Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-27, 19:21   #781
renqus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?


Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że ją dostałaś. Tamta to przeżytek. Słaba moc i nie wszystko się w niej utwardza. Ta druga mocniejsza, nowa technologia i utwardza wszystkie żele. Chociaż najlepsza by była 36w.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

No właśnie jestem w szoku, bo robiłam dziewczynie paznokcie i kiedy przemyłam odtłuszczaczem ostatnią warstwę koloru, przed zdobieniem, hybryda na wszystkich paznokciach spierzchła się i zaczęła płatami odchodzić. Myślę że to wina tej nowej lampy, bo wszystko inne było używane jak zawsze. Co ciekawsze robiłam już dwóm osobom pazurki w tej lampie i było ok. Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak to , ze lampa jest trefna Miał ktoś taką sytuację?

Ja miałam tak ze starą lampą. Moja siostra ze 3 lata temu robiła żele i w domu była lampa 15Watt. Więc ja chcąc zaoszczędzić (zły pomysł ) kupiłam baze, top i dwa kolory, a na nową lampe ''pożydziłam". nic nie schło a jak przetarłam cleanerem to połowa lakieru zeszła razem z nim Wyszło na to że i tak kupiłam lampe 36Watt i teraz jest ok.


a z jakimi kolorami proponujecie łączyć baze i top semilac? przyglądałam się kolorkom z Effective Nails bo mam je dostępne na miejscu i jest około 150 odcieni do wyboru a semilac musze zamawiać. łączyła któraś z Was semilac z EN?

Edytowane przez renqus
Czas edycji: 2014-12-27 o 19:28
renqus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 20:35   #782
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez sweeshy Pokaż wiadomość
hey dziewczyny, ja też używam lakierów semilac od około 3 tygodni ale mam ten problem, że lakier odpryskuje na końcówkach po 3-4 dniach. Nie wiem co robię źle. Wszystko robię tak jak uczyli mnie na kursach. Najpierw przygotowuję płytkę paznokci, czyli nadaję odpowiedni kształt, usuwam skórki, matowię, przemywam cleanerem, później płynem zwiększającym przyczepność lakieru do paznokcia,kładę bazę (baza i top z mollona, słyszałam że bardzo dobrze współpracuje z semilaciem), 2 warstwy lakieru i top, cleaner. Oczywiście zabudowuję wolny brzeg paznokcia i zwracam na to szczególnie dużą uwagę. Ponadto, szczególnie na jasnych kolorach ( 032, 102) są prześwity mimo 2 warstw lakieru. Nie wiem czy zależy to od płytki, czy może lampę mam złą, może przez tą bazę z mollona?? Czy moze ja coś źle robię ?? Bardzo proszę o pomoc
wygląda na to że wszystko robisz dobrze, może baza z mollona Ci nie służy. Spróbuj użyć na końcówki paznokci primer bezkwasowy. Co do ilości warstw - niektóre kolory Semilac wymagają trzech, zależy od pigmentacji lakieru

Cytat:
Napisane przez sylwiasandomierz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam do Was pytanie, otóż używam hybrydki marki Charbonne i Gelish. Przez wiekszosc czasu używałam topu i bazy Gelisha, a kolor charbonne. Zdażyło mi sie też użyc bazy Charbonne i też jest w porządku. Przeglądajac yt ZAKOCHAŁAM SIĘ w kolorach semilac<3 ! ceny również są dostępne moim zdaniem.. I tu pojawia sie moje pytanie do Was, kochane Czy ktoraś z Was łączyła baze Gelish lub Charbonne z kolorówką Semilac? Znajoma kosmetyczka powiedziała mi, że większosc marek mozna łączyc, ale mimo wszystko wydaje mi się, ze wytrzymalosc jest lepsza kiedy sie nie miesza.. Mam straszną ochote na kolory z Semilac więc ważna jest dla mnie wasza opinia
Pozdrawiam
na bazie Gelish wszystko trzyma także bez obaw możesz kupować Semilac

