Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-05, 22:02   #121
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a ja chyba przeproszê siê z Herbatintem... narzeka³am, ¿e wyp³ukuje mi siê, a jak siê przypatrzy³am k³akom w s³oneczku to widzê, ¿e wyp³ukuje siê w³a¶nie do takiego koloru jak z pude³ka i próbnika. Pocz±tkowo jest ciemniejszy.
Zatem to nie wina farby, ¿e wychodzi prawid³owo tylko moja bo uzna³am ¿e poziom 5 musi byæ mega ciemny

po farbowaniu zrobi³am 2x p³ukankê z octu jab³kowego i z odrostów ju¿ nawet farba nie ucieka
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:18   #122
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny zróbcie co¶ ze mn± ... zobaczy³am s³oñce i blondu mi siê zachcia³o tak powiedzmy poziom 7.... wstrzymuje siê nadal z farbowaniem 6.71...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kim 1.jpg (37,5 KB, 46 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 13:26   #123
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziewczyny, stosowa³y¶cie kiedy¶ garnier color & shine ciemny blond 6?(zale¿y mi na ¶rednim br±zie)

mój rudy prawie siê sp³uka³ i zostawi³ mi tragedie na g³owie, poza tym mam w³osy tak tragiczne od ci±g³ych eksperymentów farbami ze bêdzie mocne ciêcie

Edytowane przez kicia069
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:50
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 16:14   #124
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zróbcie co¶ ze mn± ... zobaczy³am s³oñce i blondu mi siê zachcia³o tak powiedzmy poziom 7.... wstrzymuje siê nadal z farbowaniem 6.71...
pomysl sobie ¿e nie bêd± tak zdrowe i takie b³yszcz±ce

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, stosowa³y¶cie kiedy¶ garnier color & shine ciemny blond 6?(zale¿y mi na ¶rednim br±zie)

mój rudy prawie siê sp³uka³ i zostawi³ mi tragedie na g³owie, poza tym mam w³osy tak tragiczne od ci±g³ych eksperymentów farbami ze bêdzie mocne ciêcie
kiedys aga robi³a jakim¶ ciemnym blondem w celu uzyskania br±zu i by³a zadowolona
nie pamietam tylko co to by³a za farba, chyba Garnier ale nie wiem czy ten
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 17:35   #125
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zróbcie co¶ ze mn± ... zobaczy³am s³oñce i blondu mi siê zachcia³o tak powiedzmy poziom 7.... wstrzymuje siê nadal z farbowaniem 6.71...
no nie wiem czy poziom 7 to taki blond... ja farbujê poziomem 7 i mam taki w miarê jasny br±z.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, stosowa³y¶cie kiedy¶ garnier color & shine ciemny blond 6?(zale¿y mi na ¶rednim br±zie)

mój rudy prawie siê sp³uka³ i zostawi³ mi tragedie na g³owie, poza tym mam w³osy tak tragiczne od ci±g³ych eksperymentów farbami ze bêdzie mocne ciêcie
ja farbowa³am, ale za czasów kiedy jeszcze nie mia³am manii na temat farbowania... i co moge powiedzieæ zmy³o mi siê to szybciej ni¿ w ogóle mog³am oceniæ kolor, bo zesz³o po pierwszym myciu dos³ownie... i w ogóle kolor by³ taki nijaki, taki jaki¶ bury (pewnie wiêkszo¶æ z Was nazwa³aby ten kolor popielatym, dla mnie by³ bury, bez wyrazu)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 17:54   #126
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zróbcie co¶ ze mn± ... zobaczy³am s³oñce i blondu mi siê zachcia³o tak powiedzmy poziom 7.... wstrzymuje siê nadal z farbowaniem 6.71...
To ja Ciê zniechêcê do blondu (patrz zdjêcie). Przy blondzie prawie zawsze trzeba siê malowaæ jak dla mnie
Bez makija¿u i odpowiedniego wyeksponowania w³osów to bêdziesz rudo ¿ó³ta i blada. Sied¼ w ciemnych bo Ci w nich ³adnie i tyle.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-082709-01.jpg (34,7 KB, 97 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-07 o 17:56
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:35   #127
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
pomysl sobie ¿e nie bêd± tak zdrowe i takie b³yszcz±ce

-
My¶lê myslê hehe
Rozumiem ¿e Ty tez tak my¶la³a¶ jak schodzi³a¶ na poziom 8 ?
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no nie wiem czy poziom 7 to taki blond... ja farbujê poziomem 7 i mam taki w miarê jasny br±z.
TEORETYCZNIE tak u mnie poziom 6 wychodzi raczej jak ciemny blond... a czym siê farbujesz?

