Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 14:19   #3841
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Kurczę, ładny ten Nars
Mowilam Ci Moglby sie u Ciebie niezle sprawdzic.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:37   #3842
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Poważnie się nad nim zastanowię najwyżej pójdzie na wymianę w razie draki
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:47   #3843
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cześć

Regularnie was podczytuję, swego czasu nawet pisałam, ale to dawno było, jeszcze w pierwszym wątku

I oczywiście po prośbie przychodzę - co byście polecały bardzo jasnego do tłustej/mieszanej cery, w żółtym/beżowym odcieniu? Bo mam wrażenie, że dla suchych cer, to jeszcze coś się znajdzie, a dla tłuściochów to już mogiła. Obecnie używam bb - głównie BRTC Whitening na zmianę z revlon mousse ivory. Oczywiście oba za ciemne. Raczej nie liczę na coś przyjaznego cenowo, po prostu potrzebuję dobrego podkładu

A druga kwestia - gdzie kupujecie swoje podkłady? Ebay, truskawka, gdzieś jeszcze?

Z góry dzięki za pomoc
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 07:08   #3844
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiele zależy chyba od samej tonacji podkładu. Mam wrażenie, że te różowe albo jasnożołte bez domieszek beży są bardzo jasne. A taki Clarins wydaje się ciemny bo ma beżowe, neutralne tony.
tak, szczególnie te różowe wyglądają najjaśniej, przy żółtkach sprawiają wrażenie wręcz białych Everlasting był w miarę jasny ale Skin Illusion to już niestety pomarańcza.
quench Ty miałaś i Siberię i iFionę red cc cream, pamiętasz może czy one podobnie jasne były, czy Siberia jednak jaśniejsza?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:49   #3845
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tak, szczególnie te różowe wyglądają najjaśniej, przy żółtkach sprawiają wrażenie wręcz białych Everlasting był w miarę jasny ale Skin Illusion to już niestety pomarańcza.
quench Ty miałaś i Siberię i iFionę red cc cream, pamiętasz może czy one podobnie jasne były, czy Siberia jednak jaśniejsza?
Jak dla mnie to iFiona była jaśniejsza. Siberia na pewno jest bardziej żółta i mocniej napigmentowana. Na mojej buzi utleniała się dodatkowo. W góle NARS mi nie podszedł, bo ciastolił mi się na buzi i szybko schodził ze skóry.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 22:35   #3846
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Miała któraś z was do czynienia z najjaśniejszymi odcieniami Amilie? Swatch swatchem, zdjęcie nie odda właściwości
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 22:43   #3847
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Oh my, dziewczyny, jestem zakochana w tym Clarinsie.
Pomalowalam sie ok 8:30 rano, wrocilam do domu o 22, patrze do lustra... wszystko na miejscu, tylko bardzo nieznacznie se swiece. Podklad na miejscu, roz na miejscu, jakbym przypudrowala, to bym mogla udawac, ze makijaz swiezo zrobiony.
MAP podobnie sie u mnie trzymal, z tego, co pamietam, ale nie lubilam konsystencji i jednak po calym dniu nie wygladal tak dobrze - byl, ale bylo widac, ze juz sie na twarzy nasiedzial.
Lowe, lowe, lowe <3
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 09:11   #3848
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Oh my, dziewczyny, jestem zakochana w tym Clarinsie.
Pomalowalam sie ok 8:30 rano, wrocilam do domu o 22, patrze do lustra... wszystko na miejscu, tylko bardzo nieznacznie se swiece. Podklad na miejscu, roz na miejscu, jakbym przypudrowala, to bym mogla udawac, ze makijaz swiezo zrobiony.
MAP podobnie sie u mnie trzymal, z tego, co pamietam, ale nie lubilam konsystencji i jednak po calym dniu nie wygladal tak dobrze - byl, ale bylo widac, ze juz sie na twarzy nasiedzial.
Lowe, lowe, lowe <3
...
mówisz o Everlastingu?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:08   #3849
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

No tak
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:34   #3850
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Oh my, dziewczyny, jestem zakochana w tym Clarinsie.
Pomalowalam sie ok 8:30 rano, wrocilam do domu o 22, patrze do lustra... wszystko na miejscu, tylko bardzo nieznacznie se swiece. Podklad na miejscu, roz na miejscu, jakbym przypudrowala, to bym mogla udawac, ze makijaz swiezo zrobiony.
MAP podobnie sie u mnie trzymal, z tego, co pamietam, ale nie lubilam konsystencji i jednak po calym dniu nie wygladal tak dobrze - byl, ale bylo widac, ze juz sie na twarzy nasiedzial.
Lowe, lowe, lowe <3
kto by się spodziewał a tonacją się nie gryzie z szyją?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:54   #3851
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jest dosc neutralny, troszke w roz, ale ladnie sie wtapia i wyglada zupelnie naturalnie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 20:50   #3852
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Miała któraś z was do czynienia z najjaśniejszymi odcieniami Amilie? Swatch swatchem, zdjęcie nie odda właściwości
Są jasne, ale nie też ekstremalnie - przynajmniej w porównaniu z Meow, u których nawet dla mnie poziom 0 był prawie biały :P no i też w zależności od gamy odcieni różniło się delikatnie krycie - goldeny były bardziej transparetne, oliwki chyba najbardziej kryły z najjaśniejszych odcieni.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...9d012d8e7c9c50

Moje swatche :P Dla mnie Pine Nut był idealny kolorystycznie, ale niestety Amilie za słabo dla mnie kryją.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:47   #3853
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dzięki
Skoro dla Ciebie krycie jest za słabe to dla mnie będzie porażka
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:14   #3854
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Wróciłam do minerałów, chyba nie potrafię już inaczej. Potestowałam Nars'a, kupiłam 2 pełne wymiary innych podkładów i leżą. Znowu rozglądam się od początku sierpnia za dobrymi minerałami... Niestety te droższe, których jestem ciekawa, są próbko-niedostępne
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:29   #3855
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

są dostępne gdzieś testery Narsa?

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:30   #3856
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chyba nie w PL. Wyslalabym Ci odlewke, ale cena przesylki bylaby niewspolmierna do zawartosci
Edit: a moze nawet nie, sprawdzam na stronie i chyba by to wyszlo £1.50. Chcesz?
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2014-09-03 o 12:34
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:24   #3857
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej,
Słyszałyście może o nowości z Makeup Revolution, The One Foundation? Shade 1, 2, 3 wyglądają obiecująco na zdjęciach
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:54   #3858
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Swatch tego co mam w swoich zbiorach... Chociaż wyłaziłam ze skóry, nijak nie mogłam oddać kolorów No i przy okazji doszłam do wniosku, że wszystko co mam jest prosiakowate, a między Goshem, Misslyn'em i Shiseido nie ma różnicy w kolorze
Od nadgarstka:
  • Avon, Luxe, Porcelain;
  • CK, Infinite Matt, 213 Porcelain;
  • Max Factor, Skin Luminizer, 45 Warm Almond (nie jest to ciepłe, tylko różowa świnia w pełnej krasie; utlenia się dziad po paru minutach);
  • Shiseido, Sheer and Perfect, I00;
  • Misslyn, Ultimate Stay Make Up, 110;
  • Gosh, X-Ceptional Wearing, Porcelain (mam wrażenie że coś zmienili w formule tego podkładu; kiedyś była chyba bardziej śliska);
  • MAC, Face and Body, C1.
Mam jeszcze mus z Lavery, CC krem Lumene, próbki koreńskich CC kremów i YSL (dzięki iamsolucky) ale to wrzucę innym razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie2.jpg (26,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (31,0 KB, 148 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 19:20   #3859
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Hej,
Słyszałyście może o nowości z Makeup Revolution, The One Foundation? Shade 1, 2, 3 wyglądają obiecująco na zdjęciach
coś słyszałam nawet przeglądałam ale ciężko swatche znaleźć, chociaż faktycznie wydają się dość jasne
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 09:40   #3860
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Podkład dla BLADOLIC

Szukam jakichkolwiek informacji na tema podkładu elf flawless finish foundation w kolorze porcelain. Miała któraś z was? Kolor ma żółte czy różowe tony? Niestety, większość swatchy w internecie jest robiona nie przez bladolice i trudno określić .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:15   #3861
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Podkład dla BLADOLIC

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Szukam jakichkolwiek informacji na tema podkładu elf flawless finish foundation w kolorze porcelain. Miała któraś z was? Kolor ma żółte czy różowe tony? Niestety, większość swatchy w internecie jest robiona nie przez bladolice i trudno określić .
tutaj swatch na bladolicej, na moje oko ma beżowo brzoskwiniowe tony:

http://mmumaailm.blogspot.com/2012/01/after-e.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:35   #3862
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Podkład dla BLADOLIC

Kurcze, u niej wygląda na za ciemny . Dzięki wielkie za linka
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 07:06   #3863
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mam takie pytanie, chyba szczególnie do fiasco, odnośnie podkładów mineralnych z kolorówki.
Sprawdzają się? Jak z kryciem, trwałością? Coraz bardziej interesuje się zakupem mieszanki na podkład, pigmenty mam jeszcze z wcześniejszych eksperymentów. Na razie radzę sobie z Annabelle, ale wiem, że na zimę będą dużo za ciemne, a kupowanie Meow za kosmiczne pieniądze też jakoś mi nie po drodze :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:04   #3864
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, chyba szczególnie do fiasco, odnośnie podkładów mineralnych z kolorówki.
Sprawdzają się? Jak z kryciem, trwałością? Coraz bardziej interesuje się zakupem mieszanki na podkład, pigmenty mam jeszcze z wcześniejszych eksperymentów. Na razie radzę sobie z Annabelle, ale wiem, że na zimę będą dużo za ciemne, a kupowanie Meow za kosmiczne pieniądze też jakoś mi nie po drodze :P
a ja mam pytanie do Ciebie miałam kiedyś tester z Annabelle golden fairest i jest dla mnie za ciemny. Wycztałam że miałaś i Amilie i korektory z Annabelle i czy mogłabyś napisać jak kolorystycznie(do golden fairest) wypada Pine Nut z Amilie i korektor medium z Annabelle? Chodzi mi o jasność i tonację
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:17   #3865
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do Ciebie miałam kiedyś tester z Annabelle golden fairest i jest dla mnie za ciemny. Wycztałam że miałaś i Amilie i korektory z Annabelle i czy mogłabyś napisać jak kolorystycznie(do golden fairest) wypada Pine Nut z Amilie i korektor medium z Annabelle? Chodzi mi o jasność i tonację
Dla mnie korektor Medium i Golden Fairest z Annabelle są na zbliżonym poziomie, choć medium jest ciut bardziej ziemisty. Ale słyszałam tez opinie, że Medium jest ciemniejszy od Golden Fairest, a że miałam go dawno, to nie pamiętam tak dokładnie

Pine Nut to mój odcień prawie idealny, jeżeli chodzi o porównanie z Golden Fairest to na pewno jest jaśniejszy i wpada bardziej w oliwkowe tony, mniej w nim żółci, jest bardziej neutralny.

Wrzucałam kiedyś chyba swatche, to wrzucę raz jeszcze :P
korektory
podkłady

Tylko niestety, jak pisałam wyżej - Amilie słabo kryją, można zobaczyć to na swatchach korektorów, że ich odcień light wypada słabo przy Annabelle pod względem krycia :P O podkładach nie wspominając. Ja Annabelle lubię właśnie za możliwość zamaskowania się na maksa bez jakiegoś ciasta na twarzy, niestety najjaśniejszy odcień już teraz delikatnie mi się odcina, dlatego na zimę szukam czegoś innego.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 14:50   #3866
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dla mnie korektor Medium i Golden Fairest z Annabelle są na zbliżonym poziomie, choć medium jest ciut bardziej ziemisty. Ale słyszałam tez opinie, że Medium jest ciemniejszy od Golden Fairest, a że miałam go dawno, to nie pamiętam tak dokładnie

Pine Nut to mój odcień prawie idealny, jeżeli chodzi o porównanie z Golden Fairest to na pewno jest jaśniejszy i wpada bardziej w oliwkowe tony, mniej w nim żółci, jest bardziej neutralny.

Wrzucałam kiedyś chyba swatche, to wrzucę raz jeszcze :P
korektory
podkłady

Tylko niestety, jak pisałam wyżej - Amilie słabo kryją, można zobaczyć to na swatchach korektorów, że ich odcień light wypada słabo przy Annabelle pod względem krycia :P O podkładach nie wspominając. Ja Annabelle lubię właśnie za możliwość zamaskowania się na maksa bez jakiegoś ciasta na twarzy, niestety najjaśniejszy odcień już teraz delikatnie mi się odcina, dlatego na zimę szukam czegoś innego.

dzięki najbardziej byłam ciekawa korektora medium bo na swatchach wydawał mi się co najmniej jeden ton jaśniejszy od golden fairest ale jak mówisz że poziom jasności ten sam a nawet może i ciemniejszy to daruję sobie. Annabelle formułą mi przypadło do gustu i nie ciastoliło ale mają ciemne te kolory w porównaniu do innych firm mineralnych no odpadają dla mnie przez to.

Co do minerałów z kolorówki to te gotowce ponoć jakieś powalające nie są jeśli chodzi o krycie i jakość/trwałość.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 15:52   #3867
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dzięki najbardziej byłam ciekawa korektora medium bo na swatchach wydawał mi się co najmniej jeden ton jaśniejszy od golden fairest ale jak mówisz że poziom jasności ten sam a nawet może i ciemniejszy to daruję sobie. Annabelle formułą mi przypadło do gustu i nie ciastoliło ale mają ciemne te kolory w porównaniu do innych firm mineralnych no odpadają dla mnie przez to.

Co do minerałów z kolorówki to te gotowce ponoć jakieś powalające nie są jeśli chodzi o krycie i jakość/trwałość.
Ech, no ja jestem w gorącej wodzie kąpana i już zamówiłam :P No nic, dodatkowo wzięłam Color Blend White, żeby rozjaśnić Annabelle, nie myślałaś o takiej opcji?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 19:49   #3868
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Czaję się i czaję na The One foundation Makeup Revoltnion. 1 jest biała 3 wygląda obiecująco. http://makeuprevolutionlondon.files....ofalllabel.jpg żółty, lekko ziemisty się wydaje Może jakoś da się rozebrać z jakąś organizatorką zamówień? Tani jest, 4 funty, ale nei chce ryzykować z całym.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-09-10 o 19:51
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 20:49   #3869
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Czaję się i czaję na The One foundation Makeup Revoltnion. 1 jest biała 3 wygląda obiecująco. http://makeuprevolutionlondon.files....ofalllabel.jpg żółty, lekko ziemisty się wydaje Może jakoś da się rozebrać z jakąś organizatorką zamówień? Tani jest, 4 funty, ale nei chce ryzykować z całym.
Jest już na mintishop
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:10   #3870
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

kupiony dzięki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.