Cytat:
Napisane przez renqus Pokaż wiadomość



a z jakimi kolorami proponujecie łączyć baze i top semilac? przyglądałam się kolorkom z Effective Nails bo mam je dostępne na miejscu i jest około 150 odcieni do wyboru a semilac musze zamawiać. łączyła któraś z Was semilac z EN?
ja łącze baze Semilac z kolorami Estetiq i NeoNail i trzyma bez zarzutów. Jeśli kolorówka tego EN jest dobra to na pewno wszystko dobrze "siądzie"
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:32   #783
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Używa któraś z Was preparatu zwiększającego przyczepność lakieru, czy jakoś tak? z jakiej firmy ? ja mam z zestawu ale strasznie śmierdzi i często po nałożeniu bolą palce :/
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:33   #784
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Używa któraś z Was preparatu zwiększającego przyczepność lakieru, czy jakoś tak? z jakiej firmy ? ja mam z zestawu ale strasznie śmierdzi i często po nałożeniu bolą palce :/
Ja nie uzywam
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 12:20   #785
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja używam primera non-acid od DC, dzięki temu trzyma idealnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 12:22   #786
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez sweeshy Pokaż wiadomość
hey dziewczyny, ja też używam lakierów semilac od około 3 tygodni ale mam ten problem, że lakier odpryskuje na końcówkach po 3-4 dniach. Nie wiem co robię źle. Wszystko robię tak jak uczyli mnie na kursach. Najpierw przygotowuję płytkę paznokci, czyli nadaję odpowiedni kształt, usuwam skórki, matowię, przemywam cleanerem, później płynem zwiększającym przyczepność lakieru do paznokcia,kładę bazę (baza i top z mollona, słyszałam że bardzo dobrze współpracuje z semilaciem), 2 warstwy lakieru i top, cleaner. Oczywiście zabudowuję wolny brzeg paznokcia i zwracam na to szczególnie dużą uwagę. Ponadto, szczególnie na jasnych kolorach ( 032, 102) są prześwity mimo 2 warstw lakieru. Nie wiem czy zależy to od płytki, czy może lampę mam złą, może przez tą bazę z mollona?? Czy moze ja coś źle robię ?? Bardzo proszę o pomoc
A w jakim stanie sa Twoje paznokcie ? Może sa dość słabe, miękkie i dlatego hybryda odpryskuje ? W takim przypadku powinien pomóc preparat typu Hard z Semilaca, albo może spróbuj położyć dwie cienkie warstwy bazy.

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Używa któraś z Was preparatu zwiększającego przyczepność lakieru, czy jakoś tak? z jakiej firmy ? ja mam z zestawu ale strasznie śmierdzi i często po nałożeniu bolą palce :/
Czy chodzi Ci o jakis primer ? Ja używam Ph Bond z Gelisha, nie bola mnie palce po nałożeniu
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:28   #787
sweeshy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

paznokcie mam łamliwe, ale nawet jak mam krótkie to odpryskuje, i nie tylko mi ale robiłam już 3 moim koleżanką i to samo. A ten preparat hard, jak go nakładać, pod bazę??
sweeshy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 13:55   #788
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

na bazę
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:38   #789
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez sweeshy Pokaż wiadomość
paznokcie mam łamliwe, ale nawet jak mam krótkie to odpryskuje, i nie tylko mi ale robiłam już 3 moim koleżanką i to samo. A ten preparat hard, jak go nakładać, pod bazę??
Niestety początki we wszystkim są trudne czasami mija troche czasu zanim doszukamy się błędu, a tak naprawdę problem może tkwić we wszystkim, począwszy od wadliwej lampy, czy preparatów skończywszy na problematycznej płytce czy błędów w technice.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:47   #790
charlotte1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witam właśnie zakupiłam zestaw do hybryd w zestawie były lakiery top i baza z Artlaka. Chciałabym się dowiedzieć który top i baza będą lepsze z Mollona czy Semilac chodzi o to które lepiej współgrają z lakierami innych firm i czy nie matowieją po przemyciu cleanerem
charlotte1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:49   #791
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez charlotte1993 Pokaż wiadomość
Witam właśnie zakupiłam zestaw do hybryd w zestawie były lakiery top i baza z Artlaka. Chciałabym się dowiedzieć który top i baza będą lepsze z Mollona czy Semilac chodzi o to które lepiej współgrają z lakierami innych firm i czy nie matowieją po przemyciu cleanerem
ja mam top i baze mollon, lakiery spn i semilac i super razem wszystko wspolgra
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 17:56   #792
Asianails
Raczkowanie
 