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja Ciê zniechêcê do blondu (patrz zdjêcie). Przy blondzie prawie zawsze trzeba siê malowaæ jak dla mnie
Bez makija¿u i odpowiedniego wyeksponowania w³osów to bêdziesz rudo ¿ó³ta i blada. Sied¼ w ciemnych bo Ci w nich ³adnie i tyle.
DZIÊKUJÊ W³a¶nie takiej odpowiedzi potrzebowa³am
Kachula Ty to jednak potrafisz cz³owieka sprowadziæ do pionu kiedy trzeba dziêkujê
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 18:49   #128
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja farbowa³am, ale za czasów kiedy jeszcze nie mia³am manii na temat farbowania... i co moge powiedzieæ zmy³o mi siê to szybciej ni¿ w ogóle mog³am oceniæ kolor, bo zesz³o po pierwszym myciu dos³ownie... i w ogóle kolor by³ taki nijaki, taki jaki¶ bury (pewnie wiêkszo¶æ z Was nazwa³aby ten kolor popielatym, dla mnie by³ bury, bez wyrazu)
to siê za³ama³am, a ju¿ tak siê napali³am na t± farbê
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 18:57   #129
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
TEORETYCZNIE tak u mnie poziom 6 wychodzi raczej jak ciemny blond... a czym siê farbujesz?
ja kallosem... 6 Ci wychodzi jak ciemny blond??? na zdjêciach wyglada o wiele ciemniej z tego co pamiêtam Twoje zdjêcia

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
to siê za³ama³am, a ju¿ tak siê napali³am na t± farbê
no mi tak wysz³o... ja by³am niezadowolona, bo chcia³am taki naturalny kolorek (jak na pude³ku) a wyszed³ bury... mo¿e Tobie wyjdzie ca³kowicie inaczej i bêdzie Ci siê podobaæ

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-03-07 o 19:00
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:51   #130
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja kallosem... 6 Ci wychodzi jak ciemny blond??? na zdjêciach wyglada o wiele ciemniej z tego co pamiêtam Twoje zdjêcia



no mi tak wysz³o... ja by³am niezadowolona, bo chcia³am taki naturalny kolorek (jak na pude³ku) a wyszed³ bury... mo¿e Tobie wyjdzie ca³kowicie inaczej i bêdzie Ci siê podobaæ
Nie nie... ja mam wlosy farbowane 5/00 taka bardzo nasycona pigmentem (do wlosow siwych Cece) dlatego s± ciemnobrazowe. A 6 robilam w miêdzyczasie eksperymenty na odrostach i wychodzila wlasnie jak c. blond.
Wklejalas gdzies w w±tek zdjêcia swoich w³osów? Bo zupelnie nie kojarze a jestem bardzo ciekawa tego jasnego brazu
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:24   #131
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nie... ja mam wlosy farbowane 5/00 taka bardzo nasycona pigmentem (do wlosow siwych Cece) dlatego s± ciemnobrazowe. A 6 robilam w miêdzyczasie eksperymenty na odrostach i wychodzila wlasnie jak c. blond.
Wklejalas gdzies w w±tek zdjêcia swoich w³osów? Bo zupelnie nie kojarze a jestem bardzo ciekawa tego jasnego brazu
no pewnie, ¿e wkleja³am. po ka¿dym farbowaniu
najszybciej znajdziesz w zbiorczym
chocia¿ zdjêcia nigdy nie odda³y realistycznego koloru, czasem bardziej zblizony czasem mniej. teraz bêdê farowaæ jako¶ w weekend jak mi siê zechce i te¿ wstawiê. teraz postawi³am na 7.34 Kallos KJMN

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=321

tu jest kallos 7.32

i teraz jak patrze na moje w³osy to jest ciut ciemniejszy w rzeczywisto¶ci

jeszcze moje kallosy s± w postach 298 i 299 jeden to poziom 6, ale szybko posz³am wy¿ej i w 6 dobi³a mnie ta z³oto-ruda po¶wiata-refleks, który widaæ na tych zdjêciach... i tak jest to widoczne teraz przy ka¿dym farbowaniu, ale nigdy nie by³o tak straszne jak przy tej 6. Dlatego wole poziom 7 jak narazie

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-03-07 o 20:29
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 21:09   #132
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê myslê hehe
Rozumiem ¿e Ty tez tak my¶la³a¶ jak schodzi³a¶ na poziom 8 ?

