Turkusowe końcówki na wakacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 15:26   #1
xVealy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Question

Turkusowe końcówki na wakacje


Hej. Chciałabym poznać wasze opinie, czy pasowałyby mi turkusowe końcówki bo mam plan zaszaleć troszke w wakacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto51.jpg (44,3 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s8S280I6E0o0k163S9q7O5b429b6B0r2.jpg (24,3 KB, 287 załadowań)
xVealy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:56   #2
BCanary
Przyczajenie
 
Avatar BCanary
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Masz chłodny odcień brązu, więc turkus będzie świetny.
Tylko pamiętaj, że niestety końcówki trzeba będzie rozjaśnić do blondu, inaczej nie chwyci.
BCanary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:01   #3
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

ja kilka lat temu robiłam turkusowe końcówki, a dokładniej tył włosów. A kolor naturalny mam podobny do Twojego, tylko, że proste włosy w razie czego pisz na priv, podeśle zdjęcia jak to wyglądało u mnie
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:02   #4
mykosiane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

No pewnie! Też sobie może kiedyś zrobie :P
mykosiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 20:17   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

jak jesteś na etapie gimnazjum i nie planujesz pracy w wakacje to farbuj.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 20:27   #6
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
jak jesteś na etapie gimnazjum i nie planujesz pracy w wakacje to farbuj.
czy kolorowe końcówki są zarezerwowane tylko dla gimnazjalistów?
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:10   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
czy kolorowe końcówki są zarezerwowane tylko dla gimnazjalistów?
no za normalne osoby to nie uchodzą pofarbowane jak tęcza albo z niebieskimi końcówkami studentki na przykład. I tak, ja pamiętam, że właśnie w gimnazjum na wakacje się farbowało bo do szkoły to nie wypada i takie cuda, poza tym badziewne jak nie wiem, kojarzą się tylko z gimnazjum.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 10:44   #8
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe;46337212[B
]no za normalne osoby to nie uchodzą[/B] pofarbowane jak tęcza albo z niebieskimi końcówkami studentki na przykład. I tak, ja pamiętam, że właśnie w gimnazjum na wakacje się farbowało bo do szkoły to nie wypada i takie cuda, poza tym badziewne jak nie wiem, kojarzą się tylko z gimnazjum.
wybacz, ale powiedziałaś jak moja 70 - letnia babcia to dziwne, tamto nie wypada, za to warkocz do pasa super
Ja miałam ponad rok kolorowe włosy, jak już nie byłam w gimnazjum, w życiu się nie spotkałam z chamskimi komentarzami, ludzie ze zdziwieniem, ale pozytywnym obracali się na ulicach za mną. Pofarbowałabym jeszcze raz, ale szkoda mi niszczyć włosów.
Dla mnie to nie ma w sumie znaczenia kto jest w jakim wieku, jak jest ładnie zrobione i nie przesadzone to czemu nie
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:45   #9
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
wybacz, ale powiedziałaś jak moja 70 - letnia babcia to dziwne, tamto nie wypada, za to warkocz do pasa super
Ja miałam ponad rok kolorowe włosy, jak już nie byłam w gimnazjum, w życiu się nie spotkałam z chamskimi komentarzami, ludzie ze zdziwieniem, ale pozytywnym obracali się na ulicach za mną. Pofarbowałabym jeszcze raz, ale szkoda mi niszczyć włosów.
Dla mnie to nie ma w sumie znaczenia kto jest w jakim wieku, jak jest ładnie zrobione i nie przesadzone to czemu nie
ja też się obracam i się uśmiecham ale to nie znaczy, że pozytywnie do tego podchodzę tylko mam ubaw jak dorosłe, poważne kobiety robią z siebie strach na wróble a w gimnazjum to wiadomo, że głupotka odbija i jeszcze się to toleruje.

