr a ostatnio właśnie takie mi wychodzą i to dość ciemne

no to zaserwuję wam teraz przegląd moich włosów w 2012r
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02814.jpg (27,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02909.jpg (31,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03044.jpg (24,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03294.jpg (23,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03295.jpg (25,0 KB, 15 załadowań)
queila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 12:09   #1542
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
oceniać nie oceniają, ale jak miałam romans z innym kolorem i wróciłam do czerwienie to wszyscy zgodnie orzekli "że w końcu mam swój kolor włosów" czyli jestem skazana na czerwienie

może kolor bardziej rudawy bo to na rozjaśnione włosy i w słońcu ostrym wczesnowiosennym, ale żywy odcień i to jest najważniejsze, nie lubię takich przygaszonych grrr a ostatnio właśnie takie mi wychodzą i to dość ciemne

no to zaserwuję wam teraz przegląd moich włosów w 2012r
na 2 ostatnich fotkach czerwien super i prosze zebys jak masz wiecej fotek jednak do galerii dodawała żeby dziewczyny mogly popatrzeć i napisz koniecznie jakich farb uzywałaś ..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:24   #1543
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

fotki dodane, tylko gorzej z pamięcią najczęściej używam Paletta bo akurat na moich włosach dobrze się trzyma
na pewno raz użyłam którejś z garnier color sensation jak byly nowością, ale totanie mnie rozczarowały
zakup farby u mnie wygląda tak że podchodzę do półki i wybieram kartonik z najbardziej czerwonymi-czerwonymi włosami szkoda ze te najciekawsze czerwienie są szamponach koloryzujących
kiedyś cudnie wychodził z Paletty XXL, na kartoniku taki plastikowy czerwony a na włosach cudo!!!
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:27   #1544
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
oceniać nie oceniają, ale jak miałam romans z innym kolorem i wróciłam do czerwienie to wszyscy zgodnie orzekli "że w końcu mam swój kolor włosów" czyli jestem skazana na czerwienie

może kolor bardziej rudawy bo to na rozjaśnione włosy i w słońcu ostrym wczesnowiosennym, ale żywy odcień i to jest najważniejsze, nie lubię takich przygaszonych grrr a ostatnio właśnie takie mi wychodzą i to dość ciemne

no to zaserwuję wam teraz przegląd moich włosów w 2012r
moim zdaniem w tym Ci zdecydowanie najladniej: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1360144529
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:41   #1545
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
moim zdaniem w tym Ci zdecydowanie najladniej: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1360144529
ooo dziękuję )) dobrze czułam sie w tych brązach ale jak do tej pory wszyscy zgodnie wyrokowali że jednak w czerwieniach mi najlepiej
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 13:58   #1546
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
moim zdaniem w tym Ci zdecydowanie najladniej: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1360144529
marzy mi sie taki brąz, bo każda moja przygoda z tym kolorem kończyła się nie brązem ale czernią
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 14:45   #1547
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Chodzi co o te XXL Color..?? Tutaj w niemczech nadal są.. czerwone, czarne, fioletowe..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf-Live-Colour-XXL-35-Real-Red-159770.jpg (125,8 KB, 7 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 14:45   #1548
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jestem, wróciłam!:3
Przez jakiś tydzień myłam włosy Head&Shoulders i teraz jest z moimi włosami tak, jak było wcześniej (dość ciemny czerwony ale w cudownym wręcz odcieniu). Zastanawiam się więc czy farbować je na ten jaśniejszy, czy się powstrzymać Co myślicie?
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 14:52   #1549
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Jestem, wróciłam!:3
Przez jakiś tydzień myłam włosy Head&Shoulders i teraz jest z moimi włosami tak, jak było wcześniej (dość ciemny czerwony ale w cudownym wręcz odcieniu). Zastanawiam się więc czy farbować je na ten jaśniejszy, czy się powstrzymać Co myślicie?
hmm niewiem jak ci sie taki kolor podoba to czemu go zmieniać?
Ja tez teraz będę cały tydzien myć włosy szamponem i bede myła częściej ( co 2-3 dni) zeby wypłukać kolor bo chce farbować, farba lepiej złapie na jaśniejszy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 15:58   #1550
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hmm niewiem jak ci sie taki kolor podoba to czemu go zmieniać?
Ja tez teraz będę cały tydzien myć włosy szamponem i bede myła częściej ( co 2-3 dni) zeby wypłukać kolor bo chce farbować, farba lepiej złapie na jaśniejszy
Chyba zrobię to, jak mi się już całkiem farba wypłucze
Ja myłam codziennie (o mało nie zabiłam moich włosów) ale zrezygnowałam wtedy z prostownicy i suszarki i jakoś dałam radę.
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:25   #1551
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Chyba zrobię to, jak mi się już całkiem farba wypłucze
Ja myłam codziennie (o mało nie zabiłam moich włosów) ale zrezygnowałam wtedy z prostownicy i suszarki i jakoś dałam radę.
Ojjj nieno codziennie to bym już przegięła.. no co do suszarki to prawie wcale nie używam a prostownica od czasu do czasu
i co z tym biovaxem dziewczyny kurcze przejżałam neta blogi i recenzje.. jedne dziewczyny mowią że akurat ten biovax jest do d**** a inne chwalą pod niebiosa.. chyba bede musiała go po prostu potestować i zobaczymy w najgorszym wpadku się go komuś da, ale itak kupię dodatkowo kallosa lub glorię ( zalezy co znajdę)za zapas bo nie wiem kiedy następnym razem będę w PL.. Moja mama w ogóle znalazła w jednej małej drogerii Venitę numer 33.. aaa kupiła mi 2 sztuki.. już się cieszę.. jaka ja szurnięta jestem na te kosmetyki.. ludzie! wy też tak macie??