TEORETYCZNIE tak u mnie poziom 6 wychodzi raczej jak ciemny blond... a czym siê farbujesz?


DZIÊKUJÊ W³a¶nie takiej odpowiedzi potrzebowa³am
Kachula Ty to jednak potrafisz cz³owieka sprowadziæ do pionu kiedy trzeba dziêkujê
ja czasami nie my¶lê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-07, 22:25   #133
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

znacie t± farbê:
http://www.progress.pl/349-colorcontrol? kupi³am ja dzi¶, kolor 6.0, a teraz widzê, ze nie ma o niej ¿adnych opinii teraz ¿a³ujê, ze nie kopi³am tej socolor, któr± poleca³a Kachula, ale sprzedawczyni ja tak strasznie zachwalala
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:08   #134
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
znacie t± farbê:
http://www.progress.pl/349-colorcontrol? kupi³am ja dzi¶, kolor 6.0, a teraz widzê, ze nie ma o niej ¿adnych opinii teraz ¿a³ujê, ze nie kopi³am tej socolor, któr± poleca³a Kachula, ale sprzedawczyni ja tak strasznie zachwalala
Matrix SoColor mnie nie zachwyci³ ale polecam Matrix Color Sync, tyle ¿e ten sync jest bez amoniaku i siê wymywa.
A farba wcale nie musi byæ z³a. Ja kiedy¶ na pa³ê kupi³am Ce-Ce. Nikt jako¶ specjalnie siê o niej nie wypowiada³ a farba delikatnie obesz³a siê z w³osami i nawet d³uuugo siê trzyma³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 12:29   #135
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
znacie t± farbê:
http://www.progress.pl/349-colorcontrol? kupi³am ja dzi¶, kolor 6.0, a teraz widzê, ze nie ma o niej ¿adnych opinii teraz ¿a³ujê, ze nie kopi³am tej socolor, któr± poleca³a Kachula, ale sprzedawczyni ja tak strasznie zachwalala
ja nie znam tej farby ale zgadzam siê z Kachul±
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:55   #136
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Je¶li ¼le trafi³am z odcieniem br±zu, to proszê administratora o przekierowanie mojego posta tam gdzie trzeba

Kobitki, Wiza¿anki drogie !!!

Mam problem natury kolorystycznej. W lipcu zesz³ego roku mia³am na g³owie Czekoladowy br±z (4-8) Syoss'a - wyszed³ za ciemny, zrudzia³ po myciu i przesuszy³ w³osy. Od tamtej pory k³ad³am z³ote odcienie Color&Soin: 5G, a ostatnio 6G (da³ tragiczn± rudo¶æ przy skalpie) które jednak nie mog± wyrównaæ koloru, a ciemniejszego braæ w ciemno siê bojê.

Tak mniej wiêcej wygl±da mój kolor w s³oñcu: http://imgius.com/photos/20130308136274612123277.jpg

A tak w pomieszczeniu: http://imgius.com/photos/20130308136274625132243.jpg

Tutaj widaæ ró¿nice w kolorze: http://imgius.com/photos/20130308136274612195764.jpg

Chcia³abym uzyskac co¶ zbli¿onego do jednego z tych kolorów: http://imgius.com/photos/20130308136274615447639.jpg , http://imgius.com/photos/20130308136274615943930.jpg

Tylko niestety kolor farby na moich w³osach ma tendencje do szybkiego wyrudzania. (Parê lat temu mia³am na g³owie bodaj¿e Czekoladê, potem Pralinê i Ciemny blond z Casting Creme Gloss - wszystkie zrudzia³y). Dlatego chcia³am kupiæ farbê profesjonaln±. Tylko problemem jest dla mnie dobór koloru i odcienia. Czujê siê jak dziecko we mgle stulecia - brak u mnie w mie¶cie hurtowni albo sklepu fryzjerskiego, ¿ebym mog³a palety obejrzeæ. Odcieñ jak dla mnie mo¿e byæ zimny, albo delikatnie ciep³y, z³otawy, tylko ¿eby nie by³ tak rudy jak to co mi wychodzi z drogeryjnych.

