U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 10:03   #2701
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Ja miałam . Bardzo fajnie napina skórę i działa tak trochę liftingująco bo zmarszczki są odrobinę rozprasowane ale po miesiącu (zamówiłam sobie 25próbek :P) odczuwałam dyskomfort w postaci zbyt małego nawilżenia. Więc ogólnie przyjemny kremik ale dla mnie zbyt mało treściwy (konsystencja bardziej żelowa niż kremowa)
Mam trochę inne odczucia. Ze zmarszczkami nic nie robił i żeby był bardziej żelowy od kremowego, to bym nie powiedziała. Na pewno jedna próbka 1ml bardzo wydajna, na ok. 14 użyć.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

asmena, ciao - paczka z Tanaką przyjęta w Polsce, więc możecie dopłacać anastazja już dopłacała.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:07   #2702
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Mam trochę inne odczucia. Ze zmarszczkami nic nie robił i żeby był bardziej żelowy od kremowego, to bym nie powiedziała. Na pewno jedna próbka 1ml bardzo wydajna, na ok. 14 użyć.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

asmena, ciao - paczka z Tanaką przyjęta w Polsce, więc możecie dopłacać anastazja już dopłacała.
napisz mi ile bo zapomnialam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:09   #2703
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
napisz mi ile bo zapomnialam
A bo ja to pamiętam. Zaraz sprawdzę.
6.6zł 1.6zł dopłaty do Tanaki + 5zł za przesyłkę
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:12   #2704
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy mazianie czternastolatki żmiją będzie mądrym pomysłem? Moja siostra ma już dość widoczną bruzdę na czole, oczywiście przez nadmierne wyrażanie swoich emocji. Mimo moich licznych upominań, dopiero teraz zwróciła się do mnie o pomoc w redukcji tego problemu (pewnie dlatego, że zaczęła się umawiać na randki). Wstępnie ma przykazane oduczenia się marszczenia czoła, a potem chcę coś na niej zdziałać, bo lepiej z tą zmarszczką przecież nie będzie.
Sprobuj ale tylko punktowo w miejscu tej bruzdy, mi akurat zmijka niewiele zdzialala po miesiacu, poki co Ja mysle, ze ona nie daje i tak efektow na takich mlodych cerach.

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sprawuje się u Was VC Effector z It's Skin? jak go stosujecie? pomogło coś? chiao, pomaga to na wypryski i stany zapalne?
Ale w jakim sensie pomaga? Bo tak ogolnie to nie zapobiega nowym. Pomaga tylko wtedy, jak wyprysk juz jest wysuszony i sie zaczyna goic, wtedy przyspiesza proces. Jak jest w pelni rozwinieta gula na twarzy, to nie U mnie rozjasnia tez calkowicie te potradzikowe plamy w relatywnie krotkim czasie, wiec jest moim must-have.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Hejka , co tu taka cisza?

Zamówiłam sobie próbki kremu pod oczy : The History of Whoo Hwa Hyun Eye Cream. Miał ktoś? Macie jakieś doświadczenie z nim związane?
Napisz potem, jak sie sprawuje

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wpadłam tu na momencik, bo kupiłam sobie tomatoxa i muszę wam powiedzieć, że jest fantastyczny. chociaż pewnie już wiecie jeszcze nie miałam maseczki, która poleżawszy na paszczy 3 minutki robi takie fajne coś, więc polecam. głaciutko, mięciutko i wszystko delikatnie rozjaśnione, no miodzio jednym słowem
asmen,pozazdrościłam ci i też się ostatnio kwaszę, ale delikatniej trochę, bo tylko migdałem ale efekty super! zanabyłam pharmacerisa z 10% zawartością kwasu migdałowego (coby nie było nieporozumień ile tego dobra w sobie ma) i używam sobie tak od miesiąca. żadne bolące podskórne gule się nie pokazują, a nawet zlikwidował wszystkie małe zamknięte grudki w szeroko pojętych okolicach ust i to jest mistrzostwo świata, bo nie było na nie siły. więc też polecam, chocia nie azjata i mam nadzieję, że skóra mi się za szybko nie przyzwyczai...
Dostalam probke tomatoxa, jeszcze nie probowalam ale czy to faktycznie rozjasnia? Bo ktos tu pisal, ze zawiera jakas substancje, ktora ma tylko dawac efekt rozjasnionej cery.
W ogole zobaczylam recenzje tego pharmacerisa u nissiax jakis czas temu, musze go kupic na moje ramiona... :/