W ogóle w sobote przyszłą jadę, a że nie wiem jak z netem u rodziców będzie więc z góry mówię że może być że jakiś czas nie dam znać..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:52   #1552
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jaka ja szurnięta jestem na te kosmetyki.. ludzie! wy też tak macie??
tez tak mam, szczególnie na punkcie farb czerwonych, tzn czegokolwiek czerwonego do włosów
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 21:27   #1553
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Pięknie ci w tym ostatnim kolorze! Który moim zdaniem jest bardziej rudy niż czerwony, ale mimo wszystko mega!

A teraz jeszcze Falka i jej "odrodzona" grzywka. Kolor już chyba sprzed 2 tygodni, albo lepiej. Aczkolwiek nie narzekam
Co do indywidualizmu fryzuro-włosowego, to wszystko w granicach rozsądku. Chciałabym poszaleć z zielonym czy niebieskim, ale wiem, że to by było za dużo popłochu z utrzymaniem koloru więc pozostaje stara i sprawdzona czerwień.
BTW- spotkałyście się kiedyś z tym, że ktoś wam powiedział, że jak was poznał z czerwonymi włosami, to już miał opinię na wasz temat? W sensie, że takie włosy zobowiązują?
Świetnie Ci leży ta "grzywa".
A co do zobowiązującej czerwieni, przez 6 lat miałam różne kolory (zanim wróciłam do czerwieni ostatnio), a znajomi cały czas wołali mnie "czerwona". A po farbowaniu jedyne co słyszę od ludzi to "Oooo, czerwona znowu czerwona."

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
. jaka ja szurnięta jestem na te kosmetyki.. ludzie! wy też tak macie??
Ale staram się powstrzymywać, jak mogę. Mam manię na odżywki i maski.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 21:33   #1554
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jaka ja szurnięta jestem na te kosmetyki.. ludzie! wy też tak macie??:

nie... ja mam dużo gorzej szczególnie jeśli chodzi o włosy, ale mania przechodzi teraz na kosmetyki pielęgnacyjne twarzy
dobrze że chociaż kolorówki się nie tykam
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 00:19   #1555
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
moim zdaniem w tym Ci zdecydowanie najladniej: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1360144529
noo super fotka ale to chyba ze względu na ten uśmiech, a nie kolor włosów Bo mi do buzi jakoś najbardziej ten rudy lis pasuje wydaje mi się, że powinnaś celować w te cieplejsze kolory

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
dobrze że chociaż kolorówki się nie tykam
haha ja już na etapie kolorówki, ciekawe co będzie następne..