>> W za³±cznikach zdjêcia z linków dla u³atwienia. <<
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-08 11.38.05.jpg (23,4 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-08 12.10.59.jpg (18,5 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-08 11.52.53 2.jpg (28,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pics_s0707007_1263276728.jpg (39,2 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg KoreanHairstyles2013modnafryzurazgrzywkaloki.jpg (42,3 KB, 11 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-03-08 o 13:56
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:02   #137
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Matrix SoColor mnie nie zachwyci³ ale polecam Matrix Color Sync, tyle ¿e ten sync jest bez amoniaku i siê wymywa.
A farba wcale nie musi byæ z³a. Ja kiedy¶ na pa³ê kupi³am Ce-Ce. Nikt jako¶ specjalnie siê o niej nie wypowiada³ a farba delikatnie obesz³a siê z w³osami i nawet d³uuugo siê trzyma³a.
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie znam tej farby ale zgadzam siê z Kachul±
jestem ju¿ po farbowaniu.

pierwszy raz u¿ywa³am farby profesjonalnej sama, wiêc nie wiem jak to jest z konsystencj± u innych farb, bo nigdy fryzjerowi nie zagl±da³am do miseczki jak sz³am farbowaæ w³osy, ale moja farba bardzo ¼le miesza³a siê z utleniaczem. d³ugo j± miesza³am, a i tak by³y grudki. w koñcu zaczê³am j± nak³adaæ na w³osy, bo siê ba³am, ¿e przestanie dzia³aæ, a podczas nak³adanie pêdzlem fryzjerskim jeszcze gniot³am pozosta³e kuleczki.
kolor wyszed³ jak 6.0, ale...
nie wszêdzie. pod wierzchni± warstw± w³osów mia³am jeszcze ró¿owo-czerwone pasma po ostatnim farbowaniu i chcia³am to wyrównaæ. nak³ada³am farbê bardzo dok³adnie i nawet w tym miejscu na³o¿y³am wiêksz± ilo¶æ, by pozbyæ siê tej czerwieni. ale nic z tego, czerwone pasmo nadal zosta³o i odrostów za bardzo nie z³apa³o. dalej maj± taki myszowaty po³ysk, a nie bardziej br±zowy/orzechowy jak farba.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:54   #138
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li ¼le trafi³am z odcieniem br±zu, to proszê administratora o przekierowanie mojego posta tam gdzie trzeba

Kobitki, Wiza¿anki drogie !!!

Mam problem natury kolorystycznej. W lipcu zesz³ego roku mia³am na g³owie Czekoladowy br±z (4-8) Syoss'a - wyszed³ za ciemny, zrudzia³ po myciu i przesuszy³ w³osy. Od tamtej pory k³ad³am z³ote odcienie Color&Soin: 5G, a ostatnio 6G (da³ tragiczn± rudo¶æ przy skalpie) które jednak nie mog± wyrównaæ koloru, a ciemniejszego braæ w ciemno siê bojê.

Tak mniej wiêcej wygl±da mój kolor w s³oñcu: http://imgius.com/photos/20130308136274612123277.jpg

A tak w pomieszczeniu: http://imgius.com/photos/20130308136274625132243.jpg

Tutaj widaæ ró¿nice w kolorze: http://imgius.com/photos/20130308136274612195764.jpg

Chcia³abym uzyskac co¶ zbli¿onego do jednego z tych kolorów: http://imgius.com/photos/20130308136274615447639.jpg , http://imgius.com/photos/20130308136274615943930.jpg

Tylko niestety kolor farby na moich w³osach ma tendencje do szybkiego wyrudzania. (Parê lat temu mia³am na g³owie bodaj¿e Czekoladê, potem Pralinê i Ciemny blond z Casting Creme Gloss - wszystkie zrudzia³y). Dlatego chcia³am kupiæ farbê profesjonaln±. Tylko problemem jest dla mnie dobór koloru i odcienia. Czujê siê jak dziecko we mgle stulecia - brak u mnie w mie¶cie hurtowni albo sklepu fryzjerskiego, ¿ebym mog³a palety obejrzeæ. Odcieñ jak dla mnie mo¿e byæ zimny, albo delikatnie ciep³y, z³otawy, tylko ¿eby nie by³ tak rudy jak to co mi wychodzi z drogeryjnych.