Może i mówię jak 70-latka ale dla mnie to jest robienie z siebie pośmiewiska a nie, że nei wypada. Wypada to wszystko. I widocznie mam dziwnych znajomych i aj jestem dziwna bo wszyscy na to tak reagujemy. A już na rozmowę o pracę to bym się spaliła ze wstydu jak bym weszła z niebieskimi włosami.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:36   #10
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez xVealy Pokaż wiadomość
Hej. Chciałabym poznać wasze opinie, czy pasowałyby mi turkusowe końcówki bo mam plan zaszaleć troszke w wakacje
Moim zdaniem pasowałyby, ale jak się wahasz, to przyłóż do twarzy materiał w odcieniu, w którym chciałabyś mieć końcówki włosów i zobacz, czy Ci odpowiada
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:06   #11
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ja też się obracam i się uśmiecham ale to nie znaczy, że pozytywnie do tego podchodzę tylko mam ubaw jak dorosłe, poważne kobiety robią z siebie strach na wróble a w gimnazjum to wiadomo, że głupotka odbija i jeszcze się to toleruje.

Może i mówię jak 70-latka ale dla mnie to jest robienie z siebie pośmiewiska a nie, że nei wypada. Wypada to wszystko. I widocznie mam dziwnych znajomych i aj jestem dziwna bo wszyscy na to tak reagujemy. A już na rozmowę o pracę to bym się spaliła ze wstydu jak bym weszła z niebieskimi włosami.
Idąc tym tokiem myślenia powinnam się dziś spalić ze wstydu na maturze ustej, bo mam fioletowo- niebieskie włosy? (całe, nie tylko końcówki)
To chyba jakiś żart, wydaje mi się, że liczy się to, co masz w głowie, a nie na głowie ale co ja moge wiedzieć, jestem głupia i w dodatku zrobiłam z siebie stracha na wróble
Na szczęście komisja nie miała podobnych poglądów i zdałam na 100%.
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 11:33   #12
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pasowałyby, ale jak się wahasz, to przyłóż do twarzy materiał w odcieniu, w którym chciałabyś mieć końcówki włosów i zobacz, czy Ci odpowiada

To jest świetna rada, wypróbowałam kiedyś i pomogło, nie chodziło o tego typu kolory ale zawsze warto sprawdzić .

Co do tego czy wypada robić taką fryzurę po okresie gimnazjum... wg mnie każdy odpowiada za siebie.
Wychodzę z założenia że jeżeli będę miała ochotę zrobić sobie różowe pasemka teraz, a dobrych kilka lat już mnie w gimnazjum nie widzieli to je zrobię i nic nikomu do tego .

Wiadomo że jeżeli ktoś pracuje w firmie która ma określone zasady co do wyglądu pracowników, to nie może sobie na to pozwolić.


Autorko - jeśli Ci się podobają takie końcówki to uważam że powinnaś je sobie zrobić.
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:18   #13
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Idąc tym tokiem myślenia powinnam się dziś spalić ze wstydu na maturze ustej, bo mam fioletowo- niebieskie włosy? (całe, nie tylko końcówki)
To chyba jakiś żart, wydaje mi się, że liczy się to, co masz w głowie, a nie na głowie ale co ja moge wiedzieć, jestem głupia i w dodatku zrobiłam z siebie stracha na wróble
Na szczęście komisja nie miała podobnych poglądów i zdałam na 100%.
Ale jak będziesz trochę starsza, to na pewno spotkasz się z tym, że niejeden pracodawca utożsamia się z takim poglądem. I nie chodzi mi o to, że narusza to jego estetykę, bo prywatnie może mu się wszystko podobać, ale zakłady pracy rządzą się swoimi prawami i to Ty masz się do nich dostosować, nie na odwrót (pomijam artystów i tym podobne). Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić pracownika Urzędu Miejskiego, adwokata, pracownika korporacji, czy banku w kolorowych włosach.
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:34   #14
anne_mary
Rozeznanie
 
Avatar anne_mary
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 836
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ja też się obracam i się uśmiecham ale to nie znaczy, że pozytywnie do tego podchodzę tylko mam ubaw jak dorosłe, poważne kobiety robią z siebie strach na wróble a w gimnazjum to wiadomo, że głupotka odbija i jeszcze się to toleruje.