Cytat:
Napisane przez aardbei77;41033057[COLOR=Silver
]
[/COLOR]asmena, ciao - paczka z Tanaką przyjęta w Polsce, więc możecie dopłacać anastazja już dopłacała.
Oki

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-05-28 o 10:27
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:14   #2705
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja nie widzę żadnych efektów po Tomatoxie. Tak go chwalicie, że aż żałuję
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 10:26   #2706
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Tak, przez pierwszy tydzień rozjaśnił cienie pod oczami, potem przestał działać i rzuciłam go dla żmii.
Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Ja miałam . Bardzo fajnie napina skórę i działa tak trochę liftingująco bo zmarszczki są odrobinę rozprasowane ale po miesiącu (zamówiłam sobie 25próbek :P) odczuwałam dyskomfort w postaci zbyt małego nawilżenia. Więc ogólnie przyjemny kremik ale dla mnie zbyt mało treściwy (konsystencja bardziej żelowa niż kremowa)
dziękuję za informację
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 11:34   #2707
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość

Dostalam probke tomatoxa, jeszcze nie probowalam ale czy to faktycznie rozjasnia? Bo ktos tu pisal, ze zawiera jakas substancje, ktora ma tylko dawac efekt rozjasnionej cery.
W ogole zobaczylam recenzje tego pharmacerisa u nissiax jakis czas temu, musze go kupic na moje ramiona... :/
mnie też najpierw próbką tomatoxa skusili i zachciało się więcej, bo próbka bardzo mini. a rozjaśnia delikatnie, akurat tyle żeby skóra wyglądała jak po maseczce dla mnie najważniejsze, że zmiękcza i wygładza, bo normalnie mam szorstką jak tarka
a pharmaceris baaaardzo fajny, wcześniej robiłam sobie domowe peelingi z migdałowego, ale sporadycznie, bo za dużo zachodu, więc i efektów nie było. kremik zaś co wieczór na paszczę i działa pięknie niestety skóra się na kwasy uodparnia po jakimś czasie, więc to pewnie nie będzie trwały efekt, ale tym się pomartwię później
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 11:54   #2708
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