>> W za³±cznikach zdjêcia z linków dla u³atwienia. <<
na pocz±tku zrównaj ten kolor profesjonaln± NATUR¡, nie baw siê w ¿adne numery po przecinku byæ mo¿e bêdzie potrzebne kilka farbowañ natur± (oczywi¶cie w rozs±dnych odstepach czasu), jak ju¿ siê wyrównaj±, wtedy pokombinuj z odcieniami

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-08 o 14:55
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 15:08   #139
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
na pocz±tku zrównaj ten kolor profesjonaln± NATUR¡, nie baw siê w ¿adne numery po przecinku byæ mo¿e bêdzie potrzebne kilka farbowañ natur± (oczywi¶cie w rozs±dnych odstepach czasu), jak ju¿ siê wyrównaj±, wtedy pokombinuj z odcieniami
¦licznie dziêkujê za szybk± odpowied¼

Tak w³a¶nie my¶la³am. G³ównie chodzi mi o wyrównanie koloru. Bo odcieñ na d³ugo¶ci (ten sprany czekoladowy br±z Syoss'a rozja¶niony odrobinê C&S jest ³adny - aparat ze¿ar³ mi dok³adny kolor).
Tylko nie wiem jak± naturê próbowaæ, czy np. L'Oreal Majirel 6; 6,0; 5,0 czy mo¿e 5,00 albo znowu jaki¶ Kolleston lub Alfaparf A jak pomy¶lê o dobraniu wody do tego to jestem przera¿ona moim ignoranctwem.

Nigdy nie u¿ywa³am farb profesjonalnych, wiêc nie mam pojêcia jak ciemno wychodz± (naturalnie mam ciemny, mysi blond).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 21:46   #140
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
¦licznie dziêkujê za szybk± odpowied¼

Tak w³a¶nie my¶la³am. G³ównie chodzi mi o wyrównanie koloru. Bo odcieñ na d³ugo¶ci (ten sprany czekoladowy br±z Syoss'a rozja¶niony odrobinê C&S jest ³adny - aparat ze¿ar³ mi dok³adny kolor).
Tylko nie wiem jak± naturê próbowaæ, czy np. L'Oreal Majirel 6; 6,0; 5,0 czy mo¿e 5,00 albo znowu jaki¶ Kolleston lub Alfaparf A jak pomy¶lê o dobraniu wody do tego to jestem przera¿ona moim ignoranctwem.

Nigdy nie u¿ywa³am farb profesjonalnych, wiêc nie mam pojêcia jak ciemno wychodz± (naturalnie mam ciemny, mysi blond).
przepraszam, ze sie wtrace, ale zamierzam kupic color&soin, jakie masz po niej wrazenia?
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:04   #141
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
¦licznie dziêkujê za szybk± odpowied¼

Tak w³a¶nie my¶la³am. G³ównie chodzi mi o wyrównanie koloru. Bo odcieñ na d³ugo¶ci (ten sprany czekoladowy br±z Syoss'a rozja¶niony odrobinê C&S jest ³adny - aparat ze¿ar³ mi dok³adny kolor).
Tylko nie wiem jak± naturê próbowaæ, czy np. L'Oreal Majirel 6; 6,0; 5,0 czy mo¿e 5,00 albo znowu jaki¶ Kolleston lub Alfaparf A jak pomy¶lê o dobraniu wody do tego to jestem przera¿ona moim ignoranctwem.