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2013-02-07 o 00:21
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 06:23   #1556
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

na odzywki i maski tez mam faze ale musze przystopowac bo nie mam juz prawie miejsca na te kosmetyki..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 08:16   #1557
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Chodzi co o te XXL Color..?? Tutaj w niemczech nadal są.. czerwone, czarne, fioletowe..
takie były w PL i ten kolor był najlepszy, może to to samo, chociaz często jest tak że jak zmienia się niby szata graficzna pudeleczka to i niestety chce ulepszyć i zawartość ale to juz nie jest to samo

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
marzy mi sie taki brąz, bo każda moja przygoda z tym kolorem kończyła się nie brązem ale czernią

ten brąz to na 100% mroźny kasztan z Castinga kładzony na mój naturalny kolor taki myszowaty, na świeżo jest dość ciemny ale na pewno nie czarny, ale po 2-3 myciach już jest OK.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

ja nawet jak byłam brązowa to byłam "ruda" tak się to ludziom przyjęło że inaczej nie potrafili do mnie powiedzieć, a jak rozmawiali o mnie używając imienia to nikt nie wiedział o kogo chodzi, ale jak padało słowo "ruda" to "aaa.... no to mów że Ruda"

rany dziewczyny jak wy to robicie że tak rzadko myjecie włosy??!! Ja kiedyś myłam 3 razy w tygodniu, a teraz muszę codziennie i nic nie pomaga, a czerwienie przecież tak szybko się wypłukują

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
noo super fotka ale to chyba ze względu na ten uśmiech, a nie kolor włosów Bo mi do buzi jakoś najbardziej ten rudy lis pasuje wydaje mi się, że powinnaś celować w te cieplejsze kolory
dziękuję

tylko że ze mnie zimny typ urody - Pani Lato, chociaż bardzo podobają mi się takie płomienne rudości, miedzie, tycjany.... takie rudy-pamarańczowy, a nie rudy-czerwony, nawet miałam taka małą chwilówkę żeby sobie właśnie takie włosy zrobić, bo akurat miałam na zielono oczęta wymalowane i tak mi się skojarzyła z takim typem "irlandzkim"
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 08:22   #1558
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
takie były w PL i ten kolor był najlepszy, może to to samo, chociaz często jest tak że jak zmienia się niby szata graficzna pudeleczka to i niestety chce ulepszyć i zawartość ale to juz nie jest to samo [COLOR="Silver"]



rany dziewczyny jak wy to robicie że tak rzadko myjecie włosy??!! Ja kiedyś myłam 3 razy w tygodniu, a teraz muszę codziennie i nic nie pomaga, a czerwienie przecież tak szybko się wypłukują
No ja mam już takie włosy że się tak szybko nie tłuszczą.. czasem wytrzymują nawet 5-6 dni bez mycia.. kiedys to w ogóle myłam włosy co 7-8 dni jak byłam młodsza.. to wszystko zalezy od włosów wiesz.. noo czerwienie się mega szybko wypłukują choć ja po tej pre pigmentacji nie narzekam.. kolor już jakieś 4 tyg był nie tykany ani farbą ani venitą a trzyma sie szczególnie przy odroście.. noo ja zmykam bo do urzędu pracy muszę iść.. no a co do farb tych xxl ja ich nie uzywałam ale słyszałam same dobre opinie o nich..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:25   #1559
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, ja muszę myć co 2 dzień, tak mi się przetłuszczają mimo wielu farbowań i rozjaśniania! Ale jeśli nihdzie nie wychodzę i jestem w domu, to mogę nie myć 3-4 dni...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:50   #1560
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

normalnie tez myłam co drugi dzień, ale tak jakoś od pół roku zauważyłam że świeżo pofarbowane włosy szybciej mi się przetłuszczały i przez 2 tygodnie musiałam myć codziennie, a potem znowu mogłam myć co drugi dzień i wyglądały ok, ale od ostatniego farbowania (6 tygodni temu) muszę myć codziennie bo 23 godziny od mycia są już totalnie klapnięte i wręcz w oczach przetłuszczają się z minuty na minut i po 30 godzinach od mycia wyglądają jakbym 2,5 dnia ich nie myła....
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.