TonyMoly CC Cream w ogóle nie kryje
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:03   #2709
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
TonyMoly CC Cream w ogóle nie kryje
E tam od razu w ogóle.
On kryje ale delikatnie. Daj go siostrze o ile już używa takich rzeczy
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:06   #2710
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
E tam od razu w ogóle.
On kryje ale delikatnie. Daj go siostrze o ile już używa takich rzeczy
Nałożyłam chyba z 5 warstw na zaczerwienienie. Zero różnicy Siostrze tym bardziej się nie przyda
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:07   #2711
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wpadłam tu na momencik, bo kupiłam sobie tomatoxa i muszę wam powiedzieć, że jest fantastyczny. chociaż pewnie już wiecie jeszcze nie miałam maseczki, która poleżawszy na paszczy 3 minutki robi takie fajne coś, więc polecam. głaciutko, mięciutko i wszystko delikatnie rozjaśnione, no miodzio jednym słowem
asmen,pozazdrościłam ci i też się ostatnio kwaszę, ale delikatniej trochę, bo tylko migdałem ale efekty super! zanabyłam pharmacerisa z 10% zawartością kwasu migdałowego (coby nie było nieporozumień ile tego dobra w sobie ma) i używam sobie tak od miesiąca. żadne bolące podskórne gule się nie pokazują, a nawet zlikwidował wszystkie małe zamknięte grudki w szeroko pojętych okolicach ust i to jest mistrzostwo świata, bo nie było na nie siły. więc też polecam, chocia nie azjata i mam nadzieję, że skóra mi się za szybko nie przyzwyczai...
Cudny tomatox prawda? Chociaż ostatnio jak nalozylam go od razu po toniku to troche szczypal, jestem po 4 uzyciach, jest całkiem ok, powiedzie tylko dziewczyny jak często mozna używać?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 13:02   #2712
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Cudny tomatox prawda? Chociaż ostatnio jak nalozylam go od razu po toniku to troche szczypal, jestem po 4 uzyciach, jest całkiem ok, powiedzie tylko dziewczyny jak często mozna używać?
o ile dobrze pamiętam, to na kartoniku było napisane, że co 3-4 dni.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 13:58   #2713
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
o ile dobrze pamiętam, to na kartoniku było napisane, że co 3-4 dni.
Czyli po prostu dwa razy w tygodniu. Super, muszę tylko jakaś rozpiskę z Mask sheetsami i Skinfoodami rozpisać. A heh dziewczyny a czy maseczka np Skinfooda rano z banana np i na wieczór sleeping pach to nie za duzo?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:07   #2714
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

deluce ja uzywam tego acne derm od ponad tygodnia ale na razie jest gorzej niz lepiej

tak chwalicie tego tomatoxa, ze mnie kusi
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!

Edytowane przez asmenaa
Czas edycji: 2013-05-28 o 15:09
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:08   #2715
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja zamówilam sobie pełnowymiarowego tomatoxa i trochę się martwię, właśnie mija drugi tydzień od wysyłki, a tak ładnie przychodzily wcześniejsze zamówienia - max tydzień
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:16   #2716
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
ja zamówilam sobie pełnowymiarowego tomatoxa i trochę się martwię, właśnie mija drugi tydzień od wysyłki, a tak ładnie przychodzily wcześniejsze zamówienia - max tydzień
No ja właśnie mam to samo z dwoma paczkami
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:47   #2717
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie pomaga na wypryski i nie goi nic
Pocieszyłaś mnie asmenko
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:48   #2718
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Pocieszyłaś mnie asmenko
szczera prawda
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 15:55   #2719
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ale w jakim sensie pomaga? Bo tak ogolnie to nie zapobiega nowym. Pomaga tylko wtedy, jak wyprysk juz jest wysuszony i sie zaczyna goic, wtedy przyspiesza proces. Jak jest w pelni rozwinieta gula na twarzy, to nie U mnie rozjasnia tez calkowicie te potradzikowe plamy w relatywnie krotkim czasie, wiec jest moim must-have.
No właśnie po jakim czasie znikają te czerwone plamki? bo ja głównie ze względu na te przebarwienia go kupiłam i liczyłam na cud, a tu smaruję się tydzień i nic
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 16:40   #2720
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
deluce ja uzywam tego acne derm od ponad tygodnia ale na razie jest gorzej niz lepiej