Może i mówię jak 70-latka ale dla mnie to jest robienie z siebie pośmiewiska a nie, że nei wypada. Wypada to wszystko. I widocznie mam dziwnych znajomych i aj jestem dziwna bo wszyscy na to tak reagujemy. A już na rozmowę o pracę to bym się spaliła ze wstydu jak bym weszła z niebieskimi włosami.
Zgadzam się. Jeśli komuś się podobają takie rzeczy to niech sobie robi, jednak według mnie jest to swego rodzaju u niektórych próba zwrócenia na siebie uwagi, żeby ludzie się oglądali i zauważali. Mam w niektórych sprawach może dość staroświecki tok myślenia (kończę gimnazjum), ale nie rozumiem niektórych zachowań. Dziewczyna u nas w gimnazjum miała czarne włosy i obrzydliwie żółtą grzywkę, inna zrobiła sobie sraczkowate ombre, jeszcze inna miała trupiozielone końcówki. Takie rzeczy są trochę... wieśniackie Jeśli ktoś robi sobie włosy w ten sposób profesjonalnie i to jakoś wygląda, to w porządku. Jednak dorosła kobieta z niebieskimi, zielonymi tudzież tęczowymi włosami wygląda, przepraszam wszystkie posiadaczki kolorowych włosów, dość niepoważnie, takie jest moje zdanie. Ja osobiście wolałabym zafarbować się na jakiś naturalnie występujący kolor włosów, blond, ciemny brąz, a nie robić sobie na głowie nie wiadomo co, bo w niektórych sytuacjach źle bym się czuła. Po co zwracać na siebie uwagę np. starych babć w kościele, czy obawiać się, co pomyślą krewni na weselu siostry? Jak się komuś podoba to spoko, większości osób jednak kojarzy się z eksperymentami wieku nastoletniego.
anne_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:57   #15
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez anne_mary Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jeśli komuś się podobają takie rzeczy to niech sobie robi, jednak według mnie jest to swego rodzaju u niektórych próba zwrócenia na siebie uwagi, żeby ludzie się oglądali i zauważali. Mam w niektórych sprawach może dość staroświecki tok myślenia (kończę gimnazjum), ale nie rozumiem niektórych zachowań. Dziewczyna u nas w gimnazjum miała czarne włosy i obrzydliwie żółtą grzywkę, inna zrobiła sobie sraczkowate ombre, jeszcze inna miała trupiozielone końcówki. Takie rzeczy są trochę... wieśniackie Jeśli ktoś robi sobie włosy w ten sposób profesjonalnie i to jakoś wygląda, to w porządku. Jednak dorosła kobieta z niebieskimi, zielonymi tudzież tęczowymi włosami wygląda, przepraszam wszystkie posiadaczki kolorowych włosów, dość niepoważnie, takie jest moje zdanie. Ja osobiście wolałabym zafarbować się na jakiś naturalnie występujący kolor włosów, blond, ciemny brąz, a nie robić sobie na głowie nie wiadomo co, bo w niektórych sytuacjach źle bym się czuła. Po co zwracać na siebie uwagę np. starych babć w kościele, czy obawiać się, co pomyślą krewni na weselu siostry? Jak się komuś podoba to spoko, większości osób jednak kojarzy się z eksperymentami wieku nastoletniego.
o matko faktycznie bo to takie istotne co powiedzą babcie w kościele czy ciocie na weselu. Moje włosy, nie ich.