Nigdy nie u¿ywa³am farb profesjonalnych, wiêc nie mam pojêcia jak ciemno wychodz± (naturalnie mam ciemny, mysi blond).
Z profesjonalnych 5 wyjdzie Ci my¶lê o wiele ciemniej ni¿ ten kolor który chcesz uzyskaæ. 6 powinna byæ ok, a mo¿e nawet 7, musisz sama oceniæ jakie masz swoje w³osy teraz, poza tym w ró¿nych firmach nawet ten sam poziom siê ró¿ni intensywno¶ci±.
Z wod± teoretycznie jest tak ¿e jak farbujesz na kolor zbli¿ony lub ciemniejszy od wyj¶ciowego to wystarczy woda 3%.

ibyza faktycznie ciemny ten kallos jak na poziom 7

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-08 o 22:07
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:17   #142
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam, ze sie wtrace, ale zamierzam kupic color&soin, jakie masz po niej wrazenia?
Farba jest bardzo fajna. Nie ¶mierdzi, nie piecze, do¶æ wydajna (mam w³osy cienkie, ¶rednio gêste do obojczyków), ³adnie kryje. Jasny odcieñ mocniej chwyta naturalki i czê¶æ poprzednio farbowan± C&S ni¿ farbowane inn± farb± - dlatego u mnie taka ró¿nica. Jednak masakrycznie ciê¿ko z tym doborem koloru. Praktycznie kupujesz w ciemno i nie wiesz co wyjdzie - jak henna normalnie

Ja sama u¿ywa³am 5G i ostatnio 6G (ten niestety jest za rudy na odrostach i bardziej mi siê spiera), bo chcia³am odrobinê ja¶niej - trafi³am jak kul± w p³ot.
Jak pisa³am 5G nie da³o rady ca³kowicie wyrównaæ koloru ze spranym Syoss'em Czekoladowy br±z. Ale je¶li nie przypatrywa³am siê pod ¶wiat³o to ró¿nicy nie by³o widaæ. Jednak nawet przy 5G wychodzi³ mi chamski rudy po³ysk w s³oñcu (a jest niby z³otym odcieniem) - có¿, taka natura moich w³osów ¿e wywalaj± mi odcieñ ka¿dej farby na rudo.

Ostatnio zastanawia³am siê nad 5B, ale stwierdzi³am, ¿e jednak wyrównam kolor jak±¶ profesjonaln± lub ewentualnie drogeryjn± o zimnym odcieniu (jedna z blogerek-fryzjerek poleci³a mi Garnier Color Naturals). Po C&S 5B mog³abym najprawdopodobniej skoñczyæ z ciemnym, rudym br±zem. A w rudym mi zdecydowanie nie do twarzy.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Z profesjonalnych 5 wyjdzie Ci my¶lê o wiele ciemniej ni¿ ten kolor który chcesz uzyskaæ. 6 powinna byæ ok, a mo¿e nawet 7, musisz sama oceniæ jakie masz swoje w³osy teraz, poza tym w ró¿nych firmach nawet ten sam poziom siê ró¿ni intensywno¶ci±.
Z wod± teoretycznie jest tak ¿e jak farbujesz na kolor zbli¿ony lub ciemniejszy od wyj¶ciowego to wystarczy woda 3%.
Rozumiem. W³osy mam w dobrym stanie. S± chyba (s³owo-klucz) ¶rednioporowate, bo ³atwo ³api± farbê. Znowu szybko wychodzi mi rudy odcieñ, ale sama farba s³abo siê wymywa i kolor d³ugo jest jak na pocz±tku. Tyle, ¿e z wiecznym rudym refleksem.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 12:41   #143
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam
ja po farbowaniu a jednak 5.73 zrobi³am odrost i zmalaksowa³am na ca³o¶æ na 5min
5,07 odcieñ z natura bêdzie w kolejnym farbowaniu jako¶ ba³am siê zaryzykowaæ dodatkowo skonsultowa³am siê z prze¶wietnym fachowcem mysi± ktora uspokoi³a mnie ¿e zieleni nie bedzie i to bezpieczna alternatywa po z³ocie polecam bloga cudowna kobieta o wielkiej w³osowej wiedzy http://kokardka-mysi.blogspot.com/

efekty ni¿ej w³oski- koncówki troszkê w stylu bad day hihi wilgoæ -deszczowa pogoda
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg londa 5,73 marzec.jpg (87,8 KB, 70 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 15:50   #144
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja kallosem... 6 Ci wychodzi jak ciemny blond??? na zdjêciach wyglada o wiele ciemniej z tego co pamiêtam Twoje zdjêcia