tak chwalicie tego tomatoxa, ze mnie kusi
wiem, wiem asmen, że ty na azelaku lecisz, ja zaczęłam delikatniej, bo mam problem z filtrami, znaczy nie za bardzo się z nimi lubię, a tu lato idzie... migdał ponoć mniej fotouczulny, zobaczymy
Barboletta, mnie na razie tomatox nie podrażnił ale ja go za często nie tykam, bo mimo że tylko parę minut to i tak nie zawsze się chce i mam taką skórę, że mniej (kosmetyków) znaczy lepiej
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:17   #2721
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
No właśnie po jakim czasie znikają te czerwone plamki? bo ja głównie ze względu na te przebarwienia go kupiłam i liczyłam na cud, a tu smaruję się tydzień i nic
przebarwienia - od kilku dni do max 3 tygodni, a czerwone plamki (masz na mysli te gojace sie wypryski?) to 2, 3 dni?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:44   #2722
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny... macie może pomysł, co sie dzieje z cenami BB ze skin79 na ebayu ? poszaleli... u cosmeticmarket2012, u ktorego kupowalam w lutym, teraz Snail Nutrition BB kosztuje prawie 100 dolców a Vital Orange 40$... i wgl ceny strasznie popodskakiwały, what the hell?
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:55   #2723
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
dziewczyny... macie może pomysł, co sie dzieje z cenami BB ze skin79 na ebayu ? poszaleli... u cosmeticmarket2012, u ktorego kupowalam w lutym, teraz Snail Nutrition BB kosztuje prawie 100 dolców a Vital Orange 40$... i wgl ceny strasznie popodskakiwały, what the hell?
Podnoszą ceny jak nie mają produktu w asortymencie. Tu masz skin79 snail w normalnej cenie:

http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-Sna...item5d3efd2d01
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:55   #2724
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
dziewczyny... macie może pomysł, co sie dzieje z cenami BB ze skin79 na ebayu ? poszaleli... u cosmeticmarket2012, u ktorego kupowalam w lutym, teraz Snail Nutrition BB kosztuje prawie 100 dolców a Vital Orange 40$... i wgl ceny strasznie popodskakiwały, what the hell?
Nie mają chwilowo na stanie i żeby nie kasować aukcji, podwyżają ceny by nikt nie kupił.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:25   #2725
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
przebarwienia - od kilku dni do max 3 tygodni, a czerwone plamki (masz na mysli te gojace sie wypryski?) to 2, 3 dni?
No to dam mu jeszcze szanse, może coś zejdzie

troszkę niecierpliwa chyba jestem
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:37   #2726
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei wyslij mi maila jeszcze raz tego paypalowego

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
wiem, wiem asmen, że ty na azelaku lecisz, ja zaczęłam delikatniej, bo mam problem z filtrami, znaczy nie za bardzo się z nimi lubię, a tu lato idzie... migdał ponoć mniej fotouczulny, zobaczymy
Barboletta, mnie na razie tomatox nie podrażnił ale ja go za często nie tykam, bo mimo że tylko parę minut to i tak nie zawsze się chce i mam taką skórę, że mniej (kosmetyków) znaczy lepiej
U mnie na razie brzydko(pogoda); tez mam problem z filtrami- po prostu ich nie uzywam.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:56   #2727
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

normalnie załamałam sie jak obejrzałam.. totalna dezinformacja, tak to jest jak sie do czegos ktos zabiera a nie ma o tym pojecia.. i do tego nawet nie ma chęci sprawdzic cokolwiek.. recenzja jest sponsorowana
http://www.youtube.com/watch?v=O39BQG3TxJ4
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:01   #2728
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
normalnie załamałam sie jak obejrzałam.. totalna dezinformacja, tak to jest jak sie do czegos ktos zabiera a nie ma o tym pojecia.. i do tego nawet nie ma chęci sprawdzic cokolwiek.. recenzja jest sponsorowana
http://www.youtube.com/watch?v=O39BQG3TxJ4
2 minuty i już tyle błędów.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:06   #2729
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

konczy mi sie skinfood kiwi i sie zastanawiam czy zamawiac znowu to samo czy moze inną z tej serii
rice mnie nie zachwycila
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:09   #2730
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
2 minuty i już tyle błędów.
masakra... mam ochote normalnie jej szkolenie zrobic gdzie nie jestem wcale ekspertem w dziedzinie bb...

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
konczy mi sie skinfood kiwi i sie zastanawiam czy zamawiac znowu to samo czy moze inną z tej serii
rice mnie nie zachwycila
weź papayę bardzo podobna do kiwi ale ma śliczny owocowy zapach
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.