Avatar Asianails
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Semilak 032 biscuit
Uwielbiam ten kolor, jedne sa moje , a drugie z brokacikiem klientki
Robiłam na hardzie.
Sobie pierwszy raz dla stestowania połozyłam hard na płytkę bez bazy uzywajac jedynie ph bond gelisha dla dobrego odtłuszczenia.
Zobaczymy jak sie sprawdzi ale patrzac ze hard ma własciwosci zelu powinno sie trzymac

IMG_20141222_181735.jpg

IMG_20141229_173501.jpg
Asianails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 18:02   #793
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Asianails Pokaż wiadomość
Semilak 032 biscuit
Uwielbiam ten kolor, jedne sa moje , a drugie z brokacikiem klientki
Robiłam na hardzie.
Sobie pierwszy raz dla stestowania połozyłam hard na płytkę bez bazy uzywajac jedynie ph bond gelisha dla dobrego odtłuszczenia.
Zobaczymy jak sie sprawdzi ale patrzac ze hard ma własciwosci zelu powinno sie trzymac

Załącznik 5871023

Załącznik 5871024
Super!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:54   #794
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Anka a jak długo utwardzasz każdą warstwę w tej lampie?
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 21:02   #795
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja używam primera non-acid od DC, dzięki temu trzyma idealnie
Zaraz go wylukam, poczytam, pozastanawiam się

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Czy chodzi Ci o jakis primer ? Ja używam Ph Bond z Gelisha, nie bola mnie palce po nałożeniu
tak, o primer Też posprawdzam

Cytat:
Napisane przez Asianails Pokaż wiadomość
Semilak 032 biscuit
Uwielbiam ten kolor, jedne sa moje , a drugie z brokacikiem klientki
Robiłam na hardzie.
Sobie pierwszy raz dla stestowania połozyłam hard na płytkę bez bazy uzywajac jedynie ph bond gelisha dla dobrego odtłuszczenia.
Zobaczymy jak sie sprawdzi ale patrzac ze hard ma własciwosci zelu powinno sie trzymac

Załącznik 5871023

Załącznik 5871024
Ładny kolor i piękny kształt paznokci moje są niestety krótkie i słabe, poza tym nie jestem jeszcze najlepsza w tworzeniu ładnego kształtu paznokcia :/ nie dość że wychodzą mi trochę krzywe, to jeszcze zanim przygotuje paznokcie do malowania to trwa to wieki :p
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 21:34   #796
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Asianails Pokaż wiadomość
Semilak 032 biscuit
Uwielbiam ten kolor, jedne sa moje , a drugie z brokacikiem klientki
Robiłam na hardzie.
Sobie pierwszy raz dla stestowania połozyłam hard na płytkę bez bazy uzywajac jedynie ph bond gelisha dla dobrego odtłuszczenia.
Zobaczymy jak sie sprawdzi ale patrzac ze hard ma własciwosci zelu powinno sie trzymac
Biscuit czeka w kolejce na liście czekam na kolejna promocję z kuponami na allegro, zawsze to pare groszy w kieszeni na następne kolorki Jak przetestujesz hard bez bazy, to daj proszę znac jak sie trzymało
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 10:24   #797
renqus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Asianails Pokaż wiadomość
Semilak 032 biscuit
Uwielbiam ten kolor, jedne sa moje , a drugie z brokacikiem klientki
Robiłam na hardzie.
Sobie pierwszy raz dla stestowania połozyłam hard na płytkę bez bazy uzywajac jedynie ph bond gelisha dla dobrego odtłuszczenia.
Zobaczymy jak sie sprawdzi ale patrzac ze hard ma własciwosci zelu powinno sie trzymac

Załącznik 5871023

Załącznik 5871024
Piękne to dwie warstwy kolorku?
renqus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:13   #798
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

skoczyłam dziś do drogerii po top i max 2 lakiery wyszłam z czterema
005 - myślałam że to brudna czerwień, ale na wzorniku wpada raczej w ciemny brudny róż
026 - krzykliwy czerwony z drobinkami, troszke mnie rozczarował, ale mam nadziej że na paznokciach mnie zachwyci
034 - osławiony mardi gras, najpiękniejszy kolor jaki widziałam
074 - piękny ciemny niebiesko-turkusowy (nie wiem jak go określić).

Spróbuje jutro zrobić zdjęcia w świetle dziennym i wrzucić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:15   #799
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
skoczyłam dziś do drogerii po top i max 2 lakiery wyszłam z czterema
005 - myślałam że to brudna czerwień, ale na wzorniku wpada raczej w ciemny brudny róż
026 - krzykliwy czerwony z drobinkami, troszke mnie rozczarował, ale mam nadziej że na paznokciach mnie zachwyci
034 - osławiony mardi gras, najpiękniejszy kolor jaki widziałam
074 - piękny ciemny niebiesko-turkusowy (nie wiem jak go określić).

Spróbuje jutro zrobić zdjęcia w świetle dziennym i wrzucić
A wlasnie mialam pisac do Ciebie czy cos nabylas
Mardi gras mam tez
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 18:13   #800
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
skoczyłam dziś do drogerii po top i max 2 lakiery wyszłam z czterema
005 - myślałam że to brudna czerwień, ale na wzorniku wpada raczej w ciemny brudny róż
026 - krzykliwy czerwony z drobinkami, troszke mnie rozczarował, ale mam nadziej że na paznokciach mnie zachwyci
034 - osławiony mardi gras, najpiękniejszy kolor jaki widziałam
074 - piękny ciemny niebiesko-turkusowy (nie wiem jak go określić).

Spróbuje jutro zrobić zdjęcia w świetle dziennym i wrzucić
026 mam i bardzo lubię (ale to kwestia gustu )
chętnie zobaczyłabym fotki reszty bo się zastanawiam nad ich kupnem
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 19:17   #801
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
026 mam i bardzo lubię (ale to kwestia gustu )
chętnie zobaczyłabym fotki reszty bo się zastanawiam nad ich kupnem
Też z chęcią zobaczę fotki reszty kolorów ja z czerwieni mam 063 (strażacka czerwień) oraz 028 (bordo), a teraz szukam czegoś pomiędzy i myślałam, ze właśnie 026 będzie ok wiec zmartwiła nie wiadomość, że jest on "krzykliwy", oznacza to, że muszę ponowić poszukiwania odpowiedniego koloru...
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 19:27   #802
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja bym 026 jako krzykliwy nie określiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0474small.jpg (86,9 KB, 140 załadowań)
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 19:49   #803
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny pomóżcie Czy opłaca się kupić taką lampę http://pazurki.com.pl/lampa-uv-led-9-w.html? Czy lepiej zainwestować w jakąś inną z większą mocą?

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-12-30 o 19:50
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 20:28   #804
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Nie opłaca się i uwierz kup sobie 36w a będziesz zadowolona.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 20:48   #805
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie Czy opłaca się kupić taką lampę http://pazurki.com.pl/lampa-uv-led-9-w.html? Czy lepiej zainwestować w jakąś inną z większą mocą?
Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Nie opłaca się i uwierz kup sobie 36w a będziesz zadowolona.
lampa z linku to lampa LED i 9W w zupełności wystarczy. 36W jest potrzebne w zwykłych UV. Jedyny minus tych tańszych lamp LED jest to że sie szybko nagrzewają, ale do własnego użytku jak najbardziej sie nadają

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Też z chęcią zobaczę fotki reszty kolorów ja z czerwieni mam 063 (strażacka czerwień) oraz 028 (bordo), a teraz szukam czegoś pomiędzy i myślałam, ze właśnie 026 będzie ok wiec zmartwiła nie wiadomość, że jest on "krzykliwy", oznacza to, że muszę ponowić poszukiwania odpowiedniego koloru...
to jutro wrzucę zdjęcia nowych i tych starych semilacków
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 20:50   #806
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Może mi pomożecie, jednej klientce ciągle podchodzi powietrze pod hybrydy (semilac + baza i top indigo) u innych klientek nie ma czegoś takiego, u mnie wystąpiło to na jednym paznokciu i to delikatnie, a u tej klientki prawie na wszystkich. Czemu tak się dzieje właściwie tylko u niej? wina bazy? a może użyć harda?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 01:39   #807
didaf
Raczkowanie
 
Avatar didaf
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 38
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Czy którejś z Was zdarzyło się, że pożółkł top z Semilaca? Dwa dni temu wieczorem zrobiłam paznokcie kolorem 032 biscuit, a wczoraj zauważyłam, że top jest pożółknięty najbardziej przy końcach paznokci. Hybrydy Semilacami robię od pół roku i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, a zwykle też używam jasnych kolorów. Jaka może być przyczyna?
Czy z topem Gelisha nie ma takich problemów, bo zastanawiam się teraz nad zmianą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
didaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 07:48   #808
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Może mi pomożecie, jednej klientce ciągle podchodzi powietrze pod hybrydy (semilac + baza i top indigo) u innych klientek nie ma czegoś takiego, u mnie wystąpiło to na jednym paznokciu i to delikatnie, a u tej klientki prawie na wszystkich. Czemu tak się dzieje właściwie tylko u niej? wina bazy? a może użyć harda?
możliwe że to z powodu jej paznokci - ma tłustą płytke i hybryda się trzymać nie chce. Znajoma moja nie może właśnie robić hybryd bo jej podchodzi powietrze i w efekcie hybryda odpryskuje. Spróbuj specjalnie dla tej klientki użyć primera bezkwasowego dla zwiększenia przyczepności
Cytat:
Napisane przez didaf Pokaż wiadomość
Czy którejś z Was zdarzyło się, że pożółkł top z Semilaca? Dwa dni temu wieczorem zrobiłam paznokcie kolorem 032 biscuit, a wczoraj zauważyłam, że top jest pożółknięty najbardziej przy końcach paznokci. Hybrydy Semilacami robię od pół roku i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, a zwykle też używam jasnych kolorów. Jaka może być przyczyna?
Czy z topem Gelisha nie ma takich problemów, bo zastanawiam się teraz nad zmianą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
odbarwiłaś sobie hybrydy czymś czasem tak sie zdarza np od ubrań, jakiejś chemii itp. Miałam kiedyś beżowe paznokcie, które w pewnym momencie zrobiły się karmelowe. Okazało się że przy farbowaniu włosów odbarwił się top sam z siebie top raczej sie nie odbarwia


edit. wrzucam fotki nowych lakierów i w zestawieniu z resztą posiadanych semilacków (poza 096, który gdzieś mi sie z estetiqami wymieszał i go nie "cyknęłam" )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03334.jpg (77,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03337.jpg (77,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03339.jpg (78,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03340.jpg (67,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03345.jpg (59,6 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03346.jpg (61,2 KB, 142 załadowań)

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2014-12-31 o 09:47
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:50   #809
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

[QUOTE=eM_Ka_;49535881]możliwe że to z powodu jej paznokci - ma tłustą płytke i hybryda się trzymać nie chce. Znajoma moja nie może właśnie robić hybryd bo jej podchodzi powietrze i w efekcie hybryda odpryskuje. Spróbuj specjalnie dla tej klientki użyć primera bezkwasowego dla zwiększenia przyczepności

No już próbowałam z primerem niestety nic się nie poprawiło, widocznie nie będzie miała już hybryd
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 11:03   #810
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

czasem tak niestety bywa. Jeśli robisz też żele to zażeluj jej płytke a na to połóż hybryde, powinno trzymać. No ale niestety wtedy to już nie 100procentowa hybryda
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.