Jak wspomniała któraś wcześniej, ja też nie wyobrażam sobie pracy w banku czy urzędzie w kolorowych włosach czy w kolczykach na twarzy, bo to jednak praca, w której wymagany jest jakiś tam styl i ubiór. I zgodzę się z Tobą, że jak gimnazjalistki farbują włosy, jak podałaś przykład - czarne włosy, żółta grzywka... to jest wieśniackie, ze hoho.
A kolorowe końcówki.... hym, na lato fajne, zaszaleć można, po to się jest młodym, żeby szaleć ( młodym nie znaczy w gimnazjum). Nie każde kolorowe włosy wyglądają źle, uwierzcie i tak samo jak nie każde bardziej "naturalne" odcienie wyglądają dobrze.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:01   #16
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Idąc tym tokiem myślenia powinnam się dziś spalić ze wstydu na maturze ustej, bo mam fioletowo- niebieskie włosy? (całe, nie tylko końcówki)
To chyba jakiś żart, wydaje mi się, że liczy się to, co masz w głowie, a nie na głowie ale co ja moge wiedzieć, jestem głupia i w dodatku zrobiłam z siebie stracha na wróble
Na szczęście komisja nie miała podobnych poglądów i zdałam na 100%.
no i ja bym się spaliła ze wstydu bo to poważny egzamin i to egzamin dojrzałości i egzaminatorom po prostu to zwisa jak Ty wyglądasz, to Ty pokazujesz, że dojrzałości w Tobie tyle co nic.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:06   #17
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
no i ja bym się spaliła ze wstydu bo to poważny egzamin i to egzamin dojrzałości i egzaminatorom po prostu to zwisa jak Ty wyglądasz, to Ty pokazujesz, że dojrzałości w Tobie tyle co nic.
Co ma kolor włosów do dojrzałości bo ja jestem głupia i nie wiem.
Mam koleżankę, lat 22, pracuje, uczy się, mieszka na swoim. Ostatnio przyszła do mnie, żebym jej zrobiła niebieskie pasemka (schowane pod włosami, niezbyt rzucające się w oczy, ale zauważalne), chciała zaszaleć na ten miesiąc, bo ok tyle się trzymał kolor. Faktycznie jest skrajnie niedojrzałą osobą.... no litości...
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:15   #18
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
Co ma kolor włosów do dojrzałości bo ja jestem głupia i nie wiem.
Mam koleżankę, lat 22, pracuje, uczy się, mieszka na swoim. Ostatnio przyszła do mnie, żebym jej zrobiła niebieskie pasemka (schowane pod włosami, niezbyt rzucające się w oczy, ale zauważalne), chciała zaszaleć na ten miesiąc, bo ok tyle się trzymał kolor. Faktycznie jest skrajnie niedojrzałą osobą.... no litości...
no litości ja do pracy (innej niż jeżdżenie na owoce, czy roznoszenie ulotek) z kolorowymi włosami bym nie poszła. Mam 22 lata, boli? na uczelnię, na egzamin też bym nie poszła z kolorowymi włosami. A są tacy wykładowcy co wywalają z egzaminów za takie cuda, typu różowe włosy i zielone spodnie na egzaminie.
I też będę zaraz mieszkać na swoim i co? nie to mnie czyni dojrzałą, a to co mam w głowie, a to co mam w głowie to widać po zachowaniu, po dziwnych wymysłach typu kolorowe włosy. Jak chodziłam do szkoły, miałam 15 lat to mogłam sobie takie jaja robić, ale bądźmy poważni, kto prędzej dostanie pracę w porządnej firmie, normalnie wyglądająca, elegancka dziewczyna czy taka z kolorowymi włosami? Sama sobie odpowiedz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:23   #19
Rose1992
Raczkowanie
 