no mi tak wysz³o... ja by³am niezadowolona, bo chcia³am taki naturalny kolorek (jak na pude³ku) a wyszed³ bury... mo¿e Tobie wyjdzie ca³kowicie inaczej i bêdzie Ci siê podobaæ

tak mnie wystraszy³a¶ ze jednak siê rozmysli³am wysz³am wczoraj ze sklepu z l`oreal sublime mousse 530 s³oneczny z³ocisty br±z, takim http://www.rossmannversand.de/produk...oloration.aspx kolorek cudowny na opakowaniu

mam nadzieje ze mi nie wyjdzie czarny bo siê chyba zabije
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 17:25   #145
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
tak mnie wystraszy³a¶ ze jednak siê rozmysli³am wysz³am wczoraj ze sklepu z l`oreal sublime mousse 530 s³oneczny z³ocisty br±z, takim http://www.rossmannversand.de/produk...oloration.aspx kolorek cudowny na opakowaniu

mam nadzieje ze mi nie wyjdzie czarny bo siê chyba zabije
niby nie powinien
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 19:17   #146
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
niby nie powinien
oby, bo jak nie to siê na ³yso ju¿ obetne.. za du¿o razy ju¿ z czerni schodzi³am
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-09, 20:35   #147
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9 305
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Farbowa³am w³osy g³êbokim br±zem i mi w niektórych miejscach nie chwyci³o mam 3 czy 4 ja¶niejsze pasemka
__________________
Z wierzchu anio³, w oczach diabe³


Dotka81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 00:28   #148
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ju¿ mi siê ca³kiem odechcia³o ja¶niejszych w³osów spojrza³am na TE zdjêcia i .. ju¿
Jeszcze 10 cm i bêd± idealne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (79,0 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (96,3 KB, 48 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 11:00   #149
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ifrit ile Ty masz w talii? ze 30cm chyba

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila


ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 13:09   #150
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ mi siê ca³kiem odechcia³o ja¶niejszych w³osów spojrza³am na TE zdjêcia i .. ju¿
Jeszcze 10 cm i bêd± idealne
ciemne sa sliczne ooo jaka d³ugosc
ja mia³am kiedys blond i tak jakos nijak sie czu³am dos³ownie blado jeszcze jak ktos jest naturalna blondynka proces rozjasniania szybki i ³atwy gorzej jak odrost naturalny poziomu 5-6 to wtedy rudosci czesto sie pojawiaja a dodatkowo blond robi sie zó³tawy np swiezo umyte w³oski wygladaja ok ale na 2-3 dzien ciemnieje ten blond i wygladaja na brudno-t³ustawe i okropny odcien blondu pojawia sie dodatkowo w³osy sie ³amia i sa mega suche i nie maja ³adnego po³ysku

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ifrit ile Ty masz w talii? ze 30cm chyba

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila


ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.
hihi az zmierzy³am bo mnie zaciekawi³o 58cm

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
tak mnie wystraszy³a¶ ze jednak siê rozmysli³am wysz³am wczoraj ze sklepu z l`oreal sublime mousse 530 s³oneczny z³ocisty br±z, takim http://www.rossmannversand.de/produk...oloration.aspx kolorek cudowny na opakowaniu

mam nadzieje ze mi nie wyjdzie czarny bo siê chyba zabije
uwa¿aj na drogeryjne poziomy 5 wychodza ciemniej ... w zaleznosci jaki jest Twoj kolor w³osów wwyjsciowy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ifrit ile Ty masz w talii? ze 30cm chyba

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila


ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.
ja mialam tez zmieniac farbke ae jakos tylko odrost zrobi³am bo na d³ugosci farba po fixie siedzi i nie wymagaja koloryzacji odrost po londzie z fixem super równo i ³adnie z³apa³ odrosty pokryte

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja Ciê zniechêcê do blondu (patrz zdjêcie). Przy blondzie prawie zawsze trzeba siê malowaæ jak dla mnie
Bez makija¿u i odpowiedniego wyeksponowania w³osów to bêdziesz rudo ¿ó³ta i blada. Sied¼ w ciemnych bo Ci w nich ³adnie i tyle.


racja racja racja podpisuje sie pod tym
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.