Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 15:47   #3481
Jouvencelle
Zadomowienie
 
Avatar Jouvencelle
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam podobny problem, a też kolczyk mam ponad rok zrobiłam to tak, że wsadziłam kolczyk od góry, tak, że brylancik miałam na górze a kulkę na dole i za chwilę spróbowałam już normalnie od dołu, spróbuj tak może, wyprostuj się i delikatnie wkładaj, co prawda to troszkę boli ale zaraz przestanie
Niestety od góry też próbowałam i nie dało rady Byłam dzisiaj w salonie piercingu i okazało się że w środku zarosła dziurka cienką błonką. Zapytałam się piercera jak to możliwe, żeby w ciągu jednej nocy zarosło. Odpowiedział, że to zależy od organizmu. Ale takim wkręcającym ruchem udało mu się go jakoś wsadzić i przebić tę błonkę. Tak piszę, gdyby któraś z Was miała podobny problem więc na wszelki wypadek jak nie musicie to nie wyjmujcie kolczyków
__________________
I had hoped you'd see my face and that you'd be reminded
That for me it isn't over

Jouvencelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:15   #3482
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Jouvencelle Pokaż wiadomość
Niestety od góry też próbowałam i nie dało rady Byłam dzisiaj w salonie piercingu i okazało się że w środku zarosła dziurka cienką błonką. Zapytałam się piercera jak to możliwe, żeby w ciągu jednej nocy zarosło. Odpowiedział, że to zależy od organizmu. Ale takim wkręcającym ruchem udało mu się go jakoś wsadzić i przebić tę błonkę. Tak piszę, gdyby któraś z Was miała podobny problem więc na wszelki wypadek jak nie musicie to nie wyjmujcie kolczyków
A to ciekawe ze ci tak szybko blodka zarosła... ja wyjęłam w 5 miesiącu ciązy kolczyk i po ciązy chciałam wsadzić- miałam właśnie błonkę, którą przebiłam kolczykiem, fakt tydzien mnie bolało jeszcze ale potem już było OK.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:24   #3483
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Witajcie! czy mogłabym prosić te osoby z Was, które pracują w salonach kosmetycznych i zajmują się piercingiem o wypełnienie ankiety potrzebnej do mojej pracy magisterskiej? byłabym bardzo wdzięczna, oto link do niej http://moje-ankiety . pl/respond-36861/sec-hNjC4agP.html
tylko trzeba zmazać spacje po ankiety
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:53   #3484
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Mam kolczyk w pępku od ponad 3 miesięcy. Jakis czas temu zrobiła mi się malutka czerwona kuleczka obok przekłucia. Poradzono mi smarować to octaniseptem/ maxibiotickiem. Jako, że octaniseptu nie miałam, smarowalam maxi, ktory poradzil sobie z kuleczką w 2 dni. Znow mi poradzili zeby przemywać octaniseptem, mimo ze juz bylo zagojone (wtedy juz posiadalam ostanisept). No to przemywałam. Na noc lub gdy wychodzilam, smarowałam maxibiotickiem. Po 3 dniach takiej kuracji okolice przekłucia zaczeły mnie niesamowicie świerzbieć! Pojawiła się mała wysypka i najgorsze: kulka, taka jakby pod skóra, twarda, pod dolnym przekłuciem. Pomyślałam, że to jakas reakcja uczuleniowa, wiec zmienilam kolczyk akrylowy na tytanowy. Wysypka znikneła, ale kulka dalej tam jest. Przekłucie nie boli, kulka nie jest sina, czerwona ani nic. Nie mam pojecia z czego to, pojawiła się z dnia na dzień, nie boli przy dotykaniu. Nie wygląda mi to na ziarnine. Poradzcie mi co z tym zrobic ?
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 03:39   #3485
Hyuugaxx
Raczkowanie
 
Avatar Hyuugaxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 98
GG do Hyuugaxx
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Kolczyka robiła Ci kosmetyczka czy koleżanka ?
__________________
Waga 72 kg przy wzroście 178 cm . Cel 66 kg a może i mniej



u
60 >54
pn 90 > 85
pw 76 > 71 Do wakacji .
w 72 >64


`Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.
Hyuugaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:58   #3486
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

kosmetyczka oczywiscie
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:10   #3487
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Cytat:
Napisane przez acaiberry Pokaż wiadomość
kosmetyczka oczywiscie
Bardziej zalecane jest robienie kolczyków w studiu percingu, nie pistoletem
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 14:33   #3488
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Kolczyk nie byl robiony pistoletem Został zrobiony poprawnie. Btw. szukam odpowiedzi na moje pytanie, a to jak sie robi kolczyk doskonale wiem, wiec powyższe wpisy nic nie wnoszą.
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 18:29   #3489
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Cytat:
Napisane przez acaiberry Pokaż wiadomość
Kolczyk nie byl robiony pistoletem Został zrobiony poprawnie. Btw. szukam odpowiedzi na moje pytanie, a to jak sie robi kolczyk doskonale wiem, wiec powyższe wpisy nic nie wnoszą.
Ok Napisałam tylko, bo domyśliłam się w jakim kierunku pójdzie wątek
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 13:02   #3490
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Miałam podobną kulę. Kumpela kupiła mi piękny, srebrny wiszący koczyk i niestety to srebro mnie uczuliło, zrobiła się kupa wielkości ziarenka fasolki czerwonej:/ Bolało, w środku była ropa. Wtedy miałam kolczyk pół roku. Ja Ci radzę kupić nowy kolczyk najlepiej zwykły banan ze stali chirurgicznej, dobrze zdezynfekować i założyć. Jeśli się nie da od razu, poczekaj 2 dni. Myj mydłem Protex 1 lub szarym mydłem. Możesz kupić w aptece rywanol/ wodę utlenioną i trybiotic. Pomoże, ja kupiłam kolczyk, założyłam i po 3 dniach się wszystko straciło. Pozdrawiam i trzymam kciuki
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 22:09   #3491
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Ahh, w koncu konkretna odpowiedz. Dzięki Mam ta kulke juz z tydzien. Zmienilam na tytanowy ( ktory ponoc jest najlepszy). Ogolnie sytuacja sie troche poprawila, ale kulka dalej jest. Nw co robic, smaruje to maxibiotickiem, ale chyba wlasnie przez niego mi takie cos wyroslo. Zaczynam teraz kuracje samym octaniseptem. Zobaczymy co z tego wyniknie
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 22:13   #3492
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Kochana, nie chce straszyc, ale jak ta kulka nie zniknie to wybierz sie do lekarza ogolnego. Mialam kiedys kolczyk w uchu na chrzastce, tez mi sie zrobila taka kulka. Nie zwracalam na nia uwagi, nie bolala. Mama zmusila mnie do pojscia do lekarza. Skonczylo sie operacja i dwutygodniowym pobytem w szpitalu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 22:17   #3493
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

oho. Kurcze, chyba wybiore sie do salonu, gdzie robilam kolczyk i spytam sie ich o radę. Moze oni będą mieć jakis pomysł co to moze byc.
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:26   #3494
Hyuugaxx
Raczkowanie
 
Avatar Hyuugaxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 98
GG do Hyuugaxx
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Jeżeli robiłaś kolczyka u kosmetyczki to proponowałabym pójść do niej, zapytać się co to może być. Nie chcę straszyć, ale być może jest to na tle zakażenia.
__________________
Waga 72 kg przy wzroście 178 cm . Cel 66 kg a może i mniej



u
60 >54
pn 90 > 85
pw 76 > 71 Do wakacji .
w 72 >64


`Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.
Hyuugaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:48   #3495
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

I przemywaj go rywanolem i mydłem szarym, pomoże . Uważaj na siebie.
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:57   #3496
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

wiecie może gdzie można kupić w rzeszowie kolczyk do pępka ze sztangą 8 mm ??
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:10   #3497
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Dzisiaj zaczelo mi z tego leciec osocze gdy lekko scisnelam. Na 100 % to nie jest ropa bo jest białe. Same problemy z tym kolczykiem

Przmywam caly czas szarym mydłem i smaruje octaniseptem.
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:03   #3498
Cosmopolitan1996
Raczkowanie
 
Avatar Cosmopolitan1996
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
GG do Cosmopolitan1996
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Witam,
Mam kolczyk w pepku juz ze 4 lata i na poczatku tez mialam z tym spore problemy.. Octonisept to antybiotyk moim zdaniem niepotrzebnie mieszalas jedno z drugim.. Polecam zmienic kolczyk na stal chirurgiczna (najprawdopodobniej bedzie to kolczyk ktorym przekluwala ci kosmetyczka) wczesniej wymoczyc go w roztworze sody z woda okolo 10 min. Z roztworu wyjac, przetrzecz kolczyk wacikiem nasaczonym spirytusem i wsadzic do pepka. Nie dotykac brudnymi lapkami i nie myc okolic pepka tzw kolorowymi mydelkami ani zelami, najlepszym wyjsciem bedzie zwykle szare mydlo bezzapachowe. Kolejnym krokiem ktory mozesz zrobic by kuleczka sie wygoila jest zakupienie w aptece ampulek z sola fizjologiczna, oraz esept(cos jak spirytus ale przeznaczony do piercingu). Sola fizjologiczna przemywac przez 1tydz okolo 2,3 ampulki dziennie i powinno byc wporzatku. Pamietaj ze znamie w postaci czerwonej podskornej kulki nie zniknie natychmiast moze to zajac nawet kilka miesiecy ale po okolo 2 tyg powinnas zauwazyc jakas zmiane. Jezeli zmiana nie nastapi udaj sie do dermatologa. Mam nadzieje, ze Ci pomoglam w razie dodatkowych pytan pisz na PW. Buziaki
__________________
Don't worry, don't cry, drink vodka and fly
Cosmopolitan1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 20:23   #3499
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

witam, kolczyk w pępku "zrobiłam sobie" kiedy miałam 17 lat, teraz mam 29. pamiętam na początku bolało, kilka razy wyciągałąm, bo tak nie mogłam wytrzymać z bólu, a wtedy zazwyczaj zarastało ale przebijałam i od nowa. teraz już nic nie czuję, w sumie jak każda z nas która ma kolczyki w uszach. ale nie ukrywam, trochę żałuję że to zrobiłam, bo teraz już jestem starsza, inne myślenie, inne życie.....
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 18:55   #3500
acaiberry
Przyczajenie
 
Avatar acaiberry
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Dziękuje bardzo za pomoc dziewczyny Jak pisałam wyżej, wylecialo mi troche osocza z tego i kulka sie pomniejszyla, juz jest dosyc mała Takze zostane przy octanisepcie, szarym mydle i soli fizjologicznej. Powinno juz byc dobrze. Dzieki
acaiberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:48   #3501
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Cieszę się, że jest lepiej, trzymaj się
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:17   #3502
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

napewno już niedługo nic nie będziesz mieć trzymam kciuki
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 14:58   #3503
michal12199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

Witam. Czemu główny wątek o kolczyku w pępku jest zamknięty?
A tak wgl mam takie pytanie. Co uważacie o takim kolczyku u dorosłego faceta? Mi się spodobał, dziewczyna nie ma nic przeciwko (sama jest posiadaczką takowego). Uważacie że mogę zrobić czy będzie obciach?? Z góry dzięki za odpowiedzi
michal12199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 15:03   #3504
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kolczyk w pępku, dziwna kulka, co robic ? :(

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60369&page=117
Nie jest zamknięty
Łacze wątki.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-08 o 15:04
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 18:56   #3505
michal12199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

No to w takim razie czekam na odpowiedzi i opinie co do mojego zapytania
michal12199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:03   #3506
Seiko chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Exclamation Kolczyk w pępku, czy to jest normalne?

Witam, w zeszły czwartek zrobiłam przekłucie pępka w studiu piercingu. Wszystko było tip top higienicznie. Ale dwa dni temu miejsce przekłucia zaczęło mnie swędzić, spuchło, a dziś boli i jest czerwone bardziej niż wcześniej i boję się, że to może być zakażenie lub migracja. Już zdążyłam się przywiązać do tej małej błyskotki. Stosuję Octenisept i sól fizjologiczną. Dołączam zdjęcie. Czy ktoś kto się zna, mógłby się wypowiedzieć? PS. dopiero co założyłam konto i nie mam pojęcia w jakim miejscu ma być to pytanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14138964978331793378554.jpg (51,8 KB, 25 załadowań)
Seiko chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:11   #3507
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kolczyk w pępku, czy to jest normalne?

Cytat:
Napisane przez Seiko chan Pokaż wiadomość
Witam, w zeszły czwartek zrobiłam przekłucie pępka w studiu piercingu. Wszystko było tip top higienicznie. Ale dwa dni temu miejsce przekłucia zaczęło mnie swędzić, spuchło, a dziś boli i jest czerwone bardziej niż wcześniej i boję się, że to może być zakażenie lub migracja. Już zdążyłam się przywiązać do tej małej błyskotki. Stosuję Octenisept i sól fizjologiczną. Dołączam zdjęcie. Czy ktoś kto się zna, mógłby się wypowiedzieć? PS. dopiero co założyłam konto i nie mam pojęcia w jakim miejscu ma być to pytanie
Wg mnie stosuj dalej Octanisept i sól fiz. Jeśli za kilka dni nie przejdzie to kup sobie saszetkę Trybiotyku (ok. 3 zł) i smaruj, nie dłużej niż tydzień. Uważaj, żeby nie zaczepiać paskami czy swetrami, nie przyciskać za bardzo obcisłymi bluzkami.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:03   #3508
eicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w pępku, czy to jest normalne?

Pracuję w szpitalu, wiec doradzę. Masz stan zapalny. Nie stosuj soli fizjologicznej. Już kilka lat od tego odeszliśmy. Pryskaj tylko octeniseptem. Jak stan zapalny minie to myj te miejsce woda i szarym mydłem. Jak stan zapalny nie minie lub się pogłębi, usuń kolczyk. Jak nie minie po usunięciu kolczyka, to idź do lekarza. Jak na razie obserwuj.
eicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:49   #3509
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Kolczyk w pępku, czy to jest normalne?

Możesz też zażywać preparat z cynkiem. Przyspiesza gojenie. Sama kiedyś brałam bo mi się "pępek ślimaczył" i nie chciał zagoić. Przemywałam solą fizjologiczną i smarowałam Tribiotickiem.
Po domu chodź z podwiniętą bluzką wentyluj go Dostęp świeżego powietrza przyspieszy gojenie.

Powodzenia
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:24   #3510
Coconut Bombshell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hej wszystkim. Mam takie pytanie.
Od jakichs 6-7 lat posiadam kolczyk w pępku. Przez ten czas jakos nie interesowałam się zbytnio nim czy jest dobrze zrobiony czy nie:P nigdy nie miałam z nim żadnych problemów. Nigdy nie ropiał ani nic z takich rzeczy.
Mój problem polega na tym, że...teraz po tych 6-7 latach zastanawiam się czy nie jest on zrobiony zbyt płytko? Wydaje mi się ze bardzo mało skóry jest między kuleczkami boje się ze za jakiś czas, za parę lat skóra może się przerwać :/ Proszę spójrzcie na to swoim okiem i oceńcie. Dodam ze długość tej skórki między kuleczkami(po wyjęciu go na chwilę by zmierzyć) wynosi mniej więcej 7mm. Nie potrafie powiedziec czy od poczatku taki byl czy jednak tej skorki bylo wiecej. Po prostu nie zwracalam uwagi , dopiero od niedawna tak sie przygladam i wlasnie widze ze duzo tej czesci kolczyka , ta "długość" kolczyka za bardzo jakby jest widoczna? Nie powinna być cała zakryta skórką? Zdjecie robione jest lekko od dolu i dlatego moze sie wydawac ze kolczyk jest za wysoko jakby zrobiony Jesli chodzi o to to wszystko jest ok ,chodzi mi tylko o ilosc skorki.

http://www.myimg.de/?img=fdddddddddddd4d150.jpg

Edytowane przez Coconut Bombshell
Czas edycji: 2014-10-23 o 19:29
Coconut Bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.