Avatar Rose1992
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 37
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Sama bym tak zaszalała z włosami ale nie mam aż takiej odwagi
__________________
‘’Nielegalne jest kochać,

tak jak ja kocham Ciebie.’’


20.09.2014♥

D♥
Rose1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 15:32   #20
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
no litości ja do pracy (innej niż jeżdżenie na owoce, czy roznoszenie ulotek) z kolorowymi włosami bym nie poszła. Mam 22 lata, boli? na uczelnię, na egzamin też bym nie poszła z kolorowymi włosami. A są tacy wykładowcy co wywalają z egzaminów za takie cuda, typu różowe włosy i zielone spodnie na egzaminie.
I też będę zaraz mieszkać na swoim i co? nie to mnie czyni dojrzałą, a to co mam w głowie, a to co mam w głowie to widać po zachowaniu, po dziwnych wymysłach typu kolorowe włosy. Jak chodziłam do szkoły, miałam 15 lat to mogłam sobie takie jaja robić, ale bądźmy poważni, kto prędzej dostanie pracę w porządnej firmie, normalnie wyglądająca, elegancka dziewczyna czy taka z kolorowymi włosami? Sama sobie odpowiedz.
Z tego co mi wiadomo nikt z jej szefostwa czy klientów nie był oburzony o niebieskie pasemka.
Co do wykładowców, to dla mnie jest niedopuszczalne, żeby ktoś mnie wyprosił z sali ze względu na kolor włosów czy spodni. Ok, może ktoś wygląda dziwacznie, ok może mi się to nie podobać, ale zabroni ktoś osobie z różowymi włosami pójść na studia i się kształcić. Zielone spodnie na egzaminie rozumiem, bo egzamin to egzamin, spodnie się zakłada i ściąga a zielony kolor nie jest odpowiedni.
A niby dlaczego ma mnie boleć Twój wiek? A miej sobie nawet 50, mnie to przecież nie interesuje
Gdzie ja powiedziałam o pracy w poważnej firmie z kolorowymi włosami? W poprzednim poście gdybyś uważnie czytała, to wiedziałabyś, ze również nie popieram udziwnień na twarzy i włosach w pracy w biurze, czy urzędzie. Ale liceum, czy studia czemu nie. I kolejny raz podkreślam, że jeżeli coś jest zrobione z głową i nieprzesadzone to może wyglądać w porządku.
Ja nie rozumiem dlaczego tak naskakujesz na ludzi i mówisz, ze są niedojrzali z powodu włosów? Może w swoim życiu spotkałaś kogoś w takiego, ale nie każdy kto ma inny kolor na włosach jest nieodpowiedzialny , niedojrzały i powinien się wstydzić. Serio taki ważny jest dla Ciebie wygląd, bądź jak kto się ubiera?
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:08   #21
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

nie, nie jest aż tak ważny, ale po prostu teraz jakoś ludzie zachowują się jak popaprańcy, nie mówiąc dużo nastolatkach.
Można wyglądać normalnie, mieć normalne, faje życie i nie trzeba zwracać na siebie uwagi dziwnymi wymysłami typu kolorowe włosy. To też odrobinka desperacji.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:14   #22
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie, nie jest aż tak ważny, ale po prostu teraz jakoś ludzie zachowują się jak popaprańcy, nie mówiąc dużo nastolatkach.
Można wyglądać normalnie, mieć normalne, faje życie i nie trzeba zwracać na siebie uwagi dziwnymi wymysłami typu kolorowe włosy. To też odrobinka desperacji.
Ok ja Cię rozumiem, choć nie nazwałabym nikogo popaprańcem.
I wierz mi też miałam normalne, fajne życie, mając jednocześnie kolorowe włosy. Nie farbowałam ich po to żeby zwrócić na siebie uwagę, farbowałam dla siebie i desperatką czy popaprańcem bym siebie nie nazwała, ale Ty pewnie wiesz lepiej
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:04   #23
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
Ok ja Cię rozumiem, choć nie nazwałabym nikogo popaprańcem.
I wierz mi też miałam normalne, fajne życie, mając jednocześnie kolorowe włosy. Nie farbowałam ich po to żeby zwrócić na siebie uwagę, farbowałam dla siebie i desperatką czy popaprańcem bym siebie nie nazwała, ale Ty pewnie wiesz lepiej
Daj spokój, ta dyskusja nie ma żadnego sensu.

@pfee W takim razie prowadź sobie swoje "normalne" i niepoprane życie, powodzenia.
Twoje posty pokazują Twoje ograniczenie.
Jak możesz mnie oceniać kompletnie mnie nie znając? nie mówiąc już o tym, że mnie obrażasz... Dno.
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:17   #24
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Daj spokój, ta dyskusja nie ma żadnego sensu.

@pfee W takim razie prowadź sobie swoje "normalne" i niepoprane życie, powodzenia.
Twoje posty pokazują Twoje ograniczenie.
Jak możesz mnie oceniać kompletnie mnie nie znając? nie mówiąc już o tym, że mnie obrażasz... Dno.
aż tak zabolało?
jakoś normalnie możemy dyskutować, tylko Tobie coś nie pasuje, widocznie prawda i już.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:23   #25
Magdalena_Make_up
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena_Make_up
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 96
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Widziałam gdzieś fajne kolorowe spreje, możesz najpierw spróbować ich zanim rozjaśnisz włosy
Magdalena_Make_up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:37   #26
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez Magdalena_Make_up Pokaż wiadomość
Widziałam gdzieś fajne kolorowe spreje, możesz najpierw spróbować ich zanim rozjaśnisz włosy
Właśnie, są też pianki, które zmywają sie po kilku myciach- polecam, sama wcześniej używałam czerwoną i efekt był bardzo fajny.
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:40   #27
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

ja nie lubię pianek
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 12:33   #28
anne_mary
Rozeznanie
 
Avatar anne_mary
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 836
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
o matko faktycznie bo to takie istotne co powiedzą babcie w kościele czy ciocie na weselu. Moje włosy, nie ich.
Jak wspomniała któraś wcześniej, ja też nie wyobrażam sobie pracy w banku czy urzędzie w kolorowych włosach czy w kolczykach na twarzy, bo to jednak praca, w której wymagany jest jakiś tam styl i ubiór. I zgodzę się z Tobą, że jak gimnazjalistki farbują włosy, jak podałaś przykład - czarne włosy, żółta grzywka... to jest wieśniackie, ze hoho.
A kolorowe końcówki.... hym, na lato fajne, zaszaleć można, po to się jest młodym, żeby szaleć ( młodym nie znaczy w gimnazjum). Nie każde kolorowe włosy wyglądają źle, uwierzcie i tak samo jak nie każde bardziej "naturalne" odcienie wyglądają dobrze.
To były takie moje odczucia co do tego Mnie osobiście niestety ruszają złośliwe komentarze, krzywe spojrzenia i na moje nieszczęście nie potrafię się po prostu całkowicie nie przejmować zdaniem innych dlatego wolałabym od tego stronić, i tyle. Zazdroszczę osobom, które opinie innych mają gdzieś no ale oczywiście wszystko w granicach. Uważam, iż jest pewna granica wieku, jeśli chodzi o eksperymentowanie z kolorowymi włosami. W przyszłości chciałabym być postrzegana jako spokojna, dojrzała kobieta a nie jakieś szalone czupiradło a już tym bardziej będąc żoną i matką
anne_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 14:18   #29
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
aż tak zabolało?
jakoś normalnie możemy dyskutować, tylko Tobie coś nie pasuje, widocznie prawda i już.
Chyba Ciebie kij aż tak bardzo uwiera, że boli
Nie widze związku pomiędzy ładnie zrobionymi kolorowymi włosami a brakiem dojrzałości. Nie widzę związku pomiędzy wiekiem a koniecznością aplikowania sobie kija w dupsko.

Autorko, jeśli chcesz sprawdzić, jak będziesz wyglądała w takich włosach - idź do sklepu w stylu "wszystko za 2 zł", wygrzeb turkusowy cień do powiek, zwilż włosy i smaruj końcówki ocierając o ten cień. Nawet na ciemnych włosach efekt powinien być widoczny
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 14:21   #30
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Turkusowe końcówki na wakacje

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
ja nie lubię pianek
Fakt, że aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych, bo pianka spływa i wszystko brudzi. ale ja tam nałożyłam sobie czepek i heja banana
Jeśli ktoś chce sobie sprawdzić czy dany kolor mu pasuje, to myśle że to całkiem dobre rozwiązanie, a i spory wybór kolorów jest w piankach.
Ale oczywiście co głowa, to inne zdanie
Ja do pianek nie mam większych zastrzeżeń.
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 15